Barca Igazolások

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!

Kivel pótolnád Busit?

Zubimendi
8
9%
Ambarabat
5
6%
Nico
25
29%
Más
32
37%
Nem hoznék senkit
16
19%
 
Szavazatok száma: 86
RA7
Jugador del Barça
Hozzászólások: 128
Csatlakozott: 2020.05.12. 04:22:04

2020.08.15. 00:26:34

Roma, Liverpool és most ez. Meddig megy ez még?
Avatar
vinszentvega
Capitá del Barça
Hozzászólások: 831
Csatlakozott: 2016.09.13. 10:17:08

2020.08.15. 00:02:13

Az eladó játékosainkon kb most buktunk 50%-ot.
Illetve úgy hiszem hogy nagyon csábító célpontjai lettünk bármelyik igazolható tehetségnek a világon...
It's the little differences. I mean, they got the same shit over there that we got here, but it's just...it's just, there it's a little different
zsoltfree
Capitá del Barça
Hozzászólások: 970
Csatlakozott: 2006.01.10. 11:45:38
Tartózkodási hely: Budapest

2020.08.14. 22:41:35

Ha bl-t akarsz nyerni gyere a barcaba. Hátha kolcsonadnak jó csapatnak és akkor sikerül, mint coutinhonak.
Kovbal88
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2165
Csatlakozott: 2013.07.17. 16:50:38

2020.08.14. 22:38:26

Egy csodaedzővel és 180 fokos változással, lehetne itt csapatot építeni.
Van egy jó kapusunk.
Semedo nem rossz védő, sebessége nagyon megvan, mellé kellene két jó belső védő. Umtitinek kb annyi. Alba se rossz még pár évig.
Középpályán De Jongban nagyon sok van. Coutinhoból is meg Dembeléből még bármi lehet.
Griezmann se elveszett játékos..még ő is tehetne hozzá. Szóval lehetne itt mit csinálni, csak hozzáállás kérdése.
De hát negyedik éve égünk a BL-ben ez azért elég beszédes.
RA7
Jugador del Barça
Hozzászólások: 128
Csatlakozott: 2020.05.12. 04:22:04

2020.08.14. 18:57:48

Épp ezért kellene egy 3. vagy 4.osztályú kupa ellenfél ellen játszatni a kisgyerekeket. Valahol valami nagyon elromlott az utóbbi években.
Avatar
Nero.
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6905
Csatlakozott: 2015.08.14. 19:02:12

2020.08.14. 18:28:40

Soha nem lett volna szabad Zubizarretat elküldeni. Az összes igazolása ült (Mathieu is jó volt, csak nem volt annyira helyes mint Bartra), kivéve Vermaelent de amikor nem volt sérült akkor magas színvonalon játszott.

Ráadásul a legnagyobb vicc hogy abszolút ok nélkül lett elküldve, Rosell volt sáros illetve Messi és Enrique között volt probléma, mégis a sport igazgatóval vitették el a balhét.
“Mindig is elakartam jutni Kínába. Soha nem gondoltam volna, hogy idővel Kína jön el hozzám.”
Avatar
davi10
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6589
Csatlakozott: 2007.10.06. 20:02:40
Tartózkodási hely: Budapest

2020.08.14. 18:24:57

Egy játékos árát nem néztem meg... :D

Valóban, 13 volt, egy rossz szavunk nem lehet. 35-ért ment, 26+9-ért jött Neto.

