Barca Igazolások

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!

Kivel pótolnád Busit?

Zubimendi
8
9%
Ambarabat
5
6%
Nico
25
29%
Más
32
37%
Nem hoznék senkit
16
19%
 
Szavazatok száma: 86
Avatar
szbsz
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 320
Csatlakozott: 2018.11.06. 12:25:42

2020.09.02. 13:46:06

Ls megegyezett a Juvéval olasz lapok szerint, viszont mivel ok is olyan csórók mint Kenny meg mi, nem tudnak érte pénzt adni csak játékost...
Jó lenne egy Bonucci szerintem, Piquenek legalább lenne egy cseréje azon a poszton.
"Some people think football is a matter of life and death. I don't like that attitude. I can assure them it is much more serious than that"
Avatar
Titinho
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2927
Csatlakozott: 2006.11.17. 11:29:46
Tartózkodási hely: Nyíregyháza, lélekben Camp Nou

2020.09.02. 13:15:13

MessiNeymarSuarez írta:
2020.09.02. 11:35:15
Stalkyard írta:
2020.09.02. 11:22:11
Rendkívül jó üzlet Wijnaldum 20-ért, mikor ők meg majd viszik Thiagot 30-ért. Ennyi erővel maradjon Vidal, fel lábbal 33 évesen is hozza amit Wijnaldum. Komolyan már kivagyok. :D Remelem hozzávágnak vagy egy 10 millás fizut is, úgy lenne az igazi, két év múlva mehet ingyen a Feyenoordba.
Stegen is kampányol érte(bár egyesek szerint ezt 2018-ban mondta):

"I would like to have Thiago on the team. His style of play suits us, it would be great if he could sign" [sport]
"I'd like to have Thiago at Barça. His style fits us well and he's got an interesting personality."


De már láttuk Messi, Suarez esetében hogy a vezetőségnél mennyit nyom a latba ha amúgy egy tök logikus igazolásért könyörögnek a játékosok.(Messi:Neymar, Suarez:utód, most Stegen:Thiago)
Itt a gond gyerekek...
Amikor azért gyökér a vezetőség mert nem hallgatnak a játékosokra, hogy kit kéne leigazolni. :?
Ez mégis melyik klubnál működik így? A Citynél ki kérte Aké vagy Torres mostani leigazolását? Mert ők kellettek a csapatba, logikus igazolások voltak az igaz.

Az meg hogy Vidal többet ér (fél lábbal is ugye) egy Wijnaldumnál, arra azért nehéz szavakat találni. Meg inkább lenne egy Alena mint a holland. Az Alena gyerek már 3 éve se volt Barca szint, nem hogy most. De igazatok van, maradnia kéne mindkettőnek egy Bayern, City, Juve ellen jövőre biztos többet érnénk velük.

Nem biztos még egyáltalán Wijnaldum érkezése, csak a Sport szellőztette meg, de ha Koeman akarja akkor állásom rá. Ismeri a gyereket, tudja mit várhat el tőle, jól írta itt az egyik kolléga, egy Puig-De Jong-Pjanic-Wijnaldum kp forgatva igen csak jó lenne.

JB kollégával is egyetértek, egy Keita típusú pali évek óta hiányzik a csapatból mint egy falat kenyér, pedig akkor senki nem értette minek ő ide a Sevillából. Ma már évek után is sírunk miatta.

Abban is egyetértek hogy Lautaro kell nekünk csatár posztra. Nagy potenciál van még a gyerekben és neki ez a tsmadó futball is lenne ideális. A volt argentin edzője nyilatkozta hogy az ő helyében elmenne a Citybe vagy a Barcába, mert egy igazi támadó csapatban tudna igazán érvényesülni. Nem egy deffenzív olasz bajnokságban, Conte kezei alatt...

De ezt se nézik sokan hogy milyen csapatban játszik csak hogy félszezonos. Igen nem volt jó a visszatérése a karantén után, ezt Lautaro is tudja magáról. Viszont a nagy potenciál ott van a gyerekben 23 evesen.

Egyelőre nekem a Gríz-Dembelé-Coutinho hármas a homály, velük nem látom mit akar Koeman. Főleg Coutinho, ha érkezik kp és támadó is, én bízom benne hogy őt el tudjuk passzolni.

