Barca Igazolások

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!

Kivel pótolnád Busit?

Zubimendi
8
9%
Ambarabat
5
6%
Nico
25
29%
Más
32
37%
Nem hoznék senkit
16
19%
 
Szavazatok száma: 86
Avatar
davi10
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6589
Csatlakozott: 2007.10.06. 20:02:40
Tartózkodási hely: Budapest

2020.07.08. 14:43:41

MessiNeymarSuarez írta:
2020.07.08. 14:03:32
Pontosan, vagy például Kurzawa.
Úgy tudom, hogy Kurzawa végül hosszabbított.

De tényleg érdekes, hogy mi túl sznobok vagyunk ingyen hozni valakit (tudom, tudom, aláírási pénz, stb.). Biztos valami könyvelési mutyi miatt.
Rabiot-on kívül nem is tudom, hogy felmerült-e valaha bárki?
Kép
"A Futball nyer, ha a Barca nyer"
"Ez a két szín, zöld és fehér minden másnál többet ér
Hát indulj és bátran énekelj velünk egy dalt a Fradiért"
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10071
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2020.07.08. 14:03:32

dorian01 írta:
2020.07.08. 13:31:47
Annyi jó és szabadon igazolható játékos van/lesz a piacon... Lehet, hogy a mostani pénzügyi helyzetben ezekre kéne rámenni: pl. Götze, Cavani... Pl. bennük látok fantáziát, akár csak cserének is.
Pontosan, vagy például Kurzawa.

De még felhoznám Thiago Silvat is, mint ingyen vészmegoldás, ha karakteres rutinos védő kellene 1-2 szezonra, amíg nincs pénzünk nagyobb védőtehetségre.

Umtitit az újabb sérülése, és megint alternatív gyógymódokkal kezelése miatt 2 zsák krumpliért eladnám már, hasznosabb tagja lenne a 35 évesen 21 bajnoki meccsen, átlagosan 75 percet játszó Thiago Silva is nála, talán még fizuból is lejjebb adna.

Kabaré ami Umtitinél megy, 35 évesen a karrierje végénél megérteném ha nem akarná megműttetni magát, de hogy 24-25 éves korától sámánokkal akarja összerakatni magát hogy helyt álljon a topfutballban, az Benny Hill kategória :roll: :roll:
Avatar
dorian01
Barça B
Hozzászólások: 60
Csatlakozott: 2020.06.16. 15:06:16

2020.07.08. 13:31:47

Annyi jó és szabadon igazolható játékos van/lesz a piacon... Lehet, hogy a mostani pénzügyi helyzetben ezekre kéne rámenni: pl. Götze, Cavani... Pl. bennük látok fantáziát, akár csak cserének is.
Avatar
roy69
Barça B
Hozzászólások: 79
Csatlakozott: 2008.05.29. 09:18:58
Tartózkodási hely: Dunakeszi

2020.07.08. 13:10:25

Nem tudom, hogy volt-e téma itt Kai Havertz, de támadó felfogású középpályás és elhagyja a Leverkusent, nem is drága(a mai viszonyokhoz képest) és nálunk fel sem merült a leigazolása? Az új KdB-ként is lehetne prognosztizálni.. de ez csak egy vélemény.
Eagle
Barça C
Hozzászólások: 11
Csatlakozott: 2012.04.18. 23:43:14

2020.07.07. 23:45:47

Én kicsit masképp képzelem el az átigazoláspolitikát mint itt sokan. Felmerült itt sok név, viszont (ezzel nem leszek népszerű) ez a keret szerintem amúgy nagyrészt rendben van. Mindenképp több van benne mint amit az elmult pár év játéka mutatott. Inkább az itt a trükkös, hogy egy olyan edzőt találjunk akinek van egyfajta innovativ elképzelése is, de ugyanúgy megtalálja a közös nevezőt az öltöző hangadó embereivel. Emlékszünk ugye h Enrique első évében az ujitásai kis hiján az állásába kerültek, itt elég sok dolgot kell mérlegelni.

Akiket mindenképp elküldenék az Dembelé és Umtiti, őket teljesen felesleges itt tartani, folyamatosan sérültek, amikor épp nem akkor pedig formán kivül vannak a sérüléseik miatt. :D

Akit hoznék az egy top középhátvéd, lehetőleg egy olyan aki képes irányitani a védelmet. Itt szerintem elég komoly problémáink vannak nem igazán van olyan emberünk mint anno Puyol volt. Valószinűleg azzal elkerülhető lett volna a Romai/Liverpooli bukta. Bennem elég mélyen él amikor már továbbjutásra állt a Liverpool akkor a hangadó emberek csipőre tett kézzel nézték az eredményjelzőt, látszott h teljesen feladták és hogy nem hiszik el ami történik.

