Sergio Busquets

Ki hogy teljesített legutóbb? Ki milyen formát mutat, kik a kedvenceid? Mondd el itt! - Az első csapat játékosai, a La Masia, a vezetőedző és a régmúlt csillagai kapnak itt helyet.
Avatar
Barcaforever
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3973
Csatlakozott: 2004.10.13. 19:17:18
Tartózkodási hely: Barcelona/Budapest

2021.02.08. 17:18:01

Nero. írta:
2021.02.07. 22:38:27
Köszönjük

Gondolom nyáron sem igazol el
Elmondanám, hoooogy..... :lol: :lol: :lol:

Hihetetlen komoly avatar gif-t lehetne készíteni tegnap 2 emlékezetes akciójáról is.

1. ,,lemaradok a csatárról és úgy próbálom ellensúlyozni, hogy lesért integetek - gól”

2. ,,összehozok egy szabálytalanságot, majd a csatárral nem ugrok fel, aki kb a fejemtetejére érkező labdát elfejeli - gól”

Nagyon sok eladott labdája van sajna, van amikor jó, van amikor katasztrófa, ilyenkor szokott az ember cserejátékossá válni, mert nem tud már 90 perces kiemelkedőt nyújtani már.
Kép
Avatar
Nero.
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6905
Csatlakozott: 2015.08.14. 19:02:12

2021.02.07. 22:38:27

Köszönjük

Gondolom nyáron sem igazol el
“Mindig is elakartam jutni Kínába. Soha nem gondoltam volna, hogy idővel Kína jön el hozzám.”
Avatar
bence0330
Az Év Fórumozója 2022
Hozzászólások: 6882
Csatlakozott: 2020.07.16. 19:01:18
Tartózkodási hely: Pécs

2020.12.18. 16:25:27

Szegényt mindenki mindig piszkálja, de legyen itt valami pozitív is: szerintem kegyetlen nagyot játszott a Soci ellen, mindent megakasztott, amíg játszott, és előrefelé is volt egy-két kegyetlen jó megoldása. Ha így játszana mindig, nálam simán kezdhet.
ter Stegen; Cancelo - Cubarsí - Araujo - Koundé; Gündogan - Christensen - Pedri; Felix - Lewy - Raphinha
hau30
Capitá del Barça
Hozzászólások: 839
Csatlakozott: 2008.05.19. 19:31:35
Tartózkodási hely: Pécs

2020.10.25. 20:06:38

MatyiG írta:
2020.10.25. 18:48:44
Igen, baromi lassú, de régen sem volt sokkal gyorsabb, csak akkor ez kevésbé jött ki, mert voltak mellette olyan játszótársak. Nem gondolnám, hogy ez lenne a legfőbb probléma nála.
Múltkor nosztalgiáztam egyet és megnéztem a régebbi időszakának meccseit. Mikor váltotta Yaya-t+3-5 év. Sokkal több finessz volt benne. Nyilván soha nem volt a erőszűrő. Egy jó kirakós optimális puzzle darabja volt egyértelmű. Csak azt nem értem, hogy a mellette lévő puzzle darabok már réges régóta elvesztek attól függetlenül mindenki megpróbálja beszuszakolni ugyanoda ahol régen teljesített. Szerintem kihatással van de Jong játekára is, mert ugyanabban a szerepkörben helyette is kell melóznia.
Avatar
NovaProspekt
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1910
Csatlakozott: 2019.11.26. 14:17:19

2020.10.25. 18:51:25

hau30 írta:
2020.10.25. 18:45:32
Szerintem Ő már a mai professzionális focihoz alapból kevés.Nézd meg a real első góljánál azt a dinamikát, ahogy felvette Valverdet. Úgy közlekedik a pályán mintha fájna neki a mozgás, vagy műbré lenne a sejhajában.
Ránézek a tagra, és egy rég letűnt dicső focikorszakot látok. :D Muzeális értéke van az emberünknek.
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18359
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2020.10.25. 18:48:44

Igen, baromi lassú, de régen sem volt sokkal gyorsabb, csak akkor ez kevésbé jött ki, mert voltak mellette olyan játszótársak. Nem gondolnám, hogy ez lenne a legfőbb probléma nála.
hau30
Capitá del Barça
Hozzászólások: 839
Csatlakozott: 2008.05.19. 19:31:35
Tartózkodási hely: Pécs