Mondjuk nem tudom hogy vagytok vele, de ha így megnézzük a keretet a kölcsönből visszatérőkkel együtt, akkor igen csak pofás keresünk van már így is, a távozókat már nem számolva bele. De ezt majd Koeman bácsi megálmodja ki kell neki belőle és ki nem.
Més que un club :!:

"Az akarás egyenlő a tudással, s aki akar, az tud is!"- Johan Cruyff
Avatar
JB
Barça C
Hozzászólások: 10
Csatlakozott: 2013.05.15. 10:13:52
Tartózkodási hely: Budapest

2020.09.02. 12:36:10

Titinho írta:
2020.09.02. 10:32:56

Én azt látom hogy végre egy profi szakmai stáb összejött Koeman mellé is, visszatért a klubhoz az az erőnléti edző is aki Rijkaard mellett dolgozott annó. Én megvárom hogy mit alkotnak, addig pedig bízok benne hogy jó kis csapatot fognak itt összerakni, nem temetek senkit 2 hét után.

Mindenki tudja milyen gyökér ez a vezetőség, szerencsére már nem sokáig rombolják itt a klub imidzsét, mindenki tudja mennyire rosszul és rossz időben jött a Messi sztori is, közben bizalmatlansági is megy, a lehetetlen kategória 1 hét alatt elzavarni játékosokat meg még hozni is. Ez egy sajnálatos ilyen szitu, ezt le kell nyelni mindenkinek. Nem tudom hányan voltak itt 2008-ban, az is valami hasonló volt akkor és csak sikerült egy jó kis csapatot összehozni.

Én továbbra is bízom Koemanban és a stábjában és szerintem jó is lesz! :wink:

Kifakadás vége, függöny...
Végre egy optimista hozzászólás!

Én is komolynak látom a Koeman féle stábot, Schreuderrel, Larssonnal nem egy himi-humi bagázs. Meg nincs kijelentve rögtön, hogy itt aztán foci lesz a javából, mint Setien és vigyorgunk jobbra-balra. Látszik hogy van egy terv, munka van!

Wijnaldum lehet Koeman Keita-ja, sosem értettem minek volt itt, de Pep tudta és be is jött neki. Lautaro-t pedig bárki bármit mond el kell hozni, szükség van egy csatárra aki
hozhat valami pluszt. Én nem hiszek továbbra sem a Griezmann-Dembele páros fellángolásában, de cáfoljanak rám..
Avatar
vinszentvega
Capitá del Barça
Hozzászólások: 831
Csatlakozott: 2016.09.13. 10:17:08

2020.09.02. 12:24:57

MatyiG írta:
2020.09.02. 11:40:50
Akkor már tényleg Vidal maradjon, fölösleges Wijnaldum. Inkább de Beek kellett volna, ha ennyire akarnak valakit a középpályára.
Mondjuk szerintem a holland, kétszer kőrbetudja futni Vidal-t. Stílusra hasonlóak, de a pár évvel fiatalabb kivitelű Vidalnak azért jobban örülünk... nem?
It's the little differences. I mean, they got the same shit over there that we got here, but it's just...it's just, there it's a little different
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18359
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2020.09.02. 12:13:24

csababarca írta:
2020.09.02. 12:08:31
MatyiG írta:
2020.09.02. 12:07:29
Nem tudom, ha Alena vagy Puig jatekpercei miatta csökkennek, morcos leszek.
Puig miatt jogos az aggodalom, Alena meg minek?
Szerintem fókuszba kell tenni Puigot, nem kell ide Alena is. A kicsi sokkal inkább megérdemli a bizalmat, és a játékperceket, mint Alena szvsz.
Cserekent szívesebben nézem Alenat ingyen és fele olyan fizuval, mint a hollandot.
Vakmacska
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6345
Csatlakozott: 2012.08.26. 23:23:55

2020.09.02. 12:12:43

Titinho írta:
2020.09.02. 10:32:56


A klub pár hete arról döntött, hogy a bértömeget 100 millió euróval szeretné csökkenteni a jövő évre. Akiket múlt héten bejelentették hogy távozhatnak első körben ugye Suárez, Rakitic, Vidal, Umtiti nekik összesen kb. 57 miliió a bérköltségük. Ezután jött ugye a Messi sztori ami egyedül 100 millió lenne a bértömegből.