Így tényleg nem értem honnan jött ez a 30-40...
Bravo és TS 12-12 volt, Bravo 18-ért ment tovább.
Kép
"A Futball nyer, ha a Barca nyer"
"Ez a két szín, zöld és fehér minden másnál többet ér
Hát indulj és bátran énekelj velünk egy dalt a Fradiért"
Avatar
NovaProspekt
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1912
Csatlakozott: 2019.11.26. 14:17:19

2020.08.14. 18:08:29

Cillessen ilyen 15 milla körül volt basszus :D
Avatar
davi10
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6589
Csatlakozott: 2007.10.06. 20:02:40
Tartózkodási hely: Budapest

2020.08.14. 18:02:37

RA7 írta:
2020.08.14. 17:11:05
A fizetésük nem jött vissza, de elfogadom az érvedet, de akkor is értelmetlen igazolások voltak. Egy Stegen mögé minek kell 30-40 milliós csere kapus(Cillessen, Neto)?
A fiatalok megkapnák erre a néhány meccsre a lehetőséget, vagy berobbannak vagy első osztályú meccsekkel a hátuk mögött még többért is ellehetne adni őket.
Mondjuk a kapusposzt pont nem olyan ahol szerintem lehet kísérletezgetni. Ha valahova, akkor oda tényleg olyat hozzanak, aki "ismeri a ligát", de legalább valamilyen elsőosztályú tapasztalata van.
Mezőnybe becserélnek egy ifit és elbénázgat az oké. De ha ittmaradunk cserekapus nélkül, TS lesérül és beallítunk egy 0km-es gyereket a harmadosztályból, akiről ott derül ki, hogy nincs ott fejben, akkor sokkal nagyobb gázba vagyunk, mintha egy ifi csatár bénázna Suarez helyén pl.
Ettől függetlenül a 30-40 millió tényleg sok egy cserekapusért de Cillessen-ért még azt mondom, hogy megérte. A Neto-Cillessen biznisz már más kérdés...

A másik témához meg, igazad van, a fizetésük valóban nem jött vissza, de a Dembele, Coutinho, Griezmann, DeJong, Arda pakkon kívül én egyikről se tudnék, hogy kiemelkedően nagy lett volna a fizuja. Sőt, ezek mellett szerintem bagó ment el a többiekre, bár ezt úgyse tudjuk meg.
Kép
"A Futball nyer, ha a Barca nyer"
"Ez a két szín, zöld és fehér minden másnál többet ér
Hát indulj és bátran énekelj velünk egy dalt a Fradiért"
RA7
Jugador del Barça
Hozzászólások: 128
Csatlakozott: 2020.05.12. 04:22:04

2020.08.14. 17:11:05

davi10 írta:
2020.08.14. 15:26:55
Varatrix írta:
2020.08.14. 12:17:32
Elkeserítő...

Az utolsó 5 átigazolási év igazolásai, akiket nem a B-ből hoztunk, vagy kölcsönből jött vissza volt játékosok (D.Suárez, vagy Dulifuli):

Aleix Vidal, Arda turan, Cilessen, Digne, Umtiti, Alcácer, André Gomes, Marlon, Mina, Semedo, Paulinho, Dembelé, Coutinho, Todibo, Boateng, Murillo, Arthuro Vidal, Arthur, Lenglent, Malcom, Firpo, Braithwaite, Neto, de Jong, Griezmann

Én vastaggal kiszedtem, akit akkor is leigazolnék, hogy most már tudom amit tudok.
Lehet így is nézni. De szerintem érdemes számításba venni, hogy kiken kerestünk / nem buktunk azok közül, akik nem félkövérek nálad:

Digne, Marlon, Mina, Arthur (végülis), Malcom
Todibo meg ha továbbáll, kétlem, hogy 1 misinél kevesebbet kapnánk érte, de a Schalke fizetett 1,5-öt a kölcsönért, szóval Ő máris pluszos.
Marlon meg hiába játszott keveset, érte is oda volt a fél fórum, szóval Ő nálam semmilyen értelemben nem bukta. Nekem úgy rémlik, hogy csak a nemEU-s helyek miatt passzoltuk el.

Boateng, Murillo kölcsönbe jött vészmegoldások voltak, Boateng egy nagy 0 volt, Murillo tette a dolgát, szerintem Ő nem kudarc.

