Barca Igazolások

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!

Kivel pótolnád Busit?

Zubimendi
8
9%
Ambarabat
5
6%
Nico
25
29%
Más
32
37%
Nem hoznék senkit
16
19%
 
Szavazatok száma: 86
Fofana
Barça B
Hozzászólások: 51
Csatlakozott: 2012.07.25. 14:18:13

2020.11.26. 20:45:55

Kell januárban egy rutinosabb khv. Marlon Santos a jelöltem. Nem klasszis, de a játékjoga fele a niénk. Ugyanolyan jellegű idióta feltételekkel adtuk el a Sassuolo-nak, mint amilyennel Semedot vettük és ami miatt nekünk is őt ajánlott volt eladni: ha pályára lép 50 tétmeccsen a Sassuolo-ban, akkor az eddig kifizetett 6M-n felül további 6-t kell érte fizetniük. Most 44 mérkőzésnél jár és idén 3 meccsen lépett pályára. A Tm-értéke 6,5M, ezért náluk csak a seggét fogja rojtosra ülni a kispadon, Erős a kényszer, hogy eladják, de ezt a lehetséges vevők is tudják, ezért minimális összeget lenne bárki hajlandó adni érte. Ráadásul ha máshová eladják, az ár fele a miénk. Magasabb összegű visszavásárlási opciónk van, de mindkét félnek érdeke lehet, hogy olcsón végleg, vagy kölcsönbe, félévre hozzánk jöjjön.
Avatar
Cseri
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1784
Csatlakozott: 2010.11.19. 08:58:48
Tartózkodási hely: Pécs

2020.11.24. 19:22:39

vg99 írta:
2020.11.24. 18:35:26

1 poszt van, amin maximális a túlkínálat irányító, kp támadó: Coutinho, Pedri, Puig, de akár Messi, Griezmann,
szerintem pont Eriksenre nincs szükségünk.
Ez igaz is lehetne, de Puig nem játszik a kitűnő edzőnknél, Pedrit szélen nyomja, Grizi vicc, Cou talán tudja, de előbb-utóbb belőle is szélső lesz. 😂
„Az egyik oldalon van egy csapat. A másik oldalon is van egy csapat, amiben ott van Lionel Messi. Az úgy egy teljesen más történet. Amikor az emberek különböző csapatokat elemeznek, emlékeztetniük kell magukat arra, hogy ez az egy ember mindent megváltoztat. Vele másképp néz ki egy csapat.”
vg99
Capitá del Barça
Hozzászólások: 539
Csatlakozott: 2019.04.15. 18:07:51

2020.11.24. 18:35:26

Cseri írta:
2020.11.24. 18:31:39
Most olvastam, hogy a sinter átadólistára tette Eriksent.Igaz, hogy a seria a nem jött be neki, viszont olyan skilljei vannak, ami a csapat hasznára válhatna. Képes gólt lőni, és kulcspasszokat adni, ami nálunk évek óta probléma, talán Rakéta volt, aki képes volt mindkettőre. Igaz, most nincs pénz lóvéra.
1 poszt van, amin maximális a túlkínálat irányító, kp támadó: Coutinho, Pedri, Puig, de akár Messi, Griezmann,
szerintem pont Eriksenre nincs szükségünk.
Avatar
Cseri
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1784
Csatlakozott: 2010.11.19. 08:58:48
Tartózkodási hely: Pécs

2020.11.24. 18:31:39

Most olvastam, hogy a sinter átadólistára tette Eriksent.Igaz, hogy a seria a nem jött be neki, viszont olyan skilljei vannak, ami a csapat hasznára válhatna. Képes gólt lőni, és kulcspasszokat adni, ami nálunk évek óta probléma, talán Rakéta volt, aki képes volt mindkettőre. Igaz, most nincs pénz lóvéra.
„Az egyik oldalon van egy csapat. A másik oldalon is van egy csapat, amiben ott van Lionel Messi. Az úgy egy teljesen más történet. Amikor az emberek különböző csapatokat elemeznek, emlékeztetniük kell magukat arra, hogy ez az egy ember mindent megváltoztat. Vele másképp néz ki egy csapat.”
Avatar
davi10
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6589
Csatlakozott: 2007.10.06. 20:02:40
Tartózkodási hely: Budapest

