Ousmane Dembélé

Ki hogy teljesített legutóbb? Ki milyen formát mutat, kik a kedvenceid? Mondd el itt! - Az első csapat játékosai, a La Masia, a vezetőedző és a régmúlt csillagai kapnak itt helyet.
Avatar
NovaProspekt
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1912
Csatlakozott: 2019.11.26. 14:17:19

2020.10.10. 22:03:10

Chino írta:
2020.10.10. 21:29:11
Én alapból azt nem értem, hogy aki "letett már valamit asztalra" annak miért megengedhető, ha késik vagy rossz életmódot folytat. Hány játékos ment el bulizni? Arthurnál sem egyszer fordult elő például. Vagy a Realnál ott van Hazard. A klub történetének legdrágább igazolása, tavaly is elhízva érkezett, most is 10 kg plusszal jött vissza, de megbocsátható mert bizonítottt a Chelsae-ben? Arról ne beszéljünk hogy a Realnál még egy Lucas Vazquez is többet tett eddig.
Amikor pedig megy a szekér a csapatnak az ilyen dolgok el vannak felejtve (mert voltak másoknál is bőven).
gondolom választ nem kapok, de nem erre gondoltam, félrevitted. fogalmam nincs, minek keversz ide Realosokat, egyáltalán nem erről írtam én, de ez ki is derül, ha értő módon elolvasod azokat a hsz-eket, vagy csak egy részüket.

arról van szó, hogy Dembi késéseinél az szokott feljönni érvként, h de Ronaldinho, Dani Alves is csinálta. őket nem cseszegettük érte, akkor Dembinél miért baj? hát azért, mert újoncként neki kuss a neve, húzza fel igenis a vekkert, aztán érkezzen be időben. pörögjön 200%-on, és igyekezzen bevágódni mind a csapattársaknál, mind az edzőknél (megjegyzem, ez utóbbi látványosan nem sikerül ugye). mert egy ilyen beilleszkedés bizony lemondásokkal jár, és neki kell bizonyítania a környezetének, nem fordítva.

és majd ha ő is nagyágyú lesz, mint Dani Alves meg Ronaldinho, majd akkor vagánykodjon (persze vállon veregetni akkor sem kell érte). de ha ez már most nem megy neki, mi lenne akkor, ha már a "nagyok" között lenne?

de lehet csak én vagyok ilyen vaskalapos gyökér.
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7360
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2020.10.10. 21:29:11

Én alapból azt nem értem, hogy aki "letett már valamit asztalra" annak miért megengedhető, ha késik vagy rossz életmódot folytat. Hány játékos ment el bulizni? Arthurnál sem egyszer fordult elő például. Vagy a Realnál ott van Hazard. A klub történetének legdrágább igazolása, tavaly is elhízva érkezett, most is 10 kg plusszal jött vissza, de megbocsátható mert bizonítottt a Chelsae-ben? Arról ne beszéljünk hogy a Realnál még egy Lucas Vazquez is többet tett eddig.
Amikor pedig megy a szekér a csapatnak az ilyen dolgok el vannak felejtve (mert voltak másoknál is bőven).
Lehet ostorozni Dembélét, hogy miért maradt itt és miért nem ment el a MU-ba. Nem lehet, hogy azért mert bizonyítani akar és itt akar befutott játékos lenni? Sokkal kényelmesebb lett volna neki Angliába menni, fix. kezdő lett volna, ezt a fizut biztosan megkapta volna, úgy kellett a Unitednek mint egy falat kenyér.

A labdavesztésekről meg annyit, hogy nem több nála, mint Trincaonál, Pedrinél, Fatinál. Sőt Fatinál ki is emelte mindenki, hogy üdítő látni, hogy próbál cselezni, kapura törni, nem csak Messinek passzolni és speciel én is szívesebben látom, ha egy támadónk (!!!!) próbál agilis lenni és nem csak hátrafelé passzolgat. De ha Messi is előjött, ő hány labdát veszít és mennyit védekezik? És engem jelenleg nem érdekel, hogy az eddigi szezonokban mi történt, idén ez jellemző a játékára, szerintem nem menti fel ez alól, hogy a múltban milyen teljesítményt nyújtott.

De lehet itt pro kontra érveket felhozni nem értem, hogy miért pont ilyenkor kell elővenni amikor pozitív hírek vannak róla, az meg pláne nem fér a fejembe, hogy sokan miért takarítanák el innen és miért nem próbálnak abban bízni, hogy formába lendüljön és hozzájáruljon hogy sikeres legyen a csapat. Mert egy formában lévő Dembélé hatalmasat tudna dobni a játékon. Azt mellesleg rossz olvasni hogy, hogyan beszélnek egyesek az állítólagos kedvenc csapatuk játékosáról.
Nem azt mondom, hogy ne érje kritika, mert sokszor jogos és megérdemli (ilyenkor viszont ne csak a negatív dolgokat nézzük), de lehet velem van valami baj, hogy azért szurkolok, hogy legyen egy jó játékosunk.
.
Forca Barca!!!!
Avatar
westerngom
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1527
Csatlakozott: 2007.12.15. 21:33:00
Tartózkodási hely: West Side

2020.10.10. 20:21:53

MatyiG írta:
2020.10.10. 19:31:02
Kylian Mbappé, Kingsley Coman, Anthony Martial, Nabil Fekir
Ők mind top5 játékosok a posztjukon?
oké, köszönöm, figyelmetlen voltam a megfogalmazással, Martial és Fekir nem top 5, de ők is jobbak mint a mi ifjú titánjaink egyelőre.

az megmosolyogtató, akár csak a felesleges labda eladásról beszélni egy támadó esetében.
MatyiG írta:
2020.10.10. 19:31:02
Miért ne lenne az releváns dolog egy támadónál, hogy hány FELESLEGES labdavesztése van?
Nem láttam azalatt a húsz perc alatt amennyit játszott Bembele olyan sok labdavesztést tőle, ami számottevő lett volna.
Támadó esetében egyébként szerintem nehéz megítélni a felesleges labda vesztés/ eladás fogalmát.
Neymar legalább annyi felesleges labda vesztést generált a felesleges, öncélú, cselsorozataival, amikből nem lett még helyzet sem, nem hogy gól, mégis ezekre a cselekre emlékeznek sokan és csettintenek elégedetten.
Sokkal könnyebb a középpályáról magabiztosan visszapasszolni a kapusnak 100x, mint az ellenféllel szemben megcsinálni egy cselt.
Avatar
NovaProspekt
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1912
Csatlakozott: 2019.11.26. 14:17:19

