Barca Igazolások

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!

Kivel pótolnád Busit?

Zubimendi
8
9%
Ambarabat
5
6%
Nico
25
29%
Más
32
37%
Nem hoznék senkit
16
19%
 
Szavazatok száma: 86
Fofana
Barça B
Hozzászólások: 51
Csatlakozott: 2012.07.25. 14:18:13

2020.08.06. 15:33:16

Grimaldo írta:
2020.08.05. 21:49:48
Fofana írta:
2020.08.05. 21:25:33
Ha a Bl-meccseken nem jut szóhoz Garcia, akkor a tét nélküli bajnokikon csak azért játszatták, hogy piacképesebbé tegyék és el tudják dönteni, hogy hosszabb távon ragaszkodnak-e hozzá. Ez 1 héten belül ki fog derülni.
Nem kell ebbe ennyit látni, Garcia azert került kezdőbe, mert 2020nak konkretan úgy indult neki a city, hogy ő volt az egyetlen egeszseges cb a keretben, amúgy kb annyit játszott volna mint nalunk Fati, ha mindenki egészséges a szezon elején.
Az már más kérdés, hogy stabil teljesítményt nyújtott és Laporte mellett megragadt a kezdőben.
Amúgy Real ellen is kezdő 11be várják.
Július 8 - július 26 időszakban 6 tétmeccset játszott a City. Ezeken a meccseken 2-t végigjátszott EG, 2-n félidőnyit kapott. Ezalatt játszott teljes meccset Otamendi, Stones és Laporte is. A vészmegoldás Fernandinhot egyszer sem szerepeltették cb-ben. Volt kínánat a posztján, biztosan nem azért játszatták, mert egyáltalán nem volt más megoldás. Azt esetleg el tudom képzelni, hogy korábbi sérüléseik után óvatosan akarta a cb-ászokat terhelni Guardiola. De ha nem akarja EG-t kipróbálni, akkor hármunkat és a vészmegoldás Fernandinhot is kényelmesen tudta volna forgatni. Szerintem a tét nélküli bajnokik után a BL-meccsek fogják megmutatni, mennyire komolyan számolnak vele a jövőben.
Goikoechea
Jugador del Barça
Hozzászólások: 106
Csatlakozott: 2008.02.07. 10:17:47

2020.08.06. 15:26:14

https://fcbarcelonalatestnews.com/fc-ba ... ers-wages/

Ĺehet, hogy ez pontosabb adat. Sajnos nem tudom mi az igazság.
Fofana
Barça B
Hozzászólások: 51
Csatlakozott: 2012.07.25. 14:18:13

2020.08.06. 15:07:39

aladebinary írta:
2020.08.06. 14:48:17
I read on Tastyfootball about Barcelona Players Salaries and i am well impressed with their weekly wages but the players which are around messi are not good enough, Vidal need to leave. Thats my opinion. https://tastyfootball.com/salary/barcel ... kly-wages/
Nincs felcserélve a listán Messi és Griezmann fizetése?
Avatar
roy69
Barça B
Hozzászólások: 79
Csatlakozott: 2008.05.29. 09:18:58
Tartózkodási hely: Dunakeszi

2020.08.06. 12:12:52

‼️ HIVATALOS: A Barcelona élt a Gustavo Maia-ra szerzett 4,5 millió eurós vásárlási opciójával. A 19 esztendős balszélső 2025-ig tartó szerződést ír alá, kivásárlási ára pedig 300 millió euró lesz.

Maia egyelőre a Barcelona B-ben fog szerepelni. 🇧🇷🔴🔵
Avatar
szbsz
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 320
Csatlakozott: 2018.11.06. 12:25:42

2020.08.06. 11:29:12

Annál, hogy egy évre megint kölcsönadjuk nincs rosszabb döntés szerintem. Az Arsenal jövőre sem lesz harcban még a bl helyekért se plusz EL-ben fognak menni, mondhatni nem túl biztató a helyzetük... Ha Cou ott is “befloppul” akkor a szerződésének az utolsó másfél évét nulla önbizalommal fogja lenyomni, merthogy kölcsön adni sem fogjuk tudni már az tuti.

