Barca Igazolások

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!

Kivel pótolnád Busit?

Zubimendi
8
9%
Ambarabat
5
6%
Nico
25
29%
Más
32
37%
Nem hoznék senkit
16
19%
 
Szavazatok száma: 86
Avatar
Feast4
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3531
Csatlakozott: 2014.05.01. 21:54:54

2020.07.01. 12:05:09

Beszélünk itt arról, hogy ez kéne, meg az kéne. De én úgy vagyok vele:

Ha meg tudnánk szabadulni, legalább egytől a Dembélé, Griezmann, Coutinho pakból és el tudnánk érni, hogy a Suarez, Busquets, Pique trióból legalább egy padra szoruljon és valami csoda folytán nem hét játékos lógna 30+osan a kezdő csapatban én elégedett lennék az átigazolásokkal.
Ronal.10 írta:
2020.07.01. 09:43:29
Coutinho-DeJong-Puig
Amúgy most komolyan Coutinho, játszott Ini helyén, két szélen csatár mögött sehol nem volt jó. Egy dolgot nem lehet felróni EV-nek tényleg 100x kipróbálta, több helyen is hátha.

Ugyanezt eljátszotta a Bayern is vele. Ráadásul nekik a stilusuk is elvben jobban fekszik Coutinho-nak. De ott se ment neki,

Valaki magyarázza már meg: Miért gondoljátok, hogy most a Bayern kaland után kp.-n majd megy neki? Eleve sose volt klasszikus kp.
Kép
Avatar
Ronal.10
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1255
Csatlakozott: 2005.12.18. 09:10:35
Tartózkodási hely: Dunakeszi

2020.07.01. 09:43:29

Nem kell ide sok igazolás, csak a középpálya és támadórészt nézve
Neymar-Suarez-Messi
Coutinho-DeJong-Puig
Lenne kreativitás...
Goikoechea
Jugador del Barça
Hozzászólások: 106
Csatlakozott: 2008.02.07. 10:17:47

2020.06.30. 22:32:25

RA7 írta:
2020.06.30. 21:12:50
Goikoechea írta:
2020.06.30. 20:27:03
Én nem látom ezt az Arthur Pjanic cserét nagyon negatívan. 10 misi plusz és azt a játékot amit a brazil gyerek felmutatott szerintem a másik is meg tudja csinálni. Az, hogy a bérezés között milyen különbség van én nem tudom, de lehet, hogy Arthur is magasabb fizut szeretett volna, akkor meg mindegy. A kor az egyetlen olyan dolog amiben a brazil jobb. Ezt az üzletet meg kellett csinálni. Vártuk, hogy majd az új Xavi milyen jó lesz, de nem nagyon volt értelmes passza előrefelé két szezon alatt. Pjanic egy öreg játékos, de ha elmegy Rakitic, Vidal akkor kell középpályára egy ilyen játékos. Trincaoval meg a másik két fiatal gyerekkel pedig indulhat a fiatalítás.
Azt a plusz 10 misit elviszi egy 30 éves játékos fizetése, aki helyette jött.
Arthur 5 misit keres, Pjanic 7.5 misit fog. Szerinted A brazil nem kezdett volna új szerződésért rimyálni? Rakitic 13.5 misit, Vidal 9 milliót visz haza. Ha valamelyik elmenne nem ugyan mindegy?
RA7
Jugador del Barça
Hozzászólások: 128
Csatlakozott: 2020.05.12. 04:22:04

