Barca Igazolások

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!

Kivel pótolnád Busit?

Zubimendi
9
10%
Ambarabat
5
6%
Nico
25
28%
Más
33
38%
Nem hoznék senkit
16
18%
 
Szavazatok száma: 88
Avatar
csabimo
Capitá del Barça
Hozzászólások: 946
Csatlakozott: 2006.01.13. 02:09:37
Tartózkodási hely: bonyhád

2020.09.29. 20:09:55

Bomba Bomba estére!!!

“Állitólag” a klub közel áll ahoz eladja Dembelet a MU-nak!
50-60 millióról irnak. Igy lenne pénz Depayra..

Sirva fakadok. Mi jöhet még

Látom közben volt már akkor boccs!
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára csabimo 2020.09.29. 20:11:15-kor.
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2020.09.29. 20:07:40

vicces lesz ha eladjuk dembelet 50ért a unitednek. van még lejjebb?
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
soadroli
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5163
Csatlakozott: 2008.05.17. 19:50:58

2020.09.29. 20:07:10

The paperwork for the transfer of Sergiño Dest has finally been completed. [De Telegraaf]
Kép
cykka22
Barça B
Hozzászólások: 32
Csatlakozott: 2020.09.01. 16:15:56

2020.09.29. 19:57:35

Feast4 írta:
2020.09.29. 19:27:58
crixus írta:
2020.09.29. 18:48:59
Ment a duma hogy jön majd Dest, Garcia, meg egy csatar. Ennek megfelelöen szeptember 29, senkiröl semmi. =D> Majd a 3bol 1et holnap bejelentenek. esetleg..

Az a baj, hogy nincs pénzünk. És marhára látszik most a piacon. Annyi, hogy míg pl. a Real bejelentette, hogy gáz van nem igazolunk senkit, ezek itt okoskodnak, hogy majd ilyen igazolás olyan igazolás, de a tény az, hogy fizetésmérséklés megy és kb. mindenkit eladunk aki nem első perctől barca játékos. Itt tartunk. Egy 20 milliós hátvéd se megy.

Másrészt mivel fullra látszik mi zajlik nálunk a szerintem akar ide jönni a kutya. Az egész csapat széthullott. vezetőség repül. Messi fel akar állni.

Másrészt a célpontok se győznek meg. Destet még értem. Fiatal holland amerikai a holland edzőnek. Okés.

De Depay? Fatira fogunk hozni még egy szélsőt.

Másrészt megmondom én most először figyeltem Garciat a hétvégén. 5 gólból 3 róla volt. Persze mindenkinek lehet rossz napja, de ez kemény volt. Szóval nem tudom máskor milyen, de ha ezt tudja akkor inkább hagyjuk.
Depay-t is megérthetnétek. Holland tkp/tám bal, középső több poszton is bevethető nem 21 alatti,mert mondhat mindenki mindent,de jövőre nincs Messi, Dembelével nem biztos,hogy számolni kell akkor viszont minden szélsőnk fiatal.most pénzért megvenni és van egy szezonja összeszokni mindenkivel úgy,hogy Messi még van és nem rögtön a mélyvízbe dobják
cykka22
Barça B
Hozzászólások: 32
Csatlakozott: 2020.09.01. 16:15:56

2020.09.29. 19:49:26

Sinya22 írta:
2020.09.29. 19:34:20
Ha Dest valamilyen módon nem jön össze,akkor szerintem jön a kukázás a ligából,valaki aki tud jobb oldalon és középen is játszani hátul,mint anno Mathieu :D Biztos nem fogják egy szem Robertoval lehúzni a szezont,a pali az 5. meccs után ki lesz fáradva.
Igazad van nem is értem Wague-t miért kellett kölcsön adni. Gondolom mindenre megvannak az ötleteik és a terv :lol: =D>
Avatar
Sinya22
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3276
Csatlakozott: 2017.08.21. 17:40:25

2020.09.29. 19:34:20

Ha Dest valamilyen módon nem jön össze,akkor szerintem jön a kukázás a ligából,valaki aki tud jobb oldalon és középen is játszani hátul,mint anno Mathieu :D Biztos nem fogják egy szem Robertoval lehúzni a szezont,a pali az 5. meccs után ki lesz fáradva.
Avatar
Feast4
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3542
Csatlakozott: 2014.05.01. 21:54:54

2020.09.29. 19:27:58

crixus írta:
2020.09.29. 18:48:59
Ment a duma hogy jön majd Dest, Garcia, meg egy csatar. Ennek megfelelöen szeptember 29, senkiröl semmi. =D> Majd a 3bol 1et holnap bejelentenek. esetleg..

