Zenék

Ami egyik témához sem kapcsolódik, avagy itt nyugodtan írhatsz mindenről kötetlenül.
Kathnom
Barça C
Hozzászólások: 3
Csatlakozott: 2020.05.13. 09:50:12

2020.06.23. 15:02:56

geridoss írta:
2020.06.12. 10:43:31
Camp Nou99 írta:
2020.06.08. 20:29:26
Sziasztok. Ki hol hallgatja a zenét?
Spotífy ,Deezer, Tidal, AM.YTMusic
Én a Spotífyt haszálom.
Spotify megy nálam is, itthon, kocsiban, akárhol.
Spotify. Családtervem van 6 barátommal, és szinte semmit sem fizet.
Avatar
geridoss
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2785
Csatlakozott: 2008.11.30. 23:00:46
Tartózkodási hely: Eger

2020.06.12. 10:43:31

Camp Nou99 írta:
2020.06.08. 20:29:26
Sziasztok. Ki hol hallgatja a zenét?
Spotífy ,Deezer, Tidal, AM.YTMusic
Én a Spotífyt haszálom.
Spotify megy nálam is, itthon, kocsiban, akárhol.
"Látta a Real Madrid Villareal elleni 6-2-es győzelmét?" " Nem láttam, viszont emlékszek egy 6-2-re a Bernabeuból..." /Joan Laporta/

Visca el Barca!
Avatar
davi10
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6587
Csatlakozott: 2007.10.06. 20:02:40
Tartózkodási hely: Budapest

2020.06.08. 22:12:56

Nekem van egy olyan sanda gyanúm, hogy lejjebb kellett volna adni a gázsiból és nem mentek bele.
Akármennyire életem kb. legmeghatározóbb zenekara, komolyan vállalhatatlan amit csinálnak.
Az unott fejjel haknizások, a töketlenkedés és sz.rdobálás egymásra a soha el nem készülő új albummal stb.
És amellett se megyek el, hogy amikor NovaRock-ra mentünk, csak az a napijegy volt drágább, mint a többi, az Arénás koncert is jóval drágább (lett volna), mint egy Slipknot, és hoztak volna 1 noname brazil előzenekart. Pedig nekik aztán nem kell költeni pirotechnikára meg kellékekre, amivel a nagyok (Slipknot, Rammstein stb) feldobják a showt.
Camp Nou99 írta:
2020.06.08. 20:29:26
Sziasztok. Ki hol hallgatja a zenét?
Spotífy ,Deezer, Tidal, AM.YTMusic
Én a Spotífyt haszálom.
Én még sd-kártyáról tolom :D
Kép
"A Futball nyer, ha a Barca nyer"
"Ez a két szín, zöld és fehér minden másnál többet ér
Hát indulj és bátran énekelj velünk egy dalt a Fradiért"
Avatar
soadroli
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5143
Csatlakozott: 2008.05.17. 19:50:58

2020.06.08. 21:05:21

davi10 írta:
2020.06.08. 20:11:41
Nem lesz jövőre se System :cry:

Ezért bmeg volt értelme húzni az agyunkat, hogy a háttérben aztán tényleg keményen egyeztetnek és hétfőn jön a bejelentés.
1 db arénakoncertet sikerült átvinni 2021-re, a többi kuka.
De ezt hogy a francba nem értem, a többit miért nem bírják megtartani.... remélem azért a Voltra vagy a Szigetre elhozzák őket.
Kép
Avatar
Camp Nou99
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 355
Csatlakozott: 2020.05.31. 14:32:47
Tartózkodási hely: Surány

2020.06.08. 20:29:26

Sziasztok. Ki hol hallgatja a zenét?
Spotífy ,Deezer, Tidal, AM.YTMusic
Én a Spotífyt haszálom.
Avatar
davi10
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6587
Csatlakozott: 2007.10.06. 20:02:40
Tartózkodási hely: Budapest

2020.06.08. 20:11:41

Nem lesz jövőre se System :cry:

Ezért bmeg volt értelme húzni az agyunkat, hogy a háttérben aztán tényleg keményen egyeztetnek és hétfőn jön a bejelentés.
1 db arénakoncertet sikerült átvinni 2021-re, a többi kuka.
Kép
"A Futball nyer, ha a Barca nyer"
"Ez a két szín, zöld és fehér minden másnál többet ér
Hát indulj és bátran énekelj velünk egy dalt a Fradiért"
Avatar
davi10
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6587
Csatlakozott: 2007.10.06. 20:02:40
Tartózkodási hely: Budapest

2020.05.28. 09:21:56

Varatrix írta:
2020.05.15. 09:23:30
Hi,

Elindult magamban egy nosztalgia party a régi idők, jó fajta futball zenéivel... belinkelem a legjobbakat.
Nálunk van a labda :mrgreen:

Kicsit a Fifa-vonalra, a 07-es trailerének volt ez a zenéje:

Infadels - Can't Get Enough

Nekem a Fifa 07 volt a csúcs, a játékot is ronggyá játszottam, de szerintem zeneileg is ez volt az egyik legjobb, 1-2 szám a mai napig előkerül nálam.

Más:
Jövőre lesz KoRn (mondjuk a Gojira-t egyelőre nem látom), gondolom a többit is 1 évvel csúsztatják.
Így nem lesz kifogás, hogy megviseli az idei év a pénztárcát, van 1 év rákészülni :D
Kép
"A Futball nyer, ha a Barca nyer"
"Ez a két szín, zöld és fehér minden másnál többet ér
Hát indulj és bátran énekelj velünk egy dalt a Fradiért"
Avatar
Varatrix
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4857
Csatlakozott: 2007.12.26. 14:18:11
Tartózkodási hely: Böpö

2020.05.15. 09:23:30

Hi,

Elindult magamban egy nosztalgia party a régi idők, jó fajta futball zenéivel... belinkelem a legjobbakat.
Nem tudom esetleg valaki tud e még ilyen óriási klasszikus hangulat zenéket?
Számomra baromi jó nosztalgia, remélem másnak is.

Carnival De Paris Official Song of 1998 Fifa World Cup DarioG
https://www.youtube.com/watch?v=jzVrWLNlKAE&t=45s

Bellini - Samba De Janeiro (2018 Vocal Version - Official Video)
https://www.youtube.com/watch?v=7geDEeBjIjo

FIFA 98 Soundtrack _Blur - Song 2
https://www.youtube.com/watch?v=8w0X1bSrUHs

FIFA 2002 Soundtrack - Gorillaz - 19-2000 Soulchild Remix.wmv
https://www.youtube.com/watch?v=3fTJTmnPzJk

Chumbawamba - Tubthumping - FIFA 98 Soundtrack - HD
https://www.youtube.com/watch?v=gaiollV9jz0

2002 NIKE Football Short Film (A Little Less Conversation / Elvis vs JXL)
https://www.youtube.com/watch?v=wnyFBA9TleU

Sergio Mendes feat. Black Eyed Peas - Mas Que Nada - joga bontio song
https://www.youtube.com/watch?v=6ZsjXsqqyA8

Fifa 99 Soundtrack - Fat Boy Slim-Rockfella skank
https://www.youtube.com/watch?v=6AsyNuF ... eW&index=4

Fifa 2000 Soundtrack - Apollo 440 - Stop At The Rock
https://www.youtube.com/watch?v=3Mlgeq0 ... eW&index=8

Ricky Martin - The Cup of Life
https://www.youtube.com/watch?v=dZDj2CnG5dE
Kép
"Gavi egy porszívó hangja egy másnapos reggelen. Egy sirály, aki ellopja a halat, amikor már a zsinóron tekered. A villám, amit nem lehet megállítani. Egy vuvuzela a nagymamád temetésén. "- Javier Aznar
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18359
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2020.04.30. 17:37:33

davi10 írta:
2020.04.30. 10:54:44
Augusztus 15-ig nem lehet 500 főnél nagyobb rendezvényeket tartani.
Viszlát SOAD, viszlát Deftones, viszlát KoRn :(
Még jó, hogy mi a SZIN-re megyünk augusztus végén, arra még van esély. [-o<
Avatar
davi10
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6587
Csatlakozott: 2007.10.06. 20:02:40
Tartózkodási hely: Budapest

