Barca Igazolások

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!

Kivel pótolnád Busit?

Zubimendi
8
9%
Ambarabat
5
6%
Nico
25
29%
Más
32
37%
Nem hoznék senkit
16
19%
 
Szavazatok száma: 86
Avatar
Barca+
Jugador del Barça
Hozzászólások: 168
Csatlakozott: 2009.06.06. 12:33:59

2020.09.04. 07:14:54

cykka22 írta:
2020.09.04. 07:05:31
Barca+ írta:
2020.09.04. 06:25:58
Sziasztok!
Bocsi a hülye kérdésért...de nem arról volt szó, h Trincao a B csapatba érkezik?
Legalábbis én mintha ezt olvastam volna utoljára...csak látom, h mindenki a nagy csapatban számol vele, ezért nem értem!
Simán lehet, h rosszul emlékszem sok a meló és közben nem tudok annyira figyelmesen olvasni csak felületesen! 😅
Előre is köszi a válaszokat
Hát ebben a helyzetben már mindenkivel az első csapatban kell számolni. Játékos nincs, pénz nincs és a sajátnevelésű támadókat eladják 10+ ért és csak néznek majd,hogy nincs játékos keret.tavaly kölcsön adják Abel Ruiz-t és Carles Perez-t előbbi Braga utóbbi Roma mindkét játékos u21 válogatott spanyol és inkább veszünk egy Braithwait-et és Trincao-t összesen 49m majd most az átigazolási időszakban a két kölcsönadott játékos megveszik összesen 19m-ért.na ezért kell mindenkivel az első csapatban szamolni
Értem😔 köszönöm a választ...
cykka22
Barça B
Hozzászólások: 32
Csatlakozott: 2020.09.01. 16:15:56

2020.09.04. 07:05:31

Barca+ írta:
2020.09.04. 06:25:58
Sziasztok!
Bocsi a hülye kérdésért...de nem arról volt szó, h Trincao a B csapatba érkezik?
Legalábbis én mintha ezt olvastam volna utoljára...csak látom, h mindenki a nagy csapatban számol vele, ezért nem értem!
Simán lehet, h rosszul emlékszem sok a meló és közben nem tudok annyira figyelmesen olvasni csak felületesen! 😅
Előre is köszi a válaszokat
Hát ebben a helyzetben már mindenkivel az első csapatban kell számolni. Játékos nincs, pénz nincs és a sajátnevelésű támadókat eladják 10+ ért és csak néznek majd,hogy nincs játékos keret.tavaly kölcsön adják Abel Ruiz-t és Carles Perez-t előbbi Braga utóbbi Roma mindkét játékos u21 válogatott spanyol és inkább veszünk egy Braithwait-et és Trincao-t összesen 49m majd most az átigazolási időszakban a két kölcsönadott játékos megveszik összesen 19m-ért.na ezért kell mindenkivel az első csapatban szamolni
cykka22
Barça B
Hozzászólások: 32
Csatlakozott: 2020.09.01. 16:15:56

2020.09.04. 06:50:00

MessiNeymarSuarez írta:
2020.09.03. 13:12:13
Feast4 írta:
2020.09.03. 11:42:59


Pontosan. Én sem hiszem, hogy ide kell rakni egy holland kolóniát és semmi garancia nincs arra sem, hogy Van de Beek lesz az új ütőkártya. A baj az hogy Koeman szabad kezet kap eddig ott tart, hogy kirugdalunk minden 30 felettit aki nem saját nevelés, igazolni nincs egy vasunk sem. Gyaníthatóan a fizetéscsökkentés jegyében akár 1-2 millióért megszabadulunk bárkitől. Az a bosszantó, hogy egy nevet mondott és azért Van de Beek, nem Sancho vagy Håland és az sem ment. Szóval ez a szabad kéz, szabadon alakítja a keretet nekem sánta.

Annál is inkább, mert a klub meg továbbra is ott tart, hogy Lautaro. És most ezt ne magyarázzátok, hogy de jó lesz, mert egy fél szezonos játékos nem ér 100 pluszt. 49 meccs 21 gól 7 gólpassz 3595 perc. Ez így szemre annyira nem rossz, de nem is 100+millió. Főleg hogy talán 3-at rúgott az újraindulás után. (Csak összehasonlításképp Håland 40 meccs 44 gól 10 asziszt 2751 játszott perc és a kivásárlási ára is 60 millió körüli, annyi hogy ott az ügynökének hála az aláírási pénz lenne brutál. Persze ő is zsákbamacska, de bárhová ment eddig négyesével verte a gólokat.)
És a klub most is Lautarot hajtja akiről már jóval Koeman előtt szó volt. Kíváncsi volnék ha a mesternek feltennénk a kérdést, hogy kell egy vérbeli 9-es döntsd el, akkor eszébe jutna-e egyáltalán Lautaro? Vagy benyögne egy olyan nevet, hogy csak lesnénk. (Mondjuk simán kinézem, hogy benyögne egy Donyell Malent mert holland.) Na ezért nem hiszek én ebben a szabad kéz dologban és ez a Van de Beek dolog azért elkeserítő, mert "a mester" mondott egy nevet még csak el se kezdtünk tárgyalni vele.

