Offtopic

Ami egyik témához sem kapcsolódik, avagy itt nyugodtan írhatsz mindenről kötetlenül.

Fogyasztasz valamilyen dohányterméket? :D

- Nem, soha nem próbáltam.
10
22%
- Próbáltam, de nem szoktam rá.
17
38%
- Füstölök, mint a gyárkémény
11
24%
- Alkalmanként rágyújtok
7
16%
 
Szavazatok száma: 45
Avatar
miro.
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1402
Csatlakozott: 2017.03.08. 17:57:31

2020.04.12. 22:23:04

hm,na meglesem! kösz mindenkinek! :)
" Ha valaki három órát áldoz arra az életéből hogy megnézzen a tv-ben,akkor kötelességem a legjobbat nyújtani. Mindvégig a legjobbat. " - Michael Jordan


rmcf
Avatar
MisterDJ
Barça B
Hozzászólások: 96
Csatlakozott: 2016.11.28. 10:42:54
Tartózkodási hely: Győr

2020.04.12. 21:09:32

miro. írta:
2020.04.12. 20:37:54
MisterDJ írta:
2020.04.12. 19:40:06


Nekem 3 évig volt nvidia kártyás gamer notim (koli life miatt) és nálam is fordult elő olyan, hogy nem megfelelően állított be valamit. Az Experience nagyon jó viszont mert jól eltalálja az ideális beállításokat .Ha az intel kártyád menne akkor nagyon akadna az egész és pc esetén minden bizonnyal a videókártyába van dugva a monitor így nem az intelt hasnálja. :D
Nem tudom,nekem ugy tunik mintha az a program tulsagosan lehuzna minden beallitast,csak hogy teljesen tokeletesen menjen.
A célja hogy 60 fps körül legyen :D Papíron az számít optimálisnak, valakinek már a 30 is bőven elég (évekig voltam 30 fps gamer és sosem volt bajom vele amíg nem akadt egy játék). Bele tudsz szólni, hogy nyomja feljebb és akkor talán jobb lesz.
"Az igazi bajnokok a célt látják maguk előtt, nem pedig az akadályokat."
- Leo Messi

“A történelem legnagyobb Barcájának volt a motorja, agya és stílusa egyben. Remélem hamarosan visszatér”.
-Carles Puyol mondata Xaviról
Avatar
miro.
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1402
Csatlakozott: 2017.03.08. 17:57:31

2020.04.12. 20:37:54

MisterDJ írta:
2020.04.12. 19:40:06


Nekem 3 évig volt nvidia kártyás gamer notim (koli life miatt) és nálam is fordult elő olyan, hogy nem megfelelően állított be valamit. Az Experience nagyon jó viszont mert jól eltalálja az ideális beállításokat .Ha az intel kártyád menne akkor nagyon akadna az egész és pc esetén minden bizonnyal a videókártyába van dugva a monitor így nem az intelt hasnálja. :D
Nem tudom,nekem ugy tunik mintha az a program tulsagosan lehuzna minden beallitast,csak hogy teljesen tokeletesen menjen.
" Ha valaki három órát áldoz arra az életéből hogy megnézzen a tv-ben,akkor kötelességem a legjobbat nyújtani. Mindvégig a legjobbat. " - Michael Jordan


rmcf
Avatar
MisterDJ
Barça B
Hozzászólások: 96
Csatlakozott: 2016.11.28. 10:42:54
Tartózkodási hely: Győr

2020.04.12. 19:40:06

miro. írta:
2020.04.12. 12:18:05
Igen ezen agyaltam hogy esetleg az intel kartyam megy a jatekoknal is? :?
Most kicsit allitgattam rajta,meglatjuk valtozik e,de mar baromi idegesito.
Nekem 3 évig volt nvidia kártyás gamer notim (koli life miatt) és nálam is fordult elő olyan, hogy nem megfelelően állított be valamit. Az Experience nagyon jó viszont mert jól eltalálja az ideális beállításokat .Ha az intel kártyád menne akkor nagyon akadna az egész és pc esetén minden bizonnyal a videókártyába van dugva a monitor így nem az intelt hasnálja. :D
"Az igazi bajnokok a célt látják maguk előtt, nem pedig az akadályokat."
- Leo Messi