Az a baj, hogy nincs pénzünk. És marhára látszik most a piacon. Annyi, hogy míg pl. a Real bejelentette, hogy gáz van nem igazolunk senkit, ezek itt okoskodnak, hogy majd ilyen igazolás olyan igazolás, de a tény az, hogy fizetésmérséklés megy és kb. mindenkit eladunk aki nem első perctől barca játékos. Itt tartunk. Egy 20 milliós hátvéd se megy.

Másrészt mivel fullra látszik mi zajlik nálunk a szerintem akar ide jönni a kutya. Az egész csapat széthullott. vezetőség repül. Messi fel akar állni.

Másrészt a célpontok se győznek meg. Destet még értem. Fiatal holland amerikai a holland edzőnek. Okés.

De Depay? Fatira fogunk hozni még egy szélsőt.

Másrészt megmondom én most először figyeltem Garciat a hétvégén. 5 gólból 3 róla volt. Persze mindenkinek lehet rossz napja, de ez kemény volt. Szóval nem tudom máskor milyen, de ha ezt tudja akkor inkább hagyjuk.
Kép
Avatar
Camp Nou99
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 355
Csatlakozott: 2020.05.31. 14:32:47
Tartózkodási hely: Surány

2020.09.29. 18:59:35

https://www.mundodeportivo.com/futbol/f ... depay.html Na,akkor őt sikerül bagóért eladni,feltéve ha igaz a hír.
Avatar
crixus
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1390
Csatlakozott: 2014.03.14. 14:43:58

2020.09.29. 18:48:59

Ment a duma hogy jön majd Dest, Garcia, meg egy csatar. Ennek megfelelöen szeptember 29, senkiröl semmi. =D> Majd a 3bol 1et holnap bejelentenek. esetleg..
Avatar
fanbarca
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2162
Csatlakozott: 2010.05.15. 09:11:15
Tartózkodási hely: Szatmárnémeti

2020.09.29. 17:33:54

Chino írta:
2020.09.29. 17:13:20

A Citynek most felajánlották Rafinhat is az EG ügyletbe. Nem igazán értem a Cityt sem. Most igazolták 45 millióért Laporte meg Stones mellé Akét, plusz szinte 100 %, hogy hozzák 70 millió körül Ruben Diast, EG-ért pedig foggal-körömmel ragaszkodnak. A játékos ráadásul szeretne menni, jövőre pénzt sem látnak belőle és Pep sem hiszem, hogy szívatni akarna minket. Nem igazán látom a rációt ebben az egész dologban.
Nem igazán értem a Barcelonát sem. Messi-ért foggal-körömmel ragaszkodnak. A játékos ráadásul szeretne menni, jövőre pénzt sem látnak belőle és a City is őt akarja. Nem igazán látom a rációt ebben az egész dologban.

1-1?

Amúgy tudtommal Ruben Dias eladását a Benfica már bejelentette.
més que un club
Avatar
Nero.
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6905
Csatlakozott: 2015.08.14. 19:02:12

2020.09.29. 17:19:43

Nem volt valami olyan hír hogy a Liga nem engedi hogy igazoljunk mert az egekben vannak a fizetések?
“Mindig is elakartam jutni Kínába. Soha nem gondoltam volna, hogy idővel Kína jön el hozzám.”
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7402
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2020.09.29. 17:13:20

Feast4 írta:
2020.09.29. 13:49:55
MatyiG írta:
2020.09.28. 20:25:49

Holnap jelentik be az MD szerint.
Eddig ez gyanús.
Csütörtök óta az megy, hogy már másnap bejelentik. =D>
Ma semmi hír sincs vele kapcsolatban csak a szoksásos. Elköszönt a klubtól, megvan a megállapodás stb.
Korábban még azt hittem, hogy a Sevilla ellen már kaphat valamennyi időt, de jelenleg úgy néz ki majd a tavaszi szezonra készen lesz minden, aztán jön egy szép sérülés. De még azt sem zárnám ki Bartouékat ismerve, hogy kiderülne, hogy valami nem volt kerek az átigazolásnál és szankcióként idén még nem léphet pályára.

