Ousmane Dembélé

Ki hogy teljesített legutóbb? Ki milyen formát mutat, kik a kedvenceid? Mondd el itt! - Az első csapat játékosai, a La Masia, a vezetőedző és a régmúlt csillagai kapnak itt helyet.
Avatar
westerngom
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1527
Csatlakozott: 2007.12.15. 21:33:00
Tartózkodási hely: West Side

2020.10.05. 21:00:16

MatyiG írta:
2020.10.05. 20:12:12
Arra tudok tippelni, hogy Pedri munkabírása, védekezése a legjobb a három játékos közül, és egyelőre ezért kap ő lehetőséget.
:lol:
Arra a 20 percre a meccs végén, aztán nagy munkabírás és védekező képesség kellet. Ha már védekezés, akkor inkább Pjanics jöhetett volna hamarabb az ólommadár helyett.
A csokinyuszi szétkontrázta volna a baloldalon a Sevilla fáradó védelmét, mert egyértelműen hatékonyabb lett volna posztra, mint szélső támadó.
Szerencsére, nem én hozom a döntéseket, így meg is nyertük a meccset, vagy nem? :mrgreen:
Avatar
westerngom
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1527
Csatlakozott: 2007.12.15. 21:33:00
Tartózkodási hely: West Side

2020.10.05. 20:47:44

MatyiG írta:
2020.10.05. 17:01:00
westerngom írta:
2020.10.05. 15:14:29

Ez igen, frappáns, építő hozzászólás....
Bembele biztos kérte Koeman-t, hogy balszélső támadóként a posztidegen, 2. meccses 17 éves Pedri-t (Attacking Midfield) küldje a pályára a Sevilla ellen, megbontani a széleken a stabil védelmüket.
Sikerült is.., ja nem.
Valószínűleg nem véletlen, hogy egy 17 éves gyerek előrébb van nála a sorban.
Komoly rálátással bírt ez a hozzászólás is, akár csak az edzői döntés, mivel a két játékos teljesen két különböző poszton szerepel a csapatban.
Ez a fajta nevelő szándék, fegyelmezés, "büntetés" legrosszabb formája, hogy padra dobjuk a csapat szempontjából a posztra legideálisabb játékost tétmeccsen és helyette posztidegen, újonnan érkezett, fiatal, rutintalan játékost küldjük fel a pályára, egy hónapja még szuperkupa döntőt játszó Sevilla ellen, ami nem utolsó sorban komoly falatnak tűnt még a Bayernek is.

Lehet, fikázni, gyökerezni, suttyózni a buta afroeurópai - négert akartam írni, csak azt nem lehet - gyereket, mert talán az is a viselkedése, életvitele, munkamorálja alapján, de a képességeit, tudását elvitatni tőle emberi gyarlóság és szimpla rosszindulat.
Ennél a klubnál olyan csodálatos vezetők és segítő személyzet van, a jól felkészült szakmai stábról nem is beszélve, hogy talán ki lehetne aknázni úgy Dembele képességeit és tudását, hogy nem a csapat kárára tesszük, ha már sikerült ennyi pénzért megvenni és örült fizetést kínálni neki.
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18359
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2020.10.05. 20:12:12

Arra tudok tippelni, hogy Pedri munkabírása, védekezése a legjobb a három játékos közül, és egyelőre ezért kap ő lehetőséget.
johdepp
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 273
Csatlakozott: 2009.10.02. 18:23:01

2020.10.05. 17:20:07

MatyiG írta:
2020.10.05. 17:01:00
Valószínűleg nem véletlen, hogy egy 17 éves gyerek előrébb van nála a sorban.
Én messzemenő következtetéseket nem vonnék le semmiből. Nem tudom elképzelni, hogy mondjuk Puig rosszabbul dolgozna, vagy rosszabb játékos lenne, mint ez a Pedri csávó, aztán még kevesebbet játszott, mint Oszmán. Csak nyilván következetesen meg kell mutatni, hogy ki melyik oldalán áll a pélónak. Bemutatja most Puignak, hogy: "Ugye én megmondtam! Csak azért sem játszol, mer' nem akartál engedelmesen elhúzni a csapattól". Nyilván Dembélével is van valami. Lehet, a késése, lehet, mer' "nem jól mozog edzésen", lehet, mert nem akart elmenni a MU-ba (ahogy Puig sem akart elmenni. Hasonlóság, véletlen?), lehet, az a baja, mint mondjuk annak idején Aragonésnek volt Valdessel, hogy neki volt haja, az öreg meg kopaszodott, ezért nem hívta be a válogatottba. Őszintén nem tudom amúgy elképzelni, hogy nem tudna hozni Dembélé Griezmannál jobb szintet. Vagy akár mondjuk tegnap Fati cseréjeként valamit. Vagy úgy egyáltalán. De hát igazából megszoktam ennél a csapatnál, hogy jönnek az edzők, aztán valamilyen oknál fogva nem adnak esélyt sem olyan játékosnak, akinek lehetne adni esélyt. Vagy az ellentét jön, ráizgulnak valakire, és tolják, mint az állat, pedig aztán nem kéne annyira. Mint annak idején Enriquének volt Gumbau a beidegződése, pedig attól a gyerektől én majdnem besírtam mindig, mikor hozzá került a labda.
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15406
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2020.10.05. 17:17:47

