Barca Igazolások

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!

Kivel pótolnád Busit?

Zubimendi
8
9%
Ambarabat
5
6%
Nico
25
29%
Más
32
37%
Nem hoznék senkit
16
19%
 
Szavazatok száma: 86
RA7
Jugador del Barça
Hozzászólások: 128
Csatlakozott: 2020.05.12. 04:22:04

2020.06.25. 21:04:51

mess2009 írta:
2020.06.25. 20:55:29
abban egyetértek, hogy a Barca játékos kereskedelme csapnivaló, nem kell hozzá még elfogultság sem.
ugyanakkor van itt néhány olyan (hogyan is fogalmazzak?) naív megközelítés ami meglehetősen életidegen.
miért nem hozzuk ezt vagy azt?! mert nem eladó - mondjuk.
komkrétan Arthur? nála nem az eladása a rossz üzletileg, hanem az ide-hozatala volt az.
miért nem adjuk el x-y-t? mert a kutyának sem kell - mondjuk.
"megvessszük Pjanicot aki még a Juve-nak sem kell.....?!" de vegyük meg Tiagot !? mivel az meg a Bayernnek nem kell.... szóval azért ezek a dolgok ennél összetettebbek.
egyébiránt pedig egy klub gazdasági helyzete determináns a játékos politikával szemben, annak a kézben tartása még nem lenne ördögtől való.
Akkor nem veszek senkit és megtartom a fiatalabb játékost, akiből egy értelmes vezetőség, edző kihozza a potenciált, nem egy minden téren középkategóriás 30 éves játékost.
Samper
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3846
Csatlakozott: 2014.10.22. 16:22:27

2020.06.25. 21:04:34

Próbáljuk másképp is nézni ezt a "cserét" Mindenki tudta, hogy a csapatnak határidős könyvelési problémái vannak, ezért ki akarták használni a szorult helyzetet és nem érkeztek komolyan vehető ajánlatok senkiért. Ha az időkényszer megszűnik, ki lehet várni, hogy a mostani járványhelyzet hogyan hat a játékosok áraira. Ha árcsökkenés lesz, az egyaránt érvényes a távozó és az érkező játékosokra, mint minden más piaci konstelláció. A másik (számomra örvendetes) következmény, hogy végre nyilvánosan téma lett a keret korösszetétele. Ezzel a vezetőség is kénytelen lesz számolni.
Itt van még Messi helyzete. Sokan azt hiszik, hogy mindenbe beleszól, mások az ellenkezőjéről vannak meggyőződve. Nem látunk a kulisszák mögé. De vannak tények is. Egyrészt az, hogy úgy szerződik, hogy minden bajnoki év végén eldöntheti, hogy ingyen elmegy-e. Ha tehát nem tud azonosulni azzal, amit a vezetőség és az edző művel, akkor élhet ezzel a lehetőséggel. A másik, hogy bármikor látványosan lemondhat a cs.k. tisztségről. Tehát úgy kell vennünk, hogy eddig nem minősítette a körülötte kialakult helyzetet vállalhatatlannak.
RA7
Jugador del Barça
Hozzászólások: 128
Csatlakozott: 2020.05.12. 04:22:04

2020.06.25. 21:01:19

davi10 írta:
2020.06.25. 20:34:12
NovaProspekt írta:
2020.06.25. 20:26:51
De mégis kiket?
Ha kritérium, hogy 1 játékosból kell "összehozni", akkor tényleg talán Arthur. Vagy Griezmann, ha már elvileg úgyis lökdösődtek Messivel, de az túl átlátszó lenne :D
De egy Umtiti-Coutinho-Dembele-Rakitic-Firpo (Griezmann-Braith-Todibo) csomagból nehogy már ne tudjuk összekaparni a hiányt.

