Mozi & Filmek

Ami egyik témához sem kapcsolódik, avagy itt nyugodtan írhatsz mindenről kötetlenül.
dévid villa
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 372
Csatlakozott: 2012.03.02. 16:41:57
Tartózkodási hely: Hajdúszoboszló

2020.05.04. 19:38:03

davi10 írta:
2020.05.04. 19:34:55
dévid villa írta:
2020.05.04. 19:22:03
A Mandalorian 8. részével szerintem eleget bizonyított, hogy nem kell a fentiektől tartani. Azt is ő rendezte, ha valaki esetleg nem tudta volna ;)

Engem amiatt nem villanyozott fel a bejelentés, hogy így premierdátum nélkül sajnos nem mond valami sokat hír :D a 2022-es film nyilván nem az övé, hiszen abban az évben Thor filmet készít. Szóval a 2022-esről még mindig semmit nem tudunk
Igen, de azt nem ő írta ha jól tudom, szóval csak bizonyos kereteken belül mehetett a móka, a sztorinak haladnia kellett.

Meg amúgy simán lehet, hogy itt is felszínre törnek azok a fránya kreatív nézeteltérések és nem lesz semmi :D
Hát valamennyit azért csak hozzátett, a rohamosztagos célzós jelenet pl. biztos az ő agyszüleménye, az nagyon rá vall :D az nagyon meta volt. Ha ilyenekkel operál, akkor nekem nagyon tetszeni fog.
Avatar
davi10
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6589
Csatlakozott: 2007.10.06. 20:02:40
Tartózkodási hely: Budapest

2020.05.04. 19:34:55

dévid villa írta:
2020.05.04. 19:22:03
A Mandalorian 8. részével szerintem eleget bizonyított, hogy nem kell a fentiektől tartani. Azt is ő rendezte, ha valaki esetleg nem tudta volna ;)

Engem amiatt nem villanyozott fel a bejelentés, hogy így premierdátum nélkül sajnos nem mond valami sokat hír :D a 2022-es film nyilván nem az övé, hiszen abban az évben Thor filmet készít. Szóval a 2022-esről még mindig semmit nem tudunk
Igen, de azt nem ő írta ha jól tudom, szóval csak bizonyos kereteken belül mehetett a móka, a sztorinak haladnia kellett.

Meg amúgy simán lehet, hogy itt is felszínre törnek azok a fránya kreatív nézeteltérések és nem lesz semmi :D
Kép
"A Futball nyer, ha a Barca nyer"
"Ez a két szín, zöld és fehér minden másnál többet ér
Hát indulj és bátran énekelj velünk egy dalt a Fradiért"
dévid villa
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 372
Csatlakozott: 2012.03.02. 16:41:57
Tartózkodási hely: Hajdúszoboszló

2020.05.04. 19:22:03

davi10 írta:
2020.05.04. 18:44:07
Hivatalos: Taika Waititi Star Wars filmet ír és rendez.
Hát nem is tudom... Esetleg utólag a Solo filmet lett volna értelme rábízni, de tartok tőle, hogy egy agyatlan paródiát csinál, pedig már az új filmekben is több volt a jópofázkodás, mint az indokolt lett volna.
Nem akarom előre temetni, de pont egy Star Wars univerzumban játszódó ökörködős vígjáték hiányzott még ide.

A Clone Wars utolsó évadának utolsó fejezetét (4 rész) viszont bátran ajánlom, felüdülés volt.
A Mandalorian 8. részével szerintem eleget bizonyított, hogy nem kell a fentiektől tartani. Azt is ő rendezte, ha valaki esetleg nem tudta volna ;)

Engem amiatt nem villanyozott fel a bejelentés, hogy így premierdátum nélkül sajnos nem mond valami sokat hír :D a 2022-es film nyilván nem az övé, hiszen abban az évben Thor filmet készít. Szóval a 2022-esről még mindig semmit nem tudunk
Avatar
davi10
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6589
Csatlakozott: 2007.10.06. 20:02:40
Tartózkodási hely: Budapest

2020.05.04. 18:44:07

Hivatalos: Taika Waititi Star Wars filmet ír és rendez.
Hát nem is tudom... Esetleg utólag a Solo filmet lett volna értelme rábízni, de tartok tőle, hogy egy agyatlan paródiát csinál, pedig már az új filmekben is több volt a jópofázkodás, mint az indokolt lett volna.
Nem akarom előre temetni, de pont egy Star Wars univerzumban játszódó ökörködős vígjáték hiányzott még ide.