Szóval csak az eladásában szabad gondolkozni, esetleg valami csere ügyletben.
Ha már Arsenal: Auba felkészül?!.. :mrgreen:
"Some people think football is a matter of life and death. I don't like that attitude. I can assure them it is much more serious than that"
Grimaldo
Capitá del Barça
Hozzászólások: 550
Csatlakozott: 2013.01.20. 19:26:59

2020.08.05. 21:49:48

Fofana írta:
2020.08.05. 21:25:33
A Transfermarkt.de-n olvastam, hogy a City megvette 45M-ért Aké-t a kieső Bournemouth-tól. A vételár, főleg ebben a gazdasági helyzetben, azt sugallja, hogy kb. 3. számú khv-nek szánják Laporte és Stones mögé. Rajtuk kívül ott van még a posztra Otamendi (ugyanúgy 2022-ig szóló szerződéssel, mint E. Garcia) és végszükség esetén Fernandinho is. Ha a Bl-meccseken nem jut szóhoz Garcia, akkor a tét nélküli bajnokikon csak azért játszatták, hogy piacképesebbé tegyék és el tudják dönteni, hogy hosszabb távon ragaszkodnak-e hozzá. Ez 1 héten belül ki fog derülni.
Ez azt jelenti, hogy most jobbak lettek az alkupozicíók Garcia megszerzésére. A poén az egészben, hogy Sané-t a City ugyanígy 45M-ért adta el a Bayernnek (igaz neki 1 év volt vissza a szerződéséből). A mostani nyári átigazolási mérlegük kb. -55M. Minimum kell most tárgyalni Garciáért, de jövőre is elhozhatjuk.
(Aké ára egyébként ugyanolyan irreálisnak tűnik, mint Arthuré a Pjanics üzletnél. Lehet, hogy ez is egy mérleg kozmetikázási akció része lesz?)
Nem kell ebbe ennyit látni, Garcia azert került kezdőbe, mert 2020nak konkretan úgy indult neki a city, hogy ő volt az egyetlen egeszseges cb a keretben, amúgy kb annyit játszott volna mint nalunk Fati, ha mindenki egészséges a szezon elején.
Az már más kérdés, hogy stabil teljesítményt nyújtott és Laporte mellett megragadt a kezdőben.
Amúgy Real ellen is kezdő 11be várják.
Avatar
szbsz
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 320
Csatlakozott: 2018.11.06. 12:25:42

2020.08.05. 21:27:57

Thiagoért licitet indított a Bayern. A “szerencsés” befutót jóval többet fog letenni az asztalra mint 30 milla... Szóval engedjük el nyugodtan. :mrgreen:
"Some people think football is a matter of life and death. I don't like that attitude. I can assure them it is much more serious than that"
Fofana
Barça B
Hozzászólások: 51
Csatlakozott: 2012.07.25. 14:18:13

2020.08.05. 21:25:33

A Transfermarkt.de-n olvastam, hogy a City megvette 45M-ért Aké-t a kieső Bournemouth-tól. A vételár, főleg ebben a gazdasági helyzetben, azt sugallja, hogy kb. 3. számú khv-nek szánják Laporte és Stones mögé. Rajtuk kívül ott van még a posztra Otamendi (ugyanúgy 2022-ig szóló szerződéssel, mint E. Garcia) és végszükség esetén Fernandinho is. Ha a Bl-meccseken nem jut szóhoz Garcia, akkor a tét nélküli bajnokikon csak azért játszatták, hogy piacképesebbé tegyék és el tudják dönteni, hogy hosszabb távon ragaszkodnak-e hozzá. Ez 1 héten belül ki fog derülni.
Ez azt jelenti, hogy most jobbak lettek az alkupozicíók Garcia megszerzésére. A poén az egészben, hogy Sané-t a City ugyanígy 45M-ért adta el a Bayernnek (igaz neki 1 év volt vissza a szerződéséből). A mostani nyári átigazolási mérlegük kb. -55M. Minimum kell most tárgyalni Garciáért, de jövőre is elhozhatjuk.
(Aké ára egyébként ugyanolyan irreálisnak tűnik, mint Arthuré a Pjanics üzletnél. Lehet, hogy ez is egy mérleg kozmetikázási akció része lesz?)
Avatar
davi10
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6588
Csatlakozott: 2007.10.06. 20:02:40
Tartózkodási hely: Budapest

