Leo Messi

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!

Ha lenne rá lehetőség, visszahoznád?

Igen, még tudna adni a csapatnak
66
46%
Nem, tovább kell lépni
78
54%
 
Szavazatok száma: 144
Avatar
fcjoc
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2173
Csatlakozott: 2005.08.20. 22:41:37

2020.03.02. 15:53:19

Barca_10 írta:
2020.03.02. 13:01:39
..Legkésőbb jövőre megválnék tőle.
Sajnos vagy nem sajnos, de teljesen egyetértek vele. Messi amennyire áldás sokszor a csapatnak, annyira hátrányunkra is van. Értem Én hogy hozz a meccseket, de ez már csak kínlódás.. Legyen búcsú meccs, aztán utcák, épületek, gyermekek, kutyák és macskák elnevezve Róla, de a közeljövőben köszönjük meg neki a munkáját. Ezek a barátok meg teljesen kicsinálnak. Még ha nincs is így, mert nyilatkozta hogy hazugság hogy Ő mondja meg hogy kit hova igazoljanak, biztos vagyok benne hogy kikérik a véleményét, amiért igazából nem Ő a hibás, csak annyira nagy a riszpektje a csapatban, hogy már káros..

Csereként sokszor sokat adhatna a csapatnak, csak na.. biztosan nem menne bele, aztán kitudja.

písz
Vakmacska
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6345
Csatlakozott: 2012.08.26. 23:23:55

2020.03.02. 14:43:03

Tegnap a tizin Grizes kapott egy labdát. Még nem is volt nála a labda, már hátra nézett, hogy hol jön Messi. És aztán nem átveszi, és próbál helyzetbe kerülni, vagy lőni, hanem bevárta, és passzolta is Messinek.
Barca_10
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1489
Csatlakozott: 2009.06.27. 15:50:43

2020.03.02. 13:01:39

Tegnap Graham Hunter mondta meg a tutit. Miután Marcelo leszerelte az 55.perc környékén megjegyezte hogy nem számit ha te vagy a GOAT, ha így elveszik tőled a labdát majd otthagynak te pedig nem teszel kapitányként semmit akkor keményebben kell dolgoznod. Maximálisan egyetértek vele.
Egyébként nézzétek meg Messit és Cét az utolsó madridos éveiben. Ott Cét kereste a labda, a 16-on belül egy gép volt a [auto_cenzúra], de azon kívül nem ért hozzá. Nálunk Messi jön vissza mindig labdáért, állandóan ő van a középpontban, ő keresi a labdát.
Plusz már unalmas hogy az összes pincsije-Suarez,Alba,Vidal,oldalpassz-mást nem lát a pályán, mindig vele akarnak gólt lövetni. Sokat tett a csapatért, de az hogy most itt tartunk nagyban köszönhető neki is. Legkésőbb jövőre megválnék tőle.
“...I like the idea of a black sun; like a black hole is space, sucking everything into darkness, where we came from and where we’re heading...”
Zsolti
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6151
Csatlakozott: 2004.10.12. 13:34:54
Tartózkodási hely: ,,!,.
Kapcsolat:

2020.03.02. 10:38:19

davi10 írta:
2020.03.02. 10:32:32
Szezon végén ingyen távozhat ha akar, semmiképp nem járnánk jól, ha lelépne. Egyszerűen olyan csapatot kéne építeni, akik nem attól függenek, hogy Messi épp milyen passzban van.
Sajnos en azt latom, hogy addig itt nem lesz olyan csapat ami nem Messitol fugg, amig o itt van!
Avatar
davi10
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6590
Csatlakozott: 2007.10.06. 20:02:40
Tartózkodási hely: Budapest

