Barca Igazolások

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!

Kivel pótolnád Busit?

Zubimendi
9
10%
Ambarabat
5
6%
Nico
25
28%
Más
33
38%
Nem hoznék senkit
16
18%
 
Szavazatok száma: 88
Avatar
barcahub
Barça B
Hozzászólások: 32
Csatlakozott: 2020.09.17. 04:00:00

2020.09.21. 02:53:30

gránit írta:
2020.09.21. 01:23:03
barcahub írta:
2020.09.21. 00:59:39
Mivel ingyen vagy 1 milliókért tudnánk eladni akiket kéne így elzavarjuk Semedot, Puigot akikből pénz lehet de velük lehet kezdeni valamit. Mi ebbe a logika? Lesz pénz de több hiányposzt. Nagy taktika.
Így van, akiket el kéne adni, azok gyakorlatilag eladhatatlanok, senkinek nem kellenek. Erről Moldova György "Baumgartner, az érzékeny kapus" című humoros novellája jut eszembe, amelyben a játékost "eladó" csapat fizetett a másik csapatnak, hogy végre megszabaduljon a játékosától; mi majdhogynem itt tartunk jónéhány emberrel. Az, hogy mindenáron pénzt akarnak csinálni, lehet, hogy azért van, amit az egyik hozzászóló írt, hogy a vezetőség a hiányért a saját vagyonával felel. Ez nem tudom, hogy valóban így van-e, de ha igen, akkor valószínű, hogy ezért nem veszünk senkit, és ezért akarják mindenáron pénzzé tenni Semedót, hogy mindenképpen pluszos költségvetést hozzanak ki. Bár 30 milliós megtakarítást viszonylag kicsi, kb 10%-os fizetéscsökkentésekkel is bőven el lehetne érni.
Valami biztos van ami miatt ennyire nem akar lemondani és köze van a pénzhez.
Avatar
gránit
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2438
Csatlakozott: 2010.06.12. 08:55:53

2020.09.21. 01:23:03

barcahub írta:
2020.09.21. 00:59:39
Mivel ingyen vagy 1 milliókért tudnánk eladni akiket kéne így elzavarjuk Semedot, Puigot akikből pénz lehet de velük lehet kezdeni valamit. Mi ebbe a logika? Lesz pénz de több hiányposzt. Nagy taktika.
Így van, akiket el kéne adni, azok gyakorlatilag eladhatatlanok, senkinek nem kellenek. Erről Moldova György "Baumgartner, az érzékeny kapus" című humoros novellája jut eszembe, amelyben a játékost "eladó" csapat fizetett a másik csapatnak, hogy végre megszabaduljon a játékosától; mi majdhogynem itt tartunk jónéhány emberrel. Az, hogy mindenáron pénzt akarnak csinálni, lehet, hogy azért van, amit az egyik hozzászóló írt, hogy a vezetőség a hiányért a saját vagyonával felel. Ez nem tudom, hogy valóban így van-e, de ha igen, akkor valószínű, hogy ezért nem veszünk senkit, és ezért akarják mindenáron pénzzé tenni Semedót, hogy mindenképpen pluszos költségvetést hozzanak ki. Bár 30 milliós megtakarítást viszonylag kicsi, kb 10%-os fizetéscsökkentésekkel is bőven el lehetne érni.
Avatar
barcahub
Barça B
Hozzászólások: 32
Csatlakozott: 2020.09.17. 04:00:00

2020.09.21. 00:59:39

Mivel ingyen vagy 1 milliókért tudnánk eladni akiket kéne így elzavarjuk Semedot, Puigot akikből pénz lehet de velük lehet kezdeni valamit. Mi ebbe a logika? Lesz pénz de több hiányposzt. Nagy taktika.
Avatar
gránit
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2438
Csatlakozott: 2010.06.12. 08:55:53

