Barca Igazolások

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!

Kivel pótolnád Busit?

Zubimendi
8
9%
Ambarabat
5
6%
Nico
25
29%
Más
32
37%
Nem hoznék senkit
16
19%
 
Szavazatok száma: 86
Avatar
NovaProspekt
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1912
Csatlakozott: 2019.11.26. 14:17:19

2020.06.25. 12:03:33

a tékozló fiú Thiagot is haza lehetne hozni, mondjuk ő is már 29, de 1 éve van hátra a bajoroknál, aztán állítólag nem hosszabbítana. hátha őt is el lehetne hozni apróért, mint Vidalt. ha a bajoroknál vki már erősen kifele kandikál, lehet velük bizniszelni (Vidal, Kroos).
Avatar
baas11
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1232
Csatlakozott: 2007.08.02. 11:19:13
Tartózkodási hely: Közép-pálya

2020.06.25. 11:45:08

Samper írta:
2020.06.25. 05:16:13
Furcsa, de nálunk az edző által kezdeményezett legabszurdabb igazolások jöttek be leginkább: Paulinho, Vidal.
Ez erdekes egyebkent ....lehet h a 27-28+ os jatekosoknak sokkal konnyebb illetve gyorsabb beilleszkedese a Barca rendszerbe mint az idegen fiatalabbaknak ?!
Pjanicban egy dolgot latok pluszba h meg van benne ez a Xabialonsos hosszu vedok moge belott keredztlabdak ( amit a Pool is rendszeresen bevet csak ott VDyk a felado ) ez is hianycikk nalunk pedig lehet latni feltolt vedelmeknel h Griezman h beindul a z ures teruletre ,csak csori potyara...ez se ertem!
Arturral egy aggodalmam van , hogy amit eddig lattunk tole azzal nagyjabol mindenr lattunk amit , az pedig keves egy ilyrn fintis pozicioban es nem Iniestahoz merten !
"a nagyobbnak mindig igaza van, még akkor is ha téved..." Lefty ; Fedőneve: Donnie Brasco
Avatar
baas11
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1232
Csatlakozott: 2007.08.02. 11:19:13
Tartózkodási hely: Közép-pálya

2020.06.25. 11:08:01

Azt hiszem a Bilbao elleni meccs 2. felideje is tokeletesen megmutta ismet miert is nem vagyunk versenykepesek az igazi ellenfelleinkkel szemben( es nem mellesleg miert nem tudunk latvanyos focit jatsznani csak szlogen szinten color the futball vagy valami ilyesmi 🙆‍♂️....a lassu, oreg, otlettelen helyben forgolodo 3 kozeppalyasunk miatt, aztan jott Puig es 20 perc alatt megmutatta mit jelent a tamado kozzeppalyas kis Barca szinten ...
Nagyszeruen fejlodne De Bryne oldalan De Jong fedezekeben !
"a nagyobbnak mindig igaza van, még akkor is ha téved..." Lefty ; Fedőneve: Donnie Brasco
Avatar
NovaProspekt
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1912
Csatlakozott: 2019.11.26. 14:17:19

2020.06.25. 10:45:09

dorian01 írta:
2020.06.25. 09:10:33
Már többen is leírták, hogy a 4-2-3-1 mennyire jó lehetne a csapatnak, akkor nem értem, hogy ők ezt ott nem látják? Vagy ki van mondva, hogy nem lehet változtatni?
Hát azért nem, mert egy ilyen felállás mellett záporoznának a kapott gólok. :D Az elülső négyes semmit nem védekezne, max Griezmann. De Jong még kifutná mögöttük a belét, de Busquetstől ilyet várni hiú ábránd. A játékunk alapja, hogy ne kapjunk gólt, akkor tudjuk türelmesen 90 percen át toszogatni a labdát 1500 passzal, mert az ellenfél egyszer úgy is eltürelmetlenkedi magát, ha nem jó nekik az eredmény. Ha gólokat ajándékozunk nekik előre, akkor megtehetik, hogy végigbekkelik a meccset, mi meg eltoszogatódunk 30 méterre a kapujuktól a hátralévő időben.
Avatar
dorian01
Barça B
Hozzászólások: 60
Csatlakozott: 2020.06.16. 15:06:16

