Barca Igazolások

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!

Kivel pótolnád Busit?

Zubimendi
8
9%
Ambarabat
5
6%
Nico
25
29%
Más
32
37%
Nem hoznék senkit
16
19%
 
Szavazatok száma: 86
Avatar
barcahub
Barça B
Hozzászólások: 32
Csatlakozott: 2020.09.17. 04:00:00

2020.09.19. 15:43:07

Higgadtabban értékelve viszont annak a híve vagyok hogy egy edző a saját elképzeléseit vigye véghez, ne báb legyen akinek azt kell játszania ami a csapatra jellemző. Ha neki Puig nem beépíthető akkor azt jobban tudja, de ezt 2 meccs után kijelenteni. Szigorúan csak kölcsönbe adnám, pláne hogy lehet pár hét múlva vagy 1 év múlva repül a holland.
Nagyon olyan szaga van ennek hogy nagy volt a szája aztán nem lesz semmi a nagy reformokból. Ugyanúgy Trincao és Pedri se fog sokat játszani. Griezmann se a helyén játszik eddig pedig hogy okoskodott ebben is(igaz nincs center aki mögött játszana), tuti hogy Suarez maradni fog így. Messi, Griezmann, Coutinho, Dembele, Suarez.
Griezmannak akkor lesz posztja ha marad Luis és Messi megy a szélre, Coutinho szélen necces. A felálláson kívül semmi extra nem lesz itt attól félek.
Avatar
NovaProspekt
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1912
Csatlakozott: 2019.11.26. 14:17:19

2020.09.19. 14:12:46

barcahub írta:
2020.09.19. 13:34:44
Egybehangzó értesülések szerint Koeman közölte Puiggal hogy nem számol vele a szezonban. WTF???
ugyanúgy báb Koeman is, mint bármelyik elődje. mégis csak Bartoék hívták őt is. :D amíg Bartoék ki akarták rakni a nagyokat, h mossák kezeiket, neki sem kellett vhogy egyik sem. mióta kibukott, h nem tudják kitenni egyiket sem, hirtelen a holland "sem zárkózik el" attól pl., hogy Suárezre, Piquére vagy Busira építsen.

sokadik edzőnk már, aki 100%-ban annyit tesz, amennyit felülről mondanak neki.
Arthur8
Jugador del Barça
Hozzászólások: 179
Csatlakozott: 2019.04.01. 18:47:25

2020.09.19. 14:08:44

Ha régen így gondolkodtak volna, akkor soha az életben nem lett volna Iniesta Barca legenda. 20 évesen csereként állt be legtöbbször. Ő is mehetett volna , ahova lát.(egyébként az Atletico Madrid ellen játszott Puig és a legjobb volt a középpályán, de mindegy) Szerintem itt nincs mit magyarázni. A legjobb középpályása volt a barcának minden alkalommal, amikor játszott. Egyébként meg az agyamat eldobobom , hogy itt egy baromi tehetséges saját nevelés Puignak 20 évesen van 8 meccse bizonyítani es ilyen botlábú André Gomes 3 évig itt lehetett meg Roberto 6 éve egy középszer. És most jön a 30 éves Pjanic és kidobjuk a kukába a La Masia tehetséget. Gyakorlatilag mindenkit halálra nyomatnak és akkor egy baromi tehetséges La Masias srác kap 8 meccset, ahol mellesleg jól játszott. Zárjuk be a La masiat mostmár, mert botrány, ami itt folyik. Megérdemli ez az undorító Barcelona, hogy elsüllyedjen. Ez az eset ilyen Thiago 2.0 lesz. Majd 6 év múlva itt fognak sírdogálni , hogy lehet mégsem kellett volna elengedni.
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7360
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2020.09.19. 13:54:33

stef.lev írta:
2020.09.19. 13:39:57
barcahub írta:
2020.09.19. 13:34:44
Egybehangzó értesülések szerint Koeman közölte Puiggal hogy nem számol vele a szezonban. WTF???
Épp erről írtam pár napja, hogy ha a 3. edző sem számít a srácra, akkor lehet mégsem akkora tehetség, mint ahogy mindenki hiszi..
Setien úgy kezdte el folyamatosan játszatni, hogy addig a keretbe se tették be.