2020.09.21. 00:49:40

Véleményem szerint a támadásaink közel sem merülnek ki abban, hogy adjuk le Messinek, most az Elche ellen is megvoltak a lehetőségeink, egyszerűen kihagytuk őket. Coutinho nagyszerűen ugratta ki Trincaót, de volt ziccere de Jongnak, Fatinak, Messinek is, csak kihagytuk őket. Messi meg az elmúlt két meccsen két ragyogó, második szándékból kiosztott gólpasszt is adott, a Girona ellen Trincaónak, most Albának. Inkább az előmozdítója volt a góljainknak, semmint a kerékkötője. Én úgy látom, hogy nem 4-2-3-1-et fogunk játszani, hanem inkább 4-2-1-3-at, és Messi az, aki (olykor Griezmannal cserélve) közvetlenül a támadósor mögött játszik. A 4-2-3-1-et a játékfelfogásunk technikailag sem tenné lehetővé, ha támadunk, a szélső támadók is felzárkóznak az első vonalba, ami nem is baj, Trincao nagyon ügyesen tud a védelmi vonal mögé kerülni. Ezt a kiugratós játékot már időtlen idők óta nem játszottuk, pedig a pengés labdakihozatalok mellett ez a másik játékelem, amit mindig imádtam a Barcelona játékában, és most újra láttunk ilyet is. Trincao eddig jó vételnek tűnik.

Puig pedig annak az áldozata, hogy a pozíciót, amiben igazán ficánkolhatna, Koeman Messinek szánja, így Puig-nak szinte semennyi játékidő nem jutna, ezért akarja kölcsönbe küldeni, hogy ne a padon töltse el ezt az évet, hanem legyen addig valahol máshol alap kezdő. Más kérdés, hogy ezt kulturáltan is lehetett volna közölni vele, de Koeman Suárez-be is egy egyperces telefonhívással rongyolt bele. Erről beszélt Mido is, hogy nagyon tiszteli Koemant, de az emberekkel sosem tudott bánni.
johdepp
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 273
Csatlakozott: 2009.10.02. 18:23:01

2020.09.20. 23:09:27

Olvasom a híreket. Teljes döbbenet. Mindig van lejjebb, úgy néz ki. A 2-8 után sikerült még szintet lépni, egészen hihetetlen.
Ennek kapcsán amúgy elkezdtem gondolkodni, csak hogy még jobban fájjon. Ha elment volna Messi a Citybe mondjuk a pletykált Jesus + Garcia + 100 millás pakkért, amiből mondjuk lehetett volna "kukázni" Thiagot 30-ért, meg valamennyiért Alabát, 70-ből, gyanítom, kijött volna, mivel neki is lejárós a szerződése jövőre, ha jól rémlik.
Szóval valami olyan csapat összejöhetett volna, hogy

-----------------ter Stegen
Semedo-Garcia-Araujo-Alaba (esetleg Todibo/Lenglet középre)
--------Thiago-de Jong-Puig
Dembélé------------------------Fati
------------------Jesus

Ehelyett meg lehet majd nézni a szokásos lityilötyi, fisfhost az igen kiváló és sokoldalú Robertóval, aki azóta is abból él, hogy Neymar cipőn rúgta a PSG ellen, meg a mindig rutinos és higgadtságot hozó Busival, meg a sétálgató, 'ránézek és elmegy a maradék életkedvem is' Messivel, akin jóformán minden "támadás" el fog halni a középpályán, mert csatárból is neki kell majd visszamászni labdáért. Már ha lehet támadásnak nevezni azt a roppant bonyolult variációt, hogy "passzoljátok csak le Leónak, majd ő megoldja!"...
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2020.09.20. 22:57:24

Semedo egy pont ugyanolyan sz*r jatekos mint sr, mehet nyugodtan, nem fog hianyozni.
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Barcahun
Capitá del Barça
Hozzászólások: 571
Csatlakozott: 2020.09.04. 16:09:08

2020.09.20. 22:30:31

Én szeretem Roberto játékát, sokoldalú játékos, nyilván, ha vki-nek menni kell egy mindent megvaltó csodatehetségért Depay, vagy Dent :shock: (irónia:ON) akkor nem egy katalán, több poszton bevethető fog elmenni. Semedo gyorsabb és jobb bekbe jobb is. Ugyanakkor nem a világvége, ha ő elmegy, gond az, hogy helyére senki nem jön akibe legalább ennyi potencia lenne majd, mégha 19/20-ba tényleg felejthető is volt.
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21099
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2020.09.20. 21:48:01

csababarca írta:
2020.09.20. 20:32:05
pezZy írta:
2020.09.20. 19:30:36
Egyszerűen sírhatnékom van a düh és csalódás miatt, mert ha a Busi, Pique, Robi, Alba sorral megyünk a szezonnak, akkor már most halálra van ítélve az egész..
pedig ebből három alapkezdő lesz, kimaxolt percekkel.

