Philippe Coutinho

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!

Eladnád már télen (pl. a Newcastlenek)?

Simán
45
85%
Inkább nem
0
0 szavazat
Majd nyáron
6
11%
Egyáltalán nem.
2
4%
 
Szavazatok száma: 53
drobika
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1412
Csatlakozott: 2017.10.12. 11:54:08
Tartózkodási hely: Pécs

2020.08.15. 12:04:47

Nem kerülne pénzbe, ha itt marad,és volna olyan jó,mint bárki más SR, Busi vagy akárki.
Pénzt úgysem kapunk érte. Én csak azt mondtam,hogy sehol másutt nem lehetett vele igazán próbálkozni,mint a balszélső poziciójában,mert mindenhol másutt megvolt a frankó kis játékosunk a középpályán pl.. Ne tegyünk már úgy,mintha csak rajta múlt volna az hogy nem tudott itt eddig maradandót nyújtani!
Griez is teljesen hülye, Dembelé is? Mindenki itt felejtett el játszani és itt lett sérülékeny és neveletlen?
Össze vissza játszatták őket,már ha épp hadra foghatóak voltak ( Dembi)
Nem kellene inkább már egy kicsit arra gondolni,hogy ezek az új belépők itt halálra voltak ítélve???
Abszolut nulla volt mindhármuk beépítése azon okok miatt,amelyek a tegnap estéhez elvezettek.
Hibáztathatjuk őket mint játékosokat, de sokkal inkább azok a bűnösök akik nem kis gazdasági ,,műveletek,, során mutyiztak rajtuk és elköltötték a világ összes pénzét rájuk.

Menjen el Griez is, Cou is, Dembi is,biztosan visszakapunk az értük fizetett 450 millából 150-et, de ez közel sem biztos.Nyilván nem ő a legnagyobb sztár, de szerintem messze jobban lehetne őt használni, mint SR-t például a középpályán.
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2020.08.15. 11:48:07

Nem mellesleg a Poolban a meccsei többségét balszélsőként játszotta, nem is értem a posztja miért volt gond itt egyeseknek, nem azon múlt sajnos. A feladatköre volt inkább más, a Poolban amíg nagyon ment neki, az az az időszak volt, amikor mellette olyanok voltak akik labda nélkül mozogtak sokat, ő meg irányíthatott. Neki az kell, itt én remélem ilyen szerepköre sose lesz, mert akkor elég sokat esik a színvonal - nem mintha most az egeket vernénk.

Kell a vérsfirssítés, de én nagyon remélem, hogy nem fog most a 2 gólja miatt számolni vele a klub. Menjen a PL-be, mindnekinek jobb lesz úgy. NovaProspekt véleményét osztom a dologban, nem ő kéne legyen a megújulásunk útja szerintem.
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10071
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2020.08.15. 11:42:11

A tegnapi után még egy kis slusszpoén:

Ha a Bayernnel BL-t nyer idén, akkor még fizethetünk +5 milliót a Liverpoolnak! :lol:
Avatar
NovaProspekt
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1912
Csatlakozott: 2019.11.26. 14:17:19

2020.08.15. 11:09:53

drobika írta:
2020.08.15. 10:46:17
Liverpoolban is [auto_cenzúra] volt ugye? A Bayernben arra a pozicióra azért vannak ám jelentkezők és azért fix kezdőnek lenni ott nem kis feladat- Emellett a brazil válogatottban is fix. Nehogy már felmentsük azt a barmot,aki őt balszélsőként akarta játszatni,mert máshová nem lehetett rakni,más koncepció fel sem merült! Egy olyan Barcában ahol DeJong,Puig,és Cou volna a középpálya gerince volna ráció a srácban.
De hát maradjon Busi és Rakéta,SR és akkor tényleg Cou-ra semmi szükség :)
Nem azért jó játékos mert nekünk rúgott két gólt, amit az adott helyzetben meg kellett tennie tegyük hozzá, hanem azért mert tud focizni, csak ahhoz csapat is kell,
Az volt hát. A Liverpool azóta nem kap három gólokat meccsenként, mióta eladták nekünk túlárazva és az árából összeraktak egy védelmet. Coutinho nem tud egy középpályás hármas tagjaként játszani, ő tizes. De ki volt már ez tárgyalva százszor, hiába szajkózod most megint ezt. Attól még, hogy most rommá vertek minket, és ő is betalált, még nem lesz igazad ebben a kérdésben. A Bayernben kutyasz.ar volt a gyerek az egész szezonban, és Frankfurtokon kívül nem tudott villogni senki ellen.

