Barca Igazolások

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!

Kivel pótolnád Busit?

Zubimendi
8
9%
Ambarabat
5
6%
Nico
25
29%
Más
32
37%
Nem hoznék senkit
16
19%
 
Szavazatok száma: 86
Peter
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3229
Csatlakozott: 2019.09.04. 02:22:17

2020.06.29. 16:41:12

szbsz írta:
2020.06.29. 16:07:45
Sajnos van egy olyan érzésem, hogy Fati és Puig is Arthur sorsára fog jutni nemsokára. Hiába ügyesek, tehetségesek egy kiforrott kalsszissal egyszerűen nincs esélyük felvenni a versenyt. Márpedig egy Barcelona szintű csapatnál kell az eredmény, hogy ne mozogjon a pad az edző alatt-ezért sem merte EV a masiasokat berakni, sem Kiki most...
Milyen eredményt hoznak a kiforrott klasszisok?
Szerintem klasszisok voltak....4 - 5 évvel ezelőtt....azóta elegáns öreguras focisták lettek akiknek olykor elsül még a lábuk....de ez eredményességgel akkor párosul, ha az ellenfél balfék és kihagyja ellenünk a kihagyhatatlant....vagy Ter Stégen menti a szitut....
RA7
Jugador del Barça
Hozzászólások: 128
Csatlakozott: 2020.05.12. 04:22:04

2020.06.29. 16:40:27

NovaProspekt, roy69, Chino:
Erre akartam kilyukadni, hogy ha normális elképzeles szerint dolgozna a vezetőség akkor nem lenne akkora probléma mint gondoljuk. Több csapat is hasonló cipőben jár, de a Realt volt legegyszerűbb összehasonlítani.

Chino:
Fati és Vinicius mindkettő olyna hogy befuthat nagy karriert is, de az is lehet 3 év múlva egy kieso csapatban játszanak.
Carvajal nem egy nagy durranás, de hoz évek óta egy átlagos teljesítményt ami a portugálról semmi esetre se mondható el. Az hogy Carvajal felé döntöttem hirtelen vagy másoknál egyik esetben se egetrengeto a különbség csak épp így érzem. Egyedül a középhátvéd poszton egyértelműen jobbak. Meg több szervező középpályásuk van, de 1-1 végre értelmes igazolással (de Ligt, Havertz) ez simán orvosolható plusz ugye vezetőség + edző.
Lautarora szánt pénzt mindenképp védő és irányítóra költeném. Suarez melle egy Cavani cserének. Remekül kiegészítenék egymást és a fontosabb hianyposztra jönnenek játékosok.
Avatar
NovaProspekt
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1912
Csatlakozott: 2019.11.26. 14:17:19

2020.06.29. 16:29:23

roy69 írta:
2020.06.29. 15:53:33
...
Nem semmi, amikor valaki képes utánanézni a dolgoknak, aztán még helyes megállapításokat is tesz az adatok alapján, pláne errefelé :mrgreen: . Egyik mostani kommentemben én is felvetettem, hogy akkora különbség nincs a top csapatok átlagéletkorai között, de te nagyon szépen összeszedted. A Bayern nekem is kitűnt, hogy nagyon szépen fiatalítottak már ennyi idő alatt is.
Avatar
szbsz
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 320
Csatlakozott: 2018.11.06. 12:25:42

2020.06.29. 16:07:45

Sajnos van egy olyan érzésem, hogy Fati és Puig is Arthur sorsára fog jutni nemsokára. Hiába ügyesek, tehetségesek egy kiforrott kalsszissal egyszerűen nincs esélyük felvenni a versenyt. Márpedig egy Barcelona szintű csapatnál kell az eredmény, hogy ne mozogjon a pad az edző alatt-ezért sem merte EV a masiasokat berakni, sem Kiki most...
"Some people think football is a matter of life and death. I don't like that attitude. I can assure them it is much more serious than that"
Avatar
roy69
Barça B
Hozzászólások: 79
Csatlakozott: 2008.05.29. 09:18:58
Tartózkodási hely: Dunakeszi