2020.11.19. 12:28:30

bence0330 írta:
2020.11.19. 11:06:05
Kicsit magyaros mentalitás hogy most, hogy jó meccset játszott, senki nem ír semmit, ellenben azzal amikor kicsit szürkébb volt.
Mert a külföldi Barca fórumokon írnak? Szokjunk már le erről a "magyar mentalitás" szövegről, semmi értelme.

Én eddig se voltam ellene, nagyon karcsú a csapat, de talán egy kh meg egy szűrő most égetőbb.
Még mindig nevetséges, hogy 3 ilyen helyzetű játékosból 1-et se tudtunk hozni nyáron, és van egy olyan érzésem, hogy télen se jön senki.
Max. ha Messi-nek tényleg tele van a töke és valahogy kierőszakolja, hogy elmehessen.
Kép
"A Futball nyer, ha a Barca nyer"
"Ez a két szín, zöld és fehér minden másnál többet ér
Hát indulj és bátran énekelj velünk egy dalt a Fradiért"
Avatar
bence0330
Az Év Fórumozója 2022
Hozzászólások: 6887
Csatlakozott: 2020.07.16. 19:01:18
Tartózkodási hely: Pécs

2020.11.19. 11:06:05

Kicsit magyaros mentalitás hogy most, hogy jó meccset játszott, senki nem ír semmit, ellenben azzal amikor kicsit szürkébb volt. Akkor bezzeg mindenki szidja és előre tudja hogy mennyire rossz lenne ő a barcában. Nagyon jól játszott, a gólok szinte mind tőle indultak szemfüles megoldásokból. Szerintem nagyon nagyon megéri azt a kevés pénzt amit ki kell érte fizetni. Gyors, technikás, gyorsan átlátja a helyzeteket, jól passzol, jól lő, tényleg jó csatárként és balszélsőként is, ami most Fati hiányában főleg felértékelődik. Nagyon jó fejben is, ami nem sok Barca játékosról mondható el, talán Suárez volt ilyen. Ami különösen jó, hogy ilyen griezmann-okkal és dembelékkel ellentétben ő beleillik a Barca rendszerébe is. Kis helyeken is nagyon jól feltalálja magát, nem kell neki 20 méter szabad pálya mint például OD-nek, és nem úgy kell külön találni neki valamilyen helyet, és valahogy bele erőltetni a csapatba hanem éknek tökéletes lenne, és Fati helyettesének is. Nekem egyetlen egy félelmem lenne csak vele kapcsolatban: ne vegyen el túl sok játék percet a visszatérő Ansutól. Nálam minden más tekintetben nyugodtan jöhet. Az persze egy egészen más téma, hogy suárezt miért kellett elküldeni. Szerintem is nagyon jó lett volna még 45 percekig, de egyrészt most ez van, változtatni már nem lehet rajta, no meg persze anyagi okokból szinte kötelező lépés volt sajnos.
ter Stegen; Cancelo - Cubarsí - Araujo - Koundé; Gündogan - Christensen - Pedri; Felix - Lewy - Raphinha
Avatar
Feast4
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3531
Csatlakozott: 2014.05.01. 21:54:54

2020.11.13. 23:02:15

Varatrix írta:
2020.11.13. 11:08:06
Én azóta azt sem tudom, mi fán terem az a Masi, még gúgliban sem találtam, hogy ki az.
Íme a csoda:

https://www.transfermarkt.com/alberto-m ... ler/167890

Amint látod legalább akkora karriert ment mint Gyömbér Norbert.

