Frenkie de Jong

Ki hogy teljesített legutóbb? Ki milyen formát mutat, kik a kedvenceid? Mondd el itt! - Az első csapat játékosai, a La Masia, a vezetőedző és a régmúlt csillagai kapnak itt helyet.
Avatar
davi10
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6588
Csatlakozott: 2007.10.06. 20:02:40
Tartózkodási hely: Budapest

2020.10.20. 15:00:14

Stalkyard írta:
2020.10.20. 12:51:09
Peter írta:
2020.10.20. 12:36:22
Piqué hiúsította meg de Ligt szerződtetését...
Parancsolsz? :)
Találkoztak a Bahamákon amikor még De Ligt nem döntött, és valami pár napra rá bejelentette, hogy a Juventus-t választja.
Pedig ugye Barto már fél évvel korábban tudta, hogy hova fog menni De Ligt :D

Amúgy ha ez az egész igaz is, akkor megköszönhetjük Pique-nek, hogy nem dobtunk ki újabbb 75 milliót a kispadra.
Kép
"A Futball nyer, ha a Barca nyer"
"Ez a két szín, zöld és fehér minden másnál többet ér
Hát indulj és bátran énekelj velünk egy dalt a Fradiért"
Avatar
Stalkyard
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3161
Csatlakozott: 2010.05.19. 19:10:30

2020.10.20. 12:51:09

Peter írta:
2020.10.20. 12:36:22
Piqué hiúsította meg de Ligt szerződtetését...
Parancsolsz? :)
Az éjjel soha nem érhet véget!

Klopp on Coutinho bid: "I think tomorrow they (Barcelona) will offer a McDonald's Happy Meal and we get the toy as well!?"
Peter
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3229
Csatlakozott: 2019.09.04. 02:22:17

2020.10.20. 12:36:22

Az sem véletlen, hogy ez a mag nem kapott valódi vetélytársat a saját posztjára, soha nem volt megfelelő konkurenciájuk, kibérelt kezdő helyük van, illetve Piqué hiúsította meg de Ligt szerződtetését...
Azt is kifejtettem, a haverok nélkül talán Alba az, akinek a golyóit megszorongatva a csapat hasznára tudja fogni egy tökös edző....
De ez már mind lejárt lemez....amíg nem lesz új elnök, minden konzerválva marad.... 8)
Peter
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3229
Csatlakozott: 2019.09.04. 02:22:17

2020.10.20. 12:17:07

Egyáltalán nem okoskodni óhajtok.....Koeman kinevezésekor is leírtam, hogy az öltöző egy morális csőd, erkölcsi fertő....Piqué az, akit elsőként kellett volna eltávolítani....utána mindegy a sorrend, de Busi, SR, Alba is eltávolítandó lett volna....tudom, ez épp a Katalán klikk....és ők a színfalak mögött Bartoval is pacsi pajtások....öltözői kemény mag és Barto egymás nélkül nem létezhettek volna :mrgreen:
drobika
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1412
Csatlakozott: 2017.10.12. 11:54:08
Tartózkodási hely: Pécs

2020.10.20. 09:59:37

Nero. írta:
2020.10.19. 22:56:21
tehát akkor ez is megerősíti amit gondolok, hogy itt a közeg, meg ez az egész Griezmanos, Busquetses röhejes felállás veszi el az élét az ő játékának is.
nem lepődtem meg.


Ebben az a vicc hogy a válogatottban ez a két jómadár is a húzó emberek közt van.
De ha ez így van, akkor ki a felelős, hogy ezt kell nézni? Hány reményteljes játékosnak kell még elszürkülnie a közeg miatt? Most De Jong következik? Tessék mellérakni Pjanicot, és Pedrit.
Busi irány a pad, Griez szintén! SR szintén ha Dest végre nem Albát játszik és Albát is kicsit befenyíteni valakivel, aki a helyére léphet. Másként nem fog menni.
Avatar
Nero.
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6905
Csatlakozott: 2015.08.14. 19:02:12

2020.10.19. 22:56:21

tehát akkor ez is megerősíti amit gondolok, hogy itt a közeg, meg ez az egész Griezmanos, Busquetses röhejes felállás veszi el az élét az ő játékának is.
nem lepődtem meg.