2020.10.10. 20:07:21

johdepp írta:
2020.10.10. 19:30:38
De nyilván az elmúlt másfél évben késett egyszer 15 percet, úgyhogy most karóba kell húzni megint a csávót.
az kummára mindegy, h én mit gondolok, de ha megint eljátssza az edző bizalmát a késéseivel, akkor nem fognak rá építeni továbbra sem. ebben áll a jelentősége az egésznek, nem azért, h én ne írjak itt róla csúnyát. márpedig ebben az esetben ti sem fogjátok őt látni a pályán.

profi életmódra és diétára váltott a sérülése után? király, és miért nem ez volt az alap? pláne ha fiatal nímand tiniként (akkor persze, most már 23 éves) akar bizonyítani egy top csapatban. egyébként kb. 10x leírtam, most is le fogom, h engem nem érdekel ennek a vitának az apropóján, h mekkora fék amúgy Busquets vagy Piqué is. ők már adtak azért a klubnak nem keveset. ha innentől minden meccsen csak az ellenfélhez fognak passzolni, akkor sem engedheti majd ugyanezt meg magának Dembélé, aki sajnos egy senki itt továbbra is, pedig nem tengap igazoltuk le. és kummára nem izgat az sem, hogyan vezekel a hibái után plusz munkával. az érdekel, miért követi el ugyanazokat a baklövéseket újra meg újra, blamálva magát az edzői előtt.

hiszek benne, h közép-hosszútávon mindenki odakerül, ahova való. Dembélé eddig a közelében sincs azoknak a magasságoknak, ahova várnánk őt. így pedig a ti álláspontotokat* eddig a gyakorlat nem igazolta. úgy meg nem sokat ér. a tehetség utat tör magának, és ennyi.

*ami az objektivitást ugyanúgy nélkülözi, mint az enyém (ha már ezt megkaptam), és ugyanúgy csak egy vélemény (nem is értem, egy fórumon hogy lehet ezzel jönni, amikor a cél itt éppen a véleménycsere :D)
Barcahun
Capitá del Barça
Hozzászólások: 570
Csatlakozott: 2020.09.04. 16:09:08

2020.10.10. 20:02:30

westerngom írta:
2020.10.10. 15:57:10

Nos, a tény szót Te írtad, le szóval, ha bizonyítani kell akkor legfeljebb neked kell, mert én azt írtam, hogy pont nem bizonyítható, hogy mikor mit csinált és hányszor tette.
A gasztroenterológia fogalmával nem vagy tisztában, különben nem írtál volna le ilyen banális butaságot. A gasztroenterológia a belgyógyászatból önállósodott orvosi szakterület, ami az emésztőrendszerrel, illetve annak betegségeivel foglalkozik. Ide tartozik a nyelőcső, a gyomor, a vékony- és a vastagbél, illetve a máj, a hasnyálmirigy, az epe és az epevezeték minden betegsége.
Ne haragudj, de nagyon zavaros a hozzászólásod, többször olvasom, de nem tudom eldönteni, hogy kérdezed, állítod, vagy csak kijött belőled és leírod a mondani valód.
Igazad van nem ezt akartam írni, összekevertem dietetikus.
Örülök hogy megtaláltad a googlet, ha annyira zavaros kommentem további 99%-a, akkor keres rajta valakit aki nem gasztroenterológus, de segíthet, nem túl bonyolult szöveg, gondolom véletlenül sem arról van szó nincs igazad és érvekkel ennyit sikerült korigálni, ahogy elnézem nem csak az én kommentemen :lol: Még jó hogy téged zavar, hogy már csak abba nem kötnek bele szegény Dembelén miért van sapi vagy épp nincs, akit egyébként védesz, de azért egy buta fekete gyereknek tartod :lol: még jó hogy mi vagyunk zavarosak számodra. #-o
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18359
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2020.10.10. 19:31:02

Kylian Mbappé, Kingsley Coman, Anthony Martial, Nabil Fekir
Ők mind top5 játékosok a posztjukon?
az megmosolyogtató, akár csak a felesleges labda eladásról beszélni egy támadó esetében.
Miért ne lenne az releváns dolog egy támadónál, hogy hány FELESLEGES labdavesztése van?
johdepp
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 273
Csatlakozott: 2009.10.02. 18:23:01

2020.10.10. 19:30:38

NovaProspekt írta:
2020.10.10. 18:52:47
westerngom írta:
2020.10.10. 18:42:00
A nagy kérdés, majd az lesz, hogy ha már maradt, Koeman számol-e vele, vagy marad vele szemben, az én megmondtam, hogy jobb, ha mész politika, mert akkor a lelátón fog ülni Puig mellett.
értem. az még véletlenül sem lehetséges, h továbbra sem lesz a megfelelő a hozzáállása, vagy védekezésben kevés lesz, eladogatja a labdát feleslegesen, neadjisten továbbra is képtelen lesz beindulásokat produkálni laszti nélkül, és ezek miatt nem lesz kezdő.

rendben. egyezzünk ki abban, hogy ha nálunk nem lesz kezdő, de a francia válogatottba közben beverekszi magát, akkor neked lesz igazad, és a Barcánál tényleg csak minden összeesküdött ellene.

de valószínűleg az egész vitát parttalanná teszi majd egy újabb sérülés idő közben.
Ne haragudj, de ezek megint olyan dolgok, hogy úgy látod, ahogy akarod. Nehéz azt gondolni, hogy szakmai alapon dönt Kúman, amikor Puig néz ki talán a legjobb középpályásnak jelenleg a csapatból, mégsem kap egy percet sem. Vagy ha ezt túlzásnak érzed, akkor is nehéz azt mondani, szerintem, hogy egyetlen másodpercnyi játékot nem érdemelt volna három meccsen, mert mindenki sokkal jobb nála azokon a posztokon, ahol játszhatna, mert egészen egyszerűen nem jobb nála mindenki, főleg nem ennyivel... De lehetne mondani ellentétes példát is, hogy valaki meg orrba-szájba játszatva van nulla teljesítménnyel. És ha ez így van, miből gondolod, hogy Kúman mi alapján nem játszatja majd Oszmánt? Hozzáállás? Honnét tudod, milyen a hozzáállása amúgy? Most késett 15 percet múlt héten, az oké, azt értem, az nem szép dolog, legyen érte megmosva a feje, de előtte én őszintén nem emlékszem, hogy másfél év alatt lett volna valami negatív hír vagy hang felőle. A legutóbbi sérülése előtt jöttek a hírek, hogy életmódot váltott, meg hogy máshogyan edz, a sérülése után meg itt az Eurobarcán is volt hír, hogy azért taglózó az újabb sérülése, mert teljesen profi mentalitást vett fel, meg étrendet váltott, meg hasonlók. Ezeket persze mindenki elfelejti, és most lehet megint fröcsögni arról, hogy késett 15 percet, meg pizzázik a haverokkal hajnalig a PS4 fölött kólával a kezében.