Szerintem annyi szerepe van az átigazolási politikában, mint nekem.
Ennél mégjobb lesz, ha elzavarjuk az egyetlen vérbeli 9-est, és nem hozunk helyére értelmes pótlást. :lol:
Lehet mondani hogy majd Griezmann kilép Messi árnyékából, megvadul és ő lesz a gólvágónk, de az hogy kapu előtt nagyobb helyzeteket ront el mint a nagyon formán kívüli Suarez, az nem azon múlik hogy most ő hol játszik.
Suarez is csetlik-botlik, de legalább pár meccsenként ver egy olyan gólt ami rá vall, Griezmannról ez nem mondható el, pedig neki is meg voltak a lehetőségei, de a 17 éves tapasztalatlan Fati érezhetően jobb volt, és még cselezni is tud.


Ne legyen igazam, de ha Grizi lesz a 9-esünk, van egy olyan érzésem hogy fogjuk még hiányolni Suarezt.
szerintem ha Lautarot megveszik és nem válik be nem az első 100+ játékos lesz az elmúlt években. Holland kolónia nem lesz, mert nincs átigazolásra pénz, de azért egy Depay-t megvennék veszítenivalónk nincs és max 55+ több poszton bevethető és ár/értek arány inkább közelít a valósághoz. Persze ne felejtsük el, hogy tudd Koeman-nál dolgozni és a tavalyi szezonja nem sikerült rosszra még a sérülésel együtt sem, mint club és válogatott szinten
Avatar
Barca+
Jugador del Barça
Hozzászólások: 168
Csatlakozott: 2009.06.06. 12:33:59

2020.09.04. 06:25:58

Sziasztok!
Bocsi a hülye kérdésért...de nem arról volt szó, h Trincao a B csapatba érkezik?
Legalábbis én mintha ezt olvastam volna utoljára...csak látom, h mindenki a nagy csapatban számol vele, ezért nem értem!
Simán lehet, h rosszul emlékszem sok a meló és közben nem tudok annyira figyelmesen olvasni csak felületesen! 😅
Előre is köszi a válaszokat
Avatar
Feast4
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3531
Csatlakozott: 2014.05.01. 21:54:54

2020.09.03. 14:30:49

MessiNeymarSuarez írta:
2020.09.03. 13:12:13

Ennél mégjobb lesz, ha elzavarjuk az egyetlen vérbeli 9-est, és nem hozunk helyére értelmes pótlást. :lol:
Lehet mondani hogy majd Griezmann kilép Messi árnyékából, megvadul és ő lesz a gólvágónk, de az hogy kapu előtt nagyobb helyzeteket ront el mint a nagyon formán kívüli Suarez, az nem azon múlik hogy most ő hol játszik.
Suarez is csetlik-botlik, de legalább pár meccsenként ver egy olyan gólt ami rá vall, Griezmannról ez nem mondható el, pedig neki is meg voltak a lehetőségei, de a 17 éves tapasztalatlan Fati érezhetően jobb volt, és még cselezni is tud.


Ne legyen igazam, de ha Grizi lesz a 9-esünk, van egy olyan érzésem hogy fogjuk még hiányolni Suarezt.
Na ez nekem is egy nagy félelmem. Hamis 9-essel fogunk 9-est játszatni. Nagy poén lesz.
Kép
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10071
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2020.09.03. 13:12:13

Feast4 írta:
2020.09.03. 11:42:59


Pontosan. Én sem hiszem, hogy ide kell rakni egy holland kolóniát és semmi garancia nincs arra sem, hogy Van de Beek lesz az új ütőkártya. A baj az hogy Koeman szabad kezet kap eddig ott tart, hogy kirugdalunk minden 30 felettit aki nem saját nevelés, igazolni nincs egy vasunk sem. Gyaníthatóan a fizetéscsökkentés jegyében akár 1-2 millióért megszabadulunk bárkitől. Az a bosszantó, hogy egy nevet mondott és azért Van de Beek, nem Sancho vagy Håland és az sem ment. Szóval ez a szabad kéz, szabadon alakítja a keretet nekem sánta.