A Citynek most felajánlották Rafinhat is az EG ügyletbe. Nem igazán értem a Cityt sem. Most igazolták 45 millióért Laporte meg Stones mellé Akét, plusz szinte 100 %, hogy hozzák 70 millió körül Ruben Diast, EG-ért pedig foggal-körömmel ragaszkodnak. A játékos ráadásul szeretne menni, jövőre pénzt sem látnak belőle és Pep sem hiszem, hogy szívatni akarna minket. Nem igazán látom a rációt ebben az egész dologban.
Forca Barca!!!!
Avatar
Feast4
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3542
Csatlakozott: 2014.05.01. 21:54:54

2020.09.29. 13:49:55

MatyiG írta:
2020.09.28. 20:25:49
davi10 írta:
2020.09.28. 19:43:16
Nagyon nem kapkodják el ezt a Dest-bejelentést...
Holnap jelentik be az MD szerint.
Eddig ez gyanús.
Kép
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2020.09.28. 20:25:49

davi10 írta:
2020.09.28. 19:43:16
Nagyon nem kapkodják el ezt a Dest-bejelentést...
Holnap jelentik be az MD szerint.
Avatar
davi10
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6642
Csatlakozott: 2007.10.06. 20:02:40
Tartózkodási hely: Budapest

2020.09.28. 19:43:16

Nagyon nem kapkodják el ezt a Dest-bejelentést...
Kép
"A Futball nyer, ha a Barca nyer"
"Ez a két szín, zöld és fehér minden másnál többet ér
Hát indulj és bátran énekelj velünk egy dalt a Fradiért"
Gaillard
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 303
Csatlakozott: 2019.04.03. 06:01:56

2020.09.28. 19:29:20

Messi olyan egyérintőket nyomott tegnap, ami miatt érdemes a labdarúgást nézni, de volt, hogy jobb hátvédként zárt vissza, ha úgy érezte, hogy fel már nem ér, viszont hátul oda kell figyelni az ellentámadásra.
A végén egy kicsit erőltette a gólszerzést, mert egyszerűen imádja a sportágat, a játékot, de azt senki se várja tőle, hogy ezek után ugyanúgy fog a clubhoz viszonyulni.

Széleken biztos nem lesz probléma, de legelöl, középen nagy a hiány és szerintem már Messi sem biztos, hogy ott olyan hatékonysággal tudna játszani, amit sokan szeretnének.

Pedri szerintem nagyon jól mutatkozott be, de majd a szezon végén lesz érdemes értékelni.

Fatin kívül Dembélé mozgásában van meg az a potenciál, ami a legmagasabb szintek megcélzására adhat okot a jövőben, de ennyi sérülés és a nem túl erős "fej" miatt nagy kérdés, hogy ez realizálódni fog-e még a pályafutása során.
Avatar
baas11
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1240
Csatlakozott: 2007.08.02. 11:19:13
Tartózkodási hely: Közép-pálya

2020.09.28. 19:08:04

A tegnapi meccs alapjan:
1. A Villareal azert na sem vedekezesben sem tamadasban nem allitotta kihivas ele a csapatot amiben valszeg minsket csapat tudasa benne volt majd kiderul h mi voltunk erosek vagy ok ennyire gyengek
2. Ebbol kifolyolag a vedelem es a vkp nyomasturo kepessegerol egylore nagyon nincs mit mondani, inkabb az elejet neznem
3. 4-2-3-1 ben ( ahogy Koaman is igerte) valiban latvanyosan gyorsabban megyunk at tamadasba es tamadas befejezesig mint korabban!
4. 2 vkp: itt azert nekem valahigy nagyon hianyzik a topszint: Busquets botrany, De Jong dinamika okes de meg mindig tul sokat csavarodik a labdan es a meccsenketi 1 eletveszely labda eladas ezuttalbis megvolt, Pjanic ..keveset jatszott
5. Tamadasok.:
Bal oldal bomba: Alba Fati Coutinho De Jong nagyon jol tettek vettek
Jobb oldal halott: Roberto Busquets Griezman teljes homaly ...ami azert gaz mert komolyabb csapatok mar evek ota nem engedelyezik Albanak ezt konnyed felfutasait meccsemkemt 5x
-
De van remeny: Dest + Trincao/Dembele eletet vinne a jobb oldalba, remelem erkezik elobbi
9 es poziba kivancsian varom mi lesz szerintem semmi
+ 1 :Messi bantoan svegig nagyon sokat setalt .... es az az unott fej
"a nagyobbnak mindig igaza van, még akkor is ha téved..." Lefty ; Fedőneve: Donnie Brasco
Avatar
crixus
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1390
Csatlakozott: 2014.03.14. 14:43:58

