Offtopic

Ami egyik témához sem kapcsolódik, avagy itt nyugodtan írhatsz mindenről kötetlenül.

Fogyasztasz valamilyen dohányterméket? :D

- Nem, soha nem próbáltam.
10
22%
- Próbáltam, de nem szoktam rá.
17
38%
- Füstölök, mint a gyárkémény
11
24%
- Alkalmanként rágyújtok
7
16%
 
Szavazatok száma: 45
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21052
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2020.08.30. 12:52:59

Nero. írta:
2020.08.27. 21:38:45
MatyiG írta:
2020.08.27. 20:10:01
Koronát tekintve fokozódik a helyzet a spanyoloknál. Ebben az évben már biztos nem lesznek nézők előtt meccsek szerintem.
Túl vagyok rajta (2 teszt, mindkettő hivatalos a kórházból, Anglia). Egy hétig köhögtem, tüsszögtem, 37.5 hőemelkedés, de semmi jelentős. Lakó társaim szintén elkapták, 2en tünetmentesek voltak, egy srác pedig ugyanazokat a tüneteket produkálta mint én.

Nagyon drasztikus lépésnek tartom hogy emiatt sok helyen haza vágják a gazdaságot.

Értem én hogy az időseket jobban megterheli (bár én ismerek olyan 68 éves palit aki simán kihordta), de ez a kínai vírus nem a világvége.
Én nem ismerek személyesen senkit, aki átesett volna ezen a betegségen. Olyat viszont ismertem, aki közvetett áldozat lett: rosszul érezte magát, kórházba vitték, de onnan hazaküldték, mondván, hogy a járványhelyzet miatt nem tudják fogadni. Még aznap meg is halt. Úgy sejtem, nagyon sok ehhez hasonló eset történhetett, de arról ugye nincs statisztika, hogy hány ember halt meg, vagy szenvedett súlyos egészségkárosodást nem közvetlenül a betegség, hanem közvetetten a járványhelyzet miatt. :( És akkor még hol vannak azok, akik járvány gazdasági hatása miatt szenvedtek/szenvednek súlyos veszteségeket.

Most pedig újra belobbant a világ számos pontján, Európában is, sőt konkrétan nálunk is pont most dőlt meg az új rekord a napi új fertőzöttek számában. Eközben viszont egyre többen vannak, akik lázadnak a korlátozások ellen, Európa szerte komoly tüntetések vannak. Ahogy olvasom sok helyen az emberek véleményét, szigorú korlátozások esetén nálunk is komoly elégedetlenség várható.

Szóval szerintem kemény őszre kell számítanunk. :?
Avatar
fanbarca
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2162
Csatlakozott: 2010.05.15. 09:11:15
Tartózkodási hely: Szatmárnémeti

2020.08.28. 15:02:36

Készítettem egy új profilképet magamnak, eljött az ideje. Valaki szeretne hasonlót?
més que un club
Avatar
Nero.
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6905
Csatlakozott: 2015.08.14. 19:02:12

2020.08.27. 21:38:45

MatyiG írta:
2020.08.27. 20:10:01
Koronát tekintve fokozódik a helyzet a spanyoloknál. Ebben az évben már biztos nem lesznek nézők előtt meccsek szerintem.
Túl vagyok rajta (2 teszt, mindkettő hivatalos a kórházból, Anglia). Egy hétig köhögtem, tüsszögtem, 37.5 hőemelkedés, de semmi jelentős. Lakó társaim szintén elkapták, 2en tünetmentesek voltak, egy srác pedig ugyanazokat a tüneteket produkálta mint én.

Nagyon drasztikus lépésnek tartom hogy emiatt sok helyen haza vágják a gazdaságot.