2020.10.25. 18:45:32

MatyiG írta:
2020.10.25. 17:07:48
Nagyon gyenge volt tegnap, rettentően pontatlan. Pjanicot el kellene kezdeni beépíteni, Busit pedig cserének használni, mert úgy tűnik, 90 percig már nem bírja.
Hát szerintem túlzol, hogy 90 percig már nem bírja. Szerintem Ő már a mai professzionális focihoz alapból kevés.Nézd meg a real első góljánál azt a dinamikát, ahogy felvette Valverdet. Úgy közlekedik a pályán mintha fájna neki a mozgás, vagy műbré lenne a sejhajában.Én jóval idősebben innen a fotelből heti kettő kispályával mozogva gyorsabban futottam volna Valverde felé, mint Ő. Higgyétek el a Fradinál nem jutna szerephez. Egyszerűen annyira felhúzom magam a játékán, hogy néha agyvérzés kerülget. És azt nem értem meg miért standard kezdő minden edzőnél. Azt hiszem el kell engednünk azt a témát, hogy miért játszik. Játszani fog és kész! Azt gondoljuk, hogy nincs lejjebb, de nagyot fogunk szerintem nézni még.
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18359
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2020.10.25. 17:07:48

Nagyon gyenge volt tegnap, rettentően pontatlan. Pjanicot el kellene kezdeni beépíteni, Busit pedig cserének használni, mert úgy tűnik, 90 percig már nem bírja.
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15406
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2020.10.25. 11:11:45

LG írta:
2020.10.25. 11:06:49
Bírózás van, önkritika nincs. Bár mit várunk egy olyan embertől, akiben nem volt annyi gerinc, hogy a tavalyi gyalázatos produkciója után felálljon? Teljesen szégyentelen, így magától nem fog elmenni. Olyan vezetőség és olyan edző kell, akik rákényszerítik erre. Ki kell vágni a lelátóra, abból majd tanul.
semmiből sem tanul, szégyenérzete nincsen, önkritika se.
egyszer nem mondott semmit a saját botrányos teljesítményéről.
amivel nincs nagy baj, ilyen embertípus.
de az hogy az edzők, vezetők asszisztálnak ehhez, na az a gáz.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21051
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2020.10.25. 11:06:49

Bírózás van, önkritika nincs. Bár mit várunk egy olyan embertől, akiben nem volt annyi gerinc, hogy a tavalyi gyalázatos produkciója után felálljon? Teljesen szégyentelen, így magától nem fog elmenni. Olyan vezetőség és olyan edző kell, akik rákényszerítik erre. Ki kell vágni a lelátóra, abból majd tanul.
Gaillard
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 303
Csatlakozott: 2019.04.03. 06:01:56

2020.10.11. 16:38:51

Messin kívük Busquets képes többször is egy mérkőzésen több emberen keresztül átpasszolni a labdát úgy a társhoz, hogy abból valós veszély alakuljon ki az ellenfél kapuja előtt.
Szóval nem csak a védekezésben, hanem a támadások építésében is nagy szerepe van, ezért szerették Őt az edzők, de most már természetszerűen egyre kevesebbet fog tudni hozzátenni a csapat eredményességéhez, akárcsak Messi. A probléma az, hogy évek alatt nem tudták Őket érdemben hosszú távra pótolni és ezt fogja az eredményesség megsínyleni.
Emellett a vezetőség is eszetlenül szórta a pénzt az értelmetlen igazolásokra és a kialkudott csillagászati fizetésekre, így hosszú évekre kijelölték a mozgásteret, mert itt nincs tulajdonosi tőkeinjekció. Gyakorlatilag a hirtelen jött hatalmas sikerekkel járó időszakot követően elmentek egy megalomán irányba, hogy fenntartsák az uralkodó státuszt, de ez nem sikerült, viszont eldobtak számos olyan az egyesületet megkülönböztető ismérvet, ami miatt sok közömbös ember számára volt szimpatikus ez a club, de ha huzamosabb ideig nem találnak vissza a csúcsra, akkor a Barcelona csak egy csapat lesz a sok közül, mert se siker, se különlegesség.
Barcahun írta:
2020.10.10. 22:41:37
Nero. írta:
2020.10.10. 21:27:48
Nézem a válogatott meccset. Enriquénél még mindig alapember, és szerintem nem is játszik rosszul.