Úgy emlékszem ez a baromság talán 2013 vagy 14 körül terjedt.
Kép
Barcahun
Capitá del Barça
Hozzászólások: 570
Csatlakozott: 2020.09.04. 16:09:08

2020.11.13. 21:18:09

Depayt láttam a spanyolok ellen és továbbra is tartom tök felesleges volt érte Suarezt elküldeni, úgy meg végképp hogy fél szezonba csatárunk se volt. Lidzs egyet nincs időm nézni, de sportfogadásokmiatt statisztikákat lesem azért, bár uccsó fordulóba nem tudom mi volt, de addig 5 gólja volt, meg talán 3 assziszt, ami még váó is lehetne, csak éppen ebből 4 11-es volt :roll: meg 10 meccsen még akkor sem lenne nagy szám, ha mind akció gól.
Depay nekem egy Tesco Neymar, szélsőbe, technikás, gyors, lőni és passzolni is tud, sőt cselezni, de mindenbe picit gyengébb vagy jócskán gyengébb kivitelben persze sokkal olcsóbban. Csak ez a Barcelona milliárd eurós bevételekkel, szóval nem Tesiből kéne hozni semmit, ki kell vágni ami viszi a pénzt és hozni olyat, ami megérte az árát.

Egyébként pont Dani Alvessel kapcsolatban olvasott interjú közbe villant be ez mind szép és jó amiket mond, de vele kapcsolatban is a pénz volt a gond, nyilván egy katalán, utánpótlásból jött elé mai napig betolják, az egyre gyarapadó bértömeget generálló fizukat, miközben egyre kevesebbet és egyre kevesebb ideig képesek teljesíteni. Alves is csak egy újabb túlfizetett elkopott sztár lett volna idővel, én nem bánom ment, sőt mehetett volna vele Busi, Pique és még jópáran. Túl szép időszak volt 2010s évektől 2015ig, senki nem mert érdemben nyúlni a csapathoz pedig kellett volna. Xavi vagy Iniesta tudták érezték mikor kellett lépni pedig biztos maradhattak volna, sőt Iniesta mai napig sztm jobb, mint némelyik KP-unk. Persze itt 30 millát nem keresne, illetve ezzel nem terhelte a klubbot.
Lehet most nem jöttek úgy a nevelések mint rég, bár ki tudja, egy Fati se jut szerephez még évekig, ha egyátalán még itt játszott volna, amíg dinoszauruszok le nem sérültek. Szóval anno se volt gond Eto, Toure, Ronaldinho elküldése, most se kéne sokat gondolkozni. Ez van klubb ikon ide vagy oda. Busi, Pique már télen mehetne részemről.
Avatar
Varatrix
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4857
Csatlakozott: 2007.12.26. 14:18:11
Tartózkodási hely: Böpö

2020.11.13. 11:08:06

csabimo írta:
2020.11.11. 12:37:52
Taibi írta:
2020.11.11. 12:23:28
Masi-nak mikor jár le a szerződése, nem tudjátok?
Ez a Masi Depay vonat ment jó pár éve egyszer egész nyáron! :D Végül ugy néz ki az egyik bejön. Nem emlékszem ki Istenitette már akkoriban öket..🤣
Én sem, de szerintem akkoriban egy kollektív vicc volt már, mindig beírta valaki, ha komolytalan név került elő. Én azóta azt sem tudom, mi fán terem az a Masi, még gúgliban sem találtam, hogy ki az. De szerintem Depay, akkor még a PSV-ben játszott.
Kép
"Gavi egy porszívó hangja egy másnapos reggelen. Egy sirály, aki ellopja a halat, amikor már a zsinóron tekered. A villám, amit nem lehet megállítani. Egy vuvuzela a nagymamád temetésén. "- Javier Aznar
Samper
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3846
Csatlakozott: 2014.10.22. 16:22:27