2020.03.02. 10:32:32

Zsolti írta:
2020.03.02. 10:27:33
Talan most jarna ezzel a legjobban egyfelol a csapat is, hiszen most meg le lehetne erte akasztani egy csomo zset, es tele zsebbel nekivagni egy post Messi korszaknak
Szezon végén ingyen távozhat ha akar, semmiképp nem járnánk jól, ha lelépne. Egyszerűen olyan csapatot kéne építeni, akik nem attól függenek, hogy Messi épp milyen passzban van.
Kép
"A Futball nyer, ha a Barca nyer"
"Ez a két szín, zöld és fehér minden másnál többet ér
Hát indulj és bátran énekelj velünk egy dalt a Fradiért"
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15406
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2020.03.02. 10:31:17

Nero. írta:
2020.03.02. 01:20:17
A végén az arca mindent elárult. Nem haragudnék meg rá ha eligazolna. Az utolsó éveit egy olyan Barcelonában fogja eltölteni amelyik szinte biztosan nem lesz benne a szűk világ elitbe.
ő és TS az akinek nem kellene ehhez asszisztálni.
TS is a prime éveit pazarolja innentől kezdve.

Csak mondjuk Messi pont elvan ezzel, szerintem úgy van vele, hogy megnyert minden, 6 aranylabda, innentől ellötyög.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Zsolti
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6151
Csatlakozott: 2004.10.12. 13:34:54
Tartózkodási hely: ,,!,.
Kapcsolat:

2020.03.02. 10:27:33

Nero. írta:
2020.03.02. 01:20:17
A végén az arca mindent elárult. Nem haragudnék meg rá ha eligazolna. Az utolsó éveit egy olyan Barcelonában fogja eltölteni amelyik szinte biztosan nem lesz benne a szűk világ elitbe.
Talan most jarna ezzel a legjobban egyfelol a csapat is, hiszen most meg le lehetne erte akasztani egy csomo zset, es tele zsebbel nekivagni egy post Messi korszaknak, masfelol meg ha iden nyaron elmegy talan valahol mashol meg tudna nagyot robbantani (inter, Psg, juve). Arra azert nagyon de nagyon kivancsi lennek, hogy a ket nagy oreg mire menne egy csapatban?! (Cr7, Messi).
Avatar
Nero.
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6905
Csatlakozott: 2015.08.14. 19:02:12

2020.03.02. 01:20:17

A végén az arca mindent elárult. Nem haragudnék meg rá ha eligazolna. Az utolsó éveit egy olyan Barcelonában fogja eltölteni amelyik szinte biztosan nem lesz benne a szűk világ elitbe.
“Mindig is elakartam jutni Kínába. Soha nem gondoltam volna, hogy idővel Kína jön el hozzám.”
Avatar
Leon
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2578
Csatlakozott: 2014.02.17. 16:20:26
Tartózkodási hely: Balkán sarkán

2020.02.23. 11:41:09

Kellett már nagyon hogy kiszakadjon a gólzsák,remélem Zizu is majd mocskolja kicsit a klasszikus előtt! :mrgreen:
Messi campion del Mundo 2022. G.O.A.T.

Gianluigi Buffon (a Messivel való találkozásról 2013-ban): Meg kellett érintenem Messit, hogy megbizonyosodjak róla, olyan ember, mint mi.

L4wandowski

Tito per sempre etern.Infinite Iniesta Grácies Xavi, Grácies Piqué!

Grácies Messi!
mess2009
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4285
Csatlakozott: 2009.01.30. 11:58:28

2020.02.23. 08:59:55

két hír ill. történés együtt: ...." ez a rohadék meccs közben pihen...." azután egy mesternégyes.
nem tudom mennyire volt pontos az a fordítás de gyanítom hogy az Eibar edző afféle kínjában tett dicséretnek szánhatta... Norbi a Spíleren kínosan ügyelt, hogy ki ne mondja, én pedig azt gondolom mindkettő Messi.
a fociban (de máshol is az életben...) van ilyen, egyszer minden sikerül máskor semmi...
az viszont tény, hogy végre jó szívvel nézhettem vissza a meccs összefoglalókat és ez jószerével neki volt köszönhető.
Avatar
Sinya22
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3186
Csatlakozott: 2017.08.21. 17:40:25