Ááá mindegy, hagyjuk, sz.r ez az egész.
Egyáltalán nem az a legnagyobb probléma szerintem, hogy Arthur megy, hanem aki jön helyette. A pénzügyeket helyrehozni okot se lehet elfogadni, mert elvileg a FFP az idei és a jövő évi szezont együtt fogja értékelni, azaz rohadtul nem kellene ezt a cserét a tavalyihoz hasonlóan eljátszani. Legközelebb lesz 300 milliós mínusz, akkor majd Fati megy 300-ért és jön helyette Dzeko 280-ért, hogy mindenkinek jó legyen?? Ne szórakozzunk már könyörgöm!!
mess2009
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4285
Csatlakozott: 2009.01.30. 11:58:28

2020.06.25. 20:55:29

abban egyetértek, hogy a Barca játékos kereskedelme csapnivaló, nem kell hozzá még elfogultság sem.
ugyanakkor van itt néhány olyan (hogyan is fogalmazzak?) naív megközelítés ami meglehetősen életidegen.
miért nem hozzuk ezt vagy azt?! mert nem eladó - mondjuk.
komkrétan Arthur? nála nem az eladása a rossz üzletileg, hanem az ide-hozatala volt az.
miért nem adjuk el x-y-t? mert a kutyának sem kell - mondjuk.
"megvessszük Pjanicot aki még a Juve-nak sem kell.....?!" de vegyük meg Tiagot !? mivel az meg a Bayernnek nem kell.... szóval azért ezek a dolgok ennél összetettebbek.
egyébiránt pedig egy klub gazdasági helyzete determináns a játékos politikával szemben, annak a kézben tartása még nem lenne ördögtől való.
Arthur8
Jugador del Barça
Hozzászólások: 179
Csatlakozott: 2019.04.01. 18:47:25

2020.06.25. 20:54:21

Szerintem ezzel még nem ért véget a nyarunk. Én arra számítok, hogy Semedoból is pénzt csinálnak , majd kérnek a játékosoktól fizetéscsökkentést a koronára és a klub nehéz gazdasági helyzetére hivatkozva és ezek után lesz pofájuk 110 millát kiadni Lautaroért. Lehet csak pesszimista vagyok, de szerintem bármi elképzelhető ezektől. Csak amiatt nézem a Barcát már egy ideje, hogy a Messi utolsó éveit láthassam. Ez már nem az a Barca , amit én megszerettem. Megy az idióta pénzszórás, majd emiatt a folyamatos ügyeskedés , kozmetikázás , közben folyamatos botrányoktól hangos a sajtó, a játékosok és az vezetőség üzenget és beszólogat egymásnak és szappanoperák minden átigazolási időszakban. Ha most kezdenék el focit nézni tuti fixen nem a Barcának kezdenék drukkolni. Nem gondoltam volna 10 évvel ezelőtt , hogy a Barca azt fogja csinálni az átigazolások terén, ami miatt kiröhögtük régen a Real Madridot, hogy ostobán igazolnak és egy játékostemető. Mostmár a Barcelona a nevetség tárgya. Nagyot fordult a világ. Ennyi maradt a “több, mint egy klub” jelmondatból, amire olyan büszkék voltak. Már csak egy év remélem és jön valami válotozás. Remélem addig legalább Fati , Puig , De Jong , Ter stegen megússza és belőlük nem kell majd pénzt csinálni.
A hozzászólást 3 alkalommal szerkesztették, utoljára Arthur8 2020.06.25. 21:02:52-kor.
Avatar
NovaProspekt
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1912
Csatlakozott: 2019.11.26. 14:17:19

2020.06.25. 20:38:33

davi10 írta:
2020.06.25. 20:34:12
Ááá mindegy, hagyjuk, sz.r ez az egész.
egyetértek. :mrgreen: igazából Bartoék már akkor sem tudnának több gyökérséget meglépni, ha direkt ez lenne a céljuk. majd ha neadisten leváltják őket, kíváncsi leszek, mik derülnek ki az egyesület helyzetéről.
Avatar
davi10
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6589
Csatlakozott: 2007.10.06. 20:02:40
Tartózkodási hely: Budapest

2020.06.25. 20:34:12

NovaProspekt írta:
2020.06.25. 20:26:51
De mégis kiket?
Ha kritérium, hogy 1 játékosból kell "összehozni", akkor tényleg talán Arthur. Vagy Griezmann, ha már elvileg úgyis lökdösődtek Messivel, de az túl átlátszó lenne :D
De egy Umtiti-Coutinho-Dembele-Rakitic-Firpo (Griezmann-Braith-Todibo) csomagból nehogy már ne tudjuk összekaparni a hiányt.