2020.09.28. 18:10:28

Akik szerint erre a szezonra megvagyunk: szerintetek Messi ebben a szezonban sikeres tudna lenni mint hamis 9es?
Mert jelenleg ez a helyzet: 4-3-3 van (nem 4-2-3-1, mert nincs center :!: ), ahol elöl Fati-Messi-Griezmann van, Griezmann pedig tolodik annak megfelelöen hogy Messike pont a jobboson vagy a közepen kullog. A francia rosszul tolja, ez vilagos, viszont ebben benne van az is, hogy az argentin szent tehenünkkel nem tud mit kezdeni az aktualis edzö. Padoztatni nem lehet, de futni ,hajtani nem fog, lassan pedig ott vagyunk hogy a legtöbb tamadas is rajta akad el. 33 eves Messi, nem 23.
Ez a csapat akkor tudna ujra ütökepes lenni, ha
1. Messi kikerül az alapcsapatbol
2. jön egy center, aki mögött Messi szabadon setalgathat egy 4-4-2-es felallasban.
Avatar
Feast4
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3542
Csatlakozott: 2014.05.01. 21:54:54

2020.09.28. 15:22:39

Stalkyard írta:
2020.09.28. 14:51:56
Feast4 írta:
2020.09.28. 13:59:35


Nálunk mi van?" Te figyi már Lautaro Martinez kivásárlási ára 100 millió, argentin ráadásul, lőtt legalább 10 gólt tavaly. Ne már ÓÓÓÓ! Na akkor irány Milánó, hátha egy marék szotyiért elhozhatjuk!"
Ehhez nem kell játékos megfigyelőnek lenni. Ezt a feleségemmel is meg tudom csináltatni, pedig három éve magyarázom mi a les. De azt meg tudja csinálni, hogy szívem ebből a listából válassz ki 19-23 év közötti csatárt, aki legyen top ligás és jó drága.
Bármilyen mértékben jogosan kritizálható a sportszakmai vezetése a klubnak, de azért nemár... :D Egyrészt ne akarjuk már itthonról a fotelből megmondani, hogy működik a játékosmegfigyelés egy profi klubnál. Másrészt, honnan tudod, hogy ez nálunk így zajlik? Csak mert megjelennek jól csengő, éppen felkapott nevek a jelöltek között a SAJTÓban (azért emelem ki, mert kétségeim vannak, egy nyári átigazolási szezonban hány olyan név ténylegesen célpont, aki a sajtóban pörög folyamatosan)? Ez minden nagy klubnál megvan. De szerinted akkor Trincaot hogy találtuk meg? Vagy Destet? Esetleg nemrég Arthurt, stb. Ezek nem felkapott nevek.
Nem is akarom megmondani, mert ilyen szinten sose láttam, hogy csinálják, de érdemes megnézni a Bayernt. Ilyen szinten az Ő gazdálkodásuk szerintem mintaszerű. Csak akkor vásárolnak drágán, ha valaki tényleg nagyon egyedi és hiányposzt, csak akkor veszik meg ha nem verik magukat a gazdálkodásukat hosszú évekre meghatározó költségekbe.

Nálunk látványosan a reklámérték alapján megy az igazolás. Griezmann a tökéletes példa. Mindenki látta, hogy nem kell mégis addig űztük addig hajtottuk, ameddig ide jött. Aztán látjuk, hogy egyenlőre nem tudunk vele mihez kezdeni.

Ami meg az Artur féle vételt, illeti abban az évben vettük Malcomot, Lenglet, Vidalt, Todibot, Murillot kölcsön, Boatenget kölcsön. 7 játékos, egy van akit ezek közül nem akarunk még eladni, egyet el akarunk adni, a többi már rég itt sincs.7-ből egy beválhat. Egyébként meg szerintem Artur leigazolására, nem kell sikerstoryként gondolni.