Nekem aztán nem kell Busi, Rakitic meg SR, de ez az ember sem. Együtt mehetnek az MLS-be felőlem.

Coutinho lassú, körülményes, labda nélküli mozgása nulla, védekezni nem tud, mentálisan gyenge. Minek akarod őt ide visszahozni? Ennek a csapatnak jelenleg mindenre szüksége van, csak egy ilyen flopra nincs. A legjobb dolog, ami történhet velünk, ha 50 M euróért el tudjuk adni valami hülye angoloknak, angol hülyéknek.
drobika
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1412
Csatlakozott: 2017.10.12. 11:54:08
Tartózkodási hely: Pécs

2020.08.15. 10:46:17

Saviola írta:
2020.08.15. 10:37:38
NovaProspekt írta:
2020.08.15. 10:35:14
Coutinho egy sz.ar, és a Bayernben sem került a kezdő közelébe sem. Attól még, hogy most rúgott két gólt a mostani gagyi csapatunknak, ez nem változik :D
Itt az igazság. Most mindenki sztár a Bayernben, aki ezeknek a csődtömegeknek gólt rúgott, aztán lassan Mezőkövesdre adják már kölcsön, mert olyan penge a pali.. :lol:
Liverpoolban is [auto_cenzúra] volt ugye? A Bayernben arra a pozicióra azért vannak ám jelentkezők és azért fix kezdőnek lenni ott nem kis feladat- Emellett a brazil válogatottban is fix. Nehogy már felmentsük azt a barmot,aki őt balszélsőként akarta játszatni,mert máshová nem lehetett rakni,más koncepció fel sem merült! Egy olyan Barcában ahol DeJong,Puig,és Cou volna a középpálya gerince volna ráció a srácban.
De hát maradjon Busi és Rakéta,SR és akkor tényleg Cou-ra semmi szükség :)
Nem azért jó játékos mert nekünk rúgott két gólt, amit az adott helyzetben meg kellett tennie tegyük hozzá, hanem azért mert tud focizni, csak ahhoz csapat is kell,
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15406
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2020.08.15. 10:41:42

NovaProspekt írta:
2020.08.15. 10:35:14
Coutinho egy sz.ar, és a Bayernben sem került a kezdő közelébe sem. Attól még, hogy most rúgott két gólt a mostani gagyi csapatunknak, ez nem változik :D
nem szarabb mint bármelyik kp-sunk tegnap, vagy Griezman, azért ne mondjuk már ezt. Gyenge, de rúgott két gólt, ami elég nagy kritikája a csapatnak, hogy még ő is megalázta őket.

én örülök hogy lőtt két gólt, csak kár hogy Barto arcát nem mutatták közben.
nem sírom vissza, pláne nem a tegnapi miatt, a lényeg az, hogy ha nincs koncepció, akkor jöhetne ide MBappé, Davis, Cé, akárki, ugyanez lenne a vége, míg egy koncepcióval bíró csapatban lehet érvényesülni, pl egy Müllernek is, aki térddel vesz át labdákat, meg a combjával vezeti.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
Saviola
Júdás 2, az áruló
Hozzászólások: 4944
Csatlakozott: 2004.10.08. 20:00:31
Tartózkodási hely: Tolna