“A történelem legnagyobb Barcájának volt a motorja, agya és stílusa egyben. Remélem hamarosan visszatér”.
-Carles Puyol mondata Xaviról
Avatar
miro.
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1402
Csatlakozott: 2017.03.08. 17:57:31

2020.04.12. 12:18:05

Igen ezen agyaltam hogy esetleg az intel kartyam megy a jatekoknal is? :?
Most kicsit allitgattam rajta,meglatjuk valtozik e,de mar baromi idegesito.
" Ha valaki három órát áldoz arra az életéből hogy megnézzen a tv-ben,akkor kötelességem a legjobbat nyújtani. Mindvégig a legjobbat. " - Michael Jordan


rmcf
Tivornya79
Barça C
Hozzászólások: 11
Csatlakozott: 2020.03.01. 19:57:01

2020.04.12. 10:41:04

miro. írta:
2020.04.12. 08:48:04
Monitort neztem,nem igazan lehet mit allitani ezzel kapcsolatban.
Az baj lehet,hogy sosem optimalizalom le a jatekokat a geforce-ban? Mindig kezzel beallitom a felbontast,es kiserletezek vele ha esetleg leuti a lecet a laptopom.
( pl,fm20-at állandoan leakarja húzni közepes grafikai minőség,stbstb-re. közben meg röhögve viszi fulloson. Nem szeretem ezt az optimalizálás cuccot.)

amúgy ez a laptopom:
-GeForce GTX 1050
-Intel Core TM i5-7300HQ CPU 2.50GHz
-8giga ram
Nem kéne hogy baja legyen az Assassinnal nem?
Nekem beválik az Experience. Néha a felbontáson állítok, de hozzáigazítja az egyéb beállításokat, azt úgy hagyom. Inkább az Nvidia vezérlőpultban kéne a beállításokat megnézned és ott átállítani mindent Nvidia-vezéreltre.
Avatar
miro.
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1402
Csatlakozott: 2017.03.08. 17:57:31

2020.04.12. 08:48:04

Tivornya79 írta:
2020.04.12. 07:26:48
miro. írta:
2020.04.12. 00:31:40
Fordult már nálatok elő olyan,hogy a játékoknak fakó színei vannak?
Most az AC a harmadik játék,ahol észrevettem hogy másnál akár youtube-on sokkal erősebbek,mélyebbek a színskálák mint nálam.
Olyan mint anno amikor régen a monitorodnak felnyomtad 100%-ra a fényerejét,és minden szín kapott egy ilyen fehér beütést.
Mi probléma lehet,esetleg van program amivel ezt lehet korrigálni?
Nvidia kártyám van,illetve mellett egy Intel.
Nvidia beállításoknál lehet minden visszaállt alapállapotba. Gforce Experience-ben csinálj egy összes játék optimalizálását. Esetleg a monitorod beállításait nézd meg a menüjében.
Monitort neztem,nem igazan lehet mit allitani ezzel kapcsolatban.
Az baj lehet,hogy sosem optimalizalom le a jatekokat a geforce-ban? Mindig kezzel beallitom a felbontast,es kiserletezek vele ha esetleg leuti a lecet a laptopom.
( pl,fm20-at állandoan leakarja húzni közepes grafikai minőség,stbstb-re. közben meg röhögve viszi fulloson. Nem szeretem ezt az optimalizálás cuccot.)

amúgy ez a laptopom:
-GeForce GTX 1050
-Intel Core TM i5-7300HQ CPU 2.50GHz
-8giga ram
Nem kéne hogy baja legyen az Assassinnal nem?
" Ha valaki három órát áldoz arra az életéből hogy megnézzen a tv-ben,akkor kötelességem a legjobbat nyújtani. Mindvégig a legjobbat. " - Michael Jordan