2020.06.30. 21:12:50

Goikoechea írta:
2020.06.30. 20:27:03
Én nem látom ezt az Arthur Pjanic cserét nagyon negatívan. 10 misi plusz és azt a játékot amit a brazil gyerek felmutatott szerintem a másik is meg tudja csinálni. Az, hogy a bérezés között milyen különbség van én nem tudom, de lehet, hogy Arthur is magasabb fizut szeretett volna, akkor meg mindegy. A kor az egyetlen olyan dolog amiben a brazil jobb. Ezt az üzletet meg kellett csinálni. Vártuk, hogy majd az új Xavi milyen jó lesz, de nem nagyon volt értelmes passza előrefelé két szezon alatt. Pjanic egy öreg játékos, de ha elmegy Rakitic, Vidal akkor kell középpályára egy ilyen játékos. Trincaoval meg a másik két fiatal gyerekkel pedig indulhat a fiatalítás.
Azt a plusz 10 misit elviszi egy 30 éves játékos fizetése, aki helyette jött.
Goikoechea
Jugador del Barça
Hozzászólások: 106
Csatlakozott: 2008.02.07. 10:17:47

2020.06.30. 20:27:03

Én nem látom ezt az Arthur Pjanic cserét nagyon negatívan. 10 misi plusz és azt a játékot amit a brazil gyerek felmutatott szerintem a másik is meg tudja csinálni. Az, hogy a bérezés között milyen különbség van én nem tudom, de lehet, hogy Arthur is magasabb fizut szeretett volna, akkor meg mindegy. A kor az egyetlen olyan dolog amiben a brazil jobb. Ezt az üzletet meg kellett csinálni. Vártuk, hogy majd az új Xavi milyen jó lesz, de nem nagyon volt értelmes passza előrefelé két szezon alatt. Pjanic egy öreg játékos, de ha elmegy Rakitic, Vidal akkor kell középpályára egy ilyen játékos. Trincaoval meg a másik két fiatal gyerekkel pedig indulhat a fiatalítás.
Avatar
P.U.Y.O.L.
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2814
Csatlakozott: 2010.01.22. 10:47:15
Tartózkodási hely: Irgumburg

2020.06.30. 19:18:41

Ezt a "Coutinho nem játszott a helyén" dolgot nem tudom ki találta ki, de még most is előjön párszor. A srác mindenhol is....ki lett próbálva többször is. Megbukott.
Szerintem az elején is gyenge volt, csak akkor még vert pár nagy gólt a 16-os sarkáról. Összjátékban már akkor is hasznavehetetlen volt és az ellenfelek rájöttek, hogy simán ki kell lépni rá 20 méterre a kaputól és akkor már az egyetlen fegyverét is elveszik. Védekezni nem tud, a támadásokat nem segíti, rosszul helyezkedik, ezért nem is igazán megjátszható, A távoli lövéseit pedig kiherélték fél év után. Mindegy volt, hogy Ini helyén, Rakitic helyén vagy szélső csatár poszton lépett pályára jobb vagy bal oldalon, ugyanazt a nulla teljesítményt produkálta...
Avatar
Feast4
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3531
Csatlakozott: 2014.05.01. 21:54:54

2020.06.30. 17:46:04

vinszentvega írta:
2020.06.30. 08:42:53
Szerintem Arthur eladásával tisztává tették, hogy Coutinho maradni fog. Amit megondom őszintén nem bánok. Pláne ha végre a helyén kezelik majd a kölyköt. Vagy Középpályásként lesz játszatva. Ha jól tudom, hogy Setien is kijelentette, hogy számít a brazilra. Ki tudja, akár még egy jó dolog is elsülhetne ebből....
Talán egy jó kis 4-2-2-2 vel, vagy 4-2-3-1 amit Pep is elkezdett, megtalálja a szerencse- csukáját. Egyébként valaki nem tudja, hogy kölcsönadás is dátumfüggő? Vagy nem jöhet vissza a bőrnadrágos bajnokság vége előtt a covid miatt?
Gyűlölöm a manager spekulációs felállások találgatását, de most az egyszer ellenállok. Egy Cou-Pjanic-DeJong-Puig középpálya, annyira nem festene rosszul 2021-ben .....

Bocsu tényleg nem gúnyolódok de: :D Álom, álom, szép kis állom.