2020.04.30. 10:54:44

Augusztus 15-ig nem lehet 500 főnél nagyobb rendezvényeket tartani.
Viszlát SOAD, viszlát Deftones, viszlát KoRn :(
Kép
"A Futball nyer, ha a Barca nyer"
"Ez a két szín, zöld és fehér minden másnál többet ér
Hát indulj és bátran énekelj velünk egy dalt a Fradiért"
Avatar
soadroli
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5143
Csatlakozott: 2008.05.17. 19:50:58

2020.04.01. 23:18:15

Lamb of God - Memento Mori
most ez a kedvencem, pedig eddig annyira nem csipáztam őket, de ebből lassan szerelem lesz :mrgreen:
Lamb of God - Redneck
ez is hatalmas :-" :-D
Kép
Avatar
davi10
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6587
Csatlakozott: 2007.10.06. 20:02:40
Tartózkodási hely: Budapest

2020.03.02. 21:07:37

A koncert után vártam az áradozást az új FFDP albumról, akkor kezdem én :D

Tényleg kicsit másabb lett, mint az eddigiek. Sok külföldi lap írta, hogy az eddigi legjobb albumuk, ezt azért túlzásnak érzem, de a szerintem eddigi 2 leggyengébb albumuknál mindenképp jobb (WsoH 2, And Justice for None). Az utolsó albumuknál már kicsit temetni kezdtem őket, szerintem az volt a leggyengébb lemezük, 7. korong és kb. semmi változtatást nem éreztem rajta, csak gyengébbek voltak a dalok, illetve akkoriban volt az egyik hiszti a sok közül Ivan körül.

Lement egyszer az album és utána vagy 10x még újra a Brighter Side of Grey, ez a szám nekem valamiért nagyon bejött.
A másik 2 szám ami már elsőre bejött az Inside Out meg az első bónusztrekk, a Death Punch Therapy a White Knuckles-Devil's Own - kikacsintással.
A This is War meg ott van a legzúzósabb számaik között.

Szerintem többször fogom elővenni, mint az új Slipknot albumot, bár nálam egyelőre ez sincs a top 3-ban.
Kép
"A Futball nyer, ha a Barca nyer"
"Ez a két szín, zöld és fehér minden másnál többet ér
Hát indulj és bátran énekelj velünk egy dalt a Fradiért"
Avatar
soadroli
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5143
Csatlakozott: 2008.05.17. 19:50:58

2020.02.24. 13:32:09

nem vártam tovább, bezsákoltam a Gojira & Korn kiemelt állójegyet. jó lesz ez a június :D
Kép
Avatar
Rinku
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2549
Csatlakozott: 2009.08.02. 14:28:48

2020.02.24. 11:36:38

davi10 írta:Amúgy igen, még így napokkal később is a hatása alatt vagyok :D
Volt a bulinak valami ilyen ünnepi hangulata, nem is nagyon tudnám mihez hasonlítani, talán mintha búcsúturné lett volna. A srácok is teljesen jófejek és lazák voltak, mégis hihetetlen profi volt az egész.
Olvasgattam pár helyen, sokan írták, hogy még azokat az öregeket is meggyőzték, akik a Megadeth miatt jöttek, és amúgy nem bírják a FFDP-t.

