Barca Igazolások

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!

Kivel pótolnád Busit?

Zubimendi
9
10%
Ambarabat
5
6%
Nico
25
28%
Más
33
38%
Nem hoznék senkit
16
18%
 
Szavazatok száma: 88
Avatar
Feast4
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3542
Csatlakozott: 2014.05.01. 21:54:54

2020.08.17. 16:45:27

davi10 írta:
2020.08.17. 16:22:33
Stalkyard írta:
2020.08.17. 15:38:27
Nevetséges. Előbbre leszünk vele is... jövőre tényleg nem kell meccset nézni.
Feast4 írta:
2020.08.17. 15:47:41
=D> Mi a francnak? Barca DNS? Bakker hozni kéne egy edzőt akinek van koncepciója és aki megmondhatja ki kell neki? Itt csapatot kéne építeni, nem a Barca DNS dolgot megerőszakolni 300x.
Ti kit hoznátok?
Konkrét nevek érdekelnének.

Jó hát az álom az nyilván Klopp, Tuchel vagy Conte. Akik értenek a támadófocihoz, gyors és erős csapatokat építenek, mert ebbe az irányba megy a jövő. Erre a tutyimutyi teddide-teddoda játékra nincs idő. Egy Busquets ma már nem tényező középpályán. Láttuk mi történik, ha egy erős felkészült csapattal találkozunk. Szétaláz. Ha még ehhez technikás is akkor meg fuhuhu... A Goretzka, Thiago, Gnabry sor konkrétan megette a közepünket.

Realitás lehetne, ten Hag, Garcia, Favre de mondjuk egy Nagelsmann féle feltörekvő tehetségben is lenne ráció és itt már nem abban kell gondolkodni, hogy elfogadnak-e egy 32 éves edzőt, hanem abban hogy ő lesz, ha nem tetszik húzz el.

Én szerintem Allegri is beválhat. Csapatot építeni tud. A másik topikban írtam, hogy ezt a Barca DNS önmagunk sokadik megcsúfolását el kell felejteni. Azért mert valaki egyszer pályára lépett egy bari meccsen Barca mezben utána meg edző lett az ne jelentse már azt, hogy jól van kisfiam gyere csak ide, te vagy Cruijff örököse mert ettől már hányok és látjuk hova vezetett.

Egyébként egyetlen egy átigazolást nem lenne szabad csinálni ameddig nincs itt az új edző. És igen hozza az ő stábját hozza az ő elképzeléseit. A sportigazgatónak az a dolga szerezze meg neki, akit akar és ne megmondja neki kivel dolgozzon. Bele vannak sokan szeretve pl. Lautaroba, aki nem rossz de közel nem ér 100 millát és a szezon második felében szerintem kifejezetten gyenge volt. Na most ha idejön egy új ember és azt mondja (csak mondok egy hülyeséget) nekem Lautaro nem kell, hozzátok ide Halandot akkor ne osztozzanak már vele.

De mondhatunk bármit. Ronald Koeman Barca DNS. tikiktaka 400x. Kíváncsi vagyok Sztoicskovot mikor rángatjuk ide.
Kép
Barca_10
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1489
Csatlakozott: 2009.06.27. 15:50:43

2020.08.17. 16:42:09

miből vagytok annyira biztosak Font és Xavi érkezésében egyúttal a resetben? :D nem kötekedés, csak sokan itt készpénznek veszik mindkettőt, holott bőven benne van hogy marad Barto egyik embere és semmi nem változik.
Dembelét így hogy felépült nem adnám el, nekem nagy kedvencem lenne a gyerek, kapna egy utolsó utáni esélyt, de az első komolyabb sérülésnél szerződésbontás.
Umtiti honnan szedte össze a koronát, a sámánoknál nem kötelező a távolságtartás? :roll:
“...I like the idea of a black sun; like a black hole is space, sucking everything into darkness, where we came from and where we’re heading...”
pep71
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1102
Csatlakozott: 2011.08.30. 00:28:51

