Barca Igazolások

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!

Kivel pótolnád Busit?

Zubimendi
9
10%
Ambarabat
5
6%
Nico
25
28%
Más
33
38%
Nem hoznék senkit
16
18%
 
Szavazatok száma: 88
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10103
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2020.09.16. 11:15:25

Tobias88 írta:
2020.09.16. 10:59:06
vg99 írta:
2020.09.15. 21:47:23
Koeman szabad kezet kapott:
0 euroért azt igazol, akit akar.. :(
Dehogy, az eladásokból bejövő pénzből igazolhat. Itt van pont Vidal esete akinek sok kérője van szóval biztosan kapunk érte pénzt, ugye ( :^o )
Amúgy ha ennyire 0 della van, akkor miért nem mozdulunk rá Cavanira?
Egy próbát megérne, ha nem viszi senki megafizuval akkor meg tudnánk vele állapodni értelmes összegben a fizetést illetően és ingyen lenne, a 2 uruguayi meg már lehozhatná a szezont felváltva ha annyira csövingerek vagyunk hogy Depayra sincs pénz.
Avatar
Tobias88
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1617
Csatlakozott: 2005.12.21. 20:08:13

2020.09.16. 10:59:06

vg99 írta:
2020.09.15. 21:47:23
Koeman szabad kezet kapott:
0 euroért azt igazol, akit akar.. :(
Dehogy, az eladásokból bejövő pénzből igazolhat. Itt van pont Vidal esete akinek sok kérője van szóval biztosan kapunk érte pénzt, ugye ( :^o )
94:39 6 - 1
Avatar
Sinya22
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3276
Csatlakozott: 2017.08.21. 17:40:25

2020.09.15. 23:35:33

Barcahun írta:
2020.09.15. 20:54:25
Azt még mindig nem értem Depay érkezése miért is lesz jó, hollandizáció jegyében? Sztm Barcánál elvárás a katalán, nem véletlenek az edzők és játékosok is egységesen spanyolol tudtak, vagy hamar megtanultak kommunikálni. Abba benne vagyok, hogy kell egy erős edző karakter már végre a primadonnákhoz kezelni őket, de abba nem, hogy hollandul kell majd itt vezényelni, azért ennél nagyobb profizmus kell, hoznának egy De Ligtet akkor már, ha annyira ragaszkodik a hollandokhoz. Bár sose voltam fan, erősen túlértékelt, de védőbe mmég mindig 1000X jobb, mint Depay támadóba.
Üldözik Suarezt, sztm is lassú, csak éppen spanyolba szerzett 16 gólja kicsit több, mint 9 franciába.. Persze itt jobb a csapat, csak hát azzal is van egy olyan gond, hogy Lyonba van egy Demble 16 góllal. Két csávó piaci értéke azonos...
Szóval értem a bértömeg bla bla, de hozunk valakit aki még annyit sem tud, mint Lajos, bravo =D>

Depay elvileg szélen is jól érzi magát, és technikás, de csatár kell, és ugyan 50 méteren ráver Lajosra egy 2 métert, de aki látott Lyon meccset tudja mi a baj. Dembele kb. Lajos gyorsaságú, és mégis Depay cseréjeként megnyerte a meccset a City ellen, ahol Depay kezdő volt, de minek, annyit tett hozzá meccshez, hogy megtapsolta Dembele góljait.
Csak halkan,hogy Yedder is ott van, spanyolba már bizonyított, 40 milliárt őt is adják ám, és ez a két jétkos, ha más kávéház is, de bizony hatékonyságot tekintve gólt szereztek annyit, mint Ney, vagy Mbappé, és nekünk jelenleg semmi másra nincs szükségünk, mint egy hatékony gólvágóra. (meg védőre, középpályásra, szélsőre, vezetésre, de hát szép sorban kell haladni :mrgreen: )
Nem feltétlen Depay kell,hanem csatár. Koeman őt szerette volna,ha már beetették,hogy azt csinál amit akar. Persze a csatár kérdés sem most vált sürgetővé,hanem már tavaly előtt nyáron is lehetett volna hozni valakit,de ugye akkor jött a Griezmann szerelem és 2 nyár is arra ment,meg a pénz.

