Barca Igazolások

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!

Kivel pótolnád Busit?

Zubimendi
8
9%
Ambarabat
5
6%
Nico
25
29%
Más
32
37%
Nem hoznék senkit
16
19%
 
Szavazatok száma: 86
Tomix354
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1054
Csatlakozott: 2018.03.09. 21:22:40

2020.08.15. 16:11:32

Nyugi srácok, a hírek szerint az öltöző úgysem akarja Pochettinot :mrgreen:
Avatar
hajnesz
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1561
Csatlakozott: 2009.05.04. 19:45:30
Tartózkodási hely: Szeged

2020.08.15. 16:10:11

RA7 írta:
2020.08.15. 15:57:34
Világi lúzerek?? Ezt gondold át mégegyszer.
Először is minden csapatnak kell egy Kante szintű mindenes, ezt Makelele elvesztése óta Madridban tudják a legjobban. Simeone összerakott az évek alatt egy olyan stabil dobogós csapatot amiről maga Torrente is csak álmodni szeretett volna. Többszörös Európa Liga győztesek, elhozta a bajnoki címet és kétszer egy karnyújtásnyira volt a BL sikertől. Karakteres, remek edző de mindent ő se tud megnyerni ahol a Barca, Real duóval kell versenyezni a jobb játékosokért, a City félékről nem is beszélve. Ennek fényében értékeld szerintem.
Pochettino olyan játékosokat fedezett fel mint Harry Kane, Eriksen, Dele Ali(na mondjuk nálam ő nulla), Son... Épített egy stabil BLt induló csapatot és szép focit játszott a csapata. Játékos igazolás nélkül sokáig ott volt a tűzközelben ha nem is konkrétan a bajnoki cím volt az a tűz. Egy PL-ben ahol vagon számra költik a pénzt ez egy remek eredmény. Egy Atleti vagy Spursnek sose lesz olyan hívő szava mint a többi klubnak, csak pénzzel tudsz játékot oda csábítani. Ők kompenzálják azzal hogy olcsón, fiatal az elképzeléseihez passzoló játékot visz, amira nekünk szükségünk van. Többszörosen bebizonyosodotr már hogy nem a 100 milliós játékosokkal nyered meg a kupát. Egy City, MU, Chelsea, Pool, Arsenal mögött ne várjunk nagy csodákat. Sikerült egy kiugró szezon de a Leicesternek még nagyobbra sikerült. Két kezünket össze tehetjük ha elvállalja azt ami most nálunk van.
Én arról beszélek, hogy mindkettő edző, ha oda is került, mindig 2. volt. Mindig. Nem azt mondtam, hogy nem jó edzők, mert midkettőt tisztelem, értéke van annak, amit elértek, de attól még nem ide valók.
karnyújtásnyira
Nekem ezzel van a problémám.
Nem beszélve arról, hogy egyik sem latinos focit játszat a csapatával.
Először is minden csapatnak kell egy Kante szintű mindenes
Melyik topcsapatban van jelenleg ilyen típusú játékos? Talán Casemiro,Fabinho bár ők azért bőven többek annál, most nagyobb divat a box2box középpályás.
Barca_10 írta:
2020.08.15. 16:06:49
ugyanezt mondom 1 éve, és én vagyok a hülye mert ez nem Barcadns és nem ilyen profilú játékosaink vannak. Az igazolásokkal megszívtuk, mindenki tudja hogy reset kell, akit kinézünk szépen fel fogják tolni az árát. Nehéz lesz.
És nem az ilyen játékosokat akarjuk eltakarítani a búsba? Mármint adott egy filozófia, amit még a labdaszedők is ismernek, akkor olyan játékosokat kell hozni, akik illenek ehhez, és nem most kitalálni, hogy mit szeretnénk játszani, gegenpresszinget vagy catenacciot.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára hajnesz 2020.08.15. 16:12:33-kor.
Barca_10
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1489
Csatlakozott: 2009.06.27. 15:50:43

2020.08.15. 16:06:49

csababarca írta:
2020.08.15. 15:53:33
én nem élvezem az 1000 passzt amiből 700 hátra meg oldalra történik.
azt élvezném ha felszántanánk a pályát, csúsznánk, másznánk, lennének kényszerítők, háromszöget, felelősségvállalás, minimális hozzuk TS-t rossz helyzetbe hátraadás, stb.
mondjuk hozzáteszem, hogy hányingerem van ha meglátok pár embert jelenleg a mezben, abszolút méltatlan.
ugyanezt mondom 1 éve, és én vagyok a hülye mert ez nem Barcadns és nem ilyen profilú játékosaink vannak. Az igazolásokkal megszívtuk, mindenki tudja hogy reset kell, akit kinézünk szépen fel fogják tolni az árát. Nehéz lesz.
“...I like the idea of a black sun; like a black hole is space, sucking everything into darkness, where we came from and where we’re heading...”
Avatar
NovaProspekt
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1912
Csatlakozott: 2019.11.26. 14:17:19