A Clone Wars utolsó évadának utolsó fejezetét (4 rész) viszont bátran ajánlom, felüdülés volt.
Kép
"A Futball nyer, ha a Barca nyer"
"Ez a két szín, zöld és fehér minden másnál többet ér
Hát indulj és bátran énekelj velünk egy dalt a Fradiért"
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18359
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2020.04.27. 11:17:51

messideco írta:
2020.04.26. 19:27:24
Ha valaki rendelkezik toplistával, válogatással, közzé teheti. Engem érdekel, unom privátban kérni :)

Top50, mondjuk ráférne egy frissítés :)
Nekem ott van az alairasomban mind. :)
Avatar
messideco
Presidente del Barça
Hozzászólások: 12231
Csatlakozott: 2008.07.08. 16:49:07

2020.04.26. 19:27:24

Ha valaki rendelkezik toplistával, válogatással, közzé teheti. Engem érdekel, unom privátban kérni :)

Top50, mondjuk ráférne egy frissítés :)
"And my heart will leave you never."
Avatar
Rinku
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2549
Csatlakozott: 2009.08.02. 14:28:48

2020.04.26. 18:14:50

Köszi, srácok! :) Láttam már néhányat közülök, de van pár, amit úgy néz ki, hogy pótolni kell. :) Ha továbbra is van bárkinek ötlete, kérem ossza meg, sosem árt, ha kicsit pörög a topic.
Football, bloody hell. /SAF/
Avatar
messideco
Presidente del Barça
Hozzászólások: 12231
Csatlakozott: 2008.07.08. 16:49:07

2020.04.26. 15:43:04

@Rinku: lehet, hogy pár nem teljesen felel meg a kritériumoknak, de itt vannak: Halálos temetés (szigorúan az eredeti), A hét pszichopata és a si-cu , A fejvadászok (Headhunters), Az ember, akit Ovénak hívnak
"And my heart will leave you never."
Petr
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2144
Csatlakozott: 2013.10.31. 15:46:41
Tartózkodási hely: Az ország legszebb városának a legszebb utcája

2020.04.26. 15:39:31

Rinku írta:
2020.04.26. 09:17:59
Sziasztok srácok, Ádám almái (2005) és a Zöld hentesekhez (2003) hasonló dráma-fekete komédia filmet tudnátok ajánlani? :) Alapvetően az európai kontinensről érdekelnének filmek (a két fenti miatt különösen skandináv), mivel kulturálisan ezzel a régióval tudok azonosulni. De ha van amerikai (dél, közép, észak, mindegy), illetve egyéb angolszász, szintén érdekelne. Köszi szépen előre is! :)
A Lovak es emberek kisse abszurd, de szerintem tok jol beleillik a kategoriaba. Az Izlandi amazon talan kicsit kevesbe, de szinten erdemes megnezni, tartalmaz mufaji elemeket. A Fusi maskeppen mas, de itt is dominal a fekete humor. Talan a tortenet maga nem tul lebilincselo, de igazan valosagos es amikor a film szeretne, vicces is. A Gengszterek fogadojat en is ajanlom.

