Barca Igazolások

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!

Kivel pótolnád Busit?

Zubimendi
8
9%
Ambarabat
5
6%
Nico
25
29%
Más
32
37%
Nem hoznék senkit
16
19%
 
Szavazatok száma: 86
Barcahun
Capitá del Barça
Hozzászólások: 570
Csatlakozott: 2020.09.04. 16:09:08

2020.09.22. 20:33:35

NovaProspekt írta:
2020.09.22. 20:08:26
csababarca írta:
2020.09.22. 19:50:59
Barto ugyanez, jött a nagy szavakkal, változásokkal, ha egy elnök ennyire nm látja reálisan a helyzetet, hogy mit engedhet meg a klub mit nem, az megint az alkalmatlanságát mutatja.
A helyzet roppant egyszerű: Barto azt mondja, h ő igenis ki akarta rakni a fékeket, csak ők itt akarnak élősködni, és mossa is kezeit. Sztem a kezdetektől ennyi volt a cél. Annyi esze még neki is van, h belássa, h a sokszorosan lebőgött gigafizus vénfiúk nem fognak kelleni senkinek. Kirakni meg csak úgy lehet, ha vevő is van.
Kirakni :mrgreen: Most rakta az Atletit tiltólistára utólagosan, komolyan egy vicc a Baromteu meg a sleppje, örülnének valaki viszi Suarezt, erre ez [-o< =D> Mitől félnek több gólt fog lőni Kúrman csoda Depayánál, hát többet, sőt az Atleti előbbre fog végezni, még Suarez nélkül is, no nem Suarezt akarom isteníteni eljárt felett az idó, de még mindig várom a jobb alternatívát, amivel még nem áltak elő, ha meg el akarják adni, adják el, nevetséges már tényleg ez a klubb, de jó lesz eltakaródnak végre =D>
Avatar
NovaProspekt
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1912
Csatlakozott: 2019.11.26. 14:17:19

2020.09.22. 20:08:26

csababarca írta:
2020.09.22. 19:50:59
Barto ugyanez, jött a nagy szavakkal, változásokkal, ha egy elnök ennyire nm látja reálisan a helyzetet, hogy mit engedhet meg a klub mit nem, az megint az alkalmatlanságát mutatja.
A helyzet roppant egyszerű: Barto azt mondja, h ő igenis ki akarta rakni a fékeket, csak ők itt akarnak élősködni, és mossa is kezeit. Sztem a kezdetektől ennyi volt a cél. Annyi esze még neki is van, h belássa, h a sokszorosan lebőgött gigafizus vénfiúk nem fognak kelleni senkinek. Kirakni meg csak úgy lehet, ha vevő is van.
Barcahun
Capitá del Barça
Hozzászólások: 570
Csatlakozott: 2020.09.04. 16:09:08

2020.09.22. 20:00:43

pep71 írta:
2020.09.22. 19:24:00
Ami nagyon feltűnő, hogy Coutinho mennyire megerősödött A Bayern-nél, sokkal jobb kondiban van. Vicc , hogy a Barca-nal milyen edzések lehettek, Messi es Suarez, sőt Alba is rengeteg lassult, oké , hogy idősödnek, de más játékosok nem lassulnak be ilyen látványosan, ez rendesen ki is jön komolyabb csapatok ellen.
Azzal, hogy Barca erőnléti edzései a viccel egyenértékúek azzal egyeértek, nem véletlen itt 2x annyi időt volt sérült Dembele, mint Dortmundba.
A gyorsaság dologba viszont nemértek egyet, egyrészt ebben a korban belassulnak a játékosok, Ronaldon kivűl nem nagyon tudsz ellenpéldát sztm, másrészt az említettek közül Jordi Alba lassab,de nem jelentősen és összeségében még mindig a gyors játékosok körébe tartozik, Suarez meg sosem volt igazán gyors, így a korából fakadó lassulás már látványos. Messi esete más,szerintem sprint sebessége sose volt a legjobb, viszont olyanokat tud gyorsulni, hogy az mai napig kellő előnyhöz juttatja. Bár Ronado egy gép, nem vagyok benne biztos hasonló edzéssel Messi visszanyerné sebességét, igazán gyorsnak, amúgy is bőven 5 éve számított, nem mostanában lassult be, pedig azóta volt pár edző már itt.
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15406
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2020.09.22. 19:50:59