2020.11.13. 09:42:07

Nem tudok eligazodni. Ha jan. 24. án választanak új vezetőséget, mikor tudja az ténylegesen kézbevenni az irányítást? Csak ők dönthetnek játékosok januári adásvételéről, vagy az ideiglenesek is? Ha ők, akkor más tárgyal és az újak abban döntenek, hogy igen, vagy mégse? Ilyen körülmények között a játékosok komolyan veszik az ideiglenes tárgyalókat? Vagy felejtsük el az egész januárt?
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7360
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2020.11.13. 00:11:43

Xavier Hernandez írta:
2020.11.12. 20:10:33
A ManUtd-ben is többnyire a padon ült, összesen két (2!) gólt szerzett a két szezonja alatt, és a második idényében már csak négy meccsen kapott lehetőséget Mourinhónál, végül el is zavarták. És Koeman ezt a gyereket akarja idehozni, nem is értem... rohadtul nem az a szint, amit a fénykorán már túlment Suárez az utolsó idényében (16 gól, 8 gólpassz) is hozott.
A MU-ban 20-21 évesen volt többnyire csere. Suarez szinte minden meccsét végigjátszva centerként hozta azokat a számokat. De amúgy sem érdemes összehasonlítani a két játékost.
Mellesleg nem is a kezdőbe érkezne.
Forca Barca!!!!
Avatar
Xavier Hernandez
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 265
Csatlakozott: 2018.01.04. 22:42:42
Tartózkodási hely: Barcelona

2020.11.12. 20:10:33

Tegnap néztem a holland-spanyol meccset, főképp Depay miatt. Ha azt mondom, inkább középszerű, mint jó játékos, akkor szolid és visszafogott voltam. Játéka egyértelműen nem azt a szintet hozza, amit az elmúlt 15 évben a Barcánál megszoktunk és ma is elvárunk, ordító ziccereket hagyott ki, rendre rossz megoldásokat választott, kifejezetten gyenge volt. A ManUtd-ben is többnyire a padon ült, összesen két (2!) gólt szerzett a két szezonja alatt, és a második idényében már csak négy meccsen kapott lehetőséget Mourinhónál, végül el is zavarták. És Koeman ezt a gyereket akarja idehozni, nem is értem... rohadtul nem az a szint, amit a fénykorán már túlment Suárez az utolsó idényében (16 gól, 8 gólpassz) is hozott.
Avatar
davi10
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6589
Csatlakozott: 2007.10.06. 20:02:40
Tartózkodási hely: Budapest

2020.11.12. 18:57:39

grgly50 írta:
2020.11.12. 17:35:17

Én azon nem tudok napirendre térni, hogy azon túl, hogy sok kommentelő ötletszerűen dobálodzik különböző nevekkel, a Barca illetékesei előbb túladnak egy mondjuk közepes teljesítményt nyújtó játékoson, s utána bevásárolnak jó drágán olyanokat, akik itt fabatkát sem érnek. Megszabadulni tőlük még veszteségesen sem lehet, mert a több éves szerződéssel és jó fizetéssel rendelkezve bolond lenne idő előtt elmenni.
Vannak saját nevelésű fiatalok, akiket szinte ki sem próbálnak INGYEN, helyette szemezgetnek olyanokkal akik a mostani csapatukba is csak csereként férnek be. Nem számít, csak a pénz forogjon!
Én a képernyőről, a fotelből így látom/gondolom.
Ha ezt erre a két játékosra érted, akkor megvédem Peter kollégát, Depay és Garcia hónapok óta forognak a sajtóban, előbbi ha minden igaz kifejezetten Koeman kérése (lett volna).
Amúgy annyira nem mély a keret és annyira akciósak, hogy szerintem most mindkettőt hozhatnánk. Garcia-t nem kell magyarázni, a Lenglet-Pique párostól csak felfelé van, Depay meg ha csak egy Braithwaite szintet hoz azzal a különbséggel, hogy játszik is, akkor felőlem aztán jöhet.