2020.08.15. 16:06:14

hajnesz írta:
2020.08.15. 16:00:48
Igen, én is erre gondoltam, hogy a tiki-takát lehet sokféleképpen is játszani. Lehet Valverde módra, a pálya közepén tartani a labdát 90 percen keresztül, de lehet az ellenfél tizenhatosának előterében is, ahonnan elég 1 jó passz, és gólhelyzet. Sokkal fájóbb így kiesni, hogy esélyünk nem volt akárcsak támadóharmadba se kerülni, nemhogy helyzetet kidolgozni, mint pl a Chelsea elleni vereség, ahol bár meddő mezőnyfölényünk volt, Messinek nem ment, a labda kifelé pattant, stb., de legalább mi irányítottuk a meccset.
Ahhoz, hogy csússzunk-másszunk a pályán, oda legalább 2 olyan középpályás kell, aki a labdához nem nagyon ért :D (lehet félreértettelek).
Nekem az a kedvencem, amikor olyan szinten fuldoklunk a presszingtől, hogy azon kapom magam, hogy tudat alatt annak szurkolok, hogy legalább hátrafelé ki tudjuk játszani a lasztit. :mrgreen:
Avatar
hajnesz
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1561
Csatlakozott: 2009.05.04. 19:45:30
Tartózkodási hely: Szeged

2020.08.15. 16:00:48

csababarca írta:
2020.08.15. 15:53:33
én nem élvezem az 1000 passzt amiből 700 hátra meg oldalra történik.
azt élvezném ha felszántanánk a pályát, csúsznánk, másznánk, lennének kényszerítők, háromszöget, felelősségvállalás, minimális hozzuk TS-t rossz helyzetbe hátraadás, stb.
mondjuk hozzáteszem, hogy hányingerem van ha meglátok pár embert jelenleg a mezben, abszolút méltatlan.
Igen, én is erre gondoltam, hogy a tiki-takát lehet sokféleképpen is játszani. Lehet Valverde módra, a pálya közepén tartani a labdát 90 percen keresztül, de lehet az ellenfél tizenhatosának előterében is, ahonnan elég 1 jó passz, és gólhelyzet. Sokkal fájóbb így kiesni, hogy esélyünk nem volt akárcsak támadóharmadba se kerülni, nemhogy helyzetet kidolgozni, mint pl a Chelsea elleni vereség, ahol bár meddő mezőnyfölényünk volt, Messinek nem ment, a labda kifelé pattant, stb., de legalább mi irányítottuk a meccset.
Ahhoz, hogy csússzunk-másszunk a pályán, oda legalább 2 olyan középpályás kell, aki a labdához nem nagyon ért :D (lehet félreértettelek).
RA7
Jugador del Barça
Hozzászólások: 128
Csatlakozott: 2020.05.12. 04:22:04

2020.08.15. 15:57:34

hajnesz írta:
2020.08.15. 15:38:31
pep71 írta:
2020.08.15. 15:28:07
Imádtam Xavi-t, igazi professzor volt a pályán, de csak újabb óriási bukta lenne. Egyrészt ez a keret alkalmatlan a tiki-taka-hoz, másrészt, ahogy rengetegen leírták már, minden csapat becsukott szemmel le tudja védekezni, totál másfele indult el a foci, csak a Barca él álomvilágban, hogy ezzel még lehet komoly eredményeket elérni...
Pochettino-t addig kéne elhozni, ameddig el nem viszi valamelyik normális csapat, ő lehetne az alapja, egy teljesen új Barca felépítésének, nála Busi tuti nem kerülne a kezdő közelébe sem..lenne sebesség,kontra, akarat a csapatban, talán cserélne is :D
Meg jönnének a Kante féle középpályások, és akkor megint ott tartunk, hogy többet ért volna, ha Valverde marad. Pochettino egy bohóc. Nálam pont az a kategória, mint Simeone/Griezman, tipikus vilagi luzer. Ha nem így lenne, akkor pl megnyerték volna a PL-t a Leicester évében..
Attól, hogy csukott szemmel le tudják védekezni a tiki-takát, még nem jelenti azt, hogy nem kell hozzá ragaszkodnunk, és kitalálni valami újdonságot. Mi az FC Barcelona vagyunk, nekünk nem alkalmazkodni kell az ellenfél focijához, hanem tenni érte, hogy a másik csapat alkalmazkodjon hozzánk. Ehhez domináns focit kell játszanunk, 1000 passzal és minimum 120 megtett km-el meccsenként. Aztán, ha nem jutunk tovább/kiesünk, kit érdekel? Legalább élveztük a meccset.

