Marc-André ter Stegen

Ki hogy teljesített legutóbb? Ki milyen formát mutat, kik a kedvenceid? Mondd el itt! - Az első csapat játékosai, a La Masia, a vezetőedző és a régmúlt csillagai kapnak itt helyet.
Avatar
barca0417
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2034
Csatlakozott: 2006.10.27. 18:06:27
Tartózkodási hely: erre-arra

2021.05.29. 13:14:37

Isten mentsen Donnarummaatol. A saját szurkolói se szerették, csak a pénz érdekli, nevelő klubja végre bejut a bl be, erre ő pont akkor inkább lelép mert nem tudnak neki 10 millás fizut adni, csak 6 vagy 8 at,már nem tudom. Pont ilyen emberre nincs most szüksége a Barcanak.
Ter Stegen meg top 5 ös kapus. Van tekintélye, de higgadt általában, igenis ő lehet a valahanyadik csapatkapitany, ha mondjuk Robi elmegy. Vagy ki legyen? Alba?
Kép
Avatar
Nero.
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6905
Csatlakozott: 2015.08.14. 19:02:12

2021.05.29. 10:38:17

bunga írta:
2021.05.29. 09:03:39
Az, hogy van kavarás Stega körül, annak semmi köze kapusi képességeihez. Jelentkezett Raiola Donna ajánlattal és erre eszükbe jutott, hogy Stegaért azonnal pénzhez juthatnának, úgysis műtötték, úgysincs jóba Messivel, Donna sokkal fiatalabb is - gondoljuk meg. Ami meg a lábjátékot illeti, nem biztos, hogy olyan csapat lesz, ahol ennek olyan nagy a jelentősége. A magánvéleményem, hogy Stega marad, csak úgy lelken lesz rúgva, mint Koeman.
Egy újabb Samper-klasszikus
“Mindig is elakartam jutni Kínába. Soha nem gondoltam volna, hogy idővel Kína jön el hozzám.”
bunga
Capitá del Barça
Hozzászólások: 729
Csatlakozott: 2021.01.26. 21:13:33

2021.05.29. 09:03:39

Az, hogy van kavarás Stega körül, annak semmi köze kapusi képességeihez. Jelentkezett Raiola Donna ajánlattal és erre eszükbe jutott, hogy Stegaért azonnal pénzhez juthatnának, úgysis műtötték, úgysincs jóba Messivel, Donna sokkal fiatalabb is - gondoljuk meg. Ami meg a lábjátékot illeti, nem biztos, hogy olyan csapat lesz, ahol ennek olyan nagy a jelentősége. A magánvéleményem, hogy Stega marad, csak úgy lelken lesz rúgva, mint Koeman.
sansz
Capitá del Barça
Hozzászólások: 843
Csatlakozott: 2019.09.23. 11:54:39

2021.05.29. 07:49:42

Több helyen is azt olvasom,hogy Stegent nem akarják eladni,szerintem nem kell pánikolni. A Stegenimádó részemet kicsit elnyomva, azért az tény,hogy idén kifejezetten pocsék volt, persze mindig egy-két embert gyaláztak sokan a pontvesztések miatt,de valójában tényleg sok elkerülhető gólt kapott. Lehet a sérülése,lehet valami mentális gond is, egyik sem hangzik jól. Ha úgy dönt a szervezete,hogy örökké fájdalmai lesznek,az nem sok jót ígér. Fejben sem volt sosem a legerősebb, a sérülés meg erre még rá is segít. A beíveléseknél mindig is gyenge volt,azzal mentette magát sokszor,hogy ki se mozdult inkább a kapuból,hanem a félelmetes reflexeire hagyatkozott,amiből nagy védések is születtek,de azért nem olyan ideális. Csapatkapitány? Isten ments,ugyanúgy nem való annak,mint a többi.
Másrészt éveken keresztűl az egyik legjobbunk volt, vannak olyan skilljei, amik simán világ legjobb kategória és közben ember maradt. Ő az, akivel simán össze lehet futni metrón és piacon(asszem én láttam is,de messze volt és én Shwarzit is csak úgy ismerném meg,ha bemutatkozna..)
Na mindegy, sajnálnám nagyon,ha elmenne, de tényleg sok a kérdőjel,leginkább az,hogy lesz e valaha teljesen egészséges? Ha úgy alakulna Donnarummával nem járnánk rosszul,sőt.