2020.06.25. 09:10:33

MichaaBee írta:
2020.06.24. 19:40:41
Léfe írta:
2020.06.24. 17:01:53
Ha a kort nézzük, igaz. Egy fiatalt egy idősebbért. Na de mit tud ez az Arthur gyerek ? Semmit. Akkor minek ragaszkodni hozzá. Igazi fék, akárcsak Arthur V.-Rakéta-Grizes-Suarez
vagy Busi. Csak Őket évenként kellett volna kivonni.Persze könnyü leirni, de hol van az egész világon egy Xavi-Ini-Alves. Nincsenek kreativ emberek. Jó öreg csapat vagyunk 3fő
33 éves elmult, de tul harmincon a még fő. Csak Grizmannal vannak kétségeim, idegen poszton játszik, de a stilus is más. És persze ki tudta-előre, hogy Coutinhó elfelejt focizni, vagy Dembele mindig sérült lesz. Ezt nem lehet a vezetés nyakába varni. Persze itt könnyü okosnak lenni-utólag.
Dembélé és Coutinho esetét valóban nem varrnám a vezetőség nyakába, a fórum 80%-a azért ácsingózott Neymar eladása után, hogy az árából hozzuk őket ketten és verjük hülyére a világot. Túlfizettünk értük? Természetesen, ez volt sajnos a piaci realitás miután 222 millióval a zsebünkben mentünk érdeklődni. Jó választásnak tűntek? Szerintem igen, nem nagyon emlékszem olyan hangokra, hogy tuti befuccsol mindkettő, egyedül Dembélé esetében lett elmondva, hogy egyszezonos játékos. Griezmann esete viszont más, előre lehetett látni szerintem, hogy a kombinatív játékban kevés lesz. Valamiért Valverde hajkurászta és végül 2 év után elhoztuk neki, de sose volt való ebbe a játékrendszerbe.

Ami Arthurt illeti, én eleinte nem akartam eladni, de aztán amikor azt olvastam, hogy 70 millióra taksálja a Juventus, egyből meggondoltam magam. :D Persze aztán kiderült, hogy ez is csak számviteli ügyeskedés és majd elhozzuk aranyáron Pjanicot, aki semmivel sem jobb. Azzal vigasztalom magam, hogy valószínűleg sokkal gyengébb se lesz. Őszintén szólva csak két játékos van, akitől érdemi javulást lehet várni, Riqui és Ansu, mert három ilyen 100 milliós igazolás után szerintem el kell engedni, hogy majd hozunk sztárokat, akik megoldják. Marad az, hogy ők hoznak lendületet és a sok középszerű igazolásunkkal belenyúlunk pár tutiba is.
Én azért úgy emlékszem, hogy Coutinho el hozatala előtt is volt egy elég frappáns cikk az adminoktól, aminek a lényege az volt, hogy bár tökéletesen illik összességében a Barcába, senki sem látja, hogy hol lesz a helye. És valószínűleg Valverde se látta. Utána meg már csak erőltették olyan posztokba, amiket vagy nem szeretett, sosem játszotta őket, vagy nem érezte igazán.
Őszinte leszek, én imádom a 4-3-3 felállást, de ennyire ne legyen már egy szakmai stáb keményfejű... Olyan hadrendben kéne felállni, ami a legjobb a csapatnak. Már többen is leírták, hogy a 4-2-3-1 mennyire jó lehetne a csapatnak, akkor nem értem, hogy ők ezt ott nem látják? Vagy ki van mondva, hogy nem lehet változtatni?

Gondoljunk bele: A hátsó 4-esen nincs mit magyarázni, az változatlan maradna. De! A két szűrőt tudná játszani De Jong és Busi, így a holland is a saját posztján lenne, s lehet simán túlszárnyalná az Ajaxos éveit (szerintem ha azon a poszton játszana, top5 játékos lenne 1-2 év alatt a világon). Elöl a csatárkérdés, ahol valószínűleg Lajos/Gríz lenne, de lehetne olyan meccs is, ahol Messi.
A közepét hagytam a végére, mert az talán a legnehezebb. Messi jobboson, Coutinho lehetne középen (ha adunk neki még1 esélyt) és mondjuk Fati/Gríz bal oldalon, vagy épp Dembele azon az 5-10 meccsen, amikor egészséges.