Chino írta:
2020.09.22. 19:14:44

Lehet szidni Koemant, meg mondani, hogy csak a szája járt, de nem nagyon volt mozgástere.
de ezért kellett volna csendben maradnia, és akkor beszélni, mielőtt felmérte a helyzetet.
Barto ugyanez, jött a nagy szavakkal, változásokkal, ha egy elnök ennyire nm látja reálisan a helyzetet, hogy mit engedhet meg a klub mit nem, az megint az alkalmatlanságát mutatja.

Koeman meg azért nem hiteles, mert több interjúban is Busquetsre mint problémára hivatkozott, mégis úgy tűnik, hogy vele képzeli el a kp-t.
és ne mondjátok, hogy kényszerből, mert nincs más. ott van Pjanic, DeJong, Puig, mindhárman klasszis szintekkel vannak Busquets felett, de akármelyik B-s arc is lehozza azt mint ő.

tehát ez csak a bullshit része.

az hogy nem igazolunk, az engem nem érdekel, az sokkal inkább zavar, hogy nem szabadultunk meg a felesleges emberektől, helyette a használhatókat adjuk el, fúrjuk ki a csapat körül.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
pep71
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1092
Csatlakozott: 2011.08.30. 00:28:51

2020.09.22. 19:24:00

Ami nagyon feltűnő, hogy Coutinho mennyire megerősödött A Bayern-nél, sokkal jobb kondiban van. Vicc , hogy a Barca-nal milyen edzések lehettek, Messi es Suarez, sőt Alba is rengeteg lassult, oké , hogy idősödnek, de más játékosok nem lassulnak be ilyen látványosan, ez rendesen ki is jön komolyabb csapatok ellen.
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7360
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2020.09.22. 19:14:44

Suarez úgy tűnik rajtunk marad, mert az Atma inkább Cavani felé kacsingat.

Dembélét a Pool és a MU is kölcsön akarja venni vételi opcióval, Dembélé viszont maradni akar. Az utóbbi forrás elég kétes, de állítólag Barto 100 milliót kér, a PSV-nek meg Padri kellene.
Destre elvileg tettünk egy 15 millás ajánlatot, amit a az Ajax élből visszadobott és Emersonért is ki kellene pengetni kb. 10 milliót. Lassan ott tartunk, hogy anyagilag is érdemesebb lett volna Semedot megtartani.

NovaProspekt írta:
2020.09.22. 17:17:17
Itt az a realitás, h a nagy rebuild helyett még 2-3 év lesz csak az öregeket levakarni magunkról. Ezzel továbbra is jöhetnek majd, h már pedig nekik szerződésük van. Ha már mindenki Nostradamus, én is leírtam az ebbéli félelmeimet pár hete. :mrgreen:
Azért ez a dolog elég sok összetevős. Sok ideig még hivatalosan edzőnk se volt, aztán jött a Messi szappanopera, ami nagyon felkavarta a dolgokat. Amíg le nem zárult elég nehéz lett volna bármit is lépni. Nem mindegy, hogy Messi marad, elmegy és kapunk játékosokat vagy ingyen távozik. Ráadásnak pedig jött még a vezetőség körüli harc.
Egy csapatépítést pedig elég nehéz úgy véghezvinni, hogy egy 20 milliós, meg egy 18 milliós játékost sem tudunk venni. Sőt még kirakni se lehet azokat akik nem kellenek az edzőnek.
Lehet szidni Koemant, meg mondani, hogy csak a szája járt, de nem nagyon volt mozgástere. Ha lett volna vagy 150 milliója igazolásokra és akkor is marad minden a régiben azt mondom tényleg egy újabb alkalmatlan báb. Taktikában legalább próbál valamit újítani, ami könnyen lehet, hogy jól is elsül.