Suarezt a Marca szerint a Miami vitte volna, de Lajos visszautasította. Mondjuk valószínű volt, mert itt kb. a dupláját a keresi, Vidalt meg attól teszik függővé az Interben, hogy Godin megy-e. .
Forca Barca!!!!
stef.lev
Barça B
Hozzászólások: 71
Csatlakozott: 2009.02.24. 19:02:06
Tartózkodási hely: Pécs

2020.09.19. 13:50:09

csabimo írta:
2020.09.19. 13:47:22
stef.lev írta:
2020.09.19. 13:39:57
barcahub írta:
2020.09.19. 13:34:44
Egybehangzó értesülések szerint Koeman közölte Puiggal hogy nem számol vele a szezonban. WTF???
Épp erről írtam pár napja, hogy ha a 3. edző sem számít a srácra, akkor lehet mégsem akkora tehetség, mint ahogy mindenki hiszi..
Setien egyetlen jó cselkedte volt hogy felhozta, és amikor jáccot, jol jáccot! A tehetségével semmi baj, inkább az alkatával.
Még jó hogy Busquetsre minden edző számit, persze ő is nagy tehetség, nem tudom ezt hogy csinálja.
Setien is kizárólag a gyengébb csapatok ellen számított rá kezdőként, vagy akkor miután a liga a már elúszott. BL meccseken már ő sem merte berakni, inkább bízott az egész évben gyengén játszó Rakitic, Busi párosban, szerintem ez sok mindent elárul.
Avatar
csabimo
Capitá del Barça
Hozzászólások: 946
Csatlakozott: 2006.01.13. 02:09:37
Tartózkodási hely: bonyhád

2020.09.19. 13:47:22

stef.lev írta:
2020.09.19. 13:39:57
barcahub írta:
2020.09.19. 13:34:44
Egybehangzó értesülések szerint Koeman közölte Puiggal hogy nem számol vele a szezonban. WTF???
Épp erről írtam pár napja, hogy ha a 3. edző sem számít a srácra, akkor lehet mégsem akkora tehetség, mint ahogy mindenki hiszi..
Setien egyetlen jó cselkedte volt hogy felhozta, és amikor jáccot, jol jáccot! A tehetségével semmi baj, inkább az alkatával.
Még jó hogy Busquetsre minden edző számit, persze ő is nagy tehetség, nem tudom ezt hogy csinálja.
Avatar
barca0417
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2034
Csatlakozott: 2006.10.27. 18:06:27
Tartózkodási hely: erre-arra

2020.09.19. 13:41:31

barcahub írta:
2020.09.19. 13:34:44
Egybehangzó értesülések szerint Koeman közölte Puiggal hogy nem számol vele a szezonban. WTF???
Lehetett sejteni hogy a 4231 nem kedvez Puig nak, de akkor is óriási hiba ez. 😡. Ezzel nem lesz népszerűbb a holland.
Remélem egy sima kölcsönnel távozik, ha már így alakult.
Kép
stef.lev
Barça B
Hozzászólások: 71
Csatlakozott: 2009.02.24. 19:02:06
Tartózkodási hely: Pécs

2020.09.19. 13:39:57

barcahub írta:
2020.09.19. 13:34:44
Egybehangzó értesülések szerint Koeman közölte Puiggal hogy nem számol vele a szezonban. WTF???
Épp erről írtam pár napja, hogy ha a 3. edző sem számít a srácra, akkor lehet mégsem akkora tehetség, mint ahogy mindenki hiszi..
Avatar
barcahub
Barça B
Hozzászólások: 32
Csatlakozott: 2020.09.17. 04:00:00

2020.09.19. 13:34:44

Egybehangzó értesülések szerint Koeman közölte Puiggal hogy nem számol vele a szezonban. WTF???
Avatar
NovaProspekt
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1912
Csatlakozott: 2019.11.26. 14:17:19

2020.09.19. 10:39:16

Gaillard írta:
2020.09.19. 06:46:41
Nem is értem, hogy miért nem próbálták ki edzőként, mert a változásokhoz pont egy ilyen pali szükségeltetik.

https://www.origo.hu/sport/futball/2020 ... rugas.html
Kizsigereli a játékosait, és nagyon nehéz természetű. Nem véletlen, hogy a foci nagy edzői mind méltatják a palit a tudása miatt, mégsem alkalmazza komoly csapat edzőként. Ő már a másik véglet.
cykka22
Barça B
Hozzászólások: 32
Csatlakozott: 2020.09.01. 16:15:56

2020.09.19. 07:01:30

Gaillard írta:
2020.09.19. 06:41:10
Tökéletes helyzet jellemzés.
Annyi ziccert hagytak ki az elmúlt időszakban center igazolása kapcsán - pedig még Suárez is célozgatott a hátrébb vonulása kapcsán -, hogy közben elkótyavetéltek kb. 150 millió EUR-t + fizetések és nagy valószínűséggel már nem lesz ténylegesen forrás egy hasonló minőségű emberre, mint Suárez.
Griezmann és Braithwaite sem a jövő embere (mindkettő 29 éves), így tudni lehetett, hogy az értük kifizetett összeg sosem fog megtérülni, ha a pályán nem tesznek hozzá megfelelő teljesítményt a club színeiben, mert továbbadni őket már csak alacsonyabb áron lehet.
Barcahun írta:
2020.09.19. 01:02:36
bence0330 írta:
2020.09.18. 23:31:29