Szerintem itt több játékosnak a képességét is maximálisan ki lehetne használni, de ez valószínűleg sose fog bekövetkezni.
Samper
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3846
Csatlakozott: 2014.10.22. 16:22:27

2020.06.25. 05:16:13

Furcsa, de nálunk az edző által kezdeményezett legabszurdabb igazolások jöttek be leginkább: Paulinho, Vidal.
ALEXDP
Capitá del Barça
Hozzászólások: 582
Csatlakozott: 2008.08.18. 11:37:11

2020.06.24. 22:48:08

Talán ismétlem magam, és akkor bocs mindenkinek, de Pjanic alapvetően a Juve-ban is kevés. Lehet hogy rám cáfol, és megidézi Xavi szellemét irányítóként, de Torinoban eddig lassú , körülményes, darabos, nem tud és nem szeret futni és ütközni.
Viszont nincsenek meg a kiugratások, kulcspasszok, súlypont áthelyezéses helyzetek..
Arthurban én sokat láttam, nem tudom mi lett vele a gond, igazábol őt eladni ennyiért jó lenne, de Pjanicra cserélni, hát.. nemtudom.
Szerintem neki Roma volt a szintje.
RA7
Jugador del Barça
Hozzászólások: 128
Csatlakozott: 2020.05.12. 04:22:04

2020.06.24. 20:10:54

Bacsa írta:
2020.06.24. 16:48:28
Június 30-án zárul a pénzügyi év, és addigra kell egyenesbe hozni a kiadás-bevétel oldalt.
Ha eladják Arthurt június 30. előtt, akkor a befolyó pénz az idei pénzügyi évet gazdagítja, teszi rendbe.
Aztán július 1-én megveszik Pjanicot, és az érte fizetendő összeg a jövő évbe számít, amit lesz idő kigazdálkodni.

Gazdaságilag ez rendben van, és az is, hogy Arthurt eladják, de Pjanic megvásárlása, főleg 70 millióért agyrém. Semmivel nem lesz jobb vele a csapat.
A 2019/2020 és 2020/2021-es szezon egyben lesz értékelve, szóval nem kellene ezt meglépni, mint a Cillessen csere esetben.
RA7
Jugador del Barça
Hozzászólások: 128
Csatlakozott: 2020.05.12. 04:22:04

2020.06.24. 20:04:57

Tomix354 írta:
2020.06.24. 12:40:16
Valaki látta ezt a Pjanicot focizni az elmúlt 1 évben? Mit tud 70 millióért?
Semmit, csak ismét simán lehúznak majd minket.
Avatar
MichaaBee
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5718
Csatlakozott: 2007.11.09. 15:12:26

2020.06.24. 19:40:41

Léfe írta:
2020.06.24. 17:01:53
Ha a kort nézzük, igaz. Egy fiatalt egy idősebbért. Na de mit tud ez az Arthur gyerek ? Semmit. Akkor minek ragaszkodni hozzá. Igazi fék, akárcsak Arthur V.-Rakéta-Grizes-Suarez
vagy Busi. Csak Őket évenként kellett volna kivonni.Persze könnyü leirni, de hol van az egész világon egy Xavi-Ini-Alves. Nincsenek kreativ emberek. Jó öreg csapat vagyunk 3fő
33 éves elmult, de tul harmincon a még fő. Csak Grizmannal vannak kétségeim, idegen poszton játszik, de a stilus is más. És persze ki tudta-előre, hogy Coutinhó elfelejt focizni, vagy Dembele mindig sérült lesz. Ezt nem lehet a vezetés nyakába varni. Persze itt könnyü okosnak lenni-utólag.
Dembélé és Coutinho esetét valóban nem varrnám a vezetőség nyakába, a fórum 80%-a azért ácsingózott Neymar eladása után, hogy az árából hozzuk őket ketten és verjük hülyére a világot. Túlfizettünk értük? Természetesen, ez volt sajnos a piaci realitás miután 222 millióval a zsebünkben mentünk érdeklődni. Jó választásnak tűntek? Szerintem igen, nem nagyon emlékszem olyan hangokra, hogy tuti befuccsol mindkettő, egyedül Dembélé esetében lett elmondva, hogy egyszezonos játékos. Griezmann esete viszont más, előre lehetett látni szerintem, hogy a kombinatív játékban kevés lesz. Valamiért Valverde hajkurászta és végül 2 év után elhoztuk neki, de sose volt való ebbe a játékrendszerbe.

