Offtopic

Ami egyik témához sem kapcsolódik, avagy itt nyugodtan írhatsz mindenről kötetlenül.

Fogyasztasz valamilyen dohányterméket? :D

- Nem, soha nem próbáltam.
10
22%
- Próbáltam, de nem szoktam rá.
17
38%
- Füstölök, mint a gyárkémény
11
24%
- Alkalmanként rágyújtok
7
16%
 
Szavazatok száma: 45
hau30
Capitá del Barça
Hozzászólások: 839
Csatlakozott: 2008.05.19. 19:31:35
Tartózkodási hely: Pécs

2020.09.25. 14:55:48

dévid villa írta:
2020.09.25. 14:12:43
LG írta:
2020.09.25. 13:47:55
Úgy gondolom, érdemes elolvasni ezt a véleményt is:

https://tibiatya.blogstar.hu/2020/09/25 ... 8WOIoCHahQ
A törlés pedig azért jogos, mert akár tetszik akár nem, emberéleteket veszélyeztetett az a csoport. Egy normális jogállamban börtönben kellene lennie a két jómadárnak, nemcsak a csoportjait törölgetni.
Ezt Te sem gondolod komolyan, hogy ilyenért sittre kéne tenni valakit. Még, ha I love Gödény pólóban lévő emberek tömegeit kell majd eltemetni, akkor is túlzás amit írsz.
Mond valaki valamit és aki akarja levonja belőle a megfelelő következtetéseket. Az embernek jogában áll józanul gondolkodni és jogában áll egysejtűként is viselkedni. És itt most nem a covid tagadó vs covid hívőkről beszélek, mint ahogy tibiatya blog bejegyzése sem.
Holnaptól "fenn" kijelentik, hogy nemzetellenes, ha nyilvánosan becsmérled a stadionépítést, mert tulajdonképpen ezzel a nemzeti törekvéseket fikázod és, ha Te szavaid által egyre többen lesznek, akkor Te veszélyes elem vagy, hiszen szítod az embereket a nemzet ellen! Menjél szépen pihenj 2-3 évet. Fűtés, kaja lesz! Kb. ez is lehetne akkor a Te felfogásod szerint?
Nem értek egyet a covidos véleményeiddel, de ez nem jelenti azt, hogy nem tartom tiszteletben. Hogy is ítélhetnélek el, így ismeretlenbe. Te se ítélkezz! Hidd el hosszabb távon Te is jól jársz!
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15406
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2020.09.25. 14:18:12

recrea írta:
2020.09.25. 12:34:06

Személyes tapasztalatom nincs, de érdemes körbe járni. Egyik barátom nagyon kiművelte magát a témában, és sok ismerőse épít nem téglából. Ha gondolod, egyszer összekötlek vele. Hitelezésüknek is érdemes utána menni.
Ha építkeznék, akkor én is alternatív megoldást keresnék. Szerintem kizárólag azért nem terjednek ezek gyorsabban, mert a tégla bele van verve a fejekbe.

Nézd meg őket:

Kész-Ház Centrum - ezt nem engedi belinkelni

https://www.facebook.com/keszmobilhazak/
Köszi, majd esetleg privátban összeköthetsz vele, lenne bár kérdésem.
Bár nem pont készházban gondolkozunk, de indulásnak jó lehet.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
dévid villa
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 372
Csatlakozott: 2012.03.02. 16:41:57
Tartózkodási hely: Hajdúszoboszló

2020.09.25. 14:12:43

LG írta:
2020.09.25. 13:47:55
Úgy gondolom, érdemes elolvasni ezt a véleményt is:

https://tibiatya.blogstar.hu/2020/09/25 ... 8WOIoCHahQ
Tévedni valóban emberi dolog, de Gődény nem téved. Ő nemes egyszerűséggel, tudatosan hazudik, hogy több követője legyen. (mivel influenszerként a követőkből él) Ezt mi sem bizonyítja jobban, hogy erre a kihívásra se Tamasi, se pedig ő nem reagált még: https://www.facebook.com/permalink.php? ... 3452517150

A csávó felajánlotta, hogy menjenek el a koronavírusos ismerőséhez (akinek tünetei is vannak), ő maszkban, a kettejük pedig anélkül, ő tartva a távolságot, ők pedig nem, és beszélgessenek pár percen keresztül folyamatosan, és majd megnézik, hogy ki hogyan lesz 2 hét múlva. Ha Gődény és Tamasi valóban elhinné azt, amit állítanak, akkor ebbe simán belemennének, de valamiért mégsem teszik :D

A törlés pedig azért jogos, mert akár tetszik akár nem, emberéleteket veszélyeztetett az a csoport. Egy normális jogállamban börtönben kellene lennie a két jómadárnak, nemcsak a csoportjait törölgetni.