Trincao egyenlőre jónak néz ki, de várjuk meg a végleges ítélettel a szezon végét.

Dest még itt sincs, másrészt nem egy nagy kaland kiválasztani az Ajax játékosát úgy, hogy a korábbi holland szöv kap. az edzőnk.

Barto minden évében szinte volt egy sláger igazolás, meg mellé egy Andre Gomes , egy Arda Turan, Firpo, egy Douglas, egy bárki akit eladni is alig tudtunk, de akit meg kellett szerezni. Ennek eredménye az hogy van 3 játékosunk több, mint 400 millióért és nem tudunk mihez kezdeni velük, meg volt egy raklap (vagy két csapatra való) perememberünk, akinek a csapat közelébe se lett volna szabad kerülni. Ne mond, hogy ez egy tervezett átigazolási politika eredménye.
Nézd meg ennek az érának az igazolásaiból hány van itt, vagy hány aki itt van, de nem tudjuk rásózni senkire.
Ezért mondom, hogy ez tuti így működik, Hasra ütés szerűen, tervezetlenül.

sansz írta:
2020.09.28. 14:30:31
Egyrészt az edző is megmondta,hogy nem baj,ha jön még valaki, de megvagyunk plusz csatár nélkül is. És ez szerintem is így van, őszintén, mikor Trincao játszott Grizes helyett szerintem totál jók voltunk. Kinek a helyére akarsz egy olcsójánost? Max Messi helyére lehet, de őt még padoztatni sem lehet.
Na most Koeman taktikai zsenije engem még annyira nem nyűgözött le, hogy elfogadjam azt, hogy nem kell plusz csatár, mert megoldja.

Amúgy nem olcsó Jánosra gondolok, de ha ennyire pénzügyi gond van akkor sem hiszem, hogy legalább egy olyan játékost akinek nem posztidegen a 9-es ne tudnánk venni. Arra akarok kilyukadni, hogy nehogy már megint a balszélső Depayra költsünk x milliót, aztán úgy járunk vele, mint Griezmannal. Vagy betesszük szélre vagy erőltetjük ott ahol nem tud játszani. Azt a pénzt nem hiszem, hogy értelmesebben nem lehet elkölteni.
Kép
Avatar
Stalkyard
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3161
Csatlakozott: 2010.05.19. 19:10:30

2020.09.28. 14:51:56

Feast4 írta:
2020.09.28. 13:59:35


Nálunk mi van?" Te figyi már Lautaro Martinez kivásárlási ára 100 millió, argentin ráadásul, lőtt legalább 10 gólt tavaly. Ne már ÓÓÓÓ! Na akkor irány Milánó, hátha egy marék szotyiért elhozhatjuk!"
Ehhez nem kell játékos megfigyelőnek lenni. Ezt a feleségemmel is meg tudom csináltatni, pedig három éve magyarázom mi a les. De azt meg tudja csinálni, hogy szívem ebből a listából válassz ki 19-23 év közötti csatárt, aki legyen top ligás és jó drága.
Bármilyen mértékben jogosan kritizálható a sportszakmai vezetése a klubnak, de azért nemár... :D Egyrészt ne akarjuk már itthonról a fotelből megmondani, hogy működik a játékosmegfigyelés egy profi klubnál. Másrészt, honnan tudod, hogy ez nálunk így zajlik? Csak mert megjelennek jól csengő, éppen felkapott nevek a jelöltek között a SAJTÓban (azért emelem ki, mert kétségeim vannak, egy nyári átigazolási szezonban hány olyan név ténylegesen célpont, aki a sajtóban pörög folyamatosan)? Ez minden nagy klubnál megvan. De szerinted akkor Trincaot hogy találtuk meg? Vagy Destet? Esetleg nemrég Arthurt, stb. Ezek nem felkapott nevek.
Az éjjel soha nem érhet véget!

Klopp on Coutinho bid: "I think tomorrow they (Barcelona) will offer a McDonald's Happy Meal and we get the toy as well!?"
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7402
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2020.09.28. 14:47:30

A Mundo szerint a City rajta van Ruben Dias leigazolásán, így lehet, hogy olcsóbban elengdnék EG-t.
Így lenne nekik Laporte, Stones, Akhé, Dias, Eric Garcia vldősoruk (Otamendi lehet hogy lép). Nem hiszem, hogy annyira rászorulnának a spanyolra.
Forca Barca!!!!
sansz
Capitá del Barça
Hozzászólások: 853
Csatlakozott: 2019.09.23. 11:54:39

2020.09.28. 14:30:31

Feast4 írta:
2020.09.28. 13:59:35
Az a vicc amit évek óta mondok: a játékos megfigyelő rendszerünk is 0.

