FC Barcelona - Csapat, taktika, felállások

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18359
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2020.10.09. 21:05:46

corol írta:
2020.10.09. 20:23:02
https://www.origo.hu/sport/futball/2020 ... =hirkereso
Adama sem kellett nekünk.....
Pedig nagyon jó trükkökre képes.
corol
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1203
Csatlakozott: 2011.04.06. 20:08:57

2020.10.09. 20:23:02

Avatar
bence0330
Az Év Fórumozója 2022
Hozzászólások: 6887
Csatlakozott: 2020.07.16. 19:01:18
Tartózkodási hely: Pécs

2020.10.08. 10:02:59

drobika írta:
2020.10.08. 08:30:51
Az én vélemyényem az, hogy lehet hamis, meg igaz 9-esről beszélni, igen is kell egy klasszikus 9-es, aki erős, jó értelemben vett szélhámos. Ami most ugye nincs, így hát pótolni kellene. Griez azért nincs formában, mert ő se nem bal, se nem jobbszélő. Az ő poziciója Messié, tehát esélytelen, hogy valaha is játszon,legalábbis ahol tud.
Fati, Messi .Cou. Dembi/Trincao-val kell most megoldani a dolgokat elől.
Sokkal nagyobb a gondunk a középpályán. Busi esélytelen hogy nemzetközi szinten focizzon, De Jong is nagyon gyengélkedik. Itt Pjanic szerepe lesz majd döntő, mikor szorítja már ki Busit. Ameddig ez a két szűrő nem működik jól a védekezésben, addig a védelem, amely szintén nem acélos, hát igencsak gondban leszünk.
Igen, Busquets-et szerintem lassan ki is szorítaná Pjanic. A probléma ott van, hogy jelenleg Busi jobb, mint De Jong, és ez nagyon ciki. DJ gondolkodását kéne felgyorsítani, és a passzsávok keresését, passzokat ösztönszintűvé tenni rengeteg egyérintős/átveszem és 1 mp alatt továbbadom) edzéssel. Megkapja a lasztit, megáll, gondolkodik, megfordul, közben meg már ráugrottak ketten.
PUIG!!!!!!!!!!!!! Még ott is jobb lenne, mint bármelyik a két jelenlegi közül. De van egy Alenánk is. Nem csúcsjátékos, de ha valaki nagyon gyenge, akkor bizony ő is jobb lenne a helyén. Elég labdabiztos, és gyors észjárású. Meg van egy M. Fernandesünk, aki védekező kp-nak van írva, nem tudok róla semmit, de ha már itt van a csapatban, ki lehetne próbálni, nem hiszem, hogy véletlenül vették meg. Amúgy is kell majd rotálni, remélem nem ezzel a 3 megszokott figurával akarja letolni a szezont, mert a 3-ból 1 pocsék formában van, egy öreg és lassú, a 3. meg még lutri, bíztató, de ha be is jön, akkor is csak 1 normális alternatíva két helyre...)
ter Stegen; Cancelo - Cubarsí - Araujo - Koundé; Gündogan - Christensen - Pedri; Felix - Lewy - Raphinha
drobika
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1412
Csatlakozott: 2017.10.12. 11:54:08
Tartózkodási hely: Pécs