Tavaly novemberi részlet az Eurobarcáról: "Hiszen korábban a sérülések pillanatában el lehetett mondani, hogy a játékos éjszakánként videojátékozik, nem tartja az előírt pihenőidőket, nem is étkezik az előírt módon, és nem is úgy edz, ahogyan kellene. Ezzel szemben most ilyen probléma elviekben nem állt fenn. A játékos ügynöke, Moussa Sissoko nemrég Barcelonába költözött, és rendszeresen látogatja, kvázi felügyeli a védencét. Dembélé odafigyelt az étkezésére is és tartotta a pihenőidőket. Az edzéseken is rendre elvégezte azokat az előírt specifikus gyakorlatokat, amiket kifejezetten a sérülések megelőzése miatt írtak elő számára. Ezért okozott döbbenetet mindenki számára, hogy megint megsérült."
Ha elhisszük, hogy videojáték ment, meg hajnalozás, meg pizzázás, akkor nem tudom, ezt miért nem lehet elhinni, hogy váltott?

Ezen felül bemondani ezeket, hogy "kevés védekezésben", meg hogy "eladja a labdát feleslegesen", meg hogy nem indul be labda nélkül? Honnét veszed, hogy kevés lesz védekezésben? Mert Koeman azt mondta? Láttam én már becsúszva szerelni a saját tizenhatosán belül a csávót, nem hiszem el, hogy ne akarna védekezni, vagy nem tudna hozni egy elégséges szintet. Másrészt vicces a védekezéssel rá mutogatni, mikor vannak mások a csapatban, akik rendszeresen játszottak/játszanak és baromi nagy nulla a teljesítményük védekezésben nála sokkal védekezőbb pocízióban játszva. Eladott labdát? Sokkal jobb lenne, ugye, ha csak a hátrapassz menne tőle is, semmi rizikót nem vállalna, azzal lehet támadást építeni a legjobban. A támadóharmadban eladott labdák nagyon fájóak tudnak lenni, elhiszem, de ha 99%-kal passzolna hátrafelé mindig, akkor meg az lenne a baj, gondolom, hogy nem tökös, nem hasznos előre, nem úgy, mint Griezmann, aki a legnagyobb húzóember Dembélé posztján, ugyebár. Ha esélyt sem kap a csávó, amikor elvileg egészséges, akkor sosem tudjuk meg, hogy egyáltalán képes-e védezekni megfelelően, vagy formába tud-e lendülni egyáltalán, vagy hogy tud-e még egyeneset rúgni a labdába. De nyilván az elmúlt másfél évben késett egyszer 15 percet, úgyhogy most karóba kell húzni megint a csávót.
Avatar
westerngom
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1527
Csatlakozott: 2007.12.15. 21:33:00
Tartózkodási hely: West Side

2020.10.10. 19:23:03

A nagy kérdés, majd az lesz, hogy ha már maradt, Koeman számol-e vele, vagy marad vele szemben, az én megmondtam, hogy jobb, ha mész politika, mert akkor a lelátón fog ülni Puig mellett.

NovaProspekt írta:
2020.10.10. 18:52:47

értem. az még véletlenül sem lehetséges, h továbbra sem lesz a megfelelő a hozzáállása, vagy védekezésben kevés lesz, eladogatja a labdát feleslegesen, neadjisten továbbra is képtelen lesz beindulásokat produkálni laszti nélkül, és ezek miatt nem lesz kezdő.
az, hogy mire lesz képes, csak a folyamatos játéklehetőséggel fog eldőlni, az hogy Pedri, Trincao többet védekezne csereként beállva 20 percre az megmosolyogtató, akár csak a felesleges labda eladásról beszélni egy támadó esetében.
Egy támadó alap feladata a támadás eredményeként a gólszerzés. Ezért rettenetes nehéz Griezmannt negatív szavakkal illetni, mert hajt, kapar, elsőként ér vissza védekezni, de jelen pillant jobboldali támadóként súlytalan. Ezért mondom, hogy játszassuk Dembelét a helyén, jobb oldali támadókét és utána ítéljük meg.
NovaProspekt írta:
2020.10.10. 18:52:47

rendben. egyezzünk ki abban, hogy ha nálunk nem lesz kezdő, de a francia válogatottba közben beverekszi magát, akkor neked lesz igazad, és a Barcánál tényleg csak minden összeesküdött ellene.
A francia válogatottban kiváló, top 5 játékosok (Kylian Mbappé, Kingsley Coman, Anthony Martial, Nabil Fekir) vannak Dembele posztján, szóval nem gondolom, hogy a 17 éves támadó középpályás Pedrivel és az eddig közel ismeretlen Trincaoval kellene azonos súlycsoportba helyezni a fenn leírt sztárokat.
Avatar
NovaProspekt
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1912
Csatlakozott: 2019.11.26. 14:17:19

2020.10.10. 18:52:47

westerngom írta:
2020.10.10. 18:42:00
A nagy kérdés, majd az lesz, hogy ha már maradt, Koeman számol-e vele, vagy marad vele szemben, az én megmondtam, hogy jobb, ha mész politika, mert akkor a lelátón fog ülni Puig mellett.
értem. az még véletlenül sem lehetséges, h továbbra sem lesz a megfelelő a hozzáállása, vagy védekezésben kevés lesz, eladogatja a labdát feleslegesen, neadjisten továbbra is képtelen lesz beindulásokat produkálni laszti nélkül, és ezek miatt nem lesz kezdő.

rendben. egyezzünk ki abban, hogy ha nálunk nem lesz kezdő, de a francia válogatottba közben beverekszi magát, akkor neked lesz igazad, és a Barcánál tényleg csak minden összeesküdött ellene.

de valószínűleg az egész vitát parttalanná teszi majd egy újabb sérülés idő közben.
Avatar
westerngom
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1527
Csatlakozott: 2007.12.15. 21:33:00
Tartózkodási hely: West Side

2020.10.10. 18:42:00

NovaProspekt írta:
2020.10.10. 17:54:07

legyen annyi elég, h Dembélét nem azért szorítja ki Trincao, Fati, Pedri meg lassan már a labdaszedő fiú is a 11-ből, mert annyira király csávó lenne, mint ahogy írjátok. :D és ott van még a válogatott is.
legyen annyi elég, hogy az elmúlt 1 évben nem volt honnan kiszorítani, mert sérüléséből fakadóan nem volt kerettag, sem a csapatban, sem a válogatottban.
A sérülésből - combizom szakadásból - visszatérő játékos esetén a formán kívüli állapot is érthető, de igazából valószínűbb, hogy elakarták adni és többek között ezért nem játszatták csak 20 percet az elmúlt egy hónap folyamán.
A nagy kérdés, majd az lesz, hogy ha már maradt, Koeman számol-e vele, vagy marad vele szemben, az én megmondtam, hogy jobb, ha mész politika, mert akkor a lelátón fog ülni Puig mellett.
Baltazar
Barça B
Hozzászólások: 37
Csatlakozott: 2018.04.18. 13:24:13

