Barça a Bajnokok Ligájában

Helyt áll-e csapatunk a BL-ben? Megnyerjük-e a Bajnokságot? Mi a helyzet a Király Kupával? Kellenek-e a barátságos mérkőzések? Hol lehet nézni a meccset? - Távkapcsolóval a kézben. Ha mondanivalód van, kerülj beljebb!
Avatar
Varatrix
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4857
Csatlakozott: 2007.12.26. 14:18:11
Tartózkodási hely: Böpö

2020.10.28. 08:44:15

MatyiG írta:
2020.10.27. 18:32:24
De Jong. Játszott ott az Ajaxban is.
Busquets is ugrott már be vészhelyzeti jelleggel.
Kép
"Gavi egy porszívó hangja egy másnapos reggelen. Egy sirály, aki ellopja a halat, amikor már a zsinóron tekered. A villám, amit nem lehet megállítani. Egy vuvuzela a nagymamád temetésén. "- Javier Aznar
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18359
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2020.10.28. 07:42:58

Samper írta:
2020.10.28. 06:11:13
A mai a csoportkör legnehezebb mérkőzése normál körülmények között is. Ezt megnyerni abnormál körülmények között maga lenne a csoda.
A túloldalon sem rózsás a helyzet.
Samper
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3846
Csatlakozott: 2014.10.22. 16:22:27

2020.10.28. 06:11:13

A mai a csoportkör legnehezebb mérkőzése normál körülmények között is. Ezt megnyerni abnormál körülmények között maga lenne a csoda.
Avatar
soadroli
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5143
Csatlakozott: 2008.05.17. 19:50:58

2020.10.27. 20:42:49

CR még mindig koronás, nem játszik holnap.
Kép
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18359
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2020.10.27. 18:32:24

Samper írta:
2020.10.27. 16:11:54
Ha jól látom, a keretben nincs tartalék belső védő. Ha szükség lesz rá, ki fog ott játszani? Egy tartalékkapus?
De Jong. Játszott ott az Ajaxban is.
Avatar
Sinya22
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3186
Csatlakozott: 2017.08.21. 17:40:25

2020.10.27. 17:40:27

Samper írta:
2020.10.27. 16:11:54
Ha jól látom, a keretben nincs tartalék belső védő. Ha szükség lesz rá, ki fog ott játszani? Egy tartalékkapus?
Busquets hátra megy,es majd az ötösnél fog forgolódni.
Avatar
gránit
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2401
Csatlakozott: 2010.06.12. 08:55:53

2020.10.27. 16:35:52

Télen is hangot adtam annak, hogy Todibóról nem kellene ennyire könnyelműen lemondanunk. Ugyanaz a nóta, mint tavaly. Szűk a keret, és amit Messi is mondott, ezt a lyukak tömködésével próbálják megoldani. Évekig játszott jobbhátvédet olyasvalaki, aki nem jobbhátvéd, szélsőt játszatnak Griezmann-nal, aki nem szélső stb. Majd ha jön egy kiállítás meg egy sérülés, pislogunk, hogy ki álljon be középhátvédnek. Dest legalább mindkét oldalon bevethető, középhátvéd poszton viszont nagyon szűken vagyunk.
Avatar
Nero.
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6905
Csatlakozott: 2015.08.14. 19:02:12

2020.10.27. 16:21:37

Nero. írta:
2020.10.27. 16:21:25
Samper írta:
2020.10.27. 16:11:54
Ha jól látom, a keretben nincs tartalék belső védő. Ha szükség lesz rá, ki fog ott játszani? Egy tartalékkapus?
Nem értem, hiszen 2 éve csak azt hallom hogy a Barcáé a világ legerősebb kerete.
“Mindig is elakartam jutni Kínába. Soha nem gondoltam volna, hogy idővel Kína jön el hozzám.”
Avatar
Nero.
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6905
Csatlakozott: 2015.08.14. 19:02:12