2020.08.17. 16:28:39

Tiki-taka 3.0megint.. barca DNS .. újabb égések következnek Busiékkal..
Pochettino-nak örültem volna én nagyon, nem hiszem h jövőre is elérhető lesz, mindjuk mivel jövőre már xavi lesz az edző Font miatt mind1.
Avatar
fanbarca
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2162
Csatlakozott: 2010.05.15. 09:11:15
Tartózkodási hely: Szatmárnémeti

2020.08.17. 16:24:47

Tomix354 írta:
2020.08.17. 16:11:40
Ő talán legalább tudni fogja használni de Jongot. Más pozitívumot nem látom, azt leszámítva, hogy barca dns.
Azért ebben lenne pozitívum, fel is sorolom:

1. Tudja használni De Jong-ot, aki az egyik kulcsfigurája lesz a jövő Barcájának.
2. Nem csak játszott a Barcában, hanem emblematikus figurája volt, tehát van tekintélye. Ezt tovább erősíti az, hogy a holland válogatott jelenlegi szövetségi kapitánya. Az egyik legfontosabb, hogy a játékosok tiszteljék az edzőt, és ez esetében nem lenne probléma.
3. Van tapasztalata számtalan típusú csapatnál, ahol voltak (szerény) sikerei: Ajax, PSV, Southampton. Az, hogy az Evertonból nem faragott világverő gárdát, nem annyira súlyos tény. Ezek szerint Ancelotti is fos edző?
4. Jól kezeli a fiatalokat, a holland válogatott alatta épül újjá (tudom, hogy szerencséje is van azzal, hogy mennyi játékos kikupálódott).

Bár igen, van negatívum is, a felmerülő opciók közül ő az egyik legjobb szerintem.
més que un club
Avatar
davi10
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6642
Csatlakozott: 2007.10.06. 20:02:40
Tartózkodási hely: Budapest

2020.08.17. 16:22:33

Stalkyard írta:
2020.08.17. 15:38:27
Nevetséges. Előbbre leszünk vele is... jövőre tényleg nem kell meccset nézni.
Feast4 írta:
2020.08.17. 15:47:41
=D> Mi a francnak? Barca DNS? Bakker hozni kéne egy edzőt akinek van koncepciója és aki megmondhatja ki kell neki? Itt csapatot kéne építeni, nem a Barca DNS dolgot megerőszakolni 300x.
Ti kit hoznátok?
Konkrét nevek érdekelnének.
Kép
"A Futball nyer, ha a Barca nyer"
"Ez a két szín, zöld és fehér minden másnál többet ér
Hát indulj és bátran énekelj velünk egy dalt a Fradiért"
Tomix354
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1054
Csatlakozott: 2018.03.09. 21:22:40

2020.08.17. 16:11:40

Ő talán legalább tudni fogja használni de Jongot. Más pozitívumot nem látom, azt leszámítva, hogy barca dns.
Avatar
Feast4
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3542
Csatlakozott: 2014.05.01. 21:54:54

2020.08.17. 15:47:41

Grimaldo írta:
2020.08.17. 15:36:00
Fabrizio Romano szerint a héten bejelentik Koemant, nála nem sok hitelesebb forrás van.
=D> Mi a francnak? Barca DNS? Bakker hozni kéne egy edzőt akinek van koncepciója és aki megmondhatja ki kell neki? Itt csapatot kéne építeni, nem a Barca DNS dolgot megerőszakolni 300x.
Kép
Avatar
Stalkyard
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3161
Csatlakozott: 2010.05.19. 19:10:30

2020.08.17. 15:38:27

Nevetséges. Előbbre leszünk vele is... jövőre tényleg nem kell meccset nézni.
Az éjjel soha nem érhet véget!

