Josep Maria Bartomeu

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15406
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2020.08.14. 23:41:40

Ezt nem csak miatta írom ide, de ide is illik.
címzettek: Barto, Piqué, Lajos, BUSI főleg, Alba.

Méltóság, emelt fő.

Volt itt két ikon, Iniesta és Xavi, akiknek a fenti játékosok a cipőfűzőjét sem köthetnék be, főleg Iniestának.
Ők tudták azt mondani, hogy ennyi volt, amikor még ötször komolyabb teljesítményt tettek le az asztalra.
Tudták, hogy ennyi, és teret adtak másoknak.

Ez a különbség az ikon és egy egyszerű balfék között.
Az elnök is ide vehető, aki semmilyen felelősséget soha nem vett magára, mindig mosta kezeit.

Méltóság. Ezt a szót kellett volna megtanítani nekik a La Masíán nem a tikitaka háttal a mezőnynek nullát.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
Balinho
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1122
Csatlakozott: 2005.06.26. 00:39:59

2020.08.14. 23:38:03

Ha most nem mennek a sociok "székházat gyújtogatni", ha nem hívják össze a rendkívüli közgyűlést, akkor meg is érdemlik, érdemeljük ezt a teljesítményt. Ha ennek nem lesz következménye, akkor a klub lehúzhatja magát a WC-n, az utolsó meg majd kapcsolja le a villanyt.
ALEXDP
Capitá del Barça
Hozzászólások: 582
Csatlakozott: 2008.08.18. 11:37:11

2020.08.14. 23:30:46

Esetleg politikai érdekek vannak a háttérben?
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10071
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2020.08.14. 23:28:14

crixus írta:
2020.07.10. 12:49:28
Azok az okok, gondok amik miatt ebben a szezonban semmit nem fogunk nyerni, nem lesznek azzal megoldva, hogy hozunk 2-3 marketinges szempontok alapjan kivalasztott jatekost (pl. Neymar, Lautaro). Jelen pillanatban pedig az a helyzet hogy a következö szezonban is Setien ül majd a padon, ami a gyenge taktika, motivalatlan jatek zaloga is. Tehat attol senkinek sem kell tartani, hogy majd jövöre duplazunk vagy akar csak 1-et is elhozunk a ket fajsulyos kupa közül.
A helyzet nagyban hasonlit arra amilyen 2008-ban volt. Inkompetens edzö, motivalatlan csapat, gyenge taktika. Erre lepte meg Laporta a varatlant es hozta Pep-et, illetve adott neki szabad kezet. Ilyen Barto alatt nem lesz, a gyeplö az ö kezeben kell maradjon.
Ha öszinte akarok lenni, ha mar nem nyerhetünk igy ebben a szezonban semmit, inkabb zugjunk ki gyalazatosan a BL-böl mar a Napoli ellen, hatha az sokaknal utolso csepp lenne.
Az a baj, hogy a nyílvánvaló probléma sem hozza magával az áldozatokat.mindig jön kifogás, ennyit tudunk.

Nem tudok mit mondani arra, hogy 5 év alatt az egyik legzseniálisabb, legesélyesebb BL csapatból sikerült egy töketlen, amatőr bandát csinálniuk....Barto out!!!
zsoltfree
Capitá del Barça
Hozzászólások: 970
Csatlakozott: 2006.01.10. 11:45:38
Tartózkodási hely: Budapest

2020.08.14. 23:18:09

csababarca írta:
2020.08.14. 23:05:55
zsoltfree írta:
2020.08.14. 22:56:22
Csalódtam volna ha valami idióta nem nyög be egy Fidesz hasonlatot.
Bocs akkor úgy írom hogy a mindenkor hatalmon lévő politikusok. Ha így jobban tetszik.
Peace. Pacsi.

Én nem értem, és tényleg valaki magyarázza már el. Laportat elzavartak. Nem is értem miért. Ezt pedig tűrik? Már a tavaly előtti produkció is vállalhatatlanul égő volt. És sajnos azt 2-szer alul tudták múlni. Mi van, ha ez 2 meccses megint?
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10071
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2020.08.14. 23:13:33

Subinho írta:
2020.08.14. 23:09:44
Mindenki nyugodjon meg, soha az életbe nem fog eltakarodni. Egy bűnöző, akinek a lényeg a minél nagyobb lenyúlás. Van még egy éve, biztosan kitölti, ez tuti. Kikaphatunk megint, vagy kieshetünk a ligából, akkor sem fog felállni, mert egy évig még tud sumákolni a pénzekkel. Rossel mellett lenne pedig a helye.