A Harold es Maude amerikai film, de nagy szive van es szerintem kiemelkedo.

szerk.: A filmklubos topicba bedobtam egy csomo del-amerikai filmet, ha valakit vonzzanak, tessek szemezni! :)
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Petr 2020.04.26. 16:04:04-kor.
Avatar
Veidt_madridista
Madridista
Hozzászólások: 835
Csatlakozott: 2016.05.25. 22:41:18
Tartózkodási hely: Miskolc

2020.04.26. 14:43:40

Rinku írta:
2020.04.26. 09:17:59
Sziasztok srácok, Ádám almái (2005) és a Zöld hentesekhez (2003) hasonló dráma-fekete komédia filmet tudnátok ajánlani? :) Alapvetően az európai kontinensről érdekelnének filmek (a két fenti miatt különösen skandináv), mivel kulturálisan ezzel a régióval tudok azonosulni. De ha van amerikai (dél, közép, észak, mindegy), illetve egyéb angolszász, szintén érdekelne. Köszi szépen előre is! :)
Gengszterek fogadoja, ugyanaz a brigád csinálta, mint a másik két filmet. Illetve van még a Férfiak és csirkék, de az már inkább elborult muveszfilm, mint fekete komédia.
Kép
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18359
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2020.04.26. 13:01:17

Rinku írta:
2020.04.26. 09:17:59
Sziasztok srácok, Ádám almái (2005) és a Zöld hentesekhez (2003) hasonló dráma-fekete komédia filmet tudnátok ajánlani? :) Alapvetően az európai kontinensről érdekelnének filmek (a két fenti miatt különösen skandináv), mivel kulturálisan ezzel a régióval tudok azonosulni. De ha van amerikai (dél, közép, észak, mindegy), illetve egyéb angolszász, szintén érdekelne. Köszi szépen előre is! :)
Eszeveszett mesék, Tőrbe ejtve, Erőszakik, Három óriásplakát Ebbing határában. Bár már gondolom mind láttad. :D
Avatar
Rinku
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2549
Csatlakozott: 2009.08.02. 14:28:48

2020.04.26. 09:17:59

Sziasztok srácok, Ádám almái (2005) és a Zöld hentesekhez (2003) hasonló dráma-fekete komédia filmet tudnátok ajánlani? :) Alapvetően az európai kontinensről érdekelnének filmek (a két fenti miatt különösen skandináv), mivel kulturálisan ezzel a régióval tudok azonosulni. De ha van amerikai (dél, közép, észak, mindegy), illetve egyéb angolszász, szintén érdekelne. Köszi szépen előre is! :)
Football, bloody hell. /SAF/
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18359
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2020.04.16. 16:57:37

geridoss írta:
2020.04.16. 16:18:47
A magyar IGN csinált egy top100-as listát az elmúlt 20 év legjobb filmjeiből. Összeszedtem őket rangsorolva IMDB-n egy listába, lehet csemegézni.

Két nagy hiányzó nekem:
-A zongorista (ezt nem is értem, kinél nincs top 100-as, de akár top 20-as listában)
-Hajsza a győzelemért

Viszont van pár olyan film, amit annyira nem értek, hogy mit keres egy toplistán, pl a Gravitáció nekem mindig a legtúlértékeltebb filmnek tűnt a maga 7 Oscar díjával :lol:
74-et láttam belőle.

Időhurok és A mindenség elmélete nagyon hiányzik belőle. Mr. Nobody, A gépész, Zöld könyv, 12 év rabszolgaság, Titokzatos folyó, V mint vérbosszú szintén. A zongoristát én sem értem. :shock:

Bosszúállók első része hogy került be? [-X
Avatar
geridoss
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2785
Csatlakozott: 2008.11.30. 23:00:46
Tartózkodási hely: Eger

2020.04.16. 16:18:47

A magyar IGN csinált egy top100-as listát az elmúlt 20 év legjobb filmjeiből. Összeszedtem őket rangsorolva IMDB-n egy listába, lehet csemegézni.