MatyiG írta:
2020.10.05. 17:01:00

Valószínűleg nem véletlen, hogy egy 17 éves gyerek előrébb van nála a sorban.
Pedrivel nem is egy poszt, szóval nem értem.
Fati meg persze nem véletlen, mert hozza magát.

ettől függetlenül ha már itt marad, és épp nem sérült, akkor beugrósként lehetne használni, előbb tenném be bármikor mint ezt a Pedrit, főleg hogy Pedri nem szélső.

Kupában pl szívesen megnéznék egy Pedri-Fati-Dembele-Trincao sort, ahol Pedri a saját posztján játszik, csatárok mögött.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára csababarca 2020.10.05. 17:20:38-kor.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18359
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2020.10.05. 17:01:00

westerngom írta:
2020.10.05. 15:14:29
Leon írta:
2020.10.05. 13:03:35
Eddig nagy hasznára van a csapatnak és még le sem sérült. :mrgreen:
Ez igen, frappáns, építő hozzászólás....
Bembele biztos kérte Koeman-t, hogy balszélső támadóként a posztidegen, 2. meccses 17 éves Pedri-t (Attacking Midfield) küldje a pályára a Sevilla ellen, megbontani a széleken a stabil védelmüket.
Sikerült is.., ja nem.
Valószínűleg nem véletlen, hogy egy 17 éves gyerek előrébb van nála a sorban.
Avatar
westerngom
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1527
Csatlakozott: 2007.12.15. 21:33:00
Tartózkodási hely: West Side

2020.10.05. 15:14:29

Leon írta:
2020.10.05. 13:03:35
Eddig nagy hasznára van a csapatnak és még le sem sérült. :mrgreen:
Ez igen, frappáns, építő hozzászólás....
Bembele biztos kérte Koeman-t, hogy balszélső támadóként a posztidegen, 2. meccses 17 éves Pedri-t (Attacking Midfield) küldje a pályára a Sevilla ellen, megbontani a széleken a stabil védelmüket.
Sikerült is.., ja nem.
Avatar
Leon
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2578
Csatlakozott: 2014.02.17. 16:20:26
Tartózkodási hely: Balkán sarkán

2020.10.05. 13:03:35

Eddig nagy hasznára van a csapatnak és még le sem sérült. :mrgreen:
Messi campion del Mundo 2022. G.O.A.T.

Gianluigi Buffon (a Messivel való találkozásról 2013-ban): Meg kellett érintenem Messit, hogy megbizonyosodjak róla, olyan ember, mint mi.

L4wandowski

Tito per sempre etern.Infinite Iniesta Grácies Xavi, Grácies Piqué!

Grácies Messi!
Avatar
Feast4
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3531
Csatlakozott: 2014.05.01. 21:54:54

2020.09.30. 12:09:29

Rengeteg, játékos volt akikkel brutáll mennyi gond volt mégis sokra vitték. Beckham például egy viselkedészavaros hülye volt. Ferguson és Ő is a mai napig elmondják, hogy rengeteg vita, konfliktus és balhé volt köztük, holott Ferguson eléggé apafigura volt számára.

Cantona híresen vadbarom volt, mégis sokra vitte. Ronaldinho azt se tudta sokáig hol az edzőpálya, láttuk mi lett.

Ugyanakkor volt, akivel a jó Isten e jutott semmire pl. Adriano Ribeiro, Bendtner. Pedig megvolt bennük a képesség.

Nem tudom, hogy ha nem EV, és ha nem Setién az edzőnk hol tartana a srác most. Valahogy egyiküket se a problémás fiút kezelő edzőnek látom. És azt se hiszem, hogy külön volt valaki aki foglalkozott vele, hogy a srác fejben nagyon nincs profi szintjén. Lehet, ha valamelyik idősebb játékostársa részére ki lett volna adva, hogy figyelj egy kicsit mentorálni kéne, mert nagyon meg van menve fejben, talán segít. De ezeken kár meditálni.