1 vagy 2 meccsel ezelőtt meg vágott egy mesterhármast, tavaly pedig Suareznél kicsit jobb, Neymarnal csak egy árnyalatnyit rosszabb gól/játékperc mutatót hozott, 26 éves, Suarezzel szemben kb mindenben előnyben van - védekezés, összjáték, gyors, kiugratható, tud cselezni. Létezik nála jobb csatár, de űrt betölteni szerintem bőven jó, Suareznél alighanem jobb 9-es lenne. Nem Haalandhoz és Mbappéhoz kell hasonlítani, akit úgysem szerzünk meg. Mondj jobbat, aki megszerezhető, és nem kell érte 100 Milkót kiperkálni... 25-30 M szerintem nagyon kevés érte

Természetesen ha Suarez marad, akkor okafogyottabbá válik az érkezése, az uruguayi mellett azért van olyan aki cserének bevethető talán.
Ne haragudj, de egy kit érdekel jelenlegi Suareznél jobb? (ebbe se vagyok biztos amúgy) Nekünk nem jobb kell, hanem olyan akivel versenyképes a csapat BL-ben, vagy Ligában, annyival nem jobb, megint 4-5 évre aláírjunk valakivel aki nem megoldás a problémára. Gól/perc? Komolyan Neymarral, aki szélső, néha támadó középpályás Mbappé mellett... Hasonlítsd össze lassabb Dembelével, mert a saját csapatában van jobb, gólba, asszisztba percbe, amibe csak akarod, ja és nem drágább, bár lassabb és nem technikás, de kérdezem én Suarez mikor volt? Bevállt annak idején? De még hogy! 2x is gólkirály, Cr-Messi érában. Azt kell nézni ami működik/működhetne nálunk, és ne haragudj de Suarez előtt sokkal nagyobb neveknek mint Depay is beletört a bicska csatár poszton a Barcába...
Egyébként ha már mondtad Haaland 20 misiért ment el, tehát olcsóbb volt, mint Depay lesz. De rengeteg játékost tudok mondani neked, aki talán jobb 30-40 milláért, csak az baj azokkal sem mondok nagyot, mert ennyiből nem lehet megválltani a világot.
Tehát a baj akkor is ez megint felesleges pénzszórás!!! Ezt kéne már megérteni. Adják nekem, vagy neked, vagy Barcelona utcáin szórják szét, annyi értelme van mint Braithwaite-et idehozni. Jujjj nincs csatááár, Baromteu vagyok, Haaland az nem kell, mert Suarez olyan jó még (sérülése előtt) basszus, most mi lesz, de liga enged igazolni, nagyon jó akkor 18 milliót egy 9 millios játékosért :idea: =D> 400 percet játszott! 400-at! 1 gólt lőtt! egyet!!! 50000 euró volt percenként, 18 milla gólonként plussz fizu! És senkinek nem kell, még csak piaci áron sem, megint eladhatjuk majd 1 euroért =D>

Tudod ha az utóbbi pár év remekműveit szépen összeadogatja az ember, akkor általad írt Mbappénak nem a piaci, de lassan kivásárlási ára is összejön, ez bicska nyitogató ebbe az egészbe, ők nem Barca múltját köpték le, a jelenét tették tönkre, hanem a jövőjét vették el!!!!
Teljesen igazad van ezt csak azzal egészíteném ki,hogy csak center helyett minden posztra lehetett volna igazolni vagy fiatalokat találni az akadémiáról.ehelyett igazolunk jobbról balról több 10misiért mint Firpot,mekkora tehetség stb és kap kb 10 meccset a bizonyításra és sírnak,hogy nem vált be.csak edzésen úgy se lehet beválni és ha nem játszol nem is fogsz.
Gaillard
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 303
Csatlakozott: 2019.04.03. 06:01:56

2020.09.19. 06:46:41

Nem is értem, hogy miért nem próbálták ki edzőként, mert a változásokhoz pont egy ilyen pali szükségeltetik.

https://www.origo.hu/sport/futball/2020 ... rugas.html
Gaillard
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 303
Csatlakozott: 2019.04.03. 06:01:56

