Offtopic

Ami egyik témához sem kapcsolódik, avagy itt nyugodtan írhatsz mindenről kötetlenül.

Fogyasztasz valamilyen dohányterméket? :D

- Nem, soha nem próbáltam.
10
22%
- Próbáltam, de nem szoktam rá.
17
38%
- Füstölök, mint a gyárkémény
11
24%
- Alkalmanként rágyújtok
7
16%
 
Szavazatok száma: 45
dévid villa
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 372
Csatlakozott: 2012.03.02. 16:41:57
Tartózkodási hely: Hajdúszoboszló

2020.11.02. 15:45:48

davi10 írta:
2020.11.02. 15:28:03
Hillary is baromira vezetett elvileg...

Amúgy meg persze nem így működik, mint itthon, de ott mégis milyen jelöltek voltak? Nekem egyedül Bernie Sanders van meg, az is ilyen kettyós nyuggernek tűnik.

Amúgy meg szerintem ugyanúgy az van, hogy az tud egyáltalán ezen is elindulni, aki mögé beállnak támogatók, úgyhogy simán lehet az, amit csababarca mond.
Lett volna ott normálisabb ember, de inkább megtolták az öregeket.
És Hillary meg is nyerte a popular vote-ot, tehát több szavazatot kapott mint Trump, csak ugye ott nem azt nézik. Most is borítékolható, hogy Biden-nek lesz több szavazata, de nem ez a lényeg.

Bernie Sanders egy sokkal normálisabb jelölt lett volna. Tudom, öreg nyugger, meg a habitusa eléggé olyan mint a mi Puzsérunké, de legalább Bidennel ellentétben valamennyire két lábbal a földön jár. Épp ezért nem igazán tudom hova tenni, hogy "nem akarják" hogy Trump megbukjon, mert - szerintem - volt normálisabb elnökjelölt-jelölt a Demokrata oldalon.

Nero: Jó azért én egy kicsit túloztam, összességében nem gondolom, hogy vége lenne a normális világnak, ha Biden nyerne, csak azért elég nevetséges az olyan hisztérikus véleményeket olvasni másoktól, miszerint Trump mennyire borzalmas, meg hogy vége lesz tőle a szabad világnak, rettegjenek tőle a feketék stb... Ennek az ellenpólusa az amit írtam.

A genderőrületet és társait már nem lehet megállítani amúgy, de Bidennel valószínűleg még ez még gyorsabb folyamat lesz, úgyhogy inkább ne.

Te komolyan fogadtál Trumpra? :D azért ekkora előnyt adni neki bátor. Szerintem nagyon szoros lesz, kb. mint a 2000-es
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára dévid villa 2020.11.02. 15:47:09-kor.
Avatar
Nero.
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6905
Csatlakozott: 2015.08.14. 19:02:12

2020.11.02. 15:32:41

Mert a szélsőbalos, genderfasiszta, BLM-es világ jobb lesz? :D Trump nyerjen inkább.
Nem fogadtam volna rá hogy veled fogok egyet érteni, de ebben a témában ugyanazon az oldalon vagyunk szerintem.
Azok akik azt írják hogy “Remélem Biden nyer” azok egyáltalán tudják hogy ki az a Joe Biden és mik a tervei? Egyébként teljesen mindegy mert úgy is Kamala Harris veszi át a helyét, nála radikálisabb baloldali politikus nincs.

Régen én is bedőltem, ennek a “narancsember rossz!” dumának, aztán közelebbről vizsgálva a dolgokat rájöttem hogy pont hogy az öreg Trump a jófiú ebben a történetben.

LG által belinkelt videot érdemes megnézni, ha Biden nyer az közelebb hoz minket ahhoz a világhoz.

Egyébként Amerikában áll a bál, mert a Twitter, Facebook és a Google elkezdte cenzúrázni az embereket.

