Bajnoki Mérkőzések 22-23

Helyt áll-e csapatunk a BL-ben? Megnyerjük-e a Bajnokságot? Mi a helyzet a Király Kupával? Kellenek-e a barátságos mérkőzések? Hol lehet nézni a meccset? - Távkapcsolóval a kézben. Ha mondanivalód van, kerülj beljebb!
Zsolti
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6151
Csatlakozott: 2004.10.12. 13:34:54
Tartózkodási hely: ,,!,.
Kapcsolat:

2020.11.01. 10:15:38

Ez a tegnapi tragedia volt szinten!
Lehet jonni a birokkal, de Alaves, Getafe szintu csapatok ellen nem ezen kellene mulnia.
En nem tennek meg le a bajnoksagrol, de akkor innentol kezdve be kell fejezni a toketlenkedest, es 110%~ban erre koncentralni. Kupaban jatszhatnak az oregek, blbe jutunk amire jutunk, erre a 30par meccsre kell koncentralni. A vedelem ennel szarabb mar nem lehet, a 2 fix pont a jobb es a bal szelso. Alba jol kezdte az idenyt, es egyaltalan nem log ki lefele, o meg hasznalhato, jobb oldal meg deste. Araujonak mindenkepp meg kell adni a bizalmat, a fakobol meg fel kell hozni valakit melle, vagy esetleg de jong a vedelembe, viszont akkor szurni fixen a pjanics-puig duoval kellene. Elol megvagyunk. Messi sztem magahoz fog terni, de telen, lehkesobb jovo nyaron el kell engedni.
Udv.
Avatar
daffy
Madridista
Hozzászólások: 7208
Csatlakozott: 2010.01.31. 19:11:40

2020.11.01. 10:05:01

Subinho írta:
2020.11.01. 09:57:50
Bizony, bizony. Ha a Real jó formában lenne, akkor nagy pofára esés lehetett volna a classico. Így is 3-1, egy jó formában lévő Reállal lett volna 5 a vége...
Lehet, hozzászokhatunk pár évig,.. Pont fordítva mint a Guardiola érában...
Sztem mind2 csapat remélheti h a bl-ből egy Ajax ejti ki őket minimális különbséggel,nem egy Bayern
Avatar
Subinho
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4183
Csatlakozott: 2005.03.17. 14:44:52
Tartózkodási hely: Budapest

2020.11.01. 09:57:50

MessiNeymarSuarez írta:
2020.11.01. 09:49:19
6 meccsen 2 győzelem, az már teljesítmény :mrgreen:

Nem baj, nagy átalakulás van....beépítjük a Piqué-Lenglet-Busquets-Robi ördögi 4-est a csapatba [-X

Egyetlen aminek örülhetünk hogy a RM is nagyon visszaesett, különben olyan butításokat kapnánk a Clasicokon mint ők a Guardiola-érában.
Már ha az nem számít égőnek hogy ez a hullagyenge Real ellen is 2 volt közte otthon, és nem a mi javunkra.
Bizony, bizony. Ha a Real jó formában lenne, akkor nagy pofára esés lehetett volna a classico. Így is 3-1, egy jó formában lévő Reállal lett volna 5 a vége...
Lehet, hozzászokhatunk pár évig,.. Pont fordítva mint a Guardiola érában...
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10071
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2020.11.01. 09:49:19

6 meccsen 2 győzelem, az már teljesítmény :mrgreen:

Nem baj, nagy átalakulás van....beépítjük a Piqué-Lenglet-Busquets-Robi ördögi 4-est a csapatba [-X

Egyetlen aminek örülhetünk hogy a RM is nagyon visszaesett, különben olyan butításokat kapnánk a Clasicokon mint ők a Guardiola-érában.
Már ha az nem számít égőnek hogy ez a hullagyenge Real ellen is 2 volt közte otthon, és nem a mi javunkra.
Avatar
NovaProspekt
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1912
Csatlakozott: 2019.11.26. 14:17:19

2020.11.01. 09:46:52

Koeman eléggé benézte a kezdőt most. Nemtom mikor jön már rá, h bizonyos embereket felesleges erőltetni, mert már leszerepeltek és kiöregedtek.

Amúgy nem olyan gáz a helyzet sztem, a 12. hely nem túl szép, de a szezon elején vagyunk, majd feljövünk szépen ebben a tekintetben (is). Bajnokságot nyerni nem fogunk mondjuk, ha a védelem nem rakódik rendbe. De a játékunk biztató sokszor, és most olyan játékosok húzzák a csapatot, akikben bőven van fejlődési potenciál is. Mellesleg a bajnokság legfiatalabb kerete vagyunk (!). Viszont Puigot be kellene építenie még az öregnek, nemtom mit keménykedik.

