Bajnoki Mérkőzések 22-23

Helyt áll-e csapatunk a BL-ben? Megnyerjük-e a Bajnokságot? Mi a helyzet a Király Kupával? Kellenek-e a barátságos mérkőzések? Hol lehet nézni a meccset? - Távkapcsolóval a kézben. Ha mondanivalód van, kerülj beljebb!
Avatar
Titinho
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2927
Csatlakozott: 2006.11.17. 11:29:46
Tartózkodási hely: Nyíregyháza, lélekben Camp Nou

2020.10.01. 21:32:53

Busi az első 55 másodpercben 2x botlott el a labdába... #-o

Micsoda előjelek :roll:
Més que un club :!:

"Az akarás egyenlő a tudással, s aki akar, az tud is!"- Johan Cruyff
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10105
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2020.10.01. 21:18:16

Meg se lepődök :lol: :lol: :lol:

Bíztam Koemanban hogy kellően karakán ember, de úgy látszik van az a pénz amiért ő is hajlandó égetni magát a szentségek fix kezdetésével. Jó hogy megkaptuk a Fradit, öröm lesz nézni ahogy Busit forgatják még ők is [-X

Hála a jóégnek hogy szezon végén távozik a mostani elnöki bagázs, rajtuk múlna akkor ha idén lefújnák a Bl meccset komolytalan játék miatt 0-30 után akkor is maradnának a törzsgyökeres tagok a nagy fogadkozások után.
vargazoli
Jugador del Barça
Hozzászólások: 142
Csatlakozott: 2010.09.28. 13:57:02

2020.10.01. 21:10:30

Egy jó linket ,ha kérhetnék, megköszönném!
Barca_10
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1489
Csatlakozott: 2009.06.27. 15:50:43

2020.10.01. 20:56:39

dembelet elengedhetjük szerintem, valaki írta a napokban honnan jött na agyilag kb ott is maradt, látszik rajta hiába az istenadta tehetsége. A trincao gyereket nagyon megnézném a jobboson, agilis kisk..nek tűnik, mint puig szélsőben.
a jobb oldalon hogy nem megy támadás az nem csak feltétlenül gríz hibája, elég megnézni ki a jobb bunkó, remélem a fradi lát majd benne fantáziát oda talán jogosan férne be.
“...I like the idea of a black sun; like a black hole is space, sucking everything into darkness, where we came from and where we’re heading...”
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2020.10.01. 20:42:50

Barca_10 írta:
2020.10.01. 20:38:08
gyorsan elengedtük ezt a szezont is :lol: jó lesz kettős emberhátránnyal kezdeni minden meccset.
3as hatrany busi, sr, griez.

Jo lenne idovel helyettuk dest, pjanic meg dembele vagy trincao
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Barca_10
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1489
Csatlakozott: 2009.06.27. 15:50:43

2020.10.01. 20:38:08

gyorsan elengedtük ezt a szezont is :lol: jó lesz kettős emberhátránnyal kezdeni minden meccset.
“...I like the idea of a black sun; like a black hole is space, sucking everything into darkness, where we came from and where we’re heading...”
Samper
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3846
Csatlakozott: 2014.10.22. 16:22:27

2020.10.01. 20:36:35

Tomix354 írta:
2020.10.01. 20:30:13
Remélem ez az utolsó, hogy Busi kezdő és a következő meccsen már Pjanic lesz. Grízessel kell még valami kezdeni, de lássuk mit alkot ma.
Alkotástól függetlenül egy árva hír sem volt arról, hogy hétfőig bárki vinni akarná.
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15446
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2020.10.01. 20:35:05

visca el barca írta:
2020.10.01. 20:16:27
Ugyanaz a kezdo mint a villarreal ellen

Neto- sr piq lenglet alba - busi, de jong - griez, cou, fati - messi
:lol: :lol:
Tomix354 írta:
2020.10.01. 20:30:13
Remélem ez az utolsó, hogy Busi kezdő és a következő meccsen már Pjanic lesz.
és itt láthatunk egy márciusi posztot is a jövőből.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Tomix354
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1054
Csatlakozott: 2018.03.09. 21:22:40

2020.10.01. 20:30:13

Remélem ez az utolsó, hogy Busi kezdő és a következő meccsen már Pjanic lesz. Grízessel kell még valami kezdeni, de lássuk mit alkot ma.
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2020.10.01. 20:16:27

