Josep Maria Bartomeu

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!
Barcahun
Capitá del Barça
Hozzászólások: 570
Csatlakozott: 2020.09.04. 16:09:08

2020.10.09. 01:46:41

Most rendőrségi feljelentést terveznek :shock: :lol:
Istenem ez a pali nem vergődik, nem szánalmas, hanem fél. Gusztustalanabb volt, mint a legtöbb politikus, igazi szélhámos.
Azt azért Ő is tudja vége a dalnak, de akkor miért is kapálózik? Mekkora baj lehet itt a háttérben? Mennyi papírt kell még leadarálni az irodákban? :lol:
Igazi elégtétel lehet ez Messiéknek, látni félni és elbukni ezt a palit. =D>
Avatar
Sinya22
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3186
Csatlakozott: 2017.08.21. 17:40:25

2020.10.08. 19:38:52

Samper írta:
2020.10.08. 17:22:39
Ha a culék elszántak volnának, minden éjjel csörömpölnének a klubháznál és Barto szállásánál.
Persze,gondolom Barcelonában senki se jár se iskolába,se dolgozni :D
Samper
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3846
Csatlakozott: 2014.10.22. 16:22:27

2020.10.08. 17:22:39

Ha a culék elszántak volnának, minden éjjel csörömpölnének a klubháznál és Barto szállásánál.
Guardiola
Capitá del Barça
Hozzászólások: 699
Csatlakozott: 2004.10.14. 10:40:57

2020.10.08. 17:12:59

Még biztosan nem mond le, először megpróbálják különböző oldalról megfúrni az indítványt, megpróbálkoznak csalás vádjával nyomozást indítani és elhúzni a szavazás kiírását, egészségügyi helyzetre hivatkozva nem megtarthatónak nyilvánítani és még ki tudja miket. Amíg minimális esélyt is lát arra, hogy kihúzza márciusig addig küzdeni fog.

" 19ezer ember aláírta a bizalmatlansági indítványt, de van további 90ezer, aki nem" az ilyen dumáktól meg falra tudnék mászni.
Avatar
Sinya22
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3186
Csatlakozott: 2017.08.21. 17:40:25

2020.10.08. 16:09:26

Barto nem fog lemondani,annyiszor megtehette volna csak az elmúlt 3 hónapban. (8-2,Messi ügy,most az aláírások miatt). Max pár igazgatósági tag lemondhat még a szavazás előtt. Az utolsó pillanatig ott lesz,hogy tudjon takarítani,amit még lehet az elmúlt évek után.
Atlantis
Capitá del Barça
Hozzászólások: 886
Csatlakozott: 2008.08.29. 13:25:29
Tartózkodási hely: Budapest

2020.10.08. 15:54:08

Azért ha ezek után sem mondanak le / írnak ki referendumot akkor azzal már önmagukat is alulmúlják, pedig azt hittem ez már lehetetlen szint...
Az a baj, hogy nagyon sok most a különböző, egymásnak ellentmondó hír. Meglátjuk jövő hét közepére mi lesz a hivatalos álláspont.
Avatar
Mihu
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4091
Csatlakozott: 2005.02.12. 21:35:42
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

2020.10.08. 15:18:59

Jordi Cardoner: "Az igazgatótanácsban szóba sem került a lemondás, egységesebbek vagyunk, mint valaha és az elnök mellett állunk. 19ezer ember aláírta a bizalmatlansági indítványt, de van további 90ezer, aki nem. Nem állíthatom biztosan, hogy lesz bizalmatlansági szavazás, az az egészségügyi garanciák függvénye. A sport,- és egészségügyi titkársággal együtt fogjuk meghozni a döntést."

Na hát akkor kezdhetünk megnyugodni, hogy nem lesz referendum...

Egészen elképesztő, hogy ez a korona mennyire kapóra jött nekik... És hogy mennyire ki is használják...
Kép
Avatar
Titinho
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2927
Csatlakozott: 2006.11.17. 11:29:46
Tartózkodási hely: Nyíregyháza, lélekben Camp Nou

2020.10.08. 14:32:42

Nem tudom mennyire vágjátok, de a klub pàr napja amikor kiderült a -97 millás mínusz a költségvetésben, a klub újra a játékosok elé tárta hogy menjenek bele egy időszakos fizucsökkentésbe. Ez persze ki is verte a biztosítékot a keretben a játékosoknál és azonnal visszaküldték a "kabbeBarto" üzenetet.

