Josep Maria Bartomeu

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!
Samper
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3846
Csatlakozott: 2014.10.22. 16:22:27

2020.10.07. 07:42:48

Van két, a pályán folyó focitól független téma, amit egy elnökválasztás előtt végig kéne gondolni. Az egyik, hogy a klub mennyire aktivizálja magát a katalán függetlenség ügyében - végiggondolva ennek összes követlkezményét. A másik, hogy ez a létező klubmodel milyen finanszírozási lehetőséget tesz lehetővé a csapat számára a következő években. Ha olyan jelöltet választanak meg, aki ezekre a kérdésekre nem válaszol, vagy válasza nem meggyőző, az sötétbe ugrást jelent.
dévid villa
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 372
Csatlakozott: 2012.03.02. 16:41:57
Tartózkodási hely: Hajdúszoboszló

2020.10.06. 23:47:32

Barcahun írta:
2020.10.06. 22:20:58
Samper írta:
2020.10.06. 22:01:02
Nem láttam értelmét, hogy 2-3 hónap különbség miatt miért kell bizalmatlansági indítvánnyal még zavarosabbá tenni a helyzetet. De a két tegnapi totális kudarc után (a klub csődközeli pénzügyi állapota és a teljes inkompetenciát bizonyító átigazolási fiasko) nincs már vesztegetni való idő. Két problémám azonban megmaradt. A szabályok szerint ki vezetné a klubot a választásig, ha B. és/vagy a board azonnali hatállyal távozik? Hogy lehetne elérni, hogy az új vezetőséget ne jogos indulatból, hanem a többéves kilátásokat mérlegelve válasszák meg a sociok?
Ez nem az időről szólt, eleve Barto ment volna mert el sem indult volna tavasszal(bár az ő szavahihetősége :lol:
Nem is indulhat a klub szabályai szerint, mert már a 3. elnöki ciklusa lenne zsinórban egymás után. De nyilván indított volna maga helyett egy csicskát :D sőt, valószínűleg fog is.
Barcahun
Capitá del Barça
Hozzászólások: 570
Csatlakozott: 2020.09.04. 16:09:08

2020.10.06. 22:20:58

Samper írta:
2020.10.06. 22:01:02
Nem láttam értelmét, hogy 2-3 hónap különbség miatt miért kell bizalmatlansági indítvánnyal még zavarosabbá tenni a helyzetet. De a két tegnapi totális kudarc után (a klub csődközeli pénzügyi állapota és a teljes inkompetenciát bizonyító átigazolási fiasko) nincs már vesztegetni való idő. Két problémám azonban megmaradt. A szabályok szerint ki vezetné a klubot a választásig, ha B. és/vagy a board azonnali hatállyal távozik? Hogy lehetne elérni, hogy az új vezetőséget ne jogos indulatból, hanem a többéves kilátásokat mérlegelve válasszák meg a sociok?
Ez nem az időről szólt, eleve Barto ment volna mert el sem indult volna tavasszal(bár az ő szavahihetősége :lol: ), ez arról szól, hogy aki alkalmatlan és tönkre vágta a klubbot takaródjon el azonnal, ha csak 1 nappal korábban akkor is, jár neki a pofon ezért, amit itt művelt.
És pont emiatt, hogy ilyen közel volt eleve egy választás nem aggódnék, a jelültek már régebb óta kampányolnak finoman, szóval senki nem hirtelen felindulásból fog dönteni, lényegébe ugyanaz az lesz mint tavasszal, Font, Laporta, Farre közül valaki átveszi gyeplőt, sztm Font talán, bár Laporta már egyszer volt, Ronaldinho, Pep és szintén egy kudarc bizalmatlanságival tetőzte karrierjét, de ő is esélyes.
Samper
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3846
Csatlakozott: 2014.10.22. 16:22:27