Ááá mindegy, hagyjuk, sz.r ez az egész.
Kép
"A Futball nyer, ha a Barca nyer"
"Ez a két szín, zöld és fehér minden másnál többet ér
Hát indulj és bátran énekelj velünk egy dalt a Fradiért"
Tomix354
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1054
Csatlakozott: 2018.03.09. 21:22:40

2020.06.25. 20:32:36

Azt írják 4 évre ír alá, 7.5 milliós fizuval
Avatar
NovaProspekt
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1912
Csatlakozott: 2019.11.26. 14:17:19

2020.06.25. 20:26:51

davi10 írta:
2020.06.25. 20:15:33
Arthur-t, Vidal-t régóta környékezi az Inter, és kapásból tudnék mondani 2-3 játékost, akire tényleg nincs szükségünk, és fizetnének is érte.
De mégis kiket? Vidal, Rakitic öregek, és 1 évük van itt hátra. Coutinho leírta magát, és én olyat sem olvastam, h bárkinek kellene most. Dembélé szintén hatalmas rizikó most bárkinek megcsappant bevételek mellett, és róla sem olvastam semmit. Amiket lejjebb írtak a fórumozótársak, hogy majd eladjuk Robertot, Busquets-t, Piqué-t meg Albát meg nemtomkit, azok ábrándozásnak elmennek, de reálisan nézve ezek a játékosok ilyen-olyan okokból csak itt működnek úgy ahogy, másnak nem kellenek (pláne nem Busi Pepnek nagy pénzért :mrgreen: , könyörgöm, 32 éves ő is). Umtiti szintén folyamatos betegágy, azt sem tudom, egyáltalán most mivan vele.

Akit tényleg pénzért tehetne tenni úgy, hogy a FIFA is elhiggye a dolgot, amikor ránéz a könyvelésre, az Arthur, Semedo, De Jong, ter Stegen*. Mindegyik esetben menne a hiszti, még sztem Arthurral jártunk a legjobban, ha dönteni kell.
Nyilván eladni egy Vidalt 100 millióért és venni cserébe egy Bentancurt 90 millióért már lehet hogy a "na menjetek a francba" kategória lenne a hatóságoknál. :mrgreen:

tetszeni nekem sem tetszik az egész, meg ez persze nem a hosszútávú tervekről szól, hanem csak mentjük a menthetőt most, ami ismét nem vet jó fényt a vezetőségre. ugyanakkor mindez nem lenne valszeg, ha nem lett volna a pénzszórás, amivel egészen Griezmannig a rajongók nagy részének nem volt gondja.

*de most komolyan nézd meg a keretünket, és számold össze, hány olyan játékosunk van, aki jó korban van, valamit bizonyított is, nem konstans sérült, ergo kellhet egy másik klubnak, akit azzal keresünk meg, h segítsen már nekünk ilyen látszatbevételt generálni.
RA7
Jugador del Barça
Hozzászólások: 128
Csatlakozott: 2020.05.12. 04:22:04

2020.06.25. 20:16:05

mvik írta:
2020.06.25. 19:54:54
Rohadt nagy szerencséjük, hogy nem lehetnek szurkolók a meccsen, mert akkora füttyöt meg transzparenseket kapnának, hogy az nem mindennapos. Ekkora idióta üzletet kötni te jó isten #-o , Torinoba röhögve ujjonganak, hogy nincs még egy ilyen balf.... banda a világon. Könyörgöm mi a francnak kell idehozni a Pjanicot 70 milláért??? #-o, ha már eladják Arthurt (aminek nem örülök bár előre játékba eddig nem sokat mutatott és az arca is lényegesen nagyobb lett tavalyhoz képest), akkor legalább kaphatna több szerepet Puig és a lóvét meg befektetni Lautaroba, vagy valami használhatóbb játékosba, ha már középpályást akarnak akkor pl. Van de Beekre, de nem, egy semmitérő kiöregedő Juvénak se kellő sz..kupacot kell idehozni ráadásul 70 millióért ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) . Én már megéltem pár hullámvölgyet Barca szurkolóként, de ennyire kilátástalan mély ponton még soha nem voltunk szerintem.
Amikor voltak szurkolok akkor se volt semmilyen tüntetés.. Most se lesz..
Avatar
davi10
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6589
Csatlakozott: 2007.10.06. 20:02:40
Tartózkodási hely: Budapest