A Sport szerint is most nagyon gondolkozik Barto a lemondáson, viszont Oscar Grau azt nyilatkozta hogy egységesebbek mint valaha és attól hogy 15% a távozásukat akarja a másik 85% nem. #-o

Jordi Farré egyébként azt szeretné ha az El Clasico napján, Október 24-én lenne megtartva a szavazás.

Nem tudom ti hogy vagytok vele, de nekem ez a Farré fickó rohadt szimpatikus lett itt az elmúlt másfél két hónapban. Ő nyújtotta ugye be a bizalmatlanságit is a klubnál, ő állt végig a kezdeményezés élén, kíváncsi vagyok milyen programmal áll elő, mert ugye ő is az egyik elnökjelölt. Sokkal nagyobbat nőtt a szememben (és szerintem sok katalánnak) és rendkívül hálás lehet a munkájáért minden culé ha végül sikerül eltakarítani ezt a bagázst. Mert nem Font és nem Laporta csinálta ezt, ők csak szépen bejártak néha interjúzni egyet a rádiókban.

Farré egyébként tegnap megemlítette egy interjúban, hogy ha ő lesz az elnök, meg fogja hallgatni Koeman sportszakmai projektjét, de azért az interjú végén kibökte hogy ő már felhívta Klopp ügynökét. :P

Szóval kíváncsian várom ennek a palinak is a kampányát.

(Amúgy nem is értem hogy mer itt mindenki, más topikban kommentelni amikor ég a ház és #BartoOut-olni kéne egy nap 20x minimum, hát szégyeljétek már össze-vissza magatokat - írta és rendezte: Mr. Szarkazmus)
Més que un club :!:

"Az akarás egyenlő a tudással, s aki akar, az tud is!"- Johan Cruyff
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10071
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2020.10.08. 11:06:45

Peter írta:
2020.10.08. 01:20:06
Ha idén lehet még új elnök (nem ismerem a klub működési szabályzatát), talán télen (januárban) már csinálhatna is valamit.....de ha nem így van, akkor semmi jelentősége, hogy most megy Barto vagy márciusban.....
Nagyon sokat számítana az a 2 hónap is. Már csak azért is, mert helyre kerülnének a dolgok, bebizonyosodna hogy a klub a sociók kezében van és nem az elnökség a mindenható, ezért az utána következő elnökségnek-elnökségeknek ott lesz a fejében hogy nem tehetnek meg minden szemétséget következmények nélkül mert leváltják őket a sociók a pityuba.

Plusz ha jól tudom(javítsatok ki ha tévedek), de alapesetben hiába lesz márciusban a szavazás, az új elnökség csak nyáron lép hatályba, addig Bartomeuék maradnak mandátumban.
Addig még minden szép dolgot megtehetnek, kezdve azzal hogy már tavasszal leigazolnak XY játékost, lásd:
Nincs pínz, Grizire hitelt vettek fel, de azért 7 millióért igazolgatnak brazil csodagyerekeket
Szóval ha úgy nézzük hogy november-decemberben vagy júniusban lesz új elönség, azért az nem mindegy.


Amúgy Bartomeuék nimbuszáról mindent elmond az, hogy képesek ingyen elengedni Rafinhát a PSG-be, miközben PSG és a többi rivális 1-2 millió euróval is fillértszab mint most a City aki inkább megtartja a jövőre lejáró szerződésű Garciát a padon minthogy 2 millióval olcsóbban most odaadja

Emblematikus hogy Barto 2015-ben az MSN-nel húzta be a választásokat, és mikor leköszön akkor egy Braith-Messi-Dembele a 9-10-11-esünk
drobika
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1412
Csatlakozott: 2017.10.12. 11:54:08
Tartózkodási hely: Pécs

2020.10.08. 08:05:18

wectory írta:
2020.10.07. 16:48:07
Hiába az egyértelmű elutasítás a Bartomeu és az elnökséggel szemben, már megy a reklamálás!!!
Az elnökség szócsöve (MD) által panaszkodnak (Óscar Grau CEO által) a szavazat ellenőrző bizottság elnökére - Josep Maria Vallbona -, hogy nem használta ki a szavazatok érvényességét ellenőrző összes lehetőséget és tiszteletlen és goromba volt a klub által delegált két taggal :o
A katalán futballszövetség akinek tagja Josep Maria Vallbona, alaptalan vádaskodásnak nevezi Óscar Grau nyilatkozatát.