2020.10.06. 22:01:02

Nem láttam értelmét, hogy 2-3 hónap különbség miatt miért kell bizalmatlansági indítvánnyal még zavarosabbá tenni a helyzetet. De a két tegnapi totális kudarc után (a klub csődközeli pénzügyi állapota és a teljes inkompetenciát bizonyító átigazolási fiasko) nincs már vesztegetni való idő. Két problémám azonban megmaradt. A szabályok szerint ki vezetné a klubot a választásig, ha B. és/vagy a board azonnali hatállyal távozik? Hogy lehetne elérni, hogy az új vezetőséget ne jogos indulatból, hanem a többéves kilátásokat mérlegelve válasszák meg a sociok?
Avatar
Titinho
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2927
Csatlakozott: 2006.11.17. 11:29:46
Tartózkodási hely: Nyíregyháza, lélekben Camp Nou

2020.10.06. 15:51:44

Érvényes szavazat: 15.557 db
Érvénytelen szavazat: 814 db
Feldolgozásra vár: 3715 db

Kevesebb mint 1000 érvényes szavazatra van szükség a holnapi napon és sikeres a bizalmatlansági indítvány. :wink:

A Fradi elleni meccsnapra ki is lehetne írni a szavazást, akkor lenne esély a kb. 11 ezer aláírásra.
Més que un club :!:

"Az akarás egyenlő a tudással, s aki akar, az tud is!"- Johan Cruyff
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10071
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2020.10.06. 12:52:16

dévid villa írta:
2020.10.05. 19:30:11
Titinho írta:
2020.10.05. 16:15:55
13.574 érvényes szavazatnál jár a bizalmatlansági, 669 érvénytelen szavazat ellen.

Még 5731 szavazatot kell megvizsgálni, ebből durván 3000-nek kell érvényesnek lennie hogy sikeres legyen az indítvány.

Hajrá hajrá. =D>
Másnak nincs olyan érzése, hogy húzzák az időt? Amikor az első napi eredmények kijöttek, azt gondoltam, "ha tartják ezt a tempót, akkor kb. 6 munkanap alatt végezniük kellene"

Most járunk 5 munkanapnál, szóval eléggé lassan dolgoznak, ha még ennyi van hátra.
Igazi piacos hangulat lehet most ott :lol:

Kár hogy nincs közvetítve ahogy civakodik a 2 bizalmatlanságpárti és Barto 2 embere minden kis hangyaszemen, hogy utána döntsön a független képviselő :D
Lehet hallhatnánk 1-2 vicces érv-ellenérv aranyköpéseket
dévid villa
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 372
Csatlakozott: 2012.03.02. 16:41:57
Tartózkodási hely: Hajdúszoboszló

2020.10.05. 19:30:11

Titinho írta:
2020.10.05. 16:15:55
13.574 érvényes szavazatnál jár a bizalmatlansági, 669 érvénytelen szavazat ellen.

Még 5731 szavazatot kell megvizsgálni, ebből durván 3000-nek kell érvényesnek lennie hogy sikeres legyen az indítvány.

Hajrá hajrá. =D>
Másnak nincs olyan érzése, hogy húzzák az időt? Amikor az első napi eredmények kijöttek, azt gondoltam, "ha tartják ezt a tempót, akkor kb. 6 munkanap alatt végezniük kellene"

Most járunk 5 munkanapnál, szóval eléggé lassan dolgoznak, ha még ennyi van hátra.
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10071
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2020.10.05. 16:16:25

"13754 signatures have been approved in the motion of no confidence. 5731 are still to be evaluated. Just under half of them must be validated to reach the 16520 signatures required to trigger a referendum against the board. [MD]"

13754 érvényes szavazat van már, az eddigi vizsgáltak közül mindeössze 669 szavazat volt érvénytelen.