Ami Arthurt illeti, én eleinte nem akartam eladni, de aztán amikor azt olvastam, hogy 70 millióra taksálja a Juventus, egyből meggondoltam magam. :D Persze aztán kiderült, hogy ez is csak számviteli ügyeskedés és majd elhozzuk aranyáron Pjanicot, aki semmivel sem jobb. Azzal vigasztalom magam, hogy valószínűleg sokkal gyengébb se lesz. Őszintén szólva csak két játékos van, akitől érdemi javulást lehet várni, Riqui és Ansu, mert három ilyen 100 milliós igazolás után szerintem el kell engedni, hogy majd hozunk sztárokat, akik megoldják. Marad az, hogy ők hoznak lendületet és a sok középszerű igazolásunkkal belenyúlunk pár tutiba is.
H a t t r i c k
NBA Fantasy: EuroBarca League 2013: #1
EuroBarca Keeper League 2014, 2018, 2020: #2
Léfe
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1451
Csatlakozott: 2005.04.11. 11:41:27
Tartózkodási hely: Siófok

2020.06.24. 17:01:53

Ha a kort nézzük, igaz. Egy fiatalt egy idősebbért. Na de mit tud ez az Arthur gyerek ? Semmit. Akkor minek ragaszkodni hozzá. Igazi fék, akárcsak Arthur V.-Rakéta-Grizes-Suarez
vagy Busi. Csak Őket évenként kellett volna kivonni.Persze könnyü leirni, de hol van az egész világon egy Xavi-Ini-Alves. Nincsenek kreativ emberek. Jó öreg csapat vagyunk 3fő
33 éves elmult, de tul harmincon a még fő. Csak Grizmannal vannak kétségeim, idegen poszton játszik, de a stilus is más. És persze ki tudta-előre, hogy Coutinhó elfelejt focizni, vagy Dembele mindig sérült lesz. Ezt nem lehet a vezetés nyakába varni. Persze itt könnyü okosnak lenni-utólag.
Barca_10
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1489
Csatlakozott: 2009.06.27. 15:50:43

2020.06.24. 16:49:12

Ezekhez dobjuk hozzá még Messi hosszabbítását, az is lesz 150 millió legalább. Suarezzel mi a helyzet, neki mikor jár le a szerződése? Ő kapni fog, vagy önkritikusabb és belátja vajon hogy lejárt az ideje?
“...I like the idea of a black sun; like a black hole is space, sucking everything into darkness, where we came from and where we’re heading...”
Bacsa
Barça B
Hozzászólások: 44
Csatlakozott: 2020.01.29. 11:01:18

2020.06.24. 16:48:28

Június 30-án zárul a pénzügyi év, és addigra kell egyenesbe hozni a kiadás-bevétel oldalt.
Ha eladják Arthurt június 30. előtt, akkor a befolyó pénz az idei pénzügyi évet gazdagítja, teszi rendbe.
Aztán július 1-én megveszik Pjanicot, és az érte fizetendő összeg a jövő évbe számít, amit lesz idő kigazdálkodni.

Gazdaságilag ez rendben van, és az is, hogy Arthurt eladják, de Pjanic megvásárlása, főleg 70 millióért agyrém. Semmivel nem lesz jobb vele a csapat.
Avatar
NovaProspekt
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1912
Csatlakozott: 2019.11.26. 14:17:19

2020.06.24. 16:44:59

Chino írta:
2020.06.24. 14:29:51
Az argentínnal szemben nekem speciel komoly kétségeim vannak. Nem mutatott még semmi olyan ordítót, hogy egy 100+ os igazolásként megérje, kicsit Griezmann-Coutinho szaga van. Szinte mindenki ilyen Suarez-utódként kezeli, de nekem komoly kétségeim vannak, hogy akár rövid, akár hosszútávon igazi megoldás lenne, biztosan csupán életkorban lehet igazán a jövő Barcájának oszlopos tagja.
nem is lesz most megvéve, nyugi. ha már megy itt az ilyen Arthur-Pjanic susmus, az nem annak az előjele, hogy utána majd bankot robbantunk. nem hiszem, h lenne pénz ilyen igazolásokra most a covid után.
johdepp
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 273
Csatlakozott: 2009.10.02. 18:23:01

2020.06.24. 16:28:00

Nem vagyok gazdasági szakember, úgyhogy nem értem, valaki magyarázza el, legyen kedves!
Miért jó ez most a Barcának? 70 milla hiányzik a bevételi oldalról, ez oké. 80-at kaphatnak a Juvétól Arthurért, ezt is értem. De a másik oldalon meg kitesznek 70 körül Pjanicért. És akkor még aláírási díjnak pár millát letesznek az asztalra neki, meg valszeg magasabb fizut, mint amit a brazil kapott. Szóval anyagilag, gazdaságilag ez miért is jó, de tényleg? Mert fel tudnak mutatni 80 millát a bevételi oldalon? És az meg senkit nem érdekel, hogy lényegében ugyanazt a pénzt ki is tosszák az ablakon? Ennyit számít, hogy a bevételed mennyi, a kiadás nem számít? Vagy mi itt a trükk? Megint valaki Bartóék sleppjéből kap némi zsebpénzt a klub költségvetéséből?
Tivadar6
Capitá del Barça
Hozzászólások: 550
Csatlakozott: 2017.06.07. 17:29:11