2020.10.08. 08:30:51

bence0330 írta:
2020.10.07. 23:56:01
Barcahun írta:
2020.10.07. 23:35:45
Nektek mi a véleményetek?
Egy az egyben így gondolom én is, hetek óta ezt várom már. Így Fati és Messi is kicsit közelebb lenne a kapuhoz mint a klasszikus szélső posztjaikon - oké, Koemannál Messi nem jobbszélső volt, de most ezt hagyjuk - de azért mindkettőnek lenne valamennyi területe cselezni. Messi új posztja nekem amőgy sem nagyon tetszik, pláne, hogy ilyen hamis 9-esként is inkább osztogat, akkor már sokkal jobb a jobboldalról, meg gólveszélyesebb is. Ennél a formációnál amúgy Puignak is lenne helye akár Cou cseréjeként (mondjuk ez amúgy is igaz lenne, ha nem lenne most nagy szaporítószerv-méregetés Koeman és közte), de a 3 kp közül 1 hely mindenképp adott lenne számára.
Hátránya Trincao és Pedri jóval lassabb beépítése lenne. Messit nyilván nem fogja sajna lecserélni, a kp meg egyikőjüknek sek az igazi terepe. Fatinak sem feltétlen ők ketten a cseréi.
Az én vélemyényem az, hogy lehet hamis, meg igaz 9-esről beszélni, igen is kell egy klasszikus 9-es, aki erős, jó értelemben vett szélhámos. Ami most ugye nincs, így hát pótolni kellene. Griez azért nincs formában, mert ő se nem bal, se nem jobbszélő. Az ő poziciója Messié, tehát esélytelen, hogy valaha is játszon,legalábbis ahol tud.
Fati, Messi .Cou. Dembi/Trincao-val kell most megoldani a dolgokat elől.
Sokkal nagyobb a gondunk a középpályán. Busi esélytelen hogy nemzetközi szinten focizzon, De Jong is nagyon gyengélkedik. Itt Pjanic szerepe lesz majd döntő, mikor szorítja már ki Busit. Ameddig ez a két szűrő nem működik jól a védekezésben, addig a védelem, amely szintén nem acélos, hát igencsak gondban leszünk.
Avatar
bence0330
Az Év Fórumozója 2022
Hozzászólások: 6887
Csatlakozott: 2020.07.16. 19:01:18
Tartózkodási hely: Pécs

2020.10.07. 23:56:01

Barcahun írta:
2020.10.07. 23:35:45
Nektek mi a véleményetek?
Egy az egyben így gondolom én is, hetek óta ezt várom már. Így Fati és Messi is kicsit közelebb lenne a kapuhoz mint a klasszikus szélső posztjaikon - oké, Koemannál Messi nem jobbszélső volt, de most ezt hagyjuk - de azért mindkettőnek lenne valamennyi területe cselezni. Messi új posztja nekem amőgy sem nagyon tetszik, pláne, hogy ilyen hamis 9-esként is inkább osztogat, akkor már sokkal jobb a jobboldalról, meg gólveszélyesebb is. Ennél a formációnál amúgy Puignak is lenne helye akár Cou cseréjeként (mondjuk ez amúgy is igaz lenne, ha nem lenne most nagy szaporítószerv-méregetés Koeman és közte), de a 3 kp közül 1 hely mindenképp adott lenne számára.
Hátránya Trincao és Pedri jóval lassabb beépítése lenne. Messit nyilván nem fogja sajna lecserélni, a kp meg egyikőjüknek sek az igazi terepe. Fatinak sem feltétlen ők ketten a cseréi.
ter Stegen; Cancelo - Cubarsí - Araujo - Koundé; Gündogan - Christensen - Pedri; Felix - Lewy - Raphinha
Barcahun
Capitá del Barça
Hozzászólások: 570
Csatlakozott: 2020.09.04. 16:09:08

2020.10.07. 23:35:45

Most hogy megvan a végleges keret és nem sikerült csatárt igazolni, kiváncsi leszek lesznek e taktikai változások. Grizinek és Dembinek lefőtt a kávé, ők hamarosan már padoznak fixen (250 millió euróért :shock:)
Én szerény taktikai szemeim előtt úgy tűnik Messi azt játssza most, amit az Argentín válogatottba, inkább a középályán osztogat labdákat és póbál helyzetet teremteni, később ahogy alakul a meccs és van rá igény megpróbáll befejezni is. Ezt amúgy sokan félre értik, ezért kap annyi támadást argentínába is, holott nagy áldozat a részéről a gólokat gólhelyzetre váltani, de megteszi a csapatért, csapatársakért. Egyébként nem is rosszul védőkön kívül majdnem ő passzol a legtöbbet és legpontosabban, és hát védőink is csak azért mert kirúgás helyett hajmeresztő hátsó passzolgatásba kezdenek, remélem erről Kúman leszokik, vagy meccs közbe vált, Sevilla ellen is majdnem emiatt kaptunk ki, igaz ezt ő is belátta utólag, hogy rossz volt a labdakihozatal.