Ebben az a vicc hogy a válogatottban ez a két jómadár is a húzó emberek közt van.
“Mindig is elakartam jutni Kínába. Soha nem gondoltam volna, hogy idővel Kína jön el hozzám.”
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15406
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2020.10.19. 22:09:33

VictorValdes19 írta:
2020.10.19. 18:36:22
csababarca írta:
2020.10.19. 16:28:23
Holland válogatottban mostanában hogy ment neki? Ugyanez jellemzi a játékát, vagy ott jobb?
Bosznia ellen hozott egy átlagot, olaszok ellen viszont rendkívül jó volt, nem lehetett tőle szabályosan elvenni a labdát, jól játszotta meg a társakat. Talán eddigi egyik legjobb meccsét hozta le.
tehát akkor ez is megerősíti amit gondolok, hogy itt a közeg, meg ez az egész Griezmanos, Busquetses röhejes felállás veszi el az élét az ő játékának is.
nem lepődtem meg.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
Feast4
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3531
Csatlakozott: 2014.05.01. 21:54:54

2020.10.19. 18:40:20

VictorValdes19 írta:
2020.10.19. 18:36:22
csababarca írta:
2020.10.19. 16:28:23
Holland válogatottban mostanában hogy ment neki? Ugyanez jellemzi a játékát, vagy ott jobb?
Bosznia ellen hozott egy átlagot, olaszok ellen viszont rendkívül jó volt, nem lehetett tőle szabályosan elvenni a labdát, jól játszotta meg a társakat. Talán eddigi egyik legjobb meccsét hozta le.
Pont ezért hiszem hogy nálunk van a gond.Saját közegében kegy neki.
Kép
Avatar
VictorValdes19
Az EuroBarca Utánpótlása
Hozzászólások: 2836
Csatlakozott: 2006.07.21. 13:09:35
Tartózkodási hely: Szentpétervár

2020.10.19. 18:36:22

csababarca írta:
2020.10.19. 16:28:23
Holland válogatottban mostanában hogy ment neki? Ugyanez jellemzi a játékát, vagy ott jobb?
Bosznia ellen hozott egy átlagot, olaszok ellen viszont rendkívül jó volt, nem lehetett tőle szabályosan elvenni a labdát, jól játszotta meg a társakat. Talán eddigi egyik legjobb meccsét hozta le.
" Ha nem lennének zsebtolvajok, nulla lenne a nemi életem." - Woody Allen
PUNK'S NOT DEAD!
"Szinte minden bánatunk a másokkal ápolt kapcsolatainkból fakad." - Schopenhauer
"..hogy élünk, vagy elégünk, azt a hatalom mondja meg.."
Avatar
Feast4
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3531
Csatlakozott: 2014.05.01. 21:54:54

2020.10.19. 18:06:06

Az a bajom vele is, mint minden középpályásunkkal, hogy lassú és alibizik. A hétvégi meccs után a bajnoki topicban is írtam, olyan volt, mintha a szélsőink ész nélkül rohangálnának fel-le, fel-le. A a középpályánk meg csak körbepasszolgat, vagy hátra tesz, lassan körbepassz. Ő is most már nemcsak fizikálisan, de fejben is marha lassúnak tűnik.

Ez tőle azért baromi gáz, mert ő nem volt lassú.

Nem tudom, hogy mi a baj. A jóllakottság átragadt arra is aki még nem is evett, vagy csak annyira demoralizáló a közeg, de ez tényleg a világ vicce már, hogy veszünk egy fiatal gyors lendületes kp.-t és fél jó másfél év se kell hozzá és olyan, mint Busquets.

Az meg csak hab a tortán, hogy Griezmann miatt a komplett felállás megborul, mert szélen nem jó, ívelni nem lehet rá, befejezőnek nem jó, de muszáj, játszatni, de így borul az egész.

