Leo Messi

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!

Ha lenne rá lehetőség, visszahoznád?

Igen, még tudna adni a csapatnak
66
46%
Nem, tovább kell lépni
78
54%
 
Szavazatok száma: 144
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15406
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2020.09.04. 16:59:23

csabimo írta:
2020.09.04. 16:47:57
17:00 jön a bejelentés!!!
Honnan az infó s hol fog jönni?
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Barcahun
Capitá del Barça
Hozzászólások: 570
Csatlakozott: 2020.09.04. 16:09:08

2020.09.04. 16:55:46

csabimo írta:
2020.09.04. 16:47:57
17:00 jön a bejelentés!!!
Nem tartom kizártnak, hogy téli átigazolásig marad, egyrészt nincsenek nézők, így továbbra is homokba dugott fejjel elfocizgat a csapattal legalább edzésbe marad, addigra tisztázódhat a jogi környezet is, így még ha nincs is igaza a klubbnak utoljára lesz lehetősége pénzt csinálni belőle, addigra nekik sem lesz sok értelme egy motivállatlan Messit még fél évig fizetni és ingyen elengedni nyáron, főleg, hogy a csapat semmilyen komolyabb eséllyel nem lesz addigra már a ligában vagy Bl-ben ilyen kerettel és edzővel.
Avatar
csabimo
Capitá del Barça
Hozzászólások: 946
Csatlakozott: 2006.01.13. 02:09:37
Tartózkodási hely: bonyhád

2020.09.04. 16:47:57

17:00 jön a bejelentés!!!
sztamas
Barça C
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: 2020.09.04. 16:14:10

2020.09.04. 16:31:48

recrea írta:
2020.09.04. 14:59:14
Zsoma írta:
2020.09.04. 14:44:20
Kezdődhet a háború, Messi és az apja írtak a Ligának és a klubnak, hogy szerintük továbbra is él a záradék az ingyenes távozásról:

https://www.sport.es/es/noticias/barca/ ... si-8099570
Sokat gyengült a spanyolom az elmúlt 36 évben, így arra lennék kíváncsi, h Messi ingyen szeretne távozni vagy egy korrekt vételárral lelépni, vagy e tekintetben mi a tervük?
Semmiféle új kihívást nem keres az ember, mára lett nagyon ciki a Barcában játszani és nem akarja felvállalni, menekülne a süllyedő hajóról. Motiváció zéró, de szerintem máshol sem fog megújulni. Ezek egyrészt érthetőek, másrészt a klubot is figyelembe kellene vennie, ha megteszi, korrekt, ha ingyen szeretne menni, ott csesznék ki vele, ahol tudok. Pontosan ugyanannyit tett Messiért a klub, mint fordítva, a BL égések pedig ugyanúgy az ő felelőssége is, mint a többi játékosé.
Angolul:
https://www.sport.es/en/news/barca/lion ... ga-8099570

ha ez igaz, akkor ha ne engedjük el ingyen a Klub az aki nem korrekt,mert ebben állapodtak meg.
És pontosan ezért alkuldta bele Messi ez a cikkelyt, hogy egyértelmű legyen és ne kelljen háborúzni. Ha dátum van benne akkor nehezebb (és hiba Messi legal team részéről.). de a lényeg ugyanaz egyedül akar dönteni a jövőéről.
Amúgy én meg már látnék egy új garnitúrát, új szemléletet..még ha a negyedik helyért is küzdünk..
Ilyen a sport egyszer fent, egyszer lent Bartoék elrontották, hogy nem gondoskodtak időben/jól az utódlásról.
Messi egy legenda a Barcában, mindig az lesz akinek csak hálás lehet aki szereti a Barcát.
Ha menni akar menjen, - tett ő már eleget- főleg ha ez volt a megállapodás.
Barcahun
Capitá del Barça
Hozzászólások: 570
Csatlakozott: 2020.09.04. 16:09:08