Aha... akkor ez a koncepció. Rúgjuk ki azokat, akik a legtöbbet keresik.
Avatar
Nero.
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6905
Csatlakozott: 2015.08.14. 19:02:12

2020.09.02. 12:11:36

20ért Wjandalum? Majd hiszem ha hivatalos. Minket az esetek 99%ában csak lehúznak mint magyar gyereket a romák a Hős utcában, azt várnám hogy legalább 40-50 milliót kelljen fizetnünk.
“Mindig is elakartam jutni Kínába. Soha nem gondoltam volna, hogy idővel Kína jön el hozzám.”
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15406
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2020.09.02. 12:08:31

MatyiG írta:
2020.09.02. 12:07:29
Nem tudom, ha Alena vagy Puig jatekpercei miatta csökkennek, morcos leszek.
Puig miatt jogos az aggodalom, Alena meg minek?
Szerintem fókuszba kell tenni Puigot, nem kell ide Alena is. A kicsi sokkal inkább megérdemli a bizalmat, és a játékperceket, mint Alena szvsz.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18359
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2020.09.02. 12:07:29

Nem tudom, ha Alena vagy Puig jatekpercei miatta csökkennek, morcos leszek.
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15406
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2020.09.02. 12:01:33

Én csak annyit mondtam, hogy 20ért simán jó a holland, sokkal rosszabb játékosokért adtunk ki komolyabb összegeket, vagy hasonlót.

Thiagot meg felesleges idekeverni, ő nem akar visszajönni, szerintem ez elég egyértelmű.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
Varatrix
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4857
Csatlakozott: 2007.12.26. 14:18:11
Tartózkodási hely: Böpö

2020.09.02. 11:54:47

MatyiG írta:
2020.09.02. 11:40:50
Akkor már tényleg Vidal maradjon, fölösleges Wijnaldum. Inkább de Beek kellett volna, ha ennyire akarnak valakit a középpályára.

Még szerencse, hogy egy féle középpályás létezik a világon, így a másik atributum amit vizsgálni érdemes, hogy mennyire van közel, vagy távol a harminctól, persze jó nagy kerekítésekkel!

Vidalról, és Wijnaldumról nagyvonalkban annyi elmondható, hogy két 30 év körüli középpályás, más érdemleges megkülönböztető jelünk nincs, tehát akkor meg minek törjük magunkat?

Nem tudom milyen játékrendszert akar Koeman, de Vidal és Wijnaldum nem ugyanaz a stílus!
Kép
"Gavi egy porszívó hangja egy másnapos reggelen. Egy sirály, aki ellopja a halat, amikor már a zsinóron tekered. A villám, amit nem lehet megállítani. Egy vuvuzela a nagymamád temetésén. "- Javier Aznar
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18359
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2020.09.02. 11:40:50

Akkor már tényleg Vidal maradjon, fölösleges Wijnaldum. Inkább de Beek kellett volna, ha ennyire akarnak valakit a középpályára.
Avatar
szbsz
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 320
Csatlakozott: 2018.11.06. 12:25:42

2020.09.02. 11:35:41

Amúgy most parancsba lett adva, hogy mindenképp venni kell egy holland kp-t !? Értem én, hogy üres a kassza és Gini 20-ért hozható de teljesen fölösleges meg egy ilyen játékstílusú kp. Jól át leszünk vágva megint szokás szerint. Sokkal okosabb lenne ha azt a pénzt egy Alabara, Lautarora tartalékolnánk aláírási pénzként-hátha így valamicskét vonzóbbak leszünk a szemükben(ami valjuk be ránk fér)...
"Some people think football is a matter of life and death. I don't like that attitude. I can assure them it is much more serious than that"
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10071
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2020.09.02. 11:35:15

Stalkyard írta:
2020.09.02. 11:22:11
Rendkívül jó üzlet Wijnaldum 20-ért, mikor ők meg majd viszik Thiagot 30-ért. Ennyi erővel maradjon Vidal, fel lábbal 33 évesen is hozza amit Wijnaldum. Komolyan már kivagyok. :D Remelem hozzávágnak vagy egy 10 millás fizut is, úgy lenne az igazi, két év múlva mehet ingyen a Feyenoordba.
Stegen is kampányol érte(bár egyesek szerint ezt 2018-ban mondta):

"I would like to have Thiago on the team. His style of play suits us, it would be great if he could sign" [sport]
"I'd like to have Thiago at Barça. His style fits us well and he's got an interesting personality."


