Barca Igazolások

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!

Kivel pótolnád Busit?

Zubimendi
8
9%
Ambarabat
5
6%
Nico
25
29%
Más
32
37%
Nem hoznék senkit
16
19%
 
Szavazatok száma: 86
Peter
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3229
Csatlakozott: 2019.09.04. 02:22:17

2020.09.20. 14:51:15

Szurkolói szemmel nézve minden ami a klubnál a labdarúgás körül folyik (elnöktől az öltözőig) az teljesen érthetetlen, versenyhelyzetben logikátlan, a józan paraszti ésszel ellentétes.
Lucho korszak után (vérmesebbek szerint már előbb) minden változást megpróbáltak eladni a szurkolóknak úgy, hogy ez egy lépés előre.....a valóságban ez két lépés volt hátra....(átigazolások, kinevezések, Valverde, Setien, Koeman). Minden ellenfele a Barcának hozta a kötelező szöveget, hogy a Barca az Barca, de megjegyezve, hogy ez már nem az a félelmetes Barca.
Bárki el tudja azt képzelni, hogy kívülről mindenki látja a hajó sűllyedését és csak azok nem, akik éppen hajóban vannak ???? #-o
Ennyire a hajóban ülőket sem lehet hülyének nézni....jól tudják, hogy sűllyednek, sőt azt is, hogy ezt meddig tehetik...addig viszont a saját módjukon kiélvezik a hajókázást, tudatában vannak nagyon is jól, hogy nyerni nem fognak semmit....nagyon jól tudják, míg Leo kapitány a fedélzeten van, a szurkolói harag nem söpri el őket....(vírus helyzet is támogatja a nyugalmukat).....
Jól tudják ők magukról, hogy trófea nem lesz, néha fel lesz velük mosatva a padló, BL csoportkör túlélés csak a sorsolástól függ majd és nem a tudástól....
2020.-21. gyaníthatóan a kukás autó éve lesz.....aztán az új elnök majd meglátjuk merre kormányozza a hajót.... :mrgreen:
Avatar
NovaProspekt
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1912
Csatlakozott: 2019.11.26. 14:17:19

2020.09.20. 14:14:27

crixus írta:
2020.09.20. 14:12:24
Azt pedig nem értem hogy az idősebb játékosoknál miért nem megoldás a pad/lelátó.
Ha nem játszanak vesztenek a reklámértékükből ami egy Piqué szintű sztárnak bizony komoly csapás lenne pl.

A harmadik Suarez. Azt el tudnám fogadni ha hoznának a helyére egy fiatalabb 9-est pl. Lautarot vagy Kanet. De úgy elküldeni hogy a posztra teljesen alkalmatlan Griezmann maradjon. Pocsék döntés.
hát azért nem, mert ők nem szeretnének lelátózni. ennyi, és nem több. az van, amit akarnak, ez kiderült most nyáron is. :D

játékosra meg nincs pénz amúgy, csak az újságok írogatnak.
Avatar
crixus
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1390
Csatlakozott: 2014.03.14. 14:43:58

2020.09.20. 14:12:24

Már nem azért de mi a fenének adjuk el/kölcsön mindkét jobbhátvédünket. Roberto egy kalap trutyit nem ér abban a pozícióban. Becsülöm a szorgalmát de neki egy közeppályás cserénél többre nem szabadna vinnie ebben a csapatban.
Én ha valakitől szabadulnék az ő.

Azt pedig nem értem hogy az idősebb játékosoknál miért nem megoldás a pad/lelátó.
Ha nem játszanak vesztenek a reklámértékükből ami egy Piqué szintű sztárnak bizony komoly csapás lenne pl.

A harmadik Suarez. Azt el tudnám fogadni ha hoznának a helyére egy fiatalabb 9-est pl. Lautarot vagy Kanet. De úgy elküldeni hogy a posztra teljesen alkalmatlan Griezmann maradjon. Pocsék döntés.