Lehetne más opciót keresni mint Depay,csak éppen Yedder még drágább,ha 25 milliónk nincs,akkor 40 sem lesz,és így tovább.
vg99
Capitá del Barça
Hozzászólások: 541
Csatlakozott: 2019.04.15. 18:07:51

2020.09.15. 21:47:23

Koeman szabad kezet kapott:
0 euroért azt igazol, akit akar.. :(
Barcahun
Capitá del Barça
Hozzászólások: 573
Csatlakozott: 2020.09.04. 16:09:08

2020.09.15. 20:54:25

Azt még mindig nem értem Depay érkezése miért is lesz jó, hollandizáció jegyében? Sztm Barcánál elvárás a katalán, nem véletlenek az edzők és játékosok is egységesen spanyolol tudtak, vagy hamar megtanultak kommunikálni. Abba benne vagyok, hogy kell egy erős edző karakter már végre a primadonnákhoz kezelni őket, de abba nem, hogy hollandul kell majd itt vezényelni, azért ennél nagyobb profizmus kell, hoznának egy De Ligtet akkor már, ha annyira ragaszkodik a hollandokhoz. Bár sose voltam fan, erősen túlértékelt, de védőbe mmég mindig 1000X jobb, mint Depay támadóba.
Üldözik Suarezt, sztm is lassú, csak éppen spanyolba szerzett 16 gólja kicsit több, mint 9 franciába.. Persze itt jobb a csapat, csak hát azzal is van egy olyan gond, hogy Lyonba van egy Demble 16 góllal. Két csávó piaci értéke azonos...
Szóval értem a bértömeg bla bla, de hozunk valakit aki még annyit sem tud, mint Lajos, bravo =D>

Depay elvileg szélen is jól érzi magát, és technikás, de csatár kell, és ugyan 50 méteren ráver Lajosra egy 2 métert, de aki látott Lyon meccset tudja mi a baj. Dembele kb. Lajos gyorsaságú, és mégis Depay cseréjeként megnyerte a meccset a City ellen, ahol Depay kezdő volt, de minek, annyit tett hozzá meccshez, hogy megtapsolta Dembele góljait.
Csak halkan,hogy Yedder is ott van, spanyolba már bizonyított, 40 milliárt őt is adják ám, és ez a két jétkos, ha más kávéház is, de bizony hatékonyságot tekintve gólt szereztek annyit, mint Ney, vagy Mbappé, és nekünk jelenleg semmi másra nincs szükségünk, mint egy hatékony gólvágóra. (meg védőre, középpályásra, szélsőre, vezetésre, de hát szép sorban kell haladni :mrgreen: )
Peter
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3273
Csatlakozott: 2019.09.04. 02:22:17

2020.09.15. 14:38:24

Sinya22 írta:
2020.09.15. 12:56:51
Tehát ha nem jön Garcia,akkor a Piqué,Lenglet Araujo sorral megyunk neki a szezonnak?Fel nem tudom fogni,hogy nem lehet azt a csapatrészt erősíteni. Tudom tudom ha messi védekezne minden jobb lenne. Hát szerintem bőven lenne mit javulnia az összes védőnknek egyénileg is. Na mindegy,ez már akkor egyértelmű volt amikor Lautarót kezdték el hajkurászni már télen.
Hátsó szent tehenek érinthetetlenek....új idény, új fogadalmak, újabb bizalom...holott....védelem komplett kuka - és hány éve már kukázni kellett volna??? - (persze csak ha bármilyen trófea a cél, amúgy EL-ben vagy BL csoportkörig elmegy, utána jönnek a bajok)....Piqué-Lengelt-Alba már számtalan pótvizsgát kapott, amiken mind elbuktak....Busi is ezekhez sorolandó....
De mi igazságtalanul bántjuk őket, mert szegényekre lendületből jönnek az ellenfelek.... #-o
Avatar
Sinya22
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3276
Csatlakozott: 2017.08.21. 17:40:25

2020.09.15. 12:56:51

Tehát ha nem jön Garcia,akkor a Piqué,Lenglet Araujo sorral megyunk neki a szezonnak?Fel nem tudom fogni,hogy nem lehet azt a csapatrészt erősíteni. Tudom tudom ha messi védekezne minden jobb lenne. Hát szerintem bőven lenne mit javulnia az összes védőnknek egyénileg is. Na mindegy,ez már akkor egyértelmű volt amikor Lautarót kezdték el hajkurászni már télen.
Avatar
Titinho
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2927
Csatlakozott: 2006.11.17. 11:29:46
Tartózkodási hely: Nyíregyháza, lélekben Camp Nou