Mondjuk óriási konkurencia nincs. Viszont itt könnyebb dolga van, mert mindenki kiveszi a részét a védekezésből.
Azért szvsz lenne a helyén bőven spanyol, Rodri, Koke, Saul is bőven jó szűrő, sőt csigába ott van Parejo is, de ugye akkor nem vagy beljebb, mert hogy a lassúságán kivül nem tudnak mit előszedni. Szerintem volt pár rossz meccse rosszkor, de összeségében egy alulértékelt vki. Árnyékban van, közben egy évtizede már gerince a csapatnak és nem véletlenül. Persze az ő szerepét nehezbb észrevenni a sikerekben egy Messi, vagy Neymar show mellett. Viszont amikor bűnbakot keresünk sem kéne pellengére állítani, a világ legjobb szűrőjével is kikaptunk volna a Bayern, vagy a Liverpool ellen. Az is biztos, hogy az ő ideje lejáróban van, de mint Puyol öregen megoldja még a feladatát és amíg nincs jobb nála marad, aztán visszavonul, semmi rossz nincs ebben.
Barcahun
Capitá del Barça
Hozzászólások: 570
Csatlakozott: 2020.09.04. 16:09:08

2020.10.10. 22:41:37

Nero. írta:
2020.10.10. 21:27:48
Nézem a válogatott meccset. Enriquénél még mindig alapember, és szerintem nem is játszik rosszul.

Mondjuk óriási konkurencia nincs. Viszont itt könnyebb dolga van, mert mindenki kiveszi a részét a védekezésből.
Azért szvsz lenne a helyén bőven spanyol, Rodri, Koke, Saul is bőven jó szűrő, sőt csigába ott van Parejo is, de ugye akkor nem vagy beljebb, mert hogy a lassúságán kivül nem tudnak mit előszedni. Szerintem volt pár rossz meccse rosszkor, de összeségében egy alulértékelt vki. Árnyékban van, közben egy évtizede már gerince a csapatnak és nem véletlenül. Persze az ő szerepét nehezbb észrevenni a sikerekben egy Messi, vagy Neymar show mellett. Viszont amikor bűnbakot keresünk sem kéne pellengére állítani, a világ legjobb szűrőjével is kikaptunk volna a Bayern, vagy a Liverpool ellen. Az is biztos, hogy az ő ideje lejáróban van, de mint Puyol öregen megoldja még a feladatát és amíg nincs jobb nála marad, aztán visszavonul, semmi rossz nincs ebben.
Avatar
Nero.
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6905
Csatlakozott: 2015.08.14. 19:02:12

2020.10.10. 21:27:48

Nézem a válogatott meccset. Enriquénél még mindig alapember, és szerintem nem is játszik rosszul.

Mondjuk óriási konkurencia nincs. Viszont itt könnyebb dolga van, mert mindenki kiveszi a részét a védekezésből.
“Mindig is elakartam jutni Kínába. Soha nem gondoltam volna, hogy idővel Kína jön el hozzám.”
Avatar
vinszentvega
Capitá del Barça
Hozzászólások: 831
Csatlakozott: 2016.09.13. 10:17:08

2020.10.05. 10:59:43

barcami írta:
2020.10.05. 09:23:23
De Jonggal kapcsolatban egyetértek: ez nagyon gyenge.
A gólnál is hibázott, eladottjából majdnem gólt kaptunk.
Az előre passzait gyakorlatilag mind elrontotta.
Helyezkedési gondokat is látok nála.

Nem csoda, hogy nem stabilabb Busi se -a kora, lassabbsága ellenére -, hisz egy már-már holland 'labdaölő' van mellette.
Busi sose volt gyors, most pedig de Jong nem az labdabiztos középpályás, aki tovább is tudja passzolni, sajnos.
Csak forgolódik, előre bénázik, néha hátra sikeresen passzol.
Így viszont rögtön visszajönnek rájuk, a középpályánkra, mert de Jong nem tudja értelmesen megtartani, továbbjátszani a támadó középpályásoknak, pl. Coutinhonak vagy éppen szélre Albának.
Rossz nézni, ahogy játszik.
Azért annyiban megvédeném, hogy az eadott labdáknál a védők hozták a lehető legrosszabb helyzetbe.
It's the little differences. I mean, they got the same shit over there that we got here, but it's just...it's just, there it's a little different
Avatar
barcami
Jugador del Barça
Hozzászólások: 237
Csatlakozott: 2008.07.25. 12:09:18

2020.10.05. 09:23:23

De Jonggal kapcsolatban egyetértek: ez nagyon gyenge.
A gólnál is hibázott, eladottjából majdnem gólt kaptunk.
Az előre passzait gyakorlatilag mind elrontotta.
Helyezkedési gondokat is látok nála.