Ez olyan, mint nálam az, hogy Busquets, Pique és Suarez már csak csere a csapatban. De mindig felkelek. :mrgreen:

Pjanicot Artur helyére vettük, nem azért adtuk el az egyik brazilt, hogy a Coutinhonak helyet csináljunk, hanem, hogy a költségvetést kicsit egyenesbe hozzuk.

Coutinho-t eladni nem tudjuk, mert ezzel a teljesítménnyel és ezzel a fizetésigénnyel azokba a csapatokba amik meg tudnák fizetni nem kell. Másrészt szerintem Setiénnek épp elég az, hogy Griezmannt nem tudja beépíteni. Nem kell neki még Coutinho is. Főleg, hogy Coutinho nem középpályás. Szélső vagy csatár mögött játszó AC a posztja, és neki kifejezetten egy olyan csapat feküdne, ami gyors, hosszú indításokkal játszik, ahol lendületből rá lehet menni a védőre és ahol simán lehet lőni keresztül kasul mindenen, (Bár a Bayern ezt játsza és ott sem ment neki.) Szóval tuti elnyomjuk kölcsönbe valami középfelső angol csapatba. Neki így fog letelni a szerződése nálunk, aztán freebe megy haza, vagy Ázsiába.

Az a szomorú, hogy Vidal és Rakitic fog menni az idősebbek közül, pedig Busquets és Pique sokszor több kárt okoz már mint hasznot.

Az igazi gond, hogy Dembélé és Griezmann a világ pénzét megkeresik és semmi hasznuk sincs, de legalább az összes pénzbe is kerültek.

Umtiti, Sergi Roberto, Firpo, Lenglet, a teljes középszerű védelem egyikért sem sírnám tele a párnám, a középpályánk vén mint az országút, aki nem nyugger, az nem az vagy nem meggyőző (de Jong). vagy még túl zöld (Puig) a támadósorban pedig ott van 350 millió amit elköltöttünk feleslegesen.

Szóval én annak is örülnék ha a Coutinho-Dembélé-Griezmann hármasból legalább egyet el lehetne adni. A Busquets-Pique-Suarez hármasból legalább az egyik padra szorulna, és a középszereket egy kicsit gyomlálnánk. Az a baj, hogy még ez is Sci-fi,nemhogy egy 4-2-2-2 vel, vagy 4-2-3-1 és egy Cou-Pjanic-DeJong-Puig.
Kép
RA7
Jugador del Barça
Hozzászólások: 128
Csatlakozott: 2020.05.12. 04:22:04

2020.06.30. 15:38:39

davi10 írta:
2020.06.30. 13:31:26
Samper írta:
2020.06.30. 12:44:33
Sajnálom, hogy így ért véget Cucu Barca pályafutása. De hát bizalmat, azt nem kapott.
Nincs még visszavásárlási opciónk rá?
Pletyka szinten volt az tudom, de a valóságban is van-e nem tudom.

Kurzawa hosszabított a PSG-vel.. Ingyen simán jöhetett volna.
Tomix354
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1054
Csatlakozott: 2018.03.09. 21:22:40

2020.06.30. 15:06:30

Nem hiszem, hogy Coutinho maradni fog. Valamelyik angol klubhoz megy kölcsönben megint. Semmi köze nincsen Arthur eladásához, pláne hogy pótolva is lett.
Avatar
davi10
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6587
Csatlakozott: 2007.10.06. 20:02:40
Tartózkodási hely: Budapest

2020.06.30. 13:31:26

Samper írta:
2020.06.30. 12:44:33
Sajnálom, hogy így ért véget Cucu Barca pályafutása. De hát bizalmat, azt nem kapott.
Nincs még visszavásárlási opciónk rá?
Kép
"A Futball nyer, ha a Barca nyer"
"Ez a két szín, zöld és fehér minden másnál többet ér
Hát indulj és bátran énekelj velünk egy dalt a Fradiért"
Samper
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3846
Csatlakozott: 2014.10.22. 16:22:27