A bizalmatlansági szavazás kiírása sem olyan egyszerű a jelenlegi pandémiás helyzetben, ez nagyban függ a katalán kormánytól, hogy jóváhagyja-e a szavazás megtartását. Már pedzegetik azt a témát is, hogy a jelenleg érvényben lévő szabályok alapján minden szavazóhelyen max. 6 ember tartózkodhat egyidőben.
Mindenkinek az lenne az érdeke, hogy Bartomeu és az elnökség lemondjon önként.
De, látva az eddigi hozzáállásukat, nem biztos, hogy megteszik :(
Valahogy nem akarják, hogy más is beletekintsen a klub könyvelésébe és szembesüljön a valós helyzettel.
Mondhatnak most már akármit... Dobálhatják a sarat, megvan a kellő szavazatszám! Csak magukat ássák alá még jobban, már ha egyáltalán ez lehetséges.
A szavazatra jogosultak elzavarhatják őket. Inkább az a kérdés, hogy megteszik-e! Ez egy vizsga is lesz, hogy tényleg,más mint egy klub...
Avatar
Olcha
Jugador del Barça
Hozzászólások: 205
Csatlakozott: 2018.06.28. 19:31:15

2020.10.08. 02:39:00

Peter írta:
2020.10.08. 01:20:06
Ha idén lehet még új elnök (nem ismerem a klub működési szabályzatát), talán télen (januárban) már csinálhatna is valamit.....de ha nem így van, akkor semmi jelentősége, hogy most megy Barto vagy márciusban.....
Azért van.. - többek között ez már presztízs kérdés is.
Peter
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3229
Csatlakozott: 2019.09.04. 02:22:17

2020.10.08. 01:20:06

Ha idén lehet még új elnök (nem ismerem a klub működési szabályzatát), talán télen (januárban) már csinálhatna is valamit.....de ha nem így van, akkor semmi jelentősége, hogy most megy Barto vagy márciusban.....
Avatar
Olcha
Jugador del Barça
Hozzászólások: 205
Csatlakozott: 2018.06.28. 19:31:15

2020.10.07. 23:38:58

mes írta:
2020.10.07. 15:30:40
Papa... lefööööööött a kávé....
Az a baj, hogy már oda is kozmált picit..
..és ezt nem csak ők isszák.. :(
De végre már látni a fényt az alagút végén!
wectory
Barça C
Hozzászólások: 2
Csatlakozott: 2010.12.11. 08:55:41

2020.10.07. 16:48:07

Hiába az egyértelmű elutasítás a Bartomeu és az elnökséggel szemben, már megy a reklamálás!!!
Az elnökség szócsöve (MD) által panaszkodnak (Óscar Grau CEO által) a szavazat ellenőrző bizottság elnökére - Josep Maria Vallbona -, hogy nem használta ki a szavazatok érvényességét ellenőrző összes lehetőséget és tiszteletlen és goromba volt a klub által delegált két taggal :o
A katalán futballszövetség akinek tagja Josep Maria Vallbona, alaptalan vádaskodásnak nevezi Óscar Grau nyilatkozatát.

A bizalmatlansági szavazás kiírása sem olyan egyszerű a jelenlegi pandémiás helyzetben, ez nagyban függ a katalán kormánytól, hogy jóváhagyja-e a szavazás megtartását. Már pedzegetik azt a témát is, hogy a jelenleg érvényben lévő szabályok alapján minden szavazóhelyen max. 6 ember tartózkodhat egyidőben.
Mindenkinek az lenne az érdeke, hogy Bartomeu és az elnökség lemondjon önként.
De, látva az eddigi hozzáállásukat, nem biztos, hogy megteszik :(
Valahogy nem akarják, hogy más is beletekintsen a klub könyvelésébe és szembesüljön a valós helyzettel.
mes
Capitá del Barça
Hozzászólások: 820
Csatlakozott: 2010.06.21. 16:40:13
Tartózkodási hely: Marosvasarhely
Kapcsolat:

2020.10.07. 15:30:40

Papa... lefööööööött a kávé....
Avatar
Mihu
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4091
Csatlakozott: 2005.02.12. 21:35:42
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

2020.10.07. 15:28:52

Titinho írta:
2020.10.07. 08:59:52


Igen azt tudom, hogy elvileg ez benne van a szabályzatban, de szerintem az nincs megkötve hogy milyen meccsnek kell lennie, BL, bajnoki vagy kupa.