2020.09.04. 16:31:00

Azt hiszem elég nagy Messi fan vagyok, de kicsit nekem csalódás most ez az ember. Úgy gondolom a kismillio szponzorált insta postja mellé befért volna egy szép köszönöm új célokat keresek stb. valami és rögtön egy ellensége nem lett volna, sikerült egy jelentős hányadát Barcásoknak maga ellen fordítani. Kicsit ilyen kisiskolás visszahúzodó meguszos ez a story. Emlékszem van egy videó Maradona és talán Pelé beszélgetnek róla, Maradona elmondja nem egy nagy karakter az ember, pályán a legjobb (szvsz nála is jobb) de mint ember...
Na mindegy igazábóltényleg megérdemelte a jogot döntsön saját sorsáról, de egyetlen posztal sztm már másik klubba lenne rég. Mert hát jogilag egyértelmű, ha van egy dátumod a másik féllel, azt egyoldalúan Te nem értelmezheted másként mert máskor ér véget a szezon, már akkor jelezni kellett volna, legalább az opciót kitolni, ezek szerint mégis csak hirtelen meghozott döntés volt ez, és ilyenre már volt példa khm khm Argentin válogatottság...

Akárhogy is most úgy érzem Barto megleckézetni és vhol meg is értem, nem igazán tudok senki oldalára állni, az egyik szisztematikusan leépítette a csapatot, a másik minimális dolgot nem tesz meg olyan szurkolókért, akik idegenbe pénzt időt és terhet nem sajnálva mentek skandálni a nevét.

Én úgy gondolom most már menjen és sztm ez is lesz, hiszen ez a legjobb megoldás, Barto kivérezteti megtöri aztán eladja, bár amilyen bohóc az elnök képes börtönbezárni és tönkrevágni Barca utolsó értékét is, most még menthető a szitu, egy szép búcsú üzenet, szuper 16 szezon csak köszönettel tartozunk, nem kell újabb Figo vagy pereskedő Ney utód, ez elmúlt csak szépen csendben el kell vállni.
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10071
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2020.09.04. 15:38:45

zsoltfree írta:
2020.09.04. 15:11:51
Szóval, ha Messit most még el lehetne adni, 100-150 milláért, és bejelenti hogy még idén marad, akkor Messi utolsó éve a klubnak 150 millába fog kerülni + 100 milla (bruttó) körül még az éves fizuja (utóbbi némileg kevesebb a mezeladások miatt).

Szóval idén is igazoltunk valakit 100-150 milláért... aki 33 éves, már full megosztó... És nem igazán olyan évünk lesz, hogy a bl vagy spanyol bajnokihoz csak egy kicsi fog hiányozni, szóval én simán elengedném most.
Az álláspontok továbbra is megosztottak, Bartomeuék hallani sem akarnak arról hogy 700millió alatt eladják, végülis megtehetik, szerződés köti ide Messit, az meg őket nem érdekli hogy jövőre ingyen elmegy-e.

Remélem Messi bejelenti hogy az inkompetens vezetőség és a 0 csapatépítés miatt el szeretett volna menni oda ahova még van esélye BL-t nyerni, de Bartomeuék inkább a saját bőrüket mentik és nem engedik el, ezért marad és ha már itt maradt akkor mindent meg fog tenni a címerért.

Persze ez nem lenne elég polkorrekt nyilatkozat, ezért ez kizárt.
zsoltfree
Capitá del Barça
Hozzászólások: 970
Csatlakozott: 2006.01.10. 11:45:38
Tartózkodási hely: Budapest

2020.09.04. 15:11:51

Szóval, ha Messit most még el lehetne adni, 100-150 milláért, és bejelenti hogy még idén marad, akkor Messi utolsó éve a klubnak 150 millába fog kerülni + 100 milla (bruttó) körül még az éves fizuja (utóbbi némileg kevesebb a mezeladások miatt).

Szóval idén is igazoltunk valakit 100-150 milláért... aki 33 éves, már full megosztó... És nem igazán olyan évünk lesz, hogy a bl vagy spanyol bajnokihoz csak egy kicsi fog hiányozni, szóval én simán elengedném most.
Tomix354
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1054
Csatlakozott: 2018.03.09. 21:22:40

2020.09.04. 15:05:33

Nem gondoltam volna, hogy lehet mélyebbre süllyedni az eddigieknél, de ezzel az üzengetéssel nálam abszolút sikerült.
Avatar
recrea
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6714
Csatlakozott: 2004.12.24. 23:38:21