2020.09.15. 12:53:45

vg99 írta:
2020.09.15. 12:46:27
Szokásos konzekvens barcelonai vezetés:
- Szó sincs Depay leigazolásáról, amíg nem adunk el, nincs vétel.
- Megtettük utolsó ajánlatunkat Eric Garciáért.
Csak én érzek ellentmondást???
Rakitic és Vidal Off...így most jöhetne García. Nem az ő 4-5 millájával van a baj.
Suárezt és Umtitit akarják eladni mindenképp, kettőjüknek több mint 30 milla a bérköltség. Addig biztos nem ékezik se kp se támadó amíg ők itt vannak.
Így érti a klub. :wink:
Més que un club :!:

"Az akarás egyenlő a tudással, s aki akar, az tud is!"- Johan Cruyff
vg99
Capitá del Barça
Hozzászólások: 541
Csatlakozott: 2019.04.15. 18:07:51

2020.09.15. 12:46:27

Szokásos konzekvens barcelonai vezetés:
- Szó sincs Depay leigazolásáról, amíg nem adunk el, nincs vétel.
- Megtettük utolsó ajánlatunkat Eric Garciáért.
Csak én érzek ellentmondást???
Avatar
Titinho
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2927
Csatlakozott: 2006.11.17. 11:29:46
Tartózkodási hely: Nyíregyháza, lélekben Camp Nou

2020.09.15. 12:39:23

Pár érdekes infó: (Sport, MD, Cope, Rac1)

- Vidal a mai edzésen már nem jelent meg, csak reggel ugrott be a csapattársaktól elköszönni. Engedéllyel utazik Milánóba orvosira, és alá írni a szerződését. 500.000 eurót plusz különböző feltételek teljesülése esetén (játékos+klub) kapunk majd pár millát érte. A Barca úgy néz ki nem fizet neki borravalót.

- Suárez lehet hogy bekerül a holnapi keretbe, egyelőre nincs megállapodás közte és a klub között, Suárez szeretné megkapni a jövő évi bérét (nagyjából 25 milla).A klub állítólag közölte vele, hogy ha marad az egész évet a lelátón fogja tölteni, nem számol vele a szakmai vezetés. A legszebb hogy közben a Juve ráment Dzekora, vele is már megszületett a megállalodásuk. Vagy Dzeko vagy Suárez érkezik, mindkettő kizárt.

- Barcelonai források szerint szó sincs megállapodásról a Lyonnal Depayról, csak érdeklődés szinten van terítéken a klubnál. A Cope is megjegyzi hogy előbb játékosokat kell eladnia a klubnak, addig nem lesz érkező. Egy holland újságíró kürtölte szét tegnap, de barcelonai újságírók egyből cáfolták.

- Megtesszük utolsó ajánlatunkat Eric Garciáért közben, ami maximum 15 millió euró lehet, nem szándékozik a klub többet fizetni érte. Ez a Garcia ügy így a héten lezárul, vagy így, vagy úgy.

- Ha érkezik Garcia, ha nem Todibot akkor is értékesíteni akarja a klub, mégpedig angol csapatok érdeklődnek utána. Ugyanez a helyzet Umtitivel is, viszont ő kijelentette hogy maradni szeretne a klubnál (12 millás fizuval még jó...).

- Értékesíteni szeretnék még Rafinhát is, ő érte 10-12 millát vár a klub, valamint Matheus Fernandesre sem számít Koeman (fizikálisan gyengének találja a csapathoz) így ő bemutatás nélkül távozhat kölcsönbe, valószínűleg ismét a Valladoidba adják kölcsön. Amúgy jelenleg sérült, tegnap jelentette be a kiub.

- Lautaro üygnöke tegnap találkozott az Inter vezetőivel is, ami után azt mondta hogy idén semmi esetre sem igazol el Lautaro, marad a klubnál.

Alfredo Martinez is megjegyezte hogy amíg nem tudja csökkenteni a klub a bérköltséget, addig érkezők sem lesznek.

Koeman is leadta azoknak a játékosoknak a listáját akikkel nem számol, vagy csak vészmegoldásként. Ezeketet a döntéseket az elmúlt hetek edzései valamint a Nástic elleni meccs alapján hozta meg. Miranda és Moriba már a Barca B-vel készül, ők nem lesznek holnap a keretben.