Értem én hogy az időseket jobban megterheli (bár én ismerek olyan 68 éves palit aki simán kihordta), de ez a kínai vírus nem a világvége.
“Mindig is elakartam jutni Kínába. Soha nem gondoltam volna, hogy idővel Kína jön el hozzám.”
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18359
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2020.08.27. 20:10:01

Koronát tekintve fokozódik a helyzet a spanyoloknál. Ebben az évben már biztos nem lesznek nézők előtt meccsek szerintem.
Avatar
NovaProspekt
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1912
Csatlakozott: 2019.11.26. 14:17:19

2020.08.22. 16:35:41

Engem az lep meg a leginkább, hogy nem csak hogy van forgalom, hanem kulturált, értelmes kommentek és viták vannak. Még ha nem is értek egyet a vitapartnerrel sokszor, ilyen jó eszmefuttatásokat már rég olvastam itt, mint mostanság. Volt a fórumnak egy ínséges 1-2 éve, amikor a színvonal lement kb. a facebookos kommentszekciók szintjére.

Remélem, jövőre is agyonvernek minket 10-0-ra, ha ez kell a fórumnak. :mrgreen:

Így tovább.
Peter
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3229
Csatlakozott: 2019.09.04. 02:22:17

2020.08.20. 19:27:19

MatyiG írta:
2020.08.20. 14:59:38
Panaszkodunk itt, hogy kihalt a fórum. Látjátok, csak egy 2-8 kellett ahhoz, hogy feléledjen a nép. :mrgreen: Most egy hét alatt több hozzászólás született, mint előtte fél évig. :D
Ezen nem is lehet csodálkozni....unalmasak, egysíkúak voltak a meccsek....a változás legenyhébb tüneteit sem lehetett látni sem a játékban, sem az öltözőben, sem a kispadon.....egy unalmas és folyamatos lejtmenet volt évek óta....sajnos kellett a koppanás, hogy Barcelonában valami történjen....pedig elkerülhető lett volna, de ez már történelem....
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18359
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2020.08.20. 14:59:38

Panaszkodunk itt, hogy kihalt a fórum. Látjátok, csak egy 2-8 kellett ahhoz, hogy feléledjen a nép. :mrgreen: Most egy hét alatt több hozzászólás született, mint előtte fél évig. :D
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21052
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2020.08.15. 20:27:00

Nero. írta:
2020.08.15. 19:18:00
Pár hónapja volt róla szó, hogy egyre kevesebben írnak erre a fórumra és hogy mi lehet ennek az oka. Akkor sokan azt írták hogy nem fordultak el a csapattól, de már nem tudnak úgy “rajongani” mint régen.

Van olyan aki szintén rosszul érzi magát emiatt vagy csak én vagyok ilyen hülye hogy magamra veszem?
Régebben nekem is erőteljesen befolyásolta a közérzetemet, hogy milyen eredményt ért el a csapat, de most már nem. Azt hiszem, olyan lehet a viszonyom a csapattal, mint egy kihűlt házasság, már nincs szenvedély, de a megszokás és a fogadott hűség összeköt.

Érdekes, hogy a 16/17-es szezonunk is milyen gyatra volt, mégis akkor tudott a csapat utoljára érzelmeket megmozgatni bennem. Nagy pofonokat kaptunk, de a City kitömése a BL-csoportkörben, a PSG elleni visszavágó, majd a tavaszi győztes Klasszikus mégis olyan örömet adott, amilyet azóta egyik meccsünk sem, A Valverde-teamnek is voltak komoly győzelmei, de egyszerűen annyira színtelen, jellemtelen volt összességében az csapat, hogy nem tudott belőlem komolyabb emóciókat kiváltani, sem a győzelmek, sem a vereségek.

Azért bízok benne, hogy lesz még olyan csapatunk, hogy újra belobban az a tűz, mert a parázs azért még megvan. [-o<
Avatar
Nero.
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6905
Csatlakozott: 2015.08.14. 19:02:12

2020.08.15. 19:18:00

Pár hónapja volt róla szó, hogy egyre kevesebben írnak erre a fórumra és hogy mi lehet ennek az oka. Akkor sokan azt írták hogy nem fordultak el a csapattól, de már nem tudnak úgy “rajongani” mint régen.

Én idén már nem sok meccset néztem, ettől függetlenül a mostani meccsre fel voltam “hypeolva”, hát megint (Juve, Roma, Liverpool) jól hátba szúrtak a fiúk.