Szerintem érdemes néha ilyen szempontból is megközelíteni az átigazolási eredményeket, de tény, hogy az elsődleges cél a csapatépítés lenne, utána van, hogy pluszba továbbadjunk valakit (legalábbis szurkolói szempontból).
A fizetésük nem jött vissza, de elfogadom az érvedet, de akkor is értelmetlen igazolások voltak. Egy Stegen mögé minek kell 30-40 milliós csere kapus(Cillessen, Neto)?
A fiatalok megkapnák erre a néhány meccsre a lehetőséget, vagy berobbannak vagy első osztályú meccsekkel a hátuk mögött még többért is ellehetne adni őket.
Avatar
davi10
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6589
Csatlakozott: 2007.10.06. 20:02:40
Tartózkodási hely: Budapest

2020.08.14. 15:26:55

Varatrix írta:
2020.08.14. 12:17:32
Elkeserítő...

Az utolsó 5 átigazolási év igazolásai, akiket nem a B-ből hoztunk, vagy kölcsönből jött vissza volt játékosok (D.Suárez, vagy Dulifuli):

Aleix Vidal, Arda turan, Cilessen, Digne, Umtiti, Alcácer, André Gomes, Marlon, Mina, Semedo, Paulinho, Dembelé, Coutinho, Todibo, Boateng, Murillo, Arthuro Vidal, Arthur, Lenglent, Malcom, Firpo, Braithwaite, Neto, de Jong, Griezmann

Én vastaggal kiszedtem, akit akkor is leigazolnék, hogy most már tudom amit tudok.
Lehet így is nézni. De szerintem érdemes számításba venni, hogy kiken kerestünk / nem buktunk azok közül, akik nem félkövérek nálad:

Digne, Marlon, Mina, Arthur (végülis), Malcom
Todibo meg ha továbbáll, kétlem, hogy 1 misinél kevesebbet kapnánk érte, de a Schalke fizetett 1,5-öt a kölcsönért, szóval Ő máris pluszos.
Marlon meg hiába játszott keveset, érte is oda volt a fél fórum, szóval Ő nálam semmilyen értelemben nem bukta. Nekem úgy rémlik, hogy csak a nemEU-s helyek miatt passzoltuk el.

Boateng, Murillo kölcsönbe jött vészmegoldások voltak, Boateng egy nagy 0 volt, Murillo tette a dolgát, szerintem Ő nem kudarc.

Szerintem érdemes néha ilyen szempontból is megközelíteni az átigazolási eredményeket, de tény, hogy az elsődleges cél a csapatépítés lenne, utána van, hogy pluszba továbbadjunk valakit (legalábbis szurkolói szempontból).
Kép
"A Futball nyer, ha a Barca nyer"
"Ez a két szín, zöld és fehér minden másnál többet ér
Hát indulj és bátran énekelj velünk egy dalt a Fradiért"
RA7
Jugador del Barça
Hozzászólások: 128
Csatlakozott: 2020.05.12. 04:22:04

2020.08.14. 14:18:44

Lesznek itt meglepetések mikor új kezekbe kerül a klub!!

Thiago Silvakra sajnáltam a 40 milliót, erre hoztunk egy Mathieut 30ért azt hiszem.. M
Avatar
Varatrix
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4857
Csatlakozott: 2007.12.26. 14:18:11
Tartózkodási hely: Böpö

2020.08.14. 12:17:32

MessiNeymarSuarez írta:
2020.08.14. 11:13:25
Ez már anno Matykóékkal is elkezdődött, de a sokat szídott francia(én is elleneztem az idehozatalát) legalább valamennyire megszolgálta az árát amikor nem BHV-ként kellett játszania.
Fájó belegondolni hogy mennyit vertünk el Ardákra, Gomesekre, miközben Gündogan, De Bruyne és társai is a piacon voltak, de ott van most Thiago is pl, külföldi lapok szerint is ma este a Barcáért kellene villognia és nem pedig a Barca ellen.
Elkeserítő...