Kp-n de Jong biztos pont, Puig megérdemel egy esélyt, a többieket pedig lehet variálni.

Támadásban pedig szintén megvagyunk. Fati jó lesz, semmiképp nem engedném el. :D

Egy jó edzővel jövőre beépithetjük a fiatalokat, és akkor egy csúcs kh-val, de Jonggal és Stegenel lenne egy gerinc amire szépen lassan lehetne épiteni egy új generációt 2021 től, remélhetőleg egy új vezetőséggel.
Avatar
davi10
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6589
Csatlakozott: 2007.10.06. 20:02:40
Tartózkodási hely: Budapest

2020.07.07. 18:20:49

Samper írta:
2020.07.07. 18:02:52
Mai Barto hírek: Megtartja jövőre Setient, nem hiszi, hogy terítékre kerül Neymar visszaigazolása, hallani se akar arról, hogy továbbpasszolja Trincaot és Pedrit.
Tökös kinyilatkoztatások, de azért érdekes, hogy megint az elnök magyarázza a csapat dolgait.
Neymar off, ezzel nincs is baj.
Trincao, de főleg Pedri kérdésében, azért nem ártana tudni az edző véleményét. Kétlem, hogy egy 17 éves srác sokat hozzátenne az első csapathoz (Fati hiányposzton van).
B csapatba szórakozni sok értelme szerintem nincs, ha akad érdeklődő nem értem miért ne mehetne kölcsönbe olyan helyre, ahol játszana is.

De lehet, hogy eszméletlen nagyzakarítás lesz és nekimegyünk az új szezonnak egy Busi-Pjanic-DeJong-Puig-Pedri sorral, aztán kész. Meg talán Alena, ha jól viselkedik.

Messi meg szerintem ugyanúgy várja az elnökválasztást, mint mi, aztán maradni fog.
Kép
"A Futball nyer, ha a Barca nyer"
"Ez a két szín, zöld és fehér minden másnál többet ér
Hát indulj és bátran énekelj velünk egy dalt a Fradiért"
Samper
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3846
Csatlakozott: 2014.10.22. 16:22:27

2020.07.07. 18:02:52

Mai Barto hírek: Megtartja jövőre Setient, nem hiszi, hogy terítékre kerül Neymar visszaigazolása, hallani se akar arról, hogy továbbpasszolja Trincaot és Pedrit. Ez így kerek kép: Xavi nemet mondott neki, Messi megszakította az új szerződéséről folyó tárgyalásokat - ezért megy a saját feje után és ő kezdi meg egy új csapat kialakítását a hátralévő egy évében.
Avatar
szbsz
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 320
Csatlakozott: 2018.11.06. 12:25:42

2020.07.07. 11:08:01

Kell a lóvé Neymarra, azért :mrgreen: :shock:
"Some people think football is a matter of life and death. I don't like that attitude. I can assure them it is much more serious than that"
bandihawk
Barça B
Hozzászólások: 84
Csatlakozott: 2007.10.06. 09:54:54

2020.07.07. 10:34:03

https://www.bama.hu/sport/nemzetkozi-sp ... n-2635826/

Komolyan nem értem miért Pjanic?!
Avatar
gránit
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2402
Csatlakozott: 2010.06.12. 08:55:53

2020.07.05. 18:19:42

Nem értettem félre, most is explicite ugyanazt írtad, mint az előbb. Csak azért, mert Messi a fénykorához képest visszafogottabban játszik, az Aspas-félék semmilyen tekintetben nem nőnek fel hozzá. Nem csak általában nem, hanem a konkrét meccseken sem. Rengeteg kontrát bohóckodtak el Szmolovval, ezért (is) tart ott a Celta Vigo, ahol tart, és ezért nem tartunk ott mi, minden nyűglődés és hanyatlás ellenére. Csak elharapózott a "szomszéd nője mindig zöldebb"-feeling, és ha Messi már nem hozza azt szintet, mint régen, sokan azt gondolják, hogy az ellenfelek közül hárman-öten is felérnek hozzá. Nem érnek fel. Messi nem ér már fel a saját, egykori szintjéhez, de még ez sem áll egy szinten másokéval. Két játékos összehasonlítása szempontjából annak sincs jelentősége, ha valaki egy meccsen nagyot villan egy 38 meccses bajnokságban. Az igazán nagy játékosok pont azért emelkednek ki a mezőnyből, mert ők meccsről meccsre stabilan, rendszeresen ki tudnak magaslani a mezőnyből. Lehet jó meccse egy Jágóászpásznak meg Gipsz Jakabnak, csak a nagy játékosok a következő meccsen is kimagaslanak, meg az azutáni meccsen is kimagaslanak. Egy bajnokságban ez tesz különbséget csapat és csapat között. A Levante is megvert minket ebben a szezonban. Aztán még sincsenek sehol, mert hiába van egy jó meccse Kis Pistának, ha utána n+1 off meccset játszik.