2020.06.29. 15:53:33

RA7 írta:
2020.06.29. 02:56:56
Megnéztem az Espanyol - Real meccset. Továbbra is azt mondom hogy nem kell berezelni ettől a Realtól. Szerencse is velük van, ennek a gyenge Espanyolnak is volt keresni valója ellenük. Európai mezőnytől, főleg az angoloktól kell tartani, akikkel szemben szint különbség van. Ugyanúgy a már bizonyított idősebbekre építenek, hiába vannak fiataljaik mint nekünk. Ők vannak rongyosra járatva. Zidane továbbra se egy új korszakos zseni, egyszerűen nincs nagy játék nála se. Az igazolásaik ugyanúgy nem akarnak ülni mint nekünk.
Stegen > Courtois
Semedo, Roberto < Carvajal, Hakimi, itt Hakimi előtt nagy jövő előtt áll, itt előttünk vannak.
Piqué < Ramos, még mindig Ramos a meghatározóbb
Lenglet < Varane, itt is van egy biztos pontjuk
Alba, Cucu = Marcelo, Mendy, ide írtam Cucut is, teljesen egyenlő, de hha Cucu tudná hozni amit a Getafeba még lehet felénk is billene itt.
Todibo = Militao, nagy talány mindkettő, de mi legalább pénzt nem bukunk itt.
De Jong = Casemiro, más típus de a jövő és potenciál benne itt mi nyerünk.
Busquets, Vidal, Rakitic < Kroos, Modric, Valverde, itt ők a jobbak, több támadó szellemű játékosuk van mint nekünk, és tudnak osztogatni ami a mi veteránjainkra nem mondható el.
Fati = Vinicius, mindkettő túl sztárolt egyenlőre
Suarez > Benzema, két veterán játszik itt is
Hazard = Griezmann, mindkettő besult eddig és a Belga a posztján is játszik.
Puig < Isco, egyenlőre Isco jobb
Bale = Dembele, magyarázni nem kell.
Van neki is egy besult Jovic, eddig semmit nem mutató fiataljaik, akik hozzánk is jönnek jövőre.
A jövő náluk is kérdéses lesz, ha nem fokozatosan építik be a fiatalokat hanem miután mindegyik idősebb kieg mint nálunk. Nem tartok tőlük.
Nagy körvonalakban ennyi a keretük. Egy biztos pontjuk van az Hakimi a jövőre nézve, nekünk ez De Jong. Ígéretek vannak de semmi több.
Erre a kis szösszenetre összeszedtem a bajnokságok top csapatinak átlagéletkorát. Transfermarketet vettem alapul. Az első átlagéletkor a 11 legtöbbet koptatott játékosok életkorai, a második 10 további érdemben hozzájáruló játékos életkorát vettem. A harmadik pedig a 21 legtöbbet játszó játékosok átlagéletkora. Érdekes számokat kaptam.

Bayern München: Neuer(34), Kimmich(25), Pavard(24), Lewa(31), Alaba(28), Müller(30), Davies(19), Gnabry(24), Thiago(29), Boateng(31), Coman(24). 27,18.
Coutinho(28), Goretzka(25), Perisic(31), Tolisso(25), Hernandez(24), Martinez(31), Süle(24), Cuisance(20), Zirkzee(19), Odriozola(24). 25,10.
Összesen: 26,19.

Dortmund: Hakimi(21), Bürki(29), Hummels(31), Sancho(20), Witsel(31), Akanji(24), Hazard(27), Guerreiro(26), Brandt(24), Piszczek(35), Reus(31). 27,18.
Weigl(24), Zagadou(21), Haaland(19), Schulz(27), Can(26), Delaney(28), Alcacer(26), Hitz(32), Götze(28), Dahoud(24). 25,50.
Összesen: 26,38.

