Barca Igazolások

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!

Kivel pótolnád Busit?

Zubimendi
8
9%
Ambarabat
5
6%
Nico
25
29%
Más
32
37%
Nem hoznék senkit
16
19%
 
Szavazatok száma: 86
Avatar
Varatrix
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4857
Csatlakozott: 2007.12.26. 14:18:11
Tartózkodási hely: Böpö

2020.08.18. 08:27:24

Peter írta:
2020.08.18. 00:30:05
Hát kövezzetek meg, de Koeman-ban én semmit sem látok....a holland válogatott ügyes kis csapat, de a neve is válogatott....nem a keze alatt fejlődtek, volt kikből összerakja....előtte sem alkotott maradandót, pedig megfordult néhány helyen és országban.....a Juve elnök tökös volt....Pirlót a mélybe dobta.....persze nincs rá garancia, de vélhetően nem is kell félteni.....nem a mi feladatunk tájékozottnak lenni a merítésből, de nem akarom elhinni, hogy ne lehetne egy tökös fiatal edzőt találni a közelmúlt Barca játékosai közül....Pirlo vagy akár Lampard példa láttán.....
Azért abban, hogy kialakult ez a trend, nem kis szerepet játszottunk Guardiolával. Nem jelenteném ki tematikusan, hogy nálunk ezt a "tökösséget" fontolóra sem veszik, de nem hiszem hogy bármi áron kéne ezt csinálni. A Juve szurkolók maguk is kiemelik, hogy Pirlo kinevezése, csak egy remény, hogy Pep, és Zidane "örökébe" lép, nem mondjuk Inzaghi féle olasz trend lesz. Továbbá a legtöbb ilyen kinevezés esetében, azért valamennyi edzői múlt volt előtte, ilyen szempontból tényleg Xavira várunk. A másik ember aki szóba jöhetne az Henry, viszont nem túl meggyőző az eddigi múltja, nem ugranék bele.

Valóban úgy tűnik, hogy van valami változás, ami alakul az élfutballban, egyre fiatalabbnak tűnnek az edzők. Valószínűleg a kommunikáció terén sokkal erősebbek, megtalálják a közös hangot a játékosokkal, de szerintem ennek a számlájára is írható, hogy az edzők tekintélye egyre harsányabb.

Mindent összevetve, ha Koeman nem csinál ... a szájából, akkor Ő lehet a megfelelő ember! Én személy szerint nem kupákat várok tőle, hanem azt hogy Van Gaal féle munkát végezzen. A holland iskola alapján, játszatja a fiatalokat. Ha nagy szerencsénk van, még ide is tud csábítani egyet-kettőt, hollandot, bármit, és segít nekünk megalapozni a jövő siker csapatát, akivel már más fogja learatni a babérokat.

Legalábbis, én Van Gaalt pl így láttam, hogy letette az alapokat, ehhez, csak hát hosszú évek után lett meg a gyümölcse!

De hát csak bízom benne....
Kép
"Gavi egy porszívó hangja egy másnapos reggelen. Egy sirály, aki ellopja a halat, amikor már a zsinóron tekered. A villám, amit nem lehet megállítani. Egy vuvuzela a nagymamád temetésén. "- Javier Aznar
Argyelus
Barça B
Hozzászólások: 72
Csatlakozott: 2004.10.12. 07:26:07

2020.08.18. 06:16:42

RA7 írta:
2020.08.18. 00:57:42
Xavival se lesz változás hiába fiatal. Ezerszer elmondta hogy ezt a stílust képviseli. Ezért örültem volna nagyon Pochettinonak. Ő elhozta volna a változást.
Ezt a Pochettinot nem értem, lenyilatkozta sokszor, hogy utálja a Barcat, gyűlöli a Barca kultúrát. Ha a szomszédos állandóan szid, rosszat mond rólad, akkor szerinted megkeresed, hogy legyen a gyereked keresztapja? Nem csak a játékosokat utálják, hanem a culék is utálnák. Aki elérhető és könnyen mozdítható, az még Allegri volt.
RA7
Jugador del Barça
Hozzászólások: 128
Csatlakozott: 2020.05.12. 04:22:04