2020.08.15. 10:37:38

NovaProspekt írta:
2020.08.15. 10:35:14
Coutinho egy sz.ar, és a Bayernben sem került a kezdő közelébe sem. Attól még, hogy most rúgott két gólt a mostani gagyi csapatunknak, ez nem változik :D
Itt az igazság. Most mindenki sztár a Bayernben, aki ezeknek a csődtömegeknek gólt rúgott, aztán lassan Mezőkövesdre adják már kölcsön, mert olyan penge a pali.. :lol:
,,Azt hitted, hogy mi történt."
Avatar
NovaProspekt
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1912
Csatlakozott: 2019.11.26. 14:17:19

2020.08.15. 10:35:14

Coutinho egy sz.ar, és a Bayernben sem került a kezdő közelébe sem. Attól még, hogy most rúgott két gólt a mostani gagyi csapatunknak, ez nem változik :D
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15406
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2020.08.15. 10:31:08

drobika írta:
2020.08.15. 10:20:43


Cou sosem volt gyenge játékos... Nálunk volt gyenge,mert egy elképzelés nélküli,teljesen leépült csapatba hozták, balszélsőként játszatták,mert mást nem tudtak kitalálni.
Egy új Barcában igen is helye volna,és ha mentálisan nincs halálra sértve,akkor szerintem egy épeszű vezetésnek és edzőnek igenis kellene a csapatba.
hát ugyanezt írtam, szerintem.
vicc hogy 150 millás játékost kölcsön adogatunk, mert nem tudunk normális edzőt hozni, csapatot építeni.
ez máshol elképzelhetetlen, nálunk meg még csak nem is egyedi eset.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
drobika
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1412
Csatlakozott: 2017.10.12. 11:54:08
Tartózkodási hely: Pécs

2020.08.15. 10:20:43

csababarca írta:
2020.08.15. 09:22:37
Azért jó volt látni, hogy még ő is megalázta az elkényelmesedett játékosokat, meg a vezetőséget azzal hogy nyomott egy 2 gól egy asszisztos meccset.
Grat neki, megérdemelte.
emellett nem kell elfelejteni, hogy itt nulla volt.
de elgondolkozni el lehet rajta, hogy talán azért, mert a bayernben van egy koncepció, ahova mindegy kit raksz, működni fog, így Coutinho, Coman, stb játékosok úgy szálltak be a meccsbe, mintha kezdtek volna az elejétől.
Cou sosem volt gyenge játékos... Nálunk volt gyenge,mert egy elképzelés nélküli,teljesen leépült csapatba hozták, balszélsőként játszatták,mert mást nem tudtak kitalálni.
Egy új Barcában igen is helye volna,és ha mentálisan nincs halálra sértve,akkor szerintem egy épeszű vezetésnek és edzőnek igenis kellene a csapatba.
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15406
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2020.08.15. 09:22:37

Azért jó volt látni, hogy még ő is megalázta az elkényelmesedett játékosokat, meg a vezetőséget azzal hogy nyomott egy 2 gól egy asszisztos meccset.
Grat neki, megérdemelte.
emellett nem kell elfelejteni, hogy itt nulla volt.
de elgondolkozni el lehet rajta, hogy talán azért, mert a bayernben van egy koncepció, ahova mindegy kit raksz, működni fog, így Coutinho, Coman, stb játékosok úgy szálltak be a meccsbe, mintha kezdtek volna az elejétől.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
ktm
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 449
Csatlakozott: 2012.05.18. 22:59:24

2020.08.15. 09:07:53

Samper írta:
2020.08.15. 08:50:28
Ki tartja ma is a véleményét, hogy Cou volt a Barca fő rákfenéje?
En ugyan sose allitottam ezt, de el ne kezdjuk fenyezni a csavot azert, mert egy agyonnyert meccsen egy szetesett csapat ellen talalt ket golt a vegen. Nyugodt lehet mindenki, ha annak idejen a harmatgyonge spanyol bajnokikon is kettesevel lotte volna a golokat, akkor nem adtak volna kolcson es most nem azon kene gondolkodnia, hogy mikor rakja ki a Bayern.
Samper
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3846
Csatlakozott: 2014.10.22. 16:22:27