2020.06.30. 12:44:33

Sajnálom, hogy így ért véget Cucu Barca pályafutása. De hát bizalmat, azt nem kapott.
RA7
Jugador del Barça
Hozzászólások: 128
Csatlakozott: 2020.05.12. 04:22:04

2020.06.30. 11:04:30

vinszentvega írta:
2020.06.30. 08:42:53
Szerintem Arthur eladásával tisztává tették, hogy Coutinho maradni fog. Amit megondom őszintén nem bánok. Pláne ha végre a helyén kezelik majd a kölyköt. Vagy Középpályásként lesz játszatva. Ha jól tudom, hogy Setien is kijelentette, hogy számít a brazilra. Ki tudja, akár még egy jó dolog is elsülhetne ebből....
Talán egy jó kis 4-2-2-2 vel, vagy 4-2-3-1 amit Pep is elkezdett, megtalálja a szerencse- csukáját. Egyébként valaki nem tudja, hogy kölcsönadás is dátumfüggő? Vagy nem jöhet vissza a bőrnadrágos bajnokság vége előtt a covid miatt?
Gyűlölöm a manager spekulációs felállások találgatását, de most az egyszer ellenállok. Egy Cou-Pjanic-DeJong-Puig középpálya, annyira nem festene rosszul 2021-ben .....
Szerintem visszajön már, de sérült..
Avatar
vinszentvega
Capitá del Barça
Hozzászólások: 831
Csatlakozott: 2016.09.13. 10:17:08

2020.06.30. 10:33:48

Csak abból főznék, ami van otthon... vagy inkább abból ennék amit főztek? :roll: :|
Res írta:
2020.06.30. 09:51:27

Pfú, te még nálam is optimistább vagy gratula! :-)
Nekem azonban most fogyott el a hitem az egészben. Két szezon között persze sok minden változhat, de az látszik, hogy a fejétől bűzlik a hal. Komoly változások kellenének, hogy ebből valami legyen.
Ez a vezetőség egyszerűen képtelen hosszú távon tervezni, csak rövid távú megoldásokban gondolkodik, aminek mostanra megissza a csapat és mi szurkolók is a levét.
Egyetértek a "goal" ezzel kapcsolatos (Arthur - Pjanic) cikkével. A legnagyobb baj az egészben az, hogy életünk legjobb játékosának utolsó produktív éveit ilyen hozzáállással elpazarolják, pedig a srácban simán benne van még egy aranylabda a meglévő 6 mellé...
It's the little differences. I mean, they got the same shit over there that we got here, but it's just...it's just, there it's a little different
Peter
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3229
Csatlakozott: 2019.09.04. 02:22:17

2020.06.30. 10:15:28

Amúgy nekem is elfogyott a hitem....ez az öltözői lázongás sajnos egyáltalán nem szimpatikus....és nem is méltó egy ilyen mulltú csapathoz....
Peter
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3229
Csatlakozott: 2019.09.04. 02:22:17

2020.06.30. 10:08:47

Res írta:
2020.06.30. 09:51:27
vinszentvega írta:
2020.06.30. 08:42:53
.....
Pfú, te még nálam is optimistább vagy gratula! :-)
Nekem azonban most fogyott el a hitem az egészben. Két szezon között persze sok minden változhat, de az látszik, hogy a fejétől bűzlik a hal. Komoly változások kellenének, hogy ebből valami legyen.
Ez a vezetőség egyszerűen képtelen hosszú távon tervezni, csak rövid távú megoldásokban gondolkodik, aminek mostanra megissza a csapat és mi szurkolók is a levét.
Egyetértek a "goal" ezzel kapcsolatos (Arthur - Pjanic) cikkével. A legnagyobb baj az egészben az, hogy életünk legjobb játékosának utolsó produktív éveit ilyen hozzáállással elpazarolják, pedig a srácban simán benne van még egy aranylabda a meglévő 6 mellé...
Teljesen egyetértek....annyit kicsi ünneprontásként hozzáfűznék, hogy egyre inkább úgy néz ki, az öltöző is hibás (kvázi a masszív mag), mert akadályozták ők is a generációváltás folyamatosságát...a Valverde féle testreszabott alibifocit támogatták....csírájában elfolytották Valverde néhány fiatalítási kisérletét....sajnos simán benne lehetett modjuk Piquétől olyan is, hogy "elnök úr, majd mi rutinnal megoldjuk, nyugalom"....ami a ligában hellyel közzel sikerült is....csak közben minden szétcsúszott
Res
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 386
Csatlakozott: 2014.08.06. 15:39:22