Belegondolva a Fradi meccs talán túl közelinek is tűnik, 3 hét múlva ugye meccs, még ki is kell írni a szavazást, elnökjelölteknek kampány miegymás. Talán akkor a november elején lévő Dinamo elleni meccs. Ha nézők nélküli bajnokira írják ki hétvégére akkor nem hiszem hogy meglehet kb 11 ezer érvényes szavazat. Kiemelve, hogy érvényes. A 2/3-os többségtől én nem félek.

Járja a hír a spanyol orgánumokat valamint a Cadena Ser is lehozta, hogy amennyiben sikeres az indítvány (ma ugye az lehet) akkor több igazgatósági tag is lemondana még a referendum előtt. :roll:
Tudom, hogy nincs benne, de nekik az lenne a lényeg, hogy bajnoki meccs legyen, mert ott nem lehetnek nézők, tehát kisebb az esélye annak, hogy összejön a 10%-os részvételi arány.

Én akkor hiszem el, ha elmegy, mikor már börtönben van...Addig szerintem az utolsó utáni másodpercet is ki fogja használni a tisztogatásra, és/vagy a lenyúlásra.
Kép
dévid villa
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 372
Csatlakozott: 2012.03.02. 16:41:57
Tartózkodási hely: Hajdúszoboszló

2020.10.07. 14:11:11

Azt írják, fontolgatja a lemondást. Bár már akkor is írták, amikor összegyűltek az aláírások, aztán mégse lett belőle semmi.
Barcahun
Capitá del Barça
Hozzászólások: 570
Csatlakozott: 2020.09.04. 16:09:08

2020.10.07. 13:49:20

Titinho írta:
2020.10.07. 12:21:44
Megtörtént!

16.521 érvényes aláírás megvan. =D>

Délután jönnek a pontos számokkal.

🚨 BREAKING: 16,521 signatures have been validated! The promoters have achieved the goal. #MocioFCB 💣💣
Kiváncsi leszek meglesz e a 66%-ék, az tuti 20 nap múlvára pontosan írja ki a választást ez a szánalmas kis bohóóc, 11%-os részvétel garantált, kiváncsi vagyok mennyi támogatója van még, de nagyon tetszik ahogy rugkapál és szenved, minden megaláztatást megérdemel, amiért így bánt a játékosokkal, és lehetetlenítette el a Barcelonát évekre előre.
Avatar
Titinho
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2927
Csatlakozott: 2006.11.17. 11:29:46
Tartózkodási hely: Nyíregyháza, lélekben Camp Nou

2020.10.07. 12:21:44

Megtörtént!

16.521 érvényes aláírás megvan. =D>

Délután jönnek a pontos számokkal.

🚨 BREAKING: 16,521 signatures have been validated! The promoters have achieved the goal. #MocioFCB 💣💣
Més que un club :!:

"Az akarás egyenlő a tudással, s aki akar, az tud is!"- Johan Cruyff
drobika
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1412
Csatlakozott: 2017.10.12. 11:54:08
Tartózkodási hely: Pécs

2020.10.07. 10:23:27

Nagyon kíváncsi leszek, hogy mit hoz majd a szavazás!
Ha már szégyenszemre nem ment el az utóbbi évek eredményei után, majd a kellő szamú szavazat összegyűlése után sem, akkor kíváncsi leszek, hogy valyon elég lesz-e ez már a tagoknak is, hogy elzavarják?!
Mert ha nem zavarják el, akkor erre nekem már nincsenek épeszű magyarázatok! Akkor a klubnál súlyos értékrendbeli problémák vannak, vagy csak mi itt ezen az oldalon tévedünk.
Avatar
Titinho
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2927
Csatlakozott: 2006.11.17. 11:29:46
Tartózkodási hely: Nyíregyháza, lélekben Camp Nou

2020.10.07. 10:12:28

kluivert1899 írta:
2020.10.07. 09:52:21
Én úgy tudom, hogy amint összejön a szükséges számú szavazat, a jelenlegi elnökségnek 10 munknapon belül ki kell írni a referendumot. Itt annyi lesz a választás, hogy Barto menjen vagy ne, 10%-os részvétel és 2/3-os többség kell. Ha összejön, akkor azonnal felmentik, a jelenlegi elnökség korlátozott jogkörrel megy tovább és ki kell írniuk az előrehozott választást. És itt jön képbe a meccsnap, tehát Barto szempontjából ez már irreleváns. Itt van lényege a kampanyoknak is. De javítsatok ki ha tévedek.
Na most már bekavarodtam én is. :lol:
Igen jól mondod ezeket, ha most hivatalossá válik hogy sikeres akkor 10 napjuk van kiírni a szavazást, hogy menjen vagy ne. De ennek 10 napon belül kell megtörténnie, vagy 10 napjuk van rá hogy egy időpontról döntsenek? :roll: Ez a nem mindegy. :D
Meg én úgy tudtam ennek a szavazásnak is meccsnapon kellene lennie, nem csak akkor majd ha új elnököt kell választani.