Annál is inkább, mert a klub meg továbbra is ott tart, hogy Lautaro. És most ezt ne magyarázzátok, hogy de jó lesz, mert egy fél szezonos játékos nem ér 100 pluszt. 49 meccs 21 gól 7 gólpassz 3595 perc. Ez így szemre annyira nem rossz, de nem is 100+millió. Főleg hogy talán 3-at rúgott az újraindulás után. (Csak összehasonlításképp Håland 40 meccs 44 gól 10 asziszt 2751 játszott perc és a kivásárlási ára is 60 millió körüli, annyi hogy ott az ügynökének hála az aláírási pénz lenne brutál. Persze ő is zsákbamacska, de bárhová ment eddig négyesével verte a gólokat.)
És a klub most is Lautarot hajtja akiről már jóval Koeman előtt szó volt. Kíváncsi volnék ha a mesternek feltennénk a kérdést, hogy kell egy vérbeli 9-es döntsd el, akkor eszébe jutna-e egyáltalán Lautaro? Vagy benyögne egy olyan nevet, hogy csak lesnénk. (Mondjuk simán kinézem, hogy benyögne egy Donyell Malent mert holland.) Na ezért nem hiszek én ebben a szabad kéz dologban és ez a Van de Beek dolog azért elkeserítő, mert "a mester" mondott egy nevet még csak el se kezdtünk tárgyalni vele.

Szerintem annyi szerepe van az átigazolási politikában, mint nekem.
Ennél mégjobb lesz, ha elzavarjuk az egyetlen vérbeli 9-est, és nem hozunk helyére értelmes pótlást. :lol:
Lehet mondani hogy majd Griezmann kilép Messi árnyékából, megvadul és ő lesz a gólvágónk, de az hogy kapu előtt nagyobb helyzeteket ront el mint a nagyon formán kívüli Suarez, az nem azon múlik hogy most ő hol játszik.
Suarez is csetlik-botlik, de legalább pár meccsenként ver egy olyan gólt ami rá vall, Griezmannról ez nem mondható el, pedig neki is meg voltak a lehetőségei, de a 17 éves tapasztalatlan Fati érezhetően jobb volt, és még cselezni is tud.


Ne legyen igazam, de ha Grizi lesz a 9-esünk, van egy olyan érzésem hogy fogjuk még hiányolni Suarezt.
Avatar
Cseri
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1784
Csatlakozott: 2010.11.19. 08:58:48
Tartózkodási hely: Pécs

2020.09.03. 12:29:43

Adom,amit Feast írt,volt itt már holland kolónia,hát, nem az volt az aranyidőszak. Én a liverpooli srác munkásságát nem ismerem jól, biztos jó spíler,de ő sem az a típus,aki kiosztja a forintos labdákat,a védelem sem lesz gyorsabb,Stegen nincs hónapokig. Nem egyszerű a mester dolga,de drukkolok neki,hogy itt ne bukjon meg.
„Az egyik oldalon van egy csapat. A másik oldalon is van egy csapat, amiben ott van Lionel Messi. Az úgy egy teljesen más történet. Amikor az emberek különböző csapatokat elemeznek, emlékeztetniük kell magukat arra, hogy ez az egy ember mindent megváltoztat. Vele másképp néz ki egy csapat.”
Avatar
Varatrix
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4857
Csatlakozott: 2007.12.26. 14:18:11
Tartózkodási hely: Böpö

2020.09.03. 12:03:34

Feast4 írta:
2020.09.03. 11:42:59

Pontosan. Én sem hiszem, hogy ide kell rakni egy holland kolóniát és semmi garancia nincs arra sem, hogy Van de Beek lesz az új ütőkártya.
Ez a garancia kérdés a legfontosabb most, mert nyilván arra vállalhatsz nagyobb garanciát, aki idősebb. Ezért is mondhatjuk, hogy garanciális szempontból Wijnaldum jobb igazolás, viszont ezzel az esetleges potenciált elütöd, nem adod meg az esélyt annak, hogy Van de Beek, jobb lehet nála.

Ez a nagy kérdés, hogy kockázat vállalásra van e szükségünk, vagy garanciára? És nyilván ez sem 100%-os garancia, de az esélyeket növeli. Szerintem a 27-30 közötti játékosok, akik a legmagasabb szinten játszanak.

Én mondjuk tartom a korábbi véleményemet, hogy fiatalok vannak bőven már így is a keretbe, a kérdés, hogy megkapják e a megfelelő játékperceket. Én nem tartom ördögtől valónak, ha a jelenlegi 32-33 éves magot, csak egy picit fiatalabb, de szintén tapasztalt játékosokra cserélik, mint Pjanic, és Girgio.

