Neymar

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!
Avatar
geridoss
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2785
Csatlakozott: 2008.11.30. 23:00:46
Tartózkodási hely: Eger

2020.12.14. 09:44:13

Jézusom, nehogy már az ő hibája legyen, mert így alárúgtak. Próbál valami látványt, szórakozást hozni a játékba, ebben az egyre taktikusabb futballba, de ja, népművészeti cserépedény bohóc. =D>

Ráadásul úgy néz ki, hogy súlyos sérülést szenvedett, rúgjunk bele még egyet.

Akármennyire gyűlölöd, ilyet senki sem érdemel. Elég érdekes jellemre vall, hogy így állsz hozzá.
"Látta a Real Madrid Villareal elleni 6-2-es győzelmét?" " Nem láttam, viszont emlékszek egy 6-2-re a Bernabeuból..." /Joan Laporta/

Visca el Barca!
Avatar
Barcaforever
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3973
Csatlakozott: 2004.10.13. 19:17:18
Tartózkodási hely: Barcelona/Budapest

2020.12.14. 09:26:40

Tegnap kikaptak a Lyontól, ok. De, hogy ennyi év után is, nem bírja kinőni a kontakt/szabálytalanság keresést, az egyszerűen hihetetlen... cipelte a labdát újra a 97. percben, mintha megint az lett volna a fejében, hogy na akkor megindulok és végigcselezem a kapuig. Nem is csoda, hogy az utolsó percben úgy elkaszálják, ahogy azt “illik”. Most olvasom a sporton, hogy hordágyon vitték le, minek kell ezt? Nem követem őt, de nálunk is ez volt számtalanszor, hogy sokszor a tilitolijával kereste ezeket az alkalmakat, utána meg jött a csodálkozás, hogy de miért rúgták fel... remélem nem fog úgy járni, mint Ronaldo vagy Maradona, hogy egyszer tényleg komolyan ledarálja vki.
Kép
Zsono
Jugador del Barça
Hozzászólások: 212
Csatlakozott: 2017.12.10. 21:12:36

2020.09.30. 20:38:04

Avatar
Sinya22
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3186
Csatlakozott: 2017.08.21. 17:40:25

2020.07.17. 20:23:46

LG írta:
2020.07.17. 14:27:46
Észre kéne már venni, hogy erős védekezéssel, gyenge támadójátékkal is lehet sikeresnek lenni, de fordítva nem! Hiába volt idén is Messink, Suarezünk, Griezmannunk stb, mégis a Real lett bajnok, holott közel sem rendelkezett ilyen támadókkal. Tehát sokkal inkább a védelem megerősítésén kellene dolgoznunk, nem is szeretnénk újabb 100 milliós támadókról olvasni. :evil:
Ne is reménykedj. Itt évek óta csak támadókért röpködnek a 100 milliók. Mathieu,Digne,Umtiti,Lenglet,Todibo. Ilyen neveket igazoltunk hátra. Umtitinek volt 1 nagyon komoly szezonja,mára vele se megyünk semmire. Lenglet tisztességesen helyt áll,szerintem tökéletes csere kh,de ő a kezdő,Piquével. Jövőre a veretes Piqué,Lenglet,Araujo hármas fogja féken tartani a vérmes osasuna és granada támadókat,mert az összes pénzemet ráteszem,hogy Umtiti pótlása is a ligából fog történni valakivel,aki a bl-ben se játszott még életében. Ezen kívül Alba is eléggé lejtmenetben van,Firpóban és nem látok sokat. De hát még Piquében is van 4 év,ráérünk addig.
Peter
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3229
Csatlakozott: 2019.09.04. 02:22:17

2020.07.17. 19:06:29

szbsz írta:
2020.07.17. 15:20:40
LG írta:
2020.07.17. 14:27:46

Úgy nagyjából szerintem megvagyunk jövőre a kezdőt tekintve. Mondjuk egy jó Alaba valóban dobhatna kicsit a dolgon, de mint mondtam szerintem nem hátul van a fő bibi.
Hát, ha így "megvagyunk jövőre a kezdőt illetően" akkor még az Európa ligába sem jutunk be.....
Avatar
NovaProspekt
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1911
Csatlakozott: 2019.11.26. 14:17:19