Nem csoda, hogy nem stabilabb Busi se -a kora, lassabbsága ellenére -, hisz egy már-már holland 'labdaölő' van mellette.
Busi sose volt gyors, most pedig de Jong nem az labdabiztos középpályás, aki tovább is tudja passzolni, sajnos.
Csak forgolódik, előre bénázik, néha hátra sikeresen passzol.
Így viszont rögtön visszajönnek rájuk, a középpályánkra, mert de Jong nem tudja értelmesen megtartani, továbbjátszani a támadó középpályásoknak, pl. Coutinhonak vagy éppen szélre Albának.
Rossz nézni, ahogy játszik.
drobika írta:
2020.10.05. 08:16:39
Peter írta:
2020.10.05. 01:49:53
Lehet, hogy sokat fut, de nincs elegendő tempója, lassú....Sevilla ellen látszott, hogy se vele, se nélküle nincs épkézláb középpálya, főleg ha de Jong is olyan amilyen....hogy felér a támadásokkal az akkor ér(ne) valamit, ha ebből a csapat profitál(na) bármit is....alternatíva híján drukkolni kell, minél kevesebbet hibázzon..... 8)
Így látom én is. Busi már csak cserejátékos nálam. Planic-csal kellene próbálkozni. Hátha. De Jong, hát én nem is értem azt a gyereket. Katasztrófális volt már a múlt meccsen is. óriási szerencse, hogy a saját 16-osunk előtt eladott labdáiból nem kaptunk gólokat. Ők ketten tegnap kifejezetten gyengén játszottak.
drobika
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1412
Csatlakozott: 2017.10.12. 11:54:08
Tartózkodási hely: Pécs

2020.10.05. 08:16:39

Peter írta:
2020.10.05. 01:49:53
Lehet, hogy sokat fut, de nincs elegendő tempója, lassú....Sevilla ellen látszott, hogy se vele, se nélküle nincs épkézláb középpálya, főleg ha de Jong is olyan amilyen....hogy felér a támadásokkal az akkor ér(ne) valamit, ha ebből a csapat profitál(na) bármit is....alternatíva híján drukkolni kell, minél kevesebbet hibázzon..... 8)
Így látom én is. Busi már csak cserejátékos nálam. Planic-csal kellene próbálkozni. Hátha. De Jong, hát én nem is értem azt a gyereket. Katasztrófális volt már a múlt meccsen is. óriási szerencse, hogy a saját 16-osunk előtt eladott labdáiból nem kaptunk gólokat. Ők ketten tegnap kifejezetten gyengén játszottak.
Peter
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3229
Csatlakozott: 2019.09.04. 02:22:17

2020.10.05. 01:49:53

Lehet, hogy sokat fut, de nincs elegendő tempója, lassú....Sevilla ellen látszott, hogy se vele, se nélküle nincs épkézláb középpálya, főleg ha de Jong is olyan amilyen....hogy felér a támadásokkal az akkor ér(ne) valamit, ha ebből a csapat profitál(na) bármit is....alternatíva híján drukkolni kell, minél kevesebbet hibázzon..... 8)
Avatar
grgly50
Capitá del Barça
Hozzászólások: 760
Csatlakozott: 2018.02.07. 21:37:09