Nem halt meg senki, a hűtőben is van enni való, de akkor is kihat a közérzetemre hogy a kedvenc csapatom épp hogyan teljesít, és most megint ki vagyok miattuk.

A legnagyobb baj hogy ezek nem olyan kiesések mint anno a United, Chelsea vagy az Inter ellen ahol csak 1 gól döntött de hajtottunk 180 percen át, hanem ezek hatalmas szégyenek. Már a Roma elleni is nagyon gáz volt amúgy, a Liverpool ellen még nagyobb főleg úgy hogy egymást követő évben, de az hogy itt rá egy évre kapunk egy 8ast az teljesen a hihetetlen kategória.
Örökké barcás leszek de jelenleg toronymagasan mi vagyunk a futballvilág lúzerei.

Van olyan aki szintén rosszul érzi magát emiatt vagy csak én vagyok ilyen hülye hogy magamra veszem?
“Mindig is elakartam jutni Kínába. Soha nem gondoltam volna, hogy idővel Kína jön el hozzám.”
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21052
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2020.08.05. 11:49:11

Barca_10 írta:
2020.08.05. 08:47:28
mennyire keseríti meg a “kisebbség” a településen a magyarok életét? elég reálisan látod a dolgokat ezzel kapcsolatban mindössze ezért kérdezem.
Ebben a faluban, ahol én élek, hosszú évekig semmi baj nem volt a kisebbségekkel. Eleve nem voltak túl sokan, csak néhány család, de azok mondhatni, hogy nagyjából beilleszkedtek. Aztán a közelmúltban telepedtek be újabbak, akik sokkal problémásabbak voltak. Nagyon hangosak, rendkívül csúnyán beszélnek, szemetelnek, büdösek. Sok olyan cigány, aki korábban normális volt, közéjük süllyedt, de sajnos sok fehér is. Nyíltan nem merték terrorizálni az embereket, annyira sokan még mindig nincsenek szerencsére, de akik a közelükben élnek, panaszkodnak a zaj és a bűz miatt. Nem agresszívek (egyelőre), de azért nem szeretném, ha majd egyszer gyerekeim lesznek, akkor az övéikkel járjanak egy osztályba. Mert ahogy megtanulnak beszélni, már káromkodnak (nem csoda, a szüleiktől folyton azt hallják), 5-6 évesen pedig már simán cigiznek.

Egy időben a lopások is megszaporodtak, de aztán elkapták az elkövető bandát, voltak benne cigányok és lesüllyedt fehérek is. Börtönbe kerültek, azóta már kijöttek, van, aki aztán gyorsan vissza is került a rácsok mögé, van aki egyelőre tartja magát. Az unokatesóm egy volt osztálytársa már többször megjárta a börtönt, de egy kicsit sem bánja. Röhög rajta, mert az mondja, hogy neki jó bent, ingyen szállás, ingyen kaja, sok haver. De tényleg, ilyen börtönök mellett mitől is félnének az ilyen megátalkodott gazemberek!?

Nálunk amúgy nem a kisebbségekkel van a legnagyobb probléma, hanem a drogosokkal és masszív alkoholistákkal, akik között ugyan van cigány, de nagyon sok fehér is. Ők szoktak törni-zúzni, balhézni. Aztán időközönként mennek böribe, elvonóra, stb., de nem nagyon segít rajtuk, mindig visszaesnek.

Visszatérve a cigányokra, mi viszonylag szerencsések vagyunk velük, mert vannak települések, ahol sokkal nagyobb problémát jelentenek. Az olyan környező városokban, mint Révkomárom vagy Gúta, már igazi no-go zónák vannak, ezeknek még a környéke is élhetetlen a normális emberek számára. A belvárosokban egyelőre csak a tarhálók kellemetlenkednek, de ők is egyre szemtelenebbek. Csöves alkoholistával, drogossal, azért jó eséllyel lehet találkozni mindenhol.

Egy volt kollégámhoz egyszer bedobtak egy baltát, szerencséjére akkor, mikor sem ő, sem a felesége nem volt otthon. Sovány vigasz, hogy elméletileg nem nekik szánták, csak két cigánybanda összebalhézott, és rossz felé repült a balta...