Ugyanaz a kezdo mint a villarreal ellen

Neto- sr piq lenglet alba - busi, de jong - griez, cou, fati - messi
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
Sinya22
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3301
Csatlakozott: 2017.08.21. 17:40:25

2020.10.01. 13:01:10

MessiNeymarSuarez írta:
2020.10.01. 10:10:49
Na mibe hogy majd a Vigoi átkot Busi kezdetésével akarja majd Koeman megtörni? :lol: Hihetetlen továbbra is a 8-2 után
Hát ha nézte a Villareal elleni meccset,akkor ma Pjanic kezd. Ha meg nem,akkor Busi. :D
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10105
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2020.10.01. 10:10:49

Na mibe hogy majd a Vigoi átkot Busi kezdetésével akarja majd Koeman megtörni? :lol: Hihetetlen továbbra is a 8-2 után
Peter
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3287
Csatlakozott: 2019.09.04. 02:22:17

2020.09.30. 17:33:23

Messidona10 írta:
2020.09.30. 16:48:43
Peter írta:
2020.09.30. 16:31:31
Nem akarok rosszmájú lenni, de szerintem Alba gólpassza (első gól) Messinek lett volna címezve, csak Fati nem pöcsölt.....Cou pedig még a Münchenből hozott ösztönök alapján passzolt..... :roll:
(Ezt most nem tudom, hogy irónia-e, ha igen, akkor nem jött át, ez esetben elnézést) Pedig sikerült rosszmájúnak lenned. Ha valami jó történik, akkor cáfoljuk meg, vagy fogjuk a Bayernre?! :D Azért esélyt adjunk már a dolgoknak...

Szerintem biztató volt az első meccs, volt lendület a játékban, nyíltak meg területek. Fati és Alba nekem nagyon pozitív volt (előbbit nem akarom magyarázni, utóbbinál meg végre látni lehetett az akarást), Coutinho is tetszett.
Irónia volt....nem is gondoltam másra....Cou esetében dettó.....!!!
Fati jókor volt jó helyen, ott kellett lennie, nem is pöcsölt....Cou jól látott a pályán....ez a lényeg!
Ami miatt valóban rosszmájú lehetett volna, hogy mindent Leora tolunk, ez most nem helytálló és remélem a jövőben sem lesz az.....!
Barca_10
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1489
Csatlakozott: 2009.06.27. 15:50:43

2020.09.30. 16:49:42

Peter írta:
2020.09.30. 16:31:31

Nem akarok rosszmájú lenni, de szerintem Alba gólpassza (első gól) Messinek lett volna címezve, csak Fati nem pöcsölt.....Cou pedig még a Münchenből hozott ösztönök alapján passzolt..... :roll:
Pont ez is a jó Fatiban, nem Messit keresi állandóan és nem gondolja meg kètszer hogy lőjjön. Kellett már egy ilyen ember a csapatba.
“...I like the idea of a black sun; like a black hole is space, sucking everything into darkness, where we came from and where we’re heading...”
Avatar
Messidona10
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1642
Csatlakozott: 2007.12.19. 18:44:50

2020.09.30. 16:48:43

Peter írta:
2020.09.30. 16:31:31
Nem akarok rosszmájú lenni, de szerintem Alba gólpassza (első gól) Messinek lett volna címezve, csak Fati nem pöcsölt.....Cou pedig még a Münchenből hozott ösztönök alapján passzolt..... :roll:
(Ezt most nem tudom, hogy irónia-e, ha igen, akkor nem jött át, ez esetben elnézést) Pedig sikerült rosszmájúnak lenned. Ha valami jó történik, akkor cáfoljuk meg, vagy fogjuk a Bayernre?! :D Azért esélyt adjunk már a dolgoknak...