Ez a Griezmann dolog, meg az, hogy de Jong és, Busquets tetű lassú középre, nem ütköznek, mindenkiről lepattannak, de már a kombinatív játékuk is lassú és olvasható, szerintem teljesen halálra ítéli ezt a 4-2-3-1-es felállást. De a 4-3-3 se működne...

Értem én, hogy nincs pénz. Értem én, hogy meglévő anyagból kellett főzni, de akkor tegyük már a helyére legalább a játékosokat, aki meg nem illik be azt, ültessük már le a padra, mert még tél végére kifiléznek minket mindenhol!
Kép
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15406
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2020.10.19. 16:28:23

Mondjuk ha még Koemannál se tudja hozni a szintet az elég szomorú. Még ha Busi is a társa, akkor is nulla amit beletesz, pedig nagyon sokat láttam bele.
Holland válogatottban mostanában hogy ment neki? Ugyanez jellemzi a játékát, vagy ott jobb?
Egyszerűen hihetetlen temető lettünk, ez a DeJong is az Ajax gyors, lendületes játékában tök jó volt, benne is megvolt a kraft, a gyorsaság, erre itt meg mintha minden ilyen kiveszett volna belőle.
Ennyire lehúzó a közeg, vagy ennyire nulla edzések vannak itt?
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
Feast4
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3531
Csatlakozott: 2014.05.01. 21:54:54

2020.10.19. 16:20:53

Nero. írta:
2020.10.19. 14:49:35
Visszaesés?

Mondjatok 3 olyan meccset ahol emlékezetesen jól játszott.

Az a baj hogy anyagilag hatalmas bajba van a klub, muszàj ezeket az embereket játszatni. Nem tudjuk azt megcsinalni mint anno a Guardiola korszakban hogy aki nem vált be azt azonnal eladtuk áron alul.
Amúgy igen, teljesen jogos. Nekem olyan, mint Artur. Sose volt olyan kiugróan hűha meccse, egy stabil szintet hozott aztán elszürkült. Ezelőtt 5-6 évvel úgy járt volna mint Afellay. Egy ilyen év és vágjuk kölcsönbe, aztán hátha el lehet adni.

Az a baj vele is mint mindenkivel akit az utóbbi időben vettünk. Nem igazán vált, be de túl drága padozni, meg nincs is jobb helyette, hát játszatjuk aztán majd lesz valami.
Kép
Avatar
Nero.
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6905
Csatlakozott: 2015.08.14. 19:02:12

2020.10.19. 14:49:35

Visszaesés?

Mondjatok 3 olyan meccset ahol emlékezetesen jól játszott.

Az a baj hogy anyagilag hatalmas bajba van a klub, muszàj ezeket az embereket játszatni. Nem tudjuk azt megcsinalni mint anno a Guardiola korszakban hogy aki nem vált be azt azonnal eladtuk áron alul.
“Mindig is elakartam jutni Kínába. Soha nem gondoltam volna, hogy idővel Kína jön el hozzám.”
drobika
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1412
Csatlakozott: 2017.10.12. 11:54:08
Tartózkodási hely: Pécs

2020.10.19. 13:34:10

Feast4 írta:
2020.10.19. 12:02:44
Szerintem is. A sérülése óta teljesen balfék a játéka. Súlytalan alibi amit csinál.

Nem tudom, hogy amiatt ment meg, mert az egész csapat megment és ő is ment velük, de az meg sem közelíti azt a színvonalat amit az Ajaxban csinált és egyre rosszabb.

Ebben a 4-2-3-1 felállásban is kéne mellé egy ütköző labdaszerző középpályás szerintem,. Igazából évek óta kéne egy normális ütköző labdaszerző középpályás, de nem, és nem veszünk.