Klopp on Coutinho bid: "I think tomorrow they (Barcelona) will offer a McDonald's Happy Meal and we get the toy as well!?"
Grimaldo
Capitá del Barça
Hozzászólások: 550
Csatlakozott: 2013.01.20. 19:26:59

2020.08.17. 15:36:00

Fabrizio Romano szerint a héten bejelentik Koemant, nála nem sok hitelesebb forrás van.
Peter
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3280
Csatlakozott: 2019.09.04. 02:22:17

2020.08.17. 14:33:42

Ha Messi úgy dönt, hogy megy.....értlemszerűen más játékstílus jönne elő....valós alternatíva lehet, hogy marad a Cou, Dembi, Gríz, Fati kvartett....Monchu is esélyt kaphat kivirágzásra...Puig, de Jong vitán felül áll...Messiért kapott pénzt pedig a komplett védelemre és egy új Barcás Casemirora el lehet értelmesen költeni.....
Piqué, Umtiti, Lenglet, Alba, Busi, Raki, Vidal.....kerül amibe kerül, eladnám annyiért amennyit fizetnének értük....Suarez tartaléknak maradhatna.....Semedo ?.....ha lenne két jó megbízható belső védőnk, akkor meghagynám....egyelőre legalábbis....az eddigi új igazolások pedig már adottak
Avatar
szbsz
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 320
Csatlakozott: 2018.11.06. 12:25:42

2020.08.17. 14:29:55

Mats, Fati , Puig, Jong négyes biztonságban van... Ez aranyos. Szerintem mi nem vagyunk “biztonságban” ha a megtartásukról van szó. Kérőjük bőven akadna, top klubok állnak sorba értük. Szóval ha mégis maradnának összetehetjük két kezünket! [-o<
"Some people think football is a matter of life and death. I don't like that attitude. I can assure them it is much more serious than that"
DaVeR
Jugador del Barça
Hozzászólások: 121
Csatlakozott: 2012.01.09. 00:30:11

2020.08.17. 13:55:43

Egyébként nem tudom, hogy mennyire került szóba, dee ha annyira nem lesz pénze a klubnak most idén... Akkor nem érné meg Cavanival kötni egy két éves szerződést? Ő Suarezzel a két Uruguayi azért tudna alkotni elől együtt is és felváltva is.. Lejárt a szerződése csak fizu meg aláírási pénz kérdés.. És persze 33 éves dee ő középcsatár.. és akkor a pénzek mehetnének a védelem megerősítésére idén..
RA7
Jugador del Barça
Hozzászólások: 128
Csatlakozott: 2020.05.12. 04:22:04

2020.08.17. 11:51:14

drobika írta:
2020.08.17. 11:06:23
Koeman annyira hülye volna, hogy ekjönne Barto alatt vezetőedzőnek? Hát kétlem! Azt sem tudjuk, hogy mi volna a Holland Válogatottnál, ha eljönne,már jogilag hiszen szerződése van és azért az mégis csak a saját hazájának a csapata.Erkölcsileg is aggályos, bár nálunk az erkölcs volt a legelső, amit beáldoztunk Cou, Dembi, leigazolásakor pl.

TS,Semedo,DeJong,Puig,Fati, Pjanic,Trincao, (Coutinho, )(Dembelé),Messi, (Griez.)Nálam ők volnának a gerinc. Zárójelben lévők próbaidőn.Kellenek tehát védők, középpályások és igazi robosztus, kalsszikus 9-es. És nincsenek haverok, bérelt helyek stb.Ha nincs pénz igazolásokra és nincs,akkor jöjjenek a fiatalok a B-ből. Nem lesz másképp
Alba, Lenglet,Pique,Suarez csere :)
Rakéta,Vidal,SR,Umtiti,Busi szevasz.
Elvileg idén nyáron ha a Barca hívja elmehet. Igaz úgy számoltak hogy az EB után történik ez meg, de EB elmaradt, viszont '20 nyara van.
drobika
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1412
Csatlakozott: 2017.10.12. 11:54:08
Tartózkodási hely: Pécs

2020.08.17. 11:06:23

Koeman annyira hülye volna, hogy ekjönne Barto alatt vezetőedzőnek? Hát kétlem! Azt sem tudjuk, hogy mi volna a Holland Válogatottnál, ha eljönne,már jogilag hiszen szerződése van és azért az mégis csak a saját hazájának a csapata.Erkölcsileg is aggályos, bár nálunk az erkölcs volt a legelső, amit beáldoztunk Cou, Dembi, leigazolásakor pl.