Világi lúzerek?? Ezt gondold át mégegyszer.
Először is minden csapatnak kell egy Kante szintű mindenes, ezt Makelele elvesztése óta Madridban tudják a legjobban. Simeone összerakott az évek alatt egy olyan stabil dobogós csapatot amiről maga Torrente is csak álmodni szeretett volna. Többszörös Európa Liga győztesek, elhozta a bajnoki címet és kétszer egy karnyújtásnyira volt a BL sikertől. Karakteres, remek edző de mindent ő se tud megnyerni ahol a Barca, Real duóval kell versenyezni a jobb játékosokért, a City félékről nem is beszélve. Ennek fényében értékeld szerintem.
Pochettino olyan játékosokat fedezett fel mint Harry Kane, Eriksen, Dele Ali(na mondjuk nálam ő nulla), Son... Épített egy stabil BLt induló csapatot és szép focit játszott a csapata. Játékos igazolás nélkül sokáig ott volt a tűzközelben ha nem is konkrétan a bajnoki cím volt az a tűz. Egy PL-ben ahol vagon számra költik a pénzt ez egy remek eredmény. Egy Atleti vagy Spursnek sose lesz olyan hívő szava mint a többi klubnak, csak pénzzel tudsz játékot oda csábítani. Ők kompenzálják azzal hogy olcsón, fiatal az elképzeléseihez passzoló játékot visz, amira nekünk szükségünk van. Többszörosen bebizonyosodotr már hogy nem a 100 milliós játékosokkal nyered meg a kupát. Egy City, MU, Chelsea, Pool, Arsenal mögött ne várjunk nagy csodákat. Sikerült egy kiugró szezon de a Leicesternek még nagyobbra sikerült. Két kezünket össze tehetjük ha elvállalja azt ami most nálunk van.
pep71
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1092
Csatlakozott: 2011.08.30. 00:28:51

2020.08.15. 15:56:11

Lehet játszani úgy is szép focit , hogy nem 80%ban van nálad a labda és nem csak hátrafelé passzolgatsz...Kanté pedig a világ legjobb védekező kp-ja , aki ráadásul gólt is tud lőni , ha úgy adódik ...és csak nyertek vele a franciák egy VB-t...ja és tud szerelni, plusz nem csigalassú, ezért a barcába már nem is férne be.
Pochettino egy angol erős középcsapatból hozott össze egy BL döntős brigádot, gyors , attraktív focival, tényleg nagy lúzer. Imádtam én is a tiki-taka-t, Cruyff könyvét is olvastam , ettől függetlenül szerintem elavult stílus lett sajnos , mindenképpen változtatni kellene, ha nem akar le épülni a csapat lassan Milan szintre, főleg , ha Messi koccol majd.
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15406
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2020.08.15. 15:53:33

én nem élvezem az 1000 passzt amiből 700 hátra meg oldalra történik.
azt élvezném ha felszántanánk a pályát, csúsznánk, másznánk, lennének kényszerítők, háromszöget, felelősségvállalás, minimális hozzuk TS-t rossz helyzetbe hátraadás, stb.
mondjuk hozzáteszem, hogy hányingerem van ha meglátok pár embert jelenleg a mezben, abszolút méltatlan.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
hajnesz
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1561
Csatlakozott: 2009.05.04. 19:45:30
Tartózkodási hely: Szeged