rmcf
Tivornya79
Barça C
Hozzászólások: 11
Csatlakozott: 2020.03.01. 19:57:01

2020.04.12. 07:26:48

miro. írta:
2020.04.12. 00:31:40
Fordult már nálatok elő olyan,hogy a játékoknak fakó színei vannak?
Most az AC a harmadik játék,ahol észrevettem hogy másnál akár youtube-on sokkal erősebbek,mélyebbek a színskálák mint nálam.
Olyan mint anno amikor régen a monitorodnak felnyomtad 100%-ra a fényerejét,és minden szín kapott egy ilyen fehér beütést.
Mi probléma lehet,esetleg van program amivel ezt lehet korrigálni?
Nvidia kártyám van,illetve mellett egy Intel.
Nvidia beállításoknál lehet minden visszaállt alapállapotba. Gforce Experience-ben csinálj egy összes játék optimalizálását. Esetleg a monitorod beállításait nézd meg a menüjében.
Avatar
miro.
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1402
Csatlakozott: 2017.03.08. 17:57:31

2020.04.12. 00:31:40

Fordult már nálatok elő olyan,hogy a játékoknak fakó színei vannak?
Most az AC a harmadik játék,ahol észrevettem hogy másnál akár youtube-on sokkal erősebbek,mélyebbek a színskálák mint nálam.
Olyan mint anno amikor régen a monitorodnak felnyomtad 100%-ra a fényerejét,és minden szín kapott egy ilyen fehér beütést.
Mi probléma lehet,esetleg van program amivel ezt lehet korrigálni?
Nvidia kártyám van,illetve mellett egy Intel.
" Ha valaki három órát áldoz arra az életéből hogy megnézzen a tv-ben,akkor kötelességem a legjobbat nyújtani. Mindvégig a legjobbat. " - Michael Jordan


rmcf
dévid villa
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 372
Csatlakozott: 2012.03.02. 16:41:57
Tartózkodási hely: Hajdúszoboszló

2020.04.11. 15:30:03

Csak azok vannak veszélyben, akik "amúgy is haldokolnak" :D

https://www.youtube.com/watch?v=yWUHQaeTf9U
johdepp
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 273
Csatlakozott: 2009.10.02. 18:23:01

2020.04.10. 21:18:48

miro. írta:
2020.04.10. 18:51:32
Ez igaz,viszont azok a nyugdijasok,oregek akiket most orban megvesz 2kilo cukoert,illetve azok akik a szocializmusba nottek fel es lattak evekig a vilagot lassan eltunnek a tarsadalombol.
Remehetoleg egy felvilagosodott,modern gondolkodasu,nem mindig mast hibaztato,sajat sorsaert igenis kiallo tarsadalom atveszi ezt a helyet,igy majd a kiskiralyoknak elmulik az idejuk.
Mondom,remelhetoleg...
Az a baj, hogy erre odafent is gondoltak, ezért kezdődött el az oktatás általános szétbarmolása, többek között.
Tanulatlan, műveletlen, nulla agyú embereket próbálnak gyártani/gyártatni, akik majd rájuk szavaznak, ha nem lesznek az öregek. A "kisebbségek" erre ma elég jó példával szolgálnak, tőlük is két fillérért vesznek szavazatokat, meg utaztatják őket csoportosan szavazni, például.
A nyelvoktatás sem véletlenül a legrosszabb idehaza egész Európát tekintve. Nem tud az ürge németül, angolul, akkor nagyobb az esély, hogy itthon marad. A felvilágosodott, modern gondolkodású emberek meg elhúzzák a csíkot, amíg és amint lehet, mert más megoldás nagyon nincs már, sajnos.
Avatar
miro.
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1402
Csatlakozott: 2017.03.08. 17:57:31

2020.04.10. 19:24:01

Szerkeszteni nem tudom.
Origonra feltelepitett jatekokkal hany geprol lehet jatszani?
Ha lehet tobbre,es az enyemet ez nem befolyasolja akkor,
szivesen adok sw fallen ordert ill se battlefront 2-ot 1-2 hetre.
Most egy ideig nem lepek be amig az assassinokkal kuzdok.
" Ha valaki három órát áldoz arra az életéből hogy megnézzen a tv-ben,akkor kötelességem a legjobbat nyújtani. Mindvégig a legjobbat. " - Michael Jordan


rmcf
Avatar
miro.
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1402
Csatlakozott: 2017.03.08. 17:57:31