ezeknek nincs önkritikájuk, egy Busquets a világáról nem tud, nem hogy belátni, hogy neki a magyar megye 2-ben nehéz lenne bírni a tempót.

ezért kéne őket lelátóra vágni, vagyunk elegen a helyükre, de akár innen beállhatunk Robi és Busi helyett ketten, hetente más, a teljesítményt amit leraknak makkos cipőben lehoznánk.
hihetetlen nullák, de semmi önkritika.
Akár mind a négy is lehet alapkezdő. Ha megy Semedo, akkor Robi visszatérhet jobbhátvédnek, ahol fénykorát élte. :lol: Alba és Pique ugye alap, csapaton belül nincs is nagyon, aki reálisan kiszoríthatná őket. Businál meg az lesz a szöveg, hogy azért kell játszania, mert Pjanic még szokja a környezetet. :lol:
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15415
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2020.09.20. 20:32:05

pezZy írta:
2020.09.20. 19:30:36
Egyszerűen sírhatnékom van a düh és csalódás miatt, mert ha a Busi, Pique, Robi, Alba sorral megyünk a szezonnak, akkor már most halálra van ítélve az egész..
pedig ebből három alapkezdő lesz, kimaxolt percekkel.

ezeknek nincs önkritikájuk, egy Busquets a világáról nem tud, nem hogy belátni, hogy neki a magyar megye 2-ben nehéz lenne bírni a tempót.

ezért kéne őket lelátóra vágni, vagyunk elegen a helyükre, de akár innen beállhatunk Robi és Busi helyett ketten, hetente más, a teljesítményt amit leraknak makkos cipőben lehoznánk.
hihetetlen nullák, de semmi önkritika.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
barcahub
Barça B
Hozzászólások: 32
Csatlakozott: 2020.09.17. 04:00:00

2020.09.20. 20:30:08

bence0330 írta:
2020.09.20. 18:24:51
Chino írta:
2020.09.20. 18:15:33
Balinho írta:
2020.09.20. 17:50:52
Ez a Semedo-Wolves átigazolás ugye csak valami vicc???

Ezért nem kéne hagyni Bartoék ámokfutását tovább... :evil: :evil: :evil:
Elvileg már le is van zárva a transzfer. =D> =D> =D> =D> =D>
Ezt komolyan nem akarom már elhinni. Az egész védekező alakzatból, beleértve az ilyen jellegű kp-sokat is, ő volt az, aki azért elég stabil volt, és csak akkor nem nyújtott legalább egy jó közepes teljesítményt, mikor egyszerre kellett volna szélső támadót és védőt játszania egyidőben, illetve amikor az egész csapat mentálisan összeomlott (2-8). Meg benne még éreztem javulást is az elmúlt egy évben. Nem világszintű jobbhátvéd, de minden más poszton vagy túltengés van, vagy hiány. Wague-vel tudja valaki, hogy mi a helyzet?
Wague PAOK kölcsön. Úgy tudom.
Avatar
barcahub
Barça B
Hozzászólások: 32
Csatlakozott: 2020.09.17. 04:00:00