2020.06.25. 20:15:33

NovaProspekt írta:
2020.06.25. 19:49:26
hát de Davi, mit nem lehet ezen érteni? :D ki akarja a klub a büdzséjét igazítani, ebben pedig a Juve partner, és megvesznek tőlünk egy nekik kellő játékost 70-ért, ha megvesszük cserébe tőlük hasonlóan túlárazva azt, aki nekik már nem kell. Nyilván ha nem mentünk volna bele abba, hogy Pjanicsot átvesszük tőlük, Arthurt eleve nem tudnánk eladni sem ennyiért másnak.
Értem én, csak azt nem, hogy nem lett volna más megoldás (meg hogy amúgy hogy süllyedtünk idáig)
Arthur-t, Vidal-t régóta környékezi az Inter, és kapásból tudnék mondani 2-3 játékost, akire tényleg nincs szükségünk, és fizetnének is érte.

Pjanic meg gondolom nem fog kevesebb fizuért jönni, mint Arthur, úgyhogy hosszútávon megint nem vagyunk előrébb, sőt...
Plusz még idénre esedékes a hosszabbítás TS-el és Messi-vel :D

És igen, ez nekem is eszembe jutott, hogy jókor csinálják ezt, ha nem lennének zártkapusak a meccsek, tuti kapnának hideget-meleget.
Kép
"A Futball nyer, ha a Barca nyer"
"Ez a két szín, zöld és fehér minden másnál többet ér
Hát indulj és bátran énekelj velünk egy dalt a Fradiért"
Fofana
Barça B
Hozzászólások: 51
Csatlakozott: 2012.07.25. 14:18:13

2020.06.25. 20:13:13

Pjanics jobb játékos, mint Arthur, aki egy kicsit megrekedt a fejlődésben. Ezzel együtt a leigazolása nem sportszakmai döntés, sőt nem is gazdasági. Egyszerűen kozmetikázni akarják a sportév pénzügyi mutatóját, mert belső szabályok előírják bizonyos számok teljesítését.
Sportszakmai szempontból Tiagót kellett volna hozni, aki 1 évvel fiatalabb Pjanicsnál, a mi nevelésünk, jövőre jár le a szerződése a Bayernnél, ahol nem hajlandó hosszabítani, mert kevesebb szerepet kap az új edzőtől a kezdőcsapatban. Fiatalabb, olcsóbb, a stílushoz - ha ugyan beszélhetünk még ilyenről - jobban illeszkedik.
Bár fiatal, én eladhatónak tartom Arthurt, mert teljesen hiányoznak belőle azok a készségek, amelyeket Riqui Puig a Bilbao ellen gyönyörűen hozott.
Szerintem Arthurért a büdös életben nem adott volna 80M-t a Juve, ha cserébe nem vesszük meg 70-ért Pjanicsot. Sportszakmai szempontból egyébként mi kapunk többet. Arthur fiatalsága akkor lenne előny, ha jelentős mértékben fejlődne fontos dolgokban: ugyanennyi védőmunka és labdabiztosság mellett lényegesen több előrejáték, gólpasszok, gólok. A szezon elejétől eltekintve ezekben nem mutat előprelépést. Életkora miatt Pjanics 2-3 éves időtávlatban ezekben segíthet, de jó kérdés, hogy Busquets alternatívájaként számítanak-e rá. Úgy emlékszem, hogy jól védekező középpályás létére nagyon jó az előre passz statisztikája. Ez az, amiben Arthur értékelhetetlen, várhatóan az ő posztjára hozzák.
mvik
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 301
Csatlakozott: 2009.06.05. 22:43:57