2020.08.18. 03:08:07

gránit írta:
2020.08.18. 02:26:03
Emlékszem rá, amikor a Valenciával megborított minket a kupában. Egy rémálom volt az ellen a Valencia ellen játszani. Kiválóan védekeztek, és még vissza is támadtak. Utána nem követtem a további munkásságát. Egy egykori védőtől elvárható pozitívum, hogy végre rendes védekező középpályásokat fog alkalmazni. Mert eddig kb emberhátrányban játszott a csapat, ezen a poszton gyakorlatilag egy lyuk tátongott nálunk. Márpedig szűrő nélkül nem lehetünk eredményesek. A csapat addig bírta el Busquets-et, amíg a labdát szinte egész meccsen az ellenfél térfelén, a támadóharmadban tudta tartani. Most, hogy elolvadt a dominancia, és szűrni kéne, teljesen hasznavehetetlen.

Kéne most a védelembe jó néhány vadállat. Lenglet-t eredetileg a kispadra igazolták, csak Umtiti szétesése miatt vált alap kezdővé. Piqué és Lenglet is mehet véleményem szerint a kispadra. Két igazi vadállat kéne középre, aki bevonható a passzjátékba, tud építkezni, penge labdakihozatalokra képesek, de ha kell, tudnak rombolni, és rendes védekező középpályásokra is szükségünk van.
Első körben védelmet kell erősíteni szerintem is, legyen egy alap amire lehet építkezni. Középre és előre jön pár fiatal, őket egyből a mélyvízbe dobni. A távozókból összegyült összeget elkölteni a de Ligt, Garcia, Upamecano trióból kettőre.
Avatar
gránit
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2398
Csatlakozott: 2010.06.12. 08:55:53

2020.08.18. 02:26:03

Emlékszem rá, amikor a Valenciával megborított minket a kupában. Egy rémálom volt az ellen a Valencia ellen játszani. Kiválóan védekeztek, és még vissza is támadtak. Utána nem követtem a további munkásságát. Egy egykori védőtől elvárható pozitívum, hogy végre rendes védekező középpályásokat fog alkalmazni. Mert eddig kb emberhátrányban játszott a csapat, ezen a poszton gyakorlatilag egy lyuk tátongott nálunk. Márpedig szűrő nélkül nem lehetünk eredményesek. A csapat addig bírta el Busquets-et, amíg a labdát szinte egész meccsen az ellenfél térfelén, a támadóharmadban tudta tartani. Most, hogy elolvadt a dominancia, és szűrni kéne, teljesen hasznavehetetlen.

Kéne most a védelembe jó néhány vadállat. Lenglet-t eredetileg a kispadra igazolták, csak Umtiti szétesése miatt vált alap kezdővé. Piqué és Lenglet is mehet véleményem szerint a kispadra. Két igazi vadállat kéne középre, aki bevonható a passzjátékba, tud építkezni, penge labdakihozatalokra képesek, de ha kell, tudnak rombolni, és rendes védekező középpályásokra is szükségünk van.
RA7
Jugador del Barça
Hozzászólások: 128
Csatlakozott: 2020.05.12. 04:22:04

2020.08.18. 00:57:42

Xavival se lesz változás hiába fiatal. Ezerszer elmondta hogy ezt a stílust képviseli. Ezért örültem volna nagyon Pochettinonak. Ő elhozta volna a változást.
Peter
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3229
Csatlakozott: 2019.09.04. 02:22:17

2020.08.18. 00:30:05

Hát kövezzetek meg, de Koeman-ban én semmit sem látok....a holland válogatott ügyes kis csapat, de a neve is válogatott....nem a keze alatt fejlődtek, volt kikből összerakja....előtte sem alkotott maradandót, pedig megfordult néhány helyen és országban.....a Juve elnök tökös volt....Pirlót a mélybe dobta.....persze nincs rá garancia, de vélhetően nem is kell félteni.....nem a mi feladatunk tájékozottnak lenni a merítésből, de nem akarom elhinni, hogy ne lehetne egy tökös fiatal edzőt találni a közelmúlt Barca játékosai közül....Pirlo vagy akár Lampard példa láttán.....
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21051
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2020.08.17. 23:29:55