Édesanyám egy barátnője az egyik cigány-gettó közelében lakik, és nagyon megkeserítik az életét. Hozzájuk is rendszeresen dobálnak be dolgokat, pl. egyszer egy petárdát, ami a kutyájuk szájában robbant fel. :evil: Szerencsére a blöki megúszta súlyos sérülés nélkül, de azért vérlázító így is az eset.

A leghírhedtebb hely itt a környéken most talán Bátorkeszi, amely egy viszonylag nagy falu, de az egyik részét lényegében teljes mértékben cigány-maffiózók uralják, a rendőrség tehetetlen velük szemben.

Szóval itt is van baj, és ha nem történnek megfelelő intézkedések, csak egyre rosszabb lesz.
Barca_10
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1489
Csatlakozott: 2009.06.27. 15:50:43

2020.08.05. 08:47:28

mennyire keseríti meg a “kisebbség” a településen a magyarok életét? elég reálisan látod a dolgokat ezzel kapcsolatban mindössze ezért kérdezem.
“...I like the idea of a black sun; like a black hole is space, sucking everything into darkness, where we came from and where we’re heading...”
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21052
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2020.08.03. 18:08:02

Barca_10 írta:
2020.08.03. 17:48:38
LG, honnan származol és mennyi idős vagy?
Nemesócsáról, egy felvidéki faluból, nem messze a határtól. Jövő héten lépek be a harmadik x-be.
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15406
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2020.08.03. 18:02:13

Lehet a migráncsok meg soros helyett ezekre kellene a kormánynak rászállnia.
Jah hogy kell az a párszázezer szavazat tőlük?

Azt nem értem hogy vannak fent videók, hogy gyülekezik ennyi cigó a kúton, most ha én vagyok a kutas, azért lehet rácsörgök a rendőrségre.
Ez lehet megtörtént mondjuk, csak a rendőrséget meg nem érdeklik ilyen dolgok.
Nem tudom.

De azért amikor az elképesztő “közbiztonságról” papolnak, majd történik egy ilyen, az kellemetlen.
Még jó hogy egymást csápolták, de akár lehettek volna áldozatok a kúton, normális emberek, stb.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Barca_10
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1489
Csatlakozott: 2009.06.27. 15:50:43

2020.08.03. 17:48:38

LG, honnan származol és mennyi idős vagy?
“...I like the idea of a black sun; like a black hole is space, sucking everything into darkness, where we came from and where we’re heading...”
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21052
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2020.08.03. 16:00:16

Úgy látom, a téma aktuálisabb, mint bármikor korábban. Abszurdnak tartom, ami Európában folyik. Akik pedig sírnak, hogy ilyet nem szabad, emberi jogokra hivatkoznak, stb., azoknak is igen gyorsan megváltozna a véleménye, ha a videóban szereplő orkok közül valamelyik a közelébe költözne.

Így is tele vannak az utcák olyan bűnözőkkel, akik ki-be járnak a börtönből, hiszen jól elvannak bent is, ha éppen kijönnek, folytatják a bűnözést, aztán visszamennek. Soha nem fognak megváltozni, híján vannak gerincnek, lelkiismeretnek, illetve bármilyen pozitív emberi tulajdonságnak. Gyakran egyre komolyabb bűnöket követnek el. És amikor aztán egy ilyen elvágja egy tisztességes ember torkát, akkor remélem azok, akik védik vagy támogatják őket bármilyen formában, remélem tudják, hogy ők is bűnrészesek, hiszen nekik is köszönhető, hogy ilyenek megtörténhetnek. Sőt, most már egyre inkább azt mondom, passzívnak sem szabad maradni, hiszen bűnösök közt cinkos, aki néma :!:

https://www.youtube.com/watch?v=wHHzo3j1TT4

Én ezért bíztatok mindenkit, hogy juttassa el minél több emberhez azt a videót, hogy aztán 2 év múlva, a választások után elindulhassunk egy élhetőbb ország felé, példát mutatva egész Európának!
Avatar
Cseri
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1784
Csatlakozott: 2010.11.19. 08:58:48
Tartózkodási hely: Pécs