Ahogy a pedig az ATV-s vitában is fogalmaztak, a tudomány azokról a kérdésekkel nem foglalkozik, amelyeket Gődény annyira firtat. Mivel már rég meg lettek cáfolva.

Hiába hivatkozik Gődény arra, hogy ilyen meg olyan "nemzetközi szaktekintélyek"-től idéz. Aki egy kicsit is utánanéz ezeknek, hamar rájön, hogy ők nem szaktekintélyek, hanem Gődényékhez hasonló senkik.

https://www.youtube.com/watch?v=WuGWveTEu7w

Tudom, hogy túl hosszú, és nem sokan fogják megnézni, de hátha...
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21052
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2020.09.25. 13:47:55

Úgy gondolom, érdemes elolvasni ezt a véleményt is:

https://tibiatya.blogstar.hu/2020/09/25 ... 8WOIoCHahQ
dévid villa
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 372
Csatlakozott: 2012.03.02. 16:41:57
Tartózkodási hely: Hajdúszoboszló

2020.09.25. 12:35:50

LG írta:
2020.09.25. 12:12:31
Ezért a túl szigorú korlátozások is károsak lehetnek, pl. itt Közép-Európában szvsz tavasszal pontosan ez történt, ott túl lett tolva, az itteni járványhelyzet nem indokolt annyira kemény megkötéseket.
Az összefüggés pont fordított. Azért volt ilyen enyhe járványhelyzet nálunk, mert időben és szigorú intézkedéseket hozott a kormány. Az már sosem derül ki, hogy mi lett volna, ha várnak még egy kicsit, vagy enyhébb intézkedéseket hoznak. Így utólag nem fair okoskodni, hogy nem voltak indokoltak a szigorú intézkedések. Nem tudjuk, hogy mi lett volna ha nem hozzák meg ezeket.
Avatar
recrea
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6714
Csatlakozott: 2004.12.24. 23:38:21

2020.09.25. 12:34:06

csababarca írta:
2020.09.25. 11:04:40
ha már ingatlanos dolog (telket most vesszük, arra megvan a pénz, házra majd hitel), mennyire elvetélt ötlet könnyűszerkezetes házat építeni?
Előny-hátrány?
most nagyon jönnek szembe velem minden platformon ezek a hirdetések, de valós tapasztalat jobb lenne, ha valakinek van.

mindenhol azt olvasom hogy olcsóbban kijön, mint egy tégla, de akkor miért nem azt építenek javarészt?
szóval akinek van tapasztalata, azt örömmel várom.
Személyes tapasztalatom nincs, de érdemes körbe járni. Egyik barátom nagyon kiművelte magát a témában, és sok ismerőse épít nem téglából. Ha gondolod, egyszer összekötlek vele. Hitelezésüknek is érdemes utána menni.
Ha építkeznék, akkor én is alternatív megoldást keresnék. Szerintem kizárólag azért nem terjednek ezek gyorsabban, mert a tégla bele van verve a fejekbe.

Nézd meg őket:

Kész-Ház Centrum - ezt nem engedi belinkelni

https://www.facebook.com/keszmobilhazak/
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára recrea 2020.09.25. 12:54:38-kor.
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21052
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2020.09.25. 12:12:31

A Nero által írt számok nekem is elég érdekesnek tűnnek. Ha megnézzük pl. az itt található statisztikát:
https://koronavirus.gov.hu/ - ahol bár nincs korcsoportokra lebontva, nagyon durván kerekítve 30-ból 1 ember meghal. Igaz, hogy ezek csak az igazoltan covidos esetek, ha mindenki le lenne tesztelve, akkor jobb nem lenne ennyire elkeserítő ez a statisztika. De akkor is, hamarosan átlépi a milliós küszöböt az áldozatok száma, szóval nagyon nem lehet félvárról venni a dolgot. Aztán lehet mondani, hogy az áldozatok többsége amúgy is nagyon közel volt a halálhoz, és ez sok esetben tényleg igaz, de sok esetben meg nem, vannak áldozatok, akik ha nem is teljesen voltak egészségesen vagy fiatalok, még azért lehettek volna szép éveik, még évezhették volna az életet. Aztán ott vannak a közvetett áldozatok, akik nem voltak covidosok, de a kórházak leterheltsége miatt nem tudtak megfelelő ellátást kapni, ilyet személyesen is ismertem. Megint egy másik csoport, akik túlélték a covidot, de maradandó egészségügyi károsodást szereztek, amely évekkel rövidítheti meg az életüket, ráadásul rontja is az életminőségüket is.