Pontosan.
Csak egyetlen kérdésem lenne: milyen csapatot vett át 2014-15-ben?!
és milyet fog leadni 2020-ban?!

Erről nincs miről beszélni...
Avatar
Subinho
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4183
Csatlakozott: 2005.03.17. 14:44:52
Tartózkodási hely: Budapest

2020.08.14. 23:09:44

Mindenki nyugodjon meg, soha az életbe nem fog eltakarodni. Egy bűnöző, akinek a lényeg a minél nagyobb lenyúlás. Van még egy éve, biztosan kitölti, ez tuti. Kikaphatunk megint, vagy kieshetünk a ligából, akkor sem fog felállni, mert egy évig még tud sumákolni a pénzekkel. Rossel mellett lenne pedig a helye.
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15406
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2020.08.14. 23:05:55

zsoltfree írta:
2020.08.14. 22:56:22
Csalódtam volna ha valami idióta nem nyög be egy Fidesz hasonlatot.
Bocs akkor úgy írom hogy a mindenkor hatalmon lévő politikusok. Ha így jobban tetszik.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
NovaProspekt
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1912
Csatlakozott: 2019.11.26. 14:17:19

2020.08.14. 23:02:50

Amikor úgy érzem, rezeg a léc, mindig eszembe jut, hogy ezek a csávók úgy tudnak milliomosok lenni, hogy félmilliárd eurót égettek el, és rendszeresen lealázzák őket a porondon minden évben. És még így is megy a habzsi-dőzsi. Olyankor úgy érzem, nem is olyan gáz a helyzetem :D
zsoltfree
Capitá del Barça
Hozzászólások: 970
Csatlakozott: 2006.01.10. 11:45:38
Tartózkodási hely: Budapest

2020.08.14. 22:56:22

Csalódtam volna ha valami idióta nem nyög be egy Fidesz hasonlatot.
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21052
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2020.08.14. 22:55:08

Na, most kell végre megmozdulnia a pártolóknak (pontosabban már korábban kellett volna, de most már tényleg nincs mentség tovább halogatni), mert ha ezek után is maradhat az elnök, akkor meg is érdemlik, amit kaptak/kaptunk, és kapni fognak/fogunk. Nem érdekel, hogy jövőre választások lesznek, ilyen szégyen után takarodniuk kell!

Laportát kis híján elzavarták a 07/08-as szezon után, pedig csak egy szoros párharcon estünk ki a végső győztes MU ellen. Okés, a 4-1-es zakó a Klasszikuson csúnya volt, de összességében ez a szezon sokkal, de sokkal csúnyább. Nem beszélve Bartoék többi disznóságáról, arról, ahogy leépítettek egy minden szempontból csúcson levő csapatot. :evil:
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15406
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2020.08.14. 22:52:48

Tomix354 írta:
2020.08.14. 22:50:07
Ha van egy kis gerince lemond még ma, legalább azzal köszönjön el, hogy nem hátráltat még 1 évvel.
Biztos lemond :D
Meg Busi is megköszöni és elmegy önként.

ezek olyanok mint itthon a fidesz, a hatalmat soha.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Tomix354
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1054
Csatlakozott: 2018.03.09. 21:22:40

2020.08.14. 22:50:07

Ha van egy kis gerince lemond még ma, legalább azzal köszönjön el, hogy nem hátráltat még 1 évvel.
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15406
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2020.07.17. 11:28:55

LG írta:
2020.07.17. 11:20:05
Én még reménykedek benne, hogy történik valami komoly fellépés, és ez a vezetőség nem töltheti ki az utolsó évét. Nem érdemlik meg. Idő előtt, megszégyenülve kellene távozniuk.

Ezért is kár az üres stadionos meccsekért, jöhettek volna a fehér zsebkendők.
Az a baj, hogy évek óta bűzlik a vezetőség, és csinálják a hülyeségeket, de nem volt semmilyen szurkolói akció, nem voltak nagyon fehér zsebkendők.
Emlékszem anno Laportának is lengették, 2007-2008 környékén folyamatos volt, meg a 2000-es évek elején, most már semmi.
Senkit nem érdekel ott hogy mi van a csapattal szerintem, egy Roma után, de legkésőbb a Pool után már rájuk kellett volna gyújtani az irodájukat, de még csak egy kisebb zúgolódás se volt ellenük.