Szerintem biztató volt az első meccs, volt lendület a játékban, nyíltak meg területek. Fati és Alba nekem nagyon pozitív volt (előbbit nem akarom magyarázni, utóbbinál meg végre látni lehetett az akarást), Coutinho is tetszett.
Peter
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3287
Csatlakozott: 2019.09.04. 02:22:17

2020.09.30. 16:31:31

csababarca írta:
2020.09.28. 14:50:44
Bőven jó volt, főleg első félidő, engem meg is lepett.
Pl Fati második gólja klasszikusan olyan gól volt, amilyet az utóbbi 2 évben nem rúgtunk, mert ott Messi kapta volna, hiába volt rosszabb pozícióban. Cou meg kilőtte Fatit vele, és jött a gól.
Ezek kellenek, 3-4 passz, és helyzet, nem tötymörögni.
Dest remélem jön, Roberto jobbvédőben (meg bárhol) kínszenvedés, Busquets meg...no comment.
Nem akarok rosszmájú lenni, de szerintem Alba gólpassza (első gól) Messinek lett volna címezve, csak Fati nem pöcsölt.....Cou pedig még a Münchenből hozott ösztönök alapján passzolt..... :roll:
Avatar
bence0330
Az Év Fórumozója 2022
Hozzászólások: 7250
Csatlakozott: 2020.07.16. 19:01:18
Tartózkodási hely: Pécs

2020.09.30. 13:22:46

Én a pozitívumokhoz egyértelműen hozzáadnám Pjanicot. Nem vártam tőle azt, amit visszaült gyenge második félidőben művelt, olyan agresszív kilépései és labdaszerzései voltak, hogy csak néztem, és még 1-2 ígéretes, de pár centit tévesztő kreatív indítása is volt. Szerintem ha nem áll be, akár kaphattunk is volna gólt ott az utolsó 10 perc környékén. Nagyon remélem, hogy kezdőként is tudja majd ezt hozni.

Messi nem volt gyenge, inkább talán szürke közepes.
Én még bízom Koemanban, és abban, hogy Fatit pont azért szedte le, mert a legjobb játékos most messze a Barcában. Sűrű a szezon, és tavaly is folyton lenyilatkozta a családja, hogy fizikailag nem elég erős még kezdőnek. És őt még le szabad szedni, szabad pihentetni, mikor felesleges már benn tartani (sajna Messivel ellentétben, akinek most jót tett volna fél óra padozás)

Szerintem Grieznek még van 5 meccse kb, vagy annyi sem. Remélem, nem talál addig valami meccset eldöntő gólt vagy duplát, mert az szuper abban a pillanatban, de hosszútávon kivégezné a jobb oldalt. Mikor kiadták a végén a statot hogy a támadások 11%-a ment jobboldalon, arra gondoltam, hogy ezt remélem Koeman is látni fogja...

Nekem a tavalyi szidott tengelyből Piqué és Alba nagyon tetszett. P. végig jól helyezkedett hátul, több helyzetet előzőtt meg kitűnő helyezkedéssel, és mikor egyszer visszasprintbe kellett belemennie egyedül, azt is simán megoldotta. Tavaly nem volt túl jó éve, de szerintem még 1-2 évig mindketten tudnak Barca-szinten játszani.

De Jong valami botrányosan gyenge, remélem hamar összekapja magát és nem kerül ő is a Barca sztártemetőjébe. Ha nem, akkor viszont látni kéne, hogy még Puig is jobb lenne ott, hiába nem a posztja.

És lehet szidni a Villarreált, de szerintem egyszerűen nem adtunk nekik sanszot a kibontakozásra. A spanyol liga 4.-5. legjobb csapata, és egyben egyik legfélelmetesebb támadói ellen (én konkrétan a 2. helyre tenném őket ebben a szekcióban, akár még Reál elé is) még a magához képest gyenge B-DJ duó is megszűrte a támadásokat, ha meg mégsem, Piqué remekül helytállt mindig. Egy elég erős csapatot vertünk meg eléggé egy félidő alatt, és szerintem egyáltalán nem voltak gyengék. Fekszik nekünk a stílusuk, mert nyíltak és támadásorientáltak, de ettől még nagyon jó ez a 4-0, főleg, hogy lehetett volna több is, ha akarjuk. De nagyon helyesen leálltunk a 2. félidőben. Inkább legyen 4-2 a vége, és maradjunk jó erőnlétben, mint 6-0 és elfáradjunk a 3. meccsen egy héten belül.
ter Stegen; Cancelo - Cubarsí - Araujo - Koundé; Gündogan - Christensen - Pedri; Felix - Lewy - Raphinha
Joke
Barça C
Hozzászólások: 18
Csatlakozott: 2019.05.29. 13:16:34

2020.09.28. 15:56:28

Bevallom, én hideg fejjel ültem a készülék elé, mert már oly sokszor csalódtam, hogy most - önvédelemből - jóval kisebb volt az elvárásom.
Én a teljes fiatalítás mellett voltam eddig és ezután is, tehát a védelem összetétele - nálam bátortalan, továbbra is. De hát a keret ... mondhatják... bár Todibo és Araujo azért csak ott voltak.
A középpálya .. szerintem Puig nélkül nem Barcás és ezt az egész meccsre elmondható.
Elöl meg az egyetlen fiatal megoldotta.