Én próbálok egy aranyközépúton maradni a vírussal kapcsolatban, mert tudom, hogy a korlátozásoknak is vannak és még lesznek is nem áldozatai, sőt, valamilyen szinten szinte mindannyian megérezzük a hatását. Ezért a túl szigorú korlátozások is károsak lehetnek, pl. itt Közép-Európában szvsz tavasszal pontosan ez történt, ott túl lett tolva, az itteni járványhelyzet nem indokolt annyira kemény megkötéseket. DE azt is egy agyrémnek tartom, amit a másik szélsőséges oldal akar, hogy simán engedjük szabadon a vírust. Az olaszok és a spanyolok tavaszi példája megmutatta, hogy akkor nagyjából mire számíthatnánk. Ha elszabadul a vírus, az is kivégzi a gazdaságot, nem csak a korlátozások.
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15406
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2020.09.25. 11:04:40

ha már ingatlanos dolog (telket most vesszük, arra megvan a pénz, házra majd hitel), mennyire elvetélt ötlet könnyűszerkezetes házat építeni?
Előny-hátrány?
most nagyon jönnek szembe velem minden platformon ezek a hirdetések, de valós tapasztalat jobb lenne, ha valakinek van.

mindenhol azt olvasom hogy olcsóbban kijön, mint egy tégla, de akkor miért nem azt építenek javarészt?
szóval akinek van tapasztalata, azt örömmel várom.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
recrea
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6714
Csatlakozott: 2004.12.24. 23:38:21

2020.09.25. 10:48:29

Nero. írta:
2020.09.20. 21:44:18
recrea írta:
2020.09.20. 21:24:37
Hol akarsz venni?
Elsősorban Fót (lakások most 22 milla körül vannak)
Másodsorban IV. kerület (itt vannak olcsóbb garzonok is)
Végső opció pedig a XIII., de csak a Westend vagy a Váci út környékén

Ha még várok fél évet akkor talán olcsóbbak lesznek, plusz több pénzem és nem kell hitelt felvennen. Jelenleg felvennék 5-7 millió hitelt 20 évre fixen, de úgy látom hogy jobb távol maradni mindenféle hiteltől.

Nyilván a VI., VII. lenne az álom, gondolkodtam is rajta nézegettem őket, de egyszerűen túl drágák, minden pénzemet nem akarom ingatlanra elkölteni.

Jelenleg külföldön lakom, a hazatérés már nincs messze. Otthonról már elkoltoztem tehát kell egy ingatlan, egy biztos, nem fogok havi 120-150 ezer albérleti díjat fizetni egy lakásért.

Én úgy látom hogy Magyarország se egy olyan reménytelen hely, ha az embernek van egy saját ingatlanja és nem kell hitellel bajlódnia, akkor egy normális munkahellyel már nincs rossz életed.
Majd szólj, ha odaérsz :)

Elég széles a skála, 7. ker egyébként nem olyan drága, mert vannak rosszabb környékei, sztem van benne kraft a városliget projekt miatt. Pl. a szomszédos 6. ker jóval drágább (tudom, mert itt lakom), és az említett 13. ker azon része is, kivéve a konkrétan a Váci út, de ott büntetés lakni. Fiatalon én elengedném Fótot, (mit fogsz ott csinálni?!), Újpestet meg autóval is elkerülöm, nemhogy ott lakjak :D

Hiteltől nem kell tartani, csak ésszel kell felvenni, ami előnye, h most nagyon olcsó a hitel itthon, magas fizuval, hosszú kamatperiódussal 3-4% között lehet kapni, ami kb. ajándék. Nálad mondjuk speciális a külföldi jövedelem miatt, a matek gondolom jó, csak nem mindegyik bank finanszírozza. Hitelt akkor is érdemes felvenni, ha a meglévő pénzeddel nagyobb hozamot csinálsz, mint a hiteled THM-je, vagyis ha tudsz éves 8%-ot csinálni fixen, akkor megéri felvenni 4%-on a hitelt.