2020.08.15. 15:38:31

pep71 írta:
2020.08.15. 15:28:07
Imádtam Xavi-t, igazi professzor volt a pályán, de csak újabb óriási bukta lenne. Egyrészt ez a keret alkalmatlan a tiki-taka-hoz, másrészt, ahogy rengetegen leírták már, minden csapat becsukott szemmel le tudja védekezni, totál másfele indult el a foci, csak a Barca él álomvilágban, hogy ezzel még lehet komoly eredményeket elérni...
Pochettino-t addig kéne elhozni, ameddig el nem viszi valamelyik normális csapat, ő lehetne az alapja, egy teljesen új Barca felépítésének, nála Busi tuti nem kerülne a kezdő közelébe sem..lenne sebesség,kontra, akarat a csapatban, talán cserélne is :D
Meg jönnének a Kante féle középpályások, és akkor megint ott tartunk, hogy többet ért volna, ha Valverde marad. Pochettino egy bohóc. Nálam pont az a kategória, mint Simeone/Griezman, tipikus vilagi luzer. Ha nem így lenne, akkor pl megnyerték volna a PL-t a Leicester évében..
Attól, hogy csukott szemmel le tudják védekezni a tiki-takát, még nem jelenti azt, hogy nem kell hozzá ragaszkodnunk, és kitalálni valami újdonságot. Mi az FC Barcelona vagyunk, nekünk nem alkalmazkodni kell az ellenfél focijához, hanem tenni érte, hogy a másik csapat alkalmazkodjon hozzánk. Ehhez domináns focit kell játszanunk, 1000 passzal és minimum 120 megtett km-el meccsenként. Aztán, ha nem jutunk tovább/kiesünk, kit érdekel? Legalább élveztük a meccset.
Avatar
Nervo
Capitá del Barça
Hozzászólások: 536
Csatlakozott: 2014.03.07. 14:50:11
Tartózkodási hely: Home, Workplace.

2020.08.15. 15:36:00

Cseri írta:
2020.08.15. 14:57:30
Pocsettínó utálja a Barcát, szerintem Xavi nem fog jönni, ebből a sótlan, középszerű Kúman lesz, játékosként legenda, de edzőként...Gyökeres változások esetén miért is kell Barca kötődés?
Változott neki is a véleménye az évek alatt. :)
https://m4sport.hu/kulfoldi-foci/cikk/2 ... csolatban/
FCB: Stegen, Semedo, Piqué, Eric Garcia, Gaya, Riqui Puig, De Jong, Coutinho, Messi, Depay, Fati.
Oranje: Cillessen, Dumfries, De Ligt, Dijk, Aké, Van de Beek, De Jong, Wijnaldum, Depay, Malen, Bergwijn.
Kép
pep71
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1092
Csatlakozott: 2011.08.30. 00:28:51

2020.08.15. 15:28:07

Imádtam Xavi-t, igazi professzor volt a pályán, de csak újabb óriási bukta lenne. Egyrészt ez a keret alkalmatlan a tiki-taka-hoz, másrészt, ahogy rengetegen leírták már, minden csapat becsukott szemmel le tudja védekezni, totál másfele indult el a foci, csak a Barca él álomvilágban, hogy ezzel még lehet komoly eredményeket elérni...
Pochettino-t addig kéne elhozni, ameddig el nem viszi valamelyik normális csapat, ő lehetne az alapja, egy teljesen új Barca felépítésének, nála Busi tuti nem kerülne a kezdő közelébe sem..lenne sebesség,kontra, akarat a csapatban, talán cserélne is :D
RA7
Jugador del Barça
Hozzászólások: 128
Csatlakozott: 2020.05.12. 04:22:04

2020.08.15. 15:08:22

Majd jön a Leganest csúcsra járató edző. Ja nem, kiestek...

Komolyan nem értem hogy miért nem arról olvas jelenleg ország világ hogy mindenki fogta magát és akinek van önbecsülése az eltakarodott. Ez nem egy ember sara, ez hosszú évek eredménye. Itt min 7-8 embernek kellett volna tegnap óta eltakarodni.
Tomix354
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1054
Csatlakozott: 2018.03.09. 21:22:40

2020.08.15. 15:02:22

Koemant felejtsétek már el, el lett mondva 100-szor, hogy leghamarabb az eb után jönne.
Pochettinot írják, volt is nem rég egy olyan nyilatkozata, hogy már nem mondaná azt, hogy soha nem lenne a Barca edzője.
Avatar
Cseri
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1784
Csatlakozott: 2010.11.19. 08:58:48
Tartózkodási hely: Pécs

2020.08.15. 14:57:30

Pocsettínó utálja a Barcát, szerintem Xavi nem fog jönni, ebből a sótlan, középszerű Kúman lesz, játékosként legenda, de edzőként...Gyökeres változások esetén miért is kell Barca kötődés?
„Az egyik oldalon van egy csapat. A másik oldalon is van egy csapat, amiben ott van Lionel Messi. Az úgy egy teljesen más történet. Amikor az emberek különböző csapatokat elemeznek, emlékeztetniük kell magukat arra, hogy ez az egy ember mindent megváltoztat. Vele másképp néz ki egy csapat.”
Avatar
Nervo
Capitá del Barça
Hozzászólások: 536
Csatlakozott: 2014.03.07. 14:50:11
Tartózkodási hely: Home, Workplace.