2020.09.20. 20:29:33

csabimo írta:
2020.09.20. 19:53:30
pezZy írta:
2020.09.20. 19:30:36
Elegem van az elnökből és a teljes stábból, de csak én érzek lassan már gyűlöletet az öregekkel szemben? Ha annyira szeretnék a csapatot, akkor simán félre is vonulhatnának. Ehelyett képesek újra neki futni a szezonnak, mikor már többszörösen bizonyították, hogy totál kevesek.
Már Luchonál is szétszedte a Juve ezt a csapatot, pedig akkor még MSN volt elől. Egyszerűen sírhatnékom van a düh és csalódás miatt, mert ha a Busi, Pique, Robi, Alba sorral megyünk a szezonnak, akkor már most halálra van ítélve az egész..
Dehogy csak te érzel igy! Az elmult pár évben sokan leszerepeltek, mint a vezetőség mint a játékosok. Lehet szidni csak Bartomeut, de hol marad a játékosok önkritikája?? Ekkora CULÉK lennének hogy az önös érdek( a nagy fizetés a lityilötyifocira) elöbbre való mint a klub, ami valóban az otthonuk. Illene félreállni, nem csak kikibálni hogy “ha” kell félreállok!
Én speciál azon is gondolkoztam hogy a kihagyhatatlanok eladási értéke lassan egyenlő a nullával:
Rakitic 1 m
Vidal kb 1m
Busi valoszinü 0
Pique valószinü 0
Suarezért lehetne penzt kapni, de mivel nálunk játszik igy 0
Roberto 5 m kb ha kellene valakinek.
Alba jó indulattal 10m de inkabb 0
Umtiti eladhatatlan szintén 0-20 kb
És ezek az ugymond elértèktelenedett játékosok teszik el a brutális fizeteseket a szintén 0 teljesitményre!
Ezért lesz pl eladva Semedo, mert konkrétan belőle lehet pénzt csinálni, es ugye ő feláldozható, hiszen nem culé.
Ez a 3 meccs is megmutatta hogy Messi vagy csinál valamit vagy nem, és ez a focink, 3 éve lassan. Nem csodálkozom hogy Leo lépni akart. Ő is unja, ahogy mi is. De a szent tehenek jol elvannak továbbra is.
Több mint 3 éve múlik minden Leon..
Avatar
csabimo
Capitá del Barça
Hozzászólások: 946
Csatlakozott: 2006.01.13. 02:09:37
Tartózkodási hely: bonyhád

2020.09.20. 19:53:30

pezZy írta:
2020.09.20. 19:30:36
Elegem van az elnökből és a teljes stábból, de csak én érzek lassan már gyűlöletet az öregekkel szemben? Ha annyira szeretnék a csapatot, akkor simán félre is vonulhatnának. Ehelyett képesek újra neki futni a szezonnak, mikor már többszörösen bizonyították, hogy totál kevesek.
Már Luchonál is szétszedte a Juve ezt a csapatot, pedig akkor még MSN volt elől. Egyszerűen sírhatnékom van a düh és csalódás miatt, mert ha a Busi, Pique, Robi, Alba sorral megyünk a szezonnak, akkor már most halálra van ítélve az egész..
Dehogy csak te érzel igy! Az elmult pár évben sokan leszerepeltek, mint a vezetőség mint a játékosok. Lehet szidni csak Bartomeut, de hol marad a játékosok önkritikája?? Ekkora CULÉK lennének hogy az önös érdek( a nagy fizetés a lityilötyifocira) elöbbre való mint a klub, ami valóban az otthonuk. Illene félreállni, nem csak kikibálni hogy “ha” kell félreállok!
Én speciál azon is gondolkoztam hogy a kihagyhatatlanok eladási értéke lassan egyenlő a nullával:
Rakitic 1 m
Vidal kb 1m
Busi valoszinü 0
Pique valószinü 0
Suarezért lehetne penzt kapni, de mivel nálunk játszik igy 0
Roberto 5 m kb ha kellene valakinek.
Alba jó indulattal 10m de inkabb 0
Umtiti eladhatatlan szintén 0-20 kb
És ezek az ugymond elértèktelenedett játékosok teszik el a brutális fizeteseket a szintén 0 teljesitményre!
Ezért lesz pl eladva Semedo, mert konkrétan belőle lehet pénzt csinálni, es ugye ő feláldozható, hiszen nem culé.
Ez a 3 meccs is megmutatta hogy Messi vagy csinál valamit vagy nem, és ez a focink, 3 éve lassan. Nem csodálkozom hogy Leo lépni akart. Ő is unja, ahogy mi is. De a szent tehenek jol elvannak továbbra is.
Avatar
pezZy
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 292
Csatlakozott: 2010.09.29. 18:34:43
Tartózkodási hely: Békéscsaba
Kapcsolat:

2020.09.20. 19:30:36

Elegem van az elnökből és a teljes stábból, de csak én érzek lassan már gyűlöletet az öregekkel szemben? Ha annyira szeretnék a csapatot, akkor simán félre is vonulhatnának. Ehelyett képesek újra neki futni a szezonnak, mikor már többszörösen bizonyították, hogy totál kevesek.
Már Luchonál is szétszedte a Juve ezt a csapatot, pedig akkor még MSN volt elől. Egyszerűen sírhatnékom van a düh és csalódás miatt, mert ha a Busi, Pique, Robi, Alba sorral megyünk a szezonnak, akkor már most halálra van ítélve az egész..
Kép
"El fogom feledtetni velük a vereség ízét, ám jól az eszükbe vésem, hogy mindig küzdeniük kell. Én vagyok a vezető, ők követnek engem, együtt pedig sikeresek leszünk…”

Culé per sempre!!
Avatar
barca_bome
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 444
Csatlakozott: 2009.03.09. 22:50:08

2020.09.20. 19:19:49

Alakul a gálakezdő:
Stegen
Robi-Piqué-Lenglet-Alba
Busquets-Pjanic
Messi
Dembelé (Coutinho)-Suárez-Griezmann =D>

Out: Vidal, Rakitic, Semedo, Puig, szerintem adjuk el Fatit is még októberig. Komolyan nem hiszem el, hogy nem valami beépített ember ez a Bartomeu.

A legjobb, hogy a Sport szerint a Juve akarja Suárezt, de majd csak januárban. :mrgreen:
Avatar
barca0417
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2034
Csatlakozott: 2006.10.27. 18:06:27
Tartózkodási hely: erre-arra

2020.09.20. 19:13:12

Semedo.. Istenem, miért nem adjuk el Frenkie t is, meg Fatit..
Viszont ha már megy, akkor legalább Emersont hozzuk már el, akik már félig a miénk, úgy emlékszem 6 milla lenne ha már idén akarnánk. Meg legalább jobbhatved.
Wague val nem számolnak az látszik, pedig ügyes.
Sergi Roberto meg megint jól jön ki a dologból mikor valaki távozik.
Kép
Avatar
gránit
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2438
Csatlakozott: 2010.06.12. 08:55:53

2020.09.20. 18:50:46

Túltengés az nem nagyon lesz sehol, hiányposzt annál inkább. Ebből az ámokfutásból tanulnia kell a klubnak, és csökkenteni kell majd a mindenkori elnök szerepét, ha végre sikerül Bartomeu-tól megszabadulni. Bár egy puccskísérletet simán kinézek belőle, de annak jogi következményei is lennének.
Avatar
bence0330
Az Év Fórumozója 2022
Hozzászólások: 7092
Csatlakozott: 2020.07.16. 19:01:18
Tartózkodási hely: Pécs

2020.09.20. 18:24:51

Chino írta:
2020.09.20. 18:15:33
Balinho írta:
2020.09.20. 17:50:52
Ez a Semedo-Wolves átigazolás ugye csak valami vicc???

Ezért nem kéne hagyni Bartoék ámokfutását tovább... :evil: :evil: :evil:
Elvileg már le is van zárva a transzfer. =D> =D> =D> =D> =D>
Ezt komolyan nem akarom már elhinni. Az egész védekező alakzatból, beleértve az ilyen jellegű kp-sokat is, ő volt az, aki azért elég stabil volt, és csak akkor nem nyújtott legalább egy jó közepes teljesítményt, mikor egyszerre kellett volna szélső támadót és védőt játszania egyidőben, illetve amikor az egész csapat mentálisan összeomlott (2-8). Meg benne még éreztem javulást is az elmúlt egy évben. Nem világszintű jobbhátvéd, de minden más poszton vagy túltengés van, vagy hiány. Wague-vel tudja valaki, hogy mi a helyzet?
ter Stegen; Cancelo - Cubarsí - Araujo - Koundé; Gündogan - Christensen - Pedri; Felix - Lewy - Raphinha
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7402
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2020.09.20. 18:15:33

Balinho írta:
2020.09.20. 17:50:52
Ez a Semedo-Wolves átigazolás ugye csak valami vicc???

Ezért nem kéne hagyni Bartoék ámokfutását tovább... :evil: :evil: :evil:
Elvileg már le is van zárva a transzfer. =D> =D> =D> =D> =D>

Koemanék Dest-el pótolták volna csak éppen a Bayern is akarja őt.
Forca Barca!!!!
Avatar
Balinho
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1122
Csatlakozott: 2005.06.26. 00:39:59

2020.09.20. 17:50:52

Ez a Semedo-Wolves átigazolás ugye csak valami vicc???

