Bajnoki Mérkőzések 22-23

Helyt áll-e csapatunk a BL-ben? Megnyerjük-e a Bajnokságot? Mi a helyzet a Király Kupával? Kellenek-e a barátságos mérkőzések? Hol lehet nézni a meccset? - Távkapcsolóval a kézben. Ha mondanivalód van, kerülj beljebb!
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2020.10.05. 18:35:06

hihetetlen hogy ettől az oldalpassz gyerektől nem tudunk megszabadulni és minden a keze alá játszik. remélem még pjanics is megsérül, hogy buszkecc egész évben kezdő legyen.
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7405
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2020.10.05. 17:03:38

csababarca írta:
2020.10.05. 16:45:52
Remek, Alba megsérült, akkor gondolom Dest a baloson fog játszani...addig is Roberto garázdálkodhat a jobboson. #-o
Azt mondják, hogy valószínűleg a Clasicóra sem épül teljesen. Pont most kezdhetett volna el Dest Robi helyén játszani, erre megint szívás. Ráadásul elég jól elkapta most a fonalat Alba. Nyilván azt mondja Dest, hogy mindegy, hogy a jobboson vagy a baloson játszik és Koeman is ezt jelzi kifelé, de hogy ez mennyire valós abban kételkedem.
Aztán lehet, hogy Koeman húz egy váratlant és beteszi Firpot, de nem sok esélyt látok, mert akkor SR-t kéne kivágni a kezdőből.
Forca Barca!!!!
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15431
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2020.10.05. 16:45:52

Remek, Alba megsérült, akkor gondolom Dest a baloson fog játszani...addig is Roberto garázdálkodhat a jobboson. #-o
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Peter
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3273
Csatlakozott: 2019.09.04. 02:22:17

2020.10.05. 15:09:38

Az, hogy Busi és SR helye egyelőre érthető.....csak a hibás filozófia eredménye.....!
Az, hogy nincs alternatívájuk, nem azt jelenti, hogy jók.....még Piqué, Lenglet és Alba is ilyen....ez a brigád, egy elmúlt korszak szándékosan itt felejtett maradványai....egyikük sem bírja a tempót, a terhelést, sem fizikálisan, sem mentálisan....vagy lesérül vagy ólom lábakkal próbál futni vagy lapokkal kipontoztatja magát....reméljük Araujo, Dest hozhat némi változást....csak ketten kevesek és még az is kérdés mennyi lehetőséget kapnak egyáltalán....
Ezek függvényében előre hiába zsugázna jól Koemann, a gyenge középpálya és ennél is gyengébb védelem visszahúzza az elöl esetleg fickándozni is képes alakzatot.
drobika
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1412
Csatlakozott: 2017.10.12. 11:54:08
Tartózkodási hely: Pécs

2020.10.05. 13:53:28

Chino írta:
2020.10.05. 13:02:52
davi10 írta:
2020.10.05. 12:24:34
drobika írta:
2020.10.05. 11:34:01
Ezzel részben egyetértek, A Sevilla bizony jó csapat,ellene nem egyszerű játszani. Azzal is, hogy alakulóban a csapat, viszont az tisztán látható, hogy Busi, Griez és SR. nagyon necces ebben a csapatban és a helyükre más kell. ennek ellenére fix kezdők...Ha ehhez még hozzájön egy gyengélkedő De Jong, az négy ember..., de minimum 3, aki cserére szorulna. Ennyit nem bírunk el egy Sevilla ellen...
Plusz Cou cseréjét érti valaki? Mert ő volt az egyetlen aki képes volt megjátszani előre bárkit, már ha sikerült egyáltalán a védőknek a labdát előre játszani.
Ezzel a labdakihozatallal kezdeni kell valamit, mert igazi gólveszély saját magunkra nézve az a hátsó adogatás ilyen labdabiztonsággal.
Busi és Robi helye egyelőre érthető. Ha majd a 15. fordulóban is ők játszanak és Dest meg Pjanic padozik, akkor tényleg baj lesz.
Griezmann más kávéház, neki is mondta Koeman, hogy megtalálja a helyét, de ez nagyon nem akar sikerülni.
Coutinho cseréjét azért értem meg, mert ő is 7 nap alatt 3 meccsen kezdett, és ő nem csak sétálgatott.