2020.08.15. 08:50:28

Ki tartja ma is a véleményét, hogy Cou volt a Barca fő rákfenéje?
El Pistolero
Jugador del Barça
Hozzászólások: 206
Csatlakozott: 2015.08.14. 22:36:58

2020.05.26. 01:17:20

dinnyesz írta:
2020.05.25. 13:54:22

Ez nálam abból a szempontból sántít, hogy őt elvileg Ini helyére hoztuk. Elég logikátlan lett volna a 2 legdrágább igazolásunkat egymás cseréjeként játszatni, ahogy sajnos ez később alakult is. Szerintem ha őt mindenképp a szélhez közelebb akartuk volna játszatni akkor 4-2-3-1-ben lett volna a legjobb helye bal szélen, jobbon Dembi , középen Messi. Erről a felállásról a mai napig álmodozom :D
A 17/18-as szezonban néha pályára lett így küldve a csapat: 6-1 a Girona ellen (o), a Leganes ellen 3-1 (o), a Depor ellen 4-2 (i, Messi dupla az utolsó percekben) és 5-1 a Villarreal ellen (o). Szentül hiszem, hogyha Valverde a közönség és vezetőség nyomására nem vált át 433-ra, akkor tavaly összejön a BL és kupa is.

Az Ondo Cero azt írja, hogy június 30-tól visszakerülhet a klubhoz és ha az UEFA engedélyezi - bár nem értem rájuk most mi szükség itt - akkor nálunk fejezi be a szezont. Egyébként addig nagyjából 6 mérkőzést játszik a csapat, viszont ha azonnal is visszatérne, akkor sincs már hátra 24 meccs így nem aktiválódna a liverpooli 20 milliós bónusz. Kíváncsi vagyok mire lenne képes Setién alatt. Valószínűleg a világot nem váltaná meg, de jó lenne egy olyan középpályás, akinek erőssége a befejezés.
Avatar
Stalkyard
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3161
Csatlakozott: 2010.05.19. 19:10:30

2020.05.25. 16:18:38

dinnyesz írta:
2020.05.25. 13:54:22


Ez nálam abból a szempontból sántít, hogy őt elvileg Ini helyére hoztuk. Elég logikátlan lett volna a 2 legdrágább igazolásunkat egymás cseréjeként játszatni, ahogy sajnos ez később alakult is. Szerintem ha őt mindenképp a szélhez közelebb akartuk volna játszatni akkor 4-2-3-1-ben lett volna a legjobb helye bal szélen, jobbon Dembi , középen Messi. Erről a felállásról a mai napig álmodozom :D
Igen, Ini helyére hoztuk, mert pont annyira volt szakmailag kompetens a vezetőség akkor, mint most. Ini helyére hoztak egy olyan embert, aki még csak a legkisebb mértékben sem volt erre alkalmas. És az egy dolog, hogy mi ezt akkor még nem láttuk, de a szakmai stábnak látnia kellett volna. Ha volt egyáltalán bármi beleszólása a szakmai stábnak ebbe az igazolásba (meg úgy en bloc bármelyikbe)... Aztán meg persze, hogy próbálták a szélen játszatni, mikor nyilvánvaló volt, hogy a középpályánkra alkalmatlan.
Az éjjel soha nem érhet véget!