De már láttuk Messi, Suarez esetében hogy a vezetőségnél mennyit nyom a latba ha amúgy egy tök logikus igazolásért könyörögnek a játékosok.(Messi:Neymar, Suarez:utód, most Stegen:Thiago)
A hozzászólást 4 alkalommal szerkesztették, utoljára MessiNeymarSuarez 2020.09.02. 11:39:48-kor.
Avatar
Stalkyard
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3161
Csatlakozott: 2010.05.19. 19:10:30

2020.09.02. 11:22:11

Rendkívül jó üzlet Wijnaldum 20-ért, mikor ők meg majd viszik Thiagot 30-ért. Ennyi erővel maradjon Vidal, fel lábbal 33 évesen is hozza amit Wijnaldum. Komolyan már kivagyok. :D Remelem hozzávágnak vagy egy 10 millás fizut is, úgy lenne az igazi, két év múlva mehet ingyen a Feyenoordba.
Az éjjel soha nem érhet véget!

Klopp on Coutinho bid: "I think tomorrow they (Barcelona) will offer a McDonald's Happy Meal and we get the toy as well!?"
dinnyesz
Jugador del Barça
Hozzászólások: 173
Csatlakozott: 2017.12.26. 17:46:41

2020.09.02. 11:19:46

Samper írta:
2020.09.02. 11:15:38
Nem arról van szó, hogy ki kit tenne be a gombfoci csapatába, vagy kit cserélne el. Van egy edzői stáb, teljesen új csapatot kell építeni, zömmel itt talált játékosokkal. kevés a pénz. Hadd mondják meg, hogy ilyen feltételek mellett ki az az egy-két játékos, akivel ki lennének segítve.
De azért Boadu jöjjön mindenképp!!!
Samper
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3846
Csatlakozott: 2014.10.22. 16:22:27

2020.09.02. 11:15:38

Nem arról van szó, hogy ki kit tenne be a gombfoci csapatába, vagy kit cserélne el. Van egy edzői stáb, teljesen új csapatot kell építeni, zömmel itt talált játékosokkal. kevés a pénz. Hadd mondják meg, hogy ilyen feltételek mellett ki az az egy-két játékos, akivel ki lennének segítve.
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15406
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2020.09.02. 11:07:59

dinnyesz írta:
2020.09.02. 11:04:28
Mondjuk én személy szerint wijnaldumnak nem örülnék annyira. Ha már mindenképp jön kp én egy fineszesebb játékost választanék. Mert jelenleg puig a legkreativabb játékosunk(illetve én vagyok olyan balga hogy coutinho is kozeppalyara számolom) oda, akinek én sajnos 4-2-3-1ben nem is látom a pozícióját, de remélem Koeman megoldja.
én se feltétlen, de 20 milla aprópénz a mai piacon érte, pláne ha tényleg Koeman kérésére jön.


ez a 4231 sem fix még szerintem, legalábbis hogy ténylegesen ez a pályán hogyan fog kinézni. majd első meccseken meglátjuk.

egy Pjanic, DeJong, Wijnaldum, Puig négyest szépen lehetne forgatni, akár ebben a 4231-ben de 433ban is. (többieket direkt nem említem, remélem max a kupára tartalékoljuk őket.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
dinnyesz
Jugador del Barça
Hozzászólások: 173
Csatlakozott: 2017.12.26. 17:46:41

2020.09.02. 11:04:28

Mondjuk én személy szerint wijnaldumnak nem örülnék annyira. Ha már mindenképp jön kp én egy fineszesebb játékost választanék. Mert jelenleg puig a legkreativabb játékosunk(illetve én vagyok olyan balga hogy coutinho is kozeppalyara számolom) oda, akinek én sajnos 4-2-3-1ben nem is látom a pozícióját, de remélem Koeman megoldja.
Avatar
fanbarca
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2162
Csatlakozott: 2010.05.15. 09:11:15
Tartózkodási hely: Szatmárnémeti

2020.09.02. 10:59:15

csababarca írta:
2020.09.02. 10:45:07
Ha 20ban megáll Wijnaldum az jó üzlet.