"Barça's debt has risen from €217m in June 2019 to €488m in June 2020. [
@samuelmarsden"

ESPAI BARÇA:
-The cost of the project has increased from 600M to 725M
-The new stadium will be finished by 2025
-Finacing of Goldman Sachs: 815M(725 for the investment + 90M in interest)
-Contract with Goldman Sachs: 30 years
-Jordi Moix has admitted that the club will have to pay 50M/year for 25 years to Goldman Sachs. Barcelona will end up paying 1,025M as a total to GS. Jordi Moix said: "They have to make a living"


Szép az a félmilliárd eurós adósság mindezt úgy, hogy a stadion felújítása lényegében el sem kezdődött.
Vajon a következő vezetőség felülvizsgálhatja az Espai Barca projektet és visszamondhatja? Nekem nem tetszik az új tervezett dizájn, úgy fog kinézni a Camp Nou kívülről mint valami Thai építmény/ázsiai étterem, nem fog hasonlítani a legendás kinézetre.
Avatar
Titinho
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2927
Csatlakozott: 2006.11.17. 11:29:46
Tartózkodási hely: Nyíregyháza, lélekben Camp Nou

2020.10.05. 16:15:55

13.574 érvényes szavazatnál jár a bizalmatlansági, 669 érvénytelen szavazat ellen.

Még 5731 szavazatot kell megvizsgálni, ebből durván 3000-nek kell érvényesnek lennie hogy sikeres legyen az indítvány.

Hajrá hajrá. =D>
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Titinho 2020.10.05. 16:16:37-kor.
Més que un club :!:

"Az akarás egyenlő a tudással, s aki akar, az tud is!"- Johan Cruyff
dévid villa
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 372
Csatlakozott: 2012.03.02. 16:41:57
Tartózkodási hely: Hajdúszoboszló

2020.10.01. 13:25:51

Van valami újabb hír az aláírásokról?

Csak kérni kellett, már kinn is van a hír :D
Avatar
davi10
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6589
Csatlakozott: 2007.10.06. 20:02:40
Tartózkodási hely: Budapest

2020.10.01. 12:47:19

Mondjuk nálam az elnök akinél ilyen mértékben borul a bili az minden, csak nem jó stratéga.
Írtam már, biztos vagyok benne, hogy jó politikushoz méltón Laporta alatt is voltak kisebb-nagyobb mutyik, de meg kell nézni hogy viszonyulnak hozzá meg Barto-hoz.

Egy idegen csapat öltözőjét szétcseszni is gáz (bár kétlem, hogy a BL-döntők után pl. a játékosok mossák le a szetlocsolt pezsgőt a falról), de nálam messze nincs egy szinten azzal, ahol életvitelszerűen vagy minden nap.
Kép
"A Futball nyer, ha a Barca nyer"
"Ez a két szín, zöld és fehér minden másnál többet ér
Hát indulj és bátran énekelj velünk egy dalt a Fradiért"
drobika
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1412
Csatlakozott: 2017.10.12. 11:54:08
Tartózkodási hely: Pécs

2020.10.01. 10:30:23

davi10 írta:
2020.09.30. 13:46:23
drobika írta:
2020.09.30. 13:30:28
Néha nem hiszem el, azt amit olvasok :) Tényleg mindenki azt gondol és ír amit akar, de tényleg, meddig nem vesszük észre ennek a topik nevével fémjelzett embernek az aljasságát?
Már mindenki észrevette, le is írja minden nap 50-szer.
drobika írta:
2020.09.30. 13:30:28
De okvetlenül buta, fekete, mauritániai bevándorló
Most őszintén, ezek közül melyiket tudod megcáfolni?
A szüleiről meg annyit, hogy ha jól tudom az egész család benne volt abba, amikor a Dortmund-i lakást úgy hagyták ott, mint egy putrit.
drobika írta:
2020.09.30. 13:30:28
Adják el akkor a bánatba ha nem elégedettek vele, tegyék szabad listára, de ne használják fel ennek a gazembernek az ügyei feletti figyelemelterelésre.
Szóval amíg Barto patkánykodik, addig ne hozzanak le semmilyen hírt a csapatról? Tovább megyek, szerintem meccseket se kéne játszanunk, az is csak eltereli a figyelmet Barto-ról...