Busquets-et miért gondolnám érinthetetlennek? Éppen az ellenkezőjét gondolom. Most világlanak ki a hiányosságai. Ez a csapat már közel sem olyan labdabiztos, mint korábban, sokszor lekontráznak minket, égető szükség lenne egy klasszikus védekező középpályásra, aki tud szűrni. Ő nem tud. Amíg Xavi és Iniesta voltak mellette, egy egykapuzó, atombiztos csapatban nem látszódtak annyira a korlátai. Most igen. Szükség lenne egy rendes védekező középpályásra.

Ami a nagy öregeket illeti, én szoktam őket a legkevésbé szapulni. Nem látom jelenleg, hogy kik tudnának évi 40 gólt pótolni, ami a Messi-Suarez-tandemben még benne van. És megint csak a "szomszéd nője mindig zöldebb"-jelenség, Suarez szapulása megy ezerrel, miközben a liga második legjobb góllövője (kevesebbet lőtt, mint előtte ketten, de jóval kevesebb meccset játszott náluk), emellett a hatékonysága is a legmagasabb a ligában. Ő (69%) és Messi (64%) még mindig a leghatékonyabb kapuralövők. Csak Suarez sem a régi már, legalábbis az egykori szintjéhez képest. De ez a szint még mindig jóval magasabban húzódik, mint másoké. Ő is csak a saját, egykori szintjétől marad el. Addig nincs értelme selejtezni, amíg nincsenek helyettük jobbak. És mivel nem úgy látszik, hogy jönnének a fiatalok, ez a végvonaglás még évekig eltarthat, amíg ez a '85-89-es generáció végleg ki nem múlik. Mivel a fiatalok egyszerűen nem elég jók, ez a generáció kb addig lesz ott, amíg vissza nem vonul (Araújo kaphatna több játékidőt, talán ő beválhat). Emiatt a jelenség miatt persze nem csak mi szenvedünk, hanem az ellenfeleink is, lásd a Madridot. Nem jönnek a fiatalok, nem törnek át. Nem látom, ki venné át a stafétabotot Messiéktől, még csak egy átmenetet sem látok, ami néhány év alatt fokozatosan felválthatná azt a generációt. A nagy selejtezésnek meg tényleg semmi értelme nem lenne, akik a mostani nyűglődést kifogásolják, és ezzel párhuzamosan nagytakarítást akarnak, önmaguknak mondanak ellent. Akkor lenne csak nyűglődés, ha a Dembelé-félék kapnák a kezükbe a stafétabotot. Ahhoz képest még ez a mostani állapot is aranykornak tűnne. Akkor szenvednénk csak igazán, és egyáltalán nem biztos, hogy néhány év után felfelé vezetne az út.

"Messi nélkül középmezőnyben lenne a csapat? Elárulom, hogy játékban most is ott vagyunk." - Ezzel egyetértek. Pont ez volt a mondandóm lényege, hogy még mindig Messi jelenti azt a pluszt, ami az élmezőnyben tart minket. Mások is rukkolnak elő olykor jó teljesítménnyel, de Messi nélkül kb a középmezőnyben lennénk.
sansz
Capitá del Barça
Hozzászólások: 843
Csatlakozott: 2019.09.23. 11:54:39

2020.07.05. 16:27:09

gránit írta:
2020.07.04. 04:28:54


Aspas fényévekre van Messitől, a góllövőlistán főleg. Anélkül a plusz 9 gól nélkül harcolnánk a hatodik helyért, ha nem hátrébb... Egyébként a gólpasszlistát is elég fölényesen vezeti, ha már a passzok szóba kerültek.