2020.09.19. 06:41:10

Tökéletes helyzet jellemzés.
Annyi ziccert hagytak ki az elmúlt időszakban center igazolása kapcsán - pedig még Suárez is célozgatott a hátrébb vonulása kapcsán -, hogy közben elkótyavetéltek kb. 150 millió EUR-t + fizetések és nagy valószínűséggel már nem lesz ténylegesen forrás egy hasonló minőségű emberre, mint Suárez.
Griezmann és Braithwaite sem a jövő embere (mindkettő 29 éves), így tudni lehetett, hogy az értük kifizetett összeg sosem fog megtérülni, ha a pályán nem tesznek hozzá megfelelő teljesítményt a club színeiben, mert továbbadni őket már csak alacsonyabb áron lehet.
Barcahun írta:
2020.09.19. 01:02:36
bence0330 írta:
2020.09.18. 23:31:29
SergiBarjuan írta:
2020.09.18. 23:25:19
Gyerekek! Megnéztem ezt a Lyon meccs..
1 vagy 2 meccsel ezelőtt meg vágott egy mesterhármast, tavaly pedig Suareznél kicsit jobb, Neymarnal csak egy árnyalatnyit rosszabb gól/játékperc mutatót hozott, 26 éves, Suarezzel szemben kb mindenben előnyben van - védekezés, összjáték, gyors, kiugratható, tud cselezni. Létezik nála jobb csatár, de űrt betölteni szerintem bőven jó, Suareznél alighanem jobb 9-es lenne. Nem Haalandhoz és Mbappéhoz kell hasonlítani, akit úgysem szerzünk meg. Mondj jobbat, aki megszerezhető, és nem kell érte 100 Milkót kiperkálni... 25-30 M szerintem nagyon kevés érte

Természetesen ha Suarez marad, akkor okafogyottabbá válik az érkezése, az uruguayi mellett azért van olyan aki cserének bevethető talán.
Ne haragudj, de egy kit érdekel jelenlegi Suareznél jobb? (ebbe se vagyok biztos amúgy) Nekünk nem jobb kell, hanem olyan akivel versenyképes a csapat BL-ben, vagy Ligában, annyival nem jobb, megint 4-5 évre aláírjunk valakivel aki nem megoldás a problémára. Gól/perc? Komolyan Neymarral, aki szélső, néha támadó középpályás Mbappé mellett... Hasonlítsd össze lassabb Dembelével, mert a saját csapatában van jobb, gólba, asszisztba percbe, amibe csak akarod, ja és nem drágább, bár lassabb és nem technikás, de kérdezem én Suarez mikor volt? Bevállt annak idején? De még hogy! 2x is gólkirály, Cr-Messi érában. Azt kell nézni ami működik/működhetne nálunk, és ne haragudj de Suarez előtt sokkal nagyobb neveknek mint Depay is beletört a bicska csatár poszton a Barcába...
Egyébként ha már mondtad Haaland 20 misiért ment el, tehát olcsóbb volt, mint Depay lesz. De rengeteg játékost tudok mondani neked, aki talán jobb 30-40 milláért, csak az baj azokkal sem mondok nagyot, mert ennyiből nem lehet megválltani a világot.
Tehát a baj akkor is ez megint felesleges pénzszórás!!! Ezt kéne már megérteni. Adják nekem, vagy neked, vagy Barcelona utcáin szórják szét, annyi értelme van mint Braithwaite-et idehozni. Jujjj nincs csatááár, Baromteu vagyok, Haaland az nem kell, mert Suarez olyan jó még (sérülése előtt) basszus, most mi lesz, de liga enged igazolni, nagyon jó akkor 18 milliót egy 9 millios játékosért :idea: =D> 400 percet játszott! 400-at! 1 gólt lőtt! egyet!!! 50000 euró volt percenként, 18 milla gólonként plussz fizu! És senkinek nem kell, még csak piaci áron sem, megint eladhatjuk majd 1 euroért =D>

Tudod ha az utóbbi pár év remekműveit szépen összeadogatja az ember, akkor általad írt Mbappénak nem a piaci, de lassan kivásárlási ára is összejön, ez bicska nyitogató ebbe az egészbe, ők nem Barca múltját köpték le, a jelenét tették tönkre, hanem a jövőjét vették el!!!!
cykka22
Barça B
Hozzászólások: 32
Csatlakozott: 2020.09.01. 16:15:56

2020.09.19. 06:34:48

barcahub írta:
2020.09.19. 01:02:17
bence0330 írta:
2020.09.19. 00:51:35
barcahub írta:
2020.09.19. 00:36:14
7 évvel fiatalabb azért jobb. Egy 26 éves Suarezt senki semmiért és senkire nem cserélne le. Lenne egy megfelelő cseréje Luis még most is jó lenne. 2 meccs game 2 meccs pihivel elit számokat hozna még mindig.
Persze, én sem cserélném el egy hét évvel fiatalabb Lajosra, de ez csak egy elméleti sík, nincs hét évvel ezelőtti Lajos. Egy öreg Lajos van, meg 1-2 lehetséges ember csatárra, és nem tudok jobbat elképzelni ár-érték arányban, mint Depay-t... ha Te igen, mondj nevet. :) Aki nem brutálisan drága, és elérhető, és azért jó is.
Egyetértek, hogy cserélgetve ő még tud 15+ gólos szezont hozni, de ha a cseréje Griez, akkor nem sokat értünk vele, mert Griez kb 4-et rúgna 50-50%-os felosztásban. Akkor már cserélgessen Depay-jal, aki lehozza kb Lajos számait.
Grízt kipaterolni nyilván, és akkor tumultus sem lenne oda.
Depay cseréje Suarez. Ez lenne a legjobb felállás.
Ha így megy tovább a csapatnál Depay a Milané lesz és mi megint csak pislokhatunk,hogy ajánlatot se tettünk,mert a vezetőségnek csak a szája nagy tenni nem hajlandó semmit, Bartomeu már senkit nem fog venni.neki annyi elég,hogy nem ment el Messi így a csapat zsebéből megint sikerült kb 200misit kihúzni és ez csak maga a pénz + játékosok
Barcahun
Capitá del Barça
Hozzászólások: 570
Csatlakozott: 2020.09.04. 16:09:08