Az utolsó 5 átigazolási év igazolásai, akiket nem a B-ből hoztunk, vagy kölcsönből jött vissza volt játékosok (D.Suárez, vagy Dulifuli):

Aleix Vidal, Arda turan, Cilessen, Digne, Umtiti, Alcácer, André Gomes, Marlon, Mina, Semedo, Paulinho, Dembelé, Coutinho, Todibo, Boateng, Murillo, Arthuro Vidal, Arthur, Lenglent, Malcom, Firpo, Braithwaite, Neto, de Jong, Griezmann

Én vastaggal kiszedtem, akit akkor is leigazolnék, hogy most már tudom amit tudok.
Kép
"Gavi egy porszívó hangja egy másnapos reggelen. Egy sirály, aki ellopja a halat, amikor már a zsinóron tekered. A villám, amit nem lehet megállítani. Egy vuvuzela a nagymamád temetésén. "- Javier Aznar
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10071
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2020.08.14. 11:13:25

Ronaldo sem bolond, a támogatói nagyonnagy hányada a MU-tól és a Real Madridtól van, hosszú távon többet veszítene mint nyerne egy Barcelonai kalanddal.
Épp ezért sem fog elmenni soha sem egy Citybe, egy Atleticoba/hozzánk, vagy Interbe.
PSG viszont adott lehetőség, meghódíthatná a csodálatos francia bajnokságot is, vagy a Bundesliga is opció.

RA7 : Pontosan, erre én is rávetítettem múltkor, hogy az egy dolog hogy a Dembele-Coutinho csomagra elvertünk 250 milliót, az nagyobb probléma hogy mellette elégettünk kb 700 milliót 4-5 év alatt olyanokra akik Umtitin és Semedon kívül messze nem ütik meg a szintet, és sokukról már előre látszott hogy itt stílusidegenek vagy maximum csereemberek lesznek(ha megkapják a lehetőséget).

Ez már anno Matykóékkal is elkezdődött, de a sokat szídott francia(én is elleneztem az idehozatalát) legalább valamennyire megszolgálta az árát amikor nem BHV-ként kellett játszania.
Fájó belegondolni hogy mennyit vertünk el Ardákra, Gomesekre, miközben Gündogan, De Bruyne és társai is a piacon voltak, de ott van most Thiago is pl, külföldi lapok szerint is ma este a Barcáért kellene villognia és nem pedig a Barca ellen.


Az egyik legnagyobb bevételű topcsapatként egy eurónk sincs igazolásra még fizucsökkentéssel sem, valahogy nem lesz meglepő ha vezetőségváltás után kihullanak majd a csontvázak a szekrényből, és lesz pár "érdekes" dolog, mint például Bartomeu építészcégének kapcsolatai, vagy a Paulinho-féle igazolások.
RA7
Jugador del Barça
Hozzászólások: 128
Csatlakozott: 2020.05.12. 04:22:04

2020.08.13. 22:03:16

Chino írta:
2020.08.11. 13:48:28
Kovbal88 írta:
2020.08.10. 22:23:25
NovaProspekt írta:
2020.08.10. 20:01:13