+100 EV hendivel raktam Trumpot naggyal, nem tudom elképzelni hogy túl sokkal kikapjon, még igazából azt se tudom elképzelni hogy kikapjon, legalábbis nem merem.
“Mindig is elakartam jutni Kínába. Soha nem gondoltam volna, hogy idővel Kína jön el hozzám.”
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15415
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2020.11.02. 15:31:45

dévid villa írta:
2020.11.02. 15:20:53


Ez nem így működik az USA-ban, hogy a párt kongresszus rámutat valakire, hogy akkor ő lesz a jelölt. Előválasztás van. Leegyszerűsítve: az elnökjelölt aspiránsok bejelentkeznek a posztra, majd a választók szavaznak, és a győztes lesz az elnökjelölt.
Köszönjük Emese. Légyszi ne oktass már ki USA alkotmányból, tisztában vagyok az elnökválasztással.
De ha megnézed, hogy milyen alakok indultak az előválasztáson, akkor rájössz miről beszélek.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
davi10
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6627
Csatlakozott: 2007.10.06. 20:02:40
Tartózkodási hely: Budapest

2020.11.02. 15:28:03

Hillary is baromira vezetett elvileg...

Amúgy meg persze nem így működik, mint itthon, de ott mégis milyen jelöltek voltak? Nekem egyedül Bernie Sanders van meg, az is ilyen kettyós nyuggernek tűnik.

Amúgy meg szerintem ugyanúgy az van, hogy az tud egyáltalán ezen is elindulni, aki mögé beállnak támogatók, úgyhogy simán lehet az, amit csababarca mond.
Lett volna ott normálisabb ember, de inkább megtolták az öregeket.
Kép
"A Futball nyer, ha a Barca nyer"
"Ez a két szín, zöld és fehér minden másnál többet ér
Hát indulj és bátran énekelj velünk egy dalt a Fradiért"
dévid villa
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 372
Csatlakozott: 2012.03.02. 16:41:57
Tartózkodási hely: Hajdúszoboszló

2020.11.02. 15:20:53

csababarca írta:
2020.11.02. 15:09:25
Trump fog nyerni, és kicsit az az érzésem, hogy a demokrata oldal nem is annyira akarná leváltani. Ezt arra alapozom, hogy akkor találtak volna egy normális jelöltet, nem ezt a Bident.
Ez nem így működik az USA-ban, hogy a párt kongresszus rámutat valakire, hogy akkor ő lesz a jelölt. Előválasztás van. Leegyszerűsítve: az elnökjelölt aspiránsok bejelentkeznek a posztra, majd a választók szavaznak, és a győztes lesz az elnökjelölt.

Szóval ha úgy érted, hogy "nem akarja a demokrata oldal leváltani", akkor azt úgy kéne megfogalmaznod, hogy a "demokrata VÁLASZTÓPOLGÁROK nem akarják leváltani", de ez meg nyilván nem igaz, mert akkor nem vezetne az országos közvéleménykutatásokban Biden.

A szörnyű igazság az, hogy a választók között erre van igény. És ez mindkét oldalon igaz, a Republikánusoknál és a Demokratáknál is. Az ilyen igénytelen alakokra van igény. Ezzel nem tud mit csinálni egyik párt sem, ha egyszer a nép ezt akarta, hogy ők legyenek a jelöltek. Vagyis hát nyilván tudna, de a választói akaratot hagyományosan tiszteletben tartja a pártkongresszus.
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15415
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2020.11.02. 15:09:25

Trump fog nyerni, és kicsit az az érzésem, hogy a demokrata oldal nem is annyira akarná leváltani. Ezt arra alapozom, hogy akkor találtak volna egy normális jelöltet, nem ezt a Bident.

Ugyanezt gondolom magyar viszonylatban is, az ellenzéknek pont jó így, ők is odaférnek a kondérhoz, ott vannak a balhéikkal a fősodorban, játszhatják a “mi jobban tudnánk csinálni” játékot, de egyébként ők fosnának be a legjobban ha véletlen tényleg hatalomra kerülnének.

Szóval a tipp nálam is Trump győzelme, szorosan.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
davi10
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6627
Csatlakozott: 2007.10.06. 20:02:40
Tartózkodási hely: Budapest

2020.11.02. 14:54:08

Mihu írta:
2020.11.02. 14:45:05

Nem utolsó sorban a világ számára is jobb lenne, ha ez az idióta nem folytatná tovább Amerika élén. Több kárt csinált 4 év alatt, mint az előző 3 elnök együttvéve.
Ezt fejtsd már ki légyszíves.
Nem követem minden mozzanatát, én csak ezek alapján ítélkezek:
- Az USA-nak Oroszországgal, Észak-Koreával (meg elvileg velünk is) jobb lett a viszonya, már ez jobb a világnak.
- A korona előtt ha jól láttam elég alacsonyra lenyomták a munkanélküliséget.