2020.09.04. 14:59:14

Zsoma írta:
2020.09.04. 14:44:20
Kezdődhet a háború, Messi és az apja írtak a Ligának és a klubnak, hogy szerintük továbbra is él a záradék az ingyenes távozásról:

https://www.sport.es/es/noticias/barca/ ... si-8099570
Sokat gyengült a spanyolom az elmúlt 36 évben, így arra lennék kíváncsi, h Messi ingyen szeretne távozni vagy egy korrekt vételárral lelépni, vagy e tekintetben mi a tervük?
Semmiféle új kihívást nem keres az ember, mára lett nagyon ciki a Barcában játszani és nem akarja felvállalni, menekülne a süllyedő hajóról. Motiváció zéró, de szerintem máshol sem fog megújulni. Ezek egyrészt érthetőek, másrészt a klubot is figyelembe kellene vennie, ha megteszi, korrekt, ha ingyen szeretne menni, ott csesznék ki vele, ahol tudok. Pontosan ugyanannyit tett Messiért a klub, mint fordítva, a BL égések pedig ugyanúgy az ő felelőssége is, mint a többi játékosé.
Zsoma
Jugador del Barça
Hozzászólások: 205
Csatlakozott: 2004.10.08. 07:45:27

2020.09.04. 14:44:20

Kezdődhet a háború, Messi és az apja írtak a Ligának és a klubnak, hogy szerintük továbbra is él a záradék az ingyenes távozásról:

https://www.sport.es/es/noticias/barca/ ... si-8099570
ThierryBalu
Barça C
Hozzászólások: 3
Csatlakozott: 2019.10.03. 13:44:19

2020.09.04. 14:35:32

El kéne kezdeni építeni a jövő Barcáját!Megérdemelte volna Messi,hogy az utolsó 1-2 jó évére olyan csapat vegye körül,amivel van esélye trófeákat nyerni,de mindenki látja,hogy ez teljesen esélytelen...A gerinc csúnyán öregszik,vagy öregedett(Busi,Rakitic,Pique),jó pár olyan játékos van,aki élete formájában sem Barca szint,töketlen átigazolás politika...
Így viszont kaphatnánk érte 200-250 milliónyi értéket,pl 100 meg 2-3 fiatal játékos...
Messinek is jót tehetne szerintem,a csapatnak meg sokkal jobbat,ha nem ingyen menne jövőre...
Gaillard
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 303
Csatlakozott: 2019.04.03. 06:01:56

2020.09.04. 14:23:20

Nem kell ezt túlmisztifikálni, nincs senki (és ez jogos), aki 700 milliót kifizetne egy 33 éves játékosért és akkor a bérezéséről még nem beszéltünk.
Mit tudna ezzel kezdeni Messi, a nagy büdös semmit.
El kellene fogadnia érte 100 millió körüli összeget és a fizetését is megspórolva, mindkét fél jól járna, s ezzel Messi is újból segítene az egyesületén, de mint mindent, ezt is jól elcseszik a feje fölött.
Avatar
Nero.
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6905
Csatlakozott: 2015.08.14. 19:02:12

2020.09.04. 14:18:16

Ja tényleg el is felejtettem amúgy hogy ő a CSK. Az lenne a legszebb ha itt maradna és szalagot is megtartaná. Amúgy se volt CSKnak való, így meg pláne.

Mi a legújabb pletyka? Mit ajánl a City? Más csapat nem akarja megvenni? Kína?
“Mindig is elakartam jutni Kínába. Soha nem gondoltam volna, hogy idővel Kína jön el hozzám.”
Avatar
bence0330
Az Év Fórumozója 2022
Hozzászólások: 6887
Csatlakozott: 2020.07.16. 19:01:18
Tartózkodási hely: Pécs

2020.09.04. 11:40:01

LG írta:
2020.09.04. 10:50:58
Szép gondolat, de ki fogja tőle elvenni a karszalagot? Koeman? Biztos jó alapot adna a kapcsolatuknak... Most megint nem Messit akarom bántani, de nagyon sokszor úgy viselkedik, mint gyerek. Ha pedig egy gyerektől elveszed az egyik kedves játékát, akkor kiveri a balhét.
Igen, Messi valóban egy nagy gyerekként viselkedik, és még az sem kizárt, hogy tényleg egy magasan funkcionáló autista/Aspergeres, amiről ment itt nemrég a vita. Végül egtyébként mindegy is, szerencsére ezek 2020-ban már nem szitokszavak. Szerintem a tálalás lenne a kulcs. Kétlem, hogy Messi vezér akarna lenni ilyen szinten (most azt hagyjuk, hogy szeretne bizonyos játékosokkal játszani és bizonyos játékosokkal nem, ez szerintem nem vezérszerepre törekvés, egyszerűen csak a fent említett gyerekes viselkedésének egy megnyilvánulása), nem hinném, hogy nehéz lenne lebeszélni róla. Én úgy képzelném, hogy leülni vele kettesben, valahogy úgy tálalni, hogy te a világ legjobb játékosa vagy, viszont jobban tudsz játszani, ha csak a játékra kell figyelned. Piqué/Ter Stegen elbírja a karszalagot, és klasszikus vezéregyéniségek, próbáljuk meg, mi lesz, ha ő lesz egy darabig a csk, neked meg csak arra kell figyelned, hogy gólt rúgj és gólokat rúgass másokkal.
ter Stegen; Cancelo - Cubarsí - Araujo - Koundé; Gündogan - Christensen - Pedri; Felix - Lewy - Raphinha
Peter
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3229
Csatlakozott: 2019.09.04. 02:22:17