2020.06.24. 15:55:35

Csak abban reménykedem, hogy Grizes megijed attól, hogy Coutinho sorsára juthat és még időben eligazol pl Párizsba.
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7360
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2020.06.24. 14:29:51

Ha ennek az Arthur-Pjanic cserénektényleg gazdasági okai vannak, nem értem miért kell a cserét választani. Így lesz gyakorlatilag egy posztra három 30 feletti játékosunk, Puignak meg reszeltek.
Cucu-val én nagyon szkeptikus vagyok. Baromira kedvelem a srácot és jól tolja a Getafeban, viszont nem abban a pozícióban ahová nekünk kellene. Akkor már inkább Grimaldot hoznám, ami régi vágyam, de még pletyka szinten sem merült fel, plusz a távozása körülményeit figyelembe véve nem valószínű hogy visszajönne. Alba ugyanakkor még mindig ott van a top-ban, 1-2 évisg sztem még ott is lesz.

Ugyanakkor azt se felejtsük el, hogy jön Trincao, akiből még bármi lehet, csak meg kell kapni a lehetőséget. Szóval ha hozunk még egy Lautarot, marad Dembélé, még egy Griezmann eladással sem vagyunk beljebb. Egy Setien-féle edző nem fogja csak úgy leültetni Suarezt.
Az argentínnal szemben nekem speciel komoly kétségeim vannak. Nem mutatott még semmi olyan ordítót, hogy egy 100+ os igazolásként megérje, kicsit Griezmann-Coutinho szaga van. Szinte mindenki ilyen Suarez-utódként kezeli, de nekem komoly kétségeim vannak, hogy akár rövid, akár hosszútávon igazi megoldás lenne, biztosan csupán életkorban lehet igazán a jövő Barcájának oszlopos tagja.
Forca Barca!!!!
Avatar
Nero.
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6905
Csatlakozott: 2015.08.14. 19:02:12

2020.06.24. 13:45:55

Na pont ezért nem érdekel már a Barca
“Mindig is elakartam jutni Kínába. Soha nem gondoltam volna, hogy idővel Kína jön el hozzám.”
Tomix354
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1054
Csatlakozott: 2018.03.09. 21:22:40

2020.06.24. 13:23:22

Köszi a válaszokat, akkor nem túl biztató a helyzet. Nem tudom, hogy hova akarjuk még lassítani a csapatot, akkor már ki lehetne állni a barca öregfiúkkal is.
Avatar
Camp Nou99
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 355
Csatlakozott: 2020.05.31. 14:32:47
Tartózkodási hely: Surány

2020.06.24. 13:22:48

dorian01 írta:
2020.06.24. 13:13:22
Miért érzem, hogy ez az Arthur-Pjanic csere végbe fog menni és legalább annyi értelme lesz, mint a Neto-Cillessen cserének? :D
Eladunk egy ígéretesnek tűnő játékost (ha csak eladnánk, a jelenlegi szezonja alapján azt mondanám menjen, bár nagy kedvencem nekem személyesen), s hozunk helyette egy kiöregedő (majd úgy fogják mondani, hogy épp a csúcson lévő) 30-31 éves játékost, aki fogadjunk, hogy még több pénzt is fog kérni, mert hát ez az utolsó nagy szerződése :D
Bár ezt most így mind leírva, meg is értettem, hogy ezt a ziccert az elnök nem hagyhatja ki, hogy még rosszabb helyzetben adhassa tovább 1 év múlva a klubot :D
Szívemből szóltál sajnos. :evil: :evil: Ennyire fogalmatlan vezetése azért nem nagyon volt a csapatnak.
Avatar
dorian01
Barça B
Hozzászólások: 60
Csatlakozott: 2020.06.16. 15:06:16