Viszont,ha Stegen marad,akkor nem mindegy milyen lesz a másik kapus, mert ha esetleg ugyanaz lejátszódik,mint tavaly,akkor a padra is minőségi ember kell.
Avatar
bence0330
Az Év Fórumozója 2022
Hozzászólások: 6887
Csatlakozott: 2020.07.16. 19:01:18
Tartózkodási hely: Pécs

2021.05.29. 01:30:56

barca0417 írta:
2021.05.29. 00:46:51
Ha valaki, akkor Ter Stegen megerdemli a bizalmat, egy "gyengébb " szezon után is. Sőt, én kérdés nélkül neki adnám az esetlegesen távozó valamelyik csapatkapitany helyét.
Donnarumma nem kell ide, ha valamin akkor a 2. Számú kapuson lehetne spórolni. Neto ha megy, kell egy rutinos, olcsó kapus, vagy valamelyik B-st előléptetni. Arra a pár meccsre elég.
A német meg remélem hosszú ideig első számú lesz itt nálunk.
Ez teljesen egyértelmű. Nagyon nem "más que un club" hozzáállás lenne, ha most kegyvesztetté válna azért, mert - ezek szerint kisebb sérüléssel - hozott egy gyengébb szezont. Eleve nem szabadott volna játszania már a 2-8-nál sem - mindenkinek jobb lett volna. Szerintem sem kell ide Donna, de jót röhögnék, ha idejönne a padra 1 milliós fizuért, miután a világ 2. legjobban kereső kapusa akart lenni.
Ő sem igazán csk alapanyag, de a jelenlegi csapatból szerintem is ő a legjobb választás.
ter Stegen; Cancelo - Cubarsí - Araujo - Koundé; Gündogan - Christensen - Pedri; Felix - Lewy - Raphinha
Avatar
barca0417
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2034
Csatlakozott: 2006.10.27. 18:06:27
Tartózkodási hely: erre-arra

2021.05.29. 00:46:51

Ha valaki, akkor Ter Stegen megerdemli a bizalmat, egy "gyengébb " szezon után is. Sőt, én kérdés nélkül neki adnám az esetlegesen távozó valamelyik csapatkapitany helyét.
Donnarumma nem kell ide, ha valamin akkor a 2. Számú kapuson lehetne spórolni. Neto ha megy, kell egy rutinos, olcsó kapus, vagy valamelyik B-st előléptetni. Arra a pár meccsre elég.
A német meg remélem hosszú ideig első számú lesz itt nálunk.
Kép
Avatar
bence0330
Az Év Fórumozója 2022
Hozzászólások: 6887
Csatlakozott: 2020.07.16. 19:01:18
Tartózkodási hely: Pécs