Klopp on Coutinho bid: "I think tomorrow they (Barcelona) will offer a McDonald's Happy Meal and we get the toy as well!?"
dinnyesz
Jugador del Barça
Hozzászólások: 173
Csatlakozott: 2017.12.26. 17:46:41

2020.05.25. 13:54:22

Stalkyard írta:
2020.05.25. 11:19:58
Egymilliószor is leírhatjátok, hogy nem az igazi posztján játszott, attól még nem lesz igaz. :D

Valaki kitalálta valamikor, hogy ő belső kp-s, és most ezt fújja mindenki, az is aki egy db meccsét nem látta mielőtt ide került. Mondjuk csak a szokásos. :D
Ez nálam abból a szempontból sántít, hogy őt elvileg Ini helyére hoztuk. Elég logikátlan lett volna a 2 legdrágább igazolásunkat egymás cseréjeként játszatni, ahogy sajnos ez később alakult is. Szerintem ha őt mindenképp a szélhez közelebb akartuk volna játszatni akkor 4-2-3-1-ben lett volna a legjobb helye bal szélen, jobbon Dembi , középen Messi. Erről a felállásról a mai napig álmodozom :D
Avatar
Stalkyard
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3161
Csatlakozott: 2010.05.19. 19:10:30

2020.05.25. 11:19:58

Egymilliószor is leírhatjátok, hogy nem az igazi posztján játszott, attól még nem lesz igaz. :D

Valaki kitalálta valamikor, hogy ő belső kp-s, és most ezt fújja mindenki, az is aki egy db meccsét nem látta mielőtt ide került. Mondjuk csak a szokásos. :D
Az éjjel soha nem érhet véget!

Klopp on Coutinho bid: "I think tomorrow they (Barcelona) will offer a McDonald's Happy Meal and we get the toy as well!?"
Rezisto95
Jugador del Barça
Hozzászólások: 107
Csatlakozott: 2020.05.18. 15:59:40

2020.05.25. 09:27:43

Coutinho egy jò játékos, de az látszik hogy tipikusan olyan játékos aki csak egy bizonyos rendszerben tud jòl muzsikálni. A barca biszont többé kevésbé kész van, és Messi miatt neki nem volt elég területe Suarez mögött. Középpályára végképp nem tenném, védekezesben Iniestánál is kevesebb, fizikálisan 0, a passzjáték az jò azonban ha De Jong tuti kezdő, és mellette Busi is játszik akkor felborul a középpálya egyensùlya miatta ha 4-3-3 at játszanak. Ha viszont mondjuk 4-2-1-3at játszanak akkor lehetne Coutinho az összekötő
Avatar
Feast4
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3531
Csatlakozott: 2014.05.01. 21:54:54

2020.05.12. 15:04:43

Subinho írta:
2020.05.12. 06:57:06
Első fél évében igenis jó volt, hozta amit vártunk tőle, aztán a köv. évben a nem a posztján szerepeltetése, meg a 20 éves Dembelével versenyeztetése (nem igazi posztján) betette a kaput.
Hát ezzel nem értek egyet.

A Poolban középen volt csatár mögött, vagy bal-jobb oldalon. Na most körülbelül annyira volt Ő Ini helyére való, mint Ini szélre. Középpályán nem volt egy pillanatig sem meggyőző.

A legjobban az ment neki ha lendületből ráfutott a védőre csel és keresztbe lő. Egy idő után már ezt se csinálta. Voltak kis csapatok elleni meccsei ugyanúgy mint a Bayernben, de nagyot nem szólt egyszer sem. Aztán teljesen visszaesett. Azóta egyre rosszabb. :roll:
Kép
Avatar
Subinho
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4183
Csatlakozott: 2005.03.17. 14:44:52
Tartózkodási hely: Budapest

2020.05.12. 06:57:06

Első fél évében igenis jó volt, hozta amit vártunk tőle, aztán a köv. évben a nem a posztján szerepeltetése, meg a 20 éves Dembelével versenyeztetése (nem igazi posztján) betette a kaput. Iniesta pótlásra vettük, mégis Neymarként akartuk használni, úgy, hogy ott lihegett mögötte Dembelé... Hát, érthető szerintem. Sajnálom, mert nagyon tehetséges srác (volt).
Az Interbe feleslegesen menne, megvették Ericssent, viszont pont emiatt ott lenne neki a Tottenham. Jó választás lenne, újra a PL és egy olyan csapat, ahol más a stilus, jobban feküdhetne neki.
Avatar
Feast4
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3531
Csatlakozott: 2014.05.01. 21:54:54