Amúgy eléggé meglepődtem amikor a végén elment Pjanic, Dest és Braithwaite is melegíteni, azt hittem Koeman húz egy tököset és lehozza Messi-t :?
Én is így gondolom. Robi helyére kit rakott volna be? Dest még kb. edzésen sem volt, Busqets-el is várjunk még azért, az utóbbi kb. 2 évben ő volt az aki kapta le pályáról. Pjanic is szállt már be azért (és egyszer sem használta ki mind az 5 cserét, tegnap és a Celta ellen is ellen 1-1 kényszerű volt), Messit ki cserélte volna le? Jöhetett volna ide Flick, Xavi stb. nem hiszem hogy bárki lekapja.

Ráadásul az egész előszezon egy káosz volt, sem Dest sem Pjanic nem jött "időben", hogy érdemben az edző rendelkezésére álljon és beépíthesse, sőt még Koeman sem tudott rendesen a kerettel dolgozni, át kellett állni egy új játékrendszerre is, ezek mind nehéz dolgok. Amekkora káosz volt itt csodálom, hogy itt tartunk. Egy jelenlegi Real-féle játék sem lepett volna meg.
A cseréivel kapcsolatban én inkább ezt a berögződött Pedri-Trincaot nem értem. Mintha ez szabály lenne, hogy a 70. perc körül kettőscserébe be kell állítani őket. A portugál és Griezmann váltás érthető, de az, hogy egy végsőkig kiélezett meccsen, egy iszonyatosan erős ellenféllel szemben egy 17 éves gyerektől várja a megváltást az nekem magas, ahogy a Celta ellen is előnyt kellett megtartani, és mindkétszer a csapat talán legjobbját hozza le.
Értem amit mondtok, és van is benne igazság, jelenleg Busi és SR-nek van létjogosultsága, de kizárólag azért,mert nincs helyettük más! Na de ez egészen egyszerűen nem Barca szint! Már ha azt magasra tesszük. Az egész jobb oldal egy katasztrófa! Nem tudjuk Dembelé milyen formában van, de ha nem küldték volna el Semedot, akkor SR és Griez helyett ha nem focizzák meg azt, amit ezek ott jelenleg megeszem a sapkám!
Peter
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3273
Csatlakozott: 2019.09.04. 02:22:17

2020.10.05. 13:48:49

Samper írta:
2020.10.05. 13:09:37
Peter írta:
2020.10.05. 12:23:41

A csapat váza fizikálisan - tempó, sebesség, rekcióidő - kevés (nemzetközi topszinthez). Sajnos.
El se tudom képzelni, hogy jönne szóba a Barcanál idén a nemzetközi topszint. Realitás a harc a spanyol bajnoki címért. Ott a győzelem - tekintettel a riválisokra - nem tűnik elérhetetlennek. A jövő meg legyen az új vezetőség gondja, pontosabban a socioké, hogy milyen programú és hitelességű vezetőséget választanak ebben a covidos környezetben.
Tökéletesen egyetértek....BL indulást jelentő helyek....csak ez akkor is így lehetne, ha vázat is cseréltünk volna....és még drukkolni is lehetne jó szívvel....Araujo féle fiatalokban nagyobb az esély a pozitív változásra, mint a rozsdás vázban....persze néhány tockost kapnánk, de a rozsdás váz unalmas és bosszankodós döntetlenjeivel legalább annyi pontot veszítünk....
almasi1995
Barça C
Hozzászólások: 4
Csatlakozott: 2016.11.19. 20:24:35

2020.10.05. 13:14:42

Ha en lennek koeman nekem ez lenne a kezdom mats
dest -pique Alba
Busquets pjanic de jong
Fati coutinho dembele
Messi
Szerintetek?
Samper
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3846
Csatlakozott: 2014.10.22. 16:22:27