A cserék után - és a biztos vezetés tudatában lehetett volna más a játék, de..
Az előre játszó cseréink Trincao és Dembele úgy mentek fel, ahogy a nyeretlen kétévesek, hogy "ha most nem lövök gólt, sose kerülök be újra" ezért Trincao cselezet és lőtt, Dembele csak cselezett , de mondjuk átadás egyik neve mellé sem került felírásra. Hogy ebből mennyi az edző és menny a játékos-ego hibája, nem tudom.
Pjanic beállt és otthonosan mozgott, míg Pedri elveszett a "nagyok" között.
Őszintén? Ennél Puig álomból ébresztve, bekötött szemmel is többet lehoz, de hát Ő nem Koemann felfedezettje.
Pedig szívesen megnéztem, volna a fiatalokat Trincaot és Fatit akkor, amikor az erejével kicsit elkészült Coutinho-t egy igazi energiabomba Puig mozgat.

Mindezzel együtt azért ez a meccs nézhető volt, a teljesítmény elfogadható - ha a tavalyi év a mérce és nem "A" Barcelona.
De nyilván lesz ez jobb is és nem csak 40 percig, mert az tavaly is ment.
És a cserék (Busi, Grizi le) - jó irány!
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15446
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2020.09.28. 14:50:44

Bőven jó volt, főleg első félidő, engem meg is lepett.
Pl Fati második gólja klasszikusan olyan gól volt, amilyet az utóbbi 2 évben nem rúgtunk, mert ott Messi kapta volna, hiába volt rosszabb pozícióban. Cou meg kilőtte Fatit vele, és jött a gól.
Ezek kellenek, 3-4 passz, és helyzet, nem tötymörögni.

Szerintem a tegnapiból ki lehet indulni, kérdés az, hogy tudunk e normális hozzáállással focizni hosszútávon, vagy jön a szokásos pár forduló múlva elő a régi sablonokkal taktika, aztán a bukták.
EV is ígéretesen indult, Setien is variált, majd ahogy telt az idő, szépen elült a lelkesedés.
Ezt kell Koemannak máshogy csinálnia.

Dest remélem jön, Roberto jobbvédőben (meg bárhol) kínszenvedés, Busquets meg...no comment.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7416
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2020.09.28. 14:32:24

Hát igen. Ha nem 8 góllal verünk valakit, akkor már megy az elégedetlenség. Cou nekem nagyon kellemes meglepetés meglepetés volt, Fatival nagyon érezték egymást, ha az a 2 lövése nem pattan le a blokkról, lehet, hogy láttunk volna egy nagy gólt.

Nekem ami a legszeembetűnőbb volt, hogy végre voltak kontrák. 20 perc alatt több lendületes megindulás volt, mint tavaly két meccs alatt. Jöttek is a gólok belőle. Mindkétszer Lengletől indult az akció és néhány húzással már helyzetbe lehetett hozni a támadót és nem a folyamatosan alljunk meg és várjuk be Messit tötyörgés ment. Jó lenne, ha ez nem tűnne el a játékból. Persze az is kellett, hogy legyen terület, de megvannak hozzá a játékosok, hogy ez is egy fegyver legyen. Lucho alatt volt utoljára ilyen, és rendesen működött is.
A kezdőcsapatból én még nem indulnék ki. Pjanic nemrég érkezett és a korona miatt volt kb. 2-3 edzése, sanszos volt, hogy nem fog kezdeni, jobbhátvédünk meg jelenleg csak SR van. Ha még novemberben is ő lesz az első számó jh, akkor tényleg azt mondom, hogy nagy gond van, de egyelőre még a helyére sem igazoltunk senkit.