Az utóbbi időben aki sokba került azt Coutinho, Dembele, Griezmann esetleg De Jong. Na most innen aki egyértelműen bukta és előre is lehetett látni, hogy bukta lesz, az Griezmann. Nem mellesleg a 2. legjobban fizetett játékosunk. Ő az abszolút érthetetlen kategória, a maradék 3 játékost a leigazolásuk előtt a többség hozta volna, és Coutinho meg Dembele úgy néz ki Koeman alatt hasznos is. Griezmann-nál nem látom, hogy valaha képes lenne szintet lépni, mint az említett 2. Próbálták már mindenhol, jobbos, balos, középen, Messi-vel, Messi nélkül, tizenegyesből, sehogy se megy neki, és mindjárt 30. Ha tudnánk hozni valami támadót, a legjobb lenne, ha télen rá tudnánk sózni valakire.

A saját nevelésű fiatalok meg kényes kérdés, ez is gyakran előkerül. Egyrészt én hiszek abban, hogy az edző azért nézi őket (Koeman is ha jól tudom állandóan ott van a B-s meccseken, csomóan most is a csapattal edzenek), illetve hogy nem lehet elvárni egy 20-21 éves gyerektől, aki eddig a 3-ad osztályba játszott, hogy majd itt egyből helyt áll.
Csak erre rácáfol Araujo és Puig. Okés, védőként talán a legegyszerűbb alkalmazkodni. De Puig tavaly Setien alatt a csapat egyik legjobbja volt, mégse játszik semmit.
Kép
"A Futball nyer, ha a Barca nyer"
"Ez a két szín, zöld és fehér minden másnál többet ér
Hát indulj és bátran énekelj velünk egy dalt a Fradiért"
Avatar
grgly50
Capitá del Barça
Hozzászólások: 760
Csatlakozott: 2018.02.07. 21:37:09

2020.11.12. 17:35:17

Peter írta:
2020.11.12. 13:33:44
Depay....nyilván egy barátságos meccs nem mérvadó, de ha nem tudok arról, hogy valamilyen szinten is szóba került Barcelonában és tegnap láttam volna először, semmi, de semmi nem maradt volna meg a srácról....még talán a neve, hallomásból sem....

Eric Garcia....az igazsághoz tartozik, hogy a "viszonyítás" szintje sajnos mélyről indul - jelenlegi védelmünk kellően a béka hátsója alatti nívón van -, ezért Araujoval párban el tudnám képzelni, nem "lottóötös" a srác, de fiatal és játkékpercekkel, jó közegben valószínűleg fejlődőképes....

Lenglet barátunk sem okozott meglepetést, hozta a franciáknál is, amit Barcelonában....felesleges passzal küldte meg Sissokot - csak négyen voltak Sissoko körül -, majd rácsodálkozott és a szokásos "vírusos" távolságot betartva követte a svájci gyereket a gólig....heylzetfelismerő képességét és reakció idejét nem hazudtolta meg.
Én azon nem tudok napirendre térni, hogy azon túl, hogy sok kommentelő ötletszerűen dobálodzik különböző nevekkel, a Barca illetékesei előbb túladnak egy mondjuk közepes teljesítményt nyújtó játékoson, s utána bevásárolnak jó drágán olyanokat, akik itt fabatkát sem érnek. Megszabadulni tőlük még veszteségesen sem lehet, mert a több éves szerződéssel és jó fizetéssel rendelkezve bolond lenne idő előtt elmenni.
Vannak saját nevelésű fiatalok, akiket szinte ki sem próbálnak INGYEN, helyette szemezgetnek olyanokkal akik a mostani csapatukba is csak csereként férnek be. Nem számít, csak a pénz forogjon!
Én a képernyőről, a fotelből így látom/gondolom.
Peter
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3229
Csatlakozott: 2019.09.04. 02:22:17

2020.11.12. 13:33:44

Depay....nyilván egy barátságos meccs nem mérvadó, de ha nem tudok arról, hogy valamilyen szinten is szóba került Barcelonában és tegnap láttam volna először, semmi, de semmi nem maradt volna meg a srácról....még talán a neve, hallomásból sem....