Riquivel kapcsolatban így újra végiggondolva lehet hogy a Koeman által elképzelt rendszerbe tényleg nem lett volna igazi helye. Ennek ellenére szerintem meg tudott volna birkózni vele.
Az pedig bármennyire is szimpatikus , hogy itt akar maradni és karriert csinálni, nem hiszem, hogy a legjobb megoldást választotta. Ha itt lelátózik azzal előbbre nem fog jutni sajnos, Koemannál pedig eddig is necces volt, hogy játszatná-e. Most még kevesebb esély van, mert az edző a saját szájából csinálna s....et, ha rendszeresen pályára küldené, nemhogy a saját megfontolásából játszatná. Ha egy erős középcsapatban eltöltene intenzíven egy évet több esélye lenne itt befutni. Egy Xavi például biztosan visszahozná. Koeman alatt sajnos nem jósolok neki nagy szerepet, de ne legyen igazam.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Chino 2020.09.22. 19:44:30-kor.
Forca Barca!!!!
sansz
Capitá del Barça
Hozzászólások: 843
Csatlakozott: 2019.09.23. 11:54:39

2020.09.22. 18:42:22

Peter írta:
2020.09.22. 17:36:45
sojal írta:
2020.09.22. 17:06:40
Nem értem, miért szeretnétek ha Koeman kitenné a csapatból Pique-t és Alba-t, mert szerintem a posztjukra a csapaton belül nincs jobb, és most biztos nem fognak jobbakat venni. Értem én, hogy sokban tehetnek ők is arról, ahol most tart a védelem, de akiket eddig elküldtek, azok helyére sem nagyon hoztak mást (kivétel talán Pjanic, de ott más is volt a háttérben), és jelnleg ezt a két régi bútor darabot senki nem tudná megfelelően pótolni. Langlet nem rossz, de én úgy gondolom, ő Pique-től rosszabb.
Mert az öltöző egy morális fertő....egy sebészeti beavatkozást igénylő fekély....kullancsokkal tele...akik nem a mai tudásuk miatt vannak itt....Piqué, Busi, Alba, SR akik elfoglalják a helyet és fizetési kvótát, hogy a helyükön más játszhasson....reggelig lehetne sorolni az indokokat....az sem véletlen, hogy Lenglet van ott....Piqué önmagánál tökösebbet nem tűrne el maga mellett....ezeket a dolgokat hívják játékos uralomnak....ami elnök úrral egyetemben a megújulás akadálya.... :mrgreen:
Én most is úgy gondolom,hogy nem felejtettek el focizni, a két középső védő a középpálya feladása miatt van kibírhatatlan nyomás alatt. Ilyen alapon Ter Stegent is elővehetjük, Piqueéknak is sok komoly mentésük van. Albát és Busit, de Messit is gyakran tenném ki a csapatból, azt se bántam volna, ha mind elmegy. De Alba és Busi azóta alibiznek ilyen szinten amióta beállt a Valverde-rendszer, Messitől meg csak kicsit el kell venni a gyeplőt, nem elfogadni,hogy ignorálja az edzői utasítást és ha nem bírja akkor nem neki kéne hagyni,hogy úgymond "beossza az erejét" a pályán,hanem padon kéne pihentetni.
Következetes edzői szigorral és taktikával idén ez még lehet erős csapat. A védelemmel nem lenne gond, jövőre pedig már jön Eric és Araizé gyerek, aki szerintem továbbra is csak futni tud, de a lényeg,hogy megleszünk.
Az öltöző erős ez tény és nem egészséges, de ez más tészta. Viszont nem örökre van így. Messi jövőre nem lesz, talán Piqué sem, de tuti kezdőként nem, szóval ez is változni fog.
Avatar
gránit
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2402
Csatlakozott: 2010.06.12. 08:55:53

2020.09.22. 18:19:59

NovaProspekt írta:
2020.09.22. 17:17:17
Itt az a realitás, h a nagy rebuild helyett még 2-3 év lesz csak az öregeket levakarni magunkról. Ezzel továbbra is jöhetnek majd, h már pedig nekik szerződésük van. Ha már mindenki Nostradamus, én is leírtam az ebbéli félelmeimet pár hete. :mrgreen:
Én még azt is megmondtam, hogy rövidesen eljön az idő, hogy mi fogunk fizetni, ha egy játékosunk távozik. :lol: És megcsinálják.
Avatar
gránit
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2402
Csatlakozott: 2010.06.12. 08:55:53