2020.10.10. 18:41:03

Szóval akkor ha beírjuk Dembélé nevét nem a You Tube-ra akkor már tényleg látszik és kitisztul a kép.
"Amikor Dembélé 2017 nyarán minden eszközzel megpróbált változtatást kényszeríteni , a Borussia Dortmund rendkívül trükkös helyzetbe került. Hogy a klub hogyan manőverezte ki magát ebből, Michael Zorc és Co. ma is megveregethetik egymás vállát. A végső összeg a következő 3 évben akár 145 millió euróra is emelkedhet. Áttekintést arról, hogy mely bónuszkifizetéseket hajtottak végre már, és hogyan tejelhet a jövőben még többet a tehén:

Dembélé bónusz a tétekért
25 versenymeccs az FC Barcelona számára: 5 millió euró - teljesítve

50 versenymeccs az FC Barcelona számára: 5 millió euró - teljesítve

75 versenymeccs az FC Barcelona számára: 5 millió

100 versenyjáték az FC Barcelona számára: 5 millió

Dembélé bónusz a Bajnokok Ligájáért
A Bajnokok Ligája 2017/2018-as csoportkörének elérése: 5 millió euró - elért

A Bajnokok Ligája 2018/2019-es csoportkörének elérése: 5 millió euró - teljesítve

A Barcelona kétszer nyeri meg a Bajnokok Ligáját - 10 millió euró2017 nyarán minden eszközzel megpróbált változtatást kényszeríteni , a Borussia Dortmundnál. rendkívül trükkös helyzetbe került. Hogy a klub hogyan manőverezte ki magát ebből, Michael Zorc és Co. ma is megveregethetik egymás vállát. A végső összeg a következő 3 évben akár 145 millió euróra is emelkedhet.

Dembélé bónusz a tétekért
25 versenymeccs az FC Barcelona számára: 5 millió euró - teljesítve

50 versenymeccs az FC Barcelona számára: 5 millió euró - teljesítve

75 versenymeccs az FC Barcelona számára: 5 millió

100 versenyjáték az FC Barcelona számára: 5 millió

Dembélé bónusz a Bajnokok Ligájáért
A Bajnokok Ligája 2017/2018-as csoportkörének elérése: 5 millió euró - elért

A Bajnokok Ligája 2018/2019-es csoportkörének elérése: 5 millió euró - teljesítve

A Barcelona kétszer nyeri meg a Bajnokok Ligáját - 10 millió euró"
Avatar
NovaProspekt
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1912
Csatlakozott: 2019.11.26. 14:17:19

2020.10.10. 18:31:03

westerngom írta:
2020.10.10. 18:22:18
Sokat dolgozhattál evvel a sok beidézgetéssel, de ha jöttél volna velem platán levelet söpörni, annak jobban örültem volna és talán többet is ért volna.

Kiemeltél, beidéztél mondatokat tőlem amikre írtál valamit, ami véleményed, de megint csak azt írtad le, ahogy te látod dolgokat minden objektivitást mellőzve.
hát tudod ezt így érdemes csinálni, nem csak arra írogatni meg reagálni, amire éppen kényelmes. ezen nem nevetünk kell egyébként, hanem örülnünk annak, ha másik megtisztel azzal, h reagál minden állításunkra.

miért, mikor lennék objektív szerinted? konkrétan te hazudtoltad meg saját magadat, amikor a saját idézetedre tudtam válaszolni a saját idézeteddel. :D

ez a levélsöprés valószínűleg egyébként tényleg hasznosabb lett volna. legközelebb majd hívjál.
csababarca írta:
2020.10.10. 18:18:26
De ki adta neki a fizut?
Az nem fontos?
Ha te bemész egy bankba és azt mondod szépen hogy adjanak neked 10 milliót most, akkor kiadják mert te kéred?

Amúgy leírtam hogy a hozzáállása 1 millióért is gáz. Mit írjak még?
De hülyeségeket nem kellene állítani, hogy ő a hibás azért mert ekkora a fizuja.

Azért hibás mert [auto_cenzúra] a hozzáállása, tök mindegy mennyi a fizuja, baromira nem releváns.
igen, ha pl. bevállalok egy 10 milliós hitelt úgy, hogy tudom, h nem tudom fedezni majd, akkor igen, én vagyok a segg. persze a bank is, h nem mérte fel. Bartoék nem mentesek a kritika alól továbbra sem, csak egyszerűen fárasztó lenne odaírni minden Dembélét, Busquetset fikázó komment végére, h "ja és amúgy Bartoék is pöcsfejek", megelőzendő ezzel azt, h ilyen irányba terelődjön a beszélgetés.

a hozzáállás fos, ebben igazad van. a lényeg persze ez is marad a végén. csak a beszélgetés elment (feleslegesen) egy ilyen irányba, mert így volt ugye kényelmes. holott volt itt más is emellett.
Avatar
westerngom
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1527
Csatlakozott: 2007.12.15. 21:33:00
Tartózkodási hely: West Side

2020.10.10. 18:22:18

NovaProspekt írta:
2020.10.10. 16:04:07
:lol:
Sokat dolgozhattál evvel a sok beidézgetéssel, de ha jöttél volna velem platán levelet söpörni, annak jobban örültem volna és talán többet is ért volna.

Kiemeltél, beidéztél mondatokat tőlem amikre írtál valamit, ami véleményed, de megint csak azt írtad le, ahogy te látod dolgokat minden objektivitást mellőzve.
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15406
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2020.10.10. 18:18:26

NovaProspekt írta:
2020.10.10. 17:54:07
Dembi elkérte a profi sztároknak járó sztárgázsit? el.
Ahhoz mérten működött a csapatban a 3,5 éves ittléte alatt? nem.

mivel a kommentem további részeire nem reagált egyikőtök sem, így nem is koptatom a billentyűt ennél hosszabban, mivel hogy feleslegesnek tűnik. legyen annyi elég, h Dembélét nem azért szorítja ki Trincao, Fati, Pedri meg lassan már a labdaszedő fiú is a 11-ből, mert annyira király csávó lenne, mint ahogy írjátok. :D és ott van még a válogatott is.
De ki adta neki a fizut?
Az nem fontos?
Ha te bemész egy bankba és azt mondod szépen hogy adjanak neked 10 milliót most, akkor kiadják mert te kéred?

Amúgy leírtam hogy a hozzáállása 1 millióért is gáz. Mit írjak még?
De hülyeségeket nem kellene állítani, hogy ő a hibás azért mert ekkora a fizuja.