Én azt mondom, hogy tavaszra jó lesz ez.
Avatar
davi10
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6589
Csatlakozott: 2007.10.06. 20:02:40
Tartózkodási hely: Budapest

2020.11.01. 09:34:47

Koeman... Az egyetlen pozitívum, hogy úgy néz ki tanul a hibáiból, amit folyamatosan elkövet. A félidőben eszközölt 3-as csere egyértelműen jobbá tette a csapatot, szerencsére most nem várt a 80. percig. De hiába voltunk sokkal jobbak, ezt a béna Busquets-et tuti, hogy a kövi meccsen is kezdetni fogja, pedig Pjanic ezerszer hasznosabb játékosnak néz ki.

A komoly az, hogy a Messi vs. Griezmann féle "Ki tudja eredménytelenebbül kihasználni a ziccereit" versenyben tegnap óta Messi áll jobban (tehát rosszabbul). Elképesztően visszaesett a csávó, ha csak egy olyan formát hozna, mint Valverde alatt, akkor ezt a meccset (is) simán behúztuk volna szerintem.

A kicsik legalább igyekeznek, tegnap Fati amennyire tudott, hasznos volt a betömörülő védelem ellen. Pedri is kezd meggyőzni, Trincao meg a sörmeccseken kívül szerintem tegnap játszott a leghasznosabban. Pjanic meg felüdülés. Magához képest pedig SR sem volt olyan rossz.

Koeman meg rohadt jó lenne, ha előszedné a beígért méretes tökeit, mert saját magát lövi lábon folyamatosan a kezdőivel. Felőlem játsszon védőt De Jong, de lássam, hogy próbál változtatni a Pique-Lenglet-Busquets trión, mert gyalázat.

És az a szomorú, hogy nem úgy néz ki, hogy tudnánk akár egy hátvédet akár egy szűrőt hozni télen.
Kép
"A Futball nyer, ha a Barca nyer"
"Ez a két szín, zöld és fehér minden másnál többet ér
Hát indulj és bátran énekelj velünk egy dalt a Fradiért"
drobika
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1412
Csatlakozott: 2017.10.12. 11:54:08
Tartózkodási hely: Pécs

2020.11.01. 08:45:28

Régi szabály, hogy győztes csapaton ne változtass!
No nem az un.gálatizenegy híve vagyok verseny nélkül,ahol mindenki elvan mint a befőtt,de egyszerűen most a kezdők területén nem lehetnének kérdések.
Pjanic,Dest, Pedri miért nem voltak kezdők?
És miért voltak fenn Busi,SR,Griez,akit akkor sem mentek fel,ha tegnap rúgott egy olyan gólt, amit még közülünk is simán sokan berúgtak volna.
Egyszerűen nem értem Koemant hogy miért nem a Juve ellenit tolta fel.
Hibaztathatjuk Neto-t a gólért,de ebben a kapunk előtti passzolgatásban simán benne van.
Volt másik eset is a meccsen amikor majdnem összejött a második Benny Hill gól is.
Szóval a legkisebb csapat is le tud bennünket támadni,a középpályán úgy hozzák át az un.szűrő embereinken a labdát, hogy a teljesen NB. ii.szintre süllyedt középső védelem rendre kapitulál.
Pique,SR,Lenglet és Busi
Semmilyen szín alatt nem szabad velük kezdeni.
Hozzanak a B- ből emberekért ha kell.
A kezdőből négy ember teljesen haszontalan.
Mely csapat birja ezt el? Egyetlen egy sem.
Amíg nincs védekezés addig eredmények sem lesznek.Mert már nem az van hogy kapunk gólokat, csak épp kétszer annyit rugunk.
Ébresztő Koeman!
Avatar
fanbarca
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2162
Csatlakozott: 2010.05.15. 09:11:15
Tartózkodási hely: Szatmárnémeti