2020.08.05. 17:28:08

barca0417 írta:
2020.08.05. 17:16:42
Thiago 30 milla lenne, annyiért engedi el a Bayern. Mert 1 év múlva lejár a szerződése. Én hoznám az tuti. Ha Alena nem jön vissza, Rakitic és esetleg Vidal távozik akkor meg főleg.
Thiagoban benne van az stílus és minőség amire szükségünk van.
Coutinhot meg ne alázzuk már meg annyira, hogy mindenáron szabadulni akarunk tőle meg ilyen Guendouzikra cseréljük.
Ha kapunk érte egy jó ajánlatot, menjen, de a kölcsönnek semmi értelme, inkább maradjon és próbálják meg használni.
Szerintem nem ő tehet róla hogy ennyibe került. Meg tudjuk mennyire jönni akart. Nyilván nem nyújtotta azt amit vártunk, de az okát kéne megtalalni, nem kirugdosni a csapatbol. Nem egy ketballabas balf.. ról van szó.
Alena-ban én amúgysem látom azt a nagy pluszt, be lehetne számítani Thiago-ba, de nem hiszem, hogy a Bayern-nek kellene.

Coutinho-nál meg ha jól emlékszem 8 meccset lejátszik még nálunk és fizethetünk a Liverpool-nak talán 20 misit.
Szerintem ha nem lenne ez a bónusz (meg a magas fizuja), akkor a klub se forszírozná az elpasszolását.
Kép
"A Futball nyer, ha a Barca nyer"
"Ez a két szín, zöld és fehér minden másnál többet ér
Hát indulj és bátran énekelj velünk egy dalt a Fradiért"
Avatar
barca0417
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2034
Csatlakozott: 2006.10.27. 18:06:27
Tartózkodási hely: erre-arra

2020.08.05. 17:16:42

Thiago 30 milla lenne, annyiért engedi el a Bayern. Mert 1 év múlva lejár a szerződése. Én hoznám az tuti. Ha Alena nem jön vissza, Rakitic és esetleg Vidal távozik akkor meg főleg.
Thiagoban benne van az stílus és minőség amire szükségünk van.
Coutinhot meg ne alázzuk már meg annyira, hogy mindenáron szabadulni akarunk tőle meg ilyen Guendouzikra cseréljük.
Ha kapunk érte egy jó ajánlatot, menjen, de a kölcsönnek semmi értelme, inkább maradjon és próbálják meg használni.
Szerintem nem ő tehet róla hogy ennyibe került. Meg tudjuk mennyire jönni akart. Nyilván nem nyújtotta azt amit vártunk, de az okát kéne megtalalni, nem kirugdosni a csapatbol. Nem egy ketballabas balf.. ról van szó.
Kép
Avatar
szbsz
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 320
Csatlakozott: 2018.11.06. 12:25:42

2020.08.05. 16:36:52

Tivadar6 írta:
2020.08.04. 13:08:03
Mi lesz Coutinhoval? Tudtok róla valamit?
Valószínű PL vagy itt marad. Elvileg az Arsenal a legkomolyabb érdeklődő, egy évre kölcsön 9 milliót adnának érte plusz a fizuja felét ( :mrgreen: ) átvállalnák.