Azért hibás mert [auto_cenzúra] a hozzáállása, tök mindegy mennyi a fizuja, baromira nem releváns.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Baltazar
Barça B
Hozzászólások: 37
Csatlakozott: 2018.04.18. 13:24:13

2020.10.10. 17:55:39

Szóval akkor ha bármely barca játékos nevét beírjuk a You Tube-ra és az utóbbi évekre szűkítünk, akkor Dembélé igen látványosan veri a mezőnyt, pozitív értelemben. Persze most nem játszhat mert pont valami rosszat csinált. Ha meg nem csinált rosszat akkor sérült. Ha meg játszott akkor miatta esett ki a csapat a BL-ből, mivel 3-0 -ás vezetésnél a 93.-ik percben csereként beállva nem rúgta be a negyediket. Hát ez bizony szörnyű.
Avatar
NovaProspekt
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1912
Csatlakozott: 2019.11.26. 14:17:19

2020.10.10. 17:54:07

Dembi elkérte a profi sztároknak járó sztárgázsit? el.
Ahhoz mérten működött a csapatban a 3,5 éves ittléte alatt? nem.

ennyire egyszerű ez. nem kell a púder, a Busquetsre meg a Bartora ugrani egyből, ha nem értünk egyet valamivel.

mivel a kommentem további részeire nem reagált egyikőtök sem, így nem is koptatom a billentyűt ennél hosszabban, mivel hogy feleslegesnek tűnik. legyen annyi elég, h Dembélét nem azért szorítja ki Trincao, Fati, Pedri meg lassan már a labdaszedő fiú is a 11-ből, mert annyira király csávó lenne, mint ahogy írjátok. :D és ott van még a válogatott is.
Avatar
Sinya22
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3186
Csatlakozott: 2017.08.21. 17:40:25

2020.10.10. 17:42:37

csababarca írta:
2020.10.10. 16:46:09
Lassan tényleg ő az antikrisztus (legalább is Messi mellett), Bartóék meg a szentek itt, meg mekkora igazolás volt, csak csúnya Dembelé átverte őket. :lol: :lol: :lol:
Engedd el,páran még mindig szentül hiszik,hogy miatta estünk ki a Pool ellen :D
Barca_10
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1489
Csatlakozott: 2009.06.27. 15:50:43

2020.10.10. 16:56:38

az a legviccesebb hogy elő van véve a kihagyott helyzet miatt havi szinten ellenben azoknak a topikja kong az ürességtől akik miatt égünk 3 éve és egy bója többet érne a helyükön. Nem a legélesebb kés a fiókban ez tisztán látszik, de az vesse rá az első követ aki elutasította volna a fizetést amivel megkínálták.
Griz meg azért tolja a helyén mert sosem sérült, lehet rá számítani. Egy formában lévő Dembelénél egyedül Messi jobb a keretből. 18/19 őszén megmutatta mit tud, azt a formáját kellene visszanyernie.
“...I like the idea of a black sun; like a black hole is space, sucking everything into darkness, where we came from and where we’re heading...”
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15406
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2020.10.10. 16:46:09

Tehát ha én elmegyek egy állásinterjúra, és bemondok egy másfél millás fizut, majd menet közben kiderül, hogy mégsem vagyok alkalmas az állásra, akkor az az én hibám, hogy mégis megadták a másfél millát rá?
sántít ez a dolog így, fizu kérdésben semmiről nem tehet, se az árával kapcsolatos őrült összegért.
ezeket Barto és a klub adta meg neki.
És akkor beszélgethetünk onnantól kezdve, ha ezt az apró tényt elfogadjuk, hogy mennyire profi a viselkedése, és hogy ez a fajta hozzáállás-teljesítmény évi 1 milláért is gáz lenne, meg ha ingyen jött volna.

De ez a két dolog egymástól független.

Lassan tényleg ő az antikrisztus (legalább is Messi mellett), Bartóék meg a szentek itt, meg mekkora igazolás volt, csak csúnya Dembelé átverte őket. :lol: :lol: :lol:
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
NovaProspekt
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1912
Csatlakozott: 2019.11.26. 14:17:19

2020.10.10. 16:04:07

westerngom írta:
2020.10.10. 15:37:26
:lol:
Remélem, azért legalább előtted megvan az a kép, amikor ez az buta 20 éves gyerek alkuszik a minden hájjal megkent, gazdasági bűnöző Bartomeuval szemben és kierőszakolja a fizetését. Ne vicceljünk már, ahhoz két fél kell, hogy egy szerződés aláíródjon. Azt bizonygathatom, hogy nekem 12M. Euro-a fizetés dukál, ha kiröhögnek velem szemben az asztal másik oldalán.
erre miro már reagált alattam, ez gyengusz volt. továbbra is: ha sztárgázsit kérek, akkor sztárként is kell működnöm. ha fifázni meg késni akarok, semmi baj, csak akkor ne is kérjek el sztárgázsit. illetve ne csodálkozzak, ha fikáznak emiatt, ha mégis így alakul a dolog.
westerngom írta:
2020.10.10. 15:37:26
Valverde maga is elismerte, hogy felelős azért, hogy a sérüléséből éppen "felépült" játékosát pályára küldte, kockáztatva a rásérülés veszélyét. Egyébként szüksége lett volna egy egészséges Dembelére, mint egy falat kenyérre, nem hogy kirakja a csapatból.
Valverde Dembi edzője volt 2,5 évig, ezalatt nem nyerte el különösebben a szimpátiáját. te egyszeri esetről írsz, nem értem, ez a teljes képet miben befolyásolja. azon kívül persze, h Ernő is képes volt hibázni, amit egyébként is tudunk. a Deschampsra vonatkozó kitekintődet nem is értem egyáltalán. Deschamps Valverdétől, Bartotól, az eurobarca fórumtól függetlenül nem bízott a gyerekben, nem tette be a csapatba, és le is nyilatkozta a médiának, hogy komolytalan a srác.
westerngom írta:
2020.10.10. 15:37:26
Setien nem is találkozott egészségesen a gyerekkel..... :shock: :D
ezzel kapcsolatban lehet, h tényleg tévedtem. fingom nincs már, mikor volt pontosan egészséges a srác.
westerngom írta:
2020.10.10. 15:37:26
Koeman-nak megmondta a kenyéradó gazdája (Bartomeu), hogy pénzt kell csinálni a gyerekből, arról nem is beszélve, hogy csak úgy jöhet üdvöskéje Depay, ha túladnak rajta.
Erre:
westerngom írta:
2020.10.10. 15:37:26
Az komoly amikor a pizzával, x box-val, elalvással jönnek egyes emberek, mint ha ott lettek volna és a saját szemükkel látták volna azt a rengeteg alkalmat...
westerngom írta:
2020.10.10. 15:37:26
Mint írtam, egy egészséges Dembele-t padra tenni és rosszabb alternatívákat, posztidegen játékosokat az ő jobb/ vagy balszélső támadó posztján játszatni a legnagyobb hiba. Az biztos, hogy meccshiánya van a gyereknek és formába is kell, hogy lendüljön, szóval ez a lehetőséget kapott kétszer húsz percre és nem villantott elég röhejes magyarázat.
Bartomeu is sokat tett azért, hogy ez a hangulat kialakuljon Dembele körül az nem vitás, mert érdekes módon, ha az érdekek úgy hozták, a klub mindig meg tudta oldani, hogy kiszivárogtassák a belső információkat, a játékosról.
hiba vagy nem hiba, megint csak az a kérdés, hogy melyik a valószínűbb: ennyi bárgyú edző van, vagy Dembélé égeti le magát mindegyiknél? Coutinhoról, André Gomesről miért nem voltak hasonló pletyik, amikor velük is leégtünk, és őket is el akartuk adni?