Csak játszanak a meglévő fiatalok! [-o<
Kép
"Gavi egy porszívó hangja egy másnapos reggelen. Egy sirály, aki ellopja a halat, amikor már a zsinóron tekered. A villám, amit nem lehet megállítani. Egy vuvuzela a nagymamád temetésén. "- Javier Aznar
Avatar
Titinho
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2927
Csatlakozott: 2006.11.17. 11:29:46
Tartózkodási hely: Nyíregyháza, lélekben Camp Nou

2020.09.03. 11:55:15

Arturo Vidal will leave Barcelona for free (or a symbolic fee), just like Rakitić, in order to sign for Inter Milan. The Chilean's departure could be announced today. [@tjuanmarti]

Na közben úgy néz ki Vidal is hivatalos lehet ma, Albert Rogé a Sport újságírója is megerősítette.

Rakitichez hasonlóan egy kis aprót kapunk érte, de hozzáteszik mindketten, hogy Vidal semmiféle kompenzációt nem kér a klubtól az 1 évig érvényes szerződése miatt.

IfyouknowwhatimeanSuárez...
Més que un club :!:

"Az akarás egyenlő a tudással, s aki akar, az tud is!"- Johan Cruyff
Avatar
Feast4
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3531
Csatlakozott: 2014.05.01. 21:54:54

2020.09.03. 11:42:59

davi10 írta:
2020.09.03. 08:34:38
vg99 írta:
2020.09.02. 21:25:36
Sokan csalódottak Van de Beek miatt. Én nem érzem biztosra,hogy nagy csapatban is elég lesz, és azt sem láttam,hogy ide minek. Pont azon a poszton sokan vagyunk. Coutinho, Gríz, Riqui,, Pedri.
Persze, semmivel nem biztosabb, hogy be fog válni, mint bárki más.
Ami miatt csalódottak lehetünk, hogy hangoztatták, hogy Koeman szabad kezet kap, és Ő alakíthatja a keretet. Erre kb. az első nevet akit bedobott már nem sikerült elhozni.
Szerintem se vészes, hogy nem jött, Puig és Pedri elől vette volna el a játékperceket (szerintem).
Pontosan. Én sem hiszem, hogy ide kell rakni egy holland kolóniát és semmi garancia nincs arra sem, hogy Van de Beek lesz az új ütőkártya. A baj az hogy Koeman szabad kezet kap eddig ott tart, hogy kirugdalunk minden 30 felettit aki nem saját nevelés, igazolni nincs egy vasunk sem. Gyaníthatóan a fizetéscsökkentés jegyében akár 1-2 millióért megszabadulunk bárkitől. Az a bosszantó, hogy egy nevet mondott és azért Van de Beek, nem Sancho vagy Håland és az sem ment. Szóval ez a szabad kéz, szabadon alakítja a keretet nekem sánta.

Annál is inkább, mert a klub meg továbbra is ott tart, hogy Lautaro. És most ezt ne magyarázzátok, hogy de jó lesz, mert egy fél szezonos játékos nem ér 100 pluszt. 49 meccs 21 gól 7 gólpassz 3595 perc. Ez így szemre annyira nem rossz, de nem is 100+millió. Főleg hogy talán 3-at rúgott az újraindulás után. (Csak összehasonlításképp Håland 40 meccs 44 gól 10 asziszt 2751 játszott perc és a kivásárlási ára is 60 millió körüli, annyi hogy ott az ügynökének hála az aláírási pénz lenne brutál. Persze ő is zsákbamacska, de bárhová ment eddig négyesével verte a gólokat.)
És a klub most is Lautarot hajtja akiről már jóval Koeman előtt szó volt. Kíváncsi volnék ha a mesternek feltennénk a kérdést, hogy kell egy vérbeli 9-es döntsd el, akkor eszébe jutna-e egyáltalán Lautaro? Vagy benyögne egy olyan nevet, hogy csak lesnénk. (Mondjuk simán kinézem, hogy benyögne egy Donyell Malent mert holland.) Na ezért nem hiszek én ebben a szabad kéz dologban és ez a Van de Beek dolog azért elkeserítő, mert "a mester" mondott egy nevet még csak el se kezdtünk tárgyalni vele.

Szerintem annyi szerepe van az átigazolási politikában, mint nekem.
Kép
Avatar
davi10
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6589
Csatlakozott: 2007.10.06. 20:02:40
Tartózkodási hely: Budapest