Biztosan kitöltik az idejüket, Barto nem fog lemondani, és kiírni előrehozott választást...még arra is simán látok esélyt, hogy nagyon későre írja ki a választásokat, minél tovább rabolhasson, bár nem tudom a választások idejét hogyan tűzik ki.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21052
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2020.07.17. 11:20:05

Én még reménykedek benne, hogy történik valami komoly fellépés, és ez a vezetőség nem töltheti ki az utolsó évét. Nem érdemlik meg. Idő előtt, megszégyenülve kellene távozniuk.

Ezért is kár az üres stadionos meccsekért, jöhettek volna a fehér zsebkendők.
Avatar
Balinho
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1122
Csatlakozott: 2005.06.26. 00:39:59

2020.07.17. 09:27:15

Nemrég volt egy cikk arról, hogy Laporta tarolna a választásokon, ha elindulna... Nem tudom mikor lett ennyire egybites a gondolkodás a világban, de sajnos nem jóra számítok, ha a sociok tényleg ennyit bírnak felfogni a jelen helyzetből.

Komolyan, mintha a magyar politikát néznénk, vagy Orbán, vagy Gyurcsány, és ha az egyikből végképp elegünk van, akkor jöjjön vissza a másik. Ott van Victor Font, aki aktívan folyamatosan igyekszik aktívan, felelősséget vállalva véleményt nyilvánítani az aktuális ügyekben, konkrét elképzelései, programja van a jövőre, de az nyilván senkit nem érdekel, mert ha Laporta háromhavonta bekiabál egy "ez sz*r'-t a hátsó sorból, akkor az már bőven elég a népnek, mert úrrá lesz rajtuk a hatkupás nosztalgia.

És ezzel nem is feltétlenül azt mondom, hogy ne Laporta legyen az elnök, Bartoéknál csak jobb lehet, de programok, elképzelések, jövőkép alapján kéne dönteni, nem úgy, hogy ha eddig fehér vót, akkor most legyen újra fekete. Az emberek nagy része (azok közül, akik mondtak nevet, azoknak a 2/3-a) úgy vágta rá hogy legyen újra Laporta az elnök, hogy fingja nincs az elképzeléseiről, miközben Font évek óta épít és kommunikál egy jövőképet, projektet.

Tudom, hogy az egész világon ez megy, de határtalan dualizmus van mindenütt, de azt remélné az ember, hogy egy ilyen helyzetben, amikor egy socio a saját szeretett klubja jövőjéről dönthet, ráadásul úgy, hogy a szavazata értéke, a szava, a beleszólása jóval nagyobb, mint más választásokon, akkor ott azért felelősen dönt.
Samper
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3846
Csatlakozott: 2014.10.22. 16:22:27

2020.07.10. 17:24:38

Bartonak még van egy éve, de csak egy éve van. Az alatt nagy változás csak akkor lehet, ha az öregek úgy gondolják, hogy nincs még egy elfecsérelni való évük és lelépnek.
Avatar
crixus
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1390
Csatlakozott: 2014.03.14. 14:43:58

2020.07.10. 15:07:38

NovaProspekt írta:
2020.07.10. 13:42:56

mindig ezt mondjuk, aztán sosem indított el egyik égés sem semmit. sztem akkor már soha ne nyerjünk semmit a jövőben, úgyis csak elkényelmesítené a mindenkori vezetőséget és csapatot a trófeaözön.
Igen, csak ameddig az elmult szezonokban a bajnoki cim jött, addig most az sem, kupa v szuperkupa sem. Ez nagy különbseg. Mikor volt utoljara ilyen? Martino 14-ben volt ilyen dupla nulla. A cspat is gyenge volt, jött is a csere a padon. Illetve megingott a vezetöseg alatt a szek, amit csak egy nagybevasarlas, uj edzö + szezon vegi tripla nyugtatott le, tett ujra biztossa.
En ebben bizok hogy talan elinditana valamit egy gyors kieses.
Avatar
NovaProspekt
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1912
Csatlakozott: 2019.11.26. 14:17:19

2020.07.10. 13:42:56

crixus írta:
2020.07.10. 12:49:28
Ha öszinte akarok lenni, ha mar nem nyerhetünk igy ebben a szezonban semmit, inkabb zugjunk ki gyalazatosan a BL-böl mar a Napoli ellen, hatha az sokaknal utolso csepp lenne.
mindig ezt mondjuk, aztán sosem indított el egyik égés sem semmit. sztem akkor már soha ne nyerjünk semmit a jövőben, úgyis csak elkényelmesítené a mindenkori vezetőséget és csapatot a trófeaözön.
Avatar
crixus
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1390
Csatlakozott: 2014.03.14. 14:43:58