száz szónak is egy a vége; vagy bizonygatjuk, h Dembélé a Barto-féle ármány, a furfangos Ernő, focihoz hülye Deschamps, a szabadkőművesek és a reptoidok összeesküvésének áldozata, vagy elfogadjuk, hogy ez a srác nem képes az edzői bizalmát elnyerni saját hibájából is fakadóan. emiatt nem lesz kezdő, nem fog fejlődni sem, és karrierje sem lesz már itt nálunk ezekből fakadóan. ugyanott tart a srác és az egész diskurzus is vele kapcsolatban, mint amikor ideigazolt a Dortmundból. 19 éves volt, most 23. azóta jottányit nem fejlődött semmiben, és azóta éppen olyan srácok szorítják ki őt a saját posztjáról, akik annyi idősek, mint ő volt az érkezésekor.
Avatar
westerngom
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1527
Csatlakozott: 2007.12.15. 21:33:00
Tartózkodási hely: West Side

2020.10.10. 15:57:10

Barcahun írta:
2020.10.10. 15:24:41
westerngom írta:
2020.10.10. 13:55:56

Az komoly amikor a pizzával, x box-val, elalvással jönnek egyes emberek, mint ha ott lettek volna és a saját szemükkel látták volna azt a rengeteg alkalmat...
A profi focisták egy nagy része komoly sportolóhoz NEM méltó életet él. Sokan éjszakáznak, kaszinóznak, pókereznek éjszakába nyúlóan, isznak, füveznek, cigarettáznak, vagy kitudja mit művelnek. A nagy különbség, hogy amíg nem bukik ki addig evvel a kutya nem foglalkozik érdemben.
Ez a sötét bőrű, egy generációs európai, föld buta gyerek, nekem sem szimpatikus a viselkedése alapján, de képességei alapján egy isten adta maximálisan kétlábas, bitang gyors, ösztönös megoldásokra képes szélső támadó. A meccseken a támadó játék érdekei alapján mind két szélen hasznosan bevethető.
Hasznosabban, mint a jobb szélen őrlődő játékmester Griezmann, vagy a bal szélre Fati cseréjeként betuszkolt támadó középpályás Pedri.
Engem csak ez érdekel!!! Engem nem érdekel a bulvár, az elrontott játékos politika, engem csak az érdekel, hogy a pályán mit tud adni a saját posztján a csapatnak.
A sérüléseit a pizzára és az x boxra fogni szimplán dőreség. Jelen esetben, a klub és az edzők legalább akkora felelősséggel bírnak a sérülések kialakulásában, mint a játékos, vagy mint a genetika. Megjegyzem, előtte sosem volt sérült a gyerek, pedig a Dortmund sem álló focit játszik.
Az, hogy miért keres annyit, amennyit, azt Bartomeuval kell megbeszélni, hogy miért kínálták neki a Dortmundi fizetésének többszörösét.
Valószínűleg, a kommentemet olvasók közül senki nem fogadta volna el már a fotelből, ha felkínálják neki azt a nagy összeget, hanem egy érzelmes katalán monológot követően, egy jelképes összegért a klubnak ajánlotta volna 5 évre szolgálatait és veséjét.
Az, hogy miért nem gyakorol ön kontrollt és takaródik el emelt fővel, látva csapaton belüli helyzetét, érezve lejárt idejét, ismerve a csapatra mért hatását, azt talán olyan csupa szív, katalán hazafiktól is meg lehetne kérdezni, mint Busquets kartárs.
Nos, ez tény (xobx, haverjaival él együtt, nem alszik stb), ha nem hiszed járj utána és akkor cáfold ilyen vehemensen, fogadtak mellé egyébként gasztroenterológust, meg szakácsot, nem az ő pénzén ám, klubb fizeti, bár állítólag Ő akar profi lenni azért is marad :roll: , de egye fene közös érdek, szép gesztus a klubbtól, bár nem az oviban vagyunk és erre többször visszatérek, mi a baj a hozzáállásával, mert látható csak a klubb tesz azért kezdjen valamit magával!
Többi focistáról meg annyit, hogy lehet azért nincsenek a nyúúzba életvitelükkel, mert a pályán bizonyítanak :idea: :lol:
Másik meg, ha az én kommentemre reflektáltál (gonoldolom Xbox-ot én írtam) akkor légyszíves olvasd végig, ahol leírom, hogy érthető, hogy anyagilag mit akar és bárki kimaxolná, ahogyan azt is írtam, hogy nagy tehetség és vihette volna valamire, ha nem ovis lenne, szóval alapvetően véleményed ezen részével sokan sztm egyetértenek!
Ugyanakkor ez picit rasszista, primitív állat, aki kukorica földről szabadult ide nekem egyrészt nem tetszik, másrészt nagyon sok focista kezdte szegényen és mai napig iszonyat buták, de dolgozni és küzdeni megtanultak az állmaikért! Lehet hibázott a klubb mikor lerakták elé a szerződést, de 2x ennyit is kereshetne pár év múlva, ha nem egy ilyen tetü balhés gyerek benyomását keltené, igen Ő ha nem focizna, a tipik posztó paraszt lenne ragasztós neylon zacsival a kezében és cigit kéregetne és átverne mindenkit, sajnos vannak ilyen emberek, sajnos Ő is az, láttuk mi lesz az ilyen sportolókkal pályafutásuk után...
Az hogy nem lenne hibás a sérülései miatt megint dedó, de igenis az. Arra volt eszük, hogy ügynökével magára szereljen GPS-t, ahol kiderül 30%-át futják edzésen annak, amit ő pályán. Igen gagyi a Barca edzőmunkálya (legalábbis eddig, majd talán Kúman), de hány story van, hogy edzés előtt, edzés után ott maradtak a sztárok külön munkát végezni, szabadot gyakorolni, Rooney a gyengébbik lábát így fejlesztette fel. Ez nem az ovi, ha valami nem megy vagy nem olyan, magadnak kell tenni érte, ez az ő jellemével, aki még a kötelező edzésen is késeget, hát...
Azt hogy ő Busi nem takaródik el? Miről beszélsz?Egyrészt senki nem akarta megvenni, másrészt nem közölték vele, hogy nem fog játszani, ha marad, ezt a szerencsétlent meg vitték volna már kicsit más helyzet. Businak meg a körme alatti koszba több szorult, mint Dembele barcelonai pályafutásán valaha fog, ez az összehasonlítás az igazi dőreség...
Nos, a tény szót Te írtad, le szóval, ha bizonyítani kell akkor legfeljebb neked kell, mert én azt írtam, hogy pont nem bizonyítható, hogy mikor mit csinált és hányszor tette.
A gasztroenterológia fogalmával nem vagy tisztában, különben nem írtál volna le ilyen banális butaságot. A gasztroenterológia a belgyógyászatból önállósodott orvosi szakterület, ami az emésztőrendszerrel, illetve annak betegségeivel foglalkozik. Ide tartozik a nyelőcső, a gyomor, a vékony- és a vastagbél, illetve a máj, a hasnyálmirigy, az epe és az epevezeték minden betegsége.
Ne haragudj, de nagyon zavaros a hozzászólásod, többször olvasom, de nem tudom eldönteni, hogy kérdezed, állítod, vagy csak kijött belőled és leírod a mondani valód.
Avatar
miro.
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1402
Csatlakozott: 2017.03.08. 17:57:31