De én már most bekavartam saját magam is, szerintem ma este okosabbak leszünk.

Én csak abban bízok hogy ez a tahó tróger ennek a bizalmatlanságinak a hatására 1 hónap múlva már nem lesz itt.

Egy zsák krumplit is tehetnénk a helyére, nem lenne rosszabb. :wink:

Szerk:
A főoldali cikkhez pedig grat Ivánnak, nagyon jól össze van foglalva a jelenlegi zűrzavar. Már írni is akartam, hogy szívesen megnéznék egy véleményt akàr itt a fórumon is tőle. :wink:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Titinho 2020.10.07. 10:28:26-kor.
Més que un club :!:

"Az akarás egyenlő a tudással, s aki akar, az tud is!"- Johan Cruyff
Avatar
kluivert1899
Barça C
Hozzászólások: 21
Csatlakozott: 2018.10.21. 08:09:21

2020.10.07. 09:52:21

Titinho írta:
2020.10.07. 08:59:52
Mihu írta:
2020.10.07. 08:17:17
Szerintem bajnoki meccsre fogják kiírni. Mintha úgy emlékeznék, hogy van az alapszabályban egy olyan pont, hogy meccsnapon kell rakni. Így majd mondhatják, hogy az alapszabálynak megfelelően cselekedtünk. A bibi annyi, hogy ott ugye nem lehetnek szurkolók...
Igen azt tudom, hogy elvileg ez benne van a szabályzatban, de szerintem az nincs megkötve hogy milyen meccsnek kell lennie, BL, bajnoki vagy kupa.

Belegondolva a Fradi meccs talán túl közelinek is tűnik, 3 hét múlva ugye meccs, még ki is kell írni a szavazást, elnökjelölteknek kampány miegymás. Talán akkor a november elején lévő Dinamo elleni meccs. Ha nézők nélküli bajnokira írják ki hétvégére akkor nem hiszem hogy meglehet kb 11 ezer érvényes szavazat. Kiemelve, hogy érvényes. A 2/3-os többségtől én nem félek.

Járja a hír a spanyol orgánumokat valamint a Cadena Ser is lehozta, hogy amennyiben sikeres az indítvány (ma ugye az lehet) akkor több igazgatósági tag is lemondana még a referendum előtt. :roll:
Én úgy tudom, hogy amint összejön a szükséges számú szavazat, a jelenlegi elnökségnek 10 munknapon belül ki kell írni a referendumot. Itt annyi lesz a választás, hogy Barto menjen vagy ne, 10%-os részvétel és 2/3-os többség kell. Ha összejön, akkor azonnal felmentik, a jelenlegi elnökség korlátozott jogkörrel megy tovább és ki kell írniuk az előrehozott választást. És itt jön képbe a meccsnap, tehát Barto szempontjából ez már irreleváns. Itt van lényege a kampanyoknak is. De javítsatok ki ha tévedek.
Avatar
Titinho
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2927
Csatlakozott: 2006.11.17. 11:29:46
Tartózkodási hely: Nyíregyháza, lélekben Camp Nou

2020.10.07. 08:59:52

Mihu írta:
2020.10.07. 08:17:17
Szerintem bajnoki meccsre fogják kiírni. Mintha úgy emlékeznék, hogy van az alapszabályban egy olyan pont, hogy meccsnapon kell rakni. Így majd mondhatják, hogy az alapszabálynak megfelelően cselekedtünk. A bibi annyi, hogy ott ugye nem lehetnek szurkolók...
Igen azt tudom, hogy elvileg ez benne van a szabályzatban, de szerintem az nincs megkötve hogy milyen meccsnek kell lennie, BL, bajnoki vagy kupa.