Siratjuk a tavalyi szezont... Az idei még pocsékabb lesz
Avatar
Sinya22
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3186
Csatlakozott: 2017.08.21. 17:40:25

2020.09.20. 14:08:50

Semedot azért kell elpasszolni,hogy Robertonak MINDIG legyen helye a kezdőben. Mivel a kp-ra sokan vagyunk,így valahol kell neki helyet szorítani. Persze ha elment volna Messi,más a helyzet,meg lett volna az új tizesünk.

Amúgy maradhatott volna Setien is,nem? Elég lett volna Sarabiát meg Abidalt kitenni,mint bűnösök. Sarabiát nagyon utálták Messiék,Koemant biztos nagyon szeretni fogják így hogy kikerült Suarez meg egy tehetséges fiatal. :D
Avatar
NovaProspekt
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1912
Csatlakozott: 2019.11.26. 14:17:19

2020.09.20. 14:01:10

csabimo írta:
2020.09.20. 13:56:16
Fabrizio Romano, Albert Rogé, Gerard Romero is lehozta a hirt:
Miszerint hamarosan eladjuk Semedot a Wolvesnak. A két klub között zajlanak a tárgyalások. Árról nem irnak, illetve Vidal is hamarosan az Interhez igazolhat, ő természetesen ingyen engedjük el, illetve némi szotyit kaphatunk majd érte.
ennyi, azt tudjuk eladni, aki menne egyáltalán. a többieknél zéró lehetősége van a vezetőségnek arra, h elküldje őket. Suárez 2021, Roberto 2022, Piqué 2022, Busquets 2023, Alba 2024-ig marad így (és lesz kezdő egyúttal). ebben benne van még legalább két BL-égés, és egy rakat elüldözött fiatal. :D ja és az új vezetőség is küzdhet velük.
Avatar
csabimo
Capitá del Barça
Hozzászólások: 946
Csatlakozott: 2006.01.13. 02:09:37
Tartózkodási hely: bonyhád

2020.09.20. 13:56:16

Fabrizio Romano, Albert Rogé, Gerard Romero is lehozta a hirt:
Miszerint hamarosan eladjuk Semedot a Wolvesnak. A két klub között zajlanak a tárgyalások. Árról nem irnak, illetve Vidal is hamarosan az Interhez igazolhat, ő természetesen ingyen engedjük el, illetve némi szotyit kaphatunk majd érte.
Avatar
barca0417
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2034
Csatlakozott: 2006.10.27. 18:06:27
Tartózkodási hely: erre-arra

2020.09.20. 12:59:20

Griezmannt kéne még eladni valahogy. Tudom hogy nem fogjuk, meg alapjaraton bírom is, de egyszerűen nem illik bele a játékba sehogy.
Bárcsak el lehetne cserélni a Cityvel Jesus ra .
Mert egy igazi 9 es viszont nagyon kéne. Suarez már nem megoldás. Komolyat alkotott itt, szerettem már az Ajaxban is de már sokszor rossz volt nézni.
Ő és Grizi távozásával jelentős bér tömeg szabadulna fel.
Kép
Avatar
NovaProspekt
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1912
Csatlakozott: 2019.11.26. 14:17:19

2020.09.20. 10:48:19

most, h eladjuk ezt a szemét Vidalt végre, már semmi sem állhat a forradalom útjába!
Avatar
Lilfish
Jugador del Barça
Hozzászólások: 177
Csatlakozott: 2004.10.08. 08:45:22
Tartózkodási hely: Na'Conxypán

2020.09.20. 10:14:19

Samper írta:
2020.09.20. 08:11:30
Másik kavar, hogy Messi csk. kett újra
Mondjuk ez nem fér a fejembe h mér? Piqué sokkal alkalmasabb lenne csk nak. Miért kell Messit erőltetni? Egyértelműen nem neki való feladat.
Avatar
davi10
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6589
Csatlakozott: 2007.10.06. 20:02:40
Tartózkodási hely: Budapest

2020.09.20. 09:23:43

barcahub írta:
2020.09.20. 03:40:35
Lilfish írta:
2020.09.19. 22:38:02
Talan mégsem akkora tufa, ez kicsit árnyalja a képet.