2020.08.01. 13:09:43

Pont a héten szócsatàztam egy bejegyzés alatt Szöllősivel, közös ismerősünk a mentortanárom, aki egy katolikus iskolában tanít (!!!) és szót emelet az index ügyben.
Szőllösi megjelent hogy szomorú hogy egy katolikus iskolában tanító tanár ilyen véleménnyel van a helyzetről.
Igazi madár, nso színvonala tükrözi is.
[/quote]

Szőllösi egy igazi csinovnyik, még az a legszimpatikusabb vonása, hogy madridista😁, ez mindent el is mond róla. Kiváncsi vagyok, ha megbukik ez Pinocchet rezsim, melyik új hátsóba dugja szorgos kis nyelvét.
„Az egyik oldalon van egy csapat. A másik oldalon is van egy csapat, amiben ott van Lionel Messi. Az úgy egy teljesen más történet. Amikor az emberek különböző csapatokat elemeznek, emlékeztetniük kell magukat arra, hogy ez az egy ember mindent megváltoztat. Vele másképp néz ki egy csapat.”
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15406
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2020.07.31. 21:16:43

miro. írta:
2020.07.31. 21:00:28
Valaki amúgy tudja,hogy mik ezek az óriási cikkek meg tudósítások az nso-n a szerb meg horvát meg tököm tudja milyen meccsekről?
OV haveri köréhez tartozik, meg a puskással vannak valami kapcsolatban a topolyaiak.
Baromi fontos és rendkívül sokat adó kapcsolat ez.

Pont a héten szócsatàztam egy bejegyzés alatt Szöllősivel, közös ismerősünk a mentortanárom, aki egy katolikus iskolában tanít (!!!) és szót emelet az index ügyben.
Szőllösi megjelent hogy szomorú hogy egy katolikus iskolában tanító tanár ilyen véleménnyel van a helyzetről.
Igazi madár, nso színvonala tükrözi is.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
miro.
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1402
Csatlakozott: 2017.03.08. 17:57:31

2020.07.31. 21:00:28

Valaki amúgy tudja,hogy mik ezek az óriási cikkek meg tudósítások az nso-n a szerb meg horvát meg tököm tudja milyen meccsekről?
" Ha valaki három órát áldoz arra az életéből hogy megnézzen a tv-ben,akkor kötelességem a legjobbat nyújtani. Mindvégig a legjobbat. " - Michael Jordan


rmcf
Avatar
messideco
Presidente del Barça
Hozzászólások: 12231
Csatlakozott: 2008.07.08. 16:49:07

2020.07.30. 21:23:43

Az Esélylesők egész jó videókat készítenek érdekes témákról. :wink:
"And my heart will leave you never."
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21052
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2020.07.30. 17:14:06

Varatrix írta:
2020.07.30. 11:04:38

Én általában innen informálódok, és az ide belinkelt fórumbejegyzésekből, ezentúl, ha érdekel Mi van egy másik csapat háza táján, akkor az Ő saját magyar, vagy anyanyelvű oldalaikon kutakodok.
Ezzel én is így vagyok, hozzátéve, hogy egyrészt a magyar sportújságokban, mint pl. az nso, már sok-sok évvel ezelőtt csalódtam, illetve azóta már egyre kevésbé érdekel a futball, és amit itt megtudok, az bőven elég már nekem.

De mivel nem csak fociról szólt a kérdés, említeném a küzdősportok kedvelőinek a totaldamage.hu-t, őket nagyon csípem. :D
Avatar
barca_bome
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 444
Csatlakozott: 2009.03.09. 22:50:08

2020.07.30. 12:48:25

timur írta:
2020.07.26. 09:22:32
Akkor most alapítsuk meg az 1776-ot:) 444-888-1776.... Kampózgatunk jobbra-balra, úgy is az a trend hogy el kell olvasni min. 4 lapot hogy valami igazságérzete legyen a magyar embernek:)
Szerintem a 666 jobb lenne. :D