2020.07.10. 12:49:28

Azok az okok, gondok amik miatt ebben a szezonban semmit nem fogunk nyerni, nem lesznek azzal megoldva, hogy hozunk 2-3 marketinges szempontok alapjan kivalasztott jatekost (pl. Neymar, Lautaro). Jelen pillanatban pedig az a helyzet hogy a következö szezonban is Setien ül majd a padon, ami a gyenge taktika, motivalatlan jatek zaloga is. Tehat attol senkinek sem kell tartani, hogy majd jövöre duplazunk vagy akar csak 1-et is elhozunk a ket fajsulyos kupa közül.
A helyzet nagyban hasonlit arra amilyen 2008-ban volt. Inkompetens edzö, motivalatlan csapat, gyenge taktika. Erre lepte meg Laporta a varatlant es hozta Pep-et, illetve adott neki szabad kezet. Ilyen Barto alatt nem lesz, a gyeplö az ö kezeben kell maradjon.
Ha öszinte akarok lenni, ha mar nem nyerhetünk igy ebben a szezonban semmit, inkabb zugjunk ki gyalazatosan a BL-böl mar a Napoli ellen, hatha az sokaknal utolso csepp lenne.
Samper
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3846
Csatlakozott: 2014.10.22. 16:22:27

2020.07.10. 12:04:06

davi10 írta:
2020.07.10. 10:45:06
MessiNeymarSuarez írta:
2020.07.10. 10:24:55


Amúgy meg nem lennék meglepve, ha Messi is hangoztatná a véleményét, nagy adu van a kezében azzal, hogy pont 2021-ben jár le a szerződése.
Adu akkor és csak akkor lesz Messi kezében, ha közben lehoz egy jó évet.
Avatar
davi10
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6589
Csatlakozott: 2007.10.06. 20:02:40
Tartózkodási hely: Budapest

2020.07.10. 10:45:06

MessiNeymarSuarez írta:
2020.07.10. 10:24:55

Sajnos tartok attól, hogy ha jövőre lecsurran valami busz alá dobni való, akkor sokan elfelejtik a problémákat, és úgy lesznek vele hogy "szavazzunk Barto utódjára, jó ez így, rekord bevétel minden évben, a klub gazdaságilag növekszik".(a pályán mutatott teljesítmény, a klub megítélése, a klub alapelveinek ellentmondása már más téma)
Szerintem lejáratták már magukat eléggé.
Amúgy meg nem lennék meglepve, ha Messi is hangoztatná a véleményét, nagy adu van a kezében azzal, hogy pont 2021-ben jár le a szerződése.
Kép
"A Futball nyer, ha a Barca nyer"
"Ez a két szín, zöld és fehér minden másnál többet ér
Hát indulj és bátran énekelj velünk egy dalt a Fradiért"
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10071
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2020.07.10. 10:24:55

davi10 írta:
2020.07.10. 09:57:07
[
Hát ja, benne van, hogy nevető harmadikként befut majd az öreg.
Legyen igazad, és a háttérbe legyen kész terve, azért Font még mindig inkább sötét ló, a felmérés alapján is.
Attól viszont nem tartok, amit MNS írt, hogy végül Barto embere behúzná. Ezt csak súlyos kenőpénzek árán tudnám elképzelni.
Szerintem normális esetben minden edzőnek szabad kezet kellene kapnia, ami ott kezdődne hogy olyan edzőt kell választani, amelyik terve, felfogása a legjobban összeegyeztethető a Barcával, és a vezetőség maximálisan megbízik az elképzeléseiben és döntéseiben.
Az hogy ide hozzák Valverdét, Setient, hogy utána ne úgy szabhassa a keretet ahogy ő szeretné, az egyenes út a fájdalmas vereség felé.


Laportának remélem konkrét terve is van, 2015-ben komoly terv nélkül indult el, nem csoda hogy nem ő nyert.

Én azért nem lennék ilyen optimista, 5 éve a triplázó csapat miatt hamar elfelejtette a nép hogy miért is volt előrehozott választás és csont nélkül nyert Bartomeu.
Azóta is inkább a szurkolók lengették a fehér zsepit, a médiabotránynál is csak pár socio kezdett el lázadozni, pedig akkor már végleg rájuk kellett volna borítani az asztalt az elmúlt évek miatt.