Azzal amúgy teljesen egyetértek, hogy hihetetlen kulturális különbségek vannak ember és ember közt, főleg ha országok választják el őket. Az egyik legjobb barátom felesége nigériai. Hiába itt él már 10 éve, bizonyos dolgok amik nekünk teljesen egyértelműek, azokon mai napig megakad. Azt is látom, hogy nem is lesz egyértelmű neki soha ez vagy az mint nekünk, pedig egy négy nyelven beszélő nem is a csóróságból jött két diplomás 31 éves nőről beszélünk. Úgyhogy simán elhiszem, hogy a nyomorból menekülő család csodagyereke, nem egy penge.

Az meg, hogy a klubnak le kellett volna jobban káderezni. Könyörgöm az ügynöke is mondta, hogy nehéz eset. Ennél jobban nem nagyon lehet. Ha ennek ellenére leigazoljuk, akkor most vagy az van, hogy kap egy komplett szakmai stábot, hogy fejben hozzáállásban rendbe tegyék. Vagy akkor hagyjuk nőni mint a gombát és lesz ami lesz. A múltkor olvastam, hogy 4 év után még mindig csak alapmondatokat tud spanyolul. Na ha nem tudsz barátkozni, akkor marha nehéz beilleszkedni. Stegen egy év után beszélt spanyolul és két év után simán adott spanyolul interjút, pedig egy szót sem beszélt amikor idejött.

Szerintem ezek a dolgok az itteni karrierjére nagyon rányomták a jegyüket.

Mondjuk azt sem mondom, hogy a klub hibája. Van akivel nem lehet mihez kezdeni. Azt nem tudjuk igazából, hogy a beilleszkedését mennyire segítették, csak azt látjuk hogy a pályán nem nagyon találja a helyét és többet sérült mint Reus.
Kép
Avatar
Xavier Hernandez
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 265
Csatlakozott: 2018.01.04. 22:42:42
Tartózkodási hely: Barcelona

2020.09.29. 20:50:48

SlowFlow írta:
2020.09.29. 17:10:38
Xavier Hernandez írta:
2020.09.29. 12:53:14
Dembélé második generációs mauritániai bevándorló. Nem mentegetni akarom, de én jártam Mauritániában 2008-ban, akkor kulturálisan kb 1000, technikailag 300 évvel voltak Európa mögött. Elképesztően nyomorult ország, ipar, mezőgazdaság, közszolgáltatások gyakorlatilag csak nyomokban léteznek. A szülei innét jöttek, nyilván nem sokat tudtak továbbadni a srácnak
Érdekes infó, biztosan ez is egy fontos összetevő a kialakult helyzetben.
Nekem az nem világos, hogy a klub miért nem scoutolta le őt jobban. A származása, neveltetése, szociális kapcsolatai és életvitele elég könnyen feltárható és ilyen pénzmozgásnál el is várható, hogy alaposan megismerjék a játékost.
Én személy szerint egyébként semmit nem látok benne. Ha éppen egészséges és be is áll, nekem mindig egy outsidernek tűnik, akin nem látszik motiváltság, nem is igazán érti a játékot. Ha labdát kap, akkor próbálkozik, de amint elveszíti, nem jön be a csel, messzire pattan, azonnal passzívvá válik és úgy néz ki, mint aki tesz az egészre. Alacsony intenzitás, kis játékintelligencia, negatív karakter a pályán. A lövőcsel nagyon fancy és a sebességét is lehet használni, de nálam ezek nem ellensúlyozzák az előbbieket, remélem egy perc játékidőt sem kap Fati kárára.
Egyetértek, én sem láttam benne sokat már az elején sem, motiváltsága, játékintelligenciája, fegyelmezettsége nem üti meg a Barcában elvárt szintet. A Neymar távozása utáni pánikban igazolták le, jóval a valós értéke feletti áron. Talán a pánikhelyzet miatt nem végeztek komoly háttérelemzéseket, vagy az ügynöke volt nagyon jó, vagy csak a Barca menedzsmentje nézte be megint nagyon - nem tudom, de ez ma már nem is érdekes. Itt van a srác, és ha már leigazolták egy spanyol kiscsapat teljes évi költségvetésének megfelelő összegért, akkor ki kellene aknázni a benne rejlő potenciált. Ahogy írod, gyors, ügyesen cselez, mindkét lábával jó, és még fiatal - talán embert lehet még belőle faragni. Nem is értettem ezt már Umtitinél sem, miért nem tudnak melléjük adni egy mentális trénert, aki segítené az ilyen problémás játékosokat a helyes döntések meghozatalában, a profi játékoshoz illő életvitel kialakításában? Elképesztően nagy baj lehet a klubban, hogy érdemben nem foglalkoztak eddig ezzel, pedig a PL csapatoknál már évek óta mindenhol van pszichológiai támogatás. Itt ezzel meggyőződésem szerint nem törődnek kellő mértékben, miközben milliókat adnak mentálisan fejletlen gyerekemberek kezébe, és várják a csodát...
Zozzy 5
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8563
Csatlakozott: 2006.11.04. 10:20:50
Tartózkodási hely: Debrecen