2020.09.03. 08:34:38

vg99 írta:
2020.09.02. 21:25:36
Sokan csalódottak Van de Beek miatt. Én nem érzem biztosra,hogy nagy csapatban is elég lesz, és azt sem láttam,hogy ide minek. Pont azon a poszton sokan vagyunk. Coutinho, Gríz, Riqui,, Pedri.
Persze, semmivel nem biztosabb, hogy be fog válni, mint bárki más.
Ami miatt csalódottak lehetünk, hogy hangoztatták, hogy Koeman szabad kezet kap, és Ő alakíthatja a keretet. Erre kb. az első nevet akit bedobott már nem sikerült elhozni.
Szerintem se vészes, hogy nem jött, Puig és Pedri elől vette volna el a játékperceket (szerintem).
fanbarca írta:
2020.09.03. 08:24:59
Elképesztő, hogy milyen összevisszaság uralkodik a médiában. Ma egy csomó új hír érkezett, egyesek szerint Messi lelép a Citybe, mások azt írjak, 90%-ot adnak a maradására. Közben állítólag Coutinho-t mégis el akarjuk adni, Messi ma bejelenti, hogy marad, közben a City készíti az ajánlatát 85 millió font körül, Eric Garcia pedig idén még nem jön. Valaki jól odacsaphatna már. :mrgreen:
Valahol az újságíróknak is be kell hozni a korona alatt elmaradt kattintásokat.
Úgyis hetekig menni fog a cirkusz, de akárhányszor megfogadom, hogy mostmár hagyom a "szakértőket" és csak a hivatalos bejelentéseket nézem, úgyse tudom megállni :D
Kép
"A Futball nyer, ha a Barca nyer"
"Ez a két szín, zöld és fehér minden másnál többet ér
Hát indulj és bátran énekelj velünk egy dalt a Fradiért"
Avatar
fanbarca
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2162
Csatlakozott: 2010.05.15. 09:11:15
Tartózkodási hely: Szatmárnémeti

2020.09.03. 08:24:59

Elképesztő, hogy milyen összevisszaság uralkodik a médiában. Ma egy csomó új hír érkezett, egyesek szerint Messi lelép a Citybe, mások azt írjak, 90%-ot adnak a maradására. Közben állítólag Coutinho-t mégis el akarjuk adni, Messi ma bejelenti, hogy marad, közben a City készíti az ajánlatát 85 millió font körül, Eric Garcia pedig idén még nem jön. Valaki jól odacsaphatna már. :mrgreen:
més que un club
cykka22
Barça B
Hozzászólások: 32
Csatlakozott: 2020.09.01. 16:15:56

2020.09.03. 08:05:11

vg99 írta:
2020.09.03. 06:35:44
Ter Stegen /Neto? / Pena

Semedo / Emerson v Wague
Piqué / E. Garcia
Lenglet / Araujo / Todibo
Alba? / új

De Jong / Busquets
Pjanic / Wijnaldum

Trincao / Dembele
Coutinho / Griezmann? / Puig / Pedri
Fati / Depay

Lautaro / Martin?

Out: Vidal, Umtiti, Rafinha, Rakitic, S. Roberto , Suarez, Firpo, Messi
kölcsön: Matheus, O. Busquets, Alena, Miranda, Todibo?
?: Griezmann, Neto, Alba, Martin B.

Messi maradására szerintem minimális az esély,
az árak felhajtása miatt mondja Berto, amit.
A fenti keret gyakorlatilag Messi nélkül is elérhető szerintem. És azért nem középcsapat szint, bár sok-sok munka és fejlődés szükséges.
Griezmann nálam még inkább menjen mint maradjon.
Lautaro szerintem Barto szerelme, le fogja igazolni végül.
Ha pedig Messiből befolyik kb. 200 millió, abból a védelmet erősíteném leginkább (De Ligt, Alaba), és jöhetne még 1-2 fiatal holland előre, hátha.
Én Firpot hagynám, mert kevés lehetőséggel nehéz bizonyítani. De Dembelét küldeném, nincs egy teljes szezonja amióta megvettük. Grizmann (RW/ST) , Alena mehet Coutinho mögé Puig inkább Pjanic helyett alkalmas. És ha tényleg jönne Depay és esetleg Man city üzletből Gabriel Jesus akkor velük meglenne oldva a támadó szekció minden posztja. Tartok attól,hogy Lautaro nem fog jönni,mert nem lesz annyi pénze a csapatnak.
cykka22
Barça B
Hozzászólások: 32
Csatlakozott: 2020.09.01. 16:15:56

2020.09.03. 07:53:43

vg99 írta:
2020.09.02. 21:25:36
Sokan csalódottak Van de Beek miatt. Én nem érzem biztosra,hogy nagy csapatban is elég lesz, és azt sem láttam,hogy ide minek. Pont azon a poszton sokan vagyunk. Coutinho, Gríz, Riqui,, Pedri.
Részben igazad van, de akkor minek Wijnaldum? Ő pont ugyanazt tudja mint v.d. Beek(23) csak ő 29 éves, ja az egyik 25m a másik 40m csak kérdés melyikkel mennyi időre lehet tervezni.
vg99
Capitá del Barça
Hozzászólások: 539
Csatlakozott: 2019.04.15. 18:07:51

2020.09.03. 06:35:44

Ter Stegen /Neto? / Pena

Semedo / Emerson v Wague
Piqué / E. Garcia
Lenglet / Araujo / Todibo
Alba? / új

De Jong / Busquets
Pjanic / Wijnaldum

Trincao / Dembele
Coutinho / Griezmann? / Puig / Pedri
Fati / Depay

Lautaro / Martin?