Más: https://youtu.be/8ZM9a29KC68

Valami ilyesmit érzek sajnos én is a Barcával kapcsolatban, vagyis ez már az összes elit csapatra igaz lett. Elvették tőlünk a fehér galléros bűnözők a topfutballt. Írígykedem a kiscsapatok szurkolóira, nekik talán még van örömük a szurkolásban. :(
Avatar
geridoss
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2785
Csatlakozott: 2008.11.30. 23:00:46
Tartózkodási hely: Eger

2020.07.30. 12:47:36

Én is katasztrófálisnak tartom az NSO-t. Sokszor átmegy bulvárba, és nagyon rámentek a hadásvadász, clickbait címekre. Értem én, hogy kattintásból jön a pénz, de tényleg szörnyű...

Amúgy én az origo sportrovatát is szoktam olvasgatni, oda nehéz berakni a migránsokat, többnyire nem is sikerül, meg SOROSGYÖRGY még nem akarja tönkretenni a világfutballt, úgyhogy általában színvonalas cikkeket lehet találni ott különböző témákból. Olyan sok tapasztalatom azért nincs vele, de lehet csak nekem volt szerencsém.
"Látta a Real Madrid Villareal elleni 6-2-es győzelmét?" " Nem láttam, viszont emlékszek egy 6-2-re a Bernabeuból..." /Joan Laporta/

Visca el Barca!
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15406
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2020.07.30. 12:39:33

nso katasztrófa, főleg mióta propaganda szerepet töltenek be.
van egy két jó cikk, "tanulmány" aminek utána mennek, és normálisan megírják.
de pl most volt a sportfilmes top 10 és akkor marhaságokat írtak pl az 1980-as usa hokicsapatról, ami a totális felkészületlenségre vall.

de amúgy jah, tájékozódni jó.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
Nero.
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6905
Csatlakozott: 2015.08.14. 19:02:12

2020.07.30. 11:50:13

Player.hu sportrovat

Messze a legszínvonalasabb magyar sport portàl, látszik hogy a cikk írok alaposan utána járnak mindennek. Az NSO pl. rengetegszer ír hülyeségeket, téves információkat.
“Mindig is elakartam jutni Kínába. Soha nem gondoltam volna, hogy idővel Kína jön el hozzám.”
Avatar
miro.
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1402
Csatlakozott: 2017.03.08. 17:57:31

2020.07.30. 11:29:17

Varatrix írta:
2020.07.30. 11:04:38
Picit randomnak tűnő kérdés, de nagyon érdekel, hogy ki milyen sporttal kapcsolatos újságot (weboldalt) forgat, ami magyar nyelvű? Elsősorban, engem futball szempontból érdekel a dolog.

Lehet, hogy én vakon vagyok ebben a témába, mert klasszikus sportújság, a nemzeti sport egyedül, legalábbis az én fejemben! Sajnálom, ha valakinek a lelkébe tiprok, de én kritikán alulinak gondolom Őket. Ezenkívül a Digisport, ami visz portált, az Ő embereikért sem rajongok túlságosan. Viszont ezentúl nem nagyon ismerek olyan klasszikus sport újságot, ami minden csapattal, ligával egyaránt foglalkozna.

Én általában innen informálódok, és az ide belinkelt fórumbejegyzésekből, ezentúl, ha érdekel Mi van egy másik csapat háza táján, akkor az Ő saját magyar, vagy anyanyelvű oldalaikon kutakodok.

Továbbá podcast formájában, kedvelem a teljes terjedelmet, onnan lehet informálódni, de Ők is inkább a vélemények miatt érdekesek.

Nem tervezem átrendezni a "fogyasztási" szokásaimat, csak kíváncsi vagyok, hogy miből maradok ki, van e esetleg valami, nagyon érdekes, izgalmas, portál?
+1.
Nso,Teljes terjedelem.
Nba miatt meg a kezdo5.
" Ha valaki három órát áldoz arra az életéből hogy megnézzen a tv-ben,akkor kötelességem a legjobbat nyújtani. Mindvégig a legjobbat. " - Michael Jordan


rmcf
Válasz küldése