2020.09.29. 18:02:39

Barcahun írta:
2020.09.29. 12:45:13
Azt hogy Grizi helyére menne, lehet Dembi kétlábas iszonyat tehetség, de 0 a munkavégzése, az akarata nincs meg, és jelleme sem, hogy profi legyen, Grizi szenved, de minden mozzanatába látom a csávón akar, néha lehet már görcsösen, de motivált és profi, és el fog jönni az idő visszanyeri a formáját és megtalálja a helyét.
Dembit meg el kell adni, vagy beszámítani egy transzferba, mert most még 40-et érhet, CSAK 100 millát buknánk vele, de amint lesérül megint tényleg ingyen fog menni, mert senkinek nem kell.
Griezmannrol az 57. meccsen derül ki sorozatban h ütik egymást Messivel, egyszerűen nem bír el 2 bal lábas kötetlen embert a csatar mögött a kezdő. A tipikus példája az ő esete nálunk annak a mondanak h "amit erőltetni kell, azt nem kell erőltetni". Jó h profi és küzd de fáj nézni ahogyan jelen van. Ellenben egy Dembele Fati 2 szél egy normális centerrel (aminek a szükségét valamiért nem érzik Barcelonában egyelőre) sztem tudna ütni. De nyilván Dembelenek is ez az uccso esélye, ha idén is 0 akkor mehet, de Griezmannal kezenfogva. Aztán ki tudja, lehet mindketten tarolnak idén 🙂
SlowFlow
Barça C
Hozzászólások: 22
Csatlakozott: 2020.09.08. 08:10:13

2020.09.29. 17:10:38

Xavier Hernandez írta:
2020.09.29. 12:53:14
Dembélé második generációs mauritániai bevándorló. Nem mentegetni akarom, de én jártam Mauritániában 2008-ban, akkor kulturálisan kb 1000, technikailag 300 évvel voltak Európa mögött. Elképesztően nyomorult ország, ipar, mezőgazdaság, közszolgáltatások gyakorlatilag csak nyomokban léteznek. A szülei innét jöttek, nyilván nem sokat tudtak továbbadni a srácnak
Érdekes infó, biztosan ez is egy fontos összetevő a kialakult helyzetben.
Nekem az nem világos, hogy a klub miért nem scoutolta le őt jobban. A származása, neveltetése, szociális kapcsolatai és életvitele elég könnyen feltárható és ilyen pénzmozgásnál el is várható, hogy alaposan megismerjék a játékost.
Én személy szerint egyébként semmit nem látok benne. Ha éppen egészséges és be is áll, nekem mindig egy outsidernek tűnik, akin nem látszik motiváltság, nem is igazán érti a játékot. Ha labdát kap, akkor próbálkozik, de amint elveszíti, nem jön be a csel, messzire pattan, azonnal passzívvá válik és úgy néz ki, mint aki tesz az egészre. Alacsony intenzitás, kis játékintelligencia, negatív karakter a pályán. A lövőcsel nagyon fancy és a sebességét is lehet használni, de nálam ezek nem ellensúlyozzák az előbbieket, remélem egy perc játékidőt sem kap Fati kárára.
Avatar
Xavier Hernandez
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 265
Csatlakozott: 2018.01.04. 22:42:42
Tartózkodási hely: Barcelona

2020.09.29. 16:32:43

Igazából mindannyian egyfajta tudatos hangulatkeltés áldozatai vagyunk. Miért lett ez a dolog egyáltalán publikus? Ráadásul, ha a klub el akarja adni a jövőben, az ilyen hírekkel nem igazán emelik az ázsióját, maguk alatt vágják a fát azzal, hogy Dembélét fegyelmezetlen, ostoba gyerekként festik le - ki fizetne így érte 100m €-t? Ez az egész történet megint a menedzsment aljasságáról árulkodik. A srácról tudott, hogy késős típus, ez van, nem tud profi játékosként élni, küldjenek egy sofőrt érte, és ennyi. Ki kell aknázni a benne rejlő tehetséget, ha már 105m €-t elvitt a kaszából a leigazolása, ehelyett feszültséget szító bulvárhíreket gyártanak a médiának, elterelendő a figyelmet a Bartomeu körüli botrányról.
corol
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1203
Csatlakozott: 2011.04.06. 20:08:57