2020.09.22. 18:18:13

sojal írta:
2020.09.22. 17:06:40
Nem értem, miért szeretnétek ha Koeman kitenné a csapatból Pique-t és Alba-t, mert szerintem a posztjukra a csapaton belül nincs jobb, és most biztos nem fognak jobbakat venni.
Araújo már most jobb, mint Piqué. Gáz lesz, ha nem kapja meg a nagy lehetőséget, mert a Piqué-Lenglet-féle belső védelmet a következő tavasszal is lemészárolnák a BL-ben. Todibót is be lehetne építeni, rosszabb biztos nem lenne a helyzet. Alba esetében igazad van, oda sajnos nincs most alternatíva.
Peter
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3230
Csatlakozott: 2019.09.04. 02:22:17

2020.09.22. 17:36:45

sojal írta:
2020.09.22. 17:06:40
Nem értem, miért szeretnétek ha Koeman kitenné a csapatból Pique-t és Alba-t, mert szerintem a posztjukra a csapaton belül nincs jobb, és most biztos nem fognak jobbakat venni. Értem én, hogy sokban tehetnek ők is arról, ahol most tart a védelem, de akiket eddig elküldtek, azok helyére sem nagyon hoztak mást (kivétel talán Pjanic, de ott más is volt a háttérben), és jelnleg ezt a két régi bútor darabot senki nem tudná megfelelően pótolni. Langlet nem rossz, de én úgy gondolom, ő Pique-től rosszabb.
Mert az öltöző egy morális fertő....egy sebészeti beavatkozást igénylő fekély....kullancsokkal tele...akik nem a mai tudásuk miatt vannak itt....Piqué, Busi, Alba, SR akik elfoglalják a helyet és fizetési kvótát, hogy a helyükön más játszhasson....reggelig lehetne sorolni az indokokat....az sem véletlen, hogy Lenglet van ott....Piqué önmagánál tökösebbet nem tűrne el maga mellett....ezeket a dolgokat hívják játékos uralomnak....ami elnök úrral egyetemben a megújulás akadálya.... :mrgreen:
Avatar
NovaProspekt
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1912
Csatlakozott: 2019.11.26. 14:17:19

2020.09.22. 17:17:17

Itt az a realitás, h a nagy rebuild helyett még 2-3 év lesz csak az öregeket levakarni magunkról. Ezzel továbbra is jöhetnek majd, h már pedig nekik szerződésük van. Ha már mindenki Nostradamus, én is leírtam az ebbéli félelmeimet pár hete. :mrgreen:
Peter
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3230
Csatlakozott: 2019.09.04. 02:22:17

2020.09.22. 17:07:27

Samper írta:
2020.09.22. 15:31:39
Nyilván Koeman szerződése úgy szól, hogy a családi bútordarabok érinthetetlenek (Busi, Piqué,Alba,SR) Arról nem, hogy a többi veteránt csak ingyen tudják elsózni. Így az igazolásokra nincs, vagy alig lesz pénz. Koeman így vállalta, oldja meg. De ez nem indok arra, hogy Fatinak és Araujonak ne adjanak szerződést és ne tekintsék potenciális kezdőnek.
Pontosan....Barto és az öregek "egykutya"....csak színdarabot játszanak, amit még Kataloniában is sokan megesznek....az öregek vezére Piqué (a túlélő zseni), a politikusi következmények nélküli hangzatos nyilatkozatai....nem volt véletlen Yerry Mina gyors eladása sem (nem is kapott elegendő alkalmat, hogy igazán kiderüljön, mi van benne)....illetve a de Ligt igazolás megtorpedózása Piqué részéről.... :mrgreen:
sojal
Barça B
Hozzászólások: 79
Csatlakozott: 2018.03.01. 12:43:20