A hírek szerint Koeman sincs maradéktalanul megelégedve vele, de még mindig nem úgy megy, hogy egy csettintésre bárkit el lehet adni, pláne ha valakinek ekkora fizuja van és mellette több, mint egy éve volt értékelhető meccse.
Egyik állítást sem akartam megerősíteni, vagy cáfolni. Csak annyit merészeltem állítani, hogy ezek a dolgok nem idevalóak! Nem tehet róla, hogy ki az anyja, ki az apja, azok milyen emberek! Amúgy a meccsek utáni öltözőt a Barca hogy szokta hagyni, ami bejárta a világsajtót? Akkor most mindenki igénytelen tanulatlan bunkó? Adják el Dembelét, aztán vegyék meg Depay-t mert most Koeman az edző, és neki ő kell, aztán majd meglátjuk, vele mire megyünk. jön az új elnök , koeman megy aztán itt lesz megint az amit itthagyott...Barto pedig nagyon jó stratéga, azt meg kell adni.
Avatar
davi10
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6589
Csatlakozott: 2007.10.06. 20:02:40
Tartózkodási hely: Budapest

2020.09.30. 13:46:23

drobika írta:
2020.09.30. 13:30:28
Néha nem hiszem el, azt amit olvasok :) Tényleg mindenki azt gondol és ír amit akar, de tényleg, meddig nem vesszük észre ennek a topik nevével fémjelzett embernek az aljasságát?
Már mindenki észrevette, le is írja minden nap 50-szer.
drobika írta:
2020.09.30. 13:30:28
De okvetlenül buta, fekete, mauritániai bevándorló
Most őszintén, ezek közül melyiket tudod megcáfolni?
A szüleiről meg annyit, hogy ha jól tudom az egész család benne volt abba, amikor a Dortmund-i lakást úgy hagyták ott, mint egy putrit.
drobika írta:
2020.09.30. 13:30:28
Adják el akkor a bánatba ha nem elégedettek vele, tegyék szabad listára, de ne használják fel ennek a gazembernek az ügyei feletti figyelemelterelésre.
Szóval amíg Barto patkánykodik, addig ne hozzanak le semmilyen hírt a csapatról? Tovább megyek, szerintem meccseket se kéne játszanunk, az is csak eltereli a figyelmet Barto-ról...

A hírek szerint Koeman sincs maradéktalanul megelégedve vele, de még mindig nem úgy megy, hogy egy csettintésre bárkit el lehet adni, pláne ha valakinek ekkora fizuja van és mellette több, mint egy éve volt értékelhető meccse.
Kép
"A Futball nyer, ha a Barca nyer"
"Ez a két szín, zöld és fehér minden másnál többet ér
Hát indulj és bátran énekelj velünk egy dalt a Fradiért"
drobika
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1412
Csatlakozott: 2017.10.12. 11:54:08
Tartózkodási hely: Pécs

2020.09.30. 13:30:28

Néha nem hiszem el, azt amit olvasok :) Tényleg mindenki azt gondol és ír amit akar, de tényleg, meddig nem vesszük észre ennek a topik nevével fémjelzett embernek az aljasságát? Még hogy mindenki már 100x kifejtette és már elég?! Hát nem! Még milliószor ki kell mondani a világ összes ilyen topokjában és pláne azoknak, akik majd elzavarják ezt a brigantit!
Dembelét nem mentesíti hogy elésett X-edik alkalommal,hogy nem perfect spanyol tudású, hogy éjfélig nyomja a Fifá-t. De okvetlenül buta, fekete, mauritániai bevándorló, akinek a szüleitől nem volt mit tanulni? Tényleg idáig kell menni?!
Adják el akkor a bánatba ha nem elégedettek vele, tegyék szabad listára, de ne használják fel ennek a gazembernek az ügyei feletti figyelemelterelésre. Késés Ugyan már! Csak ő késik? Csak ő zabál pizzát és nyakal kólát? Istenemre mondom nagyon jó lenne, ha ez volna a jelenlegi Barcelona legnagyobb gondja!
Avatar
Stalkyard
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3161
Csatlakozott: 2010.05.19. 19:10:30

2020.09.30. 12:27:39

davi10 írta:
2020.09.30. 10:12:17

Szerintem elképesztően káros hozzáállás az, hogy mindent elbagatellizálunk azzal a címszóval, hogy "persze, mert ez a klub legnagyobb problémája, nem az, hogy Barto blablabla".