Idén nem lesz korlátlan lehetőség keretet alakítani, először próbáljuk meg a meglévő értékekhez igazítani a játékfelfogást és taktikát, legyen újra eredményes, hatékony és kompetitív a csapat. Szép fokozatosan utána lehet alakítani erre vagy amarra, de jelenleg az az érzésem, hogy alsó hangon 5-6 világklasszis játékosra vagyunk az eredményes tiki-takától, és ahelyett, hogy a kocka formájú lyukba próbálnánk meg beleerőltetni a háromszöget...
Évek óta ezzel próbálkozunk, az eredményt látjuk. A lehetőségek valóban korlátoltak, de én azt sem bánnám, ha B csapatból jövő játékosokkal kellene feltölteni a keretet, és majdnem a 0-ról kezdenénk építkezni. Az a legjobb, hiszen nincs kihez, mihez igazodni, bármilyen irányba el lehet menni. Persze ez azzal járna, hogy néhány évet be kellene áldozni, mire újra összeállhatna egy ütőképes csapat, de én ebben is benne lennék.

Persze már most látszik, hogy nem így lesz, lényegi változások még egy évig biztos nem lesznek. Max. annyi, hogy Barto idehoz hitelből horrorfizetésért még egy éppen felkapott sztárt, aki aztán besül és ránk rohad.
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18359
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2020.08.17. 23:15:47

Jelenleg azt látom, hogy a keret, főleg a középpálya fényévekre van attól, hogy a tiki-takát játszassák vele
Azért jövőre egy De Jong-Pjanic-Puig hármassal lehetne jó focit nyomatni. Oké, a bosnyák nem olyan dinamikus, de a gyors, rövidpasszos játékból szerintem ő sem lógna ki.
Avatar
Balinho
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1122
Csatlakozott: 2005.06.26. 00:39:59

2020.08.17. 22:58:24

Én tudom, hogy nem leszek népszerű ezzel, mert mindenki a nagy öregjeinken veri el a port, de én se Albát, se Suarezt, se SR-t, se Piquet nem zavarnám el első körben (Busi felett sajnos vészesen eljárt az idő, őt már limitáltan se tudom elképzelni).

Egyrészt hálátlan dolognak tartanám, másrészt a klub indentitását veszítené el, ha az összes saját nevelését nemtelenül elkezdené kirugdosni.

Azzal egyetértek, hogy olyan edzőt kell hozni, aki a jövőt építi, és ebben benne foglaltatik, hogy limitálja az említett embereket, sőt ha kell második vonalba száműzi őket. Ugyanakkor jelenleg szerintem sokkal fontosabb lenne, hogy a keretet előre lefektetett koncepció, taktika, elgondolás alapján építse az új vezetés, és nem épp a leghangzatosabb neveket, a legjobb PR-fogást próbálják meg felépíteni

Jelenleg azt látom, hogy a keret, főleg a középpálya fényévekre van attól, hogy a tiki-takát játszassák vele, úgyhogy az edzőválasztásnál se azt kéne nézni, hogy ki a holland/cruyffi/barca-iskola ismerője, mert visszahozhatjuk Pepet, vagy feltámaszthatjuk Cruyffot, de ezzel a kerettel egyikük se tudna sikeres totális futballt játszani.

Idén nem lesz korlátlan lehetőség keretet alakítani, először próbáljuk meg a meglévő értékekhez igazítani a játékfelfogást és taktikát, legyen újra eredményes, hatékony és kompetitív a csapat. Szép fokozatosan utána lehet alakítani erre vagy amarra, de jelenleg az az érzésem, hogy alsó hangon 5-6 világklasszis játékosra vagyunk az eredményes tiki-takától, és ahelyett, hogy a kocka formájú lyukba próbálnánk meg beleerőltetni a háromszöget...
Fofana
Barça B
Hozzászólások: 51
Csatlakozott: 2012.07.25. 14:18:13

2020.08.17. 22:03:30

DaVeR írta:
2020.08.17. 13:55:43
Egyébként nem tudom, hogy mennyire került szóba, dee ha annyira nem lesz pénze a klubnak most idén... Akkor nem érné meg Cavanival kötni egy két éves szerződést? Ő Suarezzel a két Uruguayi azért tudna alkotni elől együtt is és felváltva is.. Lejárt a szerződése csak fizu meg aláírási pénz kérdés.. És persze 33 éves dee ő középcsatár.. és akkor a pénzek mehetnének a védelem megerősítésére idén..
Nekem tetszik ez a megoldás. Úgy rémlik abból a kevésből, amit láttam belőle, hogy Cavani nem veszített jelentősen a sebességéből és mozgékonyságából. A terhelhetőségük biztos nem a régi (és Suareznek a sebessége sem), de kettejük között megosztva a játékperceket nagyon jól megoldanák a 9-es pozíciót. Versenyeztetni kéne őket. Aki jobb, az játsszon többet, a másik kapjon félórákat.
RA7
Jugador del Barça
Hozzászólások: 128
Csatlakozott: 2020.05.12. 04:22:04