Ott ment meg szerintem az egész csapat, hogy Xavi és Iniesta távozásakor mindenképp kerestük az új Xavit, az új Iniestat, ami egyértelmű volt, hogy nem fog menni. Aztán átálltunk ilyen félmegoldásokra és most már ott tartunk, hogy vkp.-nk sincs, se szűrő, se mélységi irányító.
É sem értem ezt a visszaesést! Pedig Koeman fix kezdőként számít rá! Azért lelkileg ez elég megnyugtató.Busi-val mondjuk nem könnyű már összhangban lenni,mert lefelé húz rendesen, de ettől még az ő játéka egy talány. Előre nulla, hátra meg kész életveszély! Lehet, hogy neki is a pad meglebegtetése és egy kis verseny jót tenne...
Avatar
Feast4
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3531
Csatlakozott: 2014.05.01. 21:54:54

2020.10.19. 12:02:44

Szerintem is. A sérülése óta teljesen balfék a játéka. Súlytalan alibi amit csinál.

Nem tudom, hogy amiatt ment meg, mert az egész csapat megment és ő is ment velük, de az meg sem közelíti azt a színvonalat amit az Ajaxban csinált és egyre rosszabb.

Ebben a 4-2-3-1 felállásban is kéne mellé egy ütköző labdaszerző középpályás szerintem,. Igazából évek óta kéne egy normális ütköző labdaszerző középpályás, de nem, és nem veszünk.

Ott ment meg szerintem az egész csapat, hogy Xavi és Iniesta távozásakor mindenképp kerestük az új Xavit, az új Iniestat, ami egyértelmű volt, hogy nem fog menni. Aztán átálltunk ilyen félmegoldásokra és most már ott tartunk, hogy vkp.-nk sincs, se szűrő, se mélységi irányító.
Kép
Avatar
barcami
Jugador del Barça
Hozzászólások: 237
Csatlakozott: 2008.07.25. 12:09:18

2020.10.19. 11:01:53

Egyetértek.
Rendkívül zavaró a pályán látni. Színvonaltalan.
Előre játék gyenge, szinte nulla, hátra játék életveszélyes.
Sajnos a középpályán is van egy 'Griezmannunk'.
Ez már szintén régóta tartó béna foci, ahogy Griezmannál is.

A Sevilla meccs gól szitu is nagyon igaz.

Nem csoda, hogy akadozik a gépezet, hisz a középpályán és a támadósorban is emberhátrányban vagyunk velük.

A Dembele is ide sorolandó, némi futkározás, semmi hatékonyság.

gránit írta:
2020.10.19. 10:31:43
Elképesztően gyenge. Megint róla kaptuk a gólt, ahogy a Sevilla ellen is. Gyenge, szó szerint és átvitt értelemben egyaránt, roppant gyenge. Lepattan mindenkiről, a Bayern ellen kapott első gólnál is annyira szembeötlően gyenge volt, hogy az egyszerűen megengedhetetlen, ha a csapat komoly célokat akar kitűzni maga elé. Súlytalan és gyenge, szó szerint is gyenge. Sajnos maradni fog a kezdőben, a hollandok szeretnek összezárni, ez a van Gaal-érára is messzemenőkig igaz volt. Ez viszont nagyon komoly károkat fog okozni a csapatnak, ahogy az is komoly károkat okoz, hogy évek óta nem igazolnak klasszikus szűrőt, így az egyébként is problémás védelmünknek még nehezebb a dolga, ha csak egy kicsit is nyomás alá kerül.
Avatar
gránit
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2401
Csatlakozott: 2010.06.12. 08:55:53

2020.10.19. 10:31:43

Elképesztően gyenge. Megint róla kaptuk a gólt, ahogy a Sevilla ellen is. Gyenge, szó szerint és átvitt értelemben egyaránt, roppant gyenge. Lepattan mindenkiről, a Bayern ellen kapott első gólnál is annyira szembeötlően gyenge volt, hogy az egyszerűen megengedhetetlen, ha a csapat komoly célokat akar kitűzni maga elé. Súlytalan és gyenge, szó szerint is gyenge. Sajnos maradni fog a kezdőben, a hollandok szeretnek összezárni, ez a van Gaal-érára is messzemenőkig igaz volt. Ez viszont nagyon komoly károkat fog okozni a csapatnak, ahogy az is komoly károkat okoz, hogy évek óta nem igazolnak klasszikus szűrőt, így az egyébként is problémás védelmünknek még nehezebb a dolga, ha csak egy kicsit is nyomás alá kerül.
Avatar
baas11
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1232
Csatlakozott: 2007.08.02. 11:19:13
Tartózkodási hely: Közép-pálya