Lényeg, hogy h amár erős csatár nélkül maradtunk, nem lenne érdemes 2 támadóval játszani? Fati és Messi kicsit a szélre húzódva elől, támadó kp. vagy akár hamis 9-essel ráérkezne Couti, ha úgy van addig meg vezényel. Sztm felesleges tovább időzni Grizivel és várni amíg formába lendül, inkább Messi előre. Ezt megtámogatva kicsit bal meg jobb oldalon 2 kp-val, De Jong, és Pjanic, akik labdabiztosak, jól passzolnak, akár indítani kell Messi-Fatit, vagy megjátszani Coutit. Védekezésnél meg szűrnek sőt visszazárnak, képesek rá. Busi lenne védekező KP. futni úgy se tud, az ő meglátásai és passzai meg segítenének hátulról előre jutattni valakinek a 3 mási KP.-hoz. Védősor meg fix, Jordi-Dest a szélen támadásokat megtámogatva, amire bent Fati-Messi várja a labdát, vagy érkezőbe Couti, és ha meg nagy a tömörülés De Jong és Pjanic-hoz vissza és mehet újból az adogatás.

Nektek mi a véleményetek? Így csatár nélkül érdemes még Messit középen parkoltatni? Meg egy támadóval, aki amúgy is formán kivüli felállni? =P~
Kép
zsoltfree
Capitá del Barça
Hozzászólások: 970
Csatlakozott: 2006.01.10. 11:45:38
Tartózkodási hely: Budapest

2020.10.07. 21:22:20

Oké, 25 főből, de akkor is a 9-es számnak pl nagyon nagy jelentősége van. A gyerekek falán kB mindig azok lógtak. Oké, a 10, 11 is az de egy leges (vagy levante? Nem is tudom) szintű csatárt nézni ezzel a számmal.

Azért megnéznem pl a mezeladás számokat 😂 nem látom magam előtt ahogy kiadnak 59 ezret egy braitwaite mezért😂
Avatar
hajnesz
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1561
Csatlakozott: 2009.05.04. 19:45:30
Tartózkodási hely: Szeged

2020.10.07. 13:43:47

Guardiola írta:
2020.10.07. 13:03:11
Nem pihentetni kell a mezszámokat, lehet, hogy félreérthető voltam. Amikor Iniesta még 24-esben játszott, akkor sem pihent a 8-as hanem ott volt Giuly - nál, Puyol 5-öse Abelardonál stb.. Volt fokozatosság az akkori fiatalok beépítésében és ez látszott a mezszámokból is. Most Araujo úgy kapta meg a 4-est, hogy előtte 6 mérkőzésen szerepelt a felnőtt csapatban. Fiatalításnak is meg kellene legyen a maga ritmusa.
Az első keret 24 játékosból áll, és 25 mezszámból(1-25) kellett kiosztani a 24 számot.
Guardiola
Capitá del Barça
Hozzászólások: 699
Csatlakozott: 2004.10.14. 10:40:57