2020.08.17. 20:48:20

Nem is értem hogy mit vártatok. Eddig nem mondott le akkor miért az utolsó évben tenné? Lesz egy Koemanunk aki majd vissza sírja hogy nem ment az aranyért a holland válogatottal inkább
Avatar
gránit
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2398
Csatlakozott: 2010.06.12. 08:55:53

2020.08.17. 18:48:49

Busquets-et én már hosszú évekkel ezelőtt elzavartam volna. Egy 41 éves Rafa Marquezzel többre mennénk, mint vele. Addig elbírta a csapat, amíg végigtámadtuk a meccseket, most, amikor védekezni is tudni kéne, szűrni egyáltalán nem tud. Selejtezni kell, csak ha nincs jó edző világos elképzelésekkel, akkor tök mindegy, kik jönnek. Új esélyt nem kell adni egyik kiégett embernek se, csak kéne egy épkézláb elképzelésekkel rendelkező edző, aki fel tudja készíteni a csapatot, és nem úgy akar játszani egy BL-negyeddöntőben, egy nálunk erősebb csapat ellen, mint a Leganes ellen.
Avatar
NovaProspekt
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1910
Csatlakozott: 2019.11.26. 14:17:19

2020.08.17. 18:48:26

Kovbal88 írta:
2020.08.17. 18:42:21
Egyébként egy olasz középcsapatnál vagy valahol a tengeren túlon még mindannyian simán megélnének. Még nem olyan rosszak ők, mint ahogy most gondoljuk.
Itt megkülönböztetendő az, hogy egyenként milyen szintet képviselnek, meg hogy milyet együtt, egymás mellett. Biztosan mind Piqué, mint Busi, mind még sokan mások el lennének 35 éves korukig is, ha kiszednéd őket a csapatból és körberaknád őket ifjú titánokkal. Ott a rutinjuk pont jól jönne mankónak. De együtt nagypapák gyülekezete a kompánia.
Kovbal88
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2165
Csatlakozott: 2013.07.17. 16:50:38

2020.08.17. 18:42:21

Kíváncsi vagyok, hogy ki megy és ki marad, de egyre inkább úgy tűnik, hogy nagyobb volt itt a füst, mint a láng.
A végén elmegy az újfiú, Rakitic,Umtiti meg akik eddig is kölcsönben voltak. Aztán ennyit a nagy változásról.
Csodálkoznék, ha Alba, Suarez, Pique játékosok tényleg lelépnének. Egyébként egy olasz középcsapatnál vagy valahol a tengeren túlon még mindannyian simán megélnének. Még nem olyan rosszak ők, mint ahogy most gondoljuk.
Avatar
NovaProspekt
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1910
Csatlakozott: 2019.11.26. 14:17:19

2020.08.17. 18:20:29

gránit írta:
2020.08.17. 16:47:25
Most olvasom, hogy kb senki nincs biztonságban. Érdekes lesz a jelenlegi gazdasági helyzetben hogy igazolunk majd kb egy csapatnyi embert. Igazából jöhet akárki, ha nincs olyan edző, akinek elképzelése van, teljesen mindegy. A Bayern hajója is megfenekleni látszott ősszel, erre most tarolnak Flick-kel. Miközben alig 1 évvel volt alacsonyabb a kezdő csapatuk átlagéletkora. Érdeklődve várom, hogy igazolnak majd ennyi embert a jelenlegi helyzetben.
Felejtsük már el, hogy esélyt adunk még egyszer annak a gárdának, akik ötször égették le magukat a BL-ben néhány év alatt, végül egy szolid nyolcast kapva, elvileg BL-aspiránsként. Még ha be is válna, amit írsz, hogy idehozzuk a csodaedzőt és összeáll újra a 40 évesekből álló csodacsapat, ez már akkor sem működik, mert akik ilyen szinten szénné égetik a mezt, azok nem úszhatják már meg, kell hogy legyen retorzió. Most már egy edző sem fogja tudni megmagyarázni Busquetsnek meg Suáreznek, hogy már pedig melóznod kell, mert ez meg az lesz. Hiszen kaptak egy nyolcast, és még akkor sem lett semmi.
Gaillard
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 303
Csatlakozott: 2019.04.03. 06:01:56