Sajnos tartok attól, hogy ha jövőre lecsurran valami busz alá dobni való, akkor sokan elfelejtik a problémákat, és úgy lesznek vele hogy "szavazzunk Barto utódjára, jó ez így, rekord bevétel minden évben, a klub gazdaságilag növekszik".(a pályán mutatott teljesítmény, a klub megítélése, a klub alapelveinek ellentmondása már más téma)
Avatar
davi10
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6589
Csatlakozott: 2007.10.06. 20:02:40
Tartózkodási hely: Budapest

2020.07.10. 09:57:07

MessiNeymarSuarez írta:
2020.07.09. 22:51:41
Guardiola kinevezése is hatalmas lépés volt.
Nem is vitattam ezt el. Csak nem hiszem, hogy Valverde, Setien olyan szabad kezet kapna a keret alakításában, mint anno Pep.
Mihu írta:
2020.07.10. 08:59:26
...
Hát ja, benne van, hogy nevető harmadikként befut majd az öreg.
Legyen igazad, és a háttérbe legyen kész terve, azért Font még mindig inkább sötét ló, a felmérés alapján is.
Attól viszont nem tartok, amit MNS írt, hogy végül Barto embere behúzná. Ezt csak súlyos kenőpénzek árán tudnám elképzelni.
Kép
"A Futball nyer, ha a Barca nyer"
"Ez a két szín, zöld és fehér minden másnál többet ér
Hát indulj és bátran énekelj velünk egy dalt a Fradiért"
Avatar
Mihu
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4091
Csatlakozott: 2005.02.12. 21:35:42
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

2020.07.10. 08:59:26

Tudom, ez nem a Laporta topic, viszont úgy gondolom, hogy Barto kapcsán jelenleg Laporta megkerülhetetlen téma.

Program nélküli ex-elnök... Egyelőre nincs programja, mert még nem is döntötte el, hogy indul-e... Amúgy sztem már eldöntötte, csak még kétségek között tartja a népet. Ez is olyan politikai játszma. Addig amíg nem jelented be, hogy indulsz, az ellenfelek nem tudnak fikázni, hiszen miért fikázol egy olyan embert, aki egyelőre csak egy ex-elnök? Azt már megtették a váltás utáni években. Sztem ez a legfőbb érv, amiért még nem jelentette be, és ezt nagyon okosan teszi.

Egy elnökség sikerének több összetevője is van, nem csak az, hogy hány kupát nyertünk. Ilyen például a nemzetközi megítélés. A klubot akárhogy is nézzük, az elnökség munkájával együtt ítélik meg. Hiába sikeres egy klub, ha a vezetőség egy tajparaszt, korrupt, stb., akkor a klubra is rányomják ezt a bélyeget.
Laporta idejében ezzel a világon semmi baj nem volt. Viszonylag jó kapcsolatot ápoltunk minden klubbal, nem voltak nagy összecsapások, meg zűrös ügyek, mint pl. az AtMa-Grízes ügy. Hogy csak egy példát mondjak.

Lehet mondani, hogy az Ő idejében is voltak értelmetlen és drága igazolások. De ha megnézzük, akkor ilyenek nem voltak, mint most, hogy elköltöttünk 500 milliót 3 játékosra, akiből 1 totál értelmetlen volt (Gríz), 1 teljesen pénzpocséklás (Dembelé) és 1 volt olyan, akinek volt értelme, viszont óriási homály lett (Cout).

Nem voltak korrupciós ügyek, nem volt csődben a kassza, a La Masia virágkorát élte. A B csapat nem összevásárolt emberekből állt, hanem évek óta az akadémián nevelkedett fiatalokból.

Ezzel szemben most mi van? Pénzügyileg óriási a probléma, sportszakmailag értékelhetetlen az utóbbi 3 év ténykedése, de az előtte lévő éveket is még csak Messi és a Pep-team maradványa tette értékelhetővé. Sportdiplomáciában fekete s.ggűek vagyunk, bírósági ügyek tömkelege vetődik fel a vezetőség kapcsán, az Espai Barca projekt minden évben kezdődik, de aztán mégse...

Úgyhogy én azon a véleményen vagyok, hogy ezeknél a maffiózó, hatalommániás kártevőknél mindenki jobb, főleg egy Laporta, aki akárhogy is nézzük, 2003-tól oda emelte a klubot, ahova ember álmodni se mert róla, hogy bármikor is eljut az FC Barcelona.
Kép
Válasz küldése