2020.06.30. 09:51:27

vinszentvega írta:
2020.06.30. 08:42:53
.....
Pfú, te még nálam is optimistább vagy gratula! :-)
Nekem azonban most fogyott el a hitem az egészben. Két szezon között persze sok minden változhat, de az látszik, hogy a fejétől bűzlik a hal. Komoly változások kellenének, hogy ebből valami legyen.
Ez a vezetőség egyszerűen képtelen hosszú távon tervezni, csak rövid távú megoldásokban gondolkodik, aminek mostanra megissza a csapat és mi szurkolók is a levét.
Egyetértek a "goal" ezzel kapcsolatos (Arthur - Pjanic) cikkével. A legnagyobb baj az egészben az, hogy életünk legjobb játékosának utolsó produktív éveit ilyen hozzáállással elpazarolják, pedig a srácban simán benne van még egy aranylabda a meglévő 6 mellé...
Avatar
vinszentvega
Capitá del Barça
Hozzászólások: 831
Csatlakozott: 2016.09.13. 10:17:08

2020.06.30. 08:42:53

Szerintem Arthur eladásával tisztává tették, hogy Coutinho maradni fog. Amit megondom őszintén nem bánok. Pláne ha végre a helyén kezelik majd a kölyköt. Vagy Középpályásként lesz játszatva. Ha jól tudom, hogy Setien is kijelentette, hogy számít a brazilra. Ki tudja, akár még egy jó dolog is elsülhetne ebből....
Talán egy jó kis 4-2-2-2 vel, vagy 4-2-3-1 amit Pep is elkezdett, megtalálja a szerencse- csukáját. Egyébként valaki nem tudja, hogy kölcsönadás is dátumfüggő? Vagy nem jöhet vissza a bőrnadrágos bajnokság vége előtt a covid miatt?
Gyűlölöm a manager spekulációs felállások találgatását, de most az egyszer ellenállok. Egy Cou-Pjanic-DeJong-Puig középpálya, annyira nem festene rosszul 2021-ben .....
It's the little differences. I mean, they got the same shit over there that we got here, but it's just...it's just, there it's a little different
hau30
Capitá del Barça
Hozzászólások: 839
Csatlakozott: 2008.05.19. 19:31:35
Tartózkodási hely: Pécs

2020.06.30. 07:59:55

Subinho írta:
2020.06.30. 07:06:53
Szerintem Xavi nem véletlenül nem jön ide edzőnek. Itt vannak a haverjai és nem fogja megtenni, hogy kirakja Busit, Piquét, Albát, Suarezt. Megvárja amig maguktól "kikopnak" és utána. Így lenne logikus, mert arra lenne szükség, mint Pep idején, amikor idejött és azt mondta: nem kell Ronaldinho, Deco, Eto'o....
Igazad lehet csak ebből a 4 játékosból már 3 most ki van kopva a rendszeres gála kezdőből és akkor ne is viszonyítsunk más csapatok játékosaihoz. Ez számomra azt jelenti, hogy ezeknek a játékosoknak nincs önkritikájuk. Járókerettel is, de pályán akarnak maradni az elitben.Az is lehet, hogy a kis Setien azért húzta ki a gyufát a csapatnál, mert Urbán Flóri stílusban elkezdett pár játékost felvilágosítani a teljesítményéről.
Avatar
Subinho
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4183
Csatlakozott: 2005.03.17. 14:44:52
Tartózkodási hely: Budapest