Ronald Koeman: "Beszéltem Riquivel a tegnapi napon. Véleményem szerint a fiataloknak játszaniuk kell: Riquinek, Aleñá-nak, Pedrinek.. Elmondtam neki, hogy nehéz lesz folyamatos játéklehetőséget biztosítani a számára, de azt is elmondtam neki, hogy a jövője itt van. Egy kölcsönüzlet remekül működhetne az esetében."
"Semmi nem igaz abból, hogy kiadtam volna az útját Riqui-nek, egyszerűen közöltem vele, hogy nehéz lesz folyamatos játéklehetőséget kapnia, ha itt marad."
"Azt javasoltam neki, hogy távozzon, de csak kölcsönbe, mert a fiatal játékosoknak játékpercek kellenek, csak így képesek fejlődni."
Ez egy burkolt nyilatkozat hogy idén se játszanak a fiatalok, se Pedri, se Puig, se Alena, hanem maradnak az idősebbek és a 100+ milliós elcseszett igazolások. Amilyen nagy volt szokás szerint neki is a szája mikor megérkezett, elég jól kézbe vette a dolgokat, ja nem...
Arthurt is kirakták jött helyette egy korosodó bosnyák. Bravó:)
Annyian vagyunk a keretben, hogy muszáj valakit elpasszolni, és látszólag az idősekért nem kapkodnak.
Koeman úgy néz ki 4 támadóban gondolkodik, így a Puig-Alena-Pedri hármasból valaki(k)nek mennie kell. Mondjuk én pont Puig-ot tartanám meg, Alena kevés, Pedri meg tényleg nagyob fiatal még.

Valahol olvastam olyat, hogy ha Pedri nem kap számot az első csapatban, akkor vissza kell küldenünk a Las Palmas-nak, vagy fizetni nekik 8 misit. Pénz nincs, másodosztályba meg nem hiszem, hogy küldeni szeretnénk.

Wague pedig úgy néz ki, hogy a PAOK-ba megy, 1 év kölcsön vételi opcióval.
Kép
"A Futball nyer, ha a Barca nyer"
"Ez a két szín, zöld és fehér minden másnál többet ér
Hát indulj és bátran énekelj velünk egy dalt a Fradiért"
Samper
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3846
Csatlakozott: 2014.10.22. 16:22:27

2020.09.20. 08:11:30

Látván a Barca szorult állapotát, még azok se tesznek az utolsó pillanatig kötelező vételi ajánlatot, akiknek egyik vagy másik játékos kéne. Így az illetékeseknek fogalmuk se lehet, hogy az utolsó pillanatban tudnak-e igazolni a kulcsposztokra, vagy nem. Ennek isszák most a levét a fiatalok, Másik kavar, hogy Messi csk. kett újra a csapat központi figurája, de ő ebben az évben az argentin válogatottra fog koncentrálni. Ezért kell az edzőnek egyszerre gondolkodni egy "Messis" és egy "Messi nélküli" csapatban. Na és az elnökválasztás után semmi se érvényes a jelenlegiből. Így lehet csak nézni a zajló dolgokat.
Avatar
barcahub
Barça B
Hozzászólások: 32
Csatlakozott: 2020.09.17. 04:00:00

2020.09.20. 03:40:35

Lilfish írta:
2020.09.19. 22:38:02
Talan mégsem akkora tufa, ez kicsit árnyalja a képet.