Biztos Messi is hibázik, csak ne csináljunk már úgy, mintha Aspas nem hibázna meccs közben. Egy halom kontrát szórakoztak el Szmolovval, és játszottak egymással Tom és Jerry-játékot, hogy melyikük tudja a másikat jobban megszívatni és a ziccert elönzőzni. Nincs az a pénz, amiért Saulért vagy Aspas-ért Messit odaadnám. Már önmagában vicc, hogy ilyen összehasonlítások egyáltalán felmerülnek.

Nagyon félreértettél. Nem azt mondtam, hogy ezek a srácok mind olyan hatalmas csillagok, tulajdonképpen éppen ellenkezőleg. Ha nem lettek volna mezek és arcok a pályán az utóbbi meccseken, biztos belehetett volna írni Messit a három-öt legjobb közé, de biztos,hogy nem emelkedik ki pozitívan közülük. És ez nem azt jelenti,hogy Aspas vagy a többiek olyan szuperjók.
Most nem a karrierjükről, vagy a tehetségről beszélünk,hanem,hogy az ellenfelek pillanatnyi legjobbjai fölé sem nő az az ember, akire a csapat mindent feltesz.
A statisztikákkal meg óvatosan kell bánni. Te sem gondolhatod komolyan, hogy ha van egy csapat 25 góllal, amiből 20 egy ember, akkor jövőre nélküle öt gólosak lennének. Általában ez nem így van.
Számodra Busi is érinthetetlen? Csak azért mert pont az van vele,mint Messivel, csak az ő játékát nem lehet vakon (kizárólag gólokkal) mérni. Most is van pár szép labdaszerzése és indítása, de hazavágja a középpályát a többi tevékenységével(ahogy gyakran Messi is). Vagy ha statisztika, ott van Arthur, rengeteg passz, hatalmas pontosság,mégis sokan utálták (joggal, bár szerintem nem az ő hibája volt) mert nem volt hasznos az impozáns számok ellenére.
Gólokat lő és gólpasszokat ad az a játékos akit mindenkinek mindig meg kell játszatni, olyan áron is,ha kontráznánk és hátra kell passzolni neki? Ez kb olyan a Barca esetében mintha egy kapust minden védése után az egekbe dicsernel és azt mondanád,hogy mennyit kivédett, a mezőnyjátékosok meg nem. Igen bakker, mert a kapus kapuban all és megfoghatja a labdát. Messi felvette az egész csapatot "én" irányítom mezt és ehhez a szerephez nem elég a gólkiráyli cím. Ha csak egy csatár lenne (a sok közt) akinek csak a góllövés a feladata, akkor lehetne mondani,hogy megtette a magáét, de így igenis joggal lehet mérlegelni Messi helyzetét.
Ja és Messi nélkül középmezőnyben lenne a csapat? Elárulom, hogy játékban most is ott vagyunk. Nem csak Messi, hanem a sokat szidott öregek villanásai kellettek a bemákolt győzelmekhez és gyakran óriási szerencse. Hazai pályán még megilletődnek a kis csapatok,de ez egyre kevésbé lesz így. Messivel is.
Avatar
NovaProspekt
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1912
Csatlakozott: 2019.11.26. 14:17:19

2020.07.05. 12:52:28

fanbarca írta:
2020.07.05. 12:32:41
Haaland szerintem egy nagyképű gyökér, aki, ha rajtam múlna, jó messze maradna a Barcától.
ha Albáékat kirakjuk, vkit kell hozni, h a gyökérkvótát tartsuk, különben ministránsfiúk leszünk, az sem jó.
Avatar
fanbarca
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2162
Csatlakozott: 2010.05.15. 09:11:15
Tartózkodási hely: Szatmárnémeti

2020.07.05. 12:32:41

NovaProspekt írta:
2020.07.05. 11:20:24
nálam amúgy a csatárkérdés úgy lenne megválaszolva, h idehoznám Aubameyangot 2-3 évre max most occsón (2021 nyarától szabad), aztán rámennék Halandra, amikor neki is jár lefele a szerződése. kérdés, h mennyire zavar be az, h utóbbinak Raiola az ügynöke.
Én Auba korú játékost nem akarok most elől látni, Braithwaite elég lesz. Haaland szerintem egy nagyképű gyökér, aki, ha rajtam múlna, jó messze maradna a Barcától.
més que un club
Avatar
NovaProspekt
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1912
Csatlakozott: 2019.11.26. 14:17:19

2020.07.05. 11:20:24

nálam amúgy a csatárkérdés úgy lenne megválaszolva, h idehoznám Aubameyangot 2-3 évre max most occsón (2021 nyarától szabad), aztán rámennék Halandra, amikor neki is jár lefele a szerződése. kérdés, h mennyire zavar be az, h utóbbinak Raiola az ügynöke.