2020.06.25. 19:54:54

Rohadt nagy szerencséjük, hogy nem lehetnek szurkolók a meccsen, mert akkora füttyöt meg transzparenseket kapnának, hogy az nem mindennapos. Ekkora idióta üzletet kötni te jó isten #-o , Torinoba röhögve ujjonganak, hogy nincs még egy ilyen balf.... banda a világon. Könyörgöm mi a francnak kell idehozni a Pjanicot 70 milláért??? #-o, ha már eladják Arthurt (aminek nem örülök bár előre játékba eddig nem sokat mutatott és az arca is lényegesen nagyobb lett tavalyhoz képest), akkor legalább kaphatna több szerepet Puig és a lóvét meg befektetni Lautaroba, vagy valami használhatóbb játékosba, ha már középpályást akarnak akkor pl. Van de Beekre, de nem, egy semmitérő kiöregedő Juvénak se kellő sz..kupacot kell idehozni ráadásul 70 millióért ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) . Én már megéltem pár hullámvölgyet Barca szurkolóként, de ennyire kilátástalan mély ponton még soha nem voltunk szerintem.
mvik
Avatar
NovaProspekt
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1912
Csatlakozott: 2019.11.26. 14:17:19

2020.06.25. 19:49:26

davi10 írta:
2020.06.25. 19:23:54
Komolyan azt nem értem, hogy ha tényleg égetően kell a pénz még Június 30 előtt, miért pont Arthur? És miért b-sszuk el egyből egy Pjanic-ra?

Semmi értelme az üzletnek, sem anyagilag, sem sehogy.
hát de Davi, mit nem lehet ezen érteni? :D ki akarja a klub a büdzséjét igazítani, ebben pedig a Juve partner, és megvesznek tőlünk egy nekik kellő játékost 70-ért, ha megvesszük cserébe tőlük hasonlóan túlárazva azt, aki nekik már nem kell. Nyilván ha nem mentünk volna bele abba, hogy Pjanicsot átvesszük tőlük, Arthurt eleve nem tudnánk eladni sem ennyiért másnak.

itt a gond az elmúlt évek átgondolatlan költekezésével van, ami szükségessé teszi az ilyen kozmetikázásokat (plusz a covid). ezért mondom azt, hogy ne akarjunk Lautarot, Neymart, De Bruynét idehozni nagy pénzért megint, ha utána gondunk van az ilyen ügyeskedéssel.
Avatar
davi10
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6589
Csatlakozott: 2007.10.06. 20:02:40
Tartózkodási hely: Budapest

2020.06.25. 19:23:54

Mondjuk ha ez a biznisz létrejön az tényleg azt mutatja, hogy Barto-ék már sz.rnak az egészbe, majd vesződjön a következő brigád a kerettel.
Csak facebookon nézem, minden Barca-s poszt alatt tele van a kommentszekció a #BartoOut, #ArthurStay-ekkel. Jó nagy pofa kell ahhoz, amit ezek művelnek :D

Egészen elképesztő. a hosszútávú gondolkodás teljes hiánya.
Komolyan azt nem értem, hogy ha tényleg égetően kell a pénz még Június 30 előtt, miért pont Arthur? És miért b-sszuk el egyből egy Pjanic-ra?

Semmi értelme az üzletnek, sem anyagilag, sem sehogy.
Kép
"A Futball nyer, ha a Barca nyer"
"Ez a két szín, zöld és fehér minden másnál többet ér
Hát indulj és bátran énekelj velünk egy dalt a Fradiért"
Arthur8
Jugador del Barça
Hozzászólások: 179
Csatlakozott: 2019.04.01. 18:47:25