Lautaroért meg max egy vidal+40et ajánlanék, vagyis annyiért nem húznám a számat ha jönne.
Én Wijnaldumnak örülnék, kell ez a brusztolós stílus. Nem ártana, ha fiatalabb lenne, de azért 3 jó év még lehet benne.
més que un club
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15406
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2020.09.02. 10:45:07

Ha 20ban megáll Wijnaldum az jó üzlet.

Lautaroért meg max egy vidal+40et ajánlanék, vagyis annyiért nem húznám a számat ha jönne.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
Titinho
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2927
Csatlakozott: 2006.11.17. 11:29:46
Tartózkodási hely: Nyíregyháza, lélekben Camp Nou

2020.09.02. 10:32:56

Na sport.es és Albert Rogé szerint Wijnaldummal megvan a megállapodás egy 3 éves szerződésben. Első körben 15 milliót + pár millió az ajánlatunk, a Pool legalább 20-at akar. Valahol a kettő között lesz a vége.

Azt is megemlíti Rogé hogy jövő héten eldőlhet Lautaro Martínez sorsa is. A Barca maximum 65 milliót áldozna az üzletre, viszont ugye komolyan érdeklődnek Vidal iránt így ő is részese lehet az üzletnek. Abban az esetben engedik el Vidalt ingyen ha így csökkentik Lautaro árát.

Valamint olasz forrásokra hivatkozva megemlíti hogy Suárez már meg is egyezhetett a személyes feltételekről a Juvéval.

Az elmúlt pár napban egyébként vannak olyan hírek a spanyol sajtóban hogy néhány játékosnál fizetéscsökkentésbe kezdenének a jelenlegi státuszuk és pozíciójuk szerint. Az érintett 4 futballista: Busquets, Alba, Piqué, Roberto. Mivel már nem számítanak első számú játékosoknak (főleg Busquetset említik név szerint) így valamivel visszább vennék a fizujukat is a csapatban betöltött pozíciójuk szerint.

A klub pár hete arról döntött, hogy a bértömeget 100 millió euróval szeretné csökkenteni a jövő évre. Akiket múlt héten bejelentették hogy távozhatnak első körben ugye Suárez, Rakitic, Vidal, Umtiti nekik összesen kb. 57 miliió a bérköltségük. Ezután jött ugye a Messi sztori ami egyedül 100 millió lenne a bértömegből.

Érdekes amúgy itt egy két ember gondolkodása és hozzáàllása. Alig telt el egy hét mióta új szakmai stáb van és meg is lett mondva néhány játékosnak hogy nem számítunk rájuk, de már el lett küldve mindenki a pics@ba, hogy így semmi koncepció, meg úgy máris megbukik az edző, meg semmi nem változik.
Néhány szurkoló itt olyan álomvilágban él vagy marha sokat Fifázik vagy nem tudom, de a hajam eldobom néha. Egy hét alatt miért nem mentek el a távozók, miért nem érkezett már Garcia meg Van de Beek (aki sosem volt célpont csak az újságokban), meg Alaba, meg Boadu vagy ki a tököm.
2 azaz KETTŐ napja edzi a srácokat Koeman (kb a fél keretet) de már nincs koncepció meg semmi nem változik meg ilyenek. És ugye közben még itt van egy Messi sztori meg egy bizalmatlansági indítvány a klubnak.
Rakitic már elment, valószínűleg a héten Vidal lesz a következő, Suárez pedig valszeg jövő héten végleges lesz. De lehet csak utána, vagy október elején, kit érdekel mennek és kész. Umtitiért egy büdös ajánlat nem érkezik mert nem hajlandó előzetes orvosi felmérésen részt venni a csapatoknál, mert csak úgy mennének bele egy esetleges átigazolásba hogy tudják hogy egészséges a térde.
Az is érdekes hogy pl. miért Vidalt vinné már egy éve a Juve meg az Inter. Busquetsre miért nem repül senki még csak hírből sem? Vagy mondjuk Robertot miért nem viszi el az Arsenal vagy Chelsea vagy a City, vagy Jordi Albát még csak hírbe sem hozzák senkivel évek óta. Maradnak kiegészítő embernek és kész. Koeman elvileg 4-5 igazolással számol, 2-3 ember a védelembe, egy kp aki valszeg Wijnaldum lesz, meg egy támadó. 2 hete van itt a pali de már el van hordva mindennek amikor még az se tudja mi lesz a Messi sztori vége. (Csak pénzért adjuk el a Citynek vagy feljánlanak játékosokat mellé, kell e neki egyáltalán az a játékos). Most szerez egy olyan kpt akivel évek óta együtt dolgozik és biztos pontja volt a válogatottjának, nem mellesleg egy Klopp BL győztes csapatának a tagja. De biztos ő is kuka lesz, azért mert 29 éves. De lehet hogy a Messi alkuval kap egy Garcia-Angelino pakkot is.