Busquets az Busquets, erről leírta mindenki a véleményét, nincs is mit hozzátenni, remélem Pjanic ki fogja szorítani. Az viszont "reménykeltő", hogy Koeman már az első meccsén lecseréli a 0 km-es Pjanicra.
De Jong elég körülményes volt, adott néhány mélységi labdát SR-nek, de olykor nagyon sokat tekergett, amiből labdaeladások lettek, erre oda kell figyelni.
Elől valamit kezdenie kell Koeman-nak, mert elég nagy a káosz, talán az új elnökség már nem fog ágálni Griezmann eladása ellen, az már nem az ők renoméját rombolná.
De ha ennyire center kellene ott van Braithwaite, aki minőségben nem a top, de ha igazi kilencesre lenne szükség, akkor inkább ő mint Griezmann.
Az egyik, ha nem a legnagyobb negatívum számomra az inkább a gyenge helyzetkihasználás, ami már az előszezonban is jellemző volt. Ennyi lehetőséget luxus elcseszni, mert máskor iszonyatosan visszaüthet.

Akik nagyon kárognak, vagy a 3-4. helyre várnak minket ajánlom megtekintésre a Real eddigi meccseit. Ha olyan eredmények, meg olyan játék lenne, szerintem be kéne zárni a fórumot, mégis az megy, hogy mennyivel előbbre tartanak.
Az a Bayern aki ezzel a játékkal rommá verne minket most kapott egy négyest a Hoffenheimtől, plusz a Sevillat is éppen hogy meg tudta verni a hosszabbításban, aki egy kiszenvedett győzelemmel indított a Cadíz ellen.
Nehogy azt higgyük már, hogy mindenhol kolbászból van a kerítés, ha majd novemberben sem látszik koncepció vagy gyenge egyéni teljesítmények lesznek és még az eredmények sem jönnek lehet kongatni a vészharangokat. Mellesleg
azt se felejtsük el, hogy nekünk ez volt még az első igazi meccsünk, ahhoz képest elég korrekt volt, és nem arról szólt hogy Messi villant kettőt-hármat.
Forca Barca!!!!
hau30
Capitá del Barça
Hozzászólások: 845
Csatlakozott: 2008.05.19. 19:31:35
Tartózkodási hely: Pécs

2020.09.28. 13:05:22

Peter írta:
2020.09.28. 12:36:46
Ami nagyon feltünő volt tegnap.....számtalan remek lehetőség adódott 16-20 m-re a Villareal kaputól átlövésre....és senki nem vállalta el....labdaátvét majd visszapassz vagy oldalra....
Igen ez nekem is feltűnt. Volt néhány jó lehetőség az átlövésre, csak hát ez a Barca...meg a legtöbb szitu busquetsre jött ki, akibe meg kódolva van, hogy csak hátra, vagy oldalt nézzen.
pep71
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1102
Csatlakozott: 2011.08.30. 00:28:51

2020.09.28. 13:01:56

Pedri-ben miért lát többet mint Puig-ben Koeman? Én eddig semmi különlegeset nem láttam tőle, Puig jobb spíler sztem, ráadásul Pedri sem egy izomkolosszus.
Peter
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3287
Csatlakozott: 2019.09.04. 02:22:17

2020.09.28. 12:36:46

Ami nagyon feltünő volt tegnap.....számtalan remek lehetőség adódott 16-20 m-re a Villareal kaputól átlövésre....és senki nem vállalta el....labdaátvét majd visszapassz vagy oldalra....
tl
Barça B
Hozzászólások: 64
Csatlakozott: 2011.04.28. 14:38:01

2020.09.28. 12:20:30

fanbarca írta:
2020.09.28. 11:07:37
tl írta:
2020.09.28. 10:49:51
Gyenge kezdésnek tartom, hogy egy 17 éves gyerek nélkül nem tudtunk egy épkézláb gólt összehozni (öngólt nem számítom annak, a 11-est is Fati harcolta ki), a támadásban mindenki álldogál, Griezmann jelentősége az összjátékban a partjelzőéhez mérhető. Mindezt egy harmatgyenge Villarreal ellen, akit tegnap Karakószörcsök is megvert volna.
Ne haragudj, de ez most egy jó nagy hülyeség volt.