2020.02.23. 08:17:24

Legjobbkor tört meg a gólcsendje,a bl előtt. 4 meccs volt csak,nem a világ vége,az ő esetében viszont komoly sorozat gól nélkül,ugyanakkor gólok nélkül is húzta a csapatot a labdáival,gólpasszaival.
Avatar
MQuCsabi
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6340
Csatlakozott: 2007.07.12. 14:50:03
Tartózkodási hely: Budapest

2020.02.23. 08:01:08

Teljesen más dimenzióban játszik, klasszisokkal jobban érti a játékot, mint bárki.
egyébként ma is adott gólpasszt Griezmannak, de megint elbénázta a francia. Igaz jobb lábára jött a labda.
Kép
corol
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1203
Csatlakozott: 2011.04.06. 20:08:57

2020.02.22. 21:38:50

Igazad van, nem tudom mit kell produkálnia a pályán, hogy felkapjuk a fejünket. A mesternégyesek és hármasok labdáinak már gondolom egy külön tárolót bérel.
Sokszor nem értem a kritikusokat, 32 évesen valóban az egyetlen Barca játékos, akihez odakerül a labda és akkor valóban történik valami a pályán (előre játék, cselsorozat, trükkök,gólpassz, szabadrúgás, néha egy-két-három-négy gól stb.)
Bár csak focizna még 4-5 évig.
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21052
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2020.02.22. 20:09:05

Írjunk már ebbe a topicba is, mégiscsak 4 gólt lőtt. Igaz, ez az ő esetében nem számít rendkívüli dolognak. :)
drobika
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1412
Csatlakozott: 2017.10.12. 11:54:08
Tartózkodási hely: Pécs

2020.02.10. 07:10:30

Nero. írta:Mesterhármas gólpasszokból


És ezeket már észre se vesszük. Ha majd egyszer visszavonul róla kellene elnevezni a stadiont de úgyse fogják :(
Teljesen igazad van! Messze a legjobb volt! A csapat motorja minden szemponból!
Avatar
Nero.
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6905
Csatlakozott: 2015.08.14. 19:02:12

2020.02.09. 23:20:57

Mesterhármas gólpasszokból


És ezeket már észre se vesszük. Ha majd egyszer visszavonul róla kellene elnevezni a stadiont de úgyse fogják :(
“Mindig is elakartam jutni Kínába. Soha nem gondoltam volna, hogy idővel Kína jön el hozzám.”
Avatar
NovaProspekt
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1912
Csatlakozott: 2019.11.26. 14:17:19

2020.02.07. 16:56:25

MessiNeymarSuarez írta:Üljön le a vezetőséggel, és mondja meg hogy ő még Bl-t szeretne nyerni, és nem azzal tölteni az utolsó éveit hogy egy félholt csapatot tartson folyamatosan versenyben, hogy ne szálljunk ki decemberben minden versenyfutásból.
Aztán a vezetőség kezében a lehetőség, hogy vagy tényleg beerősítenek(hátvéd, KP, támadósor) ehhez méltóan, vagy akkor Messit engedjék el(szigorúan miután megvették akit akartak, elkerülve a Neymar-effektust), hadd húzza le utolsó éveit egy igazán topcsapatban, megkoronázva a pályafutását, és BL-t/Bl-eket nyerve vonuljon vissza, ne úgy hogy keményen küzdünk a spanyol második helyért.
amire az alább beszúrt szarkasztikus megjegyzésem vonatkozott, az az, h Messi egy elég körülményes játékos, nem reális már sztem, h elmegy innen. neki így 33 évesen már a család és a haverok az első, mindkettő Barcelonában van, ahol az egész életét leélte. a gyerekek ide járnak suliba (akiket katalánnak nevelt egy interjú alapján, amit nemrég adott). ő tudtommal a spanyolon kívül más nyelvet nem beszél, és nem is hiszem, h szeretne megtanulni. meg ugye van egy komoly bére, amit nem akar sztem még egy City sem kifizetni neki. bármennyire is sajnáljuk itt Messit az alulteljesítő csapat miatt, azért még ígyis elég jó dolga van Barcelonában, ráadásul az aranykorban kellett a csapat is mögé, h legendává váljon.