PSG: Di Maria(32), Navas(33), Marquinhos(26), Mbappe(21), Gueye(30), Verratti(27), Thiago Silva(35), Sarabia(28), Bernat(27), Meunier(28), Icardi(27). 28,55.
Kimpembe(24), Neymar(28), Diallo(24), Kurzawa(27), Paredes(26), Kehrer(23), Draxler(26), Cavani(33), Dagba(21), Herrera(30). 26,20.
Összesen: 27,43.

Juventus: Bonucci(33), Ronaldo(35), Pjanic(30), alex Sandro(29), Cuadrado(32), de Ligt(20), Szczesny(30), Dybala(26), Matuidi(33), Bentancur(23), Higuain(32). 29,36.
Rabiot(25), Danilo(28), Bernardeschi(26), Buffon(42), Ramsey(29), Khedira(33), Costa(29), De Sciglio(27), Rugani(25), Demiral(22). 28,6.
Összesen: 29,0.

Lazio: Acerbi(32), Stratosha(25), Immobile(30), Savic(25), Luiz Alberto(27), Lazzari(26), Radu(33), Leiva(33), Correa(25), Lulic(34), Felipe(23). 28,45.
Caicedo(31), Parolo(35), Jony(28), Patric(27), Bastos(29), Cataldi(25), Vavro(24), Marusic(27), Berisha(27), Proto(37). 29,0.
Összesen: 28,71.

Liverpool: VVD(28), Robertson(26), TAA(21), Salah(28), Firmino(28), Mané(28), Wijnaldum(29), Henderson(30), Gomez(23), Alisson(27), Fabinho(26). 26,73.
Oxlade(26), Milner(34), Adrian(33), Origi(25), Lovren(30), Keita(25), Matip(28), Lallana(32), Elliott(17), Jones(19). 26,90.
Összesen: 26,81.

Man. City: Sterling(25), Rodri(24), KDB(29), Gündogan(29), Ederson(26), Bernardo Silva(25), Fernandinho(35), Walker(30), Mahrez(29), Otamendi(32), Jesus(23). 27,91.
David Silva(34), Agüero(32), Mendy(25), Cancelo(26), Zinchenko(23), Bravo(37), Stones(26), Foden(20), Angelino(23), Garcia(19). 26,5.
Összesen: 27,24.

Real Madrid: Casemiro(28), Varane(27), Ramos(34), Benzema(32), Courtois(28), Carvajal(28), Kroos(30), Valverde(21), Modric(34), Mendy(25), Marcelo(32). 29,0.
Vinicius(19), Hazard(29), Isco(28), Bale(30), Rodrygo(19), Militao(22), Vazquez(28), Jovic(22), James(28), Areola(27). 25,2.
Összesen: 27,19.

BARCELONA: MAtS(28), Pique(33), Griezmann(29), Messi(33), de Jong(23), Busi(31), Lenglet(25), Semedo(26), Roberto(28), Alba(31), Suarez(33). 29,09.
Vidal(33), Rakitic(32), Arthur(23), Umtiti(26), Firpo(23), Fati(17), Perez(22), Dembele(23), Neto(30), Braitwaite(29). 25,8.
Összesen: 27,52.

Ha az olasz csapatokat nem nézzük, bár ott mindig is az idős játékosokra alapoztak/alapoznak, akkor jól látható, hogy nekünk áll a legrosszabbul a szénánk. DE ami még jól észrevehető, egyetlen egy klub sem emelkedik fiatalság terén a másik fölé. Talán a Bayernnél lehet észrevenni némi összeszedett csapatépítést. Náluk egyensúlyba látom a játékosok életkorát tekintve. A két angol csapatnál is látszik a tudatos csapatépítés. Idősek kontra fiatalok, de Pepnél mindenképp kirajzolódik, hogy tudja, hogy mit csinál. Neki biztosan van beleszólása az igazolásokba...
Viszont nem tartom magunkat sem elveszettnek. Van egy jó alap, vagyis lehetne csinálni egy gerincet, aztán csak visszahívni a fiataljainkat. MAtS,Lenglet,Semedo,de Jong,(Cou),Messi,Todibo,Araujo,Cucu,Firpo,Alena,Puig,Matheus Fdez, Fati,Pedri,Trinciao,Dembele,Maia,(Lautaro).
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7360
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2020.06.29. 15:39:12