2020.09.22. 17:06:40

Nem értem, miért szeretnétek ha Koeman kitenné a csapatból Pique-t és Alba-t, mert szerintem a posztjukra a csapaton belül nincs jobb, és most biztos nem fognak jobbakat venni. Értem én, hogy sokban tehetnek ők is arról, ahol most tart a védelem, de akiket eddig elküldtek, azok helyére sem nagyon hoztak mást (kivétel talán Pjanic, de ott más is volt a háttérben), és jelnleg ezt a két régi bútor darabot senki nem tudná megfelelően pótolni. Langlet nem rossz, de én úgy gondolom, ő Pique-től rosszabb.
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15406
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2020.09.22. 16:58:46

Nero. írta:
2020.09.22. 13:51:49

Mennyire rühellem hogy mostanában igazak a sejtéseim a csapattal kapcsolatban :evil: :evil:

Mi történt ezzel a klubbal, Úristen....
aki értően figyeli a csapat körüli eseményeket (mint ahogy ezek szerint te is), annak egyértelmű volt, hogy a nagy forradalmi hangulat az tiszavirág életű lesz.
szerintem még a bm elleni meccs napján, de legkésőbb másnap reggel leírtam, hogy nem lepődnék meg, ha ugyanaz a kezdő kifutna jövőre is. persze ez már Lajos és Vidal eladásával nem jön össze, de pont nem velük volt a fő probléma ott sem.
Piqué, SR, Busquets a fertő, a legalja, főleg utóbbi kettő annyira nem szint, hogy a magyar bajnokságból nehéz két gyengébb kp-t találni.


Na de a lényeg, hogy itt ment a forradalmi hangulat, a sajtó is ezt közvetítette, erre eladtunk egy kiegészítő Vidalt, egy már tavasszal bejelentett Rakitic is visszament Sevillába, meg LEHET, hogy Lajos is elmegy.
Zseniális, forradalmi változások.
Jah meg Semedot eladjuk LEHET, hogy SRnek kreáljunk egy posztot, hamár kp-s létére a kp-ra már Koemannak sincs pofája odatenni.

Puig meg nem fér bele az elképzelésekbe :lol: a kölyök kapusként többet adna mint SR-Busi kettős kp-sként az utóbbi 3-4 évben :lol:
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
bence0330
Az Év Fórumozója 2022
Hozzászólások: 6888
Csatlakozott: 2020.07.16. 19:01:18
Tartózkodási hely: Pécs

2020.09.22. 16:38:30

Az az igazság, hogy Barca és Milan szurkoló vagyok, és 2007-8 óta nem hittem volna, hogy ilyen hamar eljön az idő, amikor Milan-drukkernek hálásabb lesz lenni...

Elmegy a középcsatárunk - nincs középcsatárunk, hagyományok szerint még La Masiás sem.
Elmegy a jobbhátvéd - aki azért ha alulról is, de súrolta a Barca-szintet - nincs jobbhátvédünk. Ha valakit fel tudunk hozni, akkor megbékélnék vele, de ha ugyanennyiért igazolunk egy talán hasonló szintűt, akkor nem.

Rakitic és Vidal távozásával egyetértenék, de nem így. Nálam Vidal maradhatott volna cserének, ha fel kell dobni a csapatot, de amúgy nincs gond a távozásaikkal, ennyivel is kevesebb a plusz30-as, akikre nem lehet csapatépítés címszóval számítani. Persze kettejükből 40 milliót össze kellett volna tudni harácsolni legalább...

Marad két harminc plusszos "szűrő" hátul.
Itt tán annyiban bízom, hogy Busquets játékintelligenciája még elő tud törni egy partnerrel, amikor kicsit kevesebb teret kell lefednie, és így kicsit jótékony homály fedi majd a sebességbeli hiányosságait. Elöl legalább egyértelmű a fiatalítás, még ha 1-2 ember hülye pozícióban is játszik. Kicsit elöl a fiatalok is jobban támadnak majd le elöl, Businak sztem jobb szezonja lesz, mint a tavalyi. Ettől függetlenül jobb lenne persze valaki más, pl. Todibo.