TS,Semedo,DeJong,Puig,Fati, Pjanic,Trincao, (Coutinho, )(Dembelé),Messi, (Griez.)Nálam ők volnának a gerinc. Zárójelben lévők próbaidőn.Kellenek tehát védők, középpályások és igazi robosztus, kalsszikus 9-es. És nincsenek haverok, bérelt helyek stb.Ha nincs pénz igazolásokra és nincs,akkor jöjjenek a fiatalok a B-ből. Nem lesz másképp
Alba, Lenglet,Pique,Suarez csere :)
Rakéta,Vidal,SR,Umtiti,Busi szevasz.
Avatar
davi10
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6642
Csatlakozott: 2007.10.06. 20:02:40
Tartózkodási hely: Budapest

2020.08.17. 10:21:25

Varatrix írta:
2020.08.17. 10:13:17
Ami engem illet, lehet sok embernek nem tetszik amit most leírni merészelek, de mivel nincs pénz, nem látnék más utat, mint hogy olyan játékrendszerre váltsunk, ahol Griezmannra-ra jön ki a játék. Belőle kell kihozni azt, hogy gólokat tudjon rúgni. Nincs pénzünk, viszont tökösnek kell lennünk, és a jövő szezont beáldozni, és reménykedni, hogy a fiatalok közül elkezdenek beválni, megfelelő játékpercek mellett. Én még bagóért is értékesíteném Suárezt, mert a fizetés önmagában elvisz.
Minden normális klubnál így megy. Ha Messi lelép, megnézhetjük felőlem azt is, hogy mit tud Coutinho egyedül.
Én is simán beáldoznám a következő szezont, próbáljunk ki mindenkit és derüljön ki, hogy kire lehet 4-5 éven keresztül számítani. Mondjuk ebből Griezmann kiesik.
Amúgy a SPORT szerint Griezmann lehet Dybala utódja a Juvénál. Nem tudom lenne-e értelme kb. féláron továbbadni 1 év után úgy, hogy támadókból sem állunk túl jól.
Kép
"A Futball nyer, ha a Barca nyer"
"Ez a két szín, zöld és fehér minden másnál többet ér
Hát indulj és bátran énekelj velünk egy dalt a Fradiért"
Avatar
Varatrix
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4857
Csatlakozott: 2007.12.26. 14:18:11
Tartózkodási hely: Böpö

2020.08.17. 10:13:17

LG írta:
2020.08.15. 00:31:35
Ezért is dobhatna sokat a megítélésünkön egy új vezetőség. Pl. 08/09-ben tripláztunk, agyonvertük a Realt, aztán odaát visszatér Perez, és be tudta húzni az aktuális sztárokat.

Bár most nekünk nem biztos, hogy sztárigazolásokra lenne szükségünk. Az építkezést mindig hátulról kell kezdeni, ezért is mondom már jó ideje, hogy én addig hallani sem akarok 100 milliós csatárigazolásokról, amíg a védekezésünk és a középpályánk nincs összerakva.
Alapvetően teljesen egyetértek, de aggasztónak tartom, hogy Suáreznek semmilyen értelmes alternatívája nincsen, pedig úgy érzem, hogy az egyik legszükségesebb vezér áldozat amit meg kéne lépni. A BL-ben egyáltalán nem jönnek a góljai.

Ami engem illet, lehet sok embernek nem tetszik amit most leírni merészelek, de mivel nincs pénz, nem látnék más utat, mint hogy olyan játékrendszerre váltsunk, ahol Griezmannra-ra jön ki a játék. Belőle kell kihozni azt, hogy gólokat tudjon rúgni. Nincs pénzünk, viszont tökösnek kell lennünk, és a jövő szezont beáldozni, és reménykedni, hogy a fiatalok közül elkezdenek beválni, megfelelő játékpercek mellett. Én még bagóért is értékesíteném Suárezt, mert a fizetés önmagában elvisz.