sztem inkább arra van esély, h ha nem látja már értelmét a dolognak, visszavonul egyből, vagy Piqué vesz egy negyedosztályú barcelonai csapatot, ahol ő, mint játékos-elnök (ez a játékos-menedzser után egy újabb szint) a haverokkal együtt rúghatja a bőrt, köztük Messivel anélkül, h meg kellene szakadniuk :mrgreen: . még az Argentínában való levezetést sem látom már reálisnak.

persze eljátszhatja, h eligazol, ha Barto nem vesz ezt meg azt, vagy ha nem mond le, mivel jönnek a választások, érdemes is lesz meghúznia ezt. de sztem valójában nincs rá esély, h átigazoljon máshova.

ja meg ott van még az Espanyol Barcelonában, velük nyerhetne még EL-t, vagy mostmár inkább ott tartunk, h visszajuttathatja őket a Segundából. csak ők meg nem igazolnák le Messit, mert culé :lol:
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10071
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2020.02.07. 16:43:15

NovaProspekt írta:
barcelonaforever írta:Mar egybol jon a butasag , meg ha csak egy szalma szalba tudnak bele kapaszkodni akkor is. Elkepeszto. =D> =D> #-o
jah, gondolom már most szorgalmasan tanulja a spanyolt minden City játékos, h majd tudjanak Messivel beszélgetni. oké, Agüeronak és Silvának nem kell.
Felesleges, úgy is Messi állítja össze a kezdőt, nem spanyol ajkúakat meg úgyis kidobálja a csapatből :mrgreen:

Én a helyében amúgy tényleg elgondolkoznék, hogy mit akarok még a karrierem során.
Ha még Bl-t nyerni, akkor el kell igazolnia a Barcelonából(kivéve ha hatalmasat erősítenénk a nyáron valami csoda folytán)
Ha igazak a hírek, és Pep + Xavi a PSG-ben köt ki, akkor nagyot szólna, ha oda menne, és összeállnának utoljára, Neymarral, Mbappéval karöltve.(Bár Donatello 99% hogy nyáron a Realban köt ki).

Üljön le a vezetőséggel, és mondja meg hogy ő még Bl-t szeretne nyerni, és nem azzal tölteni az utolsó éveit hogy egy félholt csapatot tartson folyamatosan versenyben, hogy ne szálljunk ki decemberben minden versenyfutásból.
Aztán a vezetőség kezében a lehetőség, hogy vagy tényleg beerősítenek(hátvéd, KP, támadósor) ehhez méltóan, vagy akkor Messit engedjék el(szigorúan miután megvették akit akartak, elkerülve a Neymar-effektust), hadd húzza le utolsó éveit egy igazán topcsapatban, megkoronázva a pályafutását, és BL-t/Bl-eket nyerve vonuljon vissza, ne úgy hogy keményen küzdünk a spanyol második helyért.
Sajnos a kiváló átigazolási "sikerességnek" hála az a realitás, hogy ami 2015-ben a Barca volt, az most a Liverpool(esetleg PSg, City).
Avatar
NovaProspekt
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1912
Csatlakozott: 2019.11.26. 14:17:19

2020.02.07. 16:21:05

barcelonaforever írta:Mar egybol jon a butasag , meg ha csak egy szalma szalba tudnak bele kapaszkodni akkor is. Elkepeszto. =D> =D> #-o
jah, gondolom már most szorgalmasan tanulja a spanyolt minden City játékos, h majd tudjanak Messivel beszélgetni. oké, Agüeronak és Silvának nem kell.
Avatar
barcelonaforever
Jugador del Barça
Hozzászólások: 239
Csatlakozott: 2006.10.30. 19:59:59

2020.02.07. 16:02:22

Apa kezdodik....