2020.10.05. 13:09:37

Peter írta:
2020.10.05. 12:23:41

A csapat váza fizikálisan - tempó, sebesség, rekcióidő - kevés (nemzetközi topszinthez). Sajnos.
El se tudom képzelni, hogy jönne szóba a Barcanál idén a nemzetközi topszint. Realitás a harc a spanyol bajnoki címért. Ott a győzelem - tekintettel a riválisokra - nem tűnik elérhetetlennek. A jövő meg legyen az új vezetőség gondja, pontosabban a socioké, hogy milyen programú és hitelességű vezetőséget választanak ebben a covidos környezetben.
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7405
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2020.10.05. 13:02:52

davi10 írta:
2020.10.05. 12:24:34
drobika írta:
2020.10.05. 11:34:01
Ezzel részben egyetértek, A Sevilla bizony jó csapat,ellene nem egyszerű játszani. Azzal is, hogy alakulóban a csapat, viszont az tisztán látható, hogy Busi, Griez és SR. nagyon necces ebben a csapatban és a helyükre más kell. ennek ellenére fix kezdők...Ha ehhez még hozzájön egy gyengélkedő De Jong, az négy ember..., de minimum 3, aki cserére szorulna. Ennyit nem bírunk el egy Sevilla ellen...
Plusz Cou cseréjét érti valaki? Mert ő volt az egyetlen aki képes volt megjátszani előre bárkit, már ha sikerült egyáltalán a védőknek a labdát előre játszani.
Ezzel a labdakihozatallal kezdeni kell valamit, mert igazi gólveszély saját magunkra nézve az a hátsó adogatás ilyen labdabiztonsággal.
Busi és Robi helye egyelőre érthető. Ha majd a 15. fordulóban is ők játszanak és Dest meg Pjanic padozik, akkor tényleg baj lesz.
Griezmann más kávéház, neki is mondta Koeman, hogy megtalálja a helyét, de ez nagyon nem akar sikerülni.
Coutinho cseréjét azért értem meg, mert ő is 7 nap alatt 3 meccsen kezdett, és ő nem csak sétálgatott.

Amúgy eléggé meglepődtem amikor a végén elment Pjanic, Dest és Braithwaite is melegíteni, azt hittem Koeman húz egy tököset és lehozza Messi-t :?
Én is így gondolom. Robi helyére kit rakott volna be? Dest még kb. edzésen sem volt, Busqets-el is várjunk még azért, az utóbbi kb. 2 évben ő volt az aki kapta le pályáról. Pjanic is szállt már be azért (és egyszer sem használta ki mind az 5 cserét, tegnap és a Celta ellen is ellen 1-1 kényszerű volt), Messit ki cserélte volna le? Jöhetett volna ide Flick, Xavi stb. nem hiszem hogy bárki lekapja.

Ráadásul az egész előszezon egy káosz volt, sem Dest sem Pjanic nem jött "időben", hogy érdemben az edző rendelkezésére álljon és beépíthesse, sőt még Koeman sem tudott rendesen a kerettel dolgozni, át kellett állni egy új játékrendszerre is, ezek mind nehéz dolgok. Amekkora káosz volt itt csodálom, hogy itt tartunk. Egy jelenlegi Real-féle játék sem lepett volna meg.
A cseréivel kapcsolatban én inkább ezt a berögződött Pedri-Trincaot nem értem. Mintha ez szabály lenne, hogy a 70. perc körül kettőscserébe be kell állítani őket. A portugál és Griezmann váltás érthető, de az, hogy egy végsőkig kiélezett meccsen, egy iszonyatosan erős ellenféllel szemben egy 17 éves gyerektől várja a megváltást az nekem magas, ahogy a Celta ellen is előnyt kellett megtartani, és mindkétszer a csapat talán legjobbját hozza le.
Forca Barca!!!!
drobika
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1412
Csatlakozott: 2017.10.12. 11:54:08
Tartózkodási hely: Pécs