Bartomeu patkánysága (amiről már mindenki 100x leírta ugyanazt a véleményét, már senki nem igazán tud újat mondani) egyáltalán nem mentesíti Dembele-t.

Most jött vissza az x-edik sérüléséből, 4. éve van itt és még mindig nem tudott több lenni, mint epizódszereplő Arthur-tól sokkal kevesebbért váltunk meg. De hát Ő nem volt a szerencsétlen áldozat, akinek a klub nem adott ébresztőórát meg egy life coach-ot 0-24-be.
Rohadt szemét Bartomeu, nem tudott felelősségteljes, profi hozzáállású játékost varázsolni Dembele-ből. :evil:

Az a gyerek, ha a Real ellen ver 2 öngólt, itt akkor is csomóan mosdatni fogják, mert szegény a körülmények áldozata lett. Nevetséges.

ON:
Ha jól olvastam a tegnap átnézett szavazatok 98%-a érvényes volt!
Dehát a klub igazi, valódi problémái csak akkor oldódnak meg, ha mi itt egymás között beszélünk róla a fórumon! Az értelmesebbek ezt már Sampertől megtanulhatták, látom, neked és páraknak még idő kell...

A Bartomeu dologról is legalább naponta háromszor le kéne írni, hogy milyen aljas és undorító az egész rezsim. Enélkül mégis hogy szeretnétek leváltatni őket? Vagy ti nem is akartok változást? Botrány, teljesen abszurd ez a hozzáállás, és a felelősségvállalás hiánya! Elképesztő!
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Stalkyard 2020.09.30. 13:42:43-kor.
Az éjjel soha nem érhet véget!

Klopp on Coutinho bid: "I think tomorrow they (Barcelona) will offer a McDonald's Happy Meal and we get the toy as well!?"
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7360
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2020.09.30. 11:29:59

davi10 írta:
2020.09.30. 10:12:17

Az a gyerek, ha a Real ellen ver 2 öngólt, itt akkor is csomóan mosdatni fogják, mert szegény a körülmények áldozata lett. Nevetséges.

ON:
Ha jól olvastam a tegnap átnézett szavazatok 98%-a érvényes volt!
Engem nem tud igazán lázba hozni, hogyan is állnak a szavazatok. Ez már inkább egy gesztus a vezetőség irányába, hogy mennyire elégedetlenek vele. Mire eljut az egész procedúra oda, hogy távoznia kell lassan kiírják a választásokat, így érdemben sok változás nem történik.
Ezt az egészet a legutóbbi indítványkor kellett volna ilyen komolyan venni.

Dembélére reagálva pedig a fordítottja is igaz. Ha lő egy mesterhármast a Realnak, akkor is az fog menni, hogy mennyire hülye, megbízhatatlan, porcelánlábú, amatőr stb.
Forca Barca!!!!
Avatar
davi10
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6589
Csatlakozott: 2007.10.06. 20:02:40
Tartózkodási hely: Budapest

2020.09.30. 10:12:17

drobika írta:
2020.09.30. 09:41:26
De a lényeg, hogy van itt egy szerencsétlen srác, akinek tényleg vannak gondjai a felelősségtudattal, de hát ilyenek mindíg is voltak másokkal is korábban is...Most jött szerencsétlen vissza egy fatális sérülésből, de nem hagyjuk ám nyugodni, á!
Kap ő mindent, buta, fekete, bevándorló Mauritániai, gyerek stb. Döbbenet megy abban a topikban! De hár szólásszabadság van! Éppen ezért én azt mondom, hogy inkább a bűnbandával foglalkoznának!
Szerintem elképesztően káros hozzáállás az, hogy mindent elbagatellizálunk azzal a címszóval, hogy "persze, mert ez a klub legnagyobb problémája, nem az, hogy Barto blablabla".

Bartomeu patkánysága (amiről már mindenki 100x leírta ugyanazt a véleményét, már senki nem igazán tud újat mondani) egyáltalán nem mentesíti Dembele-t.