Mondjuk ilyen lehetőségek mellett szerintem akkor már tartsuk itt egy szezont, hátha...
"Some people think football is a matter of life and death. I don't like that attitude. I can assure them it is much more serious than that"
Avatar
NovaProspekt
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1912
Csatlakozott: 2019.11.26. 14:17:19

2020.08.05. 14:53:20

Sztem se jön már így Tyágó, h Pjanic itt van. Meg a vezetőségnek ez már ilyen becsületbeli ügy, h szóba sem állnak vele.
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18359
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2020.08.05. 14:31:56

Fofana írta:
2020.08.05. 13:44:33
Thiagonak 2021-ig van szerződése. Én is örültem volna neki. Így, hogy elhoztuk Pjanicsot, már nincs rá szükség. Max egy Pjanics-Thiago cserének lenne értelme.
Busi, Pjanic, De Jong, Puig, Thiago.
Fofana
Barça B
Hozzászólások: 51
Csatlakozott: 2012.07.25. 14:18:13

2020.08.05. 13:44:33

Thiagonak 2021-ig van szerződése. Én is örültem volna neki. Így, hogy elhoztuk Pjanicsot, már nincs rá szükség. Max egy Pjanics-Thiago cserének lenne értelme.
Avatar
szbsz
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 320
Csatlakozott: 2018.11.06. 12:25:42

2020.08.05. 12:37:05

Szerintem Szoboszlainak kéne adnunk egy esélyt. :shock:
"Some people think football is a matter of life and death. I don't like that attitude. I can assure them it is much more serious than that"
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21051
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2020.08.05. 11:56:28

Nem tudom, mennyiért jönne Eric, de Thiago is hozható lenne szerintem 20-25 körül.
Nem tudom, meddig érvényes a szerződése, de idén elég jól ment a Bayernnel, szóval nem értem, hogy miért engednék el ennyire olcsón. Egy nagy hátránya van, hogy sérülékeny, de még ezzel együtt is lényegesen többet kérhetnének érte.
drobika
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1412
Csatlakozott: 2017.10.12. 11:54:08
Tartózkodási hely: Pécs

2020.08.05. 11:05:38

Biztosan az edző személye a legfontosabb kérdés nálunk? Szerintem nem, sőt, majdnem mindegy ki itt az edző a jelenlegi helyzetben. Nagyon jól tudják szerintem ezt azok a ,,nagy,, edzők is, akiket időnként a média hírként felreppent. Szerintem épeszű edző a jelenlegi körülmények miatt nem vállal el vezetőedzői pozíciót nálunk.
Meg kellene most már tanulnunk a játékospiacot is kicsit elengedni. Nincs zsé már nagy nevekre és szerintem szükség sincs rájuk.Azoknak adjunk lehetőséget akik itt nevelkedtek, van bennük jövőkép. Ja, hogy a jövőképet ki kellene alakítani! Na ez itt a legnagyobb baj, hogy nincs jövőkép! Langyos víz van, sodródás az árral, hogy valahogy csak lesz majd.
Tökös, jó edzőt ide akkor van értelme hozni, ha a jelenlegi, unalomig elmondott körülmények megváltoznak.
Avatar
davi10
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6588
Csatlakozott: 2007.10.06. 20:02:40
Tartózkodási hely: Budapest

2020.08.05. 09:50:11

Chino írta:
2020.08.04. 22:32:06

Pocchettino jelenleg szabad és állítólag egy top klub megkeresésére vár, a Monacot meg talán a Benficát ki is kosarazta mert nívósabb csapatba menne. Csodálkozom, hogy nem lett velünk összeboronálva. Bartoéknak mondjuk sokkal kényelmesebb egy ilyen Sétiennel, mint egy karakánabb eszővel.
Pár napja lehetett olvasni, hogy a régebbi "Én sosem edzeném a Barcelona-t" nyilatkozatát nem is úgy gondolja, azóta azért lehet olvasni, hogy Ő is jelölt nálunk.
MichaaBee írta:
2020.08.04. 23:20:34
szerk.: azt egyébként érti valaki, hogy Eric Garcíát miért lehet visszahozni, miközben Thiago szóba sem jöhet?
Középpályán így is elegen vagyunk, hátra viszont mindenképp kéne valaki. Pár éve, amikor meg nagyobb szükség lett volna rá, akkor több volt hátra a szerződéséből és nem lehetett volna akciósan elhozni.
Gondolom ilyesmi a magyarázat, pedig én is bírom a csávót és szívesen látnám újra a csapatban.
mondjuk 2 év múlva egy De Jong - Puig -Thiago sor, igaz addigra Thiago is 30+ lenne .
Kép
"A Futball nyer, ha a Barca nyer"
"Ez a két szín, zöld és fehér minden másnál többet ér
Hát indulj és bátran énekelj velünk egy dalt a Fradiért"
Avatar
vinszentvega
Capitá del Barça
Hozzászólások: 831
Csatlakozott: 2016.09.13. 10:17:08