Ha én jönnék haza külföldről, tuti albérletbe mennék egy évet, ha nem ismerném Budapestet, laknék akár 2-3 helyen is egy év alatt, szépen letisztul a környék, közlekedés, infrastruktúra, munkahely.
Atlantis
Capitá del Barça
Hozzászólások: 886
Csatlakozott: 2008.08.29. 13:25:29
Tartózkodási hely: Budapest

2020.09.25. 09:55:20

Nero. írta:
2020.09.24. 22:47:36
Centers for Disease Control and Prevention: the branch of the U.S. Public Health Service under the Department of Health and Human Services charged with the investigation and control of contagious disease in the nation.

Ez nem elég forrás?
Nem. A forrásnak egy linket illik használni, ami arra az oldalra, képre, vagy bejegyzésre mutat ahol az általad idézett számok találhatóak. Tudod mi a baj azzal, amit Te csináltál? Had mutassak egy példát:
"Az a baj az interneten terjedő idézetekkel, hogy nem tudod róluk megállapítani, valódiak-e." - Petőfi Sándor
dévid villa
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 372
Csatlakozott: 2012.03.02. 16:41:57
Tartózkodási hely: Hajdúszoboszló

2020.09.25. 09:19:07

Cseri írta:
2020.09.25. 07:57:23
Erről jutott eszembe:
https://www.google.com/amp/s/www.portfo ... 8466%3famp
Kár, hogy csak előfizetéssel lehet olvasni, pedig érdekes
Avatar
Cseri
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1784
Csatlakozott: 2010.11.19. 08:58:48
Tartózkodási hely: Pécs

2020.09.25. 07:57:23

„Az egyik oldalon van egy csapat. A másik oldalon is van egy csapat, amiben ott van Lionel Messi. Az úgy egy teljesen más történet. Amikor az emberek különböző csapatokat elemeznek, emlékeztetniük kell magukat arra, hogy ez az egy ember mindent megváltoztat. Vele másképp néz ki egy csapat.”
dévid villa
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 372
Csatlakozott: 2012.03.02. 16:41:57
Tartózkodási hely: Hajdúszoboszló

2020.09.25. 00:27:15

Nero. írta:
2020.09.24. 22:47:36
Centers for Disease Control and Prevention: the branch of the U.S. Public Health Service under the Department of Health and Human Services charged with the investigation and control of contagious disease in the nation.

Ez nem elég forrás?

Te miért kampányolsz ennyire a vírusért? Hány olyan ember van a közvetlen környezetedben aki elkapta? Mik voltak a tünetek?
Valami linkszerű forrásra gondoltam, de azt hittem ez egyértelmű... #-o Tudom, hogy mi a CDC, de én ezeket az adatokat így hirtelen nem találtam meg a szervezet honlapján. Ezért szeretném látni a forrást. Valami linket mondjuk. Remélem, hogy nem Gődény mondta be ezeket hasból :lol:

Nem kampányolok én semmi mellett. Csak tudod van orvos a családban (a bátyám), vannak virológus ismerőseink, és tisztában vagyunk a tudományos konszenzussal, és a veszélyekkel. Nem a "pánikkeltő" médiából szedem azokat, amiket itt leírok, hanem egyenesen orvosok szájából. De biztos ők is le vannak fizetve, az összeesküvés részei, és ők is tönkre akarják tenni a gazdaságot 8) A virológus ismerőseink be szoktak számolni a Covid-os betegekről amúgy, akikkel találkoznak. A bátyámat már 2x is tesztelni kellett, mert a kollégái elkapták. Szerencsére "megúszták egy másfél héten keresztül tartó lázzal".

És ne haragudj, de néhány idelökött számot forrás nélkül nem fogok elhinni.
Avatar
Nero.
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6905
Csatlakozott: 2015.08.14. 19:02:12

2020.09.24. 22:47:36

Centers for Disease Control and Prevention: the branch of the U.S. Public Health Service under the Department of Health and Human Services charged with the investigation and control of contagious disease in the nation.

Ez nem elég forrás?