Ronald Koeman: "Beszéltem Riquivel a tegnapi napon. Véleményem szerint a fiataloknak játszaniuk kell: Riquinek, Aleñá-nak, Pedrinek.. Elmondtam neki, hogy nehéz lesz folyamatos játéklehetőséget biztosítani a számára, de azt is elmondtam neki, hogy a jövője itt van. Egy kölcsönüzlet remekül működhetne az esetében."
"Semmi nem igaz abból, hogy kiadtam volna az útját Riqui-nek, egyszerűen közöltem vele, hogy nehéz lesz folyamatos játéklehetőséget kapnia, ha itt marad."
"Azt javasoltam neki, hogy távozzon, de csak kölcsönbe, mert a fiatal játékosoknak játékpercek kellenek, csak így képesek fejlődni."
Ez egy burkolt nyilatkozat hogy idén se játszanak a fiatalok, se Pedri, se Puig, se Alena, hanem maradnak az idősebbek és a 100+ milliós elcseszett igazolások. Amilyen nagy volt szokás szerint neki is a szája mikor megérkezett, elég jól kézbe vette a dolgokat, ja nem...
Arthurt is kirakták jött helyette egy korosodó bosnyák. Bravó:)
Peter
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3229
Csatlakozott: 2019.09.04. 02:22:17

2020.09.20. 01:21:00

Trófeákra (La Liga, BL ....) törő Barcelona összeállítása a kapus után így folytatódik egy héttel a 2020-21. bajnokság kezdete előtt :

SR, Piqué, Lenglet, Alba, Busi

ez kész röhej.... =D> =D> =D>
Avatar
Lilfish
Jugador del Barça
Hozzászólások: 177
Csatlakozott: 2004.10.08. 08:45:22
Tartózkodási hely: Na'Conxypán

2020.09.19. 22:38:02

Talan mégsem akkora tufa, ez kicsit árnyalja a képet.

Ronald Koeman: "Beszéltem Riquivel a tegnapi napon. Véleményem szerint a fiataloknak játszaniuk kell: Riquinek, Aleñá-nak, Pedrinek.. Elmondtam neki, hogy nehéz lesz folyamatos játéklehetőséget biztosítani a számára, de azt is elmondtam neki, hogy a jövője itt van. Egy kölcsönüzlet remekül működhetne az esetében."
"Semmi nem igaz abból, hogy kiadtam volna az útját Riqui-nek, egyszerűen közöltem vele, hogy nehéz lesz folyamatos játéklehetőséget kapnia, ha itt marad."
"Azt javasoltam neki, hogy távozzon, de csak kölcsönbe, mert a fiatal játékosoknak játékpercek kellenek, csak így képesek fejlődni."
Gaillard
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 303
Csatlakozott: 2019.04.03. 06:01:56

2020.09.19. 22:29:23

Igen, csak ott 4 évet kínáltak, az adózás sem biztos, hogy hasonló mértékű és nagy valószínűséggel egyéb (reklám) bevételei is jelentősen nagyobbak lehetnének az új piacra érkező világsztárnak, miközben lötyöghetne.
Egy biztos, hogy az előzmények után sem Messi, sem Suárez maradásának túl sok értelme nincs, sőt, hogy Messiből "nem csináltak" bevételt és költség (fizetés) csökkentést, azt lehet, hogy visszasírják. Persze Messi reklámértéke egy ennyire lefelé szálló projektben még mindig nagyot nyom a latba, de lehet, hogy a következő szezonban a club és Messi együtt értéktelenődnek (le) tovább, igaz egy a pályafutása végén járó játékosnál ez egy teljesen normális folyamat, míg a club esetében ez már nem mondható el.
Chino írta:
2020.09.19. 16:13:26
Gaillard írta:
2020.09.19. 15:56:02
Na ne szórakozz.
Pont az ellenkezője, Suárez a Miamiban valószínűleg köthetett volna egy 3 éves szerződést, ami alatt gennyesre keresi magát, míg itt Barcelónában max. 1 éve van.
Látom, már az is baj, ha valakinek van még ambíciója. Lehet, hogy ha nem lesz más választása, akkor elmegy az USA-ba, de pont ezért kellene becsülni, hogy egy csillagászati összegű ajánlatra mondhatott nemet, mert még egy picit magasabb szinten szeretne/szeretett volna játszani a következő idényben.
8 milliót kínált a Miami.
Avatar
Olcha
Jugador del Barça
Hozzászólások: 205
Csatlakozott: 2018.06.28. 19:31:15