2020.09.04. 11:35:25

LG írta:
2020.09.04. 10:50:58
Azért ezt ti sem hiszitek komolyan, hogy nem érdekli pénz. :D valami.
Én amúgy egy dolgot remélek, hogyha Messi és Piqué is marad, akkor utóbbi megkapja a csapatkapitányi karszalagot. Ha ő nem marad, akkor más kb nem is esélyes rá sajna, esetleg Ter Stegen. Ebben értek egyedül egyet a kritizálókkal, Messi valóban nem alkalmas a vezérszerepre sem pályán, sem pályán kívül, de ez nem az ő hibája, egyszerűen nem ilyen személyiség, és ezt fel kellett volna ismernie minden edzőnek.
Szép gondolat, de ki fogja tőle elvenni a karszalagot? Koeman? Biztos jó alapot adna a kapcsolatuknak... Most megint nem Messit akarom bántani, de nagyon sokszor úgy viselkedik, mint gyerek. Ha pedig egy gyerektől elveszed az egyik kedves játékát, akkor kiveri a balhét.
Leo már csak ilyen....lásd válogatotthoz való viszonya....megyek, nem megyek, maid megyek, mégsem megyek, aztán megint megyek....szeszélyes személyiség.... #-o
Karszalagot márpedig valakinek el kell tőle vennie....ha maradna esetleg
kapitány
Jugador del Barça
Hozzászólások: 161
Csatlakozott: 2008.01.06. 11:38:29

2020.09.04. 11:20:56

LG írta:
2020.09.04. 10:50:58
Azért ezt ti sem hiszitek komolyan, hogy nem érdekli pénz. :D Ahhoz képest egyszer sem szólt, hogy nem kér fizetésemelést és újabb aláírási pénzt. Most is vajon miért akar ingyen elmenni? Nem azért, mert így több fizetést és aláírási bónuszt remélhet?

Ha visszaolvastok esetleg, akkor láthatjátok, hogy én Messit védtem, mikor keményen támadták, de az meg a ló túloldala, hogy mártírt csináltok belőle. Én legalábbis úgy gondolom, hogy Messivel kapcsolatban az igazság a gonosz törpe és mártír között van valahol középen.

Azt meg, hogy mit adott Messi az elmúlt években, és mit vett el, az megint olyan dolog, amiről nagyon sokat lehetne vitatkozni. Tény, hogy még mindig jó statokat hoz, viszont a csapat, és sok játékos konkrétan megsínyli, hogy minden ráépül. Most pedig már egyre kevesebb csapat ellen elég a Messi megoldja taktika.

Messi marketingértéke pedig valóban jó nagy lehet, arra nincs rálátásom nekem sem, nektek sem, hogy konkrétan mennyit hoz a klubnak évente, illetve még ha látnák is számokat, akkor is csak találgatni tudnánk, hogy ebből konkrétan mennyit hoz ténylegesen ő. Mondjuk a mostani cirkusz után, ha marad, szerintem ez is romlani fog, hiszen nagyon sok emberben tört el vele kapcsolatban valami.
Lehet azért akar ingyen elmenni, mert azt mondták neki, hogy a szezon végén ingyen távozhat. A vírus miatt felborult minden, és Bartemou-nak ez a mákja. Ebbe tud kapaszkodni.
Erről szól az egész vita! Sok pénzből lehet sokat lopni! Mindenkinek szíve joga eldönteni, hogy kinek van igaza...Én a maffiának biztos nem tudok soha igazat adni.Nekem Puyol az etalon! Mindennél többet jelent számomra, hogy mellette áll! Többet adok azok szavára akik ismerik vagy ismerték, mint egy újságírónak.
Én is örülnék annak normális esetben, hogyha mégis lép, akkor pénzt kapnánk érte... csak az a baj, hogy azzal is a kedves elnökünk járna a legjobban! Vennének 1-2 játékost 3-szoros áron. Bartemounak és Rosselnek meg szépen nőne a vagyona! 1-2 év és már nem is játszanának itt. Akkor már azzal is előrébb lennénk, ha a fiatalok Messivel edzhetnek...