A töketlen vezetőségen túl az is gond általánosságban, hogy a játékosok hatalma nagyon megnőtt a fociban.
Ezért nem szabad öt éves szerződéseket adni a játékoknak magas fizetéssel. Úgymond lehetne gondolni arra, hogy Mi van ha? ez és ez történik pár mérkőzés vagy év után.
Egy láda pénzt elszórt a klub, és jött belőle pár bajnoki cím, pedig egy jó utánpótlás neveléssel, 3-4 év alatt egy erős csapatot lehetett volna építeni...aztán az alapokat megtartani és minden évben csiszolni rajta. 2004 ben elég volt egy Ronaldinho-t betenni a csapatban és máris jött a muzsika. Aztán amilyen jól álltunk 2009 körül most olyan rossz a helyzet. Sorra jön a 100 millás igazolás és bukik meg egyik a másik után.
Az utánpótlásneveléssel nem lehet egy klubot a top-ban tartani, vannak időszakok, amikor nincsenek olyan kaliberű játékosok akik akár 2-3 éven belül megütnék a kezdő szintet, ezt el kell fogadni. Mondom ezt úgy, hogy én örülnék a legjobban ha ez kivitelezhető lenne. Kellenek igazolások, akár igen komoly pénzért is. Még akkor is, haa 1-2 fiatal meg is üti a szintet. Dembélé vagy Umtiti (bár ő elég korrekt áron jött) is pl. egy ilyen transzfer volt, azt nem lehetett előre tudni, hogy a sérülések ennyire betesznek neki, ennek semmi előjele nem volt.
Sajnos nagyobb igazolások nélkül egy top klub nem tud szinten maradni. Az "össze-vissza", indokolatlan igazolások persze más lapra tartoznak. Amikor olyan középszerű játékosokat vesz a klub nagy pénzért, ami teljesen indokolatlan, abszolút nem hiányposzt az tényleg érthetetlen és csak hanyatlásnak dönti a csapatot.
A szerződések már más tészták. Nincs gond az öt éves kontraktusokkal, ha olyan játékosokról van szó akik hosszútávon erősítést jelenthetnek és rövid távú szerződésben benne van hogy 2 éven belül nem hosszabbít, aztán fillérekért elmegy. A gond az, amikor 30+ os játékosoknak adunk 5 éves kontraktusokat. Lásd Busquets, Piqué, Suarez stb. Így nem tudunk megszabadulni tőlük még ingyen sem.
A fizetési struktúra megint egy elcseszett dolog. Semedo-t is szídjuk, hogy mennyire pénzéhes, de ha megnézzük a fizetési rátát, valahol ott kullog a végén Firpoval egy szinten. Ter Stegen dettó. A 0 teljesítményt Griezmann, meg a második legjobban kereső. Baromi nagy a bértömeg, de a legnagyobb gond, hogy össze-vissza vannak fizetve. Aztán csodálkozunk, hogy alapemberek mennének el, mert egy normális csapatban, teljesítményükhöz mérten kb. a másfélszeresét keresik, a Busquets félék meg 0 motivációval itt maradnak, mert így is-úgyis felveszik a horribilis pénzt. Sztem az se igazán érdekli már őket, hogy játszanak-e vagy padon ülnek.

A legégetőbb szükség viszont egyértelműen egy edző lenne. Aki a Napoli ellen meg merte volna húzni, hogy a sárgaveszélyben lévő, sérülten játszó Messit lekapja a pályáról legkésőbb a 60. percben, amikor már ráadásul nem a góllövés volt a fontos. Hatalmas mázli, hogy nem lett komolyabb baja, nem sok hiányzott hozzá, hogy csak a lelátóról nézhesse a bajorok elleni meccset.
Vagy a második félidőre leszedni Griezmannt és betenni helyette Puigot/Fatit, mindkettő szakmailag teljesen indokolt lett volna. Én Xavitól ezt várnám. Lehet, hogy egyik-másik játékossal cimbik, de legalább tekintélye van, felnéznek rá. Zidane sem egy zseni, vagy egy páratlan motivátor, de tisztelik és ő leszedhet bárkit a pályáról, aki nem úgy teljesít. Ha ott is egy ilyen báb ülne, könnyen lehet, hogy a 2./3. helyért harcoltak volna.
Setienre ezért sem tudok igazán haragudni. Ennyire kötött kézzel lehetetlen normális munkát végezni.
40 milliós Firpo igazolások teljesen értelmetlenek. Az egyértelmű hogy kell igazolni legyen akármilyen az utánpótlás, de nem igaz hogy a Masias srácok azt az évi 10 meccset ingyen ne tudnák lehozni pl Alba mögött amit Firpo, ha meg berobban valaki akkor megvannak az adott posztra az utódok! Nem is értem. Ezekkel van a főbb probléma, nem a Coutinho, Dembele, Griezmann féle nagyösszegű igazolásokkal, jóval több pénzt vittek el ezek a kis értelmetlen bizniszek.
sansz
Capitá del Barça
Hozzászólások: 843
Csatlakozott: 2019.09.23. 11:54:39