2020.10.27. 16:21:25

Samper írta:
2020.10.27. 16:11:54
Ha jól látom, a keretben nincs tartalék belső védő. Ha szükség lesz rá, ki fog ott játszani? Egy tartalékkapus?
Nem értem, hiszen 2 éve csak azt hallok hogy a Barcáé a világ legerősebb kerete.
“Mindig is elakartam jutni Kínába. Soha nem gondoltam volna, hogy idővel Kína jön el hozzám.”
Avatar
hajnesz
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1561
Csatlakozott: 2009.05.04. 19:45:30
Tartózkodási hely: Szeged

2020.10.27. 16:14:08

Samper írta:
2020.10.27. 16:11:54
Ha jól látom, a keretben nincs tartalék belső védő. Ha szükség lesz rá, ki fog ott játszani? Egy tartalékkapus?
Roberto :D
Samper
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3846
Csatlakozott: 2014.10.22. 16:22:27

2020.10.27. 16:11:54

Ha jól látom, a keretben nincs tartalék belső védő. Ha szükség lesz rá, ki fog ott játszani? Egy tartalékkapus?
Avatar
davi10
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6588
Csatlakozott: 2007.10.06. 20:02:40
Tartózkodási hely: Budapest

2020.10.27. 10:46:06

Forcabarca73 írta:
2020.10.27. 10:23:29
Nem közvetítik a Juve-Barca meccset?
Úgy látom a Spíler 2-n lesz.
Kép
"A Futball nyer, ha a Barca nyer"
"Ez a két szín, zöld és fehér minden másnál többet ér
Hát indulj és bátran énekelj velünk egy dalt a Fradiért"
Avatar
Forcabarca73
Barça B
Hozzászólások: 46
Csatlakozott: 2019.07.16. 22:59:57

2020.10.27. 10:23:29

Nem közvetítik a Juve-Barca meccset?
Kovbal88
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2165
Csatlakozott: 2013.07.17. 16:50:38

2020.10.21. 19:37:18

A fiataloknak örülök a csapatba, csak sajnos a Fradi volt az ellenfél. És hát van különbség a két csapat között. Ráadásul voltak pillanatok, mikor bajban volt a Barcelona. Amúgy kezdésnek nem rossz. De nagyon messze vagyunk tőle, hogy egy jól focizó fiatalos csapatunk legyen. Egy komoly csapat ellen nem hiszem, hogy feltudjuk venni a versenyt. A Bayern a tegnapi csapatot is ugyanúgy hazakülde volna egy hatossal. Na meglátjuk mi lesz...
Peter
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3229
Csatlakozott: 2019.09.04. 02:22:17

2020.10.21. 15:15:57

Pjanic tegnap volt valamelyikőtök fókuszában kicsit kiemeltebben?
Oldalpassz, néhány hosszabb indítási kisérlet illetve a piros előtti röviden emelt labdája ami után a gólt kaptuk megmaradt....(szóval Busi nélkül is játszik a "gólpassz")
védekezésben, labdaszerzésben lennék rá kíváncsi....
drobika
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1412
Csatlakozott: 2017.10.12. 11:54:08
Tartózkodási hely: Pécs

2020.10.21. 11:33:03

NovaProspekt írta:
2020.10.21. 11:19:11
ez a Fradi bátor volt, de kb. Segunda szintűek. Egy Alavés, Getafe bucira veri őket (is :mrgreen: ).

viszont még így is h Gríz most nem tolta, egyre erősödik bennem az érzés, h ez a Messi-Gríz nem fog együtt működni, pláne, ha még Coutinho is itt lesz. Ebből a hármasból kettőt el kellene engednünk. A 4-2-3-1 két szélére valódi (gyors, cselezni képes) szélsők kellenek, előre meg egy bivaly, magas középcsatár. ez a 4 lassú tökmag játszik elöl, meg folyamatosan cserélgetik a pozícióikat egy La Ligához elég lehet idén, de a BL-ben csak lábjegyzet leszünk megint, pláne, hogy a középpályánkon sem Kanték szűrnek, mögöttük a védelem meg bohózat.