2020.08.17. 18:03:45

Évek óta mondja hogy elmegy, mert látja a csapat körüli folyamatokat és a folyamatos gyengülést, de maradt mert feltételezhetően a kötődés erősebb volt, azaz nem a szokásos futbalkurvából faragták.
Olyan szerződést köthetett volna máshol, amivel még anyagilag is jobban járt volna, de nem hiszem, hogy bizonyos szinten nála ez a legfontosabb ütőkártya. Az pedig senki se várja egy embertől, hogy ha a világ egyik legjobbja és EUR száz milliókat termelt a clubnak, akkor majd a fizetését alsó polcra helyezi szolidaritásból, amikor körülette fürdenek az általa is megteremtett forrásból az arra érdemtelen tagok.

Szóval, amit Messivel kapcsolatban hozol fel, az pont nem igaz.
Eltűrt számtalan pofont az elmúlt években, még azt is, hogy háttérben lejárató kampányok folynak ellene az elnökség közreműködésével és azt is, hogy hoznak egy olyan celeb allűröket egyre jobban hajazó franciát, aki konkrétan az átigazolása előtti évben lejáratta a visszatáncolásával az egész club megítélését.

Igen, el kellett volna igazolnia két-három évvel ezelőtt, hogy máshol is bizonyíthasson (tavaly 32 évesen brutál évet futott még) és újabb forrásokban fürödjön a vezetőség, amit nagy valószínűséggel ugyanúgy elherdáltak volna.

Bárhova is igazol, 33 évesen már nem fog tudni - főleg egy új közegben 15 év után - olyant produkálni, mint korábban, így a sok zsűritag továbbra is élcelődhet majd rajta, de ha valaki fellapozza évtizedek múlva a labdarúgás történelem könyvét, akkor ez az egyszerű ember, aki csak játszani szeretett egy általa kedvelt és megszokott közegben, megkerülhetetlen téma lesz és száz milliók fognak emlékezni rá.
Ami a szakmaiságot illeti, a pályafutásukat vele töltő - akár ellenfél - játékosok fogják majd csak igazán érzékeltetni, hogy milyen játékos is volt.


Léfe írta:
2020.08.17. 17:31:55
Messit itt kezelték gyerek kora óta, nagy fizu, szóval sokat kapott. Persze sokat adott is, de ne felejtsük Iniesta-Xavi-D.Alves mellett sokkal könnyeb volt. És volt Neymár is.
Most pedig.... De ha menni akar most menjen amikor nagyon kell a pénz, mint jövőre ingyen. Egyrészt a fentiek miatt ném értem Őt, másrészt csalódás. Mert amikor futott a szekér -nem csak az övé- akkor maradok, ha hehézség akkor tovább állok. Az egészet nem értem.
Avatar
gránit
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2398
Csatlakozott: 2010.06.12. 08:55:53

2020.08.17. 18:00:13

Örülök, ha tényleg Koeman jön. Mindenképpen egykori hátvédet igazolnék, ebből a szempontból Pochettinónak is örültem volna, de akiknek a neve nem vetődött fel, Frank de Boer vagy Reiziger - utóbbi az Ajax ificsapatát építette fel 2017-2019 között, ragyogó sikerrel, most másodedző a felnőtt csapatnál - is a személyes listámon voltak. A labdakihozatal évek óta nem megy, Koemanntól azt várnám, mint Rijkaardtól, elkezdeni hátulról építkezni, és végre újra tudatosan felépített támadásokat látni, nem ezt a véletlenszerű, esetleges, elképzeléstelen, koncepciótlan semmit, amit itt évek óta megy. És amit nagyon remélek, hogy végre megtanulunk védekezni.
Avatar
Feast4
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3531
Csatlakozott: 2014.05.01. 21:54:54

2020.08.17. 17:36:40

Tomix354 írta:
2020.08.17. 16:58:55
Trianco, Pedri, Puig, Fati, de Jong, Araújo mint fiatalok vannak. Most jön Pjanic akinek azért van egy kis tapasztalata. Ott van még Coutinho, Dembele is akár meg persze Grízes. Annyira nem néz ki rossznak, nyilván nem most kell kirakni 8 embert a kezdőből, de vannak páran akiket ki lehet próbálni.
8-at kaptunk. :mrgreen: De ez nagyon rossznak néz ki.