2020.10.05. 12:57:53

davi10 írta:
2020.10.05. 12:24:34
drobika írta:
2020.10.05. 11:34:01
Ezzel részben egyetértek, A Sevilla bizony jó csapat,ellene nem egyszerű játszani. Azzal is, hogy alakulóban a csapat, viszont az tisztán látható, hogy Busi, Griez és SR. nagyon necces ebben a csapatban és a helyükre más kell. ennek ellenére fix kezdők...Ha ehhez még hozzájön egy gyengélkedő De Jong, az négy ember..., de minimum 3, aki cserére szorulna. Ennyit nem bírunk el egy Sevilla ellen...
Plusz Cou cseréjét érti valaki? Mert ő volt az egyetlen aki képes volt megjátszani előre bárkit, már ha sikerült egyáltalán a védőknek a labdát előre játszani.
Ezzel a labdakihozatallal kezdeni kell valamit, mert igazi gólveszély saját magunkra nézve az a hátsó adogatás ilyen labdabiztonsággal.
Busi és Robi helye egyelőre érthető. Ha majd a 15. fordulóban is ők játszanak és Dest meg Pjanic padozik, akkor tényleg baj lesz.
Griezmann más kávéház, neki is mondta Koeman, hogy megtalálja a helyét, de ez nagyon nem akar sikerülni.
Coutinho cseréjét azért értem meg, mert ő is 7 nap alatt 3 meccsen kezdett, és ő nem csak sétálgatott.

Amúgy eléggé meglepődtem amikor a végén elment Pjanic, Dest és Braithwaite is melegíteni, azt hittem Koeman húz egy tököset és lehozza Messi-t :?
Nagyon nem szeretném a 15. fordulóban is az SR. Busi kezdő felállást nézni, mert akkor kb a 15.helyen is fogunk tartani... Ez a két ember döbbenetesen gyenge. Ha Lajos nem Barca szint volt, akkor ők milyen szinten vannak stabilan kezdőként? Kiegészülve Griezzela jobb oldaon minusz három ember előre játékban, és védekezésben is megye II.
Avatar
davi10
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6642
Csatlakozott: 2007.10.06. 20:02:40
Tartózkodási hely: Budapest

2020.10.05. 12:24:34

drobika írta:
2020.10.05. 11:34:01
Ezzel részben egyetértek, A Sevilla bizony jó csapat,ellene nem egyszerű játszani. Azzal is, hogy alakulóban a csapat, viszont az tisztán látható, hogy Busi, Griez és SR. nagyon necces ebben a csapatban és a helyükre más kell. ennek ellenére fix kezdők...Ha ehhez még hozzájön egy gyengélkedő De Jong, az négy ember..., de minimum 3, aki cserére szorulna. Ennyit nem bírunk el egy Sevilla ellen...
Plusz Cou cseréjét érti valaki? Mert ő volt az egyetlen aki képes volt megjátszani előre bárkit, már ha sikerült egyáltalán a védőknek a labdát előre játszani.
Ezzel a labdakihozatallal kezdeni kell valamit, mert igazi gólveszély saját magunkra nézve az a hátsó adogatás ilyen labdabiztonsággal.
Busi és Robi helye egyelőre érthető. Ha majd a 15. fordulóban is ők játszanak és Dest meg Pjanic padozik, akkor tényleg baj lesz.
Griezmann más kávéház, neki is mondta Koeman, hogy megtalálja a helyét, de ez nagyon nem akar sikerülni.
Coutinho cseréjét azért értem meg, mert ő is 7 nap alatt 3 meccsen kezdett, és ő nem csak sétálgatott.

Amúgy eléggé meglepődtem amikor a végén elment Pjanic, Dest és Braithwaite is melegíteni, azt hittem Koeman húz egy tököset és lehozza Messi-t :?
Kép
"A Futball nyer, ha a Barca nyer"
"Ez a két szín, zöld és fehér minden másnál többet ér
Hát indulj és bátran énekelj velünk egy dalt a Fradiért"
Peter
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3273
Csatlakozott: 2019.09.04. 02:22:17

2020.10.05. 12:23:41

Samper írta:
2020.10.05. 10:59:50
Nem értem egyesek mércéjét. A Sevilla ma a legjobban összerakott, nemzetközi szinten is eredményes összeszokott spanyol csapat. Ezzel szemben a Barca most átalakulásban lévő gárda öt hét gyakorlással, tele fiatalokkal. Egy ilyen, bírói segédletes döntetlen kiváló eredmény. Az összjáték persze valóban akadozik, a jobboldal így nem maradhat - de hát ma még változások is lehetnek a keretben is.
Egyedül az eredmény vállalható a tegnapi meccsből, az összes többi fejetlenség. Folyamatosan 2-3-4 fős emberhátrányban kezdjük a meccseket. Ez elég nagy luxus! Az átalakulás csak ott nem történt meg, ahol kötelező lett volna. Araujo is csak azért játszhatott, mert kényszer volt. Ahol évekig nem volt változás, ott nem az utolsó átigazolási nap hozza el majd a csodát. Erőnléti problémák idővel csak nőni fognak, jönnek a sérülések a terheléssel. A csapat magja, alapja, váza ilyen tekintetben nem egészséges. Az, hogy a mester Fatit Pedrivel cseréli, nem egyenlő még a megújulással.
A csapat váza fizikálisan - tempó, sebesség, rekcióidő - kevés (nemzetközi topszinthez). Sajnos.
drobika
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1412
Csatlakozott: 2017.10.12. 11:54:08
Tartózkodási hely: Pécs