Innentől tiszta hogy kik távoznak, a klub próbálja elsózni még az apraját és a nagyját.
Més que un club :!:

"Az akarás egyenlő a tudással, s aki akar, az tud is!"- Johan Cruyff
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7407
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2020.09.15. 09:30:58

mess2009 írta:
2020.09.15. 08:53:22
a 4:2:3:1 ben igen is van lehetőség, ha Koeman látta (és miért ne látta volna?!) a Barca sebezhetőségét az eltolódott (elhagyott?!) védelemre rá rontó gyors támadások terén. ehhez azonban valóban át kellene állni erre az alakzatra ami elsősorban a 3+1 embernek jelentene sokkal több futást és hatékony előre focit.
ha Semedó erénye az marad, hogy ő is elől futkos és a helye átjáróház, nos akkor nem lesz változás. Alba még rosszabb, az ő alibi focija, hogy lesi Messi labdáit igencsak kevés lesz.
még egy dolog : azt látom, hogy sokan(legtöbben) Piquet is leírják. tény, hogy nem futott jó idényt, de ha visszanyeri a motivációját messze a legjobbja lehet még Koeman védelmének is.
az hogy milyen lehetőségei vannak a klubnak igazolások terén sajnos ismert itt zajlott az orrunk előtt, és még fog is egy két évig ...
azt azonban nem hiszem, hogy van olyan ürge aki edzőnek nevezi magát és nem képes elérni, hogy az adott keretet a saját elképzelése szerint használja!
ez csak olyan módon lehet életszerű, ha mondjuk egy (tartós) kudarc esetén felelősségre vonhatják, hogy nem elég hatékonyan használja a rendelkezésére álló keretet
gondolom a Holland még itt azért nem tart.
Az, hogy a védelem előtt már nem egyszem Busi, hanem De Jong+Pjanic(?) lesz már sokat jelenthet abból a szempontból hogy ne vezessék folyamatosan lendületből a védelemre a labdát. Ez pedig a belső védők hiányosságait is pótolhatja valamelyest.
Semedo szerintem védekezésben nem volt gyenge, de neki inkább arra lenne szüksége, hogy legyen egy jobbszélsője is a csapatnak. Nagyon szép, hogy a taktikai felállásban volt egy Griezmann-Suarez-Messi trió, de gyakorlatban ez nem is hasonlított. Ha azt akartuk hogy a jobb oldalt ne kelljen abszolút feladni, akkor muszáj volt a portugálnak is feljebb menni.

Én inkább azt látom, hogy Albat írják le teljesen. Igen, nagyon rossz szezonja volt, tény és való. De MAtS-on kívül kinek nem teljesített maga alatt. Alba az utóbbi években top 3-as játékos volt a posztján, nem felejtett el focizni. Ennyi erővel az egész csapatott le lehetne cserélni Messivel együtt.
Majd ha idén is ezt nyújtja akkor tényleg komolyan lehet a pótlásáról beszélni, de jelenleg nem az ő posztja a prioritás, legalábbis lenne sürgetőbb dolog is.

Bármilyen szentségtörés is ezt mondani, de én nem dőltem volna a kardomba, ha Messi távozik, főleg ha kaptunk volna érte egy tetemesebb summát. Viszont ha igaz, hogy a szezon végén Koeman távozik még akár szerencsésen is kijöhet, hogy nem sikerült igazolnunk. Ha most hozunk ilyen 20-30 milliós játékosokat, a következő edző (Xavi?) nagyon könnyen lehet, hogy nem számolna velük. Így legalább egy kisebb összeg rendelkezésre állhat és nem azon kell gondolkodni, hogy pl. Depaytól hogyan szabaduljunk meg vagy mehet kölcsönbe míg ingyen nem távozik.
Forca Barca!!!!
mess2009
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4285
Csatlakozott: 2009.01.30. 11:58:28