Messi marketing értékéről meg ne legyenek kétségeid! Még 10-20 év múlva is az egyik legnagyobb lesz a világon!
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21052
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2020.09.04. 10:50:58

Azért ezt ti sem hiszitek komolyan, hogy nem érdekli pénz. :D Ahhoz képest egyszer sem szólt, hogy nem kér fizetésemelést és újabb aláírási pénzt. Most is vajon miért akar ingyen elmenni? Nem azért, mert így több fizetést és aláírási bónuszt remélhet?

Ha visszaolvastok esetleg, akkor láthatjátok, hogy én Messit védtem, mikor keményen támadták, de az meg a ló túloldala, hogy mártírt csináltok belőle. Én legalábbis úgy gondolom, hogy Messivel kapcsolatban az igazság a gonosz törpe és mártír között van valahol középen.

Azt meg, hogy mit adott Messi az elmúlt években, és mit vett el, az megint olyan dolog, amiről nagyon sokat lehetne vitatkozni. Tény, hogy még mindig jó statokat hoz, viszont a csapat, és sok játékos konkrétan megsínyli, hogy minden ráépül. Most pedig már egyre kevesebb csapat ellen elég a Messi megoldja taktika.

Messi marketingértéke pedig valóban jó nagy lehet, arra nincs rálátásom nekem sem, nektek sem, hogy konkrétan mennyit hoz a klubnak évente, illetve még ha látnák is számokat, akkor is csak találgatni tudnánk, hogy ebből konkrétan mennyit hoz ténylegesen ő. Mondjuk a mostani cirkusz után, ha marad, szerintem ez is romlani fog, hiszen nagyon sok emberben tört el vele kapcsolatban valami.
Én amúgy egy dolgot remélek, hogyha Messi és Piqué is marad, akkor utóbbi megkapja a csapatkapitányi karszalagot. Ha ő nem marad, akkor más kb nem is esélyes rá sajna, esetleg Ter Stegen. Ebben értek egyedül egyet a kritizálókkal, Messi valóban nem alkalmas a vezérszerepre sem pályán, sem pályán kívül, de ez nem az ő hibája, egyszerűen nem ilyen személyiség, és ezt fel kellett volna ismernie minden edzőnek.
Szép gondolat, de ki fogja tőle elvenni a karszalagot? Koeman? Biztos jó alapot adna a kapcsolatuknak... Most megint nem Messit akarom bántani, de nagyon sokszor úgy viselkedik, mint gyerek. Ha pedig egy gyerektől elveszed az egyik kedves játékát, akkor kiveri a balhét.
Avatar
bence0330
Az Év Fórumozója 2022
Hozzászólások: 6887
Csatlakozott: 2020.07.16. 19:01:18
Tartózkodási hely: Pécs

2020.09.04. 10:33:43

kapitány írta:
2020.09.04. 10:16:35
bence0330 írta:
2020.09.04. 10:05:54
Szerintem Messit konkrétan a pénz tuti, hogy nem érdekli ezen a szinten. Ő kupákat akar és gólokat lőni.