2020.11.01. 08:35:53

Guardiola írta:
2020.11.01. 00:38:01
Driftwood írta:
2020.11.01. 00:07:22
Amúgy meg tènyleg 5 öt írnak :shock: .
Remèlem azèrt linkelgeted a Messi fanyalgóknak is az oldalt ....
Lehetne nekik is. 10 próbálkozása volt ebből 5 eltalálta a kaput, kiosztott 4 kulcspasszt ő is, 13 sikeres csel, viszont elvesztette 5x a labdát saját hibájából, 3x szerelték a cseleket nem számolva (azt valamiért nem veszik bele ebbe a statisztikába), számok alapján továbbra is messze kimagaslik.
Az én szubjektív megítélésemben messze van a csúcsformájától, a pontosság, élesség hiányzik a végéről. De próbálkozik és nem kevésbé aktív mint az elmúlt néhány évben. Én bízom benne, hogy tud még sokat adni a csapatnak.
Nem magaslik ki. Nem csak a pozitív statjait kell nézni.
més que un club
Avatar
Subinho
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4183
Csatlakozott: 2005.03.17. 14:44:52
Tartózkodási hely: Budapest

2020.11.01. 08:29:07

Nem láttam a meccset. Tudtam, hogy lesz és meg is tudtam volna nézni, de valahogy nem érdekelt. Semmit nem nyújtanak már ezek a meccsek.
Reggel viszont megnéztem az eredményt és 2 érdekes dolgot láttam:
- ugyanannyi ponttal állunk, mint az Alaves. Az 1-1 így akár jogos is lehetne (sajnos)
- 3 pontra a kieső Huescától, a 12. helyen. Tudom, kevesebb meccs, de ha hozzádobunk 6-ot (megelőlegezve a 2x3 pontot) akkor is csak a 6. helyen szerénykednénk...
Meglesz a BL indulás? Most asszem az lenne még a nagy pofán csapás, ha attól a pénztől is elesne a klub!!!
Avatar
vidra
Capitá del Barça
Hozzászólások: 726
Csatlakozott: 2018.05.06. 23:33:21

2020.11.01. 04:57:01

Koeman amúgy elkezdett egy széthulló, tiki-taka nosztalgiázó Barcelonából egy favágó csapatot csinálni. A gond az, hogy a Barcelona nem versenyképes ebben a kategóriában, főleg a Real Madrid-dal nem tudja felvenni ebben a versenyt. Ha ezt akarjuk csinálni, akkor legalább vegyünk egy Eto'o-t valahonnan, aki berúgja a kapussal együtt a labdát a kapuba, ha az kalimpálni kezd ott előtte.
Avatar
vidra
Capitá del Barça
Hozzászólások: 726
Csatlakozott: 2018.05.06. 23:33:21

2020.11.01. 04:44:21

Én is megnéznék néhány Messi nélküli mérkőzést, csak úgy próbából. Azt látom, hogy Fati is meg Griezmann is nagyon görcsös, ha játszik a mester és alárendelt szerepet kapnak, vagy lehet hogy inkább maguknak osztanak azt. Az tuti, hogy addig nem fognak tudnak igazán ellazulni, kipróbálni a határaikat, megtanulni önállónak lenni, amíg folyamatosan utasítgatásokat osztogat nekik valaki. Rajtuk kívül is még jó néhány játékoson látom ezt a kényszeres görcsölést, és ha nem megy a játék, akkor a halálra vált arckifejezést. Komoly pszichés problémák vannak szerintem csapat szinten. Teljesen, totálisan hiányzik a lazaság, a művészet, a kreativitás. Lehet igazatok van és Messinél még megvan ez a képesség, de mindenki rá fókuszál és ha nem megy neki, mindenkit lehúz.
Meg kéne tanulni élvezni kicsit a játékot, nem csak mindenáron az eredményt hajszolni. Meg kéne tanulni végre, hogy mi van, ha Messi-nek nem mennek a cselek, Fati nem rúg gólt az ötödik percben és Dembele lövése sem pattan be. Ilyenkor jönne az, hogy kicsit ellazulunk és húzunk egy-két váratlan dolgot. A Barcelonától nem azt várják a szurkolók, hogy daráljanak be meccsenként 150 beadást, meg indítást, amikből talán bepattan a gól. Egy ideje már teljesen ez a szint. Hol van a dinamizmus, hol vannak a labda nélküli mozgások? Hol vannak a labdás ember felé mozgások? Háromszögezések?
Nekem amúgy kezd kijönni Koeman személyisége és nem annyira tetszik, amit látok. Nagyon szilárd elképzelésekkel rendelkező embernek tűnik, kevés lazasággal. Ez tuti nem segít a csapat szintű pszichés problémákon, de hátha nincs igazam.
mvik
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 301
Csatlakozott: 2009.06.05. 22:43:57

2020.11.01. 03:29:21

Driftwood írta:
2020.10.31. 22:11:35
mvik írta:
2020.10.31. 21:59:16
Nero. írta:
2020.10.31. 21:45:45
Busquets-Pjanic
Griezman-Pedri
SR-Dest