Nyilván egy karakán bunkó az emberünk, de én nem látom azt a rengeteg kárt, amit elvileg csinált. Az egyedüli, amit felhoznak ellene és egyet tudok vele érteni, az a klímaegyezményből való kilépés, és a környezetvédelemhez való hozzáállása.
Kép
"A Futball nyer, ha a Barca nyer"
"Ez a két szín, zöld és fehér minden másnál többet ér
Hát indulj és bátran énekelj velünk egy dalt a Fradiért"
dévid villa
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 372
Csatlakozott: 2012.03.02. 16:41:57
Tartózkodási hely: Hajdúszoboszló

2020.11.02. 14:50:52

Mihu írta:
2020.11.02. 14:45:05
Holnap Amerika elnököt választ...

Baromira remélem, hogy Biden lesz az új elnök, mert az, hogy Trump lehet az USA elnöke, az a történelem szégyene kb... Vagy inkább a mai kor divatja, hogy hangzatos dumával, a nép érzelmeire hatva, és nem utolsó sorban maga mellé állítva az aluliskolázott réteget meg lehet nyerni a választást... Az előzetesek alapján Biden se fog pályázni a legnagyobb elnök címére, de az biztos, hogy Trump-nál bárki jobb.

Nem utolsó sorban a világ számára is jobb lenne, ha ez az idióta nem folytatná tovább Amerika élén. Több kárt csinált 4 év alatt, mint az előző 3 elnök együttvéve.
Mert a szélsőbalos, genderfasiszta, BLM-es világ jobb lesz? :D Trump nyerjen inkább.

Amúgy mik azok a károk, amiket csinált? A gazdasági mutatók alapján egy erős középszer elnök, nem kiemelkedő, de nem is rossz. A vírust kezelte csak sz*rul. (ha nem lett volna, most nem beszélnénk arról, hogy Bidennek van-e esélye vagy sem)

Amúgy tipp: 275 elektorral Trump nyer.

Egyébként nekünk itt Mo-n oly mindegy, hogy melyik lesz az elnök.
Avatar
Mihu
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4092
Csatlakozott: 2005.02.12. 21:35:42
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

2020.11.02. 14:45:05

Holnap Amerika elnököt választ...

Baromira remélem, hogy Biden lesz az új elnök, mert az, hogy Trump lehet az USA elnöke, az a történelem szégyene kb... Vagy inkább a mai kor divatja, hogy hangzatos dumával, a nép érzelmeire hatva, és nem utolsó sorban maga mellé állítva az aluliskolázott réteget meg lehet nyerni a választást... Az előzetesek alapján Biden se fog pályázni a legnagyobb elnök címére, de az biztos, hogy Trump-nál bárki jobb.

Nem utolsó sorban a világ számára is jobb lenne, ha ez az idióta nem folytatná tovább Amerika élén. Több kárt csinált 4 év alatt, mint az előző 3 elnök együttvéve.
Kép
Avatar
daffy
Madridista
Hozzászólások: 7208
Csatlakozott: 2010.01.31. 19:11:40

2020.11.02. 13:52:08

miro. írta:
2020.11.02. 11:24:08
https://index.hu/kulfold/2020/11/02/a_l ... Zxa8jfmlKY

1-2% fertozottet varnak a jelek szerint mindenhol. :D :D :D
#dedurvaezakorona #mindmegfogtokhaaaani :mrgreen:
az szlovákiában 55000 beteg és az 1% körüli halálozással 550 ember. "belefér". az alkohol és cigaretta többet visz.
Avatar
miro.
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1402
Csatlakozott: 2017.03.08. 17:57:31

2020.11.02. 11:24:08

https://index.hu/kulfold/2020/11/02/a_l ... Zxa8jfmlKY

1-2% fertozottet varnak a jelek szerint mindenhol. :D :D :D
#dedurvaezakorona #mindmegfogtokhaaaani :mrgreen:
" Ha valaki három órát áldoz arra az életéből hogy megnézzen a tv-ben,akkor kötelességem a legjobbat nyújtani. Mindvégig a legjobbat. " - Michael Jordan


rmcf
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21099
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2020.11.01. 17:04:43

https://www.youtube.com/watch?v=40jU-y3Ih5c

Kemény kihívások előtt állunk. De nem adjuk könnyen magunkat! :twisted:
Avatar
Nero.
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6905
Csatlakozott: 2015.08.14. 19:02:12