Két nagy hiányzó nekem:
-A zongorista (ezt nem is értem, kinél nincs top 100-as, de akár top 20-as listában)
-Hajsza a győzelemért

Viszont van pár olyan film, amit annyira nem értek, hogy mit keres egy toplistán, pl a Gravitáció nekem mindig a legtúlértékeltebb filmnek tűnt a maga 7 Oscar díjával :lol:
"Látta a Real Madrid Villareal elleni 6-2-es győzelmét?" " Nem láttam, viszont emlékszek egy 6-2-re a Bernabeuból..." /Joan Laporta/

Visca el Barca!
Petr
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2144
Csatlakozott: 2013.10.31. 15:46:41
Tartózkodási hely: Az ország legszebb városának a legszebb utcája

2020.04.16. 13:22:34

davi10 írta:
2020.04.16. 12:54:11
Capone előzetes

Ez elég érdekesnek néz ki.
Nekem nagyon gagyinak tunik, a smink lefolyik a kepernyomrol. Ettol fuggetlenul lehet, hogy osszeall a vegen.
Avatar
davi10
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6589
Csatlakozott: 2007.10.06. 20:02:40
Tartózkodási hely: Budapest

2020.04.16. 12:54:11

Capone előzetes

Ez elég érdekesnek néz ki.

Amúgy régóta kíváncsi voltam rá, nemrég megnéztem a The Room-ot, Tommy Wiseu-vel. Tényleg annyira borzasztó, vannak részei, amiken kínjába felröhög az ember (pl. az első 15 percben 2db 3-3 perces kufirc van ilyen Backstreet Boys-féle zenére ), de tényleg elképesztően rossz.
Részben azért érdekelt annyira, mert a James Franco-féle The Disaster Artist-al már egy ideje szemezgettem, ez viszont egy abszolút élvezhető film volt. Nem tudom, hogy mennyire igaz történet, de ez alapján hihető, hogy a The Room "önéletrajzi film".
Akit érdekel, az szerintem jó, ha előtte megnézi a katasztrófafilmet, de amúgy tényleg messziről kerülje el mindenki.
Kép
"A Futball nyer, ha a Barca nyer"
"Ez a két szín, zöld és fehér minden másnál többet ér
Hát indulj és bátran énekelj velünk egy dalt a Fradiért"
Avatar
davi10
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6589
Csatlakozott: 2007.10.06. 20:02:40
Tartózkodási hely: Budapest

2020.04.01. 22:24:50

Én se láttam a Die Hard-okat még, de tervbe van.
A Rocky-kat én nem rég láttam, és egyáltalán nem voltak csalódások.

Pedig a Ház amit Jack épített Trier egyetlen jó filmje :D Még a Dogville nem volt olyan rossz, meg ha nem vagyok szigorü, akkor a Melankoliába is voltak jó pillanatok, de nekem is elég volt a csávóból. Nem láttam minden filmjét, de nem is izgat. Ha újráznám a Jack-et lehet, hogy nem tetszene már, elegem is lett az összevissza rángatott kamerákkal felvett összevissza vagdosott jelenetekből. Mint valami gagyi rtl-es nyomozós műsor.

Kubrick-nak meg nem láttam sok filmjét, de eddig a Ragyogás volt a leggyengébb. Nem tetszett a film, de én mondjuk nem olvastam a könyvet. A filmek meg az Az-könyv után annyira nem izgat Stephen King munkássága.

Lövésem nincs hány filmnél járok, sajnos nem vezettem imdb-n, most meg már nincs értelme szerintem elkezdeni.
Kép
"A Futball nyer, ha a Barca nyer"
"Ez a két szín, zöld és fehér minden másnál többet ér
Hát indulj és bátran énekelj velünk egy dalt a Fradiért"
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18359
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2020.04.01. 22:06:08

Na, pedig szerintem az még a nézhető kategória Trier esetében. :D
Avatar
Rinku
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2549
Csatlakozott: 2009.08.02. 14:28:48