2020.07.17. 15:41:25

A Ciciben védekezik mindenki, nálunk Messi és Suárez -2.
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15406
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2020.07.17. 15:37:52

szbsz írta:
2020.07.17. 15:20:40


Ez a mostani Piqué, Lenglet, Alba, Semedo hátsósor bőven elég kéne, hogy legyen nekünk, szerintem. A Citynek sincs semmivel jobb védelme mègis a legerősebb csapat talán.
Egy csúcs Yaya-Viera duó szűrne előttük, akkor talán nem lenne gáz a védelem.
Piqué lefelé megy, Lenglet sose volt jobb közepesnél, Alba szintén gáz.

Lehet a Citynek sincs jobb védelme, de ott mondjuk tudják a dolgukat, a khv-k nem szaladgálnak ki ok nélkül szélre, a szélsőhátvédek nem futnak be minden alkalommal fogni a saját csapattársukat, szabadon hagyva a teljes szélét a pályának. (mondjuk ez utóbbit semelyik másik csapat se csinálta/csinálja soha.)

Működhetne a védelem, ha nem Busquets lenne előttük, ez elsőrendű kérdés, másrészt a teljes kp hatékonyan működne. Mert aranyos Puig pl ahogy ugrándozik, de össze vissza csinálja, haszon nincs belőle. De mondhatom Rakiticet is, Vidal szintén, a teljes kp össze vissza "rohangál" (kocog, vagy sétál) egész meccsen.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
szbsz
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 320
Csatlakozott: 2018.11.06. 12:25:42

2020.07.17. 15:20:40

LG írta:
2020.07.17. 14:27:46
Észre kéne már venni, hogy erős védekezéssel, gyenge támadójátékkal is lehet sikeresnek lenni, de fordítva nem! Hiába volt idén is Messink, Suarezünk, Griezmannunk stb, mégis a Real lett bajnok, holott közel sem rendelkezett ilyen támadókkal. Tehát sokkal inkább a védelem megerősítésén kellene dolgoznunk, nem is szeretnénk újabb 100 milliós támadókról olvasni. :evil:
Ez a mostani Piqué, Lenglet, Alba, Semedo hátsósor bőven elég kéne, hogy legyen nekünk, szerintem. A Citynek sincs semmivel jobb védelme mègis a legerősebb csapat talán.
Bár egy Alabanak azért tudnék örülnéni...

A fő probléma, hogy felállt védelemre kb. semmi ellenszerünk sincs, erre talán némi megoldást nyújthat majd Pjanic...

Plusz elől a Griezmann balszél,
Messi jobb, Ls center nem igazán működött. Egy 4-3-1-2 lehet működőképesebb lett volna, de ez szerintem idén ki se lett próbálva.

Úgy nagyjából szerintem megvagyunk jövőre a kezdőt tekintve. Mondjuk egy jó Alaba valóban dobhatna kicsit a dolgon, de mint mondtam szerintem nem hátul van a fő bibi.
"Some people think football is a matter of life and death. I don't like that attitude. I can assure them it is much more serious than that"
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21051
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2020.07.17. 14:27:46

Észre kéne már venni, hogy erős védekezéssel, gyenge támadójátékkal is lehet sikeresnek lenni, de fordítva nem! Hiába volt idén is Messink, Suarezünk, Griezmannunk stb, mégis a Real lett bajnok, holott közel sem rendelkezett ilyen támadókkal. Tehát sokkal inkább a védelem megerősítésén kellene dolgoznunk, nem is szeretnénk újabb 100 milliós támadókról olvasni. :evil:
Tomix354
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1054
Csatlakozott: 2018.03.09. 21:22:40

2020.07.17. 12:57:25

A rá szánt pénz 5 százalékából hozzunk egy olyan edzőt aki tud csapatot építeni. Ha meg nagyon jönni akar majd jöhet ingyen 2 év múlva.
Samper
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3846
Csatlakozott: 2014.10.22. 16:22:27