2020.09.15. 08:53:22

a 4:2:3:1 ben igen is van lehetőség, ha Koeman látta (és miért ne látta volna?!) a Barca sebezhetőségét az eltolódott (elhagyott?!) védelemre rá rontó gyors támadások terén. ehhez azonban valóban át kellene állni erre az alakzatra ami elsősorban a 3+1 embernek jelentene sokkal több futást és hatékony előre focit.
ha Semedó erénye az marad, hogy ő is elől futkos és a helye átjáróház, nos akkor nem lesz változás. Alba még rosszabb, az ő alibi focija, hogy lesi Messi labdáit igencsak kevés lesz.
még egy dolog : azt látom, hogy sokan(legtöbben) Piquet is leírják. tény, hogy nem futott jó idényt, de ha visszanyeri a motivációját messze a legjobbja lehet még Koeman védelmének is.
az hogy milyen lehetőségei vannak a klubnak igazolások terén sajnos ismert itt zajlott az orrunk előtt, és még fog is egy két évig ...
azt azonban nem hiszem, hogy van olyan ürge aki edzőnek nevezi magát és nem képes elérni, hogy az adott keretet a saját elképzelése szerint használja!
ez csak olyan módon lehet életszerű, ha mondjuk egy (tartós) kudarc esetén felelősségre vonhatják, hogy nem elég hatékonyan használja a rendelkezésére álló keretet
gondolom a Holland még itt azért nem tart.
Arthur8
Jugador del Barça
Hozzászólások: 179
Csatlakozott: 2019.04.01. 18:47:25

2020.09.15. 07:00:34

Brutális milyen tumultus lesz ott a támadók terén. Nem tudom elképzelni, hogy akar ennyi embert megfelelően játszatni. Féltem Fatit, hogy nagyon kevés lehetőséget fog kapni.
Bárcsak eladnák Griezmannt. Abból a pénzből Eric Garcia és Thiago mellett még egy bal hátvédet is lehetne hozni. Szép álom.
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2020.09.15. 06:41:17

A topicot illene már átnevezni 2020/21-re.

A Lyon állítólag elfogadta Depayért az első, 25+5 milliós ajánlatunkat.
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
Sinya22
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3276
Csatlakozott: 2017.08.21. 17:40:25

2020.09.14. 16:38:20

Csak Pep megkapta a szabad kezet,és kiszorultak a csapatból olyan emberek mint Dinho vagy Deco. Koeman összeállíthatja a kezdőt úgy,ahogy akarja? Busi,Roberto, Griezmann, vagy Coutinho ha rosszul játszik ülhetnek a padon? Én ezt egyelőre nem hiszem, de persze várjunk 1-2 hónapot.
Avatar
noname
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8245
Csatlakozott: 2006.03.19. 18:39:34
Tartózkodási hely: Margitta/Kolozsvár

2020.09.14. 16:34:01

Milan szindróma?!

Jelenleg szerintem nem érdemes igazolni senkit, csak eladni kell.

Emlékezzetek a Pep éra kezdetére. A csapat semmit se erősödött papíron, de a fiatalok megkapták a lehetőséget és egy bizonyos Cruyff azt mondta minden idők egyik legrosszabb szezonkezdete után, hogy rég látott ilyen erős Barcáté
A Fifa egy szégyen
Samper
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3846
Csatlakozott: 2014.10.22. 16:22:27

2020.09.14. 16:27:32

Maradt a játékosuralom, az edző meg van lőve. Ilyen helyzetben igazolásoktól nincs mit várni.
Avatar
davi10
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6642
Csatlakozott: 2007.10.06. 20:02:40
Tartózkodási hely: Budapest

2020.09.14. 16:05:10

Feast4 írta:
2020.09.14. 15:46:11
Én semmilyen utat nem látok. Az, hogy 4-3-3 helyett 4-2-3-1-ben nézzük ugyanazt az ütemtelen semmit az nem út.

A játékosaink fele a Sevillaba kevés lenne, csak megkeresi egy kisebb ország pénzét, így eladhatatlan. Azokba a csapatokba amik ki tudnák fizetni, oda ilyen játékos nem kell.

Alena, SR, Busquets, Lenglet, Semendo, 10 évvel ezelőtt cserének is kevés lett volna.

Ilyen Firpo kaliberek be se kerülhettek a keretbe.

Aztán itt van Dembélé, Coutinho ás Griezmann, akik három láthatóan elszúrt igazolás, hihetetlen pénzért és fizetésért, nem tudunk velük mit kezdeni.

...

Ide a kezdőbe, kéne minimum 4 posztra igazolás, hogy valami legyen, de láthatjuk, hogy nem tudunk senkit venni mert pénz az nincs.