amíg a Fradi megtehette, h betolja ellenünk a buszt és kontrázik, csak pislogtunk most is. ezt megteszi majd minden csapat, aztán nem fogjuk tudni a labdát eljuttatni a 16-oson belülre, Piquééket hátul meg egy kósza felrúgott labdából lefutják majd.
Nem biztos, hogy simán kikapna szerintem. Ha betolják a buszt, csípnek, rúgnak, és favágók, akkor nem. Persze utálatos foci ez, Atletico, Getafe stb. Nekem szimpatikus volt, hogy ki mertek jönni és támadni is. Azért is zisztelet a Fradinak, hogy nem rugdosta az ellenfelet, sőt nekem úgy tűnt, hogy nagyon is figyelnek az ellenfélre, túlzottan is tisztelik. Nem voltak kontaktok, emberfogás, nagy területeket adtak, és ez azért a Barca ellen öngyilkos taktika. Vannak ilyen csapatok a spanyol bajnokságban Eibar és társaik, akik inkább kapnak egy ötöst, de próbálnak játszani!!! És ez a fontos szerintem. le lehetett volna hozni ezt a neccset máshogy is, sokkal védekezőbb, durvább módon és akkor nem öt a vége, de örülök, hogy nem ilyesmit játszottak. Nyilván nem Barca szint a Fradi, ez egyértelmű.
Avatar
NovaProspekt
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1912
Csatlakozott: 2019.11.26. 14:17:19

2020.10.21. 11:19:11

ez a Fradi bátor volt, de kb. Segunda szintűek. Egy Alavés, Getafe bucira veri őket (is :mrgreen: ).

viszont még így is h Gríz most nem tolta, egyre erősödik bennem az érzés, h ez a Messi-Gríz nem fog együtt működni, pláne, ha még Coutinho is itt lesz. Ebből a hármasból kettőt el kellene engednünk. A 4-2-3-1 két szélére valódi (gyors, cselezni képes) szélsők kellenek, előre meg egy bivaly, magas középcsatár. ez a 4 lassú tökmag játszik elöl, meg folyamatosan cserélgetik a pozícióikat egy La Ligához elég lehet idén, de a BL-ben csak lábjegyzet leszünk megint, pláne, hogy a középpályánkon sem Kanték szűrnek, mögöttük a védelem meg bohózat.

amíg a Fradi megtehette, h betolja ellenünk a buszt és kontrázik, csak pislogtunk most is. ezt megteszi majd minden csapat, aztán nem fogjuk tudni a labdát eljuttatni a 16-oson belülre, Piquééket hátul meg egy kósza felrúgott labdából lefutják majd.
Avatar
davi10
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6588
Csatlakozott: 2007.10.06. 20:02:40
Tartózkodási hely: Budapest

2020.10.21. 10:21:43

Azért a Fradi jóval kellemesebb partner volt, mint a Getafe, de 1-2 dolog így is leszűrhető:

- Dest még mindig jó fogásnak tűnik, főleg ha mindkét szélen tudja ezt hozni
- Trincao-nak voltak rossz megoldásai, de így is ezerszer hasznosabb a jobboson, mint Griezmann
- Pjanic nem emelkedett ki, de az már látszik, hogy tényleg szeret hosszú labdákkal operálni, és egy fokkal nyugodtabb vagyok, ha Busquets nincs a pályán.
- Dembele-nek volt területe, illetve Pedri góljánál elég óvodás volt a Fradi védelme, így kijött az, amit úgy néz ki, hogy még mindig tud. Szerintem hullafáradt védelem ellen a 60.-70. perc körülre behozni jó fegyver lehet, kezdőnek nem vagyok benne biztos. De persze Ő is hasznosabb volt, mint Griezmann :D Csak megtanulhatna passzolni, kicsit unalmas, hogy mindig túltolja a szólózást.
- Pique pirosához csak gratulálni tudok, baromira rutinos megoldás volt 3-0-nál megvárni amíg befut a 16-osra és ott megrángatni Tökmagot... De legalább így játszik majd Araujo, bár nyugodtabb lennék, ha Lenglet helyét játszana.

A 2. félidő elején látszott, hogy kicsit rákapcsoltunk, olyasmi labdajáratás ment, mint a Celta elleni első(?) gól előtt, az ilyen periódusokra lehet építkezni.