2020.10.07. 13:03:11

Victor_Valdes írta:
2020.10.07. 12:41:56
Azzal azért tisztában vagy ugye, hogy a spanyol első osztályban a mezszámokat kizárólag 1-25 skálán lehet elosztani, szerinted egy ilyen rendszerben hogyan lehetne pihentetni ezeket a mezszámokat?
Nem pihentetni kell a mezszámokat, lehet, hogy félreérthető voltam. Amikor Iniesta még 24-esben játszott, akkor sem pihent a 8-as hanem ott volt Giuly - nál, Puyol 5-öse Abelardonál stb.. Volt fokozatosság az akkori fiatalok beépítésében és ez látszott a mezszámokból is. Most Araujo úgy kapta meg a 4-est, hogy előtte 6 mérkőzésen szerepelt a felnőtt csapatban. Fiatalításnak is meg kellene legyen a maga ritmusa.
Avatar
Victor_Valdes
Az EuroBarca Utánpótlása
Hozzászólások: 4447
Csatlakozott: 2007.02.09. 16:19:20
Tartózkodási hely: Debrecen

2020.10.07. 12:41:56

Guardiola írta:
2020.10.07. 11:02:05

Azért akkor már volt néhány kupa, bajnokság és még BL is a zsebükben, nem mondanám, hogy nem ismerte őket a világ.

Egyébként Puyol az 5. szezonját kezdte a felnőtteknél amikor megkapta az 5-ös mezszámot. Xavi a 4. ben a 6 ost , Ini 6 szezon után kapta meg a 8. -ast. Mindegyikükre igaz, hogy volt már 2-3-4 olyan szezonjuk előtte amikor alapembernek számítottak 30+ mérkőzéssel a bajnokágban.

Lehet, hogy ilyen apróság mint a szám jelentéktelennek tűnik de szerintem nem az. Ezeken is rajta van a vezetőség ámokfutásának árnyéka.
Azzal azért tisztában vagy ugye, hogy a spanyol első osztályban a mezszámokat kizárólag 1-25 skálán lehet elosztani, szerinted egy ilyen rendszerben hogyan lehetne pihentetni ezeket a mezszámokat?
http://www.maon.hu - marketing - üzleti élet - motiváció - vállalkozás -
"mi leszel, ha nagy leszel? közgazdász, vagy bérgyilkos..a kereslet határozza meg a kínálatot.."
"tudom egyszer újra látlak, az imáim hozzád szállnak..." †
Guardiola
Capitá del Barça
Hozzászólások: 699
Csatlakozott: 2004.10.14. 10:40:57

2020.10.07. 11:02:05

Barcahun írta:
2020.10.06. 22:09:07
zsoltfree írta:
2020.10.06. 21:28:21
Hű azért az elmúlt években kicsit másabb kaliberű emberek szaladgáltak néhány mezszám alatt:

- 4: Araujo
- 6: Alena
- 9: Braithwaite

Dest-et jóindulatúan nem sorolom még ide, de azért a 8 (Pjanic), 11 (Dembele) is érdekes.

(de jó lesz majd ilyen B-ben fél szezont jól ment játékost látni majd a 10-esben pár év múlva:()
Hát nem tudom, szerintem Madridban is Ronaldo után Édennek adni a 7-est :lol: ha nem is vonultatnám vissza ezeket az ikonikus mezszámokat, mint Messi 10-ese, vagy CR7-ese, egy ideig biztos illene parkoltatni.
Fiatalokat nem bántanám még, legendák eddig is a B-ből jöttek és Xavi,Iniesta, vagy Puyol nevét se tudta a világ Pep időszak előtt, pedig jópár éve kergették már itt a labdát.
Azért akkor már volt néhány kupa, bajnokság és még BL is a zsebükben, nem mondanám, hogy nem ismerte őket a világ.

Egyébként Puyol az 5. szezonját kezdte a felnőtteknél amikor megkapta az 5-ös mezszámot. Xavi a 4. ben a 6 ost , Ini 6 szezon után kapta meg a 8. -ast. Mindegyikükre igaz, hogy volt már 2-3-4 olyan szezonjuk előtte amikor alapembernek számítottak 30+ mérkőzéssel a bajnokágban.