2020.04.10. 18:51:32

johdepp írta:
2020.04.10. 17:36:48


A büdös életben soha semmi változás nem lesz ebben az országban. Mindig jönnek az újabbak, akik átveszik a stafétát a kiöregedő, kihaló kiskirályoktól. Valaki mindig lesz. Soha nem fog eltűnni nálunk a "politikai elit", mert valakik, akik most hozzájuk köthetők, a helyükre lépnek majd mindig.
Ez igaz,viszont azok a nyugdijasok,oregek akiket most orban megvesz 2kilo cukoert,illetve azok akik a szocializmusba nottek fel es lattak evekig a vilagot lassan eltunnek a tarsadalombol.
Remehetoleg egy felvilagosodott,modern gondolkodasu,nem mindig mast hibaztato,sajat sorsaert igenis kiallo tarsadalom atveszi ezt a helyet,igy majd a kiskiralyoknak elmulik az idejuk.
Mondom,remelhetoleg...
" Ha valaki három órát áldoz arra az életéből hogy megnézzen a tv-ben,akkor kötelességem a legjobbat nyújtani. Mindvégig a legjobbat. " - Michael Jordan


rmcf
johdepp
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 273
Csatlakozott: 2009.10.02. 18:23:01

2020.04.10. 17:36:48

recrea írta:
2020.04.10. 11:55:07
Utóbbi nagyon igaz, talán akkor lesz majd változás, ha meghal az utolsó ember is, aki emlékszik a szocializmusra, egyben pedig eltűnik a politikai “elit”, aki 30 éve élősködik az országon. Ennyi idő sem volt elég arra, h átálljunk a piacgazdaságra, kivéve a lopást, az megy a sarki fűszerestől Vityáig mindenkinek.
A büdös életben soha semmi változás nem lesz ebben az országban. Mindig jönnek az újabbak, akik átveszik a stafétát a kiöregedő, kihaló kiskirályoktól. Valaki mindig lesz. Soha nem fog eltűnni nálunk a "politikai elit", mert valakik, akik most hozzájuk köthetők, a helyükre lépnek majd mindig.
Avatar
Nero.
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6905
Csatlakozott: 2015.08.14. 19:02:12

2020.04.10. 17:11:39

recrea írta:
2020.04.10. 03:25:59
És mi indokolja ezeket a lépéseket Ausztriában? Azon kívül, h a fél ország (köztük pár ezer vagy tízezer magyar) éhen hal, ha nem lesz nyári szezon a turizmusban. Túl van a tetőzésen a járvány?

Nero, face csoportok...ha bírod idegileg :) alapvetően a com tarol mindent, nehéz “kihagyni”.
Igen megnéztem, viszont attól függetlenül hogy “CSAK!” tulajdonosok hirdetnek, privátban megkaptam ugyanazt a lakást 3 embertől 3 különböző áron (milliós eltérések), ráadásul 3/2 “svéd cserediák” volt.
Akkor inkább bemegyek az ingatlanirodába és fizetek többet.
“Mindig is elakartam jutni Kínába. Soha nem gondoltam volna, hogy idővel Kína jön el hozzám.”
Avatar
recrea
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6714
Csatlakozott: 2004.12.24. 23:38:21

2020.04.10. 11:55:07

miro. írta:
2020.04.10. 11:36:18
MQuCsabi írta:
2020.04.10. 09:39:06
Miro, viszont a gazdasági helyzet is ettől a hozzáállástól lett olyan, amilyen.
Itthon ül a lezárt játszótér előtt az anyuka, míg a fiai átmásznak a kerítésen, hogy focizni tudjanak. Itthon sírnak az EUROért, miközben a munkát hírből sem ismerik, mert 40 évesen leszázalékoltatták magukat a régi jó rendszerben, amit visszasírnak, és termelékenységről még hírből swm hallottak.
Ja persze,en ezzel maximalisan egyetertek.
Nem veletlen hogy ok hol vannak illetve mi.
Olyan az orszag,mint az emberek.
Utóbbi nagyon igaz, talán akkor lesz majd változás, ha meghal az utolsó ember is, aki emlékszik a szocializmusra, egyben pedig eltűnik a politikai “elit”, aki 30 éve élősködik az országon. Ennyi idő sem volt elég arra, h átálljunk a piacgazdaságra, kivéve a lopást, az megy a sarki fűszerestől Vityáig mindenkinek.
Avatar
miro.
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1402
Csatlakozott: 2017.03.08. 17:57:31