És most mondhatja nekem bárki, hogy a fiatalok nem voltak pályán, de ez nem olyan probléma amit 17-21 évesekkel megoldasz. És ha őszinték akarunk lenni van TS- védőnk kb. egy darab se-de Jong, és még jó indulattal is nehezen tudnék mondani valakit akit itt tartanék- Messi. Köszönjük. Ennyi. Itt van Pjanic új arcnak oké, de hogy is állunk?

Coutinho nem fog beilleszkedni, A Bayernbe se jó, pedig az a stílus jobban feküdne neki. Ezzel a teljesítménnyel és fizetésigénnyel el kell adni. Ki veszi meg? Senki?
Griezmann tök jó meg minden, de Messivel nem fog tudni együtt játszani. Na most ha választani kell, Messi vagy Griezmann közt akkor ez nem egy nagy kérdés.
Dembelét el kell adni ameddig nem sérült. Magas fizetés. Üveg láb. Megpróbáltuk, sajnos ez van.
Suarez ha vállalja azt, hogy 20-30 perceket jétszik, szerintem maradnia kell, de kell egy csatár.
Umtiti nem kell magyarázni. Ezer gond van vele. El kell adni.
Vidal-t talán embert enni meg lehetne tartani, de állandó kezdőbe nem való.
Rakitićet sajnálom, de most már ott vagyunk, hogy lassú és néha fék. Szerintem el kell adni.
Busquetset nem is értem mit keres még a csapatban, nemhogy a kezdőben. Bárki akinek kell oda kell adni. Szép volt jó volt köszi, de vége.
Piqué, esetében ugyanaz mint Busquets.
Alba, nyilván maradhat, de nem hiszem, hogy nem lenne senki aki ki tudná szorítani. Szerintem neki is max 1-2 év van.
Firpo. Jujjj.
SR. Vigyék a francba.
Semendo, egy jó belső védőn mellett akár maradhatna is, de ha megy... Akkor jó.
Lenglet max csere. Olyan messze van a top védőktől, hogy hihetetlen.
Braithwaiteot nem bántom szegényt. Ide hozták, én is jöttem volna ez lett. El kell adni.

Hány játékos is ez? :mrgreen: Ránk rohadt a keret! A kezdőből ige is 8 játékost kéne cserélni a kezdőben, plusz még a salangot eladni.

Ezzel csak annyi gond van, hogy egy komplett keretet nem lehet lecserélni egy átigazolási időszakban, ha meg is csinálod abból csapatot ilyen rövid idő alatt csinálni nem valószínű. Ja és pénzünk sincs. A többi jó.
Kép
Léfe
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1451
Csatlakozott: 2005.04.11. 11:41:27
Tartózkodási hely: Siófok

2020.08.17. 17:31:55

Messit itt kezelték gyerek kora óta, nagy fizu, szóval sokat kapott. Persze sokat adott is, de ne felejtsük Iniesta-Xavi-D.Alves mellett sokkal könnyeb volt. És volt Neymár is.
Most pedig.... De ha menni akar most menjen amikor nagyon kell a pénz, mint jövőre ingyen. Egyrészt a fentiek miatt ném értem Őt, másrészt csalódás. Mert amikor futott a szekér -nem csak az övé- akkor maradok, ha hehézség akkor tovább állok. Az egészet nem értem.
Avatar
davi10
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6587
Csatlakozott: 2007.10.06. 20:02:40
Tartózkodási hely: Budapest

2020.08.17. 17:26:33

Stalkyard írta:
2020.08.17. 17:01:26
Ne tőlem várj konkrét neveket, nem én dolgozok a szakmában csillios fizuért. Koeman-t biztosan nem hoznam.

Egyébként az elérhetők közül Pochettino ezerszer inkább, vele elképzelhető lenne értelmes csapatépítés, játékrendszer. De basszus meg Allegri is jó lenne, jövőre annyi is elég lenne, ha nem kapnánk 10-et valakitől a negyeddöntőben, aztán majd az új elnökség elkezdi az alapoktól. Ugyis csak a romok vannak addig. De Koeman 100% fogalmatlan erre a szintre.
De neked nem jó semmi. :D
Általában egyetértek veled, de azért a fogalmatlan jelzőt most erősnek érzem.