2020.09.19. 01:02:36

bence0330 írta:
2020.09.18. 23:31:29
SergiBarjuan írta:
2020.09.18. 23:25:19
Gyerekek! Megnéztem ezt a Lyon meccs..
1 vagy 2 meccsel ezelőtt meg vágott egy mesterhármast, tavaly pedig Suareznél kicsit jobb, Neymarnal csak egy árnyalatnyit rosszabb gól/játékperc mutatót hozott, 26 éves, Suarezzel szemben kb mindenben előnyben van - védekezés, összjáték, gyors, kiugratható, tud cselezni. Létezik nála jobb csatár, de űrt betölteni szerintem bőven jó, Suareznél alighanem jobb 9-es lenne. Nem Haalandhoz és Mbappéhoz kell hasonlítani, akit úgysem szerzünk meg. Mondj jobbat, aki megszerezhető, és nem kell érte 100 Milkót kiperkálni... 25-30 M szerintem nagyon kevés érte

Természetesen ha Suarez marad, akkor okafogyottabbá válik az érkezése, az uruguayi mellett azért van olyan aki cserének bevethető talán.
Ne haragudj, de egy kit érdekel jelenlegi Suareznél jobb? (ebbe se vagyok biztos amúgy) Nekünk nem jobb kell, hanem olyan akivel versenyképes a csapat BL-ben, vagy Ligában, annyival nem jobb, megint 4-5 évre aláírjunk valakivel aki nem megoldás a problémára. Gól/perc? Komolyan Neymarral, aki szélső, néha támadó középpályás Mbappé mellett... Hasonlítsd össze lassabb Dembelével, mert a saját csapatában van jobb, gólba, asszisztba percbe, amibe csak akarod, ja és nem drágább, bár lassabb és nem technikás, de kérdezem én Suarez mikor volt? Bevállt annak idején? De még hogy! 2x is gólkirály, Cr-Messi érában. Azt kell nézni ami működik/működhetne nálunk, és ne haragudj de Suarez előtt sokkal nagyobb neveknek mint Depay is beletört a bicska csatár poszton a Barcába...
Egyébként ha már mondtad Haaland 20 misiért ment el, tehát olcsóbb volt, mint Depay lesz. De rengeteg játékost tudok mondani neked, aki talán jobb 30-40 milláért, csak az baj azokkal sem mondok nagyot, mert ennyiből nem lehet megválltani a világot.
Tehát a baj akkor is ez megint felesleges pénzszórás!!! Ezt kéne már megérteni. Adják nekem, vagy neked, vagy Barcelona utcáin szórják szét, annyi értelme van mint Braithwaite-et idehozni. Jujjj nincs csatááár, Baromteu vagyok, Haaland az nem kell, mert Suarez olyan jó még (sérülése előtt) basszus, most mi lesz, de liga enged igazolni, [auto_cenzúra] akkor 18 milliót egy 9 millios játékosért :idea: =D> 400 percet játszott! 400-at! 1 gólt lőtt! egyet!!! 50000 euró volt percenként, 18 milla gólonként plussz fizu! És senkinek nem kell, még csak piaci áron sem, megint eladhatjuk majd 1 euroért =D>

Tudod ha az utóbbi pár év remekműveit szépen összeadogatja az ember, akkor általad írt Mbappénak nem a piaci, de lassan kivásárlási ára is összejön, ez bicska nyitogató ebbe az egészbe, ők nem Barca múltját köpték le, a jelenét tették tönkre, hanem a jövőjét vették el!!!!
Avatar
barcahub
Barça B
Hozzászólások: 32
Csatlakozott: 2020.09.17. 04:00:00