2020.04.10. 11:36:18

MQuCsabi írta:
2020.04.10. 09:39:06
Miro, viszont a gazdasági helyzet is ettől a hozzáállástól lett olyan, amilyen.
Itthon ül a lezárt játszótér előtt az anyuka, míg a fiai átmásznak a kerítésen, hogy focizni tudjanak. Itthon sírnak az EUROért, miközben a munkát hírből sem ismerik, mert 40 évesen leszázalékoltatták magukat a régi jó rendszerben, amit visszasírnak, és termelékenységről még hírből swm hallottak.
Ja persze,en ezzel maximalisan egyetertek.
Nem veletlen hogy ok hol vannak illetve mi.
Olyan az orszag,mint az emberek.
" Ha valaki három órát áldoz arra az életéből hogy megnézzen a tv-ben,akkor kötelességem a legjobbat nyújtani. Mindvégig a legjobbat. " - Michael Jordan


rmcf
Avatar
MQuCsabi
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6340
Csatlakozott: 2007.07.12. 14:50:03
Tartózkodási hely: Budapest

2020.04.10. 09:39:06

Miro, viszont a gazdasági helyzet is ettől a hozzáállástól lett olyan, amilyen.
Itthon ül a lezárt játszótér előtt az anyuka, míg a fiai átmásznak a kerítésen, hogy focizni tudjanak. Itthon sírnak az EUROért, miközben a munkát hírből sem ismerik, mert 40 évesen leszázalékoltatták magukat a régi jó rendszerben, amit visszasírnak, és termelékenységről még hírből swm hallottak.
Kép
Alcantara
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3881
Csatlakozott: 2011.08.30. 09:31:30

2020.04.10. 07:52:22

miro. írta:
2020.04.09. 22:04:14
csababarca írta:
2020.04.09. 21:13:26
Ezek a jó belsős infók, ismerősöm mondta... :lol:
Ilyenfajta híresztelésekért egyébként már börtön jár...


@miro, nekem pl laufen gumik vannak a superben, semmivel sem rosszabb fogyasztásban ezzel mint előtte a duplaannyiba kerülő hankookkal.
Érdemes ilyenekre is rákérdezni.
Na erre gondoltam amikor az ar/ertek aranyrol irtam.
Koszi,mindenkepp korbenezunk holnap a sraccal.
Csak a tájékozottság és hitelesség kedvéért: A Laufennt is a Hankook gyártja.Ez a fapados terméke a cégnek. 5.000 Ft-tal olcsóbb darabja annak a méretnek amit te keresel a Hankook márkájú gumihoz viszonyítva.
Avatar
miro.
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1402
Csatlakozott: 2017.03.08. 17:57:31

2020.04.10. 04:51:23

recrea írta:
2020.04.10. 03:25:59
És mi indokolja ezeket a lépéseket Ausztriában? Túl van a tetőzésen a járvány?

ELvilekben igen,azt mondják túl van a tetőzésen,de mint írtam ez terv,de változtathatnak rajta ha esetleg megint eldurvul a helyzet.

Azon kívül, h a fél ország (köztük pár ezer vagy tízezer magyar) éhen hal, ha nem lesz nyári szezon a turizmusban
Na ez egy alapvető különbség Ausztria és Magyarország között.
1.,
Ausztriában van home office,a hotelek turizmus,vendéglátás leállt,de a termelés,a raktárak,gyárak mind-mind működnek 99%-ban, és azzal van tele Ausztria,rengeteg munkaerőről van szó.
Sok mindent be kell tartani nagyon szigorúan,(távolság tartás,fertőtlenítés kötelezően,munkaeszközöket,kezet stb. a műszakokat elcsúsztatták fél órával,hogy ne találkozzatok több emberrel és másik műszakkal,a szünetekben nem tartózkodhat 2 ember együtt stb.) és ami óriási különbség még,ezt itt az emberek kérdés nélkül betartják. Az osztrák nem kérdez vissza,nem próbál kibújni,hanem betartja amit az állam mond.
Tudok olyat innen 10-12 km-re ahol korona virusos volt,haza küldték,2 hét karantén,és most hétfőn melózott megint.