2020.10.04. 20:53:43

Chino írta:
2020.10.04. 18:53:44
Peter írta:
2020.10.04. 17:59:42
MatyiG írta:
2020.10.04. 14:17:34
Általában nem az eddigi kezdojatekosnak kell kiszorítania az új igazolást a kezdobol, hanem fordítva. :D
A probléma gyökere hosszú évekre nyúlik vissza.
Piqué-Busi-SR-Alba sosem voltak kellően versenyhelyzetben a posztjukért. Nem kaptak megfelelő szintű konkurenciát (mivel eleve cserének hoztak valakit), vagy aki esetleg beépülhetett volna, nem kapta meg a kellő játékperceket a bizonyításhoz....talán SR lehet abban kivétel, hogy ő amolyan több posztra berakható joly joker....azon persze tovább is el lehetne vitatkozni, hogy Barca szint vagy sem...
Szóval ez a kiszorítósdi sem teljesen fehér vagy fekete.....!!!
Azért ez így nem igaz. Amikor Piqué jött még itt volt Marquez a helyén, Busquetsnél Yaya volt a posztján, nem gyenge konkurenciájuk volt. Albát a kezdőbe vettük, amikor idekerült már befutott játékos volt az előbbi kettővel szemben. SR úgy volt itt kezdő játékos, hogy Alves után nem vett senkit a klub jobbhátvédnek, amikor Semedo érkezett már korántsem volt egyértelmű a kezdőtagsága. Középpályásként pedig mindig csak kiegészítőember volt.
Az hogy Busquets mikor, ki helyett és mennyit fog játszani Koeman alatt még várjunk. Mondjuk nem hiszem, hogy akár Valverde, akár Setien lecserélte volna, főleg az első meccsén.
Nem vitázok, de emlékeim szerint Dani Alves helyére Aleix Vidatl szerződtették 2015-ben
Peter
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3229
Csatlakozott: 2019.09.04. 02:22:17

2020.10.04. 20:46:32

Chino írta:
2020.10.04. 18:53:44
Peter írta:
2020.10.04. 17:59:42
MatyiG írta:
2020.10.04. 14:17:34
Általában nem az eddigi kezdojatekosnak kell kiszorítania az új igazolást a kezdobol, hanem fordítva. :D
A probléma gyökere hosszú évekre nyúlik vissza.
Piqué-Busi-SR-Alba sosem voltak kellően versenyhelyzetben a posztjukért. Nem kaptak megfelelő szintű konkurenciát (mivel eleve cserének hoztak valakit), vagy aki esetleg beépülhetett volna, nem kapta meg a kellő játékperceket a bizonyításhoz....talán SR lehet abban kivétel, hogy ő amolyan több posztra berakható joly joker....azon persze tovább is el lehetne vitatkozni, hogy Barca szint vagy sem...
Szóval ez a kiszorítósdi sem teljesen fehér vagy fekete.....!!!
Azért ez így nem igaz. Amikor Piqué jött még itt volt Marquez a helyén, Busquetsnél Yaya volt a posztján, nem gyenge konkurenciájuk volt. Albát a kezdőbe vettük, amikor idekerült már befutott játékos volt az előbbi kettővel szemben. SR úgy volt itt kezdő játékos, hogy Alves után nem vett senkit a klub jobbhátvédnek, amikor Semedo érkezett már korántsem volt egyértelmű a kezdőtagsága. Középpályásként pedig mindig csak kiegészítőember volt.
Az hogy Busquets mikor, ki helyett és mennyit fog játszani Koeman alatt még várjunk. Mondjuk nem hiszem, hogy akár Valverde, akár Setien lecserélte volna, főleg az első meccsén.
A "hosszú évek" és a "sosem volt".....azért nem az időszámítás előtti időszakot jelenti..... #-o
Itt arról beszélünk, hogyan és miért nem változik a jelenlegi helyzet.....és arról, hogy főleg Piqué és Busi hogyan lehet a mai keretben a posztján a legjobb Barcelonában.....és arról, hogy ez nem a két játékos érdeme....!!!
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7359
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2020.10.04. 18:53:44

Peter írta:
2020.10.04. 17:59:42
MatyiG írta:
2020.10.04. 14:17:34
Általában nem az eddigi kezdojatekosnak kell kiszorítania az új igazolást a kezdobol, hanem fordítva. :D
A probléma gyökere hosszú évekre nyúlik vissza.
Piqué-Busi-SR-Alba sosem voltak kellően versenyhelyzetben a posztjukért. Nem kaptak megfelelő szintű konkurenciát (mivel eleve cserének hoztak valakit), vagy aki esetleg beépülhetett volna, nem kapta meg a kellő játékperceket a bizonyításhoz....talán SR lehet abban kivétel, hogy ő amolyan több posztra berakható joly joker....azon persze tovább is el lehetne vitatkozni, hogy Barca szint vagy sem...
Szóval ez a kiszorítósdi sem teljesen fehér vagy fekete.....!!!
Azért ez így nem igaz. Amikor Piqué jött még itt volt Marquez a helyén, Busquetsnél Yaya volt a posztján, nem gyenge konkurenciájuk volt. Albát a kezdőbe vettük, amikor idekerült már befutott játékos volt az előbbi kettővel szemben. SR úgy volt itt kezdő játékos, hogy Alves után nem vett senkit a klub jobbhátvédnek, amikor Semedo érkezett már korántsem volt egyértelmű a kezdőtagsága. Középpályásként pedig mindig csak kiegészítőember volt.
Az hogy Busquets mikor, ki helyett és mennyit fog játszani Koeman alatt még várjunk. Mondjuk nem hiszem, hogy akár Valverde, akár Setien lecserélte volna, főleg az első meccsén.
Forca Barca!!!!
Peter
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3229
Csatlakozott: 2019.09.04. 02:22:17