Egyébként szerintem bármennyi lehet a fizetése, simán visszahozza a marketingértéke. Ami persze lehet, hogy ezután csökkenne, de az is lehet, hogy a szurkolók rádöbbennek, hogy még jobban meg kell becsülni, hogy itt láthatják, talán utolsó évben.
Ilyen biztos nem lehetséges!!! Ilyet nem írtak az újságok!! :D :D :D
Jogos, visszavonom. :D
És tényleg, lassan az a kép állna össze a médiában a sok találgatásból, hogy Messi egy gonosz pénzéhes kölök, és amúgy is csak zülleszti a Barcát.
Én amúgy egy dolgot remélek, hogyha Messi és Piqué is marad, akkor utóbbi megkapja a csapatkapitányi karszalagot. Ha ő nem marad, akkor más kb nem is esélyes rá sajna, esetleg Ter Stegen. Ebben értek egyedül egyet a kritizálókkal, Messi valóban nem alkalmas a vezérszerepre sem pályán, sem pályán kívül, de ez nem az ő hibája, egyszerűen nem ilyen személyiség, és ezt fel kellett volna ismernie minden edzőnek. Ha ezt időben felismerték volna, több gólt lőtt volna, és szerintem még akár a sokat emlegetett 3 nagy blama is elkerülhető lett volna. 3 évig olyan nyomással játszott, amelyben neki kellett a gólpasszt adni, gólt lőni, és még mentális vezérnek is lenni, ami abszolút nem a sajátja, és sokkal nehezebb neki, mint akár 50 gólt lőni egy szezonban. Nem csoda, hogy minden nagyobb pillanatban elvesztette az élét és összerogyott a nyomás alatt. Ha ezt levennék róla, hirtelen vagy 3 évet fiatalodna az ember.
ter Stegen; Cancelo - Cubarsí - Araujo - Koundé; Gündogan - Christensen - Pedri; Felix - Lewy - Raphinha
kapitány
Jugador del Barça
Hozzászólások: 161
Csatlakozott: 2008.01.06. 11:38:29

2020.09.04. 10:16:35

bence0330 írta:
2020.09.04. 10:05:54
Szerintem Messit konkrétan a pénz tuti, hogy nem érdekli ezen a szinten. Ő kupákat akar és gólokat lőni.

Egyébként szerintem bármennyi lehet a fizetése, simán visszahozza a marketingértéke. Ami persze lehet, hogy ezután csökkenne, de az is lehet, hogy a szurkolók rádöbbennek, hogy még jobban meg kell becsülni, hogy itt láthatják, talán utolsó évben.
Ilyen biztos nem lehetséges!!! Ilyet nem írtak az újságok!! :D :D :D
kapitány
Jugador del Barça
Hozzászólások: 161
Csatlakozott: 2008.01.06. 11:38:29

2020.09.04. 10:11:04

LG írta:
2020.09.04. 09:54:46
kapitány írta:
2020.09.04. 09:27:48


Egyetértek!
Annyit fűznék hozzá, hogy 1 év alatt nagyon sok minden történhet. Ha marad... Pl reméljük egy elnök váltás is...
Ja, az új vezetőség pedig majd ad neki évi 100 milliós fizut, nem? Az hiányozna még.

Szép dolog reménykedni, de ebben a helyzetben felesleges szerintem. Ebből mi sehogy sem fogunk jól kijönni, csak nagyon rossz és még rosszabb lehetőségek közül lehet változtatni.

Ha jól tudom, lejáró szerződésű játékosnál az a szabály, hogy télen már szabadon tárgyalhat más klubokkal, szóval az is lehet, hogy mire jönne az új vezetőség, már meg lesz az egyesség.

Én csak abban az esetben örülnék a hosszabbításnak, hogy jelentősen kisebb fizetésért bevállalná. De hogy még emeljenek neki ezek után, és újabb komoly aláíráspénzt kapjon, mikor a klub amúgy is trágya anyagi helyzetben van, az elfogadhatatlan!
Igazad van!
Az elmúlt években Messi csak nagyon rossz és még rosszabb dolgokat adott nekünk! Ez a tapasztalat.
Honnan jött a 100 milliós fizu? Azért mert leírta egy újság, hogy a city ennyit ajánlott? :D :D :D
Gondolom az a kamu, hogy az apja azt mondta, hogy nem is beszéltek Peppel! A negatív a tuti! A pozitív a kamu! Értem!
Vagy neked más biztos forrásaid vannak?
És ha már csak az anyagiakkal foglalkozunk, akkor Messi fizetése mellett kérlek írd már le, hogy mennyi bevételtől esne el a klub ha elmegy!? Szponzor,TV közvetítési díjjak, mez eladás, jegy eladás...stb. Mindenki a magas fizuval jön, de arról soha nincs szó, hogy mennyi jön be csak miatta!
Mindennek két oldala van...
Avatar
bence0330
Az Év Fórumozója 2022
Hozzászólások: 6887
Csatlakozott: 2020.07.16. 19:01:18
Tartózkodási hely: Pécs

2020.09.04. 10:05:54

Szerintem Messit konkrétan a pénz tuti, hogy nem érdekli ezen a szinten. Ő kupákat akar és gólokat lőni.