2020.10.31. 22:07:01

MQuCsabi írta:
2020.10.31. 21:59:17
Ne a Glamour legyen mar a mervado hirportal. Minek olvastok ilyeneket? Nem is idegesitenenek ezek a dolgok annyira, ha nem jonne szembe. Valjuk be, nem talalkozol ilyennel a szomszedodban csak az ilyen unatkozo insta prostik jo dolgukban nem tudjak, mirol alkossanak velemenyt.
Ez kb. annyira erdekes, mint, hogy milyet nyomtam reggel. Ezek az oldalak csak az ember idegeit cincaljak :D
Nem olvasom, az indexen olvastam eredetileg csak nem találtam a linket.
“Mindig is elakartam jutni Kínába. Soha nem gondoltam volna, hogy idővel Kína jön el hozzám.”
Avatar
MQuCsabi
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6340
Csatlakozott: 2007.07.12. 14:50:03
Tartózkodási hely: Budapest

2020.10.31. 21:59:17

Ne a Glamour legyen mar a mervado hirportal. Minek olvastok ilyeneket? Nem is idegesitenenek ezek a dolgok annyira, ha nem jonne szembe. Valjuk be, nem talalkozol ilyennel a szomszedodban csak az ilyen unatkozo insta prostik jo dolgukban nem tudjak, mirol alkossanak velemenyt.
Ez kb. annyira erdekes, mint, hogy milyet nyomtam reggel. Ezek az oldalak csak az ember idegeit cincaljak :D
Kép
Avatar
Nero.
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6905
Csatlakozott: 2015.08.14. 19:02:12

2020.10.31. 21:02:47

“Mindig is elakartam jutni Kínába. Soha nem gondoltam volna, hogy idővel Kína jön el hozzám.”
Avatar
Veidt_madridista
Madridista
Hozzászólások: 835
Csatlakozott: 2016.05.25. 22:41:18
Tartózkodási hely: Miskolc

2020.10.31. 20:17:41

csababarca írta:
2020.10.30. 21:12:59
de milyen hozzáállás? azt hogy nem vizionálom, hogy 20 év múlva Párizsban csak mecsetek lesznek, és leköpnek mert fehér vagyok?
Nézd, jelenleg épp napi szinten támadnak meg ilyen-olyan formában templomokat vagy keresztény közösséget Nyugat-Európában. Ez nem elég?
csababarca írta:
2020.10.30. 21:12:59
a háborúk mindig vannak, lásd közel-kelet térsége, vagy európában is akadtak a 21. században is. ez nem érv, hogy majd háború lesz, persze hogy lesz.
Csak amiről te beszélsz, azok az erőforrásokért mennek, vagy geopolitikai hatalmi játszmák részeként stb. Itt teljesen másról van szó: szélsőséges kultúrharcról. Nagyjából minden, ami a nyugati világban történik, ezzel függ össze.
Kép
Avatar
davi10
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6627
Csatlakozott: 2007.10.06. 20:02:40
Tartózkodási hely: Budapest

2020.10.31. 10:31:25

csababarca írta:
2020.10.30. 21:12:59

de milyen hozzáállás? azt hogy nem vizionálom, hogy 20 év múlva Párizsban csak mecsetek lesznek, és leköpnek mert fehér vagyok? Ne haragudj, de ezek azok a szélsőségek, amik háborúkat indítottak, mert egyesek ettől féltek, hogy kihal a szép népük.
félreértés ne essék, látom a híreket, olvasom a külföldi híroldalakat is, eléggé sűrűn jönnek szembe ezek az események.
de szerintem páran túlzásba estek a paranoiával.
egy nemzet ha odafigyel magára, és megoldja elsőként a saját problémáit, él a lehetőségeivel, az fent marad jó eséllyel.
Szerintem az Európai és az Arab országok közül inkább az utóbbiakra jellemző a szélsőségesség.
Pl. hogy egy rajz miatt embereket fejeznek le. És okés, hogy nem mindenki jut el odáig, hogy gyilkoljon, de a francia termékek elleni bojkottba egész országok szállnak be.