2021.05.28. 23:32:20

bunga írta:
2021.05.28. 19:13:39
Ha Laporta el akarja adni, csak annyit kell tennie, hogy megveszi Donnát, vele meg közli, hogy marad 1.sz. kapus, de ez nem jelenti azt, hogy automatikusan mindig kezdő lesz.
Most megszólal bennem a Milan-rajongó: Akármilyen jó kapus, Donna megérdemelné hogy egy évig cserekapus legyen. :D Akik nem tudják: hónapok óta nem volt hajlandó lépni a szerződése ügyében, 8 milliós ajánlatot kapott a szerencsétlen csóró AC Milantól, amikor még a BL indulás sem volt valószínű, ő meg 10-et akart - persze Raiola mozgatta a szálakat, de ez akkor is gáz. Gondolom arra számított, hogy vagy kizsarolja a 10 milliót, vagy majd lesz más, aki kicsengeti, de hirtelen kipenderítették, és mivel nincs csapata, nemigen várhat gigaajánlatokat senkitől. :D Szóval nagyon hoppon maradt.
Annyi, hogy az idei Stégennél sajna biztos, hogy jobb kapus - a korábbi Stégennél sem igen rosszabb, és még fejlődőben van. Viszont lábbal kifejezetten gyenge, ami ráadásul túlzott magabiztossággal is párosul, ami itt nem biztos, hogy nagy előny.
Ter Stegennek szurkolok. Sajnos szerintem benne van a top3 olyan játékosunkban, akik legelőször kezdenek el remegni, ha jön egy komoly BL meccs, úgyhogy ha vissza is tér 100%-osan, akkor is kell valamit kezdeni a(z egész csapat) mentális állapotával, vele az élen. Megnéztem egy top5 ligás statot, ami szerint MAtS a 135. helyezett a helyzetek minőségéhez képest nézett kapott gólok száma (PSxG) alapján rendezve.(https://fbref.com/en/comps/Big5/keepers ... gues-Stats). Azért az ijesztő. Oblak magasan az első, a PL legjobbjaként emlegetett Martinez is ott van az első háromban, úgyhogy nagyon rossz nem lehet a statisztika alapja.
Örülnék, ha visszajönne testileg és mentálisan is egészségesen, és kiszedne megint mindent, mint ahogy azt korábban tette! Nagyon kéne nekünk, akkor még a csodákban is lehetne bízni ilyen PSG meccseken, hogy majd valahogy ő megoldja... Nagyon szeretem, de idén nem volt az a csúcs kapus, aki egykor volt - talán meg is van rá a magyarázat, miért. Nem csak a zakókkal kellett megküzdenie, hanem még csak fitt sem volt, és nem csak kevesebb lasztit ért így el, hanem még az önbizalma is a béka popója alatt lehetett végig... amin a Lenglet - Piqué páros nem segített.

Vajon Netoban nem bíztunk ilyen mértékben, hogy Stegennek nem 100%-osan kellett végig nyomnia a szezont...? Vagy tudtak erről egyáltalán a vezetők, Koeman? Stegen nem szólt volna róla?
ter Stegen; Cancelo - Cubarsí - Araujo - Koundé; Gündogan - Christensen - Pedri; Felix - Lewy - Raphinha
bunga
Capitá del Barça
Hozzászólások: 729
Csatlakozott: 2021.01.26. 21:13:33

2021.05.28. 19:13:39

Ha Laporta el akarja adni, csak annyit kell tennie, hogy megveszi Donnát, vele meg közli, hogy marad 1.sz. kapus, de ez nem jelenti azt, hogy automatikusan mindig kezdő lesz.
Jack Napier
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 437
Csatlakozott: 2015.02.01. 16:56:53
Tartózkodási hely: Gotham City

2021.05.19. 07:01:00

Remélem, hogy jól fog elsülni nála a beavatkozás és visszakapunk a kapuba egy olyan kapust aki tényleg értékes pontokat tud meneteni a védéseivel.
Látni lehetett a magabiztosság hiányát az idei szezonban nála. Sokan ezt a 8-2 és a folyamatos zakók számlájára írták.
Az igazság valószínűleg az, hogy egy nem teljesen egészséges jobb térddel már nem volt képes hozni az emberfeletti bravúrjait.

Én nála nem tartok attól, hogy megtörténik, mint ami Umtitinél és árnyéka lesz önmagának a műtét után.
Stegen van éleg profi és elhivatott egy rendes rehabilitációhoz.

Szurkolok neki, mert egy új csapat èpítése hátulról kezdődik és ebben rá nagy szükseg lesz.
"8-szor nyertük meg a bajnokságot 11 év alatt! Nem értékeljük ezt annyira, mint amennyire kellene de az évek során majd látni fogjuk mennyire nehéz is volt ezt elérni."- Lionel Messi 2019
Avatar
Titinho
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2927
Csatlakozott: 2006.11.17. 11:29:46
Tartózkodási hely: Nyíregyháza, lélekben Camp Nou

2021.05.18. 18:02:16

Ter Stegen will be out for at least 3 months. [cadena ser]

Krva jó... :evil: #-o
Més que un club :!:

"Az akarás egyenlő a tudással, s aki akar, az tud is!"- Johan Cruyff
Vakmacska
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6345
Csatlakozott: 2012.08.26. 23:23:55

2020.11.03. 13:57:11

Most, hogy hosszabbított, őt is el akarják adni
Avatar
davi10
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6589
Csatlakozott: 2007.10.06. 20:02:40
Tartózkodási hely: Budapest

2020.10.13. 19:56:15

visca el barca írta:
2020.10.13. 18:42:24

Ahhoz teljesíteni is kellene, nem 8akat nyelni a fontos meccseken.
Ilyen alapon az elmúlt 4 évben senkivel nem szabadott volna szerződést hosszabbítani...
Ha valaki, akkor TS mondjuk pont teljesít, a legutóbbi 2 bajnoki címünkben eléggé benne volt, legalább annyira, mint Messi.
Kép
"A Futball nyer, ha a Barca nyer"
"Ez a két szín, zöld és fehér minden másnál többet ér
Hát indulj és bátran énekelj velünk egy dalt a Fradiért"
Avatar
hajnesz
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1561
Csatlakozott: 2009.05.04. 19:45:30
Tartózkodási hely: Szeged

2020.10.13. 19:48:39

Lehet akkor járnánk a legjobban, ha adnánk neki egy 1,5-2milliós emelést +3 évre, ha nem fogadja el, akkor csak simán nem engedjük el 2022-ig. Mindenesetre valahogy normalizálni kell a béreket, és az nem segít, ha most neki megadjuk a 14millát.
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2020.10.13. 18:42:24

Nero. írta:
2020.10.13. 18:31:10
Samper írta:
2020.10.13. 11:10:32
MAtS-nek eddig botrányosan keveset fizettek. A mostani pénzhiányos időkben azonban kétféle kogika lehetséges. Az egyik: kiszorítani egy méltányos összeget és jó hosszú szerződést kötni vele, A másik: minthogy 22-ben lejár a szerződése, 21-ben jó áron eladni. Ez utóbbit az új vezetőség tehetné meg, ha igazán jó fiatal kapust igazol közben.
Hozzá tehetted volna hogy ezt azon okból írod, hogy elvileg ő és az ügynöke bejelentették hogy a világ legjobban kereső kapusa akar lenni. De Gea jelenleg évi 13 millió eurót keres, a német ennél többet akar. A mostani fizetésének a háromszorosát.
Ahhoz teljesíteni is kellene, nem 8akat nyelni a fontos meccseken.
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
Nero.
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6905
Csatlakozott: 2015.08.14. 19:02:12

2020.10.13. 18:31:10

Samper írta:
2020.10.13. 11:10:32
MAtS-nek eddig botrányosan keveset fizettek. A mostani pénzhiányos időkben azonban kétféle kogika lehetséges. Az egyik: kiszorítani egy méltányos összeget és jó hosszú szerződést kötni vele, A másik: minthogy 22-ben lejár a szerződése, 21-ben jó áron eladni. Ez utóbbit az új vezetőség tehetné meg, ha igazán jó fiatal kapust igazol közben.
Hozzá tehetted volna hogy ezt azon okból írod, hogy elvileg ő és az ügynöke bejelentették hogy a világ legjobban kereső kapusa akar lenni. De Gea jelenleg évi 13 millió eurót keres, a német ennél többet akar. A mostani fizetésének a háromszorosát.
“Mindig is elakartam jutni Kínába. Soha nem gondoltam volna, hogy idővel Kína jön el hozzám.”
Avatar
fanbarca
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2162
Csatlakozott: 2010.05.15. 09:11:15
Tartózkodási hely: Szatmárnémeti