2020.06.30. 07:06:53

Szerintem Xavi nem véletlenül nem jön ide edzőnek. Itt vannak a haverjai és nem fogja megtenni, hogy kirakja Busit, Piquét, Albát, Suarezt. Megvárja amig maguktól "kikopnak" és utána. Így lenne logikus, mert arra lenne szükség, mint Pep idején, amikor idejött és azt mondta: nem kell Ronaldinho, Deco, Eto'o....
Léfe
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1451
Csatlakozott: 2005.04.11. 11:41:27
Tartózkodási hely: Siófok

2020.06.30. 06:54:12

Valaki alant kiszámolta a Barca átlag életkorát-sántit. Firpo,Fati,Perez? Puig szinte nem is játszanak,
mégis beszámolták Őket. Perez és Arthur már el is huztak.
Avatar
NovaProspekt
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1911
Csatlakozott: 2019.11.26. 14:17:19

2020.06.29. 19:22:10

roy69 írta:
2020.06.29. 19:14:19
Magyarán még várhatunk pontosan 1 évet amíg nem lesz új vezetőség, edzői stáb és játékos keret. A legnagyobb bullshit, hogy minden évben 6 kupáért kell mennie az Fc Barcelonának.. Lucho óta örüljünk, hogy egyáltalán a legvégéig versenyben vagyunk bármilyen porondon is. Mi szeretnénk a legjobban ha minden évben 6 kupát nyernénk. Budán is csak egyszer volt kutya vásár. Azóta se, és egy jó darabig még senki nem fogja ezt a rekordunkat beállítani. Nagyot fordult a futballvilág 2009 óta.
Hát igen, ha lenne realitása annak, hogy minden évben hat kupát nyerünk, akkor nem csak egyszer sikerült volna ez a klub sokéves fennállása során. Ugyanez a triplázás.
Avatar
roy69
Barça B
Hozzászólások: 79
Csatlakozott: 2008.05.29. 09:18:58
Tartózkodási hely: Dunakeszi

2020.06.29. 19:14:19

NovaProspekt írta:
2020.06.29. 18:14:53
Ez abszolút így van. Gond van, de van máshol is (pl. egy Realnak ugyanúgy fájni fog egy Benzema, Ramos, Kroos kiválása, meg a Juvénak mondjuk Bonucci, Pjanic (LOL), CR7). Nyilván fiatalítani kell attól még, de viszont a fiatalok jönnek is. Csak kevesen ragadnak meg, mert most nincs itt hozzá a megfelelő közeg* sajnos (vagy egy részük eleve sz.ar lenne mindenhol, nem csak itt).