2020.08.13. 21:38:36

LG írta:
2020.08.13. 21:12:30
Barca_10 írta:
2020.08.13. 20:41:04
ezért a véglegest is bevállalom, de én nagyon megnézném. Megmutatná a sok léhűtőnek mi az a szenvedély. Vihetik érte Griezmannt, Luist, Coutinhot. 35 évesen olyan szinten van még mindig amire csettinteni kell.
Befejezéseknél még mindig klasszis, játékban viszont már évek óta komoly mínusz. Vannak csapatok, akik ezt elbírják, de mi pont nem azok vagyunk, szerintem. Még a Juventus sem lett jobb vele: nagyjából amennyit adott, annyit el is vett tőlük.
Ugyanaz a problémakör,mint Messi, nehéz objektíven értékelni már őket. Szerintem mindkettőjükre az igaz,hogy egy iszonyú keménykezű, de értelmes edző, akire hallgatnak is, még mindkettőből ki tudná hozni a jót és le tudná szorítani a rosszat, de ilyen edző a világon nincs.
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21052
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2020.08.13. 21:12:30

Barca_10 írta:
2020.08.13. 20:41:04
ezért a véglegest is bevállalom, de én nagyon megnézném. Megmutatná a sok léhűtőnek mi az a szenvedély. Vihetik érte Griezmannt, Luist, Coutinhot. 35 évesen olyan szinten van még mindig amire csettinteni kell.
Befejezéseknél még mindig klasszis, játékban viszont már évek óta komoly mínusz. Vannak csapatok, akik ezt elbírják, de mi pont nem azok vagyunk, szerintem. Még a Juventus sem lett jobb vele: nagyjából amennyit adott, annyit el is vett tőlük.
Barca_10
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1489
Csatlakozott: 2009.06.27. 15:50:43

2020.08.13. 20:41:04

ezért a véglegest is bevállalom, de én nagyon megnézném. Megmutatná a sok léhűtőnek mi az a szenvedély. Vihetik érte Griezmannt, Luist, Coutinhot. 35 évesen olyan szinten van még mindig amire csettinteni kell.
“...I like the idea of a black sun; like a black hole is space, sucking everything into darkness, where we came from and where we’re heading...”
Baltazar
Barça B
Hozzászólások: 37
Csatlakozott: 2018.04.18. 13:24:13

2020.08.13. 20:34:07

CR 7 beilleszthető lenne szerintem, régebben is voltak olyan sztárok akik mindkét csapatban játszottak. (Eto, Louis Enrique, Hagi, Prosinecki, .....). Persze nem mindenkinek jött ki jól. Ha Messi elfogadja, akkor mindenki elfogadja.
Én inkább a 11-es számú versenyzőnk lehetséges MU.-be való igazolása miatt aggódok.
Tomix354
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1054
Csatlakozott: 2018.03.09. 21:22:40

2020.08.13. 17:35:35

NovaProspekt írta:
2020.08.13. 17:07:46
Amúgy én sem hiszem, hogy a mezeladásokból visszajönne az ára (ez egyébként is urban legend úgy általánosságban). Képzeljük már el, milyen ortopéd módon nézne ki egy CR7 gránátvörös-kék mez. :mrgreen:
Fifában bőven elég látni :mrgreen:
Avatar
NovaProspekt
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1912
Csatlakozott: 2019.11.26. 14:17:19