Griezmann "gólöröme" tényleg jó volt, de nekem jobban tetszett az, ahogy a meccs végén Puig "lepacsizott" Pedri-vel, mint 2 kisgyerek :D
Kép
"A Futball nyer, ha a Barca nyer"
"Ez a két szín, zöld és fehér minden másnál többet ér
Hát indulj és bátran énekelj velünk egy dalt a Fradiért"
ktm
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 449
Csatlakozott: 2012.05.18. 22:59:24

2020.10.21. 09:51:13

Coutinho-rol nem ir senki. Nem csoda, ha nincs a golja, nehez lenne megmondani, hogy a palyan volt-e. Biztos kell o a "gala 11"-be?
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7360
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2020.10.21. 09:29:17

Rob888 írta:
2020.10.21. 00:44:04
Örülök , hogy itt vagy!!!! Persze gondolom nem egyedüliként tőled jött az a rengeteg negatív hang Messivel kapcsolatban!! Elfogadom a véleményedet, de nem értem!! Túl magasra tette ő a mércét saját játékának megítélését illetően!!!! Azt nem írtam, hogy annyira jól játszott, de egy két méltató szó elhangozhatna a sok kritika után!!!! Véleményem szerint lecserélni ma csak a pihentetés miatt kellett volna!!! Egyébként sajnos az utóbbi meccseken tényleg látszik, hogy túl van pályája csúcsán, de ez korát nézve természetes! Sajnos lesznek a jövőben is olyan 10 percek, amikor eltűnik, hogy aztán még villanjon egyet!!! Mikor volt ő tiszteletlen a szurkolókhoz, nem emlékszem!! Biztos volt olyan, amit másképpen kellett volna csinálnia az elmúlt hónapokban, hiszen ő is emberből van, de tisztelete a szurkolók és a klub irányában szerintem maximális!!! Nagyon másképpen látjuk a dolgokat, persze ez nem baj!! Szerintem a Barca iránti hűsége az elmúlt években példaértékű!!!
Itt nem azzal van a gond, hogy jön a negatív visszhang, hanem hogy már tavalyhoz képest is iszonyatosan visszaeesett a teljesítménye. Ha egy Fradi ellen lehoz egy közepesnél jobb teljesítményt annak alapnak kellene lennie egy ilyen kaliberű játékosnak, aki ennyit keres és ilyen szerepet tölt be a csapatnál. Nem volt kiemelkedő, jól játszott, de ha Trincao, Dembélé, Fati stb. lett volna a mezére írva, akkor kellene inkább kiemelni. Ami inkább gáz, hogy a csapat eddigi 13 góljából nincs egy akciógólja sem, csak 2 tizenegyes, meg 3 gólpassz. És ezt nem lehet csak a korával magyarázni, mert tavalyhoz képest is radikális visszaesés.Lehet mondani, hogy hátrébb játszik, nincs Suarez meg hasonlók, de neki kellene a csapat húzóemberének lenni, ráadásul még lecserélhetni sem lehet.

Az első 10-15 percet leszámítva szerintem rendben volt a meccs. A kiállítás után természetes volt, hogy egy időre az ellenfél fog jobban dominálni, kell idő hogy rendezni lehessen a sorokat. Piquét a kiállításnál én inkább a butaságáért venném elő. Az hogy egy gyors támadó lefut egy belső védőt lendületből az törvényszerű, de egy ilyen rutinos védőnek fel kell mérni, hogy már nem tudja kiszorítani a védőt és nem szabálytalankodni a tizenhatoson belül, mert ha kicsit is hozzáér dobni fogja magát. Vagy korábban megpróbálni akár kockázatosan szerelni, vagy három gólos előnyben elengedni. Itt egyszerűen fejben hozott rossz döntést, nem a sebessége vagy "teljesítménybeli" probléma volt. Főleg biztos vezetésnél nem lehet ilyet csinálni.
Trincao és úgy en bloc az összes fiatal nagy felüdülés volt. Volt, hogy a portugál rossz döntéseket hozott, de összességében nagyon jól kevergetett, bátor volt, kár, hogy Griezmanntól egy ilyet sem lehet látni. Fati szintén hozta magát. Nem hiszem, hogy olyan játékos lesz aki orrba-szájba eteti a védőket (bár ki tudja), de a beindulásokat, kényszerítőket nagyon érzi.
Az mondjuk bebizonyosodott, amiről korábban is szó volt, hogy Messi mellett igazából Dembélé az aki képes több embert is megverni, ami nyilván azzal jár, hogy több labdát is veszít. Messin is rengetegszer hal el így támadás, Azon kéne még finomítani a franciának, hogy hamarabb szabaduljon a labdától, de én még bízom benne, főleg, ha a jobb oldalon játszik. Hiába kétlábas inkább a jobbos fekszik neki.
A Pedri-Fati-Araujo-Trincao sorra eddig úgy tűnik lehet építeni, bár előbbi azért inkább középen mozog komfortosabban.
Forca Barca!!!!
Avatar
Titinho
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2927
Csatlakozott: 2006.11.17. 11:29:46
Tartózkodási hely: Nyíregyháza, lélekben Camp Nou