Remélem, hogy ebből a nagy igazoláshiányból végül az sül ki, hogy beépül majd 1-2 fiatal, akár váratlanul is. Oriol Busival nem tudja valaki, mi van? Nálam kb ő lett volna kb a 3. akit felhoztam volna a B-ből az alapján, amit láttam belőle pár meccsen.
ter Stegen; Cancelo - Cubarsí - Araujo - Koundé; Gündogan - Christensen - Pedri; Felix - Lewy - Raphinha
Peter
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3230
Csatlakozott: 2019.09.04. 02:22:17

2020.09.22. 16:13:29

Nero. írta:
2020.09.22. 13:51:49
Nero. írta:
2020.09.09. 13:39:44
Mibe fogadunk hogy az első bajnokin Piqué, Busquets, és SR is kezdők lesznek?

Lósz*ar se fog itt változni, ugyanaz az ötlettelen, gyenge 4-3-3 lesz annyi különbséggel, hogy Fati kezdo lesz, 9es poszton pedig Griezman fog játszani.

Eladtuk Rakiticet, Vidalt és Suarez elképesztően nevetséges áron. Ez volt a nagy átalakulás. Szégyen.
Mennyire rühellem hogy mostanában igazak a sejtéseim a csapattal kapcsolatban :evil: :evil:

Mi történt ezzel a klubbal, Úristen....
Híg fosch....stílszerűen bajorosan..... #-o
Suarez kivágásakor írtam, hogy Piquével kezde volna, ha tökös lett volna....innentől az égész csak bohóckodás....
Samper
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3846
Csatlakozott: 2014.10.22. 16:22:27

2020.09.22. 15:31:39

Nyilván Koeman szerződése úgy szól, hogy a családi bútordarabok érinthetetlenek (Busi, Piqué,Alba,SR) Arról nem, hogy a többi veteránt csak ingyen tudják elsózni. Így az igazolásokra nincs, vagy alig lesz pénz. Koeman így vállalta, oldja meg. De ez nem indok arra, hogy Fatinak és Araujonak ne adjanak szerződést és ne tekintsék potenciális kezdőnek.
Avatar
barca_bome
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 444
Csatlakozott: 2009.03.09. 22:50:08

2020.09.22. 15:27:00

Még elképzelhető, hogy Dest sem hozzánk fog jönni. A Marca-n olvastam, hogy az Ajax inkább a Bayern-nek adná el, mert a bajorok jobb ajánlatot tettek. Vagyis pontosabban még csak ők tettek ajánlatot, a Barcelona előbb megvárja, hogy sikerül-e Semedo-t eladni. :lol:
Avatar
barca_bome
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 444
Csatlakozott: 2009.03.09. 22:50:08

2020.09.22. 14:38:44

Robcsyy írta:
2020.09.22. 14:08:34
Eeeees Willian Jose az új alternatíva =D> :lol:
Kabaré az egész.

Barcelona value the possibility of signing Willian José from Real Sociedad as an alternative to Lautaro and Depay. La Real ask 30 million euros. [noticias de gipuzkoa]
Az ő nevét kb. minden nyáron bedobják a kalapba velünk kapcsolatban.
Avatar
Robcsyy
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1129
Csatlakozott: 2006.07.10. 21:34:57

2020.09.22. 14:08:34

Eeeees Willian Jose az új alternatíva =D> :lol:
Kabaré az egész.

Barcelona value the possibility of signing Willian José from Real Sociedad as an alternative to Lautaro and Depay. La Real ask 30 million euros. [noticias de gipuzkoa]
Before you laugh at kids who believe in Santa, remember there are grown men who believe that Cristiano Ronaldo is a better footballer than Lionel Messi.
Avatar
Nero.
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6905
Csatlakozott: 2015.08.14. 19:02:12

2020.09.22. 13:51:49

Nero. írta:
2020.09.09. 13:39:44
Mibe fogadunk hogy az első bajnokin Piqué, Busquets, és SR is kezdők lesznek?

Lósz*ar se fog itt változni, ugyanaz az ötlettelen, gyenge 4-3-3 lesz annyi különbséggel, hogy Fati kezdo lesz, 9es poszton pedig Griezman fog játszani.