Biztos vannak akik többet tudnak Koeman munkásságáról, mint én. Én a holland válogatott (nemzetek ligája 2.hely) meló után el tudom képzelni, hogy alkalmas lenne arra, amit itt sokan szeretnénk, hogy a fiatalokra támaszkodva megpróbáljon új csapatot építeni.

Lehet, hogy Allegri vagy Pochettino jobb választás lett volna, de nekem kezd úgy tűnni, hogy egyesek átesnek a ló túloldalára, és akinek van bármilyen Barcás múltja az már semmiképpen ne jöjjön.
Kép
"A Futball nyer, ha a Barca nyer"
"Ez a két szín, zöld és fehér minden másnál többet ér
Hát indulj és bátran énekelj velünk egy dalt a Fradiért"
Avatar
Sinya22
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3186
Csatlakozott: 2017.08.21. 17:40:25

2020.08.17. 17:20:18

Setien menesztése nem meglepő,ha 2-1-el esünk ki akkor is ment volna. A holland meg egyébként is esélyes volt,már télen is. Szóval gyakorlatilag a rendkívüli válságkezelő ülésnek annyi értelme volt,hogy összeültek kajálni egyet a spanokkal :D

Setiennél jobb lesz a holland,a következő szezonnak meg úgy sem az lesz a célja,hogy még a generáció triplázzon egyet. Többször is írtam már,nekem az is elég ha az a 2-3 ember kikerül a kezdőből,helyet kap Fati Puig,meg aki még rászolgál. Kíváncsi vagyok Pjanic és Trincao hogy teljesít. Dembelé kaphat egy 57. esélyt,Coutinho is egyet. Ha megkezdődik a tisztogatás,már azzal is beljebb lesz az új vezetés. Az meg hogy milyen lesz a holland vezetésével a teljesítmény,nehéz megmondani. Egy bajnoki 2. hely meg egy nyolcaddöntőnél többet a bl-ben nem várok. Igazolni szerintem 2 posztra szükséges, Suarez helyére kell, és egy hátvédet. A többi helyre vannak fiatalok,meg hátha pár ember kivirágzik (Griezmann,Dembelé,Coutinho, Alba).
Avatar
gránit
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2398
Csatlakozott: 2010.06.12. 08:55:53

2020.08.17. 17:19:20

Fatit a Bayern ellen is ragyogóan lehetett volna használni a kontrákkal, persze, ha tudnánk kontrázni és tudnánk betonvédekezni.
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10071
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2020.08.17. 17:15:19

Puig és Fati nagy erősítések lehetnek az elkövetkezendő szezonba, csak meg kellene tanulni őket használni, és persze nem 10 perceket adni nekik.

Fati 17 évesen jobb arányú stattal rendelkezik mint a 120 milliós VB győztes Griezmann, nem kérdés hogy kit kéne nyomatni ezerrel.
Avatar
Stalkyard
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3161
Csatlakozott: 2010.05.19. 19:10:30

2020.08.17. 17:01:26

Ne tőlem várj konkrét neveket, nem én dolgozok a szakmában csillios fizuért. Koeman-t biztosan nem hoznam.

Egyébként az elérhetők közül Pochettino ezerszer inkább, vele elképzelhető lenne értelmes csapatépítés, játékrendszer. De basszus meg Allegri is jó lenne, jövőre annyi is elég lenne, ha nem kapnánk 10-et valakitől a negyeddöntőben, aztán majd az új elnökség elkezdi az alapoktól. Ugyis csak a romok vannak addig. De Koeman 100% fogalmatlan erre a szintre.
Az éjjel soha nem érhet véget!

Klopp on Coutinho bid: "I think tomorrow they (Barcelona) will offer a McDonald's Happy Meal and we get the toy as well!?"
Tomix354
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1054
Csatlakozott: 2018.03.09. 21:22:40

2020.08.17. 16:58:55

Trianco, Pedri, Puig, Fati, de Jong, Araújo mint fiatalok vannak. Most jön Pjanic akinek azért van egy kis tapasztalata. Ott van még Coutinho, Dembele is akár meg persze Grízes. Annyira nem néz ki rossznak, nyilván nem most kell kirakni 8 embert a kezdőből, de vannak páran akiket ki lehet próbálni.
Válasz küldése