Out: Vidal, Umtiti, Rafinha, Rakitic, S. Roberto , Suarez, Firpo, Messi
kölcsön: Matheus, O. Busquets, Alena, Miranda, Todibo?
?: Griezmann, Neto, Alba, Martin B.

Messi maradására szerintem minimális az esély,
az árak felhajtása miatt mondja Berto, amit.
A fenti keret gyakorlatilag Messi nélkül is elérhető szerintem. És azért nem középcsapat szint, bár sok-sok munka és fejlődés szükséges.
Griezmann nálam még inkább menjen mint maradjon.
Lautaro szerintem Barto szerelme, le fogja igazolni végül.
Ha pedig Messiből befolyik kb. 200 millió, abból a védelmet erősíteném leginkább (De Ligt, Alaba), és jöhetne még 1-2 fiatal holland előre, hátha.
vg99
Capitá del Barça
Hozzászólások: 539
Csatlakozott: 2019.04.15. 18:07:51

2020.09.02. 21:25:36

Sokan csalódottak Van de Beek miatt. Én nem érzem biztosra,hogy nagy csapatban is elég lesz, és azt sem láttam,hogy ide minek. Pont azon a poszton sokan vagyunk. Coutinho, Gríz, Riqui,, Pedri.
Avatar
soadroli
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5143
Csatlakozott: 2008.05.17. 19:50:58

2020.09.02. 19:14:44

közben van De Beek -> MU
offisöl
Kép
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2020.09.02. 19:08:01

Wijnaldum egyertelmuen a 4231be kell de jong es pjanic melle 3. embernek. En nem is bannam ha jonne, buszkecc igy csak 4. ember lenne a poszton. Remelhetoleg semmit nem jatszana az idenyben aztan jovore vegleg elhuzna innen.
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
RA7
Jugador del Barça
Hozzászólások: 128
Csatlakozott: 2020.05.12. 04:22:04

2020.09.02. 17:13:48

szbsz írta:
2020.09.02. 13:46:06
Ls megegyezett a Juvéval olasz lapok szerint, viszont mivel ok is olyan csórók mint Kenny meg mi, nem tudnak érte pénzt adni csak játékost...
Jó lenne egy Bonucci szerintem, Piquenek legalább lenne egy cseréje azon a poszton.
Persze, Bonucci.. Higuaint ne adják hozzá?
Avatar
bence0330
Az Év Fórumozója 2022
Hozzászólások: 6887
Csatlakozott: 2020.07.16. 19:01:18
Tartózkodási hely: Pécs

2020.09.02. 17:08:11

Szerintem Lautaro már nemigen van terítéken, legalábbis addig nem hinném, hogy egyáltalán ide akarna jönni, amíg nem tiszta a Messi-helyzet, és esetleg nem jeleni be Leo hogy mégiscsak marad. Egy argentin Messi-fanról beszélünk, nem véletlen, hogy pont ide akart jönni...
ter Stegen; Cancelo - Cubarsí - Araujo - Koundé; Gündogan - Christensen - Pedri; Felix - Lewy - Raphinha
Vakmacska
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6345
Csatlakozott: 2012.08.26. 23:23:55

2020.09.02. 16:49:48

Most már állítólag Depayt akarja csatárnak
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7360
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2020.09.02. 16:47:33

Balinho írta:
2020.09.02. 15:09:23

Koeman iránt amúgy mitől lett ilyen nagy a bizalom? Csak nekem van elegem abból, hogy évek óta minden fontosabb húzásunk (Tata, Valverde, Setien, jelentősebb igazolások jó része) arról szól, hogy "adjuk meg neki a bizalmat", "várjuk ki a végét" vagy "hátha pozitív meglepetést hoz". Koeman két évtizedes pályafutása alatt nem ért el jelentős eredményt pár holland bajnoki címen kívül, de azt az Ajax-PSV-Feyenoord edzői székében elég könnyű hozni, és hát Koemanon kívül jó pár Barca-kötődésű hollandnak is esett le pár bajnoki cím, akinél azért később a külföldi karrierjük beárazta a holland bajnoki címeiket (Frank de Boer, van Bronckhorst vagy épp Cocu se tudott túl nagy eredményeket elérni, de még Steve McClaren is be tudta húzni a bajnokságot a Twentével).