2020.07.17. 10:29:49

Messi fixa ideája, hogy Neymar visszahozatala segít minden bajon. Barto meg nem meri kimondani, hogy erről szó se lehet. Erre fecsérlődik az energia és röhög a Barcan a fél világ a helyett, hogy azzal törődnének, hogy merre van az előre. De a lehetséges jövendő elnökjelöltek se mutatnak ebben semmi bíztatót.
Alcantara
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3881
Csatlakozott: 2011.08.30. 09:31:30

2020.06.19. 17:29:16

Samper írta:
2020.06.19. 17:01:18
Az elsőfokú bíróság nem így látta. Ennél pofátlanabb perlést a fociban még nem láttam.
Egyet kell értsek veled e tekintetben. Azért vannak annak valami bája, hogy második nyár kezdődik el a visszavágyódásával, miközben lehúzna minket pofátlanul, a sunyi távozása kapcsán.
A vezetőség sok hibája mellett ez egy pozitív megoldás, hogy minden nyáron van valami alibi kifogás, miért nem tudják szerződtetni. Remélem ott aszalódik meg a francia ligában.
Samper
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3846
Csatlakozott: 2014.10.22. 16:22:27

2020.06.19. 17:01:18

Sanama írta:
2017.08.08. 23:30:46
Persze, sajnos kb. ez sosem fog kiderülni, hogy pontosan mi volt leírva.
De, ha az volt benne, hogy ha aláírja a szerződést, akkor és július 31ig itt van, jár a pénz, akkor Bartomeuék hiába tartják vissza. Előbb utóbb ki kell majd fizetni.
Az elsőfokú bíróság nem így látta. Ennél pofátlanabb perlést a fociban még nem láttam.
Avatar
NovaProspekt
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1911
Csatlakozott: 2019.11.26. 14:17:19

2020.03.21. 20:17:52

Előbb-utóbb tutira visszakerül ide, ha igazán akarja és nem hosszabbít egy 5%os emelésért
Peter
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3229
Csatlakozott: 2019.09.04. 02:22:17

2020.03.21. 19:07:14

Nem létezhet klasszis csapat egyéniség(ek) nélkül.....és ez fordítva is igaz....Neymar nagyot tévedett aminek ő is és a Barca is elszenvedője volt....Barcelonában lenne a helye....és minél előbb, mert az idő mindenki ellen dolgozik...!
Avatar
davi10
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6587
Csatlakozott: 2007.10.06. 20:02:40
Tartózkodási hely: Budapest

2020.03.20. 16:33:36

MessiNeymarSuarez írta:
2020.03.20. 13:53:23
Azért a klubot érdekli, lásd tele van a Camp Nou ázsiaiakkal, és a hivatalos Youtube videók is sokszor olyan (idióta) effektusokkal vannak tele, amik ázsiában divatosak.

Természetesen senkit sem, így Neymart sem a PR miatt fogják hozni(csúnya lenne ha már ott tartanánk), én Neymart nem is hoznám ha találnánk jobb alternatívát.
Igen, az Ázsiai piac miatt mentünk arra haknizni és azért jött nyáron valami japán srác (akiről azóta se hallottam semmit), miután lecsúsztunk Kubo-ról. De ezért segget csinálni a szánkból semmi értelme.

Amúgy ez globális jelenség, a Clásico-t is azért húzták délre pár éve. Egy Neymar-igazolással nem fogunk jobban betörni Ázsiába. Pláne miután azt látja a célközönség (legalábbis gondolom azok az ázsiaiak azok, akik annyira nincsenek benne a labdarúgásban), hogy itt ez a fetrengős balhézós brazil gyerek, aki a VB-t is végigfetrengte.
Most már hülye haja sincsen, amivel anno megdobta az imidzsét.

Én nagyon ellene vagyok a visszahozatalának, de Griezmann-t is nagyon elleneztem, mégis úgyahogy megszoktam már. Vidal-t meg az elmúlt évek egyik, ha nem a legjobb igazolásának tartom, pedig az ő bejelentésénél is kiakadtam.
Kép
"A Futball nyer, ha a Barca nyer"
"Ez a két szín, zöld és fehér minden másnál többet ér
Hát indulj és bátran énekelj velünk egy dalt a Fradiért"
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10071
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2020.03.20. 13:53:23

davi10 írta:
2020.03.20. 13:15:44
Hála istennek nem vagyunk rászorulva az efféle PR-ra.