http://www.nemzetisport.hu/angol_labdar ... ir-2746383" target="_blank

Mar egybol jon a butasag , meg ha csak egy szalma szalba tudnak bele kapaszkodni akkor is. Elkepeszto. =D> =D> #-o
Biztos azert fog elmenni 20 ev utan , mert epp Abidallal nincsen joban. De legalabb most meg be tudjak dobni az ingyen elviheto kartyat is , had szoljon meg nagyobbat..
Avatar
Balinho
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1122
Csatlakozott: 2005.06.26. 00:39:59

2020.02.07. 09:00:42

LG írta:
Neymar távozása aztán üldözése,
Értem én, hogy nem szeretjük a vezetőséget, de ehhez pl. nem sok közük volt, sőt, próbálták megakadályozni transzfert, de lerakták a kivásárlási árát, nem volt mit tenni. Üldözés alatt mit értesz?
Nyilván ahhoz, hogy kifizették a kivásárlási árat, ahhoz nem volt közük, de ahogy az egész kezelve, kommunikálva lett az nagyon nem volt profi. Gondolok itt a nyár eleji Neymar marad szólamokra, az utóbb az ügyből kerekedő pro és kontra hűségbónuszokhoz kapcsolódó bírósági perre, a pótlására szánt játékosok lázítására (ugye Dembele és Coutinho is megtagadta az edzéseket, azt meg hogy a 222M-t hogyan sikerült a pótlására elkölteni, azt azóta is látjuk), aztán arra, hogy ezek (és Griezman leigazolása) után még eltöltöttünk majd' egy teljes nyarat arra, hogy visszaimádkozzuk abból a PSG-ből, akik konkrétan bohócot csináltak belőlünk és a nyár végén beintettek... Mondjuk a bohócot csinált kitétel belőlünk Neymarra is igaz, mert a pertől való elállás is csak addig volt téma, amíg úgy volt, hogy visszajöhet.

Azt már tényleg csak óvatosan említem, hogy afelől sincs kétségem, hogy nyáron Barto újra vele akarja majd megmenteni a saját seggét és kifizet valami egészen horribilis összeget érte, mert úgy lenne szép és kerek a történet lezárása.
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18359
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2020.02.06. 19:46:08

Majd utána papoljon már a vezetőség, miután ok normálisan vegzik a dolgukat.
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21052
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2020.02.06. 19:07:24

Rivaldo11 írta: itt a "nem dolgoztak rendesen" kifejezés lehetett sértő Messinek.
Nem mondott Abidal nevet, szóval, akinek nem inge, nem veszi magára. Egyébként is lehet igazságtartalma, pl. azért volt hírértékre, hogy Setién érkezése után több lett az edzés, esőben is kellett edzeni stb. Piqué nyilatkozata, hogy ennél kevesebbért is maradt már el edzés sokatmondó volt.
Neymar távozása aztán üldözése,
Értem én, hogy nem szeretjük a vezetőséget, de ehhez pl. nem sok közük volt, sőt, próbálták megakadályozni transzfert, de lerakták a kivásárlási árát, nem volt mit tenni. Üldözés alatt mit értesz?
Avatar
Rivaldo11
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8005
Csatlakozott: 2006.08.22. 11:44:15
Tartózkodási hely: Budapest

2020.02.06. 18:25:22

Teljesen jogosan szólt oda Messi. Abidalék tevékenysége szégyen, erre a játékosokra mutogatnak. Nem, azzal nem lenne gond, ha a játékot kritizálja, itt a "nem dolgoztak rendesen" kifejezés lehetett sértő Messinek.
Rivaldo-A Legnagyobb.
Samper
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3846
Csatlakozott: 2014.10.22. 16:22:27

2020.02.06. 16:55:36

Messi helyében, ha elégedetlen vagyok az edzővel, akkor nem egy sajtónyilatkozatot teszek vagy ultimátumot adok, hanem lemondok a csk-ságról. Az tiszta sor, mindenki érti és dönthet a jövőről - legalábbis a sajátjáról, vagy a sociok a csapatéról.
Válasz küldése