2020.09.19. 20:59:44

bence0330 írta:
2020.09.19. 20:36:08

Remekül leírtad ezzel a jelenlegi elnököt, edzőt, játékospolitikát, a Barca jelenlegi státuszát. Mindkettőt el fogjuk veszteni így 1 év alatt. Puigot tuti. Én ma bekapcsoltam a meccset, megláttam, hogy Puig fent ül pólóban a padon, és annyira mérges lettem, hogy nem is érdekelt tovább a meccs, kikapcsoltam. Annak ellenére, hogy eddig az előkészületi meccseken azért szebb foci ment, mint előtte.
Abba bele se merek gondolni, hogy belegondol-e vajon Koeman, hogy menet közben lehet ebből még 4-2-1-3, ahol Puig remek lenne a két vkp előtt, és a 3 támadó mögött, vagy akár 4-3-3 is, ahol simán kezdő kp-snak számítana. Ebbe a modellbe kicsit tényleg nehezebben illik, de még inkább legyen egy zseniális tehetség egy elsőszámú csere Coutinhora vagy Messire, mint menjen a B-be, esetleg kölcsönbe... megalázó helyzet. Én akkor is szégyelltem magam Setien helyett, mikor a BL-ben behozta a kiváló formát mutató Fati és Puig helyett a soha fent nem szereplő Monchut. Mintha szándékosan akarnák alázni a kölyköket (Fati most azért tán ebből kiugrik).
De szerintem Ansu még csak nem is (lényegesen) jobb, mint Puig, csak sok gólt lő, és azt a vak is látja és nem lehet már tovább mellőzni. Puig nem lő gólokat, mert nem az a dolga, de a helyén van olyan jó, mint Fati kb, de azt már észre kéne venni.
Bár ne lenne igaz.. de sajnos ez egyelőre így van. Gusztustalan és nem csak azért mert Puig az egyik kedvencem.
Avatar
bence0330
Az Év Fórumozója 2022
Hozzászólások: 6887
Csatlakozott: 2020.07.16. 19:01:18
Tartózkodási hely: Pécs

2020.09.19. 20:36:08

Stalkyard írta:
2020.09.19. 19:41:07
Szóval a két legnagyobb tehetségünk helyzete:

Fati:
nem kap felnőtt szerződést, marad a kivásárlási ára viszonylag alacsony. Gondolom nincs pénz a kasszában olyan fizut adni neki, amit a csapatban betöltött szerepe és a teljesítménye alapján megérdemel.