Aztán kijöhet egy olyan csapat, hogy: Ts, Semedo, E.Garcia, Lenglent, Jordi, De Jong, Pjanic, Puig, Fati, Messi, Griezmann
Ezt látom a legreálisabbnak a tökös / pénzes skálán. Egy garantált második hellyel a ligában, ha nem rosszabb. Viszont itt legalább bízhatunk abban, hogy Garcia, De Jong, Puig, Fati kvartett meghálálja a bizalmat, és jó sok-sok év múlva az ő eltakarításuk válik problémává.
Kép
"Gavi egy porszívó hangja egy másnapos reggelen. Egy sirály, aki ellopja a halat, amikor már a zsinóron tekered. A villám, amit nem lehet megállítani. Egy vuvuzela a nagymamád temetésén. "- Javier Aznar
Tomix354
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1054
Csatlakozott: 2018.03.09. 21:22:40

2020.08.17. 10:04:57

baas11 írta:
2020.08.17. 09:56:06
De a legelso lepes az egy edzo egy komoly menedzser...higy ne megint a kabatot varjuk a gombhoz.
Aztan dontse kivel mit es mit nem akar.
Apropo Blanc mar nincs kepben ? Neki orolnek a legjobban, Xavi Koeman tul kezenfekvo tul egyszeru tul szep h igaz legyen ..nem hiszek benne!
Koemant írják most, mondjuk én nem értem, hogy ha most tényleg ő érkezik miért kellett 1 évig szajkóznia, hogy csak eb után jönne. Viszont azt remélem, hogy majd az új elnökség nem erőlteti be Xavit. Legyen először csak másodedző.
Avatar
baas11
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1241
Csatlakozott: 2007.08.02. 11:19:13
Tartózkodási hely: Közép-pálya

2020.08.17. 09:56:06

Szerintem azert lehet eladni foleg igy BL/El vege fele...eleg sok nagycsapat befurdott iden a celjaihoz kepest! Kb. csak a Bayern aki nyugidtan varhatja a kovi szezont! nem sok de azert van felvevo piac: pl a United tipikusan az a csapat amelyik tele van fonttal a 6sebük magas fizut is tud kinalni es rajuk fer az erosites...a Psg vagy a Cityvel is lehetne uzletelni, a kozepesebb jatekosokra meg szinten ott a PL csapatok tobbsege.
Plusz ha "meghirdetjuk" h " kiarusitas van" a Barcanal biztos vagyok benne h rogton megjelenik a Juve, Inter , Atletico, Everton, Spurs...
-
De a legelso lepes az egy edzo egy komoly menedzser...higy ne megint a kabatot varjuk a gombhoz.
Aztan dontse kivel mit es mit nem akar.
Apropo Blanc mar nincs kepben ? Neki orolnek a legjobban, Xavi Koeman tul kezenfekvo tul egyszeru tul szep h igaz legyen ..nem hiszek benne!
"a nagyobbnak mindig igaza van, még akkor is ha téved..." Lefty ; Fedőneve: Donnie Brasco
Barca_10
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1489
Csatlakozott: 2009.06.27. 15:50:43

2020.08.17. 08:50:23

Felmernék tenni egy nagyobb összeget arra hogy semmilyen változás nem lesz itt. Piqué és barto kiálltak, letolták a pr-szöveget, esetleg elmondják még min kell változtatni és jövőre nézhetjük megint robertot és busquetset a kezdőben messivel és suarezzel. Ők nem szólaltak meg, tehát minden rendben a nézőpontjuk szerint. Még hoznak egy másik vénembert setien helyett, elvitetik bele a balhét és ennyiben fog maradni.
“...I like the idea of a black sun; like a black hole is space, sucking everything into darkness, where we came from and where we’re heading...”
vg99
Capitá del Barça
Hozzászólások: 541
Csatlakozott: 2019.04.15. 18:07:51