Eric Garcia....az igazsághoz tartozik, hogy a "viszonyítás" szintje sajnos mélyről indul - jelenlegi védelmünk kellően a béka hátsója alatti nívón van -, ezért Araujoval párban el tudnám képzelni, nem "lottóötös" a srác, de fiatal és játkékpercekkel, jó közegben valószínűleg fejlődőképes....

Lenglet barátunk sem okozott meglepetést, hozta a franciáknál is, amit Barcelonában....felesleges passzal küldte meg Sissokot - csak négyen voltak Sissoko körül -, majd rácsodálkozott és a szokásos "vírusos" távolságot betartva követte a svájci gyereket a gólig....heylzetfelismerő képességét és reakció idejét nem hazudtolta meg.
ikajli
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 448
Csatlakozott: 2019.03.30. 20:40:04
Tartózkodási hely: Pécs

2020.11.12. 08:57:52

barca0417 írta:
2020.11.11. 20:07:09
Ma megnezhetjuk a kiszemeltjeinket egymás ellen. Bár én Depayt, csak Griezmann helyett tudnám elkepzelni, úgy értem, akkor, ha ő távozik.
amúgy inkább centert hoznék. Bár tök mindegy, mert senkire nincs pénz. Kíváncsi leszek az új vezetőség majd mit hoz ki a helyzetből.
Hát, Depay ugyanazt a nem túl meggyőző képet mutatta magáról, mint amikor évekkel ezelőtt utoljára láttam. Nem hiszem, hogy ő az a játékos, akiért nagyon nyomulni kéne.
Avatar
barca0417
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2034
Csatlakozott: 2006.10.27. 18:06:27
Tartózkodási hely: erre-arra

2020.11.11. 20:07:09

Ma megnezhetjuk a kiszemeltjeinket egymás ellen. Bár én Depayt, csak Griezmann helyett tudnám elkepzelni, úgy értem, akkor, ha ő távozik.
amúgy inkább centert hoznék. Bár tök mindegy, mert senkire nincs pénz. Kíváncsi leszek az új vezetőség majd mit hoz ki a helyzetből.
Kép
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7360
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2020.11.11. 14:11:50

Azért elég szomorú, hogy lejáró szerződésű, közel sem sztárigazolásokat nem tud megszerezni a klub, ráadásul ide is akarnak jönni. Nyáron is gyakorlatilag össz-vissz egy 20 milliós Dest jött úgy, hogy a posztjáról elment egy 30 milliós játékos.

Trincao 23 millióját tudja valaki mikor kellett kifizetni? Én úgy tudom a téli átigazoláskor és utána kölcsönben maradt, de erősítsen meg valaki.
Forca Barca!!!!
Avatar
csabimo
Capitá del Barça
Hozzászólások: 946
Csatlakozott: 2006.01.13. 02:09:37
Tartózkodási hely: bonyhád

2020.11.11. 12:37:52

Taibi írta:
2020.11.11. 12:23:28
Masi-nak mikor jár le a szerződése, nem tudjátok?
Ez a Masi Depay vonat ment jó pár éve egyszer egész nyáron! :D Végül ugy néz ki az egyik bejön. Nem emlékszem ki Istenitette már akkoriban öket..🤣
Avatar
Taibi
Hí­rhozó-cikkíró
Hozzászólások: 1194
Csatlakozott: 2004.11.03. 19:52:08

2020.11.11. 12:23:28

Masi-nak mikor jár le a szerződése, nem tudjátok?
Kép
Samper
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3846
Csatlakozott: 2014.10.22. 16:22:27