Nem engedi meg magának az ország hogy a gazdaság ezen szektora leálljon,és rengeteg embert munkanélkülire kelljen küldeni,vagy "kurzarbeitzeitra".
Probléma azokkal nem lesz akik szállodákban,vendégátásban dolgoznak ugyanis:
A kisebb helyek,vendéglátási egységek bezártak,elküldték őket munkanélkülire,ami olyan 950-1000 euro között van. ( párom így van) Ez nem sok pénz,de arra még egyedül is bőven elég hogy megélj belőle,ha ketten vagytok és a másik melózik tovább,vagy ugyanezt kapja szintén semmi bajod nem lesz.
A másik a kurzarbeit zeit,ahol a béred 80%-át megkapod.Home officet nem kell magyarázni.
Illetve ami nagyon lényeges hogy itt az embereknek 99%-nak van félretett pénze,amit nagyon mérgesek lesznek ha erre rákell költeni,de az emberek nem kerülnek utcára.
Következő pl gazdasági óvintézkedés,
2., Felszólították az embereket hogy ha rendelnek internetről,mindenképp osztrák bejegyzett cégtől,illetve megadták több internetes oldalon ezenc égek nevét,elérhetőségét,mivel hogy ezzel is segítsék a gazdaság fenntartását. Erre ők alapból is nagyon érzékenyek,itt mindent keresnek a vásárlók amig a saját város,tartomány,ország csinál ( mondjuk nem is drágább mint otthon a magyar termék,és minőségben is tökéletes) de most főleg ezt lehet látni hogy a boltokban is ezek a cikkek hiányoznak pl tejtermékek,sörök stb.

3., Beakarják vezetni december 31-ig a határlezárást. Nem akarnak kiengedni több napra semmilyen osztrák állampolgárt hogy ne menjenek az emberek ki nyaralni,utazni,pénzt költeni stb, hanem a turizmust itt tartsák fent azzal hogy itt mennek szabadságra.
Ez is egy nagyon jó intézkedés,főleg annak tudatában hogy itt ez az elv nagyon is létezett eddig is.
Szóval,itt van pénz,illetve adnak pénzt még ahhoz hogy itt is költsed.

4., A turizmus,a szállodák 99,9%-ban ebben az időben úgyis megálltak volna.
A nyári,téli szezon között van egy hónap fizetett szabadságuk az általában külföldi dolgozóknak.( nagy része ugyanoda megy a nyári szezonra vissza,ahol volt télen volt.) Édesanyám 7 éve így melózik hogy egy hónapot otthon van,most mondták neki is hogy március 15-április 15 között kapja a megbeszéltek szerint a fizetése 100%-át,majd ha most nem tud ugye vissza jönni,akkor a 80%-ot biztosítják továbbra is neki.
Ez a kettő ország között óriási különbség.
Ez itt nem egy kampány,hanem észerű gondolkodás,és az aranyközépút.
Tény,hogy sokkal jobb gazdasági helyzetből.
" Ha valaki három órát áldoz arra az életéből hogy megnézzen a tv-ben,akkor kötelességem a legjobbat nyújtani. Mindvégig a legjobbat. " - Michael Jordan


rmcf
Avatar
recrea
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6714
Csatlakozott: 2004.12.24. 23:38:21

2020.04.10. 03:25:59

És mi indokolja ezeket a lépéseket Ausztriában? Azon kívül, h a fél ország (köztük pár ezer vagy tízezer magyar) éhen hal, ha nem lesz nyári szezon a turizmusban. Túl van a tetőzésen a járvány?