2020.09.29. 16:22:48

Rohadt jó lenne, ha a Dembelé fanok a 100 milliós igazolásunk elmúlt három évben produkált játékperceivel, eredményeivel, emlékezetes mérkőzéseivel, netán góljaival érvelnének - ha ezek kézzelfoghatóak és meggyőzőek lennének, akkor én is hajlandó volnék talán megbocsájtóbb lenni.
sansz
Capitá del Barça
Hozzászólások: 843
Csatlakozott: 2019.09.23. 11:54:39

2020.09.29. 15:52:59

Ahogy johdepp írta szerintem is többen elvetik a sulykot. Igen, kár volt megvenni, de azért nem kell ellenséget belelátni. Amúgy ilyen sérülés után eléggé atletikusan jött ki belőle, szóval nem csak fifázott és pizzát evett, az fix.
Ronaldo a nagy sérülései után bár vb-t nyert és szívem csücske, de sosem tudott lefogyni.

Vannak késős emberek, amúgy engem is bosszantanak, de ez nem pénzhez kötött. Nem Dembele az egyetlen, aki már volt, hogy késett. Volt, hogy előbb megjelent edzésen, akkor meg egy isten? Ja nem, őt csak gyűlölni szabad.
Még ha kihagyta volna az edzést, akkor megértem a fejfogást, de 15 percet késett az edzés előtti időről..? Ezt azzal behozza, ha nem iszik meg egy kávét. Nagyon szomorú, hogy ennyi elég a gyűlölködésre.

Nem vált be, egyértelmű, de nem ő tehet arról, hogy mennyiért vettük meg, arról sem, hogy sokan a fórumon csorgatták rá a nyálát - szerintem annyira sosem volt jó és a horrorsérüléseiről sem tehet feltétlen.
johdepp
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 273
Csatlakozott: 2009.10.02. 18:23:01

2020.09.29. 15:29:18

Mondjátok, hogy egész éjjel játszik, meg sz*rul étkezik, meg hogy mi mindent csinál és nem csinál a magánéletben. Ezeket amúgy Ti honnét tudjátok, de tényleg? Haverjai vagytok, vagy ismerősei, vagy valami közös ismerősötök van, vagy rokonok vagytok, vagy honnét tudtok ennyi mindent Dembéléről? Hogy egy pohár kólával szokta dícsérni a napot fekvés előtt, meg hogy mennyi pizzát eszik, meg hogy hány játékórát pakol bele a fifába naponta Mbappéval? Ezekről Nektek honnét vannak ilyen pontos információitok? Meg honnét van arról perdöntő infótok, hogy mindig csak pont Dembélé késik edzésekről, és az elmúlt tíz évben soha senki egy percet nem késett? Ja, hogy Laporta idejében nem kellett ilyenekkel takarózni, meg senkit nem érdekelt annak idején, hogy Guardiola szó szerint tonnaszám dobálta ki az ezereurós pénzbüntiket pl. Alvesnek a késésekért? Ja, meg a Mundo írta, akiket Bartó töm a klub pénzéből, szóval nyilván minden egyes hír hamisítatlanul igaz, amit lehoznak?
Lehet nyomni a mantrát, hogy mekkora gyökér a gyerek, nem mondom, hogy nincsen benne valami, de hogy nincs is megfelelően kezelve a szituációja, az is biztos. Lehet mondani, hogy már felnőtt, de ha egyszerűen dobálják a busz alá minden sz*rért (annak idején is hagyták egyedül megrohadni, amikor jöttek az első hírek a videójátékról, meg hogy Valverde "megbüntette" a lelátóval, meg nyomták a pofájába a mikrofont a reptéren, mikor a válogatott szünetről jött haza), meg semmibe nézik, meg a nulla Griezmann játszik helyette, akkor valahol megértem, hogy dac is lehet a gyerekben. Persze, hibás ő is, de ez a fikaáradat, amit itt folyik ellene, az valami egészen gusztustalan méreteket tud ölteni. Elmegy az ember kedve attól is, hogy olvassa a fórumot.
corol
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1203
Csatlakozott: 2011.04.06. 20:08:57