2020.10.13. 12:03:29

Samper írta:
2020.10.13. 11:10:32
MAtS-nek eddig botrányosan keveset fizettek. A mostani pénzhiányos időkben azonban kétféle kogika lehetséges. Az egyik: kiszorítani egy méltányos összeget és jó hosszú szerződést kötni vele, A másik: minthogy 22-ben lejár a szerződése, 21-ben jó áron eladni. Ez utóbbit az új vezetőség tehetné meg, ha igazán jó fiatal kapust igazol közben.
21-ben jóáron már nem lehet eladni, de én bízom benne, hogy sikerül szerződést hosszabbítani. Ő pont megérdemelné a magas fizut.
més que un club
Samper
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3846
Csatlakozott: 2014.10.22. 16:22:27

2020.10.13. 11:10:32

MAtS-nek eddig botrányosan keveset fizettek. A mostani pénzhiányos időkben azonban kétféle kogika lehetséges. Az egyik: kiszorítani egy méltányos összeget és jó hosszú szerződést kötni vele, A másik: minthogy 22-ben lejár a szerződése, 21-ben jó áron eladni. Ez utóbbit az új vezetőség tehetné meg, ha igazán jó fiatal kapust igazol közben.
Avatar
P.U.Y.O.L.
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2814
Csatlakozott: 2010.01.22. 10:47:15
Tartózkodási hely: Irgumburg

2020.09.14. 18:41:12

Kicsit off már a dolog, de én úgy vettem észre már egy jó ideje, hogy szimplán az itt eltöltött idő számít. Semmi más. Javítsatok ki, ha tévedek, de ez már régóta így megy. Persze ez így egy rakat fhos, de nálunk már szokássá vált.
Stegen akkor lehet itt CsK, ha kikopnak előle...
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21052
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2020.09.13. 22:05:32

Feast4 írta:
2020.09.13. 20:16:48
Sanama írta:
2020.09.13. 15:08:19
Hát, gondolom mondhatta volna, hogy szakít a hagyománnyal, és nála xy a csk.
Mondhatta volna Csak valószínű rögtön az elején elveszíti az öltözőt.
Pont ez a nagy baj, hogy ennyire befolyások emberek maradtak itt az öltözőben. A fiatalokban reménykedünk, de nekik sehol sincs a szavuk a nagy öregekkel szemben, úgyhogy a csapat irányvonalát ugyanazok fogják meghatározni, mint tavaly.

Mennyivel felszabadultabban játszhattak volna a fiatalok a nagy öregek nélkül. Ha ők mentek volna, akkor -és most lehet ezen sokan mosolyogni fogtok- de 3. és 4. csk-nak akár Fatit és Puigot is megtettem volna. Nem azért természetesen, mert már kiérdemelték volna, hanem egyfajta megelőlegezett bizalomként.

Most már persze ez felesleges elmélkedés, de én sokkal jobban várnám a szezont, ha valóban megújultunk és fiatalodtunk volna. Most tavasszal is Puig és Fati hozott gyakran egy kis megváltást a szenvedésbe, valószínűleg idén is hasonló morzsákkal kell beérnünk. Illetve Koemannak is mennyivel könnyebb dolga lett volna egy csikócsapattal, mint lesz Messiékkel. De ha megoldja, azzal elnyeri minden tiszteletemet!
Avatar
Feast4
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3531
Csatlakozott: 2014.05.01. 21:54:54

2020.09.13. 20:16:48

Sanama írta:
2020.09.13. 15:08:19
Hát, gondolom mondhatta volna, hogy szakít a hagyománnyal, és nála xy a csk.
Mondhatta volna Csak valószínű rögtön az elején elveszíti az öltözőt.
Kép
Sanama
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8028
Csatlakozott: 2008.08.16. 11:49:04

2020.09.13. 15:08:19

davi10 írta:
2020.09.13. 14:53:38

Mondjuk a csk-kat a játékosok választják, Koeman-nak nincs sok beleszólása.
A többivel úgyahogy egyetértek, TS nálam mostmár kb. az egyetlen érinthetetlen lenne.
Hát, gondolom mondhatta volna, hogy szakít a hagyománnyal, és nála xy a csk.
Avatar
davi10
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6589
Csatlakozott: 2007.10.06. 20:02:40
Tartózkodási hely: Budapest