Most jött vissza az x-edik sérüléséből, 4. éve van itt és még mindig nem tudott több lenni, mint epizódszereplő Arthur-tól sokkal kevesebbért váltunk meg. De hát Ő nem volt a szerencsétlen áldozat, akinek a klub nem adott ébresztőórát meg egy life coach-ot 0-24-be.
Rohadt szemét Bartomeu, nem tudott felelősségteljes, profi hozzáállású játékost varázsolni Dembele-ből. :evil:

Az a gyerek, ha a Real ellen ver 2 öngólt, itt akkor is csomóan mosdatni fogják, mert szegény a körülmények áldozata lett. Nevetséges.

ON:
Ha jól olvastam a tegnap átnézett szavazatok 98%-a érvényes volt!
Kép
"A Futball nyer, ha a Barca nyer"
"Ez a két szín, zöld és fehér minden másnál többet ér
Hát indulj és bátran énekelj velünk egy dalt a Fradiért"
drobika
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1412
Csatlakozott: 2017.10.12. 11:54:08
Tartózkodási hely: Pécs

2020.09.30. 09:41:26

johdepp írta:
2020.09.29. 17:34:40
Én ezt csak arra írtam, hogy Zsoma belekötött az időpontba (mondjuk jogosan, az is tény), hogy már tegnap voltak hírek, Titinho meg hozta az infókat, hogy összeült a "bizottság", vagy mi a franc. És mindketten elsuhantak a mondandóm lényege mellett, ami nyilván egy összeesküvés-elmélet, ferdített konteó, meg miegymás, hogy pont most lett felfújva egy 15 perces késés Dembélétől, amikor gyűlnek Bartó feje fölött a viharfelhők megint. És sikeresen is terelnek, csak meg kell nézni Dembélé topikját, kábé nagyobb fröcsögést kap, mint amit Bartó kap/kapott, pedig össze sem lehet hasonlítani, ki mekkora kárt okozott a klubnak az elmúlt években...
Vannak itt egyesek, akik mondjuk a covid kapcsán elmondásuk szerint átlátnak a szitán, és tudják, hogy az egész csak kitaláció, megvezetés, túlzás, satöbbi, azok jönnek a leghangosabban anyázni Dembélét most, pl. Úgyhogy ja, igazából kár minden szóért, tökmindegy.
Abszolut egyetértek veled! Itt van ez a rohadék elnök még mindíg, tünteti el a nyomokat, tönkretette a klubot, és Dembelével foglakoznak... Egyenként akarja felhívni a Socoiókat, megkérdőjelezi a szavazatok hitelességét! Milyen ember az ilyen?! De a lényeg, hogy van itt egy szerencsétlen srác, akinek tényleg vannak gondjai a felelősségtudattal, de hát ilyenek mindíg is voltak másokkal is korábban is...Most jött szerencsétlen vissza egy fatális sérülésből, de nem hagyjuk ám nyugodni, á!
Kap ő mindent, buta, fekete, bevándorló Mauritániai, gyerek stb. Döbbenet megy abban a topikban! De hár szólásszabadság van! Éppen ezért én azt mondom, hogy inkább a bűnbandával foglalkoznának!
johdepp
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 273
Csatlakozott: 2009.10.02. 18:23:01

2020.09.29. 17:34:40

Én ezt csak arra írtam, hogy Zsoma belekötött az időpontba (mondjuk jogosan, az is tény), hogy már tegnap voltak hírek, Titinho meg hozta az infókat, hogy összeült a "bizottság", vagy mi a franc. És mindketten elsuhantak a mondandóm lényege mellett, ami nyilván egy összeesküvés-elmélet, ferdített konteó, meg miegymás, hogy pont most lett felfújva egy 15 perces késés Dembélétől, amikor gyűlnek Bartó feje fölött a viharfelhők megint. És sikeresen is terelnek, csak meg kell nézni Dembélé topikját, kábé nagyobb fröcsögést kap, mint amit Bartó kap/kapott, pedig össze sem lehet hasonlítani, ki mekkora kárt okozott a klubnak az elmúlt években...
Vannak itt egyesek, akik mondjuk a covid kapcsán elmondásuk szerint átlátnak a szitán, és tudják, hogy az egész csak kitaláció, megvezetés, túlzás, satöbbi, azok jönnek a leghangosabban anyázni Dembélét most, pl. Úgyhogy ja, igazából kár minden szóért, tökmindegy.
Atlantis
Capitá del Barça
Hozzászólások: 886
Csatlakozott: 2008.08.29. 13:25:29
Tartózkodási hely: Budapest