2020.09.19. 01:02:17

bence0330 írta:
2020.09.19. 00:51:35
barcahub írta:
2020.09.19. 00:36:14
7 évvel fiatalabb azért jobb. Egy 26 éves Suarezt senki semmiért és senkire nem cserélne le. Lenne egy megfelelő cseréje Luis még most is jó lenne. 2 meccs game 2 meccs pihivel elit számokat hozna még mindig.
Persze, én sem cserélném el egy hét évvel fiatalabb Lajosra, de ez csak egy elméleti sík, nincs hét évvel ezelőtti Lajos. Egy öreg Lajos van, meg 1-2 lehetséges ember csatárra, és nem tudok jobbat elképzelni ár-érték arányban, mint Depay-t... ha Te igen, mondj nevet. :) Aki nem brutálisan drága, és elérhető, és azért jó is.
Egyetértek, hogy cserélgetve ő még tud 15+ gólos szezont hozni, de ha a cseréje Griez, akkor nem sokat értünk vele, mert Griez kb 4-et rúgna 50-50%-os felosztásban. Akkor már cserélgessen Depay-jal, aki lehozza kb Lajos számait.
Grízt kipaterolni nyilván, és akkor tumultus sem lenne oda.
Depay cseréje Suarez. Ez lenne a legjobb felállás.
Avatar
bence0330
Az Év Fórumozója 2022
Hozzászólások: 6887
Csatlakozott: 2020.07.16. 19:01:18
Tartózkodási hely: Pécs

2020.09.19. 00:51:35

barcahub írta:
2020.09.19. 00:36:14
7 évvel fiatalabb azért jobb. Egy 26 éves Suarezt senki semmiért és senkire nem cserélne le. Lenne egy megfelelő cseréje Luis még most is jó lenne. 2 meccs game 2 meccs pihivel elit számokat hozna még mindig.
Persze, én sem cserélném el egy hét évvel fiatalabb Lajosra, de ez csak egy elméleti sík, nincs hét évvel ezelőtti Lajos. Egy öreg Lajos van, meg 1-2 lehetséges ember csatárra, és nem tudok jobbat elképzelni ár-érték arányban, mint Depay-t... ha Te igen, mondj nevet. :) Aki nem brutálisan drága, és elérhető, és azért jó is.
Egyetértek, hogy cserélgetve ő még tud 15+ gólos szezont hozni, de ha a cseréje Griez, akkor nem sokat értünk vele, mert Griez kb 4-et rúgna 50-50%-os felosztásban. Akkor már cserélgessen Depay-jal, aki lehozza kb Lajos számait.
Grízt kipaterolni nyilván, és akkor tumultus sem lenne oda.
ter Stegen; Cancelo - Cubarsí - Araujo - Koundé; Gündogan - Christensen - Pedri; Felix - Lewy - Raphinha
Avatar
barcahub
Barça B
Hozzászólások: 32
Csatlakozott: 2020.09.17. 04:00:00

2020.09.19. 00:36:14

bence0330 írta:
2020.09.18. 23:31:29
SergiBarjuan írta:
2020.09.18. 23:25:19
Gyerekek! Megnéztem ezt a Lyon meccset,és csak annyit mondhatok,tegyük össze a kezünket,hogy nincs 25 milliónk Depayra.Na,ő hiányozna még ide.Csak cselben gondolkodik,felelőtlenül sarkalgat össze-vissza,rohadt idegesítően játszott.Ha elvesztette a labdát,megállt reklamálni,szidta a társait,ráadásul semmit nem tudott hozzátenni.Nincs itt helye,maradjon csak ott....
1 vagy 2 meccsel ezelőtt meg vágott egy mesterhármast, tavaly pedig Suareznél kicsit jobb, Neymarnal csak egy árnyalatnyit rosszabb gól/játékperc mutatót hozott, 26 éves, Suarezzel szemben kb mindenben előnyben van - védekezés, összjáték, gyors, kiugratható, tud cselezni. Létezik nála jobb csatár, de űrt betölteni szerintem bőven jó, Suareznél alighanem jobb 9-es lenne. Nem Haalandhoz és Mbappéhoz kell hasonlítani, akit úgysem szerzünk meg. Mondj jobbat, aki megszerezhető, és nem kell érte 100 Milkót kiperkálni... 25-30 M szerintem nagyon kevés érte

Természetesen ha Suarez marad, akkor okafogyottabbá válik az érkezése, az uruguayi mellett azért van olyan aki cserének bevethető talán.
7 évvel fiatalabb azért jobb. Egy 26 éves Suarezt senki semmiért és senkire nem cserélne le. Lenne egy megfelelő cseréje Luis még most is jó lenne. 2 meccs game 2 meccs pihivel elit számokat hozna még mindig.
Avatar
barca0417
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2034
Csatlakozott: 2006.10.27. 18:06:27
Tartózkodási hely: erre-arra