2020.09.29. 15:10:58

Capon, teljesen egyetértek Veled. Egy csőd ez a "gyerek", csak az a baj, hogy már felnőtt - elmúlt 23 éves, baromi drágán - 105 millió euróért - vettük és a Barcánál eltöltött 3 év alatt még semmit nem produkált, de egy vagon pénzt már így is leakasztott..
Ja, hogy egyébként egész éjjeleket tölt video játékokkal, nem vigyáz az étkezésekkel, lezseren elkésik a programokról, az egyesek szerint magánügy.
Nem értem miért védik a védhetetlent.
El kell felejteni a fiút és a leírtakhoz semmi köze, hogy egyébként színes bőrü, Ronaldinho, Samuel Eto, de Ansu Fati is az.
Avatar
Capon
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5390
Csatlakozott: 2005.08.26. 20:17:06
Tartózkodási hely: Budapest VIII-XV-ker Rezervátum

2020.09.29. 14:18:14

johdepp írta:
2020.09.29. 13:44:08
Nem mentegetni akarom, mert nem szép dolog késni edzésről, bár nem is az edzésről késett, hanem az előtte lévő egy órából késett 15 percet... Attól függetlenül, ha tízre ott kell lenni, akkor legyen ott tízre, persze.

DE! Baromira vicces, hogy most már egy oldal tele van itt hányva azzal, hogy mekkora suttyó paraszt a gyerek, meg itt egyesek hasonló értelmi szinttel hordják le minden hülyének, meg röhögnek a sérülésein (aminek nyilván Dembélé maga is örül, ugyebár, mert minden focista imádja otthonról, sérülten nézni a csapatát, mikor ő maga is játszhatna...), arról bezzeg nagyban ment a kuss itt ugyanazon úriemberektől, amikor tavaly nyáron Todiboval együtt egy héttel hamarabb kezdte meg az edzéseket. Csak hát ugye itt be van kattanva mindenkinek, hogy Todibo is, meg Dembélé is fegyelmezetlen, agyatlan, fekete hülyegyerekek, aztán egyszerre ugranak az ilyen apróbb morzsára is. Meg ugye máris erről van szó, hogy a "hülye Dembélé késett", addig is legalább nem arról mennek a hírek, hogy Bartó megint mit alkot. Csatár még mindig nincs (ha Depay jönne, akkor lehet, jobb is), Dest sem jelentődött be valamilyen oknál fogva, de legalább nem a tényleges falloszról van szó, meg a ballépéseiről, meg hogy akkor megvannak-e az aláírások, vagy hogyan érvénytelenít 5000-et, hanem lehet csámcsogni az embereknek a csúnya Dembélén megint, ugyebár.
Az elmúlt években kb. annyi rendes edzésen vehetett rész mint a csapat többi játékosa egy fél szezon alatt, a tavalyi szezon felét is lábadozással töltötte, de most, hogy egy igen csak kurta felkészülésre egy héttel hamarább érkezett egyből sport ösztöndíjat kéne neki adni... egyébkén évről évre megcsinálják ezt játékosok a csapatnál, hogy előbb edzésbe állak, Messi is tett már így.
Hogy mennyire hülye azon kár vitatkozni,mert az süt róla, épp csak a nyála nem folyik a szájából.
Ha a neve nincs Messi képes volt 30 évesen az életmódján meg az étkezési szokásain változtatni, a sérülések elkerülése és a jobb fizikuma miatt, meg hogy ne hányja el magát 2 meccsenként a pályán, akkor az eddig égvilágon semmit nem produkált méregdrágán vett Dembelétől is elvárható lenne minimum ugyan ez.
Felnőtt ember, de ott tart, hogy valakinek a kezét kell fognia, elvinni időbe a munkahelyére, odafigyelnie az étkezésére és este időbe ágybadugni, pont mint egy kisgyerek.
Klinsmann; Rivaldo; Maldini; Nesta; Puyol; Xavi; Ronaldinho; Iniesta; Messi
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15406
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2020.09.29. 14:02:20

johdepp írta:
2020.09.29. 13:44:08
Meg ugye máris erről van szó, hogy a "hülye Dembélé késett", addig is legalább nem arról mennek a hírek, hogy Bartó megint mit alkot.
persze, hát ez a legnagyobb problémája a csapatnak/klubnak, hogy egy peremembere, akire amúgy sem számítanak késik edzésről.
nem is az hoz kétballábasok nulla teljesítménnyel évek óta kezdők...az nem baj, aranyos kis buksijuk van, meg 95%os passzpontosság, szigorúan haza a kapusnak.