2020.10.21. 09:20:20

Na hát megvolt a meccs, én csak egy gondolattal egészíteném ki a már leírtakat:

Megúszta a Fradi...igen tudom, hogy 5-1 lett, de kb 2x 10 percet játszottunk jól a meccsen, az első félidő végén és a második elején. A meccs eleje az nem tudom mi volt, totál nem pörögtek fel a srácok, kellett Isael kapufája hogy felébredjünk hogy helló meccs van és már megy.

Össze-vissza játszottunk, rengeteg eladott labdával. Egyedül a fiatalok voltak ígéretesek, nekem Trincao nagyon tetszett pl. a jobboson, folyamatosan jött vissza labdáért, kérte és mozgott be üres területre vagy indult el mélységből. Sokszor nem a legjobb megoldásokat választotta, de jó volt látni, hogy volt jobb szél is, és tegyük hozzá hogy nem egy ügyetlen gyerek, első kezdésnek jó volt, ügyes volt.

Pjanic is tetszett az első kezdésénél, voltak eladott labdái, de voltak szép lefordulásai és mélységi indításai, kiugratásai, ezek nagyon kellenének majd a kpról. Remélem hamar felveszi a ritmust.

Messivel meg nem tudom mi van, de olyan temetői hangulatban nyomta végig a meccset, hogy rossz volt ránézni. Oké hajtott azért ő is, de hogy a full letargia a pali az is biztos, pl. egy gólnál se nyomott még csak egy mosolyt sem, a végén a fiatal Pedri és Dembouz gólörömnél olyan fa arccal ment oda hogy azt hittem elájul. Nagyon nem jó őt így látni, a játék öröme egy szikrányit sem látszik rajta. Bízom benne hogy ez fog változni.

A Fradi is ügyes, okos volt azért, a gólt megérdemelték, egy üveg Sangriát majd küldjenek Piquének, ha már ilyen idióta volt. Annak viszont örülök hogy ha máshogy nem, így legalább játszik majd Araujo. Tegnap is simán kezdhetett volna bármelyik védő helyett, őt nem futotta volna meg egy Tokmac. Ezzel azért Piqué is szépen beárazta magát. :wink:

Egy szó mint száz, szerintem nem játszottunk jól de így is 5-1-re nyertünk, keressünk valami pozitívat is benne, a hétvégi Clásico viszont brutál kemény lesz. Nagyon nem állt még össze a csapat, taktika és a kezdőcsapat sem.
Més que un club :!:

"Az akarás egyenlő a tudással, s aki akar, az tud is!"- Johan Cruyff
Avatar
gránit
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2401
Csatlakozott: 2010.06.12. 08:55:53

2020.10.21. 08:29:57

NovaProspekt írta:
2020.10.21. 08:03:21
Most hosszabbítottunk amúgy Piquével :mrgreen: (többek között)

Vagy ő vagy Lenglet helyére be kellene erőltetni Araújot vagy hasonló zsánerű bivalyt, mert ez így bohóckodás
Araújónak adnak rendesen játékehetőséget azzal, hogy minden második meccsen kiállíttatja magát valamelyik szerencsétlen. :mrgreen: Így a meccs hátralevő részére is be tud ugrani, plusz helyettesítheti is az eltiltott bamba lúzert, amelyik éppen a Benny Hill Show-ban érezte és kiállíttatta magát. Így azért Araújo szerencsére gyűjtögetheti a játékperceket.
drobika
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1412
Csatlakozott: 2017.10.12. 11:54:08
Tartózkodási hely: Pécs