2020.08.05. 09:22:44

MichaaBee írta:
2020.08.04. 23:20:34
Chino írta:
2020.08.04. 22:32:06
Pocchettino jelenleg szabad és állítólag egy top klub megkeresésére vár, a Monacot meg talán a Benficát ki is kosarazta mert nívósabb csapatba menne. Csodálkozom, hogy nem lett velünk összeboronálva. Bartoéknak mondjuk sokkal kényelmesebb egy ilyen Sétiennel, mint egy karakánabb eszővel.
Madridista, aki, ha nem tévedek, többször is nem olyan finoman kifejezte már, hogy nem szívleli a Barcelonát. :)

szerk.: azt egyébként érti valaki, hogy Eric Garcíát miért lehet visszahozni, miközben Thiago szóba sem jöhet?
Semmi Madridizmus nincs benne.... Egyszerűen túl sok időt töltött El Prat-ban, onnan volt az ellenszenve. De tud katalánul káromkodni, meg ordítani, akkor igazából csak jót tehet a halvérűinkkel :D
It's the little differences. I mean, they got the same shit over there that we got here, but it's just...it's just, there it's a little different
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18359
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2020.08.05. 08:57:04

LG írta:
2020.08.05. 08:22:15
szerk.: azt egyébként érti valaki, hogy Eric Garcíát miért lehet visszahozni, miközben Thiago szóba sem jöhet?
Gondolom azért, mert Thiago kerülne vagy tízszer annyiba.
Nem tudom, mennyiért jönne Eric, de Thiago is hozható lenne szerintem 20-25 körül.
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21051
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2020.08.05. 08:22:15

szerk.: azt egyébként érti valaki, hogy Eric Garcíát miért lehet visszahozni, miközben Thiago szóba sem jöhet?
Gondolom azért, mert Thiago kerülne vagy tízszer annyiba.
Avatar
dorian01
Barça B
Hozzászólások: 60
Csatlakozott: 2020.06.16. 15:06:16

2020.08.05. 07:47:11

MichaaBee írta:
2020.08.04. 23:20:34
Chino írta:
2020.08.04. 22:32:06
Pocchettino jelenleg szabad és állítólag egy top klub megkeresésére vár, a Monacot meg talán a Benficát ki is kosarazta mert nívósabb csapatba menne. Csodálkozom, hogy nem lett velünk összeboronálva. Bartoéknak mondjuk sokkal kényelmesebb egy ilyen Sétiennel, mint egy karakánabb eszővel.
Madridista, aki, ha nem tévedek, többször is nem olyan finoman kifejezte már, hogy nem szívleli a Barcelonát. :)

szerk.: azt egyébként érti valaki, hogy Eric Garcíát miért lehet visszahozni, miközben Thiago szóba sem jöhet?
Szerintem azért, mert ő az utánpótlásból ment el és nem az első csapattól :D De igen, vicces...
De amúgy az utánpótlásból elmenőket többször is visszahoztuk már (Fabregas, Alba, Pique...).
Avatar
MichaaBee
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5718
Csatlakozott: 2007.11.09. 15:12:26