2020.05.11. 16:59:18

Szerintem vele azt szívtuk meg, hogy nagyon sok játékos van aki Klopp keze alatt működött, de máshol nem igazán vált be. Kagawa, Götze, szerintem Błaszczykowski se volt jó miután Klopp elment Dortmundból, Großkreutz is megfőtt egy évvel utána, és szerintem emiatt láttunk bele olyan dolgot Coutinhoba ami nem volt benne. Én a Pool játékosokon azt látom, mindenki most van a helyén. Elmozdítod már az jó nagy rizikó lesz.

Coutinho abban az adott rendszerben, azon az adott sakktáblán jó volt, de azóta meg se közelíti magát.

Nem tudom, hogy ez edzői hiba volt-e, de a Bayern játékának jobban feküdnie kellett volna neki a nagyobb területek miatt. Ezzel szemben a kis csapatok ellen egyet kettőt villant és annyi. Figyelembe véve, hogy James Rodríguez se maradt náluk mert drágálták pedig az első éve nem volt rossz (legalábbis jobb volt, mint Coutinho) és ha ez a Sané pletyka igaz lesz, tuti nem veszik meg.

Nem látom egyáltalán most melyik csapatba kéne ahol tényleg meg van a megszerzéséhez való anyagi potenciál. Max az Inter, de máshova...
Kép
Avatar
NovaProspekt
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1912
Csatlakozott: 2019.11.26. 14:17:19

2020.05.10. 12:50:50

MesQueUnClub írta:
2020.05.10. 11:47:31
Megsérült majd megoperálták és 6 hetet fog kihagyni... jelenleg úgy néz ki a Bundesligában már nem fog játszani. (feltéve hogy a tervezettek szerint újraindul a bajnokság) Eddig is 0 közeli volt az esély rá hogy megvegye a Bayern a középszerűnek is csak jóindulattal nevezhető szezonja után, de ezzel akkor talán eldőlt a kérdés véglegesen. Fene se tudja mi lesz a sorsa nyáron de kötve hiszem hogy Setien tudna vele mit kezdeni.
Visszahozzuk ide, aztán majd írogatjuk egész évben, hogy tegye be Setién a középpályára, vagy irgum-burgum.
MesQueUnClub
Capitá del Barça
Hozzászólások: 538
Csatlakozott: 2017.03.21. 21:13:21

2020.05.10. 11:47:31

Megsérült majd megoperálták és 6 hetet fog kihagyni... jelenleg úgy néz ki a Bundesligában már nem fog játszani. (feltéve hogy a tervezettek szerint újraindul a bajnokság) Eddig is 0 közeli volt az esély rá hogy megvegye a Bayern a középszerűnek is csak jóindulattal nevezhető szezonja után, de ezzel akkor talán eldőlt a kérdés véglegesen. Fene se tudja mi lesz a sorsa nyáron de kötve hiszem hogy Setien tudna vele mit kezdeni.
Avatar
geridoss
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2785
Csatlakozott: 2008.11.30. 23:00:46
Tartózkodási hely: Eger

2019.12.15. 16:53:03

4-2-3-1-ben játszott a Bayern, és ő a Lewa mögötti bal oldalon játszott, de nem annyira a szélén, mint Griezman nálunk. A 3 gól mellé kiosztott 2 golpasszt is azért.
"Látta a Real Madrid Villareal elleni 6-2-es győzelmét?" " Nem láttam, viszont emlékszek egy 6-2-re a Bernabeuból..." /Joan Laporta/

Visca el Barca!
Avatar
Subinho
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4183
Csatlakozott: 2005.03.17. 14:44:52
Tartózkodási hely: Budapest

2019.12.15. 14:53:24

Ahogy a válogatottban, úgy a BM-ben is a helyén játszik, klasszikus 10-es, nem balszélső, jó teljesítményt is nyújt. Ennyi.
Válasz küldése