Jó esetben Dembelé posztjára nélküle is meg vagyunk, tehát annyira nem tudnak bosszantani ezek a bulvárhírek.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Baltazar
Barça B
Hozzászólások: 37
Csatlakozott: 2018.04.18. 13:24:13

2020.09.29. 14:01:08

Olvasom, valahol ilyenek is vannak jelenleg: „Ezt a hangulatot csak kevés helyen élheted át. A szenvedély és a hagyomány egységbe kovácsol mindenkit”
Fájó, hogy mennyire nem jellemző jelenleg a Barcelonára valami hasonló impulzus halvány szikrája sem.
Sajnos ez az ember is itt most csak egy spekulációs áldozat, ami egyáltalán nem Őt minősíti.
johdepp
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 273
Csatlakozott: 2009.10.02. 18:23:01

2020.09.29. 13:44:08

Nem mentegetni akarom, mert nem szép dolog késni edzésről, bár nem is az edzésről késett, hanem az előtte lévő egy órából késett 15 percet... Attól függetlenül, ha tízre ott kell lenni, akkor legyen ott tízre, persze.

DE! Baromira vicces, hogy most már egy oldal tele van itt hányva azzal, hogy mekkora suttyó paraszt a gyerek, meg itt egyesek hasonló értelmi szinttel hordják le minden hülyének, meg röhögnek a sérülésein (aminek nyilván Dembélé maga is örül, ugyebár, mert minden focista imádja otthonról, sérülten nézni a csapatát, mikor ő maga is játszhatna...), arról bezzeg nagyban ment a kuss itt ugyanazon úriemberektől, amikor tavaly nyáron Todiboval együtt egy héttel hamarabb kezdte meg az edzéseket. Csak hát ugye itt be van kattanva mindenkinek, hogy Todibo is, meg Dembélé is fegyelmezetlen, agyatlan, fekete hülyegyerekek, aztán egyszerre ugranak az ilyen apróbb morzsára is. Meg ugye máris erről van szó, hogy a "hülye Dembélé késett", addig is legalább nem arról mennek a hírek, hogy Bartó megint mit alkot. Csatár még mindig nincs (ha Depay jönne, akkor lehet, jobb is), Dest sem jelentődött be valamilyen oknál fogva, de legalább nem a tényleges falloszról van szó, meg a ballépéseiről, meg hogy akkor megvannak-e az aláírások, vagy hogyan érvénytelenít 5000-et, hanem lehet csámcsogni az embereknek a csúnya Dembélén megint, ugyebár.
Avatar
Capon
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5390
Csatlakozott: 2005.08.26. 20:17:06
Tartózkodási hely: Budapest VIII-XV-ker Rezervátum

2020.09.29. 13:24:04

4. szezonját kezdi nálunk és ugyan úgy tesz az egészre ahogy eddig tett.
Az elmúlt 3 évében kb. 1 szezonnyi meccset játszott nálunk, a többit lábadozással meg az isten tudja mivel töltötte. Mi kell még hozzá, hogy végleg elengedjék a kezét és jó messze elzavarják a csapattól??
1 kiba meccset játszottunk, de Ő már elkésik. Nem lehet rá számítani, Ő az az ember akit egy hét alatt közösít ki egy társaság a linksége és a primitívsége miatt, de nálunk megadják neki a lehetőséget még a 4. szezonjára is.
Lehet fogadásokat kötni, hogy ezen vagy a jövő héten fog megint megsérülni és kidőlni hónapokra.
Komolytalan az egész pali, ilyen hozzáállással és ennyi ésszel ami belészorult 2 napig nem húzná még mosogatóként sem, erre meg milliókat keres Barcelonában a nagy büdös semmivel.
Igazi életművész, semmit nem csinál, azt is rosszul, és jobban él mint az emberiség 99%a.
Klinsmann; Rivaldo; Maldini; Nesta; Puyol; Xavi; Ronaldinho; Iniesta; Messi
Avatar
Xavier Hernandez
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 265
Csatlakozott: 2018.01.04. 22:42:42
Tartózkodási hely: Barcelona