2020.08.15. 13:53:09

RA7 írta:
2020.08.15. 01:36:57
Jó hogy nem voltak nézők. Lett volna mez letépkedes.
Közben Setient kivagva elvileg
Setien kipaterolása után a szóba jövő nevek a sport szerint: Pochettino, Xavi.
Már csak ezt a gazember Bartomeut kell eltávolítani és lesz remény újraépíteni a csapatot.
FCB: Stegen, Semedo, Piqué, Eric Garcia, Gaya, Riqui Puig, De Jong, Coutinho, Messi, Depay, Fati.
Oranje: Cillessen, Dumfries, De Ligt, Dijk, Aké, Van de Beek, De Jong, Wijnaldum, Depay, Malen, Bergwijn.
Kép
drobika
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1412
Csatlakozott: 2017.10.12. 11:54:08
Tartózkodási hely: Pécs

2020.08.15. 12:22:13

Peter írta:
2020.08.15. 11:42:57
A történtekre egyet aludt mindenki.....4 éve....azaz négy éve....folyamatosan, minden évben megkapta a csapat a maga zakóját....tehát a sors folyamatosan figyelmeztetett, rávilágított a hiányosságokra....de a csapat, az öltöző és vezetőség együtt, ezt nem fogta....törvényszerű volt a tegnapi pofon....és nem azért, mert fergeteges bajorok voltak.....hanem mi értünk el tegnapra a teljes fizikális és morális csődhöz.....itt már nem segít néhány igazolás vagy fiatalok beépítése (ami 4 év alatt folyamatosan segített volna).....itt csak néhány játékosnak lehet maradása....Ter Stégen, Puig, Fati, de Jong.....(Leo döntse el maga a jövőjét annak tudatában, hogy 60 vagy 30 percekért maradna vagy inkább menne)....Gríz, Cou, Dembi....nem lenne feltétlen káros a maradásuk....a többiektől viszont így vagy úgy, de el kell köszönni.....mindenképpen!
Ez olyan összegzés, amihez nehéz hozzátenni bármit is.
Legfeljebb annyit, hogy a világ összes pénzét elköltöttük igazolásokra és ezekből a srácokból itt nem lett senki alapember, de még csak nem is fejlődött pont azért, amit a felettébb olvasható sorokban le van írva.
Peter
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3229
Csatlakozott: 2019.09.04. 02:22:17

2020.08.15. 11:42:57

A történtekre egyet aludt mindenki.....4 éve....azaz négy éve....folyamatosan, minden évben megkapta a csapat a maga zakóját....tehát a sors folyamatosan figyelmeztetett, rávilágított a hiányosságokra....de a csapat, az öltöző és vezetőség együtt, ezt nem fogta....törvényszerű volt a tegnapi pofon....és nem azért, mert fergeteges bajorok voltak.....hanem mi értünk el tegnapra a teljes fizikális és morális csődhöz.....itt már nem segít néhány igazolás vagy fiatalok beépítése (ami 4 év alatt folyamatosan segített volna).....itt csak néhány játékosnak lehet maradása....Ter Stégen, Puig, Fati, de Jong.....(Leo döntse el maga a jövőjét annak tudatában, hogy 60 vagy 30 percekért maradna vagy inkább menne)....Gríz, Cou, Dembi....nem lenne feltétlen káros a maradásuk....a többiektől viszont így vagy úgy, de el kell köszönni.....mindenképpen!
Avatar
fcjoc
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2173
Csatlakozott: 2005.08.20. 22:41:37

2020.08.15. 09:51:37

Sajnos az van, hogy ameddig Messi és a spanok itt vannak, alapjába véve ez lesz. Lesznek jó meccsek néha, aztán jön a BL legjobb 8 (ha jön), és kapunk egy - ha nem is ekkora - zakót.

RADIKÁLIS változásokra van szüksége a csapatnak.