RA7 írta:
2020.06.29. 02:56:56
Megnéztem az Espanyol - Real meccset. Továbbra is azt mondom hogy nem kell berezelni ettől a Realtól. Szerencse is velük van, ennek a gyenge Espanyolnak is volt keresni valója ellenük. Európai mezőnytől, főleg az angoloktól kell tartani, akikkel szemben szint különbség van. Ugyanúgy a már bizonyított idősebbekre építenek, hiába vannak fiataljaik mint nekünk. Ők vannak rongyosra járatva. Zidane továbbra se egy új korszakos zseni, egyszerűen nincs nagy játék nála se. Az igazolásaik ugyanúgy nem akarnak ülni mint nekünk.
Ezzel kb én is így vagyok. Egy magához képest gyengén játszó Soci ellen is három kétes szituációval nyertek 1 góllal, a Mallorca ellen csak 20 percet láttam, de akkor sem hengereltek, az utolsó Espanol pedig ha kicsit pontosabb egy X-re minimum jók lehettek volna. Játékban főleg nem múlnak felül minket. Olyan teljesítménnyel és játékképpel, ami tolnak a Barca itt a fórumon meg lenne nyúzva.
Az angol csapatok sem akkora ászok, mint be vannak állítva. A Pool már a Bl kezdetén gyengélkedett, az Atma ki is pofozta őket, Chelsae, MU nem tényező. A City az aki tényleg erősnek tűnik, de minden évben úgy indulnak, hogy ők a nagy esélyesek, aztán az elődöntöket sem érik meg. Ilyen PSG 2.0.
RA7 írta:
2020.06.29. 02:56:56

Stegen > Courtois
Semedo, Roberto < Carvajal, Hakimi, itt Hakimi előtt nagy jövő előtt áll, itt előttünk vannak.
Piqué < Ramos, még mindig Ramos a meghatározóbb
Lenglet < Varane, itt is van egy biztos pontjuk
Alba, Cucu = Marcelo, Mendy, ide írtam Cucut is, teljesen egyenlő, de hha Cucu tudná hozni amit a Getafeba még lehet felénk is billene itt.
Todibo = Militao, nagy talány mindkettő, de mi legalább pénzt nem bukunk itt.
De Jong = Casemiro, más típus de a jövő és potenciál benne itt mi nyerünk.
Busquets, Vidal, Rakitic < Kroos, Modric, Valverde, itt ők a jobbak, több támadó szellemű játékosuk van mint nekünk, és tudnak osztogatni ami a mi veteránjainkra nem mondható el.
Fati = Vinicius, mindkettő túl sztárolt egyenlőre
Suarez > Benzema, két veterán játszik itt is
Hazard = Griezmann, mindkettő besult eddig és a Belga a posztján is játszik.
Puig < Isco, egyenlőre Isco jobb
Bale = Dembele, magyarázni nem kell.
Van neki is egy besult Jovic, eddig semmit nem mutató fiataljaik, akik hozzánk is jönnek jövőre.
A jövő náluk is kérdéses lesz, ha nem fokozatosan építik be a fiatalokat hanem miután mindegyik idősebb kieg mint nálunk. Nem tartok tőlük.
Nagy körvonalakban ennyi a keretük. Egy biztos pontjuk van az Hakimi a jövőre nézve, nekünk ez De Jong. Ígéretek vannak de semmi több.
Néhány helyen azért tudnék vitatkozni. Ez a de Jong-Casemiro duó elég összehasonlíthatatlan. A holland közel sem azt a posztot fedi le nálunk, mint a brazil. A holland alapvetően vkp, aki jelenleg a pálya közepén játszik, az Ajaxban és (többnyire a a válogatottban) a posztján fiatalon is klasszis szintet hozott.
Az idei, de még a tavalyi Carvajalt Semedo simán kenterbe veri. A brazil futóbolondnál pedig Fati 3 évvel fiatalabban is simán jobb. Még ha nem is fut be nagy karriert, de összjátékban, technikában, gólérzékenységben jobb Viniciusnál. Egyedül sebességben maradhat alul.