Ezért nem kéne hagyni Bartoék ámokfutását tovább... :evil: :evil: :evil:
Peter
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3256
Csatlakozott: 2019.09.04. 02:22:17

2020.09.20. 17:49:02

NovaProspekt írta:
2020.09.20. 16:20:20
Peter írta:
2020.09.20. 15:16:39
NovaProspekt írta:
2020.09.20. 10:48:19
most, h eladjuk ezt a szemét Vidalt végre, már semmi sem állhat a forradalom útjába!
irígylem a lazaságodat.... \:D/
és tök igazad van....nincs semmi értelme cifrázni 8)
viccen kívül amúgy a most itt lévőkből is ki lehetne olyan kezdőt rakni, amit szívesen elnéznék még, anélkül, h bárkit hoznánk. viszont Busi, Piqué és társai nem azért maradnak itt, h a lelátón üljenek sajnos. :D
detto....az inter elleni utolsó bl meccs a csoportban is ilyen volt.....
Avatar
barcahub
Barça B
Hozzászólások: 32
Csatlakozott: 2020.09.17. 04:00:00

2020.09.20. 17:03:13

Megakarunk nyerni minden trófeát köztük az Európa ligát úgyse nyert még a csapat mióta így hívják,így elmondhatjuk minden trófea a vitrinben van, de azért vigyázni kell mert ott lesz az állandó résztvevő MU, Arsenal, Chelsea, Milan, Sevilla is jövőre
válasz
Avatar
gránit
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2438
Csatlakozott: 2010.06.12. 08:55:53

2020.09.20. 17:01:33

Sinya22 írta:
2020.09.20. 16:44:47


Szerintem arra gondolt, hogy a mostani keretből ki lehetne rakni olyan 11-et,aki el lehetne nézegetni ebben a szezonban. Fiatalok,cserék,akik eddig keveset játszottak,esetleg 1-2 B-s. És itt most eredménytől függetlenül.
Ja, hogy eredménytől függetlenül, csak úgy elnézegetni? Akkor OK. Ahhoz tényleg nem kell új ember.

Sinya22 írta:
2020.09.20. 16:44:47
A tavaszi bl égés meg ha roberto,busquets sorral fogunk játszani,középcsatár és új kh nélkül,akkor kb fix.
Ez biztos, ez tuti, erről beszéltem. Ha akarunk valamit, a nagy selejtezési vágy semmit nem ér nagy érkezők nélkül. Középhátvéd posztra még ott lenne Araújo meg Todibo, akik megérdemelnék a nagy lehetőséget. Persze ki tudja, hogy ők mit érnének tavasszal a BL-ben, a tavalyi kezdőkkel viszont 100% az égés. Nekem az a "problémám", hogy mindig a legmagasabb szintekben gondolkodok, miközben egy viszonylag sikeres szezonhoz, BL-szerepléshez (pl negyeddöntőbe kerülés) akár ez a keret is elég lehet. Az viszont teljesen önellentmondásos, ha nagy leselejtezéseket és a legjobb eredményeket akarjuk, de nem akarunk ehhez szükséges, valós változást.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára gránit 2020.09.20. 17:03:22-kor.
cykka22
Barça B
Hozzászólások: 32
Csatlakozott: 2020.09.01. 16:15:56

2020.09.20. 16:54:32

Barca_10 írta:
2020.09.20. 14:57:14
Azért az erős takarítás hogy eladjuk/kölcsönadjuk a használható játékosokat-Semedo,Riqui-de a nyomorultak itt maradnak kezdőnek. Fogalmam nincs kinek vette be tövig roberto viszont a “teljesítmény” amit letesz a pályára.. szerintem pár tehetségesebb fórumtárs fél év profi életvitel után jobban tolná.
Olyan ez a csapat mint Magyarország mindenkori kormánya, ígérgetnek, papíron jó minden de a valóság a tökéletes ellentét.
Btw Waguéban láttam fantáziát, ő maradt a Niceben?
Szerintem Bartomeu már csak azért van ott ahol van,hogy legnagyobb károkat csinálhassa a csapattal. ő már nem lesz úgy se a csapat első embere ezért mindent tönkre tesz. Úgy tudom,hogy Wague elvileg van a csapatnál, bár ez semmit nem jelent.lehet már holnap nincs
Avatar
barcahub
Barça B
Hozzászólások: 32
Csatlakozott: 2020.09.17. 04:00:00