2020.08.09. 15:32:42

Remekul jatszott a legneccesebb szitukat is nagyon okosan Barca szinten megoldotta , megvolt benne a dinamika es kb annyit mozgott mind a madik ketto egyutt veve ami inkabb Robertora nezve gaz ... ő volt az elet a kpn!
Na es az a passz kulivel Messinek..😲
_
Ez kell Tole , de ez nem a Bilbao itt minden meccsen ezt kell hoznia ! Hajra
"a nagyobbnak mindig igaza van, még akkor is ha téved..." Lefty ; Fedőneve: Donnie Brasco
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21051
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2020.08.09. 13:29:49

Samper írta:
2020.08.09. 08:26:06
A Napoli ellen kiválóan játszott. Látszik benne a csapat jövendő vezéregyénisége.
Így van. Nem sikerült túl jól a bemutatkozó szezonja, de néhány meccsen azért látszott, hogy benne jóval több van, mint amit eddig sikerült kihozni belőle. Egyike azon keveseknek a jelenlegi keretből, akivel számolni lehet a jövő Barcájában.
Samper
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3846
Csatlakozott: 2014.10.22. 16:22:27

2020.08.09. 08:26:06

A Napoli ellen kiválóan játszott. Látszik benne a csapat jövendő vezéregyénisége.
Tomix354
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1054
Csatlakozott: 2018.03.09. 21:22:40

2020.06.21. 15:03:47

Úgy néz ki 1 hónapra kidőlt, így a bajokságban ebben az idényben már aligha fogjuk látni. 27 meccsen 2-2 gól és gólpassz. Következő idényben sokkal több kell tőle (nem csak a statra gondolok), ami az egész középpályára is igaz de ez már itt off.
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18359
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2020.02.08. 16:41:17

Egy vkp hogyha kapunak háttal kapja a labdat, akkor nyilván 90%ban labdakihozatal van.

Vagy az nem hasznos, ha egy játékos a kapunak háttal, nyomás alatt jól jatszik és jó a passzjateka?
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15406
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2020.02.07. 23:46:43

palesz77 írta: Nem tudom jól értem-e, de ha arra gondol, hogy labdakihozataloknál kimagasló, akkor tök igaza van. Businak nem felfelé ível már a karrierje, de ebben akkor is a legjobbunk.

Meg amúgy sajnos a felállt védelmek elleni mélységi passzokban is ő a top nálunk idén, de ez inkább a többiek szegénységi bizonyítványa. Nagyon kéne a fejlődés ebben Frenkiéktől. Bár nyilván ezért kapni fogok a fejemre.. :D
Labdakihozataloknál kimagasló volt!! Már messze nem az.
De akkor meg ezt írja, ne egy olyat hogy saját kapuval szemben. Tök mást jelent a kettő.
Mármint az első egy valid erény, a második meg egy fociban értékelhetetlen és semmi haszont nem hozó elem.

Az a baj, hogy Busquets sose volt bevállaló, még minimál szinten se. Tehát az én szememben az a játékos, aki az ellenfél térfelén 30 méterre a kaputól senkitől sem zavartatva úgy veszi át a labdákat, hogy egyből hátrafordul vele (senki nem érti minek), az nem focista.