Egy kicsit mozduljatok el a Fifától meg racionálisan kellene gondolkodni pláne ezzel a Messi sztorival a nyakunkon. Nem lehet 1 hét alatt csapatot építeni új szakmai stábbal!!!

Jövő héten szombaton az Andorra ellen játszunk barátságos meccset az Estadi Johan Cruyffban, arra már a teljes kerettel készülhet jövő héten. Ott már ott lehet Pjanic és még az is lehet hogy Wijnaldum is. De lehet már pl. Vidal és Suárez nélkül. Csóri pali 1 hetet nem edzett még a kerettel hogy megnézze hogy az ő taktikájába hogyan is illik némelyik játékos.

Én azt látom hogy végre egy profi szakmai stáb összejött Koeman mellé is, visszatért a klubhoz az az erőnléti edző is aki Rijkaard mellett dolgozott annó. Én megvárom hogy mit alkotnak, addig pedig bízok benne hogy jó kis csapatot fognak itt összerakni, nem temetek senkit 2 hét után.

Mindenki tudja milyen gyökér ez a vezetőség, szerencsére már nem sokáig rombolják itt a klub imidzsét, mindenki tudja mennyire rosszul és rossz időben jött a Messi sztori is, közben bizalmatlansági is megy, a lehetetlen kategória 1 hét alatt elzavarni játékosokat meg még hozni is. Ez egy sajnálatos ilyen szitu, ezt le kell nyelni mindenkinek. Nem tudom hányan voltak itt 2008-ban, az is valami hasonló volt akkor és csak sikerült egy jó kis csapatot összehozni.

Én továbbra is bízom Koemanban és a stábjában és szerintem jó is lesz! :wink:

Kifakadás vége, függöny...
Més que un club :!:

"Az akarás egyenlő a tudással, s aki akar, az tud is!"- Johan Cruyff
Zsoma
Jugador del Barça
Hozzászólások: 205
Csatlakozott: 2004.10.08. 07:45:27

2020.09.02. 10:18:37

RA7 írta:
2020.09.02. 07:22:50
Eddig az volt a baj hogy miért nem hajtjuk el őket. Most itt a lehetőség akkor örülni kéne, nem? A fizetésükkel így is rengeteg pénz felszabadulna.
Nem, mert Suarez is úgy képzeli ezt, hogy a klub fizesse ki neki a 15m euro éves bérét és akkor hajlandó belemenni a szerződésbontásba (legalábbis eddig ezt írta a Sport). Hol érné ez meg a klubnak? Vidal gondolom ugyanebben van.
Avatar
Camp Nou99
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 355
Csatlakozott: 2020.05.31. 14:32:47
Tartózkodási hely: Surány

2020.09.02. 09:19:48

https://www.sport.es/es/noticias/mercad ... ca-8095999 A fiatalítás jegyében. Persze ha üres a kassza akkor ne csodálkozzon senki hogy nem a felső polcról válogatunk.
Avatar
Varatrix
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4857
Csatlakozott: 2007.12.26. 14:18:11
Tartózkodási hely: Böpö

2020.09.02. 08:21:24

Én amúg marhára nem vagyok meglepődve tekintve hogy minden eladásunkba úgy állunk bele, hogy "Mi minden áron szabadulni akarunk tőle". Ha valaki így akarna nekem bármit eladni, én is abból indulnék ki, hogy Én teszek szívessséget ha elviszem, akkor ne kérjen már magas árat.

A reállal meg felesleges összevetni, mert Ők egyenlőre nem a 30 pluszos játékosokat adják el jó pénzért. Akkor én is jövök értetlenkedni, ha Umtititért kapunk 1,5 millió eurót, meg néhány büfé utalványt.
Kép
"Gavi egy porszívó hangja egy másnapos reggelen. Egy sirály, aki ellopja a halat, amikor már a zsinóron tekered. A villám, amit nem lehet megállítani. Egy vuvuzela a nagymamád temetésén. "- Javier Aznar
Válasz küldése