Hakimival azért még várni kellene, nála ugyanaz a helyzet mint Cucunál. Hiába ó statok stb., de ő nem jobbhátvédet játszik. Legalábbis a Dortmundban egészen más a feladata, feljjebb, a kp-n játszik, sokkal kevesebb védőmunkája van, egy 4 védős rendszerben ez simán kiütközhet. Illetve azért lássuk, mit tud majd a Realban.
Nekem Cucurellaval kapcsolatban is ez az egyik nagy kétségem.

Egy nagy tisztogatás mindenképp ráférne a csapatra, de ez sanszos, hogy leghamarabb csak Font (?) alatt jöhet el. Akkor már itt lesz 2 éve Griezmann, nem akkora égés eladni. Idén ezt tuti nem lépik meg, akkor be nyilvánosan is be kéne látniuk, hogy mekkora baromságot csináltak. Én még azért bízok Dembelében is. Ha elkerülik a sérülések és fejben is egy kicsit összeszedi magát nagy erősítés lehet, mert a tudása megvan, hogy meghatározó játékos lehessen.

De ami talán a legfontosabb az egy karizmatiklus edző lenne. Még ha nem is egy taktikai zseni, de össze tudja rántani a csapatot talán a legnagyobb erősítés lenne. Ha ezen a Setien-vonalon haladunk jöhet ide akárki nem fogunk előrébb lépni.
Forca Barca!!!!
RA7
Jugador del Barça
Hozzászólások: 128
Csatlakozott: 2020.05.12. 04:22:04

2020.06.29. 14:28:33

NovaProspekt írta:
2020.06.29. 06:07:22
Hakimakit nem pont most adják el?
Először úgy volt biztos visszamegy Madridba, legutóbb én is olvastam olyat lehet eladják, de akkor hatalmas idióták.
Avatar
NovaProspekt
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1912
Csatlakozott: 2019.11.26. 14:17:19

2020.06.29. 06:07:22

Hakimakit nem pont most adják el?
RA7
Jugador del Barça
Hozzászólások: 128
Csatlakozott: 2020.05.12. 04:22:04

2020.06.29. 02:56:56

Megnéztem az Espanyol - Real meccset. Továbbra is azt mondom hogy nem kell berezelni ettől a Realtól. Szerencse is velük van, ennek a gyenge Espanyolnak is volt keresni valója ellenük. Európai mezőnytől, főleg az angoloktól kell tartani, akikkel szemben szint különbség van. Ugyanúgy a már bizonyított idősebbekre építenek, hiába vannak fiataljaik mint nekünk. Ők vannak rongyosra járatva. Zidane továbbra se egy új korszakos zseni, egyszerűen nincs nagy játék nála se. Az igazolásaik ugyanúgy nem akarnak ülni mint nekünk.
Stegen > Courtois
Semedo, Roberto < Carvajal, Hakimi, itt Hakimi előtt nagy jövő előtt áll, itt előttünk vannak.
Piqué < Ramos, még mindig Ramos a meghatározóbb
Lenglet < Varane, itt is van egy biztos pontjuk
Alba, Cucu = Marcelo, Mendy, ide írtam Cucut is, teljesen egyenlő, de hha Cucu tudná hozni amit a Getafeba még lehet felénk is billene itt.
Todibo = Militao, nagy talány mindkettő, de mi legalább pénzt nem bukunk itt.
De Jong = Casemiro, más típus de a jövő és potenciál benne itt mi nyerünk.
Busquets, Vidal, Rakitic < Kroos, Modric, Valverde, itt ők a jobbak, több támadó szellemű játékosuk van mint nekünk, és tudnak osztogatni ami a mi veteránjainkra nem mondható el.
Fati = Vinicius, mindkettő túl sztárolt egyenlőre
Suarez > Benzema, két veterán játszik itt is
Hazard = Griezmann, mindkettő besult eddig és a Belga a posztján is játszik.
Puig < Isco, egyenlőre Isco jobb
Bale = Dembele, magyarázni nem kell.
Van neki is egy besult Jovic, eddig semmit nem mutató fiataljaik, akik hozzánk is jönnek jövőre.
A jövő náluk is kérdéses lesz, ha nem fokozatosan építik be a fiatalokat hanem miután mindegyik idősebb kieg mint nálunk. Nem tartok tőlük.
Nagy körvonalakban ennyi a keretük. Egy biztos pontjuk van az Hakimi a jövőre nézve, nekünk ez De Jong. Ígéretek vannak de semmi több.
Avatar
hajnesz
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1561
Csatlakozott: 2009.05.04. 19:45:30
Tartózkodási hely: Szeged