Te miért kampányolsz ennyire a vírusért? Hány olyan ember van a közvetlen környezetedben aki elkapta? Mik voltak a tünetek?
“Mindig is elakartam jutni Kínába. Soha nem gondoltam volna, hogy idővel Kína jön el hozzám.”
dévid villa
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 372
Csatlakozott: 2012.03.02. 16:41:57
Tartózkodási hely: Hajdúszoboszló

2020.09.24. 22:34:34

Nero. írta:
2020.09.24. 21:49:47
https://index.hu/belfold/2020/09/24/pengeelen_tancol/

=D> =D>

New COVID-19 survival rates per CDC:

0-19: 99.997%
20-49: 99.98%
50-69: 99.5%
70 & over: 94.6%

És ugye csomó ember nincs is tesztelve aki elkapja, tehát még kisebb az esély belehalni.

Aki meg beszélni mer mint mondjuk Gödény, azt azonnal letiltják.
A forrást mondjuk az adatokról kellett volna hoznod, az indexes cikknek semmi köze nincs hozzá :roll:
Avatar
Nero.
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6905
Csatlakozott: 2015.08.14. 19:02:12

2020.09.24. 21:49:47

https://index.hu/belfold/2020/09/24/pengeelen_tancol/

=D> =D>

New COVID-19 survival rates per CDC:

0-19: 99.997%
20-49: 99.98%
50-69: 99.5%
70 & over: 94.6%

És ugye csomó ember nincs is tesztelve aki elkapja, tehát még kisebb az esély belehalni.

Aki meg beszélni mer mint mondjuk Gödény, azt azonnal letiltják.
“Mindig is elakartam jutni Kínába. Soha nem gondoltam volna, hogy idővel Kína jön el hozzám.”
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15406
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2020.09.24. 13:34:34

Van még a spuri is, ott is csinálnak ilyet.

Na nem ortopédiai vizsgálatot, ahhoz szakember kell nem egy bolt.
De indulásnak jó lehet egy sima mérés is, mondjuk nem tudom mennyire vészes a helyzet.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Atlantis
Capitá del Barça
Hozzászólások: 886
Csatlakozott: 2008.08.29. 13:25:29
Tartózkodási hely: Budapest

2020.09.24. 13:30:10

csababarca írta:
2020.09.24. 12:23:02

Futócipő boltokban bemérik a lábad, látatlanban nehéz megítélni.
Futáshoz nekem az asicsok váltak be , nike, adidasban fájt a lábam.
Focira meg pont nike/adidas vált be.

Ha BP elérhető akkor nyúlcipőboltot javaslom, ingyenes a lábvizsgálat.
A weboldalukon végigkattintgattam a kérdéseiket amik alapján megfelelő cipőt javasolnak. Az eredmény:
JAVASOLT TERMÉKEK
Találatok: 0

:D Viszont személyesen elmegyek majd szerintem, hátha úgy jobbat mondanak. Szóval én köszönöm a tippet.

Ha az ember tényleg elkezd rendszeresebben futni nagyobb távokat akkor nagyon megérzi a futócipők közti különbséget...
Sanama
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8028
Csatlakozott: 2008.08.16. 11:49:04

2020.09.24. 13:03:00

csababarca írta:
2020.09.24. 12:23:02
zola8787 írta:
2020.09.24. 00:29:03
Futócipőt szeretnék venni, de előtte egy láb diagnosztiát szeretnék, hogy milyen cipő is lenne jó a lábamnak.
Hobbiból futok, de sajna érzem a talpam, hogy nem jó a cipőm.
Tudnátok segíteni hol van ilyen lehetőség és mennyibe kerül?
Futócipő boltokban bemérik a lábad, látatlanban nehéz megítélni.
Futáshoz nekem az asicsok váltak be , nike, adidasban fájt a lábam.
Focira meg pont nike/adidas vált be.

Ha BP elérhető akkor nyúlcipőboltot javaslom, ingyenes a lábvizsgálat.
Ott "csak" annyit néznek, hogy futás közben kifele/befele dől-e a lábad vagy neutrális, és utána fognak ajánlani cipőt. Nekem legalábbis ennyi volt, 2 helyen is voltam "beméretni".
Ha a talpad fáj, én már a futóboltban is rákérdeznék, és utána elmennék egy gyógyászati talpbetéteshez, ahol kifejezetten a talpadat mérik be, és az alapján csinálnak egy betétet, ami korrigálja az esetleges rossz terhelést, stb.
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15406
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2020.09.24. 12:23:02

zola8787 írta:
2020.09.24. 00:29:03
Futócipőt szeretnék venni, de előtte egy láb diagnosztiát szeretnék, hogy milyen cipő is lenne jó a lábamnak.
Hobbiból futok, de sajna érzem a talpam, hogy nem jó a cipőm.
Tudnátok segíteni hol van ilyen lehetőség és mennyibe kerül?
Futócipő boltokban bemérik a lábad, látatlanban nehéz megítélni.
Futáshoz nekem az asicsok váltak be , nike, adidasban fájt a lábam.
Focira meg pont nike/adidas vált be.