Nekem a Megadeth tényleg pozitív csalódás volt, Mustaine hangja hallgathatatlan, nem tudom, hogy ez mennyiben köszönhető a torokráknak, de ahogy így lejött amúgy sincsenek olyan nagyon nagy énektémáik. De zeneileg nagyon bejött, bár erre lehet, hogy az alkohol is rásegített :D
Valaki a Megadeth miatt jött? :D Azok után, amit ez a kiló kócsag leművelt a Rockmaratonon? Fura, hogy ezek után valaki még kíváncsi rájuk. Mellesleg a leggyengébb és legfantáziátlanabb zenét játszották mindig is a Big4-ból. Nevetséges. Apropó, szerintem a tartalom tükrében elírtad a "pozitív csalódást". :D

Egyébiránt szólnék az itt lévő, kis környi metálosnak, hogy lesz április 12-én az A38-on White Ward koncert. Tehetséges, ügyes srácok, kiváló zenéket írnak szerintem. Ritka összeszedett és ügyes zenekar. Black metal-ambient-némi noir feeling. Kár hogy pont húsvétvasárnap érkeznek, és a fél ország vidéken van. A jegy összesen 2500 Ft, érdemes lecsekkolni legalább Spotify-on.

https://www.a38.hu/hu/program/white-ward-ua
Football, bloody hell. /SAF/
Avatar
davi10
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6587
Csatlakozott: 2007.10.06. 20:02:40
Tartózkodási hely: Budapest

2020.02.22. 11:55:33

Rinku írta:Csatlakoznék az FFDP-n résztvevőkhöz, barátnőmnek és nekem a legjobb koncer De láttam, hogy mennyire tetszik az egész csapatnak a koncert, a közönség reakciói, vibrált a levegő.
Amúgy igen, még így napokkal később is a hatása alatt vagyok :D
Volt a bulinak valami ilyen ünnepi hangulata, nem is nagyon tudnám mihez hasonlítani, talán mintha búcsúturné lett volna. A srácok is teljesen jófejek és lazák voltak, mégis hihetetlen profi volt az egész.
Olvasgattam pár helyen, sokan írták, hogy még azokat az öregeket is meggyőzték, akik a Megadeth miatt jöttek, és amúgy nem bírják a FFDP-t.

Nekem a Megadeth tényleg pozitív csalódás volt, Mustaine hangja hallgathatatlan, nem tudom, hogy ez mennyiben köszönhető a torokráknak, de ahogy így lejött amúgy sincsenek olyan nagyon nagy énektémáik. De zeneileg nagyon bejött, bár erre lehet, hogy az alkohol is rásegített :D
Kép
"A Futball nyer, ha a Barca nyer"
"Ez a két szín, zöld és fehér minden másnál többet ér
Hát indulj és bátran énekelj velünk egy dalt a Fradiért"
Avatar
Rinku
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2549
Csatlakozott: 2009.08.02. 14:28:48

2020.02.22. 11:39:58

Csatlakoznék az FFDP-n résztvevőkhöz, barátnőmnek és nekem a legjobb koncert volt, amin valaha részt vettünk. Minden egyben volt. A hangosítás, a látványelemek, a zenekar produkciója. Mindent mintha zsinóron húzták volna, sehol semmi gigszer vagybárminemű apró negatívum, ez egy 100%-ig mester- és profimunka volt. K.ra eldobtam az agyam, annyira combos volt az egész, egészen eszméleten volt, amit műveltek, hát minden kalappal le a csapat előtt. :)

Zoli nem volt itthon 25 éve, amit meg is tudok érteni úgy, hogy nem tudom a pontos okát. De láttam, hogy mennyire tetszik az egész csapatnak a koncert, a közönség reakciói, vibrált a levegő. Remélem 2-3 év múlva visszajönnek, mert mocskosul viszik a prímet a live show produkciók terén.

A Bad Wolves amúgy nem volt rossz, nekem tetszettek alapvetően. Igazából egy jó erős, vastag Nickelback feelinget hoztak, de rendben voltak. Egy előzenekarnak ilyennek kellene lenni. De a Megadeth.. Hagyjuk már, egy rakat p.öcs. Dave Mustaine pedig az egyik legnagyobb kö.csög az egész világon, már a metallicás időkben is megmutatta, hogy egy fallosz. Pár éve a Rockmaratonon is hozták a színvonalukat, most kb. nyugdíjas metált hordtak össze. Semmi erő, semmi ízlés, semmi rendes hangzás. Sosem hallgattam Megadeth, pont emiatt a nímand miatt, de most a játszott ~50 perc alatt úgy éreztem, hogy az összes zenéjük ugyanaz. Én éreztem magam kellemetlenül, főleg akkor, amikor a végén megtapsoltatták magukat, főleg Mustaine.. Az FFDP öltözőjébe nem mehetne be egy ilyen nyomorult pojáca, az egyik legvisszataszítóbb gyökér a metál világában, evör. Inkább a Bad Wolvesnak adták volna a műsoridőt, ezek meg maradhattak volna otthon.
Football, bloody hell. /SAF/
Avatar
El Sie7e
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 288
Csatlakozott: 2017.05.27. 18:54:38