2020.08.16. 19:45:14

Gazdaságilag a lehető legrosszabbkor történik az összeomlás, mert eladni szinte lehetetlen, és legalább 4-5 minőségi ember kellene a kezdőbe.
Az egyértelmű, hogy a fizikumban óriási a különbség, ez ránézésre lejön, más az alap, no meg, napi 1 edzés is talán kevés. Plusz a spanyol foci teljesen lemaradt technika, elemzés, technológia, taktika oldalon az elmúlt 5-10 évben.
Mire új elnökség lesz, az idei szezon már elmegy, így a legtöbb, amit várok, hogy megkezdődik a tisztulás, ha Pique és a csapat felajánlása igaz, akkor legalább szabaduljunk meg a jól fizetett sztárok nagy részétől. És kezdjük meg az új igazolásokat, de legyünk türelmesek, ez minimum 2-3 év. Addig semmi eredménykényszer. CSAPATÉPÍTÉS!!!
Én most megszabadulnék tőlük:
Suarez, Griezmann, Coutinho, Martin, Roberto, Semedo, Vidal, Rakitic, Neto, Busquets, Todibo, Umtiti, Firpo, Rafinha
Pique 1 évet maradna még, Alba, Dembele, Lenglet és Messi maradna, ha fel tudnak éledni.
Aki jönne a már leigazoltak és a fiatalok mellé (Puig, Araujo, Pena, Fati, Perdi, Alena, O. Busquets)
Dest, Emerson/Wague, Eric Garcia, egy erőteljes vkp vagy box-to-box, 1 minőségi középcsatár (Lautaro??)
És 1 év múlva mondjuk egy DeLigt és egy De Bruyne kaliber.
RA7
Jugador del Barça
Hozzászólások: 128
Csatlakozott: 2020.05.12. 04:22:04

2020.08.16. 17:29:11

Xavival továbbra is várnék 2-3 évet minimum amíg minden egykori csapattársa távozik.
Koemant én nem akarom.
Nagelsmann nem hinném hogy 1 év után távozna. Ten Haag túlértekelt.
Aki szoba jöhet Pochettino vagy Allegeri nálam
RA7
Jugador del Barça
Hozzászólások: 128
Csatlakozott: 2020.05.12. 04:22:04

2020.08.16. 17:28:54

https://www.eurobarca.hu/hirek/labdarug ... t-dontson/

Érdekes cikk. Kényes kérdés. Amit teljesen elutasítok az a játékosok véleménye. A lényegi kérdés valóban az ami a cikk végén feltűnik. Megengedheti magának a Barcelona hogy egy ilyen kaliberű edzőt ne hozzon ide?
RA7
Jugador del Barça
Hozzászólások: 128
Csatlakozott: 2020.05.12. 04:22:04

2020.08.16. 16:51:10

29,9 a miénk és 28,6 év volt a Bayern kezdő átlagéletkora amit egy 19 éves Davies húzott le. Mégis bucira vertek minket. A csapat megja 30 év feletti itt. A többiek 25-29 év közötti játékosok.
Nálunk Semedonál és Lengletnél megáll ez a sor, ide jönne még Arthur és Dembele.
Egyetlen különbség van a két keret között az a PAD! Ahol Pavard, Süle, Tolisso, Coutinho, Hernandez, Coman van a padon, meglehet nézni a miénket. Mi a tanulság? Van koncepció, tudatos csapat építés. A játékosok motiváltak mert van konkurencia. Amint kiesik az egyik kezdő, ott a másik és megy a gépezet tovább. De nálunk semmilyen gépezet nem megy mert 5 éve nincs cserepadunk.
Avatar
Xavier Hernandez
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 265
Csatlakozott: 2018.01.04. 22:42:42
Tartózkodási hely: Barcelona