2020.06.28. 22:51:14

Sanama írta:
2020.06.28. 22:00:35
Persze értem, hogy könyvelési okai is vannak ennek az egésznek. De csak engem nem bosszant egyáltalán a dolog? Messinek van még 2-3 éve maximum, itt kell a legtöbbet kihozni a csapatból.
Így pár nap után nekem nincs nagy bajom a cserével, ami valószínüleg be fog következni, viszont ezzel, hogy Messi alá dolgozzunk a következő 3 évig, nem értek egyet. Mi lesz utánna, ha visszavonul? Megszűnik a klub? Én inkább arra az időre készülnék, mikor már nem lesz.
Sanama
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8028
Csatlakozott: 2008.08.16. 11:49:04

2020.06.28. 22:00:35

Persze értem, hogy könyvelési okai is vannak ennek az egésznek. De csak engem nem bosszant egyáltalán a dolog? Messinek van még 2-3 éve maximum, itt kell a legtöbbet kihozni a csapatból.

Arthur szerintem mióta itt van sosem nyújtott extrát, továbbra is egy ígéret, sőt az utóbbi bő fél évben szerintem inkább botrányos a hozzáállása, és többet van az újságok címlapján, mint a kezdőben. (Még ha esetleg az újság túloz is, ez nem lehet véletlen)
Szerintem a posztját sem találta eddig úgy annyira nagyon, illetve a kiugróan magas passz hatékonyság is inkább a hátra és oldalpasszoknak volt köszönhető, amint vállalt előre, máris hibázott rendre.
Pjanic-ot én nem ismerem, de ha lehoz egy olyan szintet, amit egy 2-3 évvel ezelőtti Rakitic, és ahogy olvastam ez kb. benne lehet, én már bőven boldog leszek, Arthur nem fog hiányozni.

Olyan kicsit, mintha egy 2010 körüli Xavi-t cserélne a csapat egy 2010 körüli Özilre, pedig azért ennek közelében sincs a szitu.
Az meg, hogy megbántva érzi magát, hát gondolom amikor felvette az aláírási pénzt, az is rosszul esett neki. Illetve sarkítás nyilván, de még mindig alá kell írnia, hogy ne legyen itt.
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15406
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2020.06.28. 21:32:29

"
visca el barca írta:
2020.06.28. 20:43:10


De várjál már haver... Nem ismeri a ligát 😂 Pedig nálunk ez fontos 😂
Jah igen azt direkt kihagytam, de valami ilyesmit még bemondhatnak: “előző klubjaiban számos a ligában is megforduló játékossal játszott együtt, így nem lesz gondja a beilleszkedéssel”
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2020.06.28. 20:43:10

csababarca írta:
2020.06.28. 17:21:33
NovaProspekt írta:
2020.06.28. 17:14:45
kíváncsi leszek azért, mi lesz majd a nagy duma Abidalék részéről, h miért jött Pjanics. :D
“Fiatal tehetség, posztján top játékos, aki segít csúcson tartani a Barcát. A piac kínálta lehetőséget hibátlanul kihasználtuk.”
De várjál már haver... Nem ismeri a ligát 😂 Pedig nálunk ez fontos 😂
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
RA7
Jugador del Barça
Hozzászólások: 128
Csatlakozott: 2020.05.12. 04:22:04

2020.06.28. 19:51:37

NovaProspekt írta:
2020.06.28. 17:14:45
kíváncsi leszek azért, mi lesz majd a nagy duma Abidalék részéről, h miért jött Pjanics. :D
Megfogjuk ezt még bánni..