Én a Lautaro-vonalat hanyagolnám, sosem láttam annyira jónak őt, és a csávó még ebben a mostani kiemelkedő szezonjában sem lőtt túl sok gólt, nemhogy még annyit, hogy megérjen 110 millát egy összegben.
Samper
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3846
Csatlakozott: 2014.10.22. 16:22:27

2020.07.05. 11:17:10

Értem, hogy nagy úr a pénz, de azt Európán kívül is megkaphatnák és szép emléket hagynának maguk után. Ostobaság kivárni, míg púpok lesznek a csapat játán és a szurkolókat is csak idegesítik. Azt meg, hogy milyenek lesznek az utánuk következők, azt a pénzen és a jószemű játékoskiválasztáson kívül egy klasszis csapatépítő edző döntheti el.
Avatar
NovaProspekt
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1912
Csatlakozott: 2019.11.26. 14:17:19

2020.07.05. 11:05:16

fanbarca írta:
2020.07.05. 09:31:42
Az a durva, hogy lassan kezdem várni, hogy a generáció nagyjai (Messi, Alba, Pique, Busquets, Suarez) lelépjenek. Eddig szomorúan gondoltam arra a napra, mikor megtörténik, most mégis izgatottan várom az újjáépülést. Szép volt, nagyon hálás vagyok nekik, elég volt. :)

Elnézném már azt a csapatot, ahol megint mindenki hajt, dolgozik, és az olyan emberek, mint De Jong, Puig, Fati, Semedo kiteljesedhet, nem kell minden labdával az öregeket keresse.
2-3 évig tuti nem nyernénk semmit egy ilyen csapattal, de én is. sztem az öregek esetében is már ott tartunk, h a természetes visszaesésük már olyan méreteket öltött, h belőlük sem lehet már kihozni kupát. innentől az egész vergődést értelmetlennek látom, és át kellene gondolniuk, h hogyan tovább.

plusz sztem naivitás azt gondolni, amit sokan írnak, h majd kirakjuk Busit, Piquét, Suárezt, de Messi meg marad. nagy változásokhoz nagy változtatások is kellenek, sztem vezéráldozat nélkül itt nem lesz újrakezdés.
Avatar
davi10
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6589
Csatlakozott: 2007.10.06. 20:02:40
Tartózkodási hely: Budapest

2020.07.05. 10:55:14

fanbarca írta:
2020.07.05. 09:31:42
Az a durva, hogy lassan kezdem várni, hogy a generáció nagyjai (Messi, Alba, Pique, Busquets, Suarez) lelépjenek.
Vagyunk ezzel így páran (szerintem Xavi is erre vár).
Ha ennek Messi elvesztése az ára, hát legyen. Biztos, hogy pár évig szenvedni fogunk, de valamikor el kell kezdeni, és inkább akkor, amikor még vannak olyan fiatalok a keretben, akikre lehet építeni, és akik nem jutottak Arthur sorsára.
Kép
"A Futball nyer, ha a Barca nyer"
"Ez a két szín, zöld és fehér minden másnál többet ér
Hát indulj és bátran énekelj velünk egy dalt a Fradiért"
Avatar
fcjoc
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2173
Csatlakozott: 2005.08.20. 22:41:37

2020.07.05. 10:24:41

fanbarca írta:
2020.07.05. 09:31:42
Az a durva, hogy lassan kezdem várni, hogy a generáció nagyjai (Messi, Alba, Pique, Busquets, Suarez) lelépjenek. Eddig szomorúan gondoltam arra a napra, mikor megtörténik, most mégis izgatottan várom az újjáépülést. Szép volt, nagyon hálás vagyok nekik, elég volt. :)

Elnézném már azt a csapatot, ahol megint mindenki hajt, dolgozik, és az olyan emberek, mint De Jong, Puig, Fati, Semedo kiteljesedhet, nem kell minden labdával az öregeket keresse.
+1

Ugyanez a véleményem! Fiatalos, mindenre is éhes, masszív csapatot akarok!
Avatar
fanbarca
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2162
Csatlakozott: 2010.05.15. 09:11:15
Tartózkodási hely: Szatmárnémeti

2020.07.05. 09:31:42

Az a durva, hogy lassan kezdem várni, hogy a generáció nagyjai (Messi, Alba, Pique, Busquets, Suarez) lelépjenek. Eddig szomorúan gondoltam arra a napra, mikor megtörténik, most mégis izgatottan várom az újjáépülést. Szép volt, nagyon hálás vagyok nekik, elég volt. :)