Nem hiszem, hogy a jelen anyagi helyzetben ne lenne mód, találni egy csatárt.

Fellépsz a transfermarktra beütöd center-foward megadod a korcsoportot és millió játékost kidob. Na most tuti nekik ennél átfogóbb fejlettebb adatbázisuk van, ami a lábméretét is megmondja mindegyiknek.

Kiadom neki, hogy na emberek kerekedjetek fel és nézzétek őket végig. Kiválasztjátok azt a 10-20 játékost akit megfelelőnek gondoltok. Idehozzátok a mesternek átnézzük és eldöntjük ki az aki lehet beválna itt.

Ha leszűkítettük akkor még egy párszor megvizsgáljuk, újabb szempontok alapján megszűrjük, ismét megnézitek őket.

Végül pedig ha megvan a döntés akkor, a sportigazgató felkerekedik és elindul leigazolni az alanyt.

Nálunk mi van?" Te figyi már Lautaro Martinez kivásárlási ára 100 millió, argentin ráadásul, lőtt legalább 10 gólt tavaly. Ne már ÓÓÓÓ! Na akkor irány Milánó, hátha egy marék szotyiért elhozhatjuk!"
Ehhez nem kell játékos megfigyelőnek lenni. Ezt a feleségemmel is meg tudom csináltatni, pedig három éve magyarázom mi a les. De azt meg tudja csinálni, hogy szívem ebből a listából válassz ki 19-23 év közötti csatárt, aki legyen top ligás és jó drága.

Értem én, hogy kell a reklámérték stb. De könyörgöm ebben a helyzetben tudjunk már akkor választani egy embert, aki legalább posztra jó. Könyörgöm Haalandot a Salzburg 5+3 millióért hozta a Moldeből, bakker. Legalább ilyenkor erőltessük már meg magunkat és ne a 2021-es Fifa kártyák alapján igazoljunk.
Szerintem egy kicsit túlgondolod.
Egyrészt az edző is megmondta,hogy nem baj,ha jön még valaki, de megvagyunk plusz csatár nélkül is. És ez szerintem is így van, őszintén, mikor Trincao játszott Grizes helyett szerintem totál jók voltunk. Kinek a helyére akarsz egy olcsójánost? Max Messi helyére lehet, de őt még padoztatni sem lehet.

Itt van Trincao, itt van Pedri, szerintem jó fogások voltak. Haaland meg a többi szerencsétlen,persze kiteljesedhetnek bizonyos csapatokban, de a Barcában egy icipicit több kell a fizikumnál. Egy Mbappet szívesen látnék itt, de Haalandra semmi szükség.
Bárkit ismeretlent hoznának, csak a vezetőséget szidnák, főleg,ha Trincaoék miatt csak padra jönne.
Én nem akarom,hogy Lótúró jöjjön jövőre, de nem bánom,ha a Barca mélyen a zsebébe nyúl egy csatárért, nem az a klub feladata,hogy kineveljen, bevásároljon kérdőjeles fiatalokat. Azt csinálja az Ajax, meg a Dortmund, aztán szökőévente nyernek Európában valamit.
Ha igaz,itt lesz Dest is, most legalább nincs magasan a mérce, Semedohoz és SRhez fogjuk hasonlítani, nem Alveshez.
Csak azt remélem,hogy SRt cserébe nem más helyére teszi be az edző.
Busi, Messi és a tegnapi meccs után nekem de Jong is kérdőjel,hogy mennyit fognak hozzátenni..
Grizest pedig úgy kéne pótolni,hogy nem pótoljuk, Trincaot és Pedrit játszatni.
Avatar
fanbarca
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2162
Csatlakozott: 2010.05.15. 09:11:15
Tartózkodási hely: Szatmárnémeti

2020.09.28. 14:20:34

Oda kell adni Griezmannt a Real Sociedadnak Isak-ért cserébe s meg is vagyunk. :)) Visszamehetne régi csapatába keresgélni magát.