2020.09.29. 16:18:33

johdepp írta:
2020.09.29. 15:49:00
Hát jó, úgy látom, nincs más választásom, mint elfogadni a tényt, hogy Dembélé a legnagyobb és egyetlen probléma a klub körül jelenleg, ezek a hírek róla biztosan nem a terelés részei, és beállok én is anyázni őt.
Ezt a tényt mégis miből sikerült levonnod? :D
Kb. mintha azt mondanád, hogy a tegnap este a tévében láttam valakit enni egy reklámban, biztos a szomszéd is emiatt hízott el, úgyhogy a kedves anyukáját minden kecskepásztornak. :D
johdepp
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 273
Csatlakozott: 2009.10.02. 18:23:01

2020.09.29. 15:49:00

Hát jó, úgy látom, nincs más választásom, mint elfogadni a tényt, hogy Dembélé a legnagyobb és egyetlen probléma a klub körül jelenleg, ezek a hírek róla biztosan nem a terelés részei, és beállok én is anyázni őt.
Avatar
Titinho
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2927
Csatlakozott: 2006.11.17. 11:29:46
Tartózkodási hely: Nyíregyháza, lélekben Camp Nou

2020.09.29. 15:35:28

johdepp írta:
2020.09.29. 15:14:52
Félve írom ide, mert a fórum többsége ugrott a dembélés hírre, szóval nem tudom, őket mennyire érdekli ez, de elvileg pont ma jár le, járt le a 10 munkanap, ami volt nekik, hogy elszámoljanak az aláírásokkal. Valahogy furcsa módon pont ma jött a hír arról, hogy Dembélé tegnap reggel késett, amikről már aznap szoktak jönni a hírek délután, este. Illetve szoktak jönni... Dembéléről jött az elmúlt 3 évben 2-3 alkalommal ilyen hír. Másról soha nem volt semmi hasonló, de valahogy nem tudom elképzelni, hogy soha senki egyszer nem késett pár percet sem. Tehát valahogy nekem fura, hogy pont ma van hír pont megint Dembéléről, hogy legyen másról beszélni, mint az igazán fontos dolgokról. Valahogy furcsa módon Destet is napok óta ígérik. Van egy olyan érzésem, hogy kivárnak a bejelentéssel, hogy azzal is majd tereljenek a népnek az aláírásokról. Szóval ja, nem tisztem igazából megmondani senkinek, hogy mit gondoljon, meg amit gondol, az rossz, de ha mindenki megpróbálna a dolgok mögé is nézni, akkor ilyen furcsaságokat azért észre lehetne venni, meg el lehetne gondolkodni, hogy vajon és miért pont így történnek dolgok a klub körül.

Persze lehet, én gondolom túl, és tényleg csak a szemétláda Dembélé késik mindig, meg mindig pont akkor, amikor Bartó nyaka körül szorul a hurok.
Igen, te gondood túl nem kicsit. :D

Mai hír:

The validation process for the vote of no confidence against the Barcelona board has begun today. There are ten days to validate all votes. [cadena ser]

Még tegnapi hír, összeállt a "bizottság":

Official: The validation process of the votes for the motion of no confidence against the board will commence tomorrow. Josep Maria Vallbona, Marta Plana, Jordi Argemí, Jordi Farré and Josep Triadó will be responsible for the entire process. [fcb]
Més que un club :!:

"Az akarás egyenlő a tudással, s aki akar, az tud is!"- Johan Cruyff
johdepp
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 273
Csatlakozott: 2009.10.02. 18:23:01