2020.02.21. 18:15:03

bad wolves meg az ffdp pengés volt nekem a megadeth nem jött be. nem is érdekeltek és bántóan csak zaj volt. még mindig siseg az egyik fülem. a vokált alig lehetett hallani náluk. nagyon nem jött be.

ffdp viszont nagyon jó kis műsort adott. fura is volt hogy van benne egy magyar ember és ez adott nekik még egy löketet. a show is ült a számok között.

következő koncertre fix vmi füldugóval megyek ha kéne legyen =D>
Avatar
soadroli
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5143
Csatlakozott: 2008.05.17. 19:50:58

2020.02.21. 14:20:23

hát sajnálom hogy kihagytam, majd legközelebb :D
SOAD-ra nekem is kiememelt álló van, alig várom :D
Kép
Avatar
davi10
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6587
Csatlakozott: 2007.10.06. 20:02:40
Tartózkodási hely: Budapest

2020.02.21. 12:40:18

Tegnap volt még valaki FFDP-on? :D

Mindhárom koncert király volt, a hangosítással se volt gond, kár lett volna kihagyni.

A Bad Wolves-os csávó nekem kicsit gyanús volt, hogy playback-el. Talán túl tökéletesen énekelt, de a beszédén hallatszott, meg Ő is mondta hogy kicsit beteg. De nagyon odatették magukat, a végén azt mondták, hogy Decemberben jönnek vissza, nagyon várom, mert megnéznék tőlük egy kb. 2x ilyen hosszú műsort.

A Megadeth-re nem igazán voltam kíváncsi, nem is hallgatom őket, meg ugye Dave se tűnik annak a hihetetlenül szimpatikus figurának. Az első szám után úgy voltam vele, hogy ezt végig kell szenvedni, de aztán valamiért megfogtak. Az "ének" közel hallgathatatlan volt, de minden más nagyon bejött, még az is lehet, hogy rászokok majd 1-2 számukra.

A FFDP meg... Hát igen :D
Ivan-nal végig az volt az érzésem, hogy Fred Durst elhagyta a baseballsapkáját és megtanult énekelni, és azt a legjobb értelemben mondom. Ugyanolyan showman, de azért jutott Zolinak is figyelem bőven.
1-2 helyen kicsit időhúzás-érzésem volt, de szerintem a számok közötti jópofáskodások nagyon jól működtek.

Viszont sima állójeggyel alig lehetett látni valamit, pedig viszonylag elől álltam. Olvastam, hogy máskor magasabban szokott lenni a színpad, de tanulópénznek jó volt, hogy ha már Arénába megyek, akkor zsebbe kell nyúlni és ki kell csengetni a felárat a kiemelt állóért, hála istennek a SOAD-ra kiemelt jegyem van :D
Kép
"A Futball nyer, ha a Barca nyer"
"Ez a két szín, zöld és fehér minden másnál többet ér
Hát indulj és bátran énekelj velünk egy dalt a Fradiért"
Avatar
davi10
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6587
Csatlakozott: 2007.10.06. 20:02:40
Tartózkodási hely: Budapest

2020.02.13. 13:42:22

Megint egy rövid időre voltak állóhelyek, úgyhogy megvan a jegyem a FFDP-ra :D

Nem tudom mit szórakoznak a Livenation-nél. Amikor a System-nél volt teltház, akkor írták, hogy bennmaradtak a kosarakban a jegyek és visszakerültek a rendszerbe, de itt nem tudom mi volt. Már pár hete ránéztem egyszer, akkor is egy rövid időre elérhetőek voltak, aztán megint semmi.
Kép
"A Futball nyer, ha a Barca nyer"
"Ez a két szín, zöld és fehér minden másnál többet ér
Hát indulj és bátran énekelj velünk egy dalt a Fradiért"
Avatar
Rinku
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2549
Csatlakozott: 2009.08.02. 14:28:48