2020.08.04. 23:20:34

Chino írta:
2020.08.04. 22:32:06
Pocchettino jelenleg szabad és állítólag egy top klub megkeresésére vár, a Monacot meg talán a Benficát ki is kosarazta mert nívósabb csapatba menne. Csodálkozom, hogy nem lett velünk összeboronálva. Bartoéknak mondjuk sokkal kényelmesebb egy ilyen Sétiennel, mint egy karakánabb eszővel.
Madridista, aki, ha nem tévedek, többször is nem olyan finoman kifejezte már, hogy nem szívleli a Barcelonát. :)

szerk.: azt egyébként érti valaki, hogy Eric Garcíát miért lehet visszahozni, miközben Thiago szóba sem jöhet?
H a t t r i c k
NBA Fantasy: EuroBarca League 2013: #1
EuroBarca Keeper League 2014, 2018, 2020: #2
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7360
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2020.08.04. 22:32:06

Fofana írta:
2020.08.04. 21:08:33
A transfermarkt.de adatai szerint 2022-ig van szerződése Eric Garcia-nak a City-nél. Az első csapatnál a játékpercei többségét a vírusszünet után gyűjtötte be. Elérhetetlen bajnoki első és elbukhatatlan második hely miatt nyugodtan játszathatják. A nagy kérdés - és a várható piaci értéket is jelentősen befolyásolhatja -, hogy az augusztusi BL-meccseken mennyire számít rá Guardiola. A jelenlegi gazd-i helyzetben az ára kb. 20M lehet. Pénzszűkében nincs a City, mert értékesítette Sanét és nála olcsóbban megvette Ferran Torrest. Van idejük meggyőzni a hosszabításról. Szerintem ők tárgyalni fognak Alaba vételéről és EG eladásáról is, de inkább érdemes várniuk 1 évet. Addig Garcia értéke nőhet, akár sikerülhet vele hosszabbítani és Alaba ingyen lesz. Ha ők kivárásra játszanak, akkor érdemesebb Alabára hajtani, de csak nyomott áron. A Bayern tudja, hogy nem tud sok pénzt kisajtolni belőlünk és jövőre ingyen kell elengednie.
Azért gondoljunk bele, hogy EG-nek a Citynél konkurenciának ott van Laporte aki hosszútávon alapembere a klubnak és a még szintén fiatal Stones, aki, bár idén kevesebbet játszott eddig stabil játékosa volt a Citynek. ( a többi cserét, mint Otamendi, Fernandinho stb., most nem veszem ide)
Itt, mindamellett, hogy "hazajönne", ami egy ilyen idős játékos esetében tényező, komoly esélye van hogy a közeljövőben beverekedje magát a kezdőbe. Piqué amellett, hogy lassan 34 éves sem a teljesítménye sem a hozzáállása nem predesztinálja a kezdőtagságra. Simán el tudom képzelni, hogy a következő, de legkésőbb a rákövetkező szezon után szögre akasztja a cipőt.
És valljuk be Lenglet egy jó harmadik számú védő, teljesítménye és képességei alapján sem a kezdőcsapatba való.
Azt nem tudom mennyit keres a Cityben, de az itteni fizetéseket elnézve nem hiszem, hogy alább kellene adni mint amit ott kap.

Fofana írta:
2020.08.04. 21:08:33
Szerintem a legjobb igazolásunk egy olyan edző szerződtetése lenne, akinek a személye garantálni tudná a magas sportszakmai színvonalat.
Ilyen edző nem létezik. Garancia senkire sincs, max. az esélyekről lehet vitatkozni.
Viszont itt nem is a tényleges szakmai tudás lenne a lényeg. Egy olyan személy kéne, aki rendbe tudná tenni az öltözőt, aki meg meri húzni, hogy egy Busquetset, Piquét, Suarezt, Griezmannt leültet a padra. Kb. úgy, ahogy Pep tette a megérkezésekor. Csak erre baromi kevés az esély.

Pocchettino jelenleg szabad és állítólag egy top klub megkeresésére vár, a Monacot meg talán a Benficát ki is kosarazta mert nívósabb csapatba menne. Csodálkozom, hogy nem lett velünk összeboronálva. Bartoéknak mondjuk sokkal kényelmesebb egy ilyen Sétiennel, mint egy karakánabb eszővel.
Forca Barca!!!!
Válasz küldése
cron