2020.10.04. 17:59:42

MatyiG írta:
2020.10.04. 14:17:34
Általában nem az eddigi kezdojatekosnak kell kiszorítania az új igazolást a kezdobol, hanem fordítva. :D
A probléma gyökere hosszú évekre nyúlik vissza.
Piqué-Busi-SR-Alba sosem voltak kellően versenyhelyzetben a posztjukért. Nem kaptak megfelelő szintű konkurenciát (mivel eleve cserének hoztak valakit), vagy aki esetleg beépülhetett volna, nem kapta meg a kellő játékperceket a bizonyításhoz....talán SR lehet abban kivétel, hogy ő amolyan több posztra berakható joly joker....azon persze tovább is el lehetne vitatkozni, hogy Barca szint vagy sem...
Szóval ez a kiszorítósdi sem teljesen fehér vagy fekete.....!!!
Avatar
hajnesz
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1561
Csatlakozott: 2009.05.04. 19:45:30
Tartózkodási hely: Szeged

2020.10.04. 15:56:42

MatyiG írta:
2020.10.04. 14:17:34
Általában nem az eddigi kezdojatekosnak kell kiszorítania az új igazolást a kezdobol, hanem fordítva. :D
Igen, ezzel egyetértek, viszont általában a kezdőjátékos nem szégyeníti meg magát és a csapatot sorozatban 4 éven keresztül, .
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18359
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2020.10.04. 14:17:34

Általában nem az eddigi kezdojatekosnak kell kiszorítania az új igazolást a kezdobol, hanem fordítva. :D
Avatar
hajnesz
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1561
Csatlakozott: 2009.05.04. 19:45:30
Tartózkodási hely: Szeged

2020.10.03. 18:16:45

MatyiG írta:
2020.10.03. 13:10:36
Korai lenne még biztosra venni, hogy stabil kezdő lesz. Simán kiszorithatja Pjanic, persze azért tenni is kell - bár ugye azt tudjuk, hogy még mi mezei fórumozók is lehozzuk, amit ő -, én megadnam a bosnyaknak a lehetőséget, és ha el vele, leultetnem Busit a padra, szerintem csereként beszállva még mindig sokat tudna adni a csapatnak. Hasonlóan Xavi utolsó évéhez, megtartani a labdát, lassítani a játékot, stb...
Miért, tavaly Busquets mit tett, hogy őt kell kiszorítania Pjanicnak, és nem fordítva? Ha ez csak a covid miatt van, akkor viszont megértem.
Igen, hasonló szereppel én is kiegyezék Busquets esetében, viszont meg vagyok győződve, hogy kezdő lesz, ha Pjanic nagyon jó lesz, akkor De Jong kárára. Hasonlóan látom Roberto esetében is, ha Dest nagyon jó lesz, akkor Roberto lesz a jobbszélső/középhátvéd, vagy ha minden cérna szakad akkor kapus :mrgreen:
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18359
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2020.10.03. 13:10:36

Korai lenne még biztosra venni, hogy stabil kezdő lesz. Simán kiszorithatja Pjanic, persze azért tenni is kell - bár ugye azt tudjuk, hogy még mi mezei fórumozók is lehozzuk, amit ő -, én megadnam a bosnyaknak a lehetőséget, és ha el vele, leultetnem Busit a padra, szerintem csereként beszállva még mindig sokat tudna adni a csapatnak. Hasonlóan Xavi utolsó évéhez, megtartani a labdát, lassítani a játékot, stb...
Válasz küldése