Lehet, hogy ilyen apróság mint a szám jelentéktelennek tűnik de szerintem nem az. Ezeken is rajta van a vezetőség ámokfutásának árnyéka.
Barcahun
Capitá del Barça
Hozzászólások: 570
Csatlakozott: 2020.09.04. 16:09:08

2020.10.06. 22:09:07

zsoltfree írta:
2020.10.06. 21:28:21
Hű azért az elmúlt években kicsit másabb kaliberű emberek szaladgáltak néhány mezszám alatt:

- 4: Araujo
- 6: Alena
- 9: Braithwaite

Dest-et jóindulatúan nem sorolom még ide, de azért a 8 (Pjanic), 11 (Dembele) is érdekes.

(de jó lesz majd ilyen B-ben fél szezont jól ment játékost látni majd a 10-esben pár év múlva:()
Hát nem tudom, szerintem Madridban is Ronaldo után Édennek adni a 7-est :lol: ha nem is vonultatnám vissza ezeket az ikonikus mezszámokat, mint Messi 10-ese, vagy CR7-ese, egy ideig biztos illene parkoltatni.
Fiatalokat nem bántanám még, legendák eddig is a B-ből jöttek és Xavi,Iniesta, vagy Puyol nevét se tudta a világ Pep időszak előtt, pedig jópár éve kergették már itt a labdát.
zsoltfree
Capitá del Barça
Hozzászólások: 970
Csatlakozott: 2006.01.10. 11:45:38
Tartózkodási hely: Budapest

2020.10.06. 21:28:21

Hű azért az elmúlt években kicsit másabb kaliberű emberek szaladgáltak néhány mezszám alatt:

- 4: Araujo
- 6: Alena
- 9: Braithwaite

Dest-et jóindulatúan nem sorolom még ide, de azért a 8 (Pjanic), 11 (Dembele) is érdekes.

(de jó lesz majd ilyen B-ben fél szezont jól ment játékost látni majd a 10-esben pár év múlva:()
cykka22
Barça B
Hozzászólások: 32
Csatlakozott: 2020.09.01. 16:15:56

2020.10.06. 19:44:43

Messidona10 írta:
2020.10.06. 18:22:39
barca0417 írta:
2020.10.06. 18:13:10
Nem ismerem őt, gondom játszani se sokat fogjuk látni. Én inkább Oriol Busquetset tartottam volna talán helyette a keretben, aki jó fizikumú védekező középpályás. A mostani rendszerben ki lehetett volna próbálni kisebb meccseken.
Ő a Twentében az előző szezonban kb. a játékideje felét középső védőként töltötte, szóval ez alapján még akár ott is bevethető lehet. Vele kapcsolatban nekem egyébként az a gyanús, hogy három év alatt nem sikerült még a keret közelébe se kerülnie, egyik edző alatt sem. Ez vélhetően azért sokatmondó...
Nem akarok hülyeséget mondani,de az elmúlt 3évben a B csapatból nem sokan kerültek fel.és ne sarkalatosan nézd,csak szimplán látni kell,hogy 1-2 meccsen kívül senki nem volt ott.
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18359
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2020.10.06. 18:44:22

De gondolom itt is azon fog múlni ki mennyit keres nem a teljesítményen.
Ha ezen múlna, Dembélé mindig kezdene és nem Griezmann lenne az első lecserélt.
cykka22
Barça B
Hozzászólások: 32
Csatlakozott: 2020.09.01. 16:15:56