2020.08.16. 14:49:08

Az lenne a legjobb, ha Messi most elmenne a klubtól, itt már nem fog nyerni semmit, sok év kellene a csapat újjáépítéséhez, amihez neki már nincs ideje. A klub a csőd szélén táncol, az óriási bérterhek nem teszik lehetővé a frissítést, ami most már megkerülhetetlen.
Ha eligazolna a Cityhez, nyerhetne még pár trófeát, lenne még pár szép éve - itt erre nincs már esélye. Egy valamirevaló edző nem fogja vállalni a következő szezont a jelenlegi kerettel, ha meg nem változik semmi, a Barca végleg leszakad az élvonaltól, ezt Messi is tudja, látja, már többször mondta is. Nyilván fájdalmas lesz neki a váltás, de ha akar még top szinten focizni, mennie kell innét, nem csak a saját, de a Barca érdekében is, az eladásából befolyt pénzből és a megmaradó béréből ismét lehetne új csapatot építeni. Az más kérdés, hogy a szurkolók szeretik (én is), őt akarják látni a pályán, neve szinte azonossá vált a Barcával, de be kell látni, az ő személye az, ami most lehetetlenné teszi a megújulást. A focivilág legmagasabb fizetése iszonyatos pénzt visz el a klubtól, melyet a koronavírus járvány miatti bevételkiesés és a korábbi esztelen pénzszórás miatt most nem lehet már előteremteni, és gyanítom, a 2-8 után a mezeladások és egyéb klubtermékek eladásai is jól bezuhannak. Bartomeu, Setién, Abidal és a többi balf..sz így ebben a katasztrofális zakóban csak másodlagos tényezők, ha őket le is cserélik, a pénzügyi mérleg nem javul. Nem véletlen, hogy sem Xavi, sem Puyol nem akar szerepet vállalni ebben a mélyrepülésben, ha Messi és pár régi, sokmillió eurós fizetésű játékos továbbra is itt marad, ugyanúgy semmi mozgásterük nem maradna a változtatásokhoz. Én abban bízom, hogy a City elviszi, nekik van pénzük rá, ott van régi cimbije, Aguero, és Pep is - most, vagy soha. Majd eztán a PL meccseket is nézem.
Kovbal88
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2176
Csatlakozott: 2013.07.17. 16:50:38

2020.08.16. 14:48:52

csababarca írta:
2020.08.16. 11:48:38
NovaProspekt írta:
2020.08.16. 11:38:43


Az a baj, hogy már itt a fórumon is kezdjük megmagyarázni, hogy valójában jók ezek az öregek, csak ez meg az. Megmagyarázhatjuk, csak akkor jövőre jön az újabb bazinagy pofon, ahogy eddig is jött mindig. Bárminemű változáshoz fel kellene állnia mindenkinek, akinek köze volt ehhez. Egy PSG, Juve, Róma, Pool után drasztikusnak tartottam volna még ezt a csalódottsággal együtt is, de itt most nyolcat kaptak basszus.
Persze, pénteken még harakiri volt meg mindenki [auto_cenzúra], most meg lassan már az lesz a mantra hogy az öregek csak áldozatok.
Leírtam, méltóság, ez hiányzik a klubból, beleértve a játékosokat is.
Ne legyenek illúzióink, Setient kiteszik holnap, aztán ennyi, más áldozat nem lesz.
Pedig egy szerződésbontás kijárna kb mindenkinek, de azoknak mindenképp akik részesei voltak Rómának, Liverpoolnak majd a péntekinek is.
És akkor utána aki maradni akar és a klub is akarja, az leül tárgyalni, úgy hogy 10 milla a fizetési plafon ezért a moslékért amit a pályára tesznek.

Nem itt buziskodni ilyen Robertokkal, Busquetselkel, ezekért nincs klub aki pénzt adna, sose volt, mert csak itt tudtak élősködni a nulla alibivel.

Ránézek a pénteki kezdőre és sírok, mennyire reménytelen játékosok vannak a Barcában.
Ezt én se értem, hogy hol vannak évek óta a szurkolók. Korábban ennél kevesebb, után is jött a fütty meg a fehérzsebkendőzés. Mivel nem csak pénteken játszott rosszul a csapat, hanem nagyjából az utolsó két év katasztrófa.
Válasz küldése