2020.11.11. 09:51:39

Azt hiszem, téves az a kaluláció, hogy a pár hónap múlva lejáró szerződésű Depayt és Garciát olcsón lr lehet igazolni januárban. Az ilyen összeg annyira nem számít se a Lyonnak, se a Citynek, hogy juszt se adják őket. Előszerződést lehetne kötni velük, ha netán az új vezetőség is meg akarja venni őket.
Avatar
Sinya22
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3186
Csatlakozott: 2017.08.21. 17:40:25

2020.11.11. 07:50:01

Samper írta:
2020.11.10. 21:22:38
Kezdenek jönni az átigazolási pletykák, de nem lehet tudni, hogy addig munkába áll-e az új vezetőség. Ha ez kétséges, de már lezárul a "nevezési határidő", jó volna, ha a jelöltek összegyűlnének és egyhangú döntéssel felhatalmaznának valakit, hogy döntsön átigazolási ügyekben a leendő elnök nevében.
A pletykáknak nem sok értelmük van,tekintve hogy mennyi adósságunk van aminek kb a felét lassan fizetni kell (másik topikba linkelték). Szerintem kölcsönadjuk Alenát és Puig-et(semmi értelme a padon ülnie azért,hogy a kupában kapjon majd 2 meccset),esetleg elhozzák Garciát. Másra ne számíts,nem lett több pénzünk szeptember óta. Mondjuk én Griezmannt odaadnám most már 40-ért is bárkinek,mert az ára csak csökkenni fog a nyárig.
Samper
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3846
Csatlakozott: 2014.10.22. 16:22:27

2020.11.10. 21:22:38

Kezdenek jönni az átigazolási pletykák, de nem lehet tudni, hogy addig munkába áll-e az új vezetőség. Ha ez kétséges, de már lezárul a "nevezési határidő", jó volna, ha a jelöltek összegyűlnének és egyhangú döntéssel felhatalmaznának valakit, hogy döntsön átigazolási ügyekben a leendő elnök nevében.
mes
Capitá del Barça
Hozzászólások: 820
Csatlakozott: 2010.06.21. 16:40:13
Tartózkodási hely: Marosvasarhely
Kapcsolat:

2020.10.27. 12:43:45

Kivancsi vagyok, hogy erre az Ajaxos Traore gyerekre mikor fog lecsapni valamelyik nagy csapat. Oszinten szolva, fogalmam nincs a gyerekrol, eletembenxnem lattam, fifaban eleg jo :D :D , meg a hetvegen vagott talan 5 golt a Venlonak.

Nem kell lehurrogni, csak kivancsi vagyok olyan velemenyere, aki latta is mar. Ilyen Trincao-k meg egyeb csodagyerekek mellett, nem lehetne megprobalni most olcso penzert?
Avatar
bence0330
Az Év Fórumozója 2022
Hozzászólások: 6887
Csatlakozott: 2020.07.16. 19:01:18
Tartózkodási hely: Pécs

2020.10.27. 11:47:01

Chino írta:
2020.10.27. 11:17:19
A Mundo most azt írja, hogy ha nem sikerül télen bezsákolni Depayt akkor Koeman Malen-t hozná az Eindhovenből.
Nem nagyon ismerem a srácot, de legalább posztra érkezhetne.

Bár lassan kezd déjá vu-m lenni, Van Gaal-nál is így kezdődött.
Jobb igazolásnak tűnik, mint Depay. fiatal, már most elég magas az értéke a TM-on, megnéztem pár videót, ő egy elég gyors erőcsatárnak tűnik, aki labdaával is jó, és agresszíven támadja a kaput, túlugorja a védőket a fejeseknél, lerázza őket, nekem tetszik, amit láttam belőle. Igazi 9-es, akit Suarezzel ellentétben kiugratni is lehet. :D De persze videókból nem lehet biztosat mondani.
ter Stegen; Cancelo - Cubarsí - Araujo - Koundé; Gündogan - Christensen - Pedri; Felix - Lewy - Raphinha
Válasz küldése