Belegondolva a Fradi meccs talán túl közelinek is tűnik, 3 hét múlva ugye meccs, még ki is kell írni a szavazást, elnökjelölteknek kampány miegymás. Talán akkor a november elején lévő Dinamo elleni meccs. Ha nézők nélküli bajnokira írják ki hétvégére akkor nem hiszem hogy meglehet kb 11 ezer érvényes szavazat. Kiemelve, hogy érvényes. A 2/3-os többségtől én nem félek.

Járja a hír a spanyol orgánumokat valamint a Cadena Ser is lehozta, hogy amennyiben sikeres az indítvány (ma ugye az lehet) akkor több igazgatósági tag is lemondana még a referendum előtt. :roll:
Més que un club :!:

"Az akarás egyenlő a tudással, s aki akar, az tud is!"- Johan Cruyff
vg99
Capitá del Barça
Hozzászólások: 539
Csatlakozott: 2019.04.15. 18:07:51

2020.10.07. 08:36:44

Nincsenek szavak Barto ámokfutására,
azt hittem a végére legalább valami elfogadható transzfereket produkál,
de persze ez sem jött össze,
végre rábírják Dembelét a távozásra, belelkesül, aztán a nyakunkon marad,
Grizit felbíztatjuk, hogy óriási szükség lesz rá, erre ugyanazon a poszton kellene játszania, mint Messinek, Coutinhonak, és 0 a produkciója,
ingyen kölcsönadjuk Todibot, erre nem igazolunk belső védőt,
Braitwaite a 9-es,
giga fizu Umtitinek, Grizinek,
nincs pénzünk, de 7+3-ért megvesszük M Fernandest, aki 1 percet sem játszik.
Van egy Firponk, de nem ő lesz a BH, akkor minek van még itt?
és tök üres a kassza. ja nem, tele vagyunk adóssággal, meg további opciós fizetendőkkel a korábbi igazolások után.
Kell 2-3 év, hogy ebből kikeveredjünk, pedig csak 2-3 posztra kellene minőségi ember, és a feleslegtől megszabadulni.
Attól félek, hogy megint az ígérgetés jön a jelöltektől, a licitálás.
Avatar
Mihu
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4091
Csatlakozott: 2005.02.12. 21:35:42
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

2020.10.07. 08:17:17

Titinho írta:
2020.10.06. 15:51:44
Érvényes szavazat: 15.557 db
Érvénytelen szavazat: 814 db
Feldolgozásra vár: 3715 db

Kevesebb mint 1000 érvényes szavazatra van szükség a holnapi napon és sikeres a bizalmatlansági indítvány. :wink:

A Fradi elleni meccsnapra ki is lehetne írni a szavazást, akkor lenne esély a kb. 11 ezer aláírásra.
Szerintem bajnoki meccsre fogják kiírni. Mintha úgy emlékeznék, hogy van az alapszabályban egy olyan pont, hogy meccsnapon kell rakni. Így majd mondhatják, hogy az alapszabálynak megfelelően cselekedtünk. A bibi annyi, hogy ott ugye nem lehetnek szurkolók...

Amúgy ez a főoldali cikk annyira de annyira jó.... Tökéletesen összefoglalja azt, ami ma az FC Barcelona.

És mennyire sorsszerű, hogy abba bukik bele ez a rohadék, ami a legfőbb kampányuk volt a Laporta-éra végén, után, mégpedig hogy üres a kassza, színes nyomtatásra sincs pénz. Na hát akkor most nem tudom, hogy mire van... Azt pontosan tudjuk, hogy mire nincs...
Akkor volt sportszakmai koncepció. Rendben ment minden, minden szakosztály sorra nyerte a kupákat, dominálta a saját sportágát. Voltak értékek, a legjobbjaink nem a hátsó ajtón mentek el. Ilyenek, hogy 8-2 fel se merülhettek.

Lehet mutogatni a Csiga meg Ibra transzfereket. De a Coutinho, Grízes meg Dembele transzfer jobb? Meg a Paulinho, Braithwaite, Mina, Murillo sor jobb? Ilyen játékosok nemhogy a keret, de a stadion közelébe se férhettek volna korábban.

Tisztán emlékszem az első időkre, mikor az elnökváltás után itt ment a hazai politikai kultúrát megszégyenítő veszekedés meg hergelés Laporta ellen, Rosell mellett. Akkor a Rosell pártiaknak a fent említett két transzfer meg az olcsó eladások voltak a legnagyobb problémái. Hát tessék, most gondolom jobb ...
Kép
Válasz küldése