Az ilyen nagy kluboknak nincs erre szükségük, az ilyenekkel, hogy van 100 millió insta követőm maximum Kínába meg az USA-ba lehet házalni.

Ha jól tudom nálunk a játékosok teljes mértékben megtartják az ilyen reklámbevételeket, úgyhogy a klub szempontjából teljesen mindegy, hogy hány játékosuk van a legutóbbi Chio-reklámba.

És akkor abba még bele se megyek, hogy az Insta-tábor se minden, nézd meg a dab-király Pogba-t, elvileg elég nagy a marketing értéke, mégis többet árt, mint használ a jelenlegi klubjának. És ez az ilyen primadonnáknál nem ritka.
Nem tudon, hogy most milyen az öltözői hangulat Párizsba, de pár éve elég sok helyről lehetett hallani a brazil bagázs hülyeségeiről. Na mármost a nyakamat rá, hogy a francia bajnoki címeket meg a BL-kieséseket Neymar nélkül is ugyanúgy hozták volna.

Teljesen fölösleges összehasonlítani Hollywood-ot az Európai focival, ott tényleg kb. csak a marketingértéked számít. A fociban lehetsz egy rusnya csávó 0 egyéniséggel, ha odateszed magad a pályán és győzelemre viszed a csapatot, senkit nem fog érdekelni, itt tényleg a teljesítmény az elsődleges.
Amúgy megjegyzem, hogy az általad emlegetett Jamea Gunn-sztori vége az lett, hogy kapott egy borsos szerződést a Warner-től a The Suicide Squad-ra, és még a Disney is visszakönyörögte, úgyhogy elég jól jött ki a szituból...
Elsősorban a közösségi média egyre nagyobb szerepére, hatására hoztam példának, már az is durva hogy ilyenek miatt kirúgnak valakit, még ha utána(szerencsére) rendeződött is a dolog.

Azért a klubot érdekli, lásd tele van a Camp Nou ázsiaiakkal, és a hivatalos Youtube videók is sokszor olyan (idióta) effektusokkal vannak tele, amik ázsiában divatosak.

Természetesen senkit sem, így Neymart sem a PR miatt fogják hozni(csúnya lenne ha már ott tartanánk), én Neymart nem is hoznám ha találnánk jobb alternatívát.
A visszaigazolását akkor támogatnám, ha nagyon szigorú kondíciókba bele menne, nem lenne Brazíliába kirándulgatás, bulizgatás, "véletlen" lesérülés mindig a saját és a tesó szülinapjának közeledtével.
Idén mintha kicsit össze kapta volna magát, Dortmund ellen is lőtt 2 gólt, védekezésben is szerepet vállalt, de tény hogy messze van a valódi önmagától.

Szerintem most nyáron vissza fogjuk venni, a hírek szerint a PSG hajlandó 150M-ért megválni tőle, az már nagy kérdés hogy jól járunk-e vele, vagy egy újabb bukta lesz.
Egy benőtt fejű Neymarral érezhetően előrébb lehetnénk, de elsősorban a védelmet kellene rendbe rakni.
Avatar
davi10
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6587
Csatlakozott: 2007.10.06. 20:02:40
Tartózkodási hely: Budapest

2020.03.20. 13:15:44

Hála istennek nem vagyunk rászorulva az efféle PR-ra.

Az ilyen nagy kluboknak nincs erre szükségük, az ilyenekkel, hogy van 100 millió insta követőm maximum Kínába meg az USA-ba lehet házalni.

Ha jól tudom nálunk a játékosok teljes mértékben megtartják az ilyen reklámbevételeket, úgyhogy a klub szempontjából teljesen mindegy, hogy hány játékosuk van a legutóbbi Chio-reklámba.

És akkor abba még bele se megyek, hogy az Insta-tábor se minden, nézd meg a dab-király Pogba-t, elvileg elég nagy a marketing értéke, mégis többet árt, mint használ a jelenlegi klubjának. És ez az ilyen primadonnáknál nem ritka.
Nem tudon, hogy most milyen az öltözői hangulat Párizsba, de pár éve elég sok helyről lehetett hallani a brazil bagázs hülyeségeiről. Na mármost a nyakamat rá, hogy a francia bajnoki címeket meg a BL-kieséseket Neymar nélkül is ugyanúgy hozták volna.