Nagy lenne amúgy, ha utolsó napokban robbanna a bomba. Egy Martinez-Griezmann csere, vagy egy Lukaku-Griezmann csere vagy egy Icardi-Griezmann csere. Persze minimális az esély, de ugye Semedo is érinthetetlen volt.
més que un club
Avatar
Feast4
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3542
Csatlakozott: 2014.05.01. 21:54:54

2020.09.28. 13:59:35

Az a vicc amit évek óta mondok: a játékos megfigyelő rendszerünk is 0.

Nem hiszem, hogy a jelen anyagi helyzetben ne lenne mód, találni egy csatárt.

Fellépsz a transfermarktra beütöd center-foward megadod a korcsoportot és millió játékost kidob. Na most tuti nekik ennél átfogóbb fejlettebb adatbázisuk van, ami a lábméretét is megmondja mindegyiknek.

Kiadom neki, hogy na emberek kerekedjetek fel és nézzétek őket végig. Kiválasztjátok azt a 10-20 játékost akit megfelelőnek gondoltok. Idehozzátok a mesternek átnézzük és eldöntjük ki az aki lehet beválna itt.

Ha leszűkítettük akkor még egy párszor megvizsgáljuk, újabb szempontok alapján megszűrjük, ismét megnézitek őket.

Végül pedig ha megvan a döntés akkor, a sportigazgató felkerekedik és elindul leigazolni az alanyt.

Nálunk mi van?" Te figyi már Lautaro Martinez kivásárlási ára 100 millió, argentin ráadásul, lőtt legalább 10 gólt tavaly. Ne már ÓÓÓÓ! Na akkor irány Milánó, hátha egy marék szotyiért elhozhatjuk!"
Ehhez nem kell játékos megfigyelőnek lenni. Ezt a feleségemmel is meg tudom csináltatni, pedig három éve magyarázom mi a les. De azt meg tudja csinálni, hogy szívem ebből a listából válassz ki 19-23 év közötti csatárt, aki legyen top ligás és jó drága.

Értem én, hogy kell a reklámérték stb. De könyörgöm ebben a helyzetben tudjunk már akkor választani egy embert, aki legalább posztra jó. Könyörgöm Haalandot a Salzburg 5+3 millióért hozta a Moldeből, bakker. Legalább ilyenkor erőltessük már meg magunkat és ne a 2021-es Fifa kártyák alapján igazoljunk.
Kép
Avatar
crixus
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1390
Csatlakozott: 2014.03.14. 14:43:58

2020.09.28. 12:53:21

Feast4 írta:
2020.09.28. 12:40:52
Ne olyat vegyünk már aki nem egyszer játszott azon a poszton nem új neki, hanem olyat akinek az a posztja! Ebből lett a legtöbb baj. Griezmann a Socieddban bal szélső volt, de igazán nagy játékossá az Atletiben vált árnyékékként. Néhányszor játszott kényszerből 9-est. Megvettük, mit játszatunk vele, szélsőt, meg 9-est. Nem ott ahol bevált és jó, mert oda tudunk tenni mást. Akkor minek vettük meg?

Coutinhoból is szélsőt, meg irányítót akarunk, holott hol játszik jól? Csatár mögött, nagy térrel.

Dembelet megvesszük, aki jobb szélső. Igaz kétlábas ezért erőltetjük balra.

Csodálkozunk, hogy mind a három befarbázott. A három legdrágább igazolásunkat, nem tudjuk használni, nincs meg a posztjuk, hülye helyekre cserélgetjük be őket.

Coutinho helye lehet meg lesz, Dembelének szerintem annyi, de Griezmann egyértelműen pl. nem 9-es ezért hozunk egy játékost, aki szintén nem 9-es.

Ráadásul amúgy is érdemes vigyázni vele, mert égett már meg nagy elvárásoknál.

Röhej az egész.
Röhej szerintem is. A helyzet ugyanez Robertoval aki tud szélsőt játszani de nem az a pozíció az ami neki a legjobban fekszik. Ha pedig arra a posztra van jobb is, még a padon is, akkor nincs helye itt a srácnak.
Ebbe a csapatba nagyon kellene még egy kezdő 9-es és egy középhátvéd még Dest érkezése mellé. És én mondjuk Todiboval mindenképp számolnék középen Umtiti rovására.
Válasz küldése