Nem is 2 hét munka és 1 fröccsmeccs után kell várni a nagy reformot.

A hsz-ed nagyrészét kicsit túlzásnak érzem. A felsorolt játékosoknál rosszabbak is ültek itt a padon...

Amúgy meg ki lenne a 4 jatékos a kezdőbe? (Coutinho és Dembele oda jöttek, egyikről se lehetett tudni, hogy ez lesz, Coutinho-t a fórum nagyrésze ünnepelte. Griezmann-t hagyjuk...)
És honnan? City, PSG esélytelen, Liverpool, Bayern szintén necces.
Werner az egyetlen példa, aki elérhető lett volna és egy top bajnokság top csapatában bizonyított.

Fél év után lehet majd hőbörögni, de a játékosaink nagyrészének nincs 2 hete, hogy együtt dolgozott Koeman-nal, aki amúgy mondta, hogy egyelőre az erőnléti edzéseken volt a hangsúly.
Kép
"A Futball nyer, ha a Barca nyer"
"Ez a két szín, zöld és fehér minden másnál többet ér
Hát indulj és bátran énekelj velünk egy dalt a Fradiért"
Avatar
Feast4
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3542
Csatlakozott: 2014.05.01. 21:54:54

2020.09.14. 15:46:11

RA7 írta:
2020.09.13. 17:11:14
Nekem az már elég ha látom hogy elindukltunk egy úton.
Én semmilyen utat nem látok. Az, hogy 4-3-3 helyett 4-2-3-1-ben nézzük ugyanazt az ütemtelen semmit az nem út.

A játékosaink fele a Sevillaba kevés lenne, csak megkeresi egy kisebb ország pénzét, így eladhatatlan. Azokba a csapatokba amik ki tudnák fizetni, oda ilyen játékos nem kell.

Alena, SR, Busquets, Lenglet, Semendo, 10 évvel ezelőtt cserének is kevés lett volna.

Ilyen Firpo kaliberek be se kerülhettek a keretbe.

Aztán itt van Dembélé, Coutinho ás Griezmann, akik három láthatóan elszúrt igazolás, hihetetlen pénzért és fizetésért, nem tudunk velük mit kezdeni.

A nálunk kialakult játékostemetőt egyébként se lesz könnyű felszámolni.

Fati, de Jong, Puig, Trincao, tök aranyos meg minden ehhez hasonlóm de nem hiszem, hogy tacskóktól kell várni a szétesett Barcelona feltámasztását. Másrészt ha az lesz amit gondolok szerintem decemberre játszani se fognak.

Ide a kezdőbe, kéne minimum 4 posztra igazolás, hogy valami legyen, de láthatjuk, hogy nem tudunk senkit venni mert pénz az nincs.

Azon meg senki ne akadjon ki, hogy a 30 feletti játékosainkat ekkora bérigénnyel csak apróért tudjuk eladni. Pl. Rakitic brutál pénzbe fájt így is a Sevillának.

Teljesen meg vagyunk lőve, minden szinten.
Kép
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15431
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2020.09.14. 15:33:54

Barca_10 írta:
2020.09.14. 13:11:19
Az extra ott van benne, számomra az a kérdés hogyha eligazol milyen gyorsan tudja/akarja levetkőzni a gizdálkodást és szintet lépni. Fati például már most direktebb, gólratörőbb játékos, nem szarozik annyit, “cserébe” képességekben nincs azon a szinten mint Mbappé. Nekem így kicsit lutri a srác, ettől függetlenül megnézném itt mit tudna alakítani.
hát lutrinak nehéz mondani, konstans hozza a számokat, sérülések elkerülik, ha csak ezen a szinten marad is top játékos.
Fati nagyobb lutri, főleg látva sok befuccsolt Barca reménységet, úgyhogy még óvatos lennék Fatival, marha fiatal, elég egy rossz periódus, ne adj isten sérülés és borulhat minden.

Lutrinak mondtam volna Monaco után főleg annyi pénzért, de azt amit ott hozott, azt hozza bőven Párizsban is.
Egy problémája van, baromi nagy az arc, egyáltalán nincs kontroll alatt a személyisége, közeg sem a legmegfelelőbb Párizsban, pávakirály Neymi mellett.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Peter
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3273
Csatlakozott: 2019.09.04. 02:22:17

2020.09.14. 13:52:47

NovaProspekt írta:
2020.09.13. 16:30:41
csababarca írta:
2020.09.13. 13:10:21
Pedig jópár embertől bukóval is meg kellett volna szabadulni, bármi áron.