2020.06.25. 18:59:41

Brutális , amit ez a vezetőség művel. Egyszerűen undorító. Ha jól tudom a Sevilla elleni kezdő volt a Barca történetének legöregebb átlagéletkorú kezdője (de biztosan 30 fölött volt az átlagéletkor) , erre még egy 23 éves játékost eladnak egy 30 évesért, akinek egyébként még csak posztja sem lesz, mert a Juveban ugyanazt játsza mint Busquets (és azt ami De Jong eredeti posztja). De nyugodjunk meg majd átnevelik őt is , mint ahogy Coutinhot meg Griezmannt meg De jongot és tök jól fog illeni a szerkezetbe. Ilyen borzalmasan ostoba üzletet. Ennél jobb lenne az is, ha csak simán eladnák Arthurt 70-ért és a pénzből vennének embert hiányposztra vagy ha a Juve annyira akarja Arthurt , akkor miért nem egy De Ligtel való cserében üzletelgetnek. Egészen félelmetes, amit művelnek. Várom már , hogy jöjjön a hír, hogy Semedot is eladják. Nem irigylem a következő elnökséget , akiknél majd 1-2 év különbséggel egyszerre fog 6 játékos kiöregedni köztük Messivel.
2015 óta egyébként kb 1 milliárd eurót költöttek új emberek megszerzésére és ki az a csapatban, aki ma meghatározó kulcsember 5 évvel ezelőtthöz képest? Egyedül De Jong lesz majd valószinűleg az és ennyi (meg talán Lenglet kezd az lenni , akit Umtiti cseréjének vettek ).
A Barca történetének 3 legdrágább igazolása lőtt együtt olyan 30-35 gólt.
Az a hihetetlen nagy mázlijuk van , hogy itt játszik Messi és nem is akart elmenni és minden évben azóta lőtt 50 gól körül és emiatt pár bajnokság összejött és a BLben is viszonylag sokáig jutottunk. Ha ő nem lett volna itt , akkor kijött volna a “nagyszerű” munkájuk eredménye. Illetve a másik mákjuk , hogy a semmiből úgy néz ki , jönnek olyan saját nevelések , akik majd sokkal jobban illhetnek a csapatba , mint a 100+ millás igazolások. De azért azt is ki tudja még , hogy mennyire lesz jó Fati és Puig hosszútávon.
Botrány, amit művelnek. Csak remélni tudom, hogy a következő elnökség ezt a rombolást vissza tudja fordítani.
Samper
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3846
Csatlakozott: 2014.10.22. 16:22:27

2020.06.25. 18:07:58

Még júniusban kifizetik a 3 milliót a lefoglalózott Gustavo Maiaért?
RA7
Jugador del Barça
Hozzászólások: 128
Csatlakozott: 2020.05.12. 04:22:04

2020.06.25. 18:03:26

Ha ez igaz lesz egy percet nem fogok nézni egyik meccsből sem amíg ezek nem takarodnak el innen. Minden mérkőzésen a csapat ellen fogok szurkolni, mert úgy néz ki a Culéknak minden döntés megfelel. Minél előbb legyen a csapat ismét kiesőhelyen mint évekkel ezelőtt akkor talán észbe kap néhány ember.
Avatar
Ronaldinho&Barca
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4461
Csatlakozott: 2007.10.02. 19:49:32

2020.06.25. 16:36:27

Valahol elvesztettem a fonalat, de ha Arthurt elengedjük, akkor meg is érdemeljük a vesztünket. Öreg már a kp. mint a csuklós ikarusz, erre csinálunk egy minden létező tényezőben balga "cserét". Messi kérte? Barto idióta? Tényleg elvesztettem....
Visca El Barca!
Kép
Més que un club
Avatar
NovaProspekt
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1912
Csatlakozott: 2019.11.26. 14:17:19

2020.06.25. 16:07:11

csabimo írta:
2020.06.25. 15:45:58
Kezdődik az órák kérdése és hivatalos lehet Pjanic téma. Óriási deal, utolsó info Arthur 70millio Barca DNS, Pjanic 60millio szintén rendelkezik Barca DNS-el. DeScigliot már nem kapjuk meg, pedig benne is van Barca DNS.
Jó lesz ez a Pjanic van még 2 év benne legfelsőbb szinteken,30+ mellé lassú is, gól sincsen sok, gólpasz nemtom, de legalább majd ivelget valakinek. Nem fog kilogni a jelenlegi középpályából. Fizetésre kiváncsi vagyok még, gondolom 10+rol indulunk valahol, és mindjárt gyerekkori álma volt a Barca.
sztem jó ez a díl, 2 évig lesz most egy bűnlassú játékosunk, de ha Arthur marad, ez 10 év lett volna.
Avatar
csabimo
Capitá del Barça
Hozzászólások: 946
Csatlakozott: 2006.01.13. 02:09:37
Tartózkodási hely: bonyhád