2020.09.20. 16:48:51

Sinya22 írta:
2020.09.20. 16:44:47
gránit írta:
2020.09.20. 16:39:14
NovaProspekt írta:
2020.09.20. 16:20:20

viccen kívül amúgy a most itt lévőkből is ki lehetne olyan kezdőt rakni, amit szívesen elnéznék még, anélkül, h bárkit hoznánk. viszont Busi, Piqué és társai nem azért maradnak itt, h a lelátón üljenek sajnos. :D
Ha a padra lenne rakva mindenki, akinek a padon lenne a helye, akkor sem úsznánk meg külső igazolás nélkül, ha tavasszal nem akarunk leégni a BL-ben. Alphonso Davies-t például jó lett volna hozni annak idején. Külső igazolásokra mindig szükség van, csak nem mindegy, hogy kiket igazolnak. Most is ráférne erre a csapatra még néhány igazolás, egy vérbeli szűrő például mindenképpen.
Szerintem arra gondolt, hogy a mostani keretből ki lehetne rakni olyan 11-et,aki el lehetne nézegetni ebben a szezonban. Fiatalok,cserék,akik eddig keveset játszottak,esetleg 1-2 B-s. És itt most eredménytől függetlenül.

A tavaszi bl égés meg ha roberto,busquets sorral fogunk játszani,középcsatár és új kh nélkül,akkor kb fix.
Semedo se a tökéletes megoldás ezt mind tudjuk, de bőven vannak égetőbb hiányposztok mint a jobb hátvéd. Erre most csinálunk még egyet :)
Látva a felkészülési meccseket legalább élvezhető meccset játszottak a fiatalok. Nem tud igazolni, nem kellenek az idősebbek senkinek az sem érdekel senkit. A fiatalok itt vannak, megkell adni nekik a lehetőséget. Koeman is szépen beállt a sorba ahogy az összes többi edző. Farkat méregetett a nyilatkozataival majd mikor megérkezett behúzta fülét farkát.
Senkinek se kellenek az öregek vagy Coutinhoék, ezért inkább játszanak ők mint akik szívvel lélekkel játszanak? Pont ezért tartunk itt.
Hibázni fognak a koruk miatt de ez az év lenne egy óriási lehetőség mind a fiataloknak mind Koemannak arra hogy ő legyen az új Cruyff aki elhozza a megváltást de nem. Tudjuk most már miért jött ide erre az évre. Van egy újabb vudu baba a kispadon.
Avatar
Sinya22
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3244
Csatlakozott: 2017.08.21. 17:40:25

2020.09.20. 16:44:47

gránit írta:
2020.09.20. 16:39:14
NovaProspekt írta:
2020.09.20. 16:20:20

viccen kívül amúgy a most itt lévőkből is ki lehetne olyan kezdőt rakni, amit szívesen elnéznék még, anélkül, h bárkit hoznánk. viszont Busi, Piqué és társai nem azért maradnak itt, h a lelátón üljenek sajnos. :D
Ha a padra lenne rakva mindenki, akinek a padon lenne a helye, akkor sem úsznánk meg külső igazolás nélkül, ha tavasszal nem akarunk leégni a BL-ben. Alphonso Davies-t például jó lett volna hozni annak idején. Külső igazolásokra mindig szükség van, csak nem mindegy, hogy kiket igazolnak. Most is ráférne erre a csapatra még néhány igazolás, egy vérbeli szűrő például mindenképpen.
Szerintem arra gondolt, hogy a mostani keretből ki lehetne rakni olyan 11-et,aki el lehetne nézegetni ebben a szezonban. Fiatalok,cserék,akik eddig keveset játszottak,esetleg 1-2 B-s. És itt most eredménytől függetlenül.

A tavaszi bl égés meg ha roberto,busquets sorral fogunk játszani,középcsatár és új kh nélkül,akkor kb fix.
Válasz küldése