2020.06.24. 13:13:22

Miért érzem, hogy ez az Arthur-Pjanic csere végbe fog menni és legalább annyi értelme lesz, mint a Neto-Cillessen cserének? :D
Eladunk egy ígéretesnek tűnő játékost (ha csak eladnánk, a jelenlegi szezonja alapján azt mondanám menjen, bár nagy kedvencem nekem személyesen), s hozunk helyette egy kiöregedő (majd úgy fogják mondani, hogy épp a csúcson lévő) 30-31 éves játékost, aki fogadjunk, hogy még több pénzt is fog kérni, mert hát ez az utolsó nagy szerződése :D
Bár ezt most így mind leírva, meg is értettem, hogy ezt a ziccert az elnök nem hagyhatja ki, hogy még rosszabb helyzetben adhassa tovább 1 év múlva a klubot :D
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10071
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2020.06.24. 13:04:39

Tomix354 írta:
2020.06.24. 12:40:16
Valaki látta ezt a Pjanicot focizni az elmúlt 1 évben? Mit tud 70 millióért?
Ha ilyen Cili-Neto-féle adás-vétel lesz én nem is tudom mit csinálok. Gatyába kellene rázni hogy ne 60 perceket bírjon, és akkor sokkal több potenciál lehetne benne mint abban hogy ide hozzuk a 30 éves Pjanicot helyette. Ha még Thiago Alcantarákat kergetnénk, azt mondanám átgondolandó lehetne, de így..

Griezmannt meg már egy 50-60 milliós ajánlatért is eladnám. Maradt volna inkább az Atleticoban legendának, ahogy ígérte.
Bartoéknál mi is volt a terv?
Hogy a jobblábas, jól cselező, kis területeken is játszani tudó, jól szervező balszélsőt majd egy ballábas, saját maga által is bevallottan cselezni nem tudó, kontrákból élő játékossal pótlunk?
(Aki amúgy mióta 2016-ban kiejtett minket és a Bayernt, nem sok olyat mutatott amiért úgy igazán megérné nekünk a 120 milliót 29 évesen, de ez a saját véleményem)
Avatar
Camp Nou99
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 355
Csatlakozott: 2020.05.31. 14:32:47
Tartózkodási hely: Surány

2020.06.24. 13:03:37

Addig b....ják a brazilt amíg elmegy,gratulálok a vezetőségnek.
Komolyan,mit látnak abban a bosnyák srácban???
30 éves,ez az egyik nagy gond,de a legnagyobb hogy semmivel sem leszünk beljebb vele.
Mennyi lehet még benne max 5 év ,de akkor már sokat mondtam.A brazilban szerintem jóval nagyobb potenciál van és fiatalabb is jóval.
Res
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 386
Csatlakozott: 2014.08.06. 15:39:22

2020.06.24. 12:53:58

Nem gondolom hogy nagy mozgások lesznek most a nyáron, pedig kellene. AG-t eladják azt gondolom (neeem, nem Andre Gomest...) mert nem kompatibilis Messivel. Lautaro jöhetne helyette őt elfogadná elől a két főnök és persze mert nagyon ígéretes a srác.
Gyanítom edző váltás is lesz megint, főleg ha nem nyerünk semmit..
Remélem Arthur marad, benne még mindig nagy lehetőségeket látok még akkor is ha a jelenlegi produkciója nyilvánvalóan nem meggyőző. Szerintem ökörség lenne egy 30 éves Pjanicot idehozni helyette.
A fiatalok közül tényleg vannak ígéretesek. Puig és Ansu is egyre több lehetőséget kaphat majd.
Csomó piacképes játékosunk van (Vidal, Alba, SR, Rakitic, az említett Greizmann stb.). Közülük mindenki pótolható. Igazából majdnem mindenki piacképes a csapatból nálam... :-)
Suarezt egy-két évig még megtartanám a padra, meccseket eldöntő csere lehetne "öreg" korára. :-)
Busquets megítélése már nehezebb. Nem vagyok nagy rajongója, de látom az érdemeit sőt azt gondolom, hogy egy erősebb összetételű középpályán kivirágozna. Cserének, padra több mint jó megoldás, néha-néha egy esetleges 4-4-2 felállásban pedig akár még sziporkázhatna is.
Bacsa
Barça B
Hozzászólások: 44
Csatlakozott: 2020.01.29. 11:01:18

2020.06.24. 12:44:27

Tomix354 írta:
2020.06.24. 12:40:16
Valaki látta ezt a Pjanicot focizni az elmúlt 1 évben? Mit tud 70 millióért?
A Nápoly elleni kupadöntőn láttam pár napja. Ugyanolyan lassú, körülményes, semmi futballt bemutató volt, mint Arthur vagy Busquets. Tologatta jobbra-balra a labdát, de semmi lendület, semmi elképzelés.
Válasz küldése