Most Arthur lesz a [auto_cenzúra] hogy nem hajlandó már pályára lépni a csapatban ahogy bántak vele. Meg is értem és támogatom. A helyében nem is mentem volna bele a cserébe. Ha elakarnak adni akkor csakis oda mentem volna ahol szívesen játszanék, ha már b*szakodnak. Kétlem hogy ez a Juventus lett volna.
Avatar
NovaProspekt
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1912
Csatlakozott: 2019.11.26. 14:17:19

2020.06.28. 19:05:56

Remek, köszi srácok. :D

Xavi vajon fog róla még vmi szépet mondani egy interjúban? Az is kellene
Avatar
davi10
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6589
Csatlakozott: 2007.10.06. 20:02:40
Tartózkodási hely: Budapest

2020.06.28. 18:57:10

NovaProspekt írta:
2020.06.28. 17:14:45
kíváncsi leszek azért, mi lesz majd a nagy duma Abidalék részéről, h miért jött Pjanics. :D
Évek óta figyeljük, már korábban is le szerettük volna igazolni. Kivételes játékos, akiben megvan a Barca DNS.
#Vamos
#EnjoyPjanic
#MesQueUnClub
Kép
"A Futball nyer, ha a Barca nyer"
"Ez a két szín, zöld és fehér minden másnál többet ér
Hát indulj és bátran énekelj velünk egy dalt a Fradiért"
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18359
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2020.06.28. 18:18:52

Az utóbbi 10 évben azért nekem Thiago, Cesc, Grimaldo, Alexis, Bartra, Samper, Xavi Simons eladása fájt, ehhez a sorhoz csatlakozik Arthur is úgy tűnik.

Mondjuk közülük igazából csak Thiago és Grimaldo (+Cesc?)volt nagy hülyeség így utólag. A többi felemás, vagy még túl fiatal, hogy kiderüljön.
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15406
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2020.06.28. 17:21:33

NovaProspekt írta:
2020.06.28. 17:14:45
kíváncsi leszek azért, mi lesz majd a nagy duma Abidalék részéről, h miért jött Pjanics. :D
“Fiatal tehetség, posztján top játékos, aki segít csúcson tartani a Barcát. A piac kínálta lehetőséget hibátlanul kihasználtuk.”
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
NovaProspekt
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1912
Csatlakozott: 2019.11.26. 14:17:19

2020.06.28. 17:14:45

kíváncsi leszek azért, mi lesz majd a nagy duma Abidalék részéről, h miért jött Pjanics. :D
Avatar
Nero.
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6905
Csatlakozott: 2015.08.14. 19:02:12

2020.06.28. 12:27:38

Més qué un club
“Mindig is elakartam jutni Kínába. Soha nem gondoltam volna, hogy idővel Kína jön el hozzám.”
Tivadar6
Capitá del Barça
Hozzászólások: 550
Csatlakozott: 2017.06.07. 17:29:11

2020.06.28. 11:45:08

Képek, és videók alapján, Arthur tényleg Torinóban van :S Pedig reméltem, hogy hoax az egész :shock:
RA7
Jugador del Barça
Hozzászólások: 128
Csatlakozott: 2020.05.12. 04:22:04