*Ezalatt a gyökér vezetőséget, töketlen edzők sorát, öregfiúk klikkjét és a fiatalokkal való csencselésből hasznot húzó transzfer politikánkat értem.
Magyarán még várhatunk pontosan 1 évet amíg nem lesz új vezetőség, edzői stáb és játékos keret. A legnagyobb bullshit, hogy minden évben 6 kupáért kell mennie az Fc Barcelonának.. Lucho óta örüljünk, hogy egyáltalán a legvégéig versenyben vagyunk bármilyen porondon is. Mi szeretnénk a legjobban ha minden évben 6 kupát nyernénk. Budán is csak egyszer volt kutya vásár. Azóta se, és egy jó darabig még senki nem fogja ezt a rekordunkat beállítani. Nagyot fordult a futballvilág 2009 óta. Nagyon savanyúan hangzik most ez, de a realitás talaján mozogva, a mi csapatunk már jól lakott. És itt jönne az, hogy a klub iránt érzett loyalitásból jelzem a vezetőség felé, hogy gyerekek, köszönöm, de nekem elég volt.(Lásd Xavi, Iniesta). Most meg csak rinyálás van, hogy mekkora szemét klub vagyunk, hogy mellőzzük néhány játékosunkat. (Lásd: Jordi Alba, Rakitic). 2021-re hatalmas fordulatnak kell bekövetkeznie, minden téren. Vezetőség szempontjából szerintem ez nem kérdés, hogy nem Barto pártfogoltja fogja megnyerni a szavazást. Laporta vagy Font között fog úgy is eldőlni. Edzőkérdés is adott, Xavit le fogják ültetni a padra, csak adjanak is neki időt, mert biztos vagyok, benne, hogy azért nagy falat az Fc Barcelona padja. Játékos keretet illetően, 2021 nyarán már a 30 fölöttiek közül maximum 2-3 játékosnak kell lennie a keretben. De ez legyen majd az akkori(Xavi) edző dolga. Neki kell majd kialakítania a keretet, a saját képére, és teljes hatalmat kell neki adni, ha ez elmarad, akkor megyünk tovább lefele a lejtőn..
Avatar
NovaProspekt
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1911
Csatlakozott: 2019.11.26. 14:17:19

2020.06.29. 18:14:53

Peter írta:
2020.06.29. 17:06:44
Nagyon klassz dolog a statisztika.....le a kalappal valóban a kigyűjtés előtt....viszont végignézve azt látod, hogy nálunk sok a 30 feletti és néhány nagyon fiatal leviszi az átlagot....míg máshol általában a masszív mag az 26 - 28 közötti és kevés a túlkoros és kevés a nagyon fiatal is....top szinten erőnlétben, motivációban, tenni akarásban nagyon nem mindegy, hogy jóllakott karrierjük végefelé járó 32-esek küzdenek éhes 26-osokkal....
Ez abszolút így van. Gond van, de van máshol is (pl. egy Realnak ugyanúgy fájni fog egy Benzema, Ramos, Kroos kiválása, meg a Juvénak mondjuk Bonucci, Pjanic (LOL), CR7). Nyilván fiatalítani kell attól még, de viszont a fiatalok jönnek is. Csak kevesen ragadnak meg, mert most nincs itt hozzá a megfelelő közeg* sajnos (vagy egy részük eleve sz.ar lenne mindenhol, nem csak itt).

*Ezalatt a gyökér vezetőséget, töketlen edzők sorát, öregfiúk klikkjét és a fiatalokkal való csencselésből hasznot húzó transzfer politikánkat értem.
Avatar
Camp Nou99
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 355
Csatlakozott: 2020.05.31. 14:32:47
Tartózkodási hely: Surány

2020.06.29. 17:13:20

Peter
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3229
Csatlakozott: 2019.09.04. 02:22:17

2020.06.29. 17:06:44

NovaProspekt írta:
2020.06.29. 16:29:23
roy69 írta:
2020.06.29. 15:53:33
...
Nem semmi, amikor valaki képes utánanézni a dolgoknak, aztán még helyes megállapításokat is tesz az adatok alapján, pláne errefelé :mrgreen: . Egyik mostani kommentemben én is felvetettem, hogy akkora különbség nincs a top csapatok átlagéletkorai között, de te nagyon szépen összeszedted. A Bayern nekem is kitűnt, hogy nagyon szépen fiatalítottak már ennyi idő alatt is.
Nagyon klassz dolog a statisztika.....le a kalappal valóban a kigyűjtés előtt....viszont végignézve azt látod, hogy nálunk sok a 30 feletti és néhány nagyon fiatal leviszi az átlagot....míg máshol általában a masszív mag az 26 - 28 közötti és kevés a túlkoros és kevés a nagyon fiatal is....top szinten erőnlétben, motivációban, tenni akarásban nagyon nem mindegy, hogy jóllakott karrierjük végefelé járó 32-esek küzdenek éhes 26-osokkal....
Válasz küldése