Most nagy felbuzdulásunkban fillérekért elzavarjuk Rakiticet, Suarezt, Vidalt és még ki tudja kit, de ezeket a játékosokat pótolni kell. Vidal vagy Rakitic még könnyebb eset, (bár a 1,5M + ki tudja milyen feltételekhez kötött plusszok mindenképpen röhejes kategória), de Suarez pótlása nem pármilliós móka lesz. Az is beszédes, hogy látva a klub mostani helyzetét, már korántsem olyan biztos, hogy mondjuk Lautaro jönni akarna.
Tata, Valverde, Setien semmit nem változtattak, gyakorlatilag leültek aztán folytatták azt mint az elődjük, pedig akkor minőségibb keret állt rendelkezésre. Azt, hogy mit ért el Koeman nem tudom mennyire kell firtatni. Pep a B-csapattól jött, Luis Enrique megbukott előtte a Románál, szóval neki sem volt túl jó ajánlólevele. Mondjuk az utóbbi időben sem a játékosok képességeivel volt a baj, egyszerűen fejben teljesen szét voltak esve, a csapat túlnyomó része totálisan el volt kényelmesedve, semmi motiváció, a játék meg arról szólt, hogy ha esik, ha szakad passzolj Messinek, ne is nézd hol van a többi társ. Aztán szídjuk a középpályásokat hogy kevés veszélyt jelentenek a kapura.
Most valamennyire fel lesz kavarva az állóvíz. Az, hogy ez pozitívan vagy negatívan csapódik majd le nem tudjuk.
Elég érdekes, hogy a szezon közben, de már tavaly is Suarezt vasvillával zavarta volna el a fél fórum, most meg mindenki Koemant szidja, hogy miért küldte el és Lautarot várja, akinek 23 évesen volt 2 szezonja Európában, ahol hozott egy 84/30-as gólátlagot.

Pep mennyit volt szidva, hogy eltakarította a 2 legnagyobb sztárt a csapatból, akikben kor alapján nem 2 év volt, meg Yaya helyett Busquets-et játszatta.
Nem hiszem, hogy itt is hasonló lesz a végkifejlet, de ez a váltás 1, max 2 éven belül úgyis elkövetkezett volna, plusz az öltözőben is talán könnyebb lesz rendet tartani, már nem nőnek annyira az edző fejére a játékosok.
Messi távozását pedig ne kenjük már rá, ezzel ő is nehezebb helyzetbe került mert számolt vele, aztán hirtelen nagyon sok dolgot át kell gondolni.

Nem mondom, hogy telitalálat lesz és hirtelen csodaszép és eredményes játékot látunk, lehet, hogy nagyot csalódunk, de megvan az esély, hogy bejöjjön és sikeres legyen. Ha pedig tényleg ad esélyt a fiataloknak és 1-2-3 beválik, az már nagy előrelépés.
És az igazolások még csak most jönnek, szóval addig kár is nagyon belemenni az esélylatolgatásokba.
Forca Barca!!!!
Avatar
fanbarca
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2162
Csatlakozott: 2010.05.15. 09:11:15
Tartózkodási hely: Szatmárnémeti

2020.09.02. 16:19:06

Balinho írta:
2020.09.02. 15:09:23
Koeman iránt amúgy mitől lett ilyen nagy a bizalom? Csak nekem van elegem abból, hogy évek óta minden fontosabb húzásunk (Tata, Valverde, Setien, jelentősebb igazolások jó része) arról szól, hogy "adjuk meg neki a bizalmat", "várjuk ki a végét" vagy "hátha pozitív meglepetést hoz".
Igen és erről is kéne szóljon a szurkolás. Nem csak a Barca-nál, hanem mindenhol. Megszoktuk ezt a stílust, kormánnyal meg mindennel szemben, de attól még nem ez a helyénvaló. Igenis mindenki, aki a Barcához kerül, kapja meg a bizalmat. Másképp úgyis csak rosszabb lesz. :!:
més que un club
Avatar
JB
Barça C
Hozzászólások: 10
Csatlakozott: 2013.05.15. 10:13:52
Tartózkodási hely: Budapest

2020.09.02. 15:27:01

Titinho írta:
2020.09.02. 13:15:13

Egyelőre nekem a Gríz-Dembelé-Coutinho hármas a homály, velük nem látom mit akar Koeman. Főleg Coutinho, ha érkezik kp és támadó is, én bízom benne hogy őt el tudjuk passzolni.
Ez nekem sem tiszta, hogy lehet 3 olyan játékos a csapat gerince akik eddig csak hanyatló formát mutattak vagy többet volt sérült mint kezdő alapember!?