2020.06.28. 06:06:01

Fati gyenge volt nagyon. Puig sokszor olyan szinten túlpörög hogy csetlik botlik a labdával. Ebben benne van hogy nagyon könnyen kibillentik az egyensúlyából, nem ártana neki egy kis izom de ezt a csetlés botlást inkább úgy értem hogy nagyon akar bizonyítani ami lehet rontja a játékát. Semedonak teljesen világtalan megmozdulásai voltak. Vidalnak nem fekszik ez a kezdő poszt, sokkal hasznosabb csereként, amikor fáradt az ellenfél.
Ami szembetűnő volt még hogy Rakéta jó kis meccset hozott le Busquets posztján még ha az ő eladott labdája után kaptuk is a gólt. De Jong lehetne értelemszerűen a kezdő és cseréje Rakitic. Tud rombolni, útközni, labdát szerezni, osztogatni, lőni és akár a középpálya bármely részére berakható ami Busquetsre egyáltalán nem mondható el. Vagy közepén vagy sehol. Busquetsnek a fizikuma sose volt meg ehhez a poszthoz, helyezkedésből oldotta meg ami most már nem megy neki, Rakiticnak is kevésbé de rengeteget robolt. Minden 3.-4. meccsen bőven bírná erővel ha nincs túl hajszolva. Szerintem hasznosabb lenne őt megtartani mint Busquetset.
Jordi Albat meg hajtsuk már el...
Avatar
Stalkyard
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3161
Csatlakozott: 2010.05.19. 19:10:30

2020.06.27. 15:54:29

fanbarca írta:
2020.06.27. 15:46:15
Stalkyard írta:
2020.06.27. 15:37:21
Miért ne jatszhatna? Már megszűnt az a szabály, hogy ha játszott valaki egy klubban a BL-Ben, aztán szezon közben eligazol és emiatt nem játszhat a BL-ben. De amúgy a szezont itt fejezi be Arthur.

Azért, mert a BL-ben azok szerepelnek, akiket augusztusban, illetve februárban regisztrálnak a csapatok. Kérdés, hogy lesz-e lehetőség a mostani igazolásokat regisztrálni az idei szezonra?
Jogos. Viszont valószínűleg targytalan, mert a BL befejezte után lesz lebonyolítva a váltás a klubok részéről a mostani hírek szerint. Aztán persze ki tudja, hivatalos info nincs még.

Plusz ez most egy elég speciális helyzet a járvány miatt, lehet, hogy ideiglenesen módosítanak a szabályokon igazolások terén.
Az éjjel soha nem érhet véget!

Klopp on Coutinho bid: "I think tomorrow they (Barcelona) will offer a McDonald's Happy Meal and we get the toy as well!?"
Avatar
NovaProspekt
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1912
Csatlakozott: 2019.11.26. 14:17:19

2020.06.27. 15:50:53

RA7 írta:
2020.06.27. 15:40:16
Setien nyilatkozata szerint nem tud arról hogy Arthur távozna, azaz egy újabb strigula amellett hogy az edzőnek nincs beleszólása abba ki érkezik és ki távozik. Abból főz ami van. És ez alapján ítéljük el az edzőinket. Ez olyan mintha Guardiolanak olyan játékosokkal kéne játszania a fociját mint a Mourinho féle Inter. Így kell ezt Barto. Csináld csak:)
persze, h nincs, ráadásul itt is marad elvileg a szezon végéig. minusz egy játékos az edzőnek, akivel tervezhet, plusz benne van a rizikó is, h kelti a feszkót, amíg itt marad. a helyében én csinálnám a műsort. :D
Avatar
fanbarca
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2162
Csatlakozott: 2010.05.15. 09:11:15
Tartózkodási hely: Szatmárnémeti

2020.06.27. 15:46:15

Stalkyard írta:
2020.06.27. 15:37:21
Miért ne jatszhatna? Már megszűnt az a szabály, hogy ha játszott valaki egy klubban a BL-Ben, aztán szezon közben eligazol és emiatt nem játszhat a BL-ben. De amúgy a szezont itt fejezi be Arthur.

Azért, mert a BL-ben azok szerepelnek, akiket augusztusban, illetve februárban regisztrálnak a csapatok. Kérdés, hogy lesz-e lehetőség a mostani igazolásokat regisztrálni az idei szezonra?
més que un club
Válasz küldése