2020.04.01. 21:31:17

MatyiG írta:
2020.04.01. 18:55:34
Lars von Trier
Úgy érzem elmondhatom magamról, hogy nem vagyok galamblelkű ember, láttam már pár dolgot. Kertelni nem akarok, nem mondom acélembernek magam, de szerintem bírom a strapát. De ez az ember egy beteg fsz. Egy aberrált, hímsoviniszta, nárcisztikus pszichopata, akinek nem filmeket kellene rendeznie, hanem beállítani végre a gyógyszerétt, mert bár nem néztem utána, kíváncsi vagyok, hogy a neurózisa szakvélemények alapján mennyire mélyen van. Elkezdtük nézni a House That Jack Built-et még amikor megjelent, de nem, köszi. Nem, kész. Bssza meg magát az ilyen ember, ha azt hiszi, hogy ez művézet, vagy értékelni kellene, mint önkifejeződést. Ez nem egy segélykiáltás volt, mert a segélykiáltásokban van emberi tényező is. Ez egy okádásnyi mocsok volt...
Lynch is ide tartozna, ha nem rendezi meg Az elefántember-t. :) Mondjuk ezen kívül a többi filmje egy hulladék. :D Persze "érdekes" némelyik, de nem újráznám őket ezen kívül. Mondjuk ezt meg már láttam vagy ötször. :)
Ezt már régóta tervezem megnézni, de még nem jutottam el ide, hogy na, most leülök és akkor eztet nézem meg. De hallva a sztorit, fú, na ez ncie ride-nek ígérkezik. :? :)
Nekem most 99 film és sorozat van most a listámon, de ebből az összes film 2020-as vagy 2021-es. Sorozatokkal le vagyok maradva, próbálom őket pótolni. Talán pár év múlva utolérem magam. Milyen szép is az élet. :mrgreen:

Top250-ből 141-et láttam, asszem itt meg is fog állni ez a szám. Hacsak nem jönnek ki havonta a 8+ értékelésű filmek, de azt kétlem. :D
Én sem fogok soha a végére érni egyetlen listámnak sem, de egyre jobban látom, hogy ez így van jól. Mindig le tudod magad foglalni. :)
Football, bloody hell. /SAF/
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18359
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2020.04.01. 18:55:34

A Die Hard pedig rohadt jó. Egyik legjobb akciófilm, pedig azokért én nem vagyok oda.
Ragyogás szintén brutál jó szvsz, többivel egyetértek.

Kult rendező, akit nem szeretek? Lars von Trier, Terrence Malick, Ingmar Bergman, Gaspar Noé, Paul Thomas Anderson, Brian de Palma. Követ rám. :mrgreen:

Lynch is ide tartozna, ha nem rendezi meg Az elefántember-t. :) Mondjuk ezen kívül a többi filmje egy hulladék. :D Persze "érdekes" némelyik, de nem újráznám őket ezen kívül. Mondjuk ezt meg már láttam vagy ötször. :)

Nekem most 99 film és sorozat van most a listámon, de ebből az összes film 2020-as vagy 2021-es. Sorozatokkal le vagyok maradva, próbálom őket pótolni. Talán pár év múlva utolérem magam. Milyen szép is az élet. :mrgreen:

Top250-ből 141-et láttam, asszem itt meg is fog állni ez a szám. Hacsak nem jönnek ki havonta a 8+ értékelésű filmek, de azt kétlem. :D
Avatar
Rinku
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2549
Csatlakozott: 2009.08.02. 14:28:48

2020.04.01. 18:27:43

Sorozatokkal együtt 700 környékén járok, de ebbe nem tartozik bele minden, mert pl Bud Spencer, Terence Hill filmeket nem értékelek. Hogyan is lehetne ezeket értékelni... Animációs filmeket is csak a legritkább esetben tudok. Vagy gyerekkorunk filmjei. Ezekről most mit tudsz objektíven mondani, hogyan is lehetne értékelni ezeket... Szerintem legalább 1000 felett járhatok én is, de van egy kör, amire nem bírok szavazatot adni. Pl a Rockyt sem 28+ évesként kell elkezdeni nézni, mert iszonyat gyenge és csalódás volt. De ha 14 évesen nézem meg apámmal, akkor talán én is úgy érezném, hogy na, ez igen. Többek között Segal, van Damme, Arnold és a többi nagy öreg ettől népszerű. Mert akkor láttad, amikor kellett, egyébként sok vizet nem tudnak zavarni. :?