Mélységi passzokban meg szintén nem jeleskedik idén, ha így is ő a legjobb benne az vérciki, mert 2-3 meccsenként van egy ilyen próbálkozása.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2020.02.07. 23:32:55

NovaProspekt írta:sztem ő pivotként lenne jó egy labdaszerző gyilkológép mellett.
Nem is feltétlen kéne szerintem egy gyilkológép, FDJ baromi jól védekezik test-test ellen, javarészt jól is olvassa a játékot, helyezkedést kellene még csiszolni, és pazar lenne hátrafelé is. Elég mellé egy hasonlóan erőszakos játékos jó képességekkel előrefelé is, nem kellene egy Kanté 2.0 szerintem. Chelsea is jobban ment idén a Kovacic-Jorginho duóval a pályán, én ebbe látom inkább a jövőt - a miénket is remélhetőleg. Arthur mondjuk nem tudom mennyire alkalmas erre, letámadni tud ha kell, párharcokat kevésbé nyeri, de Ini is mennyit fejlődött benne, ráadásul már túl a zeniten. Ők szerintem tökéletesen kiegészíthetnék egymást idővel.
NovaProspekt írta:Setién alatt is gyakran az a feladata, h robbanjon be az ellenfél boxába, mivel csak neki és Vidalnak van meg a kp.-n robbanékonysága és sebessége, ami ehhez kell.
Ez meg kicsit off, de nem feltétlen kell ahhoz robbanékonyság. Xavi nem volt sose gyors, mégis kitűnően érkezett a 2. hullámból a 16-oson belülre, míg a nála dinamikusabb Iniestának ez sose volt az erőssége. Rakitic szintén nem egy sprinter, anno mégis egyik fő fegyvere volt. Bármelyik középpályásunk meg tudná ezt csinálni, sajna viszont úgy tűnik, hogy egyedül Vidalnak van valódi érzéke hozzá. Mert ez inkább azon múlik szerintem, nem fizikális adottságokon.

Ha kontráról beszélnénk, egyetértenék, de felállt védelem ellen átlagos sebességgel de jó érzékkel többre lehet menni, mint komoly atletikussággal affinitás nélkül. Meg mondjuk az se árt, ha valaki be is gyömöszöli a lasztit ha már befutsz, ami nálunk hiánycikk manapság. Van de Beek kitűnő példája ennek a típusú középpályásnak amúgy, az egyik legjobb ebbe manapság. Ha Frenkiet ebben a szerepben akarjuk erőltetni csak, akkor lehet rossz embert hoztunk el az Ajaxból. De remélhetőleg nem ez a helyzet, mert amúgy meg sokkal komplettebb játékos FDJ. Úgyhogy én nagyon remélem, hogy eljön hamarosan a mélységi Frenkie ideje.
csababarca írta:de igaza van, saját kapuval szemben kimagasló (wtf) :lol: :lol:
Nem tudom jól értem-e, de ha arra gondol, hogy labdakihozataloknál kimagasló, akkor tök igaza van. Businak nem felfelé ível már a karrierje, de ebben akkor is a legjobbunk.

Meg amúgy sajnos a felállt védelmek elleni mélységi passzokban is ő a top nálunk idén, de ez inkább a többiek szegénységi bizonyítványa. Nagyon kéne a fejlődés ebben Frenkiéktől. Bár nyilván ezért kapni fogok a fejemre.. :D
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10071
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2020.02.07. 13:15:37

csababarca írta:
Rivaldo11 írta:Szenved ez a gyerek, sürgősen meg kéne találni a helyét, mert olykor olykor mutatja, hogy nem akármilyen spíler. Remélem, nem csak akkor tudja majd igazán megmutatni mire képes, mikor Busi kiszáll, de ebben a rendszerben egyszerűen nem érzi jól magát.
3éve ki kellett volna vágni.


tipikusan szenved ő is ilyen játékban, állófocit nem bírják a világéletükben lendülettel focizó játékosok.
Hol van már az a Busi, akit a kritikusai is belátták, hogy ha nem játszik, akkor átjáróház vagyunk..
Utoljára 2017-18 őszi szezonjában láthattuk tőle azt, ami indokolja a kirobbanthatatlanságát, na meg persze Setien első meccsén, de a többi meccsen sajnos nettó hátrány a kényelmes hozzáállásával. Meg nézném mire lenne képes ha kimosnák a fejét egy 5-6-7 meccses jegeléssel, aztán De Jong- Busi közül győzzön a jobbik.
Válasz küldése