Messi menjen. Sajnálom, de ez a lesz a csapatnak a legjobb.
drobika
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1412
Csatlakozott: 2017.10.12. 11:54:08
Tartózkodási hely: Pécs

2020.08.15. 08:37:36

Kovbal88 írta:
2020.08.15. 07:41:43
Azaz érdekes, hogy a játékosokat nézve, még meg is vagyunk , úgy ahogy. Persze jöhetne, egy pár ifjú tehetség, de tegnap a meglévő kerettel se kellett volna kikapni 8:2 -re. Aki látott korábban Barcelonát gyengén játszani, az azt láthatta sajnos ez olyan 5 éve volt, hogy a gránátvörös-kék alakulat beszorítja az ellenfelet a saját kapuja elé, csak éppen nem képes gólt lőni, és rosszabb esettben kontrából kapunk egyet-kettőt. Vagy rosszabb esettben picit többet. De, ahogy tegnap is játszottunk nem volt jellemző korábban a csapatra. Ami a legnagyobb baj, ez már évekkel ezelőtt elkezdődött és nem sikerült orvosolni.
Én azt gondolom,hogy a játékosok területén egyáltalán nem vagyunk meg. Nevek vannak,akik már nem tudják azt a teljesítményt hozni, amit korábban-Nem látják be és a sógor-koma-jó barát elv működik a csapat körül. Ehhez jön a korrupt vezetés,és ez el is dönt mindent nemzetközi szinten is,és Spanyolországban is lassan kevés lesz ez.
TS, DeJong,Fati,Dembi,Cou,Messi ( egy ideig tanárnak és pszichikai segítségnek a pályán ). Nálam ezek maradnának. A védelem komplett csere. Semedo esetleg aki maradna. És igazolni senkit, ameddig nincs koncepció, megtisztulás.
Kovbal88
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2165
Csatlakozott: 2013.07.17. 16:50:38

2020.08.15. 07:41:43

Azaz érdekes, hogy a játékosokat nézve, még meg is vagyunk , úgy ahogy. Persze jöhetne, egy pár ifjú tehetség, de tegnap a meglévő kerettel se kellett volna kikapni 8:2 -re. Aki látott korábban Barcelonát gyengén játszani, az azt láthatta sajnos ez olyan 5 éve volt, hogy a gránátvörös-kék alakulat beszorítja az ellenfelet a saját kapuja elé, csak éppen nem képes gólt lőni, és rosszabb esettben kontrából kapunk egyet-kettőt. Vagy rosszabb esettben picit többet. De, ahogy tegnap is játszottunk nem volt jellemző korábban a csapatra. Ami a legnagyobb baj, ez már évekkel ezelőtt elkezdődött és nem sikerült orvosolni.
RA7
Jugador del Barça
Hozzászólások: 128
Csatlakozott: 2020.05.12. 04:22:04

2020.08.15. 01:42:40

Ha Setiennel BLt nyertünk volna se maradt volna. Ez már elvolt döntve állítólag ahogy az is hogy Pochettino azaz Pochettino fog érkezni!!
RA7
Jugador del Barça
Hozzászólások: 128
Csatlakozott: 2020.05.12. 04:22:04

2020.08.15. 01:37:26

https://www.eurobarca.hu/hirek/nyilatko ... -keszitve/

Ez is milyen már. Döntések megvoltak már. Ha jem bízok az esőben miért nem vágta rég ki?
RA7
Jugador del Barça
Hozzászólások: 128
Csatlakozott: 2020.05.12. 04:22:04

2020.08.15. 01:36:57

Jó hogy nem voltak nézők. Lett volna mez letépkedes.
Közben Setient kivagva elvileg
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21052
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2020.08.15. 00:31:35

vinszentvega írta:
2020.08.15. 00:02:13
Az eladó játékosainkon kb most buktunk 50%-ot.
Illetve úgy hiszem hogy nagyon csábító célpontjai lettünk bármelyik igazolható tehetségnek a világon...
Ezért is dobhatna sokat a megítélésünkön egy új vezetőség. Pl. 08/09-ben tripláztunk, agyonvertük a Realt, aztán odaát visszatér Perez, és be tudta húzni az aktuális sztárokat.

Bár most nekünk nem biztos, hogy sztárigazolásokra lenne szükségünk. Az építkezést mindig hátulról kell kezdeni, ezért is mondom már jó ideje, hogy én addig hallani sem akarok 100 milliós csatárigazolásokról, amíg a védekezésünk és a középpályánk nincs összerakva.
RA7
Jugador del Barça
Hozzászólások: 128
Csatlakozott: 2020.05.12. 04:22:04

2020.08.15. 00:26:34

Roma, Liverpool és most ez. Meddig megy ez még?
Válasz küldése
cron