Teljesen fölösleges összehasonlítani Hollywood-ot az Európai focival, ott tényleg kb. csak a marketingértéked számít. A fociban lehetsz egy rusnya csávó 0 egyéniséggel, ha odateszed magad a pályán és győzelemre viszed a csapatot, senkit nem fog érdekelni, itt tényleg a teljesítmény az elsődleges.
Amúgy megjegyzem, hogy az általad emlegetett Jamea Gunn-sztori vége az lett, hogy kapott egy borsos szerződést a Warner-től a The Suicide Squad-ra, és még a Disney is visszakönyörögte, úgyhogy elég jól jött ki a szituból...
Kép
"A Futball nyer, ha a Barca nyer"
"Ez a két szín, zöld és fehér minden másnál többet ér
Hát indulj és bátran énekelj velünk egy dalt a Fradiért"
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10071
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2020.03.20. 12:13:36

brownieheaven írta:
2020.03.18. 21:25:31
Ezt a marketinges példát már párszor végigmantráztad itt, azóta se érdekel senkit, hogy mennyien követik a Barca instáját, vagy a Logrones görkorcsolya szakosztályának a twitter fiókját, hacsak nem fórumozik itt velünk Bartomeu elvtárs is. Nem is értem, ez egyeseknek miért fontos, hacsak nem arról van szó, hogy valami okosat akarnak ide beböfögni, és ez épp kapóra jön.
Engem sem érdekel, mivel szurkoló vagyok, nem pedig a klub menedzsere.
Ettől függetlenül nem lehet elhaladni a mostani trendek mellett, és amellett hogy merre halad(sajnos...) a foci, és igen is számít, mert manapság a közösségi média már nem jófej gesztus, hanem nagyon komoly üzleti ágazat, és ki tudja mennyire fog eltolódni a jövőben a fontossága, tippem szerint nagyon.
Lásd: 10 éve ha el nyomtál közösségi médiában valamilyen ízléstelen vicces, akkor röhögtek vagy fogták a fejüket az emberek. Most egy saját profilra kirakott nyamvadt 20 karakteren múlhat akár egy több száz millió eurós produkció sorsa is, vagy egy 10 éves poszt miatt rúgnak ki belőle (lásd James Gunn-t)
10 éve ha valaki azt mondja hogy ez lesz, minimum kinevetjük, azt szintén aki szerint pár év múlva eurók tíz-százezreit fizetnek 1-1 idétlen fénykép feltöltéséért a szponzorok.

Nekem sem szimpatikus az irány, de el kell fogadni, régen ami a TV-t jelentette, az most egyre inkább a közösségi média felé tolódik át.
Értem ez alatt a reklám bevételt, és azt, hogy a jövő szurkolói hamarabb látnak majd meg elsőre egy focistát valami idétlen szponzorált tartalomban, mint a TV-ben játszani.
Na ezért nem mindegy az a fránya social media.

Persze senkit sem fognak leigazolni csak emiatt, viszont egy játékos értékénél már most is észlelhető a jelenség, és egyre többet fog nyomni a latba.
Avatar
brownieheaven
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 472
Csatlakozott: 2014.08.04. 14:08:04
Tartózkodási hely: München

2020.03.18. 21:25:31

Ezt a marketinges példát már párszor végigmantráztad itt, azóta se érdekel senkit, hogy mennyien követik a Barca instáját, vagy a Logrones görkorcsolya szakosztályának a twitter fiókját, hacsak nem fórumozik itt velünk Bartomeu elvtárs is. Nem is értem, ez egyeseknek miért fontos, hacsak nem arról van szó, hogy valami okosat akarnak ide beböfögni, és ez épp kapóra jön.
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10071
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2020.03.01. 12:01:25

Egy valamit ne felejtsünk el:
Neymarnak hatalmas marketing értéke van. Elég megnézni, hogy a Juventusnak Ronaldo előtt, és Ronaldo után mennyi követője lett.
Márpedig Messi és Ronaldo után Neymar a harmadik legnagyobb marketing értékű játékos, ez már kicsit árnyalja a Griezmann 120-ért vs Neymar 180-ért kérdést.