2020.10.05. 11:34:01

Samper írta:
2020.10.05. 10:59:50
Nem értem egyesek mércéjét. A Sevilla ma a legjobban összerakott, nemzetközi szinten is eredményes összeszokott spanyol csapat. Ezzel szemben a Barca most átalakulásban lévő gárda öt hét gyakorlással, tele fiatalokkal. Egy ilyen, bírói segédletes döntetlen kiváló eredmény. Az összjáték persze valóban akadozik, a jobboldal így nem maradhat - de hát ma még változások is lehetnek a keretben is.
Ezzel részben egyetértek, A Sevilla bizony jó csapat,ellene nem egyszerű játszani. Azzal is, hogy alakulóban a csapat, viszont az tisztán látható, hogy Busi, Griez és SR. nagyon necces ebben a csapatban és a helyükre más kell. ennek ellenére fix kezdők...Ha ehhez még hozzájön egy gyengélkedő De Jong, az négy ember..., de minimum 3, aki cserére szorulna. Ennyit nem bírunk el egy Sevilla ellen...
Plusz Cou cseréjét érti valaki? Mert ő volt az egyetlen aki képes volt megjátszani előre bárkit, már ha sikerült egyáltalán a védőknek a labdát előre játszani.
Ezzel a labdakihozatallal kezdeni kell valamit, mert igazi gólveszély saját magunkra nézve az a hátsó adogatás ilyen labdabiztonsággal.
Avatar
vinszentvega
Capitá del Barça
Hozzászólások: 831
Csatlakozott: 2016.09.13. 10:17:08

2020.10.05. 11:01:15

Ja és még egy észrevétel, megint nem tudtunk mit kezdeni a letámadásokkal.... Rossz nézni Piqué- botladozásait, amikor a 16-osunkban forgolódik mint a tojógalamb......( de ugyan ez igaz Alba-ra Robertóra és az éppen aktuális kezdőkapusra is....
It's the little differences. I mean, they got the same shit over there that we got here, but it's just...it's just, there it's a little different
Samper
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3846
Csatlakozott: 2014.10.22. 16:22:27

2020.10.05. 10:59:50

Nem értem egyesek mércéjét. A Sevilla ma a legjobban összerakott, nemzetközi szinten is eredményes összeszokott spanyol csapat. Ezzel szemben a Barca most átalakulásban lévő gárda öt hét gyakorlással, tele fiatalokkal. Egy ilyen, bírói segédletes döntetlen kiváló eredmény. Az összjáték persze valóban akadozik, a jobboldal így nem maradhat - de hát ma még változások is lehetnek a keretben is.
sojal
Barça B
Hozzászólások: 79
Csatlakozott: 2018.03.01. 12:43:20

2020.10.05. 10:50:04

Szerintem Dembele azért sem játszott tegnap, mert a vezetés reménykedik benne, hogy el tudják passzolni. Gondolom ha mégis marad, és nem sérül meg Fifa21 közben akkor később azért fog játszani.
Avatar
vinszentvega
Capitá del Barça
Hozzászólások: 831
Csatlakozott: 2016.09.13. 10:17:08

2020.10.05. 10:48:09

Amig Messit nem meri leszedni valaki a pályáról 60 perc után, addig ne várjunk lehengerlő változtatásokra. Busi- Roberto félelmetesen gyengék voltak tegnap is. Griezmann, egy árva labdát nem kap Messitől. Alba szintén csak Messinek tud passzolni a kapu elé. Gondolom (ha Cou nem verte volna be) ha a labda is tökéletes lett volna Albának, akkor a forgatókönyv megint csak ugyanaz lett volna, vissza-passz Messinek.....
Fati halvány volt tegnap, eltünt a térképről, talán az ő esetében jobb lett volna egy Dembele helyette....
It's the little differences. I mean, they got the same shit over there that we got here, but it's just...it's just, there it's a little different
Avatar
Titinho
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2927
Csatlakozott: 2006.11.17. 11:29:46
Tartózkodási hely: Nyíregyháza, lélekben Camp Nou