2020.10.10. 15:50:13

Gondolom jó a menedzsere.
Ő akkor úgy érkezett hozzátok mint Európa egyik legnagyobb tehetsége. Potenciál akkora volt benne,hogy mindenki világklasszisnak nézte a jövőben.
Kérsz nagy fizut. Vagy sokkal kevesebbet,de alacsony elengedési záradékkal.
Sakk-matt a Barcának.
Kíváncsi lennék anno melyikőtök ment volna az utóbbiba bele.
Ezek a majmok akik képviselik a játékosokat mindent lehúznak a klubbról,és win-win helyzetben a játékosról is.
" Ha valaki három órát áldoz arra az életéből hogy megnézzen a tv-ben,akkor kötelességem a legjobbat nyújtani. Mindvégig a legjobbat. " - Michael Jordan


rmcf
Avatar
westerngom
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1527
Csatlakozott: 2007.12.15. 21:33:00
Tartózkodási hely: West Side

2020.10.10. 15:37:26

NovaProspekt írta:
2020.10.10. 14:43:55
westerngom írta:
2020.10.10. 13:55:56
Az, hogy miért keres annyit, amennyit, azt Bartomeuval kell megbeszélni, hogy miért kínálták neki a Dortmundi fizetésének többszörösét.
erre az a válasz, hogy azért kínálták fel neki, mert ő ezt kérte el a tárgyalás során. ha pedig elkértük, tegyünk is érte. és ennyiből meg is van fordítva a sztori.

én nekem fogalmam nincs, mi igaz a médiapletykákból*, két dolgot látok:

1. a csávó folyamat sérült,
2. a csávó záros határidőn belül elvágja magát minden edzőjénél: Valverde, Deschamps, Setién, Koeman.

ebből a 2 pontból pedig az fog következni, h a csávó epizódszereplő lesz, ami nem jó sem nektek, sem neki, sem nekem. mindenki boldog lehetne viszont, ha nem sülne fel minden edzőjénél a pali azzal, h nem profi. engem nem érdekel, h Busquets, Ronaldinho, vagy Nainggolan miket csinálnak, hányszor késnek, ha ők már bizonyított játékosokként teszik ezt. engem az érdekel, h Dembiben miért nincs annyi ész, h felfogja, h ha az edzőbánál a minimális bizalmat nem képes kiépíteni, akkor nem lesz karrierje sehol. Valverde pikkelhetett ugyan rá sokak szerint, de vele egyidőben Deschamps sem túl biztatóakat nyilatkozott a médiának a gyerekről.

*ennyi erővel azt is megkérdőjelezhetjük nyugodt szívvel, h ő bármikor plusz edzésmunkát végzett. csak ugye mindig az a hülyeség, amivel nem értünk egyet.

:lol:
Remélem, azért legalább előtted megvan az a kép, amikor ez az buta 20 éves gyerek alkuszik a minden hájjal megkent, gazdasági bűnöző Bartomeuval szemben és kierőszakolja a fizetését. Ne vicceljünk már, ahhoz két fél kell, hogy egy szerződés aláíródjon. Azt bizonygathatom, hogy nekem 12M. Euro-a fizetés dukál, ha kiröhögnek velem szemben az asztal másik oldalán.

Valverde maga is elismerte, hogy felelős azért, hogy a sérüléséből éppen "felépült" játékosát pályára küldte, kockáztatva a rásérülés veszélyét. Egyébként szüksége lett volna egy egészséges Dembelére, mint egy falat kenyérre, nem hogy kirakja a csapatból.
Deschamps-nak olyan keret állt a rendelkezésre, hogy kénye kedve szerint tehetett/ mondhatott bármit. Nem alaptalanul egyébként.
Setien nem is találkozott egészségesen a gyerekkel..... :shock: :D
Koeman-nak megmondta a kenyéradó gazdája (Bartomeu), hogy pénzt kell csinálni a gyerekből, arról nem is beszélve, hogy csak úgy jöhet üdvöskéje Depay, ha túladnak rajta.

Mint írtam, egy egészséges Dembele-t padra tenni és rosszabb alternatívákat, posztidegen játékosokat az ő jobb/ vagy balszélső támadó posztján játszatni a legnagyobb hiba. Az biztos, hogy meccshiánya van a gyereknek és formába is kell, hogy lendüljön, szóval ez a lehetőséget kapott kétszer húsz percre és nem villantott elég röhejes magyarázat.
Bartomeu is sokat tett azért, hogy ez a hangulat kialakuljon Dembele körül az nem vitás, mert érdekes módon, ha az érdekek úgy hozták, a klub mindig meg tudta oldani, hogy kiszivárogtassák a belső információkat, a játékosról.
Barcahun
Capitá del Barça
Hozzászólások: 570
Csatlakozott: 2020.09.04. 16:09:08