Jelenleg majdnem 100 film/sorozat áll az IMDb Watchlisten, amit jelenleg meg akarok nézni, pótolni, de van olyan kultfilm, aminek nem bírok nekiülni egyszerűen. Pl a Die Hardot sosem láttam. Csípem az öreg Bruce-t, de a jelen ízlésemmel már nem vagyok kíváncsi rá, tinédzserként kellett volna megnéznem ezt is. Elkezdtem, 20 perc lement, de nem, mégsem, inkább mégsem. Sok esetben pedig nem érzem egyértelműen, hogy valami 8 vagy 9 pont, vagy mi éri el nálam a tízest, esetleg 7 vagy 8 volt az, aminek most pörög a stáblistája? Az adott hangulatom befolyásolni tudja, hogy aktuálisan melyik milyen pontszámon áll, mert felet nem lehet adni. Bár ez csak az esetek kis része csupán.

Új téma, kult filmek, rendezők, amik egyáltalán nem tetszettek, akiknek nem jön át a munkásságuk? Pl. Kubrickot én sosem szerettem, és elismerni sem tudtam. Úgy érzem magam emiatt, mint valami félkegyelmű, mert mindenki odáig van érte. De nem látom, hogy miért. A Ragyogás egyszerűen pocsék lett, a könyvet ismerve és egyébként anélkül is, magában mint film pocsék. Jack bácsi hozta az őrültet, kb. rá volt bízva, hogy csináljon, ami jól esik. Azon kívül nulla, a nő rettenetesen ostoba, ronda és idegesítő de hát a "Nagymesternek" senki nem parancsol. Pont a könyv tökéletes ellentétét sikerült belerakni, gratula. És emellett csupán a lényeget nem jelenített meg, a Ragyogást, ami a kissráccal él együtt. King sem véletlenül küldte el a francba, hogy mi volt ez a szr. A Mechanikus narancsban már éreztem némi vibrálást, de nagyrészt az is szemét, olyan undormány a fényképezés, hogy egyszer bírtam magam végigrágni rajta. Azóta sem jött meg a kívánalmam egy második nézéshez. A 2001 szintén felejtős nekem, nem adott semmit. Na de mondjuk a Full Metal Jacket, na az jó film volt, de nálam 7 pontnál nem több. Szóval teljesen értetlenül állok, hogy mitől ő a fény az éjszakában, korunk egyik legnagyobb zsenije. Magát az érzést persze megértem, ha valakinek az, mert nekem is vannak ilyesféle heppjeim.
Football, bloody hell. /SAF/
Avatar
messideco
Presidente del Barça
Hozzászólások: 12231
Csatlakozott: 2008.07.08. 16:49:07

2020.04.01. 17:26:47

Ratingek szerint 1089, de újabban csak hébe-hóba jut eszembe, hogy értékeljem :)
"And my heart will leave you never."
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18359
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2020.04.01. 14:17:19

Ki hány filmet látott már? IMDb-n én most léptem át az ezres határt. :D

Ebből 11 db 10-es értékelés és 45 db 9-es értékelésem van.
Avatar
davi10
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6589
Csatlakozott: 2007.10.06. 20:02:40
Tartózkodási hely: Budapest

2020.03.28. 14:08:26

Én is meglestem tegnap a Platform-ot.

Az alapötlet király volt. Szerintem nagyon jól indult, de a vége annyira nem jött be.
Összességében én viszont jól szórakoztam rajta, nem is húzták el indokolatlanul, úgyhogy 1-nek bőven jó, ha nincs időd megnézni egy "rendes" 2 óra+-os filmet.
Kép
"A Futball nyer, ha a Barca nyer"
"Ez a két szín, zöld és fehér minden másnál többet ér
Hát indulj és bátran énekelj velünk egy dalt a Fradiért"
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18359
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2020.03.27. 09:19:43

A Contagion tényleg elég jól bemutatja a vírust.

A Platform nekem összességében nem tetszett. Értem, mit akart mondani, csak ebből sokkal többet is ki lehetett volna hozni. :)
Válasz küldése