Eladtuk Rakiticet, Vidalt és Suarez elképesztően nevetséges áron. Ez volt a nagy átalakulás. Szégyen.
Mennyire rühellem hogy mostanában igazak a sejtéseim a csapattal kapcsolatban :evil: :evil:

Mi történt ezzel a klubbal, Úristen....
“Mindig is elakartam jutni Kínába. Soha nem gondoltam volna, hogy idővel Kína jön el hozzám.”
vg99
Capitá del Barça
Hozzászólások: 539
Csatlakozott: 2019.04.15. 18:07:51

2020.09.22. 11:19:45

Marlon 15M.
Mi meg nem tudunk eladni egy Todibot, Rafinhat, Braithwaitet, Griezmannt, SR-t,
az öregekről nem beszélek.
Avatar
fanbarca
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2162
Csatlakozott: 2010.05.15. 09:11:15
Tartózkodási hely: Szatmárnémeti

2020.09.22. 10:44:22

Varatrix írta:
2020.09.22. 10:00:16
Marlon 15m eruoért a Fulhambe szerződik a Sassaulotól, az összeg egy része a Barcához kerül [Fabrizio Romano, Sky Sport]
Ha jól tudom, pontosan a fele kerül a Barcához.
més que un club
Avatar
Varatrix
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4857
Csatlakozott: 2007.12.26. 14:18:11
Tartózkodási hely: Böpö

2020.09.22. 10:00:16

Marlon 15m eruoért a Fulhambe szerződik a Sassaulotól, az összeg egy része a Barcához kerül [Fabrizio Romano, Sky Sport]
Kép
"Gavi egy porszívó hangja egy másnapos reggelen. Egy sirály, aki ellopja a halat, amikor már a zsinóron tekered. A villám, amit nem lehet megállítani. Egy vuvuzela a nagymamád temetésén. "- Javier Aznar
Melcior Mauri
Barça B
Hozzászólások: 31
Csatlakozott: 2019.03.23. 11:41:57

2020.09.22. 00:56:48

A Nélson Semedo transzfernek semmi köze nincsen ahhoz, hogy a srác milyen kvalitású, inkább az a fontos, miért megy a Wolves csapatához. Ezt kéne megérteni. Semedo a Gestifute ügynökséghez tartozik, amely Jorge Mendesé. A Wolves egyik "beszállítója" a Gestifute, mióta a Fosun International átvette a Wolves irányítását, azóta a csapat köréhez tartozik Mendes is. Rengeteg ügyfele érkezett hozzájuk, egyik legjobb haverja - és egyben első ügyfele - a csapat edzője. Több per indult ellenük Mendes miatt, de ez nem igazán érdekli az angolokat.

Mendes általában akkor húzza meg a Wolves kártyát (most épp aktuális felvásárlócsapat), amikor bajban van egy klub, kisebb tőkére van szükségük, vagy feleslegessé válik egy játékos (Monaco esetében is meglépték ezt, mikor másik jó barátja, Rybolovlevnek meg kellett szabadulni pár portugáltól). Mendes már volt Bartomeu üzletfele, ha emlékeztek még, nem hiába érkezett olyan játékos a Barcához, mint André Gomes, őt is Mendes hozta hozzánk.

Semedo nem Wolves szint, jobb ő attól, ugyanakkor a top csapatoknál betöltött ez a pozíció, most senkinek nincs 50-60 millió egy ilyen játékosra, viszont a Barcelona likviditási gondokkal küzd, ráadásul van egy Gestifute ügyfele, szóval egyből itt van Mendes, akivel amúgy nem olyan rég tárgyalt Bartomeu, igaz másik játékos kapcsán. Mendes segít hatalmon maradni kis ideig még a "drága" elnökünknek, ráadásul ezzel az ügylettel ő sem jár rosszul, hiszen a szokásos 10% biztos jön neki a transzfer után.

Az pedig szintén érdekes, hogy Luis Suárez kapcsán két klub jött szóba komolyabban: Juventus és Atlético Madrid. Előbbinél játszik Mendes legnagyobb ügyfele (tudom, Suáreznek lett volna lehetősége olasz útlevélre stb.), míg utóbbi csapatban komoly részesedése van, ha nem is közvetlenül, hanem Idan Ofer révén. Ugyan a transzfert nem így tervezték Bartoék, de most már nem léphettek vissza.
Válasz küldése