2020.09.18. 23:53:51

Mi miért nem gondolkodunk soha kölcsönvételen? Ha már ennyire nincs pénzünk?
Lehetne védőt és csatárt is akár, ha Suarez és Todibo megy. Lehetne bele opció is, akkor is csak jövőre kéne fizetni. Nálunk ez nagyon ritka.
Persze nagy csapatoknál nem szokás, de most ebben a helyzetben fura hogy fel sem merül.
Kép
Avatar
bence0330
Az Év Fórumozója 2022
Hozzászólások: 6887
Csatlakozott: 2020.07.16. 19:01:18
Tartózkodási hely: Pécs

2020.09.18. 23:31:29

SergiBarjuan írta:
2020.09.18. 23:25:19
Gyerekek! Megnéztem ezt a Lyon meccset,és csak annyit mondhatok,tegyük össze a kezünket,hogy nincs 25 milliónk Depayra.Na,ő hiányozna még ide.Csak cselben gondolkodik,felelőtlenül sarkalgat össze-vissza,rohadt idegesítően játszott.Ha elvesztette a labdát,megállt reklamálni,szidta a társait,ráadásul semmit nem tudott hozzátenni.Nincs itt helye,maradjon csak ott....
1 vagy 2 meccsel ezelőtt meg vágott egy mesterhármast, tavaly pedig Suareznél kicsit jobb, Neymarnal csak egy árnyalatnyit rosszabb gól/játékperc mutatót hozott, 26 éves, Suarezzel szemben kb mindenben előnyben van - védekezés, összjáték, gyors, kiugratható, tud cselezni. Létezik nála jobb csatár, de űrt betölteni szerintem bőven jó, Suareznél alighanem jobb 9-es lenne. Nem Haalandhoz és Mbappéhoz kell hasonlítani, akit úgysem szerzünk meg. Mondj jobbat, aki megszerezhető, és nem kell érte 100 Milkót kiperkálni... 25-30 M szerintem nagyon kevés érte

Természetesen ha Suarez marad, akkor okafogyottabbá válik az érkezése, az uruguayi mellett azért van olyan aki cserének bevethető talán.
ter Stegen; Cancelo - Cubarsí - Araujo - Koundé; Gündogan - Christensen - Pedri; Felix - Lewy - Raphinha
SergiBarjuan
Barça C
Hozzászólások: 13
Csatlakozott: 2015.01.07. 16:24:43

2020.09.18. 23:25:19

Gyerekek! Megnéztem ezt a Lyon meccset,és csak annyit mondhatok,tegyük össze a kezünket,hogy nincs 25 milliónk Depayra.Na,ő hiányozna még ide.Csak cselben gondolkodik,felelőtlenül sarkalgat össze-vissza,rohadt idegesítően játszott.Ha elvesztette a labdát,megállt reklamálni,szidta a társait,ráadásul semmit nem tudott hozzátenni.Nincs itt helye,maradjon csak ott....
Avatar
barcahub
Barça B
Hozzászólások: 32
Csatlakozott: 2020.09.17. 04:00:00

2020.09.18. 22:31:08

bence0330 írta:
2020.09.18. 20:11:17
Barcahun írta:
2020.09.18. 20:05:09
Igazolásokkal kapcsolatban még annyit hogy a legnagyobb igazolásokat eddig a Barca B-ből hoztuk ingyen! Messi, Xavi, Iniesta, Puyol, Busquets, Pedro, Valdes. Ehhez az alaphoz már csak kiegészítő embereket kellett vásárolni, gyakran egyébként La masia-s széllnek eresztett játékosokat visszahozni :mrgreen:
Nem mondom arany generáció volt, és Guardiola rálátott ezekre amíg a B-be vezényelt, de látszik az is, hogy az akadémia és B valamint ezek felnőtt csapathoz való viszonya is megcsúszott.
Fatit fel tudják mutatni, de őszintén? Nincs ennyi sérült már ő is jövőre másik csapatba lenne és sose kapott volna lehetőséget.

5 évvel ezelőtti B-ből ma már olyan játékosok lehetnének beépítve INGYEN mint Grimaldo, Traoré, Munir, Patric( Lazioba jobb és belső védő, hasonló tehetség mint, Garcia sőt sokoldalúbb). Sőt sokkal jobbak is lehetnének, mint most, ha Barcába fejlődhettek volna, bár Munir vitatható, de benne is több volt sztm csak rosszul kezelték bár ő kapott lehetőséget.
Egyetértek, ezt a viszonyt nagyon gyorsan helyre kellene állítani. Lehet, hogy van, mikor nem jönne ki onnan egy Xavi-Ini-Messi, de a csapat felét szerintem mindig fent lehetne onnan tartani. És azért remélem végre tényleg foglalkoztatva lesznek a jobb fiatalok, mert elegük lesz és elmennek, és majd visszavesszük 250 M-ért Fatit meg 160-ért Puig-ot és csak nézünk hogy megspórolhattunk volna 400 milkót, ha szimplán foglalkoztatjuk őket korrekt módon. Szerintem nekik pl lassan elegük lesz, ha nem lesznek érdem szerinti kezdők.