Puig:
El lesz zavarva, mert az újabb kóklernek, akit valószínűleg egy év után ugyanúgy kitesznek, mint a macskát sz@rni, nem illik az elképzeléseibe semmilyen poszton, semmilyen szóba jöhető módon Európa egyig legnagyobb kp-s tehetsége. Ja, meg állítólag az is fő ok, hogy Pjanic meg Alena előtte van a sorban. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Na hagyjanak békén engem ezzel a fossal. Jelzőket nem találok már, annyira szánalmas ami itt folyik. Semmirekellő szemétláda mind Koeman, mind BArtomeu és a teljes vezetés.
Remekül leírtad ezzel a jelenlegi elnököt, edzőt, játékospolitikát, a Barca jelenlegi státuszát. Mindkettőt el fogjuk veszteni így 1 év alatt. Puigot tuti. Én ma bekapcsoltam a meccset, megláttam, hogy Puig fent ül pólóban a padon, és annyira mérges lettem, hogy nem is érdekelt tovább a meccs, kikapcsoltam. Annak ellenére, hogy eddig az előkészületi meccseken azért szebb foci ment, mint előtte.
Abba bele se merek gondolni, hogy belegondol-e vajon Koeman, hogy menet közben lehet ebből még 4-2-1-3, ahol Puig remek lenne a két vkp előtt, és a 3 támadó mögött, vagy akár 4-3-3 is, ahol simán kezdő kp-snak számítana. Ebbe a modellbe kicsit tényleg nehezebben illik, de még inkább legyen egy zseniális tehetség egy elsőszámú csere Coutinhora vagy Messire, mint menjen a B-be, esetleg kölcsönbe... megalázó helyzet. Én akkor is szégyelltem magam Setien helyett, mikor a BL-ben behozta a kiváló formát mutató Fati és Puig helyett a soha fent nem szereplő Monchut. Mintha szándékosan akarnák alázni a kölyköket (Fati most azért tán ebből kiugrik).
De szerintem Ansu még csak nem is (lényegesen) jobb, mint Puig, csak sok gólt lő, és azt a vak is látja és nem lehet már tovább mellőzni. Puig nem lő gólokat, mert nem az a dolga, de a helyén van olyan jó, mint Fati kb, de azt már észre kéne venni.
ter Stegen; Cancelo - Cubarsí - Araujo - Koundé; Gündogan - Christensen - Pedri; Felix - Lewy - Raphinha
Barca_10
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1489
Csatlakozott: 2009.06.27. 15:50:43

2020.09.19. 20:28:09

A Messi történetre visszatekintve állítása szerint egész évben mondta az elnöknek hogy el akar menni. Június 10-ig mehetett volna ingyen, de jött a korona. Na mármost ha tényleg így volt ahogy elmondta miért nem szólt hogy oké, korona ide vagy oda élek a jogommal és távozom június 10-el ingyen. Azzal semmit nem tudtak volna kezdeni, bár nem vagyok ügyvéd. A szezon nem volt befejezve azt megértem, valahol azt is hogy nem akarta szrban hagyni a csapatot, de mégis nekem egy hirtelen döntésnek tűnt a 8-2 után.
Azt akarom ezzel mondani hogy szerintem miatta-közvetlenül vagy sem nem tudom-kell nézni a fékeket. Talán úgy érzik mindent megtehetnek ameddig itt van Leo hiszen gyerekkori spanok. Suarezt nem csesztetem, 5 év alatt eltett itt 200 gólt, adott 100 gp-t, ezek a számok Messi-CR polcon vannak, ellenben sr az nb1-ből is lefelé lógna ki, busquets pedig a Xavi-Ini mag legnagyobb nyertese volt.
“...I like the idea of a black sun; like a black hole is space, sucking everything into darkness, where we came from and where we’re heading...”
Peter
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3229
Csatlakozott: 2019.09.04. 02:22:17

2020.09.19. 20:18:46

visca el barca írta:
2020.09.19. 20:07:58
A real 30 millioert el tudott adni egy reguliont vagy ki faxomat... Eletben nem hallottam meg rola, biztos durva nagy jatekos. Mi meg ket lyukas labdaert szorunk ki mindenkit...
Nálunk gyorsan kell kiszórni a fiatalokat, nehogy nagyon bejátszák magukat a keretbe az öregfiúk helyére.....télen a bábú Setién elöl gyorsan minden fiatalt eltüntetett a klub....akik pl az utsó BL csoportmeccsen az Inter ellen játszottak.....egyik katalán barátunk sem utazott oda....Piqué, Alba, Busi, SR.....egyik sem....és nézhető foci volt
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2020.09.19. 20:07:58

A real 30 millioert el tudott adni egy reguliont vagy ki faxomat... Eletben nem hallottam meg rola, biztos durva nagy jatekos. Mi meg ket lyukas labdaert szorunk ki mindenkit...
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
Stalkyard
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3161
Csatlakozott: 2010.05.19. 19:10:30

2020.09.19. 19:41:07

Szóval a két legnagyobb tehetségünk helyzete:

Fati:
nem kap felnőtt szerződést, marad a kivásárlási ára viszonylag alacsony. Gondolom nincs pénz a kasszában olyan fizut adni neki, amit a csapatban betöltött szerepe és a teljesítménye alapján megérdemel.