2020.10.10. 15:24:41

westerngom írta:
2020.10.10. 13:55:56

Az komoly amikor a pizzával, x box-val, elalvással jönnek egyes emberek, mint ha ott lettek volna és a saját szemükkel látták volna azt a rengeteg alkalmat...
A profi focisták egy nagy része komoly sportolóhoz NEM méltó életet él. Sokan éjszakáznak, kaszinóznak, pókereznek éjszakába nyúlóan, isznak, füveznek, cigarettáznak, vagy kitudja mit művelnek. A nagy különbség, hogy amíg nem bukik ki addig evvel a kutya nem foglalkozik érdemben.
Ez a sötét bőrű, egy generációs európai, föld buta gyerek, nekem sem szimpatikus a viselkedése alapján, de képességei alapján egy isten adta maximálisan kétlábas, bitang gyors, ösztönös megoldásokra képes szélső támadó. A meccseken a támadó játék érdekei alapján mind két szélen hasznosan bevethető.
Hasznosabban, mint a jobb szélen őrlődő játékmester Griezmann, vagy a bal szélre Fati cseréjeként betuszkolt támadó középpályás Pedri.
Engem csak ez érdekel!!! Engem nem érdekel a bulvár, az elrontott játékos politika, engem csak az érdekel, hogy a pályán mit tud adni a saját posztján a csapatnak.
A sérüléseit a pizzára és az x boxra fogni szimplán dőreség. Jelen esetben, a klub és az edzők legalább akkora felelősséggel bírnak a sérülések kialakulásában, mint a játékos, vagy mint a genetika. Megjegyzem, előtte sosem volt sérült a gyerek, pedig a Dortmund sem álló focit játszik.
Az, hogy miért keres annyit, amennyit, azt Bartomeuval kell megbeszélni, hogy miért kínálták neki a Dortmundi fizetésének többszörösét.
Valószínűleg, a kommentemet olvasók közül senki nem fogadta volna el már a fotelből, ha felkínálják neki azt a nagy összeget, hanem egy érzelmes katalán monológot követően, egy jelképes összegért a klubnak ajánlotta volna 5 évre szolgálatait és veséjét.
Az, hogy miért nem gyakorol ön kontrollt és takaródik el emelt fővel, látva csapaton belüli helyzetét, érezve lejárt idejét, ismerve a csapatra mért hatását, azt talán olyan csupa szív, katalán hazafiktól is meg lehetne kérdezni, mint Busquets kartárs.
Nos, ez tény (xobx, haverjaival él együtt, nem alszik stb), ha nem hiszed járj utána és akkor cáfold ilyen vehemensen, fogadtak mellé egyébként gasztroenterológust, meg szakácsot, nem az ő pénzén ám, klubb fizeti, bár állítólag Ő akar profi lenni azért is marad :roll: , de egye fene közös érdek, szép gesztus a klubbtól, bár nem az oviban vagyunk és erre többször visszatérek, mi a baj a hozzáállásával, mert látható csak a klubb tesz azért kezdjen valamit magával!
Többi focistáról meg annyit, hogy lehet azért nincsenek a nyúúzba életvitelükkel, mert a pályán bizonyítanak :idea: :lol:
Másik meg, ha az én kommentemre reflektáltál (gonoldolom Xbox-ot én írtam) akkor légyszíves olvasd végig, ahol leírom, hogy érthető, hogy anyagilag mit akar és bárki kimaxolná, ahogyan azt is írtam, hogy nagy tehetség és vihette volna valamire, ha nem ovis lenne, szóval alapvetően véleményed ezen részével sokan sztm egyetértenek!
Ugyanakkor ez picit rasszista, primitív állat, aki kukorica földről szabadult ide nekem egyrészt nem tetszik, másrészt nagyon sok focista kezdte szegényen és mai napig iszonyat buták, de dolgozni és küzdeni megtanultak az állmaikért! Lehet hibázott a klubb mikor lerakták elé a szerződést, de 2x ennyit is kereshetne pár év múlva, ha nem egy ilyen tetü balhés gyerek benyomását keltené, igen Ő ha nem focizna, a tipik posztó paraszt lenne ragasztós neylon zacsival a kezében és cigit kéregetne és átverne mindenkit, sajnos vannak ilyen emberek, sajnos Ő is az, láttuk mi lesz az ilyen sportolókkal pályafutásuk után...
Az hogy nem lenne hibás a sérülései miatt megint dedó, de igenis az. Arra volt eszük, hogy ügynökével magára szereljen GPS-t, ahol kiderül 30%-át futják edzésen annak, amit ő pályán. Igen gagyi a Barca edzőmunkálya (legalábbis eddig, majd talán Kúman), de hány story van, hogy edzés előtt, edzés után ott maradtak a sztárok külön munkát végezni, szabadot gyakorolni, Rooney a gyengébbik lábát így fejlesztette fel. Ez nem az ovi, ha valami nem megy vagy nem olyan, magadnak kell tenni érte, ez az ő jellemével, aki még a kötelező edzésen is késeget, hát...
Azt hogy ő Busi nem takaródik el? Miről beszélsz?Egyrészt senki nem akarta megvenni, másrészt nem közölték vele, hogy nem fog játszani, ha marad, ezt a szerencsétlent meg vitték volna már kicsit más helyzet. Businak meg a körme alatti koszba több szorult, mint Dembele barcelonai pályafutásán valaha fog, ez az összehasonlítás az igazi dőreség...
Avatar
NovaProspekt
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1912
Csatlakozott: 2019.11.26. 14:17:19

2020.10.10. 14:43:55

westerngom írta:
2020.10.10. 13:55:56
Az, hogy miért keres annyit, amennyit, azt Bartomeuval kell megbeszélni, hogy miért kínálták neki a Dortmundi fizetésének többszörösét.
erre az a válasz, hogy azért kínálták fel neki, mert ő ezt kérte el a tárgyalás során. ha pedig elkértük, tegyünk is érte. és ennyiből meg is van fordítva a sztori.

én nekem fogalmam nincs, mi igaz a médiapletykákból*, két dolgot látok:

1. a csávó folyamat sérült,
2. a csávó záros határidőn belül elvágja magát minden edzőjénél: Valverde, Deschamps, Setién, Koeman.

ebből a 2 pontból pedig az fog következni, h a csávó epizódszereplő lesz, ami nem jó sem nektek, sem neki, sem nekem. mindenki boldog lehetne viszont, ha nem sülne fel minden edzőjénél a pali azzal, h nem profi. engem nem érdekel, h Busquets, Ronaldinho, vagy Nainggolan miket csinálnak, hányszor késnek, ha ők már bizonyított játékosokként teszik ezt. engem az érdekel, h Dembiben miért nincs annyi ész, h felfogja, h ha az edzőbánál a minimális bizalmat nem képes kiépíteni, akkor nem lesz karrierje sehol. Valverde pikkelhetett ugyan rá sokak szerint, de vele egyidőben Deschamps sem túl biztatóakat nyilatkozott a médiának a gyerekről.

*ennyi erővel azt is megkérdőjelezhetjük nyugodt szívvel, h ő bármikor plusz edzésmunkát végzett. csak ugye mindig az a hülyeség, amivel nem értünk egyet.
Válasz küldése