2020.09.29. 12:53:14

Dembélé második generációs mauritániai bevándorló. Nem mentegetni akarom, de én jártam Mauritániában 2008-ban, akkor kulturálisan kb 1000, technikailag 300 évvel voltak Európa mögött. Elképesztően nyomorult ország, ipar, mezőgazdaság, közszolgáltatások gyakorlatilag csak nyomokban léteznek. A szülei innét jöttek, nyilván nem sokat tudtak továbbadni a srácnak, így a profi sportolói mentalitás sem alakult ki nála, ráadásul már húszévesen eurómilliomos lett. A milliomos státusszal érettebb kultúremberek sem tudnak sokszor együtt élni, mit várunk akkor egy ilyen hátterű 23 éves gyerektől? Aki már most sokkal többet keresett eddigi pályafutása alatt, mint a Barca szurkolók többsége egy egész élet munkájával keresni fog. Ezzel együtt vitathatatlan tehetség, a Barcelonának, ha meg akarja menteni a százmilliós befektetését, nem csak egy szakácsot, hanem egy állandó mentális trénert (bébiszittert) is biztosítania kellett volna mellé, aki adott esetben akár fel is kelti az edzés előtt! Nincs ebben semmi nevetséges, a klubnak keményen őrködnie kellene a vagyona felett, az elmúlt évek rossz döntései, igazolásai miatt ezekben a napokban is eurómilliók válnak porrá - amit lehet, menteni kéne...
Barcahun
Capitá del Barça
Hozzászólások: 570
Csatlakozott: 2020.09.04. 16:09:08

2020.09.29. 12:45:13

Zozzy 5 írta:
2020.09.29. 12:24:59
Sztem elbeszelgethetne vele a pszichológus de akár Koeman is arról, hogy ez a játszma most éppen miről szól. Azt tesztelgeti ezzel tudattalanul, hogy mennyire fontos ő az edzőnek és berakja e így is a kezdobe, vagy mittomen mi van benne, de jó lenne ha foglalkoznának ezzel minél előbb mert biztos h több rétege van ennek annál mint h felelőtlen hulyegyerek. Aztán lehet h reménytelen az eset és egyszerűen képtelen éretten működni, de azért még van 1 év, amit fixen itt tölt, ki kéne belőle hozni valamit.

Hozzateszem, h amugy én is frusztrált lennék a helyében ha nem kapnam meg hamarosan a lehetőséget griezmann helyett, mert annak a csávónak fájdalmas nézni a kinlodasat továbbra is. Csak hát Dembele maga alatt vágja a fát, ha képtelen tartani a határokat.
Sztm elég sokat foglalkoztak vele, de mindent elmond, maga az ügynüke szólt a Barcának, hogy azért ő problémás gyerek. Mikor kiderült kólát iszik meg mirelit pizzát zabál naphosszat fogadtak mellé szakácsot, mikor kiderült haverjával, meg valami rokonával él és hajnalig Fifaznak kérték, hagyjon fel ezzel, találjon barátnőt és éljen profi sportolóhoz méltóan. Válasz: Mbappé is sokáig van fent... (igaz ő kicsit többet tett le az asztalra emelett :lol: ) Abba igazuk van, hogy a Barcánál az edzések a vicc kategóriába estek sokszor, de ha nem edzenek elég keményen és látom, hogy 3 szezon alatt 80!! meccsról hiányoztam, akkor basszus már edzés előtt bemegyek és külön edzek azért, hogy jobb legyek, amit elég sok sztár csinál, nemhogy rendszerint még kések is az edzésről...
Azt hogy Grizi helyére menne, lehet Dembi kétlábas iszonyat tehetség, de 0 a munkavégzése, az akarata nincs meg, és jelleme sem, hogy profi legyen, Grizi szenved, de minden mozzanatába látom a csávón akar, néha lehet már görcsösen, de motivált és profi, és el fog jönni az idő visszanyeri a formáját és megtalálja a helyét.
Dembit meg el kell adni, vagy beszámítani egy transzferba, mert most még 40-et érhet, CSAK 100 millát buknánk vele, de amint lesérül megint tényleg ingyen fog menni, mert senkinek nem kell.
Zozzy 5
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8563
Csatlakozott: 2006.11.04. 10:20:50
Tartózkodási hely: Debrecen

2020.09.29. 12:24:59

Sztem elbeszelgethetne vele a pszichológus de akár Koeman is arról, hogy ez a játszma most éppen miről szól. Azt tesztelgeti ezzel tudattalanul, hogy mennyire fontos ő az edzőnek és berakja e így is a kezdobe, vagy mittomen mi van benne, de jó lenne ha foglalkoznának ezzel minél előbb mert biztos h több rétege van ennek annál mint h felelőtlen hulyegyerek. Aztán lehet h reménytelen az eset és egyszerűen képtelen éretten működni, de azért még van 1 év, amit fixen itt tölt, ki kéne belőle hozni valamit.

Hozzateszem, h amugy én is frusztrált lennék a helyében ha nem kapnam meg hamarosan a lehetőséget griezmann helyett, mert annak a csávónak fájdalmas nézni a kinlodasat továbbra is. Csak hát Dembele maga alatt vágja a fát, ha képtelen tartani a határokat.
Válasz küldése