Egyébként szerintem bármennyi lehet a fizetése, simán visszahozza a marketingértéke. Ami persze lehet, hogy ezután csökkenne, de az is lehet, hogy a szurkolók rádöbbennek, hogy még jobban meg kell becsülni, hogy itt láthatják, talán utolsó évben.
ter Stegen; Cancelo - Cubarsí - Araujo - Koundé; Gündogan - Christensen - Pedri; Felix - Lewy - Raphinha
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10071
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2020.09.04. 10:01:56

Szerintem Bartomeu már csak azért is meg akarja mutatni, és semmiképp sem engedi el Messit.

Ő neki aztán nem számít már hogy Messi jövőre ingyen megy el, mert akkor már(szerencsére) nem lesz itt.
Barca_10
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1489
Csatlakozott: 2009.06.27. 15:50:43

2020.09.04. 10:00:21

örülök neki hogy egyre többen belátják amiről 2 éve beszélek Messivel és a hűségével kapcsolatban. Minél vastagabban fog a ceruza annál hűségesebb. Ezek után ne kérjen inkább semmit. Mellesleg mi az hogy meggondolja magát? Ez nem a megye2, elküldte a faxot, menni akar, hát menjen. Nálam elásta magát 700 gól ide vagy oda, kösz mindent de jobb lesz nélküled.
“...I like the idea of a black sun; like a black hole is space, sucking everything into darkness, where we came from and where we’re heading...”
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21052
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2020.09.04. 09:54:46

kapitány írta:
2020.09.04. 09:27:48


Egyetértek!
Annyit fűznék hozzá, hogy 1 év alatt nagyon sok minden történhet. Ha marad... Pl reméljük egy elnök váltás is...
Ja, az új vezetőség pedig majd ad neki évi 100 milliós fizut, nem? Az hiányozna még.

Szép dolog reménykedni, de ebben a helyzetben felesleges szerintem. Ebből mi sehogy sem fogunk jól kijönni, csak nagyon rossz és még rosszabb lehetőségek közül lehet változtatni.

Ha jól tudom, lejáró szerződésű játékosnál az a szabály, hogy télen már szabadon tárgyalhat más klubokkal, szóval az is lehet, hogy mire jönne az új vezetőség, már meg lesz az egyesség.

Én csak abban az esetben örülnék a hosszabbításnak, hogy jelentősen kisebb fizetésért bevállalná. De hogy még emeljenek neki ezek után, és újabb komoly aláíráspénzt kapjon, mikor a klub amúgy is trágya anyagi helyzetben van, az elfogadhatatlan!
kapitány
Jugador del Barça
Hozzászólások: 161
Csatlakozott: 2008.01.06. 11:38:29

2020.09.04. 09:27:48

jangamen írta:
2020.09.04. 08:59:51
Szerintem itt nagyon sokakban kettős érzés van most. Legyünk őszinték: egy picit magunkat siratjuk, hogy véget ér a Messi korszak. Nem a klubot, meg nem a pénzt amit kapnak érte (vagy nem kapnak). Hanem azt hogy kezd realizálódni sokunkban hogy lassan tényleg vége... nem lesz már ott a pályán.

Hogy most megy, vagy jövőre.. tulajdonképpen nem igazán számít, mert az egyetlen (amúgy gyönyörű) forgatókönyv az már biztos hogy nem fog osszejonni. Miszerint innen megy nyugdíjba, úgy hogy a jövő barcajanak nagy oregjekent vonul vissza 4-5 év múlva. Így aztán pár nap tepelodes után rajottem, hogy igazándiból nem is érdekel hogy most marad vagy sem. A korszak lezarult, így talán neki is jobb lenne ha menne egyet egy PLben például. Jövőre ilyenkor már 34 lesz, nagyon elvesztegetni való évei nincsenek ha még akar egy nagyot durrantani, vagy legalább megadni az esélyét. Meg mindig tartom, hogy egy igazi klublegenda nem megy el (khmm Totti) de háborogni és megsertodni semmi okunk. Gyönyörű éveket koszonhetunk neki, és bárhogy is legyen, ő az egyik legjobb, aki valaha játszott, legyünk hálásak, hogy a barcaban történt ez ennyi éven át. Meg akkor is, ha most azért siratjuk egy kicsit magunkat.
Egyetértek!
Annyit fűznék hozzá, hogy 1 év alatt nagyon sok minden történhet. Ha marad... Pl reméljük egy elnök váltás is...
Válasz küldése