2020.09.13. 14:53:38

Barca_10 írta:
2020.09.13. 14:38:14
Mascherano14 írta:
2020.09.12. 17:59:36
Nem lett CSK, de Roberto és Busi igen:
https://www.marca.com/en/football/barce ... b4610.html

Ez elég rosszul néz ki.
Koemant is gyorsan megették :lol: :lol: bocs az offért de tartom, oleguer óta nem láttam ennyire semmirekellő Barca-játékost mint roberto.
tS előbb utóbb megunja, remélem Neuer térde bírja addig talán nem fognak rárepülni a bajorok és nagyon nem is érné meg neki addig elmenni.
Mondjuk a csk-kat a játékosok választják, Koeman-nak nincs sok beleszólása.
A többivel úgyahogy egyetértek, TS nálam mostmár kb. az egyetlen érinthetetlen lenne.
Kép
"A Futball nyer, ha a Barca nyer"
"Ez a két szín, zöld és fehér minden másnál többet ér
Hát indulj és bátran énekelj velünk egy dalt a Fradiért"
Barca_10
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1489
Csatlakozott: 2009.06.27. 15:50:43

2020.09.13. 14:38:14

Mascherano14 írta:
2020.09.12. 17:59:36
Nem lett CSK, de Roberto és Busi igen:
https://www.marca.com/en/football/barce ... b4610.html

Ez elég rosszul néz ki.
Koemant is gyorsan megették :lol: :lol: bocs az offért de tartom, oleguer óta nem láttam ennyire semmirekellő Barca-játékost mint roberto.
tS előbb utóbb megunja, remélem Neuer térde bírja addig talán nem fognak rárepülni a bajorok és nagyon nem is érné meg neki addig elmenni.
“...I like the idea of a black sun; like a black hole is space, sucking everything into darkness, where we came from and where we’re heading...”
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15406
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2020.09.13. 13:31:25

Elsőszámú is lehetne, megszolgàlta, itt van 6 éve, példamutató hozzáállással és teljesítménnyel.
De itt is a kóklereket kell odarakni, barca b-ből kilógnának lefelé.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Atlantis
Capitá del Barça
Hozzászólások: 886
Csatlakozott: 2008.08.29. 13:25:29
Tartózkodási hely: Budapest

2020.09.13. 13:17:24

Sinya22 írta:
2020.09.13. 12:55:29
MatyiG írta:
2020.09.12. 22:11:25
Ki legyen akkor a négy csk?
Egyébként ez jó kérdés,abból a szempontból,hogy ha feltesszük Busi és Roberto ne legyen már a teljesítményük miatt,Messi meg azért mert nem kapitánynak való,akkor marad Piqué,Ter Stegen lehetséges opciónak, aztán jönne gondolom Alba mert spanyol, de a negyedikre nincs tippem,mert a többiek vagy nagyon fiatalok,vagy most jöttek,vagy semmit se bizonyítottak még itt.

Egyébként nálam Mats lenne az első számú,de írtam a múltkor is. Persze bár ez lenne a legnagyobb baj a csapaton belül,hogy ki viseli a szalagot. Tüzelni,biztatni a társakat,példát mutatni stb szerintem lehet anélkül is.
Stegen szerintem bizonyított már, hogy van benne vezéregyéniség, régóta a csapatnál van tehát ismeri a klubbot és az öltözőt is. Ezen kívül úgy tudom spanyolul is tökéletesen beszél az angol és német mellett, tehát a csapat minden tagjával és a bírókkal is tud kommunikálni. Nem is értem miért nincs benne a 4-ben.

Szerintem a jelenlegi keret alapján: Pique, Ter Stegen, Suarez (bár ő ki tudja marad-e végül) , Messi . Esetleg Alba ha Suarez elmegy. Szerintem ugyanis csk-nak olyan ember kell, aki képes feltüzelni a csapatot, irányítani, akinek van hangja, és mégis higgadt is tud maradni amikor kell. Ilyen szempontból mondjuk Alba és Messi sem igazán felel meg a kritériumoknak. Előbbi nem higgadt, utóbbi pedig nem igazán tűnik olyannak aki képes feltüzelni a csapatot...
Válasz küldése
cron