2020.10.06. 18:37:23

barca0417 írta:
2020.10.06. 18:13:10
Messidona10 írta:
2020.10.06. 17:47:28
Ezzel a Matheus Fernandes gyerekkel mi lesz egyébként? :D Színét se láttuk eddig, mintha nem is létezne. Douglaskodik itt ebben a szezonban, vagy mi?
Nem ismerem őt, gondom játszani se sokat fogjuk látni. Én inkább Oriol Busquetset tartottam volna talán helyette a keretben, aki jó fizikumú védekező középpályás. A mostani rendszerben ki lehetett volna próbálni kisebb meccseken.
Én ha jól tudom ez a srác hasonló pozíciókat tud eljátszani mint SR, amúgy úgy volt nem kell és nem tartanak rá igényt,de ahogy Rafinhát se tudták eladni úgy őt sem, bár Rafinhát már 1hónapja vitte volna a Celta 8misiért akkor még Rafinha 12-15misire volt beárazva, hát sikerült 0ért eladni.vicces! Őt senki nem akarta, hát marad,kitudja lehet még tudjuk majd használni beugrósnak több poszton. és még hány játékos nem került a felnőtt csapat közelébe,mert állandó igazolási kényszert éreztek a klub vezetői.bal védő is van ilyen Cucurela,ha jól írom így hirtelen. kölcsönadták majd eladták utánna visszavették,mert mégis kell,majd inkább megint kölcsönadták és megint eladták.persze amikor visszavettük mert kell megvettük Firpot és ismét kidobtuk a pénzt az ablakon... Stb
Avatar
Messidona10
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1642
Csatlakozott: 2007.12.19. 18:44:50

2020.10.06. 18:22:39

barca0417 írta:
2020.10.06. 18:13:10
Nem ismerem őt, gondom játszani se sokat fogjuk látni. Én inkább Oriol Busquetset tartottam volna talán helyette a keretben, aki jó fizikumú védekező középpályás. A mostani rendszerben ki lehetett volna próbálni kisebb meccseken.
Ő a Twentében az előző szezonban kb. a játékideje felét középső védőként töltötte, szóval ez alapján még akár ott is bevethető lehet. Vele kapcsolatban nekem egyébként az a gyanús, hogy három év alatt nem sikerült még a keret közelébe se kerülnie, egyik edző alatt sem. Ez vélhetően azért sokatmondó...
Avatar
barca0417
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2034
Csatlakozott: 2006.10.27. 18:06:27
Tartózkodási hely: erre-arra

2020.10.06. 18:13:10

Messidona10 írta:
2020.10.06. 17:47:28
Ezzel a Matheus Fernandes gyerekkel mi lesz egyébként? :D Színét se láttuk eddig, mintha nem is létezne. Douglaskodik itt ebben a szezonban, vagy mi?
Nem ismerem őt, gondom játszani se sokat fogjuk látni. Én inkább Oriol Busquetset tartottam volna talán helyette a keretben, aki jó fizikumú védekező középpályás. A mostani rendszerben ki lehetett volna próbálni kisebb meccseken.
Kép
Barca_10
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1489
Csatlakozott: 2009.06.27. 15:50:43

2020.10.06. 17:53:32

Araujo mehet a kezdőbe, engem megvett a Sevilla ellen. Okos, gyors khv, Piqué mellé kell egy ilyen ember, Lenglet maradhat harmadik számúnak. De gondolom itt is azon fog múlni ki mennyit keres nem a teljesítményen.
“...I like the idea of a black sun; like a black hole is space, sucking everything into darkness, where we came from and where we’re heading...”
Avatar
Messidona10
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1642
Csatlakozott: 2007.12.19. 18:44:50

2020.10.06. 17:47:28

Ezzel a Matheus Fernandes gyerekkel mi lesz egyébként? :D Színét se láttuk eddig, mintha nem is létezne. Douglaskodik itt ebben a szezonban, vagy mi?
Avatar
Sinya22
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3186
Csatlakozott: 2017.08.21. 17:40:25

2020.10.06. 17:45:02

csababarca írta:
2020.10.06. 15:23:31
Puigot Coutinhoval is lehetne rotálni, nem csak Messivel. Ez nem is értem hogy jött, hogy Messi a posztriválisa, tavaly is megvoltak egymás mellett.