Ha BP elérhető akkor nyúlcipőboltot javaslom, ingyenes a lábvizsgálat.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
zola8787
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3717
Csatlakozott: 2009.03.01. 20:08:51

2020.09.24. 10:11:43

daffy írta:
2020.09.24. 05:56:28
zola8787 írta:
2020.09.24. 00:29:03
Futócipőt szeretnék venni, de előtte egy láb diagnosztiát szeretnék, hogy milyen cipő is lenne jó a lábamnak.
Hobbiból futok, de sajna érzem a talpam, hogy nem jó a cipőm.
Tudnátok segíteni hol van ilyen lehetőség és mennyibe kerül?
Aszfalt,terep,vegyes?

Vegyes.

Nem futok futópályán (mert nincs a környéken:D), aszfalt, földes út, inkább töltésekre járok el kocogni.

Asics cipőket ajánlja sok mindeki, de ha már egy nagyobb összeget adnék egy cipőért, olyat szeretnék ami használ is az izuleteimnek.
Avatar
daffy
Madridista
Hozzászólások: 7208
Csatlakozott: 2010.01.31. 19:11:40

2020.09.24. 05:56:28

zola8787 írta:
2020.09.24. 00:29:03
Futócipőt szeretnék venni, de előtte egy láb diagnosztiát szeretnék, hogy milyen cipő is lenne jó a lábamnak.
Hobbiból futok, de sajna érzem a talpam, hogy nem jó a cipőm.
Tudnátok segíteni hol van ilyen lehetőség és mennyibe kerül?
Aszfalt,terep,vegyes?
dévid villa
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 372
Csatlakozott: 2012.03.02. 16:41:57
Tartózkodási hely: Hajdúszoboszló

2020.09.24. 00:56:51

miro. írta:
2020.09.23. 15:31:58
Altalanos iskolai ismereteim sincsenek meg!
Neem,abszolut nem ilyet varok. Egyszeruen csak forumozok,es leirom a velemenyem,meg erdekel mas gondolkodasa.
Tudod ezert van igazabol.
Arrol nem tehetek hogy ezt valaki szemelyes tamadasnak veszi ha mas a velemenyem valamirol.
Illetve mostmar Te vagy a masodik aki szemelyeskedik,ezzel megmutatva igazat,illetve a dologhoz valo hozzaerteset. :D
Sziasztok!
A tudomány nem vélemény kérdése, hanem tények kérdése, és te kvázi a tényeket tagadod.
Avatar
zola8787
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3717
Csatlakozott: 2009.03.01. 20:08:51

2020.09.24. 00:29:03

Futócipőt szeretnék venni, de előtte egy láb diagnosztiát szeretnék, hogy milyen cipő is lenne jó a lábamnak.
Hobbiból futok, de sajna érzem a talpam, hogy nem jó a cipőm.
Tudnátok segíteni hol van ilyen lehetőség és mennyibe kerül?
Avatar
miro.
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1402
Csatlakozott: 2017.03.08. 17:57:31

2020.09.23. 15:31:58

Altalanos iskolai ismereteim sincsenek meg!
Neem,abszolut nem ilyet varok. Egyszeruen csak forumozok,es leirom a velemenyem,meg erdekel mas gondolkodasa.
Tudod ezert van igazabol.
Arrol nem tehetek hogy ezt valaki szemelyes tamadasnak veszi ha mas a velemenyem valamirol.
Illetve mostmar Te vagy a masodik aki szemelyeskedik,ezzel megmutatva igazat,illetve a dologhoz valo hozzaerteset. :D
Sziasztok!
" Ha valaki három órát áldoz arra az életéből hogy megnézzen a tv-ben,akkor kötelességem a legjobbat nyújtani. Mindvégig a legjobbat. " - Michael Jordan


rmcf
Válasz küldése