2020.10.21. 08:04:42

gránit írta:
2020.10.21. 07:51:25
Örültem, hogy kiállították ezt a szerencsétlent, minden meccsen abban reménykedek, hogy a 90. percben kiállítják, így legalább a következő meccsen nem kell a pályán látni. Azt sajnáltam csak, hogy még ahhoz is ostoba volt, hogy a 16-oson kívül ráncigálja meg látványosan az ellent. A 16-oson kívül csak bökdöste, amit a bíró engedett, majd a 16-oson belül szakította majdnem széjjel az ellenfél mezét. Fordítva is csinálhatta volna, utolsó emberként elkövetett szabálytalanságkét az is piros lap, de megússzuk egy szabadrúgással. De hát még ehhez is suta.

A Celta ellen már ünnepeltem, hogy kiállították Piqué-t, erre a VAR megmentette. Majd eltelt pár perc, és kiállították Lenglet-t. :D Teljes bohózat, amit művel ez a két ember, minden meccsen összedobnak pár Monty Pythonba illő jelenetet. De a Szeszélyes évszakokban is el tudtam volna őket képzelni, akkora vicc már az, amit ez a két pancser összeszerencsétlenkedik.

Becsületükre legyen mondva, a női mezőnyből nem lógnának ki. :mrgreen:

https://www.youtube.com/watch?v=m59SmSplRvA
Hozzáteszem, hogy voltak akik vitatták a bíró ítéletét. Pedig ez tök egyértelmű eset volt. A tizenhatoson kívűli ténykedésüket, ahol mindketten harcoltak egymással még elnézte a bíró, csak éppen mint ahogy a meccs folyamán mindíg amikor Tokmac vihette a labdát a védőink komplett semmit sem tudtak csinálni vele szemben ( sem), amikor a tizenhatoson belülre ért már hátrébb volt és egyértelműen lerántotta az ellenfelét Pique végig útolsó emberként volt harcban, egyértelmű a piros lap. Legyünk azért már tárgyszerűek! Ezt a gólt a látottak alapján teljesen megérdemelte a Fradi. A gond az, hogy a középső védőink viccszintűek. Ezt kár volna tagadni, tegnap többször is láthattuk nem először. A magyar bajnoki szint, vagy alatta.
Avatar
NovaProspekt
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1912
Csatlakozott: 2019.11.26. 14:17:19

2020.10.21. 08:03:21

Most hosszabbítottunk amúgy Piquével :mrgreen: (többek között)

Vagy ő vagy Lenglet helyére be kellene erőltetni Araújot vagy hasonló zsánerű bivalyt, mert ez így bohóckodás
Avatar
gránit
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2401
Csatlakozott: 2010.06.12. 08:55:53

2020.10.21. 07:51:25

Örültem, hogy kiállították ezt a szerencsétlent, minden meccsen abban reménykedek, hogy a 90. percben kiállítják, így legalább a következő meccsen nem kell a pályán látni. Azt sajnáltam csak, hogy még ahhoz is ostoba volt, hogy a 16-oson kívül ráncigálja meg látványosan az ellent. A 16-oson kívül csak bökdöste, amit a bíró engedett, majd a 16-oson belül szakította majdnem széjjel az ellenfél mezét. Fordítva is csinálhatta volna, utolsó emberként elkövetett szabálytalanságkét az is piros lap, de megússzuk egy szabadrúgással. De hát még ehhez is suta.

A Celta Vigo ellen már ünnepeltem, hogy kiállították Piqué-t, erre a VAR megmentette. Majd eltelt pár perc, és kiállították Lenglet-t. :D Teljes bohózat, amit művel ez a két ember, minden meccsen összedobnak pár Monty Pythonba illő jelenetet. De a Szeszélyes évszakokban is el tudtam volna őket képzelni, akkora vicc már az, amit ez a két pancser összeszerencsétlenkedik.

Becsületükre legyen mondva, a női mezőnyből nem lógnának ki. :mrgreen:

https://www.youtube.com/watch?v=m59SmSplRvA
Válasz küldése