1. Egyrészt nem azért volt Fati jó, mert a Villareal gyenge. Meg lehet nézni, hogy mostanában jellemzően felkészültebbek a fiatalok. Alphonso Davies, Haaland és Sancho a Bundesligában oktat, Greenwood, Mount és Trent ott van a PL-ben, Tonali és Kulusevski a Serie A-ban, a La Ligaban meg Fati, Rodrygo, Vinicius és tegnap is Kubo volt a legjobb a Villarealnál. Örüljünk, hogy van egy ekkora tehetségünk, aki ezzel a teljesítménnyel 24-25 évesen is bőven elégedett lehet, de addig még irtózatosan sokat fejlődhet.

2. Sok helyzetet dolgoztunk ki (18 kapura lövés, Asenjo 6 védést mutatott be, nem véletlenül lett magasan a Villareal legjobb játékosa), sok bemozgás volt, Messi osztogatta a passzokat, Alba sokszor nagyon szépen futott be, de Coutinho, Trincao és Pedri is jól mozgott. Egyedül Grizesre lehet komolyabb panasz, illetve talán picit Messire.

3. Mi az, hogy nélküle nem tudtunk gólt rúgni? Máskor ugyanezt mondjuk Messire. Nyilván nem rúg gólt Coutinho, ha rúg 3-at Fati. Fati meg nem rúg gólt, ha rúg 3-at Messi. És egyikük se rúg gólt, ha rúg 2-t Griezmann. És ennyi góllal bőven lehet meccset nyerni. Ha az öngól nem öngól, Busquets ajtó ablak helyzetben van és simán belőheti. Fejezzük már be ezt a hülyeséget, mit vártatok volna, 8 gólt? Ez nem a Barca-Bayern, a 4-0-val pedig akármelyik edző elégedett lett volna.

Nem, nem azt mondom, hogy világverőek vagyunk. De azért ami sok, az sok.
Úgy látom nem tanítottak meg kultúráltan megnyilvánulni. Attól még hogy valaki nem ért veled egyet, nem feltétlenül mond hülyeséget.

1. Nem hoztam összefüggésbe Fati jó formáját a Villarreal teljesítményével. Pont ellenkezőleg: azt mondtam hogy rajta kívül nem nagyon volt jó teljesítmény.

2. Igen Alba tényleg befutott párszor, de a foci nem statisztika. A játék képe gyenge volt, egy gyenge csapat ellen. És igen, támadásban legtöbbször álldogálás volt, kevés kivétellel. Lehet hogy nem ugyanazt a meccset néztük.

3. Mi az? Hát az, hogyha ő nincs a pályán, akkor valszeg nem rúgunk gólt. A mondandód többi részével nem értek egyet: attól még hogy Fati rúg 3-at, a többiek is rúghatnak gólt. Nem is olyan régen egy ilyen gyenge csapat 8-assal ment haza, 5-6 gólszerzővel, és a gólok egyike sem pontrúgás volt, szinte mindegyik szép összjátékból született. Annyi gólpassz volt, ahány gól. Igen, én egy ilyen játék képével lettem volna elégedett. Tudom, nem tartunk itt, de legalább a fejlődés látszana. Nem teszi.
drobika
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1412
Csatlakozott: 2017.10.12. 11:54:08
Tartózkodási hely: Pécs

2020.09.28. 11:55:20

Peter írta:
2020.09.28. 11:44:55
Ideális partner volt a Villareal....Fati önmagáért beszél, Messinek volt néhány ötletes passza....Alba igyekezett.....Cou detto....de Jong, Busi középpálya ilyen ellenfél ellen működött, Busi eladott lebdái ellenére is, de nem tudott kitűnni ez a középpálya ebben a mezőnyben, ami nem túl biztató....védelmünk nem igazán volt próbatételnek kitéve....cserék jöhettek volna előbb....közepes iramú, átlagos La liga meccs volt, az átlegnál több góllal.....hurráhangulatnak semmi alapja....később majd lesz mire hivatkozni, hogy bezzeg a Villareal ellen sikerült.....ahogy nyáron is volt....helyén kell kezelni az eredményt....
Nagyjából egyetértek, bár a Busi, De Jong páros hogy működött volna, az szerintem kicsit túlzó... Nem kaptunk gólt az eladott labdáikból, pedig simán kaphattunk volna kettőt hármat... Egy jobb csapattól.
Ami még itt is nagyon kirívó volt az a jobbhátvéd... Sajnos.
Válasz küldése