2020.08.13. 17:07:46

Amúgy én sem hiszem, hogy a mezeladásokból visszajönne az ára (ez egyébként is urban legend úgy általánosságban). Képzeljük már el, milyen ortopéd módon nézne ki egy CR7 gránátvörös-kék mez. :mrgreen:
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15406
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2020.08.13. 17:06:59

Valószínűbb, hogy elmegy Párizsba királykodni, ott az még könnyebb mint az olasz bajnokság.
Nem fogja magát megutáltatni a reálosokkal, menne a mezégetés, egyből el lenne felejtve hogy nyert nekik 4 blt.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
davi10
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6589
Csatlakozott: 2007.10.06. 20:02:40
Tartózkodási hely: Budapest

2020.08.13. 17:03:19

szbsz írta:
2020.08.13. 16:02:40

Hat nem tudom, szerintem van az a pénz. Ha csak az anyagiakat nézzük szerintem hatalmas biznisz lenne mindenkinek. A vételára negyedóra alatt visszajönne a mezekből, a brutál nézettséget amit generálna fedezné a stadion felújítását kompletten. Szakmailag már más kérdés megérne-e...
Tegyük fel, hogy a vételára visszajönne (amiben én amúgy nem hiszek), de a a mocsok nagy fizuját nem tudnánk hogy kitermelni Messi mellett, aki megint új szerződést kap.
A Juve is ha jól tudom úgy tudta megszerezni, higy a fizuja egy részére szerzett szponzort. Azt hiszem a Fiat volt az, és akkora balhé lett belőle, hogy a munkások sztrájkolni kezdtek.
Kép
"A Futball nyer, ha a Barca nyer"
"Ez a két szín, zöld és fehér minden másnál többet ér
Hát indulj és bátran énekelj velünk egy dalt a Fradiért"
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21052
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2020.08.13. 16:47:50

Tipikus Barto-féle hányinger igazolás lenne, csapatépítés szempontjából abszolút baklövés, de lenne hype, meg hatalmas marketinglehetőségek. Ennek a vezetőségnek pedig úgy tűnik, hogy ez utóbbi a fontosabb, ezért nem kéne várni jövő nyárig, hanem még addig eltakarítani őket, amíg nem követnek el újabb disznóságot a csapat kárára. :evil:
Avatar
NovaProspekt
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1912
Csatlakozott: 2019.11.26. 14:17:19

2020.08.13. 16:07:42

szbsz írta:
2020.08.13. 16:02:40
NovaProspekt írta:
2020.08.13. 15:50:19
Ne viccelj, erre semmi esély. Messi nem engedné, meg ő maga sem jönne ide.
Hat nem tudom, szerintem van az a pénz. Ha csak az anyagiakat nézzük szerintem hatalmas biznisz lenne mindenkinek. A vételára negyedóra alatt visszajönne a mezekből, a brutál nézettséget amit generálna fedezné a stadion felújítását kompletten. Szakmailag már más kérdés megérne-e...
Az rendben, hogy Barto lelki szemei előtt felvillanánnak a dollárjelek, és már csalogatná is ide. De ő maga nem jönne el Messi csicskásának (mert itt az lenne), meg Messinek sincs arra szüksége, hogy éppen a CR-rel rúgatott gólokkal fossza meg saját magát adott esetben az aranylabdától. :D

CR-nek sem jött be akkor a torinói kaland annyira. Pedig olvastam olyat basszus, hogy bajnoki címhez vezette a Juventust. :mrgreen:
De halál komolyan, voltak a neten olyanok, akik a Juve összgólszámából levonták a CR-gólokat, és kiszámolták, hogy nélküle a Juve mittomén 4-5. helyezést ért volna el. :D A Juve drukkerek szerint (akik ténylegesen látják is a meccseken az embereket) viszont jobb lenne nekik nélküle.
Válasz küldése