2020.06.25. 15:45:58

Kezdődik az órák kérdése és hivatalos lehet Pjanic téma. Óriási deal, utolsó info Arthur 70millio Barca DNS, Pjanic 60millio szintén rendelkezik Barca DNS-el. DeScigliot már nem kapjuk meg, pedig benne is van Barca DNS.
Jó lesz ez a Pjanic van még 2 év benne legfelsőbb szinteken,30+ mellé lassú is, gól sincsen sok, gólpasz nemtom, de legalább majd ivelget valakinek. Nem fog kilogni a jelenlegi középpályából. Fizetésre kiváncsi vagyok még, gondolom 10+rol indulunk valahol, és mindjárt gyerekkori álma volt a Barca.
Avatar
davi10
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6589
Csatlakozott: 2007.10.06. 20:02:40
Tartózkodási hely: Budapest

2020.06.25. 14:31:35

baas11 írta:
2020.06.25. 11:45:08
Samper írta:
2020.06.25. 05:16:13
Furcsa, de nálunk az edző által kezdeményezett legabszurdabb igazolások jöttek be leginkább: Paulinho, Vidal.
Ez erdekes egyebkent ....lehet h a 27-28+ os jatekosoknak sokkal konnyebb illetve gyorsabb beilleszkedese a Barca rendszerbe mint az idegen fiatalabbaknak ?!
Griezmann is 28, és ha jól emlékszem Valverde (is) ragaszkodott hozzá.

Nagyon ragaszkodtam Lautaro-hoz, de kezdem belátni, hogy semmi értelme ekkora kockázatot vállalni (mondjuk most is tartom, hogy normális esetbe nagyon jó választás lenne Lajos-utódnak)
De ha ő nem, akkor lövésem nincs, kit kellene hozni előre, mert ez így nem állapot. Suarez vergődését egyre nehezebben viselem.
NovaProspekt írta:
2020.06.25. 12:03:33
a tékozló fiú Thiagot is haza lehetne hozni, mondjuk ő is már 29, de 1 éve van hátra a bajoroknál, aztán állítólag nem hosszabbítana. hátha őt is el lehetne hozni apróért, mint Vidalt. ha a bajoroknál vki már erősen kifele kandikál, lehet velük bizniszelni (Vidal, Kroos).
Ezt adnám.

Amúgy meg nem szégyen "kukázni", Sane-ra is rá lehetne menni, (a City-vel még mehetne is valami cserebere) illetve a Kurzawa-s hírek is eléggé elhalkultak.
Kép
"A Futball nyer, ha a Barca nyer"
"Ez a két szín, zöld és fehér minden másnál többet ér
Hát indulj és bátran énekelj velünk egy dalt a Fradiért"
Avatar
NovaProspekt
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1912
Csatlakozott: 2019.11.26. 14:17:19

2020.06.25. 14:22:17

https://twitter.com/BarcaTimes/status/1 ... 3153016837

itt amúgy szépen leírja az egész Arthur-Pjanicsnak a gazdasági oldalát egy jó forrás (angolul). már amennyiben tényleg érdekelnek minket a miértek, és nem csak éppen siránkozni akarunk valamin egy sort.
Gaillard
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 303
Csatlakozott: 2019.04.03. 06:01:56

2020.06.25. 13:55:37

Luka Romero (2004.11.18.), tegnap állt be a mérkőzés végére a Real Madrid ellen, Őt biztos hoznám a Barca helyében, legfeljebb kölcsönadnám egy ideig.
Messi jellegű koordinációja van és nagyon agilisnek tűnik, illetve a termetéhez és korához képest, mint ha némi őserő is csörgedezne benne.
Avatar
hajnesz
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1561
Csatlakozott: 2009.05.04. 19:45:30
Tartózkodási hely: Szeged

2020.06.25. 12:20:22

Samper írta:
2020.06.25. 05:16:13
Furcsa, de nálunk az edző által kezdeményezett legabszurdabb igazolások jöttek be leginkább: Paulinho, Vidal.
Igen, nagyon furcsa, hogy azok a jàtékosok jönnek be, akiket az edző szeretett volna a csapatban látni, és nem az elnök, vagy Messi
Válasz küldése
cron