2020.02.10. 12:02:04

soadroli írta:2. sorban álltam. egy nyugodt percem nem volt Slipknot alatt. de baromi jó volt, bár a hangosítás finoman szólva nem volt a legjobb. főleg a Behemothon, ráadásul le is köptek valami "vérrel" a rohadékok :mrgreen: ők nagyon rosszak voltak szerintem.
Na már elnézést, kicsit váratott magára a válaszom. :D

A hangosítás kapcsán, most ilyenkor ki hangosít? Az Aréna emberei vagy a Slipknotnak vannak saját hangmérnökei? A lounge zenék, ami a pakolás során mentek, azok amúgy nagyon lehangolóak voltak. Mintha egy liftben állnék wtf.

A Behemoth amúgy tök szimpla death metal, újítást nem hallottam benne. Volt 1-2 szám, aminek kellemesen hallatszódott a melódiája a lábdob mögül, azok azért tetszettek. Spotify-on hallgatva viszont semmi extra, ez is ilyen tipikus eset lehet, hogy élőben szól nagyot. Amúgy a 45 perc játékidejükön néztem, azt hittem vagy egy órát csak fogják tolni.

+1: A For Those About To Rock intrót nem tudtam hova tenni. AC/DC-n nőttem fel, de ezt most minek kellett? Elég szürreálisnak hatott a Slipknothoz, nem kell volna oda.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Rinku 2020.02.10. 12:39:57-kor.
Football, bloody hell. /SAF/
Avatar
soadroli
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5143
Csatlakozott: 2008.05.17. 19:50:58

2020.02.05. 14:32:05

2. sorban álltam. egy nyugodt percem nem volt Slipknot alatt. de baromi jó volt, bár a hangosítás finoman szólva nem volt a legjobb. főleg a Behemothon, ráadásul le is köptek valami "vérrel" a rohadékok :mrgreen: ők nagyon rosszak voltak szerintem.
Kép
Avatar
Rinku
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2549
Csatlakozott: 2009.08.02. 14:28:48

2020.02.05. 11:21:17

davi10 írta:Na milyen volt? Szólt olyan sz.rul, mint a VOLT-on? :D

Mondjuk a Spit it Out kihagyását elég erős lépésnek érzem.
A háttérvokálon tekertem volna még, és Corey mikrofonján is, de ennyi. Hozták a srácok tokkal-vonóval, k.ra kaptuk az egészet. :) Kellemes érzés volt egy másfél óra-két erejéig megszabadulni a civilizáció terhétől.

A Snuff és a Devil In I hiányzott, de mit is pofázok, amikor a Wait and Bleed-Eyeless-All Out Life-Duality egymást követte. Ma is el bírnék menni. :) Kiettek magukért, és köszönöm nekik.

@roli: Élsz még? :D
Football, bloody hell. /SAF/
Avatar
davi10
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6587
Csatlakozott: 2007.10.06. 20:02:40
Tartózkodási hely: Budapest

2020.02.05. 08:52:47

Na milyen volt? Szólt olyan sz.rul, mint a VOLT-on? :D

Mondjuk a Spit it Out kihagyását elég erős lépésnek érzem.
Kép
"A Futball nyer, ha a Barca nyer"
"Ez a két szín, zöld és fehér minden másnál többet ér
Hát indulj és bátran énekelj velünk egy dalt a Fradiért"
Avatar
soadroli
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5143
Csatlakozott: 2008.05.17. 19:50:58

2020.02.03. 12:18:17

én az Eeyore-t és a New Abortion-t kivenném, helyettük pl. mehetne Opium of the People, Custer, The Nameless stb...
remélem sikerül jó helyet kifogni :D
Kép
Válasz küldése