2020.09.29. 15:33:24

Zsoma írta:
2020.09.29. 15:21:52
Ez hülyeség, a Sport-on már tegnap délben kint volt a cikk a késéséről (és este 22:01-kor frissítették utoljára).
https://www.sport.es/es/noticias/barca/ ... as-8132031
Oké, akkor tegnap volt hír, nem olvasok spanyol lapokat, mert a spanyolom nem létezik. Ennek ellenére a többit akkor is tartom.
Zsoma
Jugador del Barça
Hozzászólások: 205
Csatlakozott: 2004.10.08. 07:45:27

2020.09.29. 15:21:52

johdepp írta:
2020.09.29. 15:14:52
Félve írom ide, mert a fórum többsége ugrott a dembélés hírre, szóval nem tudom, őket mennyire érdekli ez, de elvileg pont ma jár le, járt le a 10 munkanap, ami volt nekik, hogy elszámoljanak az aláírásokkal. Valahogy furcsa módon pont ma jött a hír arról, hogy Dembélé tegnap reggel késett, amikről már aznap szoktak jönni a hírek délután, este. Illetve szoktak jönni... Dembéléről jött az elmúlt 3 évben 2-3 alkalommal ilyen hír. Másról soha nem volt semmi hasonló, de valahogy nem tudom elképzelni, hogy soha senki egyszer nem késett pár percet sem. Tehát valahogy nekem fura, hogy pont ma van hír pont megint Dembéléről, hogy legyen másról beszélni, mint az igazán fontos dolgokról. Valahogy furcsa módon Destet is napok óta ígérik. Van egy olyan érzésem, hogy kivárnak a bejelentéssel, hogy azzal is majd tereljenek a népnek az aláírásokról. Szóval ja, nem tisztem igazából megmondani senkinek, hogy mit gondoljon, meg amit gondol, az rossz, de ha mindenki megpróbálna a dolgok mögé is nézni, akkor ilyen furcsaságokat azért észre lehetne venni, meg el lehetne gondolkodni, hogy vajon és miért pont így történnek dolgok a klub körül.

Persze lehet, én gondolom túl, és tényleg csak a szemétláda Dembélé késik mindig, meg mindig pont akkor, amikor Bartó nyaka körül szorul a hurok.
Ez hülyeség, a Sport-on már tegnap délben kint volt a cikk a késéséről (és este 22:01-kor frissítették utoljára).
https://www.sport.es/es/noticias/barca/ ... as-8132031
johdepp
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 273
Csatlakozott: 2009.10.02. 18:23:01

2020.09.29. 15:14:52

Félve írom ide, mert a fórum többsége ugrott a dembélés hírre, szóval nem tudom, őket mennyire érdekli ez, de elvileg pont ma jár le, járt le a 10 munkanap, ami volt nekik, hogy elszámoljanak az aláírásokkal. Valahogy furcsa módon pont ma jött a hír arról, hogy Dembélé tegnap reggel késett, amikről már aznap szoktak jönni a hírek délután, este. Illetve szoktak jönni... Dembéléről jött az elmúlt 3 évben 2-3 alkalommal ilyen hír. Másról soha nem volt semmi hasonló, de valahogy nem tudom elképzelni, hogy soha senki egyszer nem késett pár percet sem. Tehát valahogy nekem fura, hogy pont ma van hír pont megint Dembéléről, hogy legyen másról beszélni, mint az igazán fontos dolgokról. Valahogy furcsa módon Destet is napok óta ígérik. Van egy olyan érzésem, hogy kivárnak a bejelentéssel, hogy azzal is majd tereljenek a népnek az aláírásokról. Szóval ja, nem tisztem igazából megmondani senkinek, hogy mit gondoljon, meg amit gondol, az rossz, de ha mindenki megpróbálna a dolgok mögé is nézni, akkor ilyen furcsaságokat azért észre lehetne venni, meg el lehetne gondolkodni, hogy vajon és miért pont így történnek dolgok a klub körül.

Persze lehet, én gondolom túl, és tényleg csak a szemétláda Dembélé késik mindig, meg mindig pont akkor, amikor Bartó nyaka körül szorul a hurok.
Válasz küldése