Azzal az érvvel meg soha nem tudtam mit kezdeni, hogy "de hát a magyarok között is vannak gyilkosok". Az ezer meg egy helyen megcáfolvából pedig kötekedés nélkül szívesen látnék párat. Mondom én személyesen nem jártam "nyugaton", de nem csak a tv-ből hallom a rossz tapasztalatokat, főleg hogy nem is nagyon nézek tv-t :D
Kép
"A Futball nyer, ha a Barca nyer"
"Ez a két szín, zöld és fehér minden másnál többet ér
Hát indulj és bátran énekelj velünk egy dalt a Fradiért"
Avatar
Leon
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2579
Csatlakozott: 2014.02.17. 16:20:26
Tartózkodási hely: Balkán sarkán

2020.10.31. 00:41:56

A baj a világban a túlzott demokrácia.Bárki lázonghat meg rongálhat tömeges csőcselék részeként mert a hatóságok sok helyen nem tehetnek semmit.
Ha én lennék egy adott ország góréja minimum szanaszét lövetném az antiszociális csürhét gumilövedékkel, hogy térjenek észre...
Ilyen szempontból bírom Észak Koreát meg az az arabokat mert ők nem puhap...ök és nem tűrik el büntetlenül a hazájukban lévő kártevést.
Az már más tészta hogy Koreában nemzeti kuss van az arabok meg unalmukban Eu-ba is jönnek robbantgatni. :mrgreen:
Messi campion del Mundo 2022. G.O.A.T.

Gianluigi Buffon (a Messivel való találkozásról 2013-ban): Meg kellett érintenem Messit, hogy megbizonyosodjak róla, olyan ember, mint mi.

L4wandowski

Tito per sempre etern.Infinite Iniesta Grácies Xavi, Grácies Piqué!

Grácies Messi!
Avatar
Nero.
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6905
Csatlakozott: 2015.08.14. 19:02:12

2020.10.30. 22:33:30

https://www.origo.hu/nagyvilag/20201030 ... ellen.html

Ez is szép lehetett

Holnapra nagy balhét ígérnek a fiúk Londonban is

Komoly ez a 2020 azért, gyakorlatilag a világ minden városában kint randalíroznak a népek különböző okok miatt.
“Mindig is elakartam jutni Kínába. Soha nem gondoltam volna, hogy idővel Kína jön el hozzám.”
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15415
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2020.10.30. 21:12:59

Veidt_madridista írta:
2020.10.30. 21:06:27
Csaba, a te hozzáállásod Európa lassú halálához vezet. Teljesen mindegy, hogy a muszlimoknak hány százaléka szélsőséges. Vagy támogatod Európa megmaradt kulturális és etnikai identitásának megőrzését, vagy nem támogatod. Felesleges beszélni bármiféle integrációról, konszolidációról. Amikor polgárháború lesz, mindenki színt vallhat majd.
Ez nem ilyen fekete és fehér.
Nem támogatom egyébként, de nem tartom jogosnak az itteni paráztatást.

de milyen hozzáállás? azt hogy nem vizionálom, hogy 20 év múlva Párizsban csak mecsetek lesznek, és leköpnek mert fehér vagyok? Ne haragudj, de ezek azok a szélsőségek, amik háborúkat indítottak, mert egyesek ettől féltek, hogy kihal a szép népük.
félreértés ne essék, látom a híreket, olvasom a külföldi híroldalakat is, eléggé sűrűn jönnek szembe ezek az események.
de szerintem páran túlzásba estek a paranoiával.
egy nemzet ha odafigyel magára, és megoldja elsőként a saját problémáit, él a lehetőségeivel, az fent marad jó eséllyel.

a háborúk mindig vannak, lásd közel-kelet térsége, vagy európában is akadtak a 21. században is. ez nem érv, hogy majd háború lesz, persze hogy lesz.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
Veidt_madridista
Madridista
Hozzászólások: 835
Csatlakozott: 2016.05.25. 22:41:18
Tartózkodási hely: Miskolc

2020.10.30. 21:06:27

Csaba, a te hozzáállásod Európa lassú halálához vezet. Teljesen mindegy, hogy a muszlimoknak hány százaléka szélsőséges. Vagy támogatod Európa megmaradt kulturális és etnikai identitásának megőrzését, vagy nem támogatod. Felesleges beszélni bármiféle integrációról, konszolidációról. Amikor polgárháború lesz, mindenki színt vallhat majd.
Kép
dévid villa
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 372
Csatlakozott: 2012.03.02. 16:41:57
Tartózkodási hely: Hajdúszoboszló