Nekem bevallom, nem kéne már több igazolás, a fiatalokkal kiegészülve azért komoly változás van a csapatban emberanyagban is. Csak Griez menjen el, mindegy mennyiért. 20-ért is, plusz a bére, az már sok pénz.
Ezt írtam egy lenti hozzászólásomban. Elengedhetetlen hogy a kezdőbe igazolj, de padra minek 40 milliós csere? Arra ott vannak a Masia játékosok. Ezért állunk anyagilag ennyi rosszul, nem csak a Coutinho, Dembele, Griezmann trió miatt. Nem spórolunk se fizetéseken, se igazolásokon, minden centet elverünk.
Kovbal88
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2165
Csatlakozott: 2013.07.17. 16:50:38

2020.09.18. 21:01:15

Ahhoz, hogy visszakerüljünk Európa tetejére, nos arra lenne szükség, hogy olcsón hozzunk, olyan játékosokat, akikből egy-két éven belül klasszis lesz és cserébe még, olyan alacsony fizetést kérjenek, amit bármely középcsapat simán ki tud fizetni. Valamint még valahogy a kezdőbe is be kell, hogy kerüljenek.
Azt, hiszem érezhető, hogy ez így abszolút lehetetlen.

Szóval a jelenlegi kerettel kell, valami hatalmasat alkotni.
cykka22
Barça B
Hozzászólások: 32
Csatlakozott: 2020.09.01. 16:15:56

2020.09.18. 20:59:35

davi10 írta:
2020.09.18. 19:43:43
cykka22 írta:
2020.09.18. 19:06:10
Úgy néz ki bárkit szeretnénk senki nem jön és senkit nem fogunk tudni igazolni Bartomeu kinyírta a Barcát. A játékosoknál NO motiváció a kulcsjátékosok mind 33+ játékosok. A fiatalok nem nagyon tapasztaltak 1-2 kivétellel. Most itt az újabb pletyka és valamennyi alapja biztos van,ha már felvetődött,hogy Messi-Fati viszonya megromlott,mert Fati dobta Messi tesóját mint menedzserét. NO ötlet igazolásra csak várnak a nagy semmire,mert senki nem fizet egy játékosunkért se,ha már megakarja venni, bocsánat még nem akarja venni csak leigazolni.nagy világsztárok Messivel együtt. és senki nem akarja egyiket se megvenni.csoda! Nem! teljesítmény nincs, covid19 van, pénz nem sok,de mi Dembeleért még mindig 60-80m eurót akarunk kérni, bár 3év alatt nincs 1teljes szezonja.vicc Griezmann már akkor nem ért 90misit amikor mi kivásárlási áron elhoztuk stb. Ki áll emögött? Bartomeu! és egyéb szakmai vezetők. Messi,Griezmann,Dembele,Suarez,Busi,Alba,S.R mind mehet!
1. Puig, Araujo, Pedri, Trincao, Fati, egyik se tűnik egy motiválatlan gyereknek.
2. Sorold már fel a 33+os kulcsjátékosainkat. Messi, Pique és Lajos 33, utóbbi fél lábbal már kinn a csapatból.
3. Kétlem, hogy Messi ezzel foglalkozna, hogy Fati-nak ki a menedzsere.
4. Teljesítmény nincs - el se kezdődött a szezon.

A névsorral viszont nagyjából egyetértek. Ötlet meg lenne igazolásra, de pénz az tényleg nincs :D
Nem akarok kötözködni, de azért na...
Ésszel mindent!
1. Teljesítményről csak a tavalyi szezonról lehet beszélni,mert két edző meccs alacsonyabb osztályú csapat ellen azért senki nem gondolja,hogy bárki ezek után mond teljesítményt
2. Kulcsjátékosok: Messi,Suarez,Vidal,Pigue tavaly kb ők voltak a kulcsjátékosok az edzőknél és 30+ még Alba, Busi és lassan Griezmann is
3. Pletyka szinten olvastam a neten,de keress rá te is,hogy Messi tesóját váltotta CR7 menedzserével Mendesre
4. Mivel a szezonban 2 felkészülési meccs volt nem értem,hogy gondolod,hogy ezekből vonom le a következtetést
Én TS, Pigue,de Jong,Semedo,Firpo,Fati,Messi maradnak tavalyról és Pjanic,Coutinho,Alena,Puig,Araujo,Wague,Miranda, Todibo,Pena jöhetnek melléjük
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára cykka22 2020.09.18. 21:04:24-kor.
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2020.09.18. 20:26:02

Kloppnak kell Dembele? Coutinhoval szo*atott minket, most vissza lehet adni. Kolcson felejtos, tegyenek le érte 70+Wijnaldumot és viheti. Kis kocsog.
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Válasz küldése