2020.10.05. 10:40:02

Hát nem tudom kinek és miért volt ez vállalható meccs, az én részemről totál vállalhatatlan meccs volt, 2-3 ember kivételével az egész csapat megérdemelne egy fejmosást. Az utóbbi egy évben a 3. edzőnk van de a Top5-be beférne ez mint a legrosszabb meccsünk. Pedig Valverde és Sétien meccsei se voltak piskótát.

Totál össze visszaság, nem tudtunk passzolni, Busit le sem írom mert nem éri meg a bünti, Araujo, Piqué és Coutinho mellett még Dest és Trincao nyújtott jó teljesítményt. Araujo egy állat, nem egyszer nem tudott átmenni rajta Ocampos.

Mindent elmond hogy az első félidőben a jobboson nulla azaz 0!!! kísérletünk volt támadásra, a jobb oldalon a Busi-Robi-Griez hármas totális csődtömeg.

Attól még mindig hányingerem van hogy Busi, Alba, Robi szinte CSAK Messit keresi a labdával, nem egy szitu volt amikor más sokkal jobb helyzetben volt, de akkor sem. Messi pedig csak Albát keresi a baloson, szabadrúgásnál vagy szögletnél pedig csak Piquét.

Amíg ez benne van a csapatban lehet itt akárki, a brancs ugyanúgy megvan és nagyon nem tetszik hogy nem képesek a változásra.

Nem egyszer krva anyázás volt a vége amikor 1-2 játékos a sokadik labdáját adta el vagy úgy ért bele mint a Megye 2-ben.

Szeirntem katasztrófa volt a tegnapi meccs, nagyon remélem hogy ilyet még egyszer nem látok.

Robi, Busi, Griez hármas szerintem megkapták az esélyt az első 3 meccsen, nem éltek vele, katasztrófák, itt az ideje hogy más megkapja az esély KEZDŐKÉNT.

Remélem Koeman is látja most már. :roll:
Més que un club :!:

"Az akarás egyenlő a tudással, s aki akar, az tud is!"- Johan Cruyff
almasi1995
Barça C
Hozzászólások: 4
Csatlakozott: 2016.11.19. 20:24:35

2020.10.05. 10:26:44

Hat a jobb oldal szegyen volt griezmann Roberto 0 teljesitmeny, cou jó lesz, dembelet jatszatnam, trincao technisabb mint pedri, pedrit kolcson adnam, fati onzo volt de jo lesz, pjanicba nem vagyok biztos h ide o kellett, dest jo igazolas lesz, messinek kene vmi erocsatar elé, de jongtol sokkal tobb kell mert ez keves lesz.
Avatar
davi10
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6642
Csatlakozott: 2007.10.06. 20:02:40
Tartózkodási hely: Budapest

2020.10.05. 10:19:15

A Pedri cserét úgyahogy megértem, Fati nem bír egy hét alatt 3 meccset végigtolni, Pedri-nek pedig voltak fontos labdaszerzései a baloson.

Aki viszont kicsit aggasztó, az De Jong. Egyáltalán nincs meg az a feltámadás, amit Koeman miatt vártam/vártunk tőle.
Griezmann-ra már tényleg nem nagyon lehet mit mondani, óriási nulla. Tegnap 2 helyzete volt, 1-ből kaput nem talált, a másodikat meg simán belevezette a kapusba. Már azt a mezőnymunkát se látom tőle, amit tavaly.
Messi nem igazán tud felpörögni, nem lesz ez így jó, ha nem cseréljük le soha.
Neto-t nem egyszer sikerült kellemetlen helyzetbe hozniuk a társaknak, szerencsére megúsztuk.

Coutinho, Pique, Araujo meg talán Alba volt jó, hogy valami pozitívumot is írjak.
Dest is jónak néz ki.