Továbbra sem tudom elképzelni a csapatot Messi nélkül, kell egy zseni ahhoz, hogy a támadó részleg klasszis szinten működjön, bármi is legyen a tervezett felállás.
El kell fogadnia, hogy Suárez elmegy és bíznia kell Koeman elképzeléseiben! Neki is felelősséget kell vállalnia az utóbbi évek kudarcaiért, ugyanúgy részese volt ennek
mint az előtte lévő csillogásnak. És hűnek lenni ahhoz, amit évek óta hangoztat: a csapat és a szurkolók az első! (de ez már off kicsit)

Szóval:
1. mindenképp kell egy Lautaro Martinez (talán Messivel nincsenek nagyon rosszban),
2. Trincao-t nagyon szeretném hogy beváljon és Ansu Fati-t is szívesen nézném (sokkal) többet,
3. a maradék szerepet a támadásokban meg vegye már ki a fent említett 3 úriember!
Avatar
Balinho
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1122
Csatlakozott: 2005.06.26. 00:39:59

2020.09.02. 15:09:23

Titinho írta:
2020.09.02. 13:15:13
MessiNeymarSuarez írta:
2020.09.02. 11:35:15
Stegen is kampányol érte(bár egyesek szerint ezt 2018-ban mondta):

"I would like to have Thiago on the team. His style of play suits us, it would be great if he could sign" [sport]
"I'd like to have Thiago at Barça. His style fits us well and he's got an interesting personality."


De már láttuk Messi, Suarez esetében hogy a vezetőségnél mennyit nyom a latba ha amúgy egy tök logikus igazolásért könyörögnek a játékosok.(Messi:Neymar, Suarez:utód, most Stegen:Thiago)
Itt a gond gyerekek...
Amikor azért gyökér a vezetőség mert nem hallgatnak a játékosokra, hogy kit kéne leigazolni. :?
Ez mégis melyik klubnál működik így? A Citynél ki kérte Aké vagy Torres mostani leigazolását? Mert ők kellettek a csapatba, logikus igazolások voltak az igaz.

JB kollégával is egyetértek, egy Keita típusú pali évek óta hiányzik a csapatból mint egy falat kenyér, pedig akkor senki nem értette minek ő ide a Sevillából. Ma már évek után is sírunk miatta.

Abban is egyetértek hogy Lautaro kell nekünk csatár posztra. Nagy potenciál van még a gyerekben és neki ez a tsmadó futball is lenne ideális. A volt argentin edzője nyilatkozta hogy az ő helyében elmenne a Citybe vagy a Barcába, mert egy igazi támadó csapatban tudna igazán érvényesülni. Nem egy deffenzív olasz bajnokságban, Conte kezei alatt...

Mondjuk nem tudom hogy vagytok vele, de ha így megnézzük a keretet a kölcsönből visszatérőkkel együtt, akkor igen csak pofás keresünk van már így is, a távozókat már nem számolva bele. De ezt majd Koeman bácsi megálmodja ki kell neki belőle és ki nem.
Ha egy klub logikus és működő igazolásokat hajt végre, akkor senki nem szól bele. A vezetőség (többek közt) azért gyökér, mert évek óta pocsékul igazol, nagy pénzért a Barcába nem illő játékosokat, kulcsposztokat nem old meg, míg értékeket herdál el.

Koeman iránt amúgy mitől lett ilyen nagy a bizalom? Csak nekem van elegem abból, hogy évek óta minden fontosabb húzásunk (Tata, Valverde, Setien, jelentősebb igazolások jó része) arról szól, hogy "adjuk meg neki a bizalmat", "várjuk ki a végét" vagy "hátha pozitív meglepetést hoz". Koeman két évtizedes pályafutása alatt nem ért el jelentős eredményt pár holland bajnoki címen kívül, de azt az Ajax-PSV-Feyenoord edzői székében elég könnyű hozni, és hát Koemanon kívül jó pár Barca-kötődésű hollandnak is esett le pár bajnoki cím, akinél azért később a külföldi karrierjük beárazta a holland bajnoki címeiket (Frank de Boer, van Bronckhorst vagy épp Cocu se tudott túl nagy eredményeket elérni, de még Steve McClaren is be tudta húzni a bajnokságot a Twentével).

Most nagy felbuzdulásunkban fillérekért elzavarjuk Rakiticet, Suarezt, Vidalt és még ki tudja kit, de ezeket a játékosokat pótolni kell. Vidal vagy Rakitic még könnyebb eset, (bár a 1,5M + ki tudja milyen feltételekhez kötött plusszok mindenképpen röhejes kategória), de Suarez pótlása nem pármilliós móka lesz. Az is beszédes, hogy látva a klub mostani helyzetét, már korántsem olyan biztos, hogy mondjuk Lautaro jönni akarna.

Az a helyzet, hogy mára a Barca a klubnál uralkodó zűrzavar miatt inkább kerülendő célpont lett, a rosszindulatúak körében nevetség, a jóindulatúak körében szánakozás tárgya. De ha bárki vállalja a felelősséget és kritizálja, akkor az minek szól bele...
Válasz küldése