De hát ez van, reménykedjünk hogy majd jövő nyáron takarítás lesz. Addig meg marad a szintén reménykedés hogy nem nyalatják fel velünk a padlót annyira
nem akarnak menni és nem is kellenek senkinek. Suárez 21-ig, Piqué, Roberto 22-ig, Busquets 23-ig, Alba 24-ig itt lesz még. ha idén nem sikerült kirakni őket, már sosem fog összejönni.
Mi élünk tévedésben....Barcelonán kívül itt is sokan örömmel látják őket....(Suarez indiferens, de a mindíg gólképes klasszisokból álló védelmünk nagyon népszerű)
Barca_10
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1489
Csatlakozott: 2009.06.27. 15:50:43

2020.09.14. 13:11:19

Az extra ott van benne, számomra az a kérdés hogyha eligazol milyen gyorsan tudja/akarja levetkőzni a gizdálkodást és szintet lépni. Fati például már most direktebb, gólratörőbb játékos, nem szarozik annyit, “cserébe” képességekben nincs azon a szinten mint Mbappé. Nekem így kicsit lutri a srác, ettől függetlenül megnézném itt mit tudna alakítani.
Suarezről van valami hír? Facebookon szembe jött velem egy hír, állítólag megbukott az olasz “nyelvvizsgán” ezért nem kell a Juvénak. Félek a fiatalokkal lesz kicseszve a nagy reformok közepén.
“...I like the idea of a black sun; like a black hole is space, sucking everything into darkness, where we came from and where we’re heading...”
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15431
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2020.09.14. 12:45:05

Barca_10 írta:
2020.09.14. 12:02:45


akarja Mbappét ide valaki? Gyors a gyerek, de 3 év alatt semmit nem fejlődött, Neymar rossz hatással volt rá bármennyi idős is. Leo és CR ennyi idősen lényegesen komolyabb szintre emelték a teljesítményüket, a francia leragadt a gizdálkodásnál. Vízválasztó év lesz ez neki.
Vízválasztó év az lesz neki, ha csapatot vált. Ha új csapatban se fejlődik az baj.
Magasra tette a lécet magának, a szintet tartja is, de feljebb lépnie nem sikerült.
Többivel maximálisan egyet értek, de azt se felejtsük el, hogy még csak 22 éves lesz, mellé nem is tűnik sérülékenynek, tehát benne lehet az extra.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Barca_10
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1489
Csatlakozott: 2009.06.27. 15:50:43

2020.09.14. 12:02:45

vg99 írta:
2020.09.14. 09:30:16
Közben azt olvasom, hogy Mbappé jövőre távozni akar. Nem lepne meg, ha valamelyik elnökjelölt vele kampányolna..
akarja Mbappét ide valaki? Gyors a gyerek, de 3 év alatt semmit nem fejlődött, Neymar rossz hatással volt rá bármennyi idős is. Leo és CR ennyi idősen lényegesen komolyabb szintre emelték a teljesítményüket, a francia leragadt a gizdálkodásnál. Vízválasztó év lesz ez neki.
“...I like the idea of a black sun; like a black hole is space, sucking everything into darkness, where we came from and where we’re heading...”
vg99
Capitá del Barça
Hozzászólások: 541
Csatlakozott: 2019.04.15. 18:07:51

2020.09.14. 09:30:16

Ha lesz az is rotáció, nehezen képzelem el, hogy a 4 legdrágább és legjobban fizetett játékosok (Messi, Griezmann, Coutinho, Dembele) padoznak, márpedig tényleg sok a fiatal, de félek, hogy csak epizódszerepük lesz. pedig megnéztem volna, hogy több lehetőséggel Puig, Fati, Trincao, Pedri mire jut elöl. Persze az aranygeneráció csodákat tett, de Iniesta sem úgy kezdte, hogy minden meccset végig játszott, és volt a legjobb.

Közben azt olvasom, hogy Mbappé jövőre távozni akar. Nem lepne meg, ha valamelyik elnökjelölt vele kampányolna..
Válasz küldése