Koeman fafejűsége ez, nem több, nyugodtan játszhatna Puig is, bőven meglenne a helye, akár DeJong cseréjeként is, hogy csak még egy opciót említsek.
Az meg a másik. Szerintem Puig védekezésben sem mondott kudarcot. Nem egy nagy darab az tény,de fizikálisan se Busi se De Jong nem tűnik túl erősnek,előbbi ráadásul lassú is. Puig eléggé levakarhatatlannak tűnt,ebben a letámadásosban dologban pl eléggé hasznosnak érezném. Na mindegy,ott egyébként szerintem sose látjuk. Busi,De Jong Pjanic. Ott van Alena és Robi is még. Szóval marad előrébb,ha szóhoz jut.
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15406
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2020.10.06. 15:23:31

Puigot Coutinhoval is lehetne rotálni, nem csak Messivel. Ez nem is értem hogy jött, hogy Messi a posztriválisa, tavaly is megvoltak egymás mellett.

Koeman fafejűsége ez, nem több, nyugodtan játszhatna Puig is, bőven meglenne a helye, akár DeJong cseréjeként is, hogy csak még egy opciót említsek.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
Sinya22
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3186
Csatlakozott: 2017.08.21. 17:40:25

2020.10.06. 15:16:46

3 meccs ment le,eddig Puig egy másodperc lehetőséget nem kapott. Nem biztos,hogy olyan jól járt azzal,hogy végül maradt. Ő nálam már nem az a szint,akit a kupában majd be lehet tenni a csapatba,előző szezonban minden meccsén jól játszott. Persze új felállás,nincs helye,max Messi helyén. De akkor meg oda kell adni neki pár meccset,az sosem megoldás hogy Messi 90 perceket legyen pályán,fizikálisan se fogja bírni,ahogy az előző szezonban se bírta már. Bár mivel egész katalóniát Messi és a klánja irányítja,így nem lehet lecserélni.

Brait is érdekes,egy forintot nem tettem volna arra,hogy itt marad. Kíváncsi vagyok ha továbbra se lesz javulás Griezmann játékában kap-e lehetőséget,ha már itt maradt. Más 9-es úgy sincs,3 év alatt nem találtunk senkit a világon. Pengék a játékosmegfigyelők.
Avatar
fanbarca
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2162
Csatlakozott: 2010.05.15. 09:11:15
Tartózkodási hely: Szatmárnémeti

2020.10.06. 14:57:58

Titinho írta:
2020.10.06. 14:55:03
Megvannak a hivatalos mezszámok a 2020/21-es szezonra.

Ami változott:
Braithwaite :arrow: 9 :!:
Puig :arrow: 12
Araujo :arrow: 4
Fernandes :arrow: 19

A többi változatlan.
24 fős kerettel vágunk neki ennek a szezonnak.
Örülök, hogy így Puig és Araujo hivatalosan is felkerült a felnőttekhez, Araujo-tól mindenképpen sokat várok idén.
Fernandes vicces, hogy itt van.
més que un club
Avatar
Titinho
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2927
Csatlakozott: 2006.11.17. 11:29:46
Tartózkodási hely: Nyíregyháza, lélekben Camp Nou

2020.10.06. 14:55:03

Megvannak a hivatalos mezszámok a 2020/21-es szezonra.

Ami változott:
Braithwaite :arrow: 9 :!:
Puig :arrow: 12
Araujo :arrow: 4
Fernandes :arrow: 19

A többi változatlan.
24 fős kerettel vágunk neki ennek a szezonnak.

A dán fiúra csak egy dolgot tudnék kommentálni, amit Albert Rogé is a Sport újságírója nagyon találóan írt twitterre:
"Ha egy éve valaki ezt mondja, nem hiszed el." #-o :roll:

A teljes keret mezszámai:
Our 2020/21 first team squad numbers are set! 💪🔵🔴 https://t.co/MeFcJPDyN8
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Titinho 2020.10.06. 14:58:59-kor.
Més que un club :!:

"Az akarás egyenlő a tudással, s aki akar, az tud is!"- Johan Cruyff
Válasz küldése