Tény ami tény, a pályáról kimondhatatlanul hiányzik a profilja(pályán kívül már más kérdés), ez vitathatatlan, szóval ha sikeresek akarunk lenni, akkor vagy őt kell vissza szerezni, vagy találni végre valakit a posztjára aki megfelelően le tudja fedni azt a feladatkört, ami a mai napig hiányzik.

Amúgy ahhoz képest, hogy mennyire le akart lécelni a nyáron, szerintem nem rossz a statja, és fontos gólokat lőtt, én arra tippeltem volna hogy az egész szezont lelátózva tölti.
De én csak akkor hoznám, ha szigorúan meg lenne kötve a keze(kezdve azzal, hogy törött lábbal se mehessen bulizni a nővérke szülinapjára), de a mostani vezetőséget elnézve ezt kétlem.

Volt kérdés:
A hírek szerint, ha egy játékos az adott klubbal az első szerződését tölti, akkor 3 szezon után kérvényezheti a FIFA/UEFA-t, hogy bizonyos számokat figyelembe véve kiszámoljon egy fix összeget, amit ki fizetve átigazolhatna úgy, hogy a jelenlegi klubjának nem kell a beleegyezése.(lehet ez is az oka, hogy még nem hosszabbított)
Avatar
davi10
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6587
Csatlakozott: 2007.10.06. 20:02:40
Tartózkodási hely: Budapest

2020.03.01. 11:44:31

geridoss írta:
2020.03.01. 11:02:40
Gondolom majd ugyanilyen méltósággal kezelitek azt is, ha neadjisten nem nyerünk semmit ebben a szezonban, vagy Messi visszavonulása után beköszönt egy sötétebb időszak.
Messi visszavonulásakor Neymar már legalább 30 éves lesz, kétlem, hogy vissza tudná szerezni és addigra meg tudná tartani azt a formáját, ami már pár éve elveszett.

80 misi-ig, hivatalos bocsánatkéréssel és lejjebb adott fizuval jöhet csak szóba, de azzal is megint szembemegyünk magunknak. Pár éve még nagyon ment a duma, hogy aki egyszer elhagyta a klubot, az nem kell vissza (pedig akkoriban Thiago mondjuk nagyon kézenfekvő lett volna), most meg megyünk a pereskedő primadonna után, aki sokkal sérülékenyebb lett és leeresztett a francia bajnokságban.
Kép
"A Futball nyer, ha a Barca nyer"
"Ez a két szín, zöld és fehér minden másnál többet ér
Hát indulj és bátran énekelj velünk egy dalt a Fradiért"
Avatar
geridoss
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2785
Csatlakozott: 2008.11.30. 23:00:46
Tartózkodási hely: Eger

2020.03.01. 11:02:40

Gondolom majd ugyanilyen méltósággal kezelitek azt is, ha neadjisten nem nyerünk semmit ebben a szezonban, vagy Messi visszavonulása után beköszönt egy sötétebb időszak.
"Látta a Real Madrid Villareal elleni 6-2-es győzelmét?" " Nem láttam, viszont emlékszek egy 6-2-re a Bernabeuból..." /Joan Laporta/

Visca el Barca!
SergiBarjuan
Barça C
Hozzászólások: 13
Csatlakozott: 2015.01.07. 16:24:43

2020.03.01. 09:53:48

Samper írta:
2020.02.29. 16:38:49
Annyira rossz a véleményem Neymarról, hogy el vagyok képedve, hogy másoké nem.
Na,akkor már ketten vagyunk...Bármennyire is ő lenne a megoldásunk,tilos visszahozni...Méltóság is van még a világon,fontosabb nekem az eredményességnél...
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18359
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2020.02.29. 17:15:19

Samper írta:Annyira rossz a véleményem Neymarról, hogy el vagyok képedve, hogy másoké nem.
Nagyszerű, és ezt ki is tudnád fejteni, vagy az már nem megy?
Válasz küldése