Pjanic-ot nyomatni kéne, de az a baj, hogy szerintem ha Arthur összekapta volna magát, akkor neki nagyon feküdne ez a 4-2-3-1.
Kép
"A Futball nyer, ha a Barca nyer"
"Ez a két szín, zöld és fehér minden másnál többet ér
Hát indulj és bátran énekelj velünk egy dalt a Fradiért"
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2020.10.05. 09:56:11

Szerintem meg nem volt vallahato a tegnai, bun gyengen, otlettlenul jatszottunk. Lendulet semmi, megint csak az otlettelen tilitoli. Araujo, pique meg cou jok voltak, messi, de jong, meg foleg griezmann vallalhatatlan.
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
Rivaldo11
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8005
Csatlakozott: 2006.08.22. 11:44:15
Tartózkodási hely: Budapest

2020.10.05. 09:41:08

Vállalható volt a tegnapi meccs, azzal együtt, hogy hiányérzet van azért az elhagyott 2 pont miatt. Mondjuk azt nem értem, miért nem nézte vissza a játékvezető a Messivel szembeni szituációt, az teljesen tiszta 11es volt.
A Griezmann cseréig sajnos csak 9 mezőnyjátékossal játszottunk, elképesztő mínusz az ember. Remélem nem kap esélyt a végtelenség, mert rossz nézni ezt a szenvedést, amit előad.
Rivaldo-A Legnagyobb.
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15431
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2020.10.05. 09:34:05

Dembelé most egészséges nem? ha úgysem adjuk el, legalább amikor egészséges azon az évi pár meccsen játszatni kellene.
Trincaot lenyelem, de tegnap Fati helyett Pedri jött, semmi értelme nem volt, nem is értem Pedri favorizálását a többiekkel szemben, pláne hogy ugye semmit sem bizonyított, mondjuk Puighoz képest.

Ezek szerintem elég nagy bajok, hogy így áll fel a csapat, lehetne itt komoly focit tolni, de nem így.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
Nyiri81
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1463
Csatlakozott: 2017.01.05. 23:06:25
Tartózkodási hely: BP

2020.10.05. 09:31:51

drobika írta:
2020.10.05. 08:13:14
Hát én úgy láttam, hogy ha Cou nem kapja azt a szép labdát, akkor tegnap simán kikapunk.
Most erre mit lehet mondani? Ha pedig Triciano nem a kapusba lövi akkor nyerünk. Vagy ha Griz rosszul veszi át akkor gól és nyerünk. :D
Csak is Puyol
drobika
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1412
Csatlakozott: 2017.10.12. 11:54:08
Tartózkodási hely: Pécs

2020.10.05. 08:13:14

Hát én úgy láttam, hogy ha Cou nem kapja azt a szép labdát, akkor tegnap simán kikapunk.
Nyilván ez egy jól összerakott Sevilla. A Bayern is nagyon megszenvedett velük. Tegnap, ha őszinték akarunk lenni, akkor a játékban jobbak voltak, mint mi. Letámadás után nem tudtuk kihozni megint a labdát. Sokkal magabiztosabbak voltak. De Jong meccsek óta alulteljesít róla kaphattunk volna gólokat simán. Busival együtt én nem látom, hogy egy erős csapat ellen ők mit tudnak ketten tenni. Nem tudom, hogy Pjanic nem volna e szerencsésebb középpályán.Jobb oldalunk SR és Griez párosával megye II. szint. .Ezt be kell látni, hogy ez nem megy. Grieznek nem is passzolnak mondjuk mások sem...Függetlenül ettől a jobb oldal nulla. Mivel tegnap Busi és DeJong sem remekelt előrefelé a jobboldal teljesen impotens, ezért Messiéknek nem voltak nagy lehetőségeik. Counak örülök ,nagyon remélem, hogy vele sokan tévedtek és most ebben a szerepkörben végre kijön, hogy nem felejtett el ő játszani.Nem értettem a cseréjét, koeman biztosan...
Pedri és Troncao a fél óra alatt nem tudott hozzátenni sokat, bár Trincao lőhetett volna gólt, sajnos a kapus a helyén volt.
Az eredmény rendben van a látottak alapján, ez bizony nem Villareal és nem Vigo volt. Sokat kell még dolgozni...
Válasz küldése