Puig:
El lesz zavarva, mert az újabb kóklernek, akit valószínűleg egy év után ugyanúgy kitesznek, mint a macskát sz@rni, nem illik az elképzeléseibe semmilyen poszton, semmilyen szóba jöhető módon Európa egyig legnagyobb kp-s tehetsége. Ja, meg állítólag az is fő ok, hogy Pjanic meg Alena előtte van a sorban. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Na hagyjanak békén engem ezzel a fossal. Jelzőket nem találok már, annyira szánalmas ami itt folyik. Semmirekellő szemétláda mind Koeman, mind BArtomeu és a teljes vezetés.
Az éjjel soha nem érhet véget!

Klopp on Coutinho bid: "I think tomorrow they (Barcelona) will offer a McDonald's Happy Meal and we get the toy as well!?"
Avatar
barcahub
Barça B
Hozzászólások: 32
Csatlakozott: 2020.09.17. 04:00:00

2020.09.19. 17:59:17

Próbáltam higgadt véleményt is írni, írtam is, de egyszerűen nonszensz.
Sokan kérdezték miért vállalta el 1 évre a padot. Most már tudjuk a választ. Szépen megfűzte gyere el 1 évre, vidd el az újabb balhét, kapsz zsebbe is egy kicsit, máskor soha a büdös életben nem lesz lehetőséged leülni a Barca padra.
Ahhoz képest megkora szája volt hogy változások kellenek, fiatalítás, semmit nem változtat a felálláson kívül az újabb bábunk.
Ő is azt hiszi a 100+ milliós játékosokkal lehet sikeres, ennyit erről. Majd koppanni fog amikor Dembele megint az intenzíven lesz, Griezmann 10 meccsenként lesz észrevehető az is majd a Fradi ellen a BL-ben, illetve az összes meccsen orrvérzésig hajtó Coutinh, ja nem.. ez a csávó még nem izzadt meg Barcelona mezben az biztos, de akikkel bármit is lehetne kezdeni ebben a csapatban a kis 50 kilós Puig aki felszántja neki a pályát az nem kell, Suarez aki egy megfelelő cserével most is elit számokat hozna, vagy a mindig megalkuvást nem tűrően hajtó Vidal, ők nem kellenek. Jordi Alba akinek 3 éve ertelmes megmozdulása nem volt, aki a Girona ellen is gyomorforgatóan visított csak, a teljesen súlytalan Busquets ők tökéletesek, a 30 éves megye 4es szintű Pjanicról nem is beszélve. Üdv Barto klubjában Ronald! :) Ne aggódj mire berendezkedsz már repülsz is a haveroddal együtt.
Avatar
bence0330
Az Év Fórumozója 2022
Hozzászólások: 6887
Csatlakozott: 2020.07.16. 19:01:18
Tartózkodási hely: Pécs