2020.10.30. 20:34:15

Angol nyelvű képzésre járok a BME-n, és van egy csomó muszlim évfolyamtársam. Egyszer beszélgettem az egyikkel, és szóbajött a migráció. Én teljesen ledöbbentem azon, hogy egy muszlim azt mondta nekem, hogy NEM KELLENE az EU-nak ennyi bevándorlót befogadnia, mert nagyon kevesen vannak olyanok közöttük, akik be tudnának illeszkedni ide. A kultúrájukból fakadóan annyira eltérő a világnézetük, hogy a nagy többségük nem tudna beilleszkedni abba a jóval felvilágosultabb közegbe, ami Európára jellemző.

Meglepődtem, mert arra számítottam, hogy bevándorláspárti lesz.

Azt gondolom, hogy egy muszlimnál senki sem ismeri jobban a muszlimokat, szóval amikor már egy muszlim (aki tényleg azért jött ide, hogy egy jobb helyen tanuljon, nem pedig csak úgy, mint a többi migráns, szóval mondhatjuk, hogy ő felvilágosultabb a többinél) is azt mondja, nem kellene bevándorlókat befogadni, akkor el kéne gondolkozni azon, hogy tényleg nem kéne.
Avatar
PorSiempre
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 383
Csatlakozott: 2020.10.29. 09:40:15

2020.10.30. 19:55:48

Egy szóval nem mondtam, hogy minden muszlim szélsőséges. Nagyon nem. Akkor lenne igazán nagy baj, ha így lenne!
Egyetértek bizonyos részekben veled, viszont ilyen lazán nem tudom kezelni, mint te 😆😆😆.
Én sem vagyok jós, csak sok az olyan hatterinfom amihez nem mindenki jut hozzá. Ezért vannak számomra jogos "félelmeim".
De szerintem is okos megoldás a téma hanyagolasa, majd kiderül mi lesz. Amin tudunk valtoztassunk, amin meg nem az majd meglesz valahogy.
Ab intus enim de corde hominum cogitationes malae procedunt, adulteria, fornicationes, homicidia, furta, avaritiae, nequitiae, dolus, impudicitia, oculus malus, blasphemia, superbia, stultitia. Omnia haec mala ab intus procedunt, et coinquinant hominem.
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15415
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2020.10.30. 19:48:06

PorSiempre írta:
2020.10.30. 19:10:36
Nem tudom Csaba, de én biztos nem vágnám el senki nyakát, ha keresztény vagy muszlim vagy bárki. Sőt azért sem mert néger vagy homoszexuális. Sőt akkor sem ha esetleg lopna tőlem.
Ellenben nem szeretném, ha holnap azért hívna unokahúgom édesanyja, hogy egyszem lányát valami agyhalott megerőszakolta. Márpedig amióta ez a csőcselék bezúdult azóta elég sok az ilyen eset.
Én sem, meg az emberek 99%a sem teszi ezt ugyebár.

Erre amit írsz ugyanakkora esély van, hány meg hány ilyen sztorit hallani itthon is hogy megerőszakolnak nőket, és nem csak a cigányok.
Nekem ismerősöm unokatestvérének elvágták a torkát, miután megerőszakolta a nyomorult gyerek (magyar), mert a csaj nem volt szerelmes bele.
És ez nem egy sztori az elmúlt 10 évből.
Ne haragudj, de én itt kiszállok a vitából, elmúlt 5-6 évben amikor az arabok egy beszélgetésben témák lettek, akkor már jött valaki ezzel az erőszakolós rablós dologgal. Ezer meg egy helyen lett ez megcáfolva, de mindegy.
Értelmetlen a vita, prekoncepcióitok vannak meg elképzelt jövőképetek, erre mondtam hogy majd meglátjuk.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
PorSiempre
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 383
Csatlakozott: 2020.10.29. 09:40:15

2020.10.30. 19:34:25

Mi a jó fene történik idehaza? Egy hét alatt a maival együtt már a negyedik vonatos gázolás történik??
Komolyan mondom, mintha valami őrület lenne!?
Ab intus enim de corde hominum cogitationes malae procedunt, adulteria, fornicationes, homicidia, furta, avaritiae, nequitiae, dolus, impudicitia, oculus malus, blasphemia, superbia, stultitia. Omnia haec mala ab intus procedunt, et coinquinant hominem.
Válasz küldése