Elnézném már azt a csapatot, ahol megint mindenki hajt, dolgozik, és az olyan emberek, mint De Jong, Puig, Fati, Semedo kiteljesedhet, nem kell minden labdával az öregeket keresse.
més que un club
Avatar
daffy
Madridista
Hozzászólások: 7208
Csatlakozott: 2010.01.31. 19:11:40

2020.07.05. 07:20:01

Samper írta:
2020.07.05. 06:52:43
Ha nem jön egy olyan edző, aki megszűnteti azt, hogy Messi az egyetlen irányító és egyben a legeredményesebb csatár, valamint nem lehet pihentetni, akkor teljesen mindegy, hogy kiket hoznak Marad a nyögvenyelős folyamatos lecsúszás.
Viszont ha ilyen edző jön,akkor 3 hónap után lapátra kerül.
Fura,azt gondolom h jelenleg is Messi talán a legjobb játékos. Kíváncsi lennék,hogy minden hozzáadott plusz és mínusz dolgát véve(pályán kívül és belül egyaránt) vajon jobb-e vele a jelenlegi Barcelona,mint nélküle lenne.
Hirtelen rávágnám,hogy egyértelműen jobb. De belegondolva,engedve 1-2 hírnek,nem biztos h annyira jó ez most(vagy a jövőben).
Samper
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3846
Csatlakozott: 2014.10.22. 16:22:27

2020.07.05. 06:52:43

Ha nem jön egy olyan edző, aki megszűnteti azt, hogy Messi az egyetlen irányító és egyben a legeredményesebb csatár, valamint nem lehet pihentetni, akkor teljesen mindegy, hogy kiket hoznak Marad a nyögvenyelős folyamatos lecsúszás.
Avatar
gránit
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2402
Csatlakozott: 2010.06.12. 08:55:53

2020.07.05. 05:09:19

Neymart Messi miatt hajkurászták, aki a csapatban szeretné tudni a brazilt. Szinte lehetetlen megszerezni, főleg, hogy a járvány miatt mekkora bevételektől esett el a Barcelona (is). Ez a projekt kb felejtős, pedig Messi nagyon szeretné, ha Neymar újra a csapatban lenne.

Neymar is már régóta váltana. Tanulság: nem kell 5 éves szerződéseket kötni.
Avatar
NovaProspekt
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1912
Csatlakozott: 2019.11.26. 14:17:19

2020.07.04. 20:37:15

barca0417 írta:
2020.07.04. 20:26:09
Nem akarom elhinni hogy nem jut eszünkbe leigazolni Thiagot. Nagyon jöhetne Rakitic helyett. Olyan kaliber és stílus aki most jól jönne a középpályánkra. Vannak érdemi előre passzai. Már ez előre lépés lenne.
Ha még ő is Liverpoolba megy, ott tényleg komoly csapat lesz.
hidd el nem fog jönni, mert Bartoék teljesen butthurtek amiatt, hogy itthagyta a hülye fejüket anno. nekik ez becsületbeli ügy, majd megírja a Mundo, hogy jelenleg nem ezt a profilt keresi a Barca, vagy hasonló baromságot, ő meg megy vhova 25 millióért. :D aztán folytatjuk Neymar hajkurászását, mert az más, hiszen ő sztár, olyankor fel lehet adni az elveket.

viszont Pjaniccsal hasonló stílusú játékosok, és a bosnyák sokkal kevésbé sérülékeny. ha leigazolnánk Tyágót, félek, h menne a betegszobára Umtiti meg Dembélé mellé.
Avatar
barca0417
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2034
Csatlakozott: 2006.10.27. 18:06:27
Tartózkodási hely: erre-arra

2020.07.04. 20:26:09

Nem akarom elhinni hogy nem jut eszünkbe leigazolni Thiagot. Nagyon jöhetne Rakitic helyett. Olyan kaliber és stílus aki most jól jönne a középpályánkra. Vannak érdemi előre passzai. Már ez előre lépés lenne.
Ha még ő is Liverpoolba megy, ott tényleg komoly csapat lesz.
Kép
Baltazar
Barça B
Hozzászólások: 37
Csatlakozott: 2018.04.18. 13:24:13

2020.07.04. 18:38:16

Hozzák ide CR7-et, picit gálázzanak. Aztán tényleg építsenek már egy új csapatot.
Válasz küldése