2020.09.19. 17:11:17

stef.lev írta:
2020.09.19. 13:39:57
barcahub írta:
2020.09.19. 13:34:44
Egybehangzó értesülések szerint Koeman közölte Puiggal hogy nem számol vele a szezonban. WTF???
Épp erről írtam pár napja, hogy ha a 3. edző sem számít a srácra, akkor lehet mégsem akkora tehetség, mint ahogy mindenki hiszi..
Ha ezt tényleg kimondta Koeman, akkor nálam már most elhasalt. Érdekes, szerintem kb mindenki látja, hogy bármelyik meccsen játszott, sima top3-ban volt a csapatban teljesítményileg. Még akkor is, mikor 4-2-3-1-ben hátul volt, nem a posztján. Messi után lehet, hogy az övé a világ legfinomabb labdakezelése és bokája, tán Bruno Fernandest tudnám hozzá hasonlítani a MU-ból. Ahogy utánad írták, soha nem lett volna Messi, Ini, Xavi, stb, ha régen így gondolkodtak volna, és most nem lenne egy BL-győzelmünk sem 2005 után vélhetően. Vagy véletlenül 1. Szerintem simán behozná Iniesta szintjét. Setien egyrészt adott lehetőségeket neki, csak a nagy meccseken vagy báb volt, vagy bekakilt, EV meg senkinek nem adott lehetőséget, és ez volt a fő gyengepontja.
Ha Puig-ot elengedik, én nem tudom, képes leszek-e leülni Barca-meccseket nézni. Messin kívül csak miatt érte meg leülni néha, milyen passzokat osztogat állandóan, még mélységből is... mennyit fut, hogy helyezkedik?
De megérdemli a klub. Menjen el, sajnálom itt a sok elmebajos közt, menjen a Citybe, ahol nem eldugják a jó képességű játékosokat, hanem örömmel fogadják őket, és majd ha 180M-t fog érni - mert bizony fog - akkor könyöröghetünk majd neki. Remélem, Fatival is megcsinálják, ő is elmegy, és majd 250M-ért kuncsorgunk utána.
ter Stegen; Cancelo - Cubarsí - Araujo - Koundé; Gündogan - Christensen - Pedri; Felix - Lewy - Raphinha
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7360
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2020.09.19. 16:13:26

Gaillard írta:
2020.09.19. 15:56:02
Na ne szórakozz.
Pont az ellenkezője, Suárez a Miamiban valószínűleg köthetett volna egy 3 éves szerződést, ami alatt gennyesre keresi magát, míg itt Barcelónában max. 1 éve van.
Látom, már az is baj, ha valakinek van még ambíciója. Lehet, hogy ha nem lesz más választása, akkor elmegy az USA-ba, de pont ezért kellene becsülni, hogy egy csillagászati összegű ajánlatra mondhatott nemet, mert még egy picit magasabb szinten szeretne/szeretett volna játszani a következő idényben.
8 milliót kínált a Miami.
Forca Barca!!!!
Gaillard
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 303
Csatlakozott: 2019.04.03. 06:01:56

2020.09.19. 15:56:02

Na ne szórakozz.
Pont az ellenkezője, Suárez a Miamiban valószínűleg köthetett volna egy 3 éves szerződést, ami alatt gennyesre keresi magát, míg itt Barcelónában max. 1 éve van.
Látom, már az is baj, ha valakinek van még ambíciója. Lehet, hogy ha nem lesz más választása, akkor elmegy az USA-ba, de pont ezért kellene becsülni, hogy egy csillagászati összegű ajánlatra mondhatott nemet, mert még egy picit magasabb szinten szeretne/szeretett volna játszani a következő idényben.


Chino írta:
2020.09.19. 13:54:33
stef.lev írta:
2020.09.19. 13:39:57
barcahub írta:
2020.09.19. 13:34:44
Egybehangzó értesülések szerint Koeman közölte Puiggal hogy nem számol vele a szezonban. WTF???
Épp erről írtam pár napja, hogy ha a 3. edző sem számít a srácra, akkor lehet mégsem akkora tehetség, mint ahogy mindenki hiszi..
Setien úgy kezdte el folyamatosan játszatni, hogy addig a keretbe se tették be.

Suarezt a Marca szerint a Miami vitte volna, de Lajos visszautasította. Mondjuk valószínű volt, mert itt kb. a dupláját a keresi, Vidalt meg attól teszik függővé az Interben, hogy Godin megy-e. .
Válasz küldése