Nero, face csoportok...ha bírod idegileg :) alapvetően a com tarol mindent, nehéz “kihagyni”.
Avatar
davi10
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6589
Csatlakozott: 2007.10.06. 20:02:40
Tartózkodási hely: Budapest

2020.04.09. 22:53:31

Azt tudom, hogy Ausztriába a júniusi fesztiválokat, koncerteket is lemondták.
Nem tudom nálunk mi lesz, én még reménykedem, lesz 2 koncert júniusba, amikre megvan fél éve a jegy, és eléggé sajnálnám, de hát az élet közbeszól.
Itt ugye június-júliusra jósolják a járvány tetejét.
Kép
"A Futball nyer, ha a Barca nyer"
"Ez a két szín, zöld és fehér minden másnál többet ér
Hát indulj és bátran énekelj velünk egy dalt a Fradiért"
Avatar
miro.
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1402
Csatlakozott: 2017.03.08. 17:57:31

2020.04.09. 22:41:59

Koszonom mindenkinek sracok! Letettem igazabol a 30-40 ezer/gumi,megerositettetek benne hogy nem dob akkorat.
Nero. írta:
2020.04.09. 22:31:46
Én azt olvastam és mások is mondták hogy Ausztriában május 1től “újraindul az élet”. Ott ugye azért elég gáz volt a helyzet. Szerintem ez jó hír. Nyár vége/szeptember még viccnek is rossz.
Aprilis 15-tol kinyitnak a kisebb boltok,majus 1-tol a nagyobb bevasarlo kozpontok,majus 15-tol az ettermek,vendeglatas.
Ez a terv,de keplekeny.
Ha erdekel titeket tudok irni hosszabbat hogy mi van itt es mi a kulonbseg az otthoni dolgok kozott.
" Ha valaki három órát áldoz arra az életéből hogy megnézzen a tv-ben,akkor kötelességem a legjobbat nyújtani. Mindvégig a legjobbat. " - Michael Jordan


rmcf
Avatar
Nero.
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6905
Csatlakozott: 2015.08.14. 19:02:12

2020.04.09. 22:31:46

Én azt olvastam és mások is mondták hogy Ausztriában május 1től “újraindul az élet”. Ott ugye azért elég gáz volt a helyzet. Szerintem ez jó hír. Nyár vége/szeptember még viccnek is rossz.

https://m.youtube.com/watch?v=3O4_kKtEt ... e=youtu.be

100%ban igaza van.

Más: Tud valaki olyan oldalt ahol eladó ingatlanok vannak de nem ingatlan irodák hirdetnek? Vagy érdemes ingatlan irodán keresztül vásárolni?
Nem most tervezem, majd nyár vége körül. Gondolom addig lemennek az árak egy kicsit.
“Mindig is elakartam jutni Kínába. Soha nem gondoltam volna, hogy idővel Kína jön el hozzám.”
Avatar
daffy
Madridista
Hozzászólások: 7208
Csatlakozott: 2010.01.31. 19:11:40

2020.04.09. 22:15:12

azért kíváncsi vagyok,hogy mikor lesz gyógyszer,ami mérsékli a tüneteket,mert ugye a vakcina a kifejlesztése után 12-18 hónappal kerül forgalomba és még nem fedezték fel...
viccesek a magyar adatok is. van kb 1000 fertőzött,a németeknél meg 100x annyi,oszt kb egyszerre jelent meg a vírus. lehet h nem ártana tesztelni és kiderülne,hogy mennyi az annyi. attól a pár száz betegtől nem rokkannának meg hivatalosan is az egészségügyi dolgozók.
remélem lesz gyógyszer,ami kicsit moderálja a vírust,mert a cudar időszak az ősszel lesz,ha az influenza szezonban "visszatér" majd a vírus. leáll a világ,míg nincs vakcina? vagy mi a kukim?


én a michelinnél dolgozok,csak teherautó vonalon. a személyautós ügyfelek mind azt mondják,hogy a prémium kategóriában olyan hű de nagy eltérés nincs,maximum 1-1 szempontot kiragadva. a céges autómon michelin gumi van,sosem volt vele bajom. de az alpin 5 is megcsúszik a jégen,meg a conti és a hk is. nézz esetleg egy kleber gumit,ha már középkategória. 15-20k és nem rossz.
Válasz küldése