Pls
Ámen. Komolyan mondom nem értem mit látnak ebben a három töketlenben. És ide nem fér be Puig??? Egy épkézláb indítást, meg összjátékot nem tudnak megcsinálni, támadás építés 0, lyukra beindítás 0, csak megy a tili-toli jobbra-balra meg hátra. Alba is össze-vissza szaladgál. Ha tökös lenne Koeman akkor Messit is lehozná, mert siralmasan görcsösen igyekszik 5 védőn át cselezni magát 2 m2 területen, csak képtelen már rá. Istenem és még beküldi a falábú Trincaot is #-o ](*,) ](*,) ](*,)
Messit lehozni ( :D ) , valszeg pár hete kezdtél el LA ligát nézni , és lemaradtál tizenpár évről ....
Hát barátom én 23 éve nézek Barca meccset és bizony azért merem ezt írni, ha egy Ferguson vagy Guardiola vagy Ancheloti féle edzőnk lenne az bizony látná és le merné hozni az olyan játékost aki annyira görcsösen játszik és annyiszor vezeti bele 5 védőbe önzőn és feleslegesen a labdát hogy az már a csapat kárára megy azt bizony le kell hozni mégha azt az illetőt Messinek hívják is. Csomószor csinálhatná ilyenkor azt hogy betőr amivel magára húz pár védőt és ilyenkor továbbtenné a társnak a labdát területet nyitva neki, de ő nem, mert erőlködik hogy végre sikerüljön akciógólt lőnie csak ez nem jönn össze és elhal a támadás ezen.
mvik
Guardiola
Capitá del Barça
Hozzászólások: 699
Csatlakozott: 2004.10.14. 10:40:57

2020.11.01. 00:38:01

Driftwood írta:
2020.11.01. 00:07:22
Amúgy meg tènyleg 5 öt írnak :shock: .
Remèlem azèrt linkelgeted a Messi fanyalgóknak is az oldalt ....
Lehetne nekik is. 10 próbálkozása volt ebből 5 eltalálta a kaput, kiosztott 4 kulcspasszt ő is, 13 sikeres csel, viszont elvesztette 5x a labdát saját hibájából, 3x szerelték a cseleket nem számolva (azt valamiért nem veszik bele ebbe a statisztikába), számok alapján továbbra is messze kimagaslik.
Az én szubjektív megítélésemben messze van a csúcsformájától, a pontosság, élesség hiányzik a végéről. De próbálkozik és nem kevésbé aktív mint az elmúlt néhány évben. Én bízom benne, hogy tud még sokat adni a csapatnak.
Avatar
vidra
Capitá del Barça
Hozzászólások: 726
Csatlakozott: 2018.05.06. 23:33:21

2020.11.01. 00:05:20

Örökre abba kéne fejezni ezt a bunkervédekezés előtti keresztbe passzolgatást és kitalálni valamit, ami hatékonyabb, mert ez nudli. A tiki-taka után a következő nagy taktika az lesz, ami feloldja valahogy végre a kis csapatok eme aljadék taktikáját. Amúgy néha kimozognak ők, de semmit nem érnek a kontráink, inkább tartogatjuk a labdát még mindig, tökölgetünk, várjuk a védőfal visszaállását.
Régen is kaptunk néha idióta gólokat, de nem volt mit rugózni, mert mi meg rúgtunk hármat.
Avatar
PorSiempre
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 374
Csatlakozott: 2020.10.29. 09:40:15

2020.11.01. 00:00:08

Taktika? Előre a győzelembe.

Ehhez kell egy jó védelem : nincs
Gólok : nincs

Ergo az elképzelés megvan, megvalósítás : nincs

Viszont ami (legalábbis engem) megnyugtat, hogy minden meccsen bőven van helyzetünk. Ami zavar a sok hülye kezdő felállás, Dest bal oldali szerepeltetése. Messi nulla hozzáállása.
Ab intus enim de corde hominum cogitationes malae procedunt, adulteria, fornicationes, homicidia, furta, avaritiae, nequitiae, dolus, impudicitia, oculus malus, blasphemia, superbia, stultitia. Omnia haec mala ab intus procedunt, et coinquinant hominem.
sansz
Capitá del Barça
Hozzászólások: 843
Csatlakozott: 2019.09.23. 11:54:39

2020.10.31. 23:56:42

Arthur8 írta:
2020.10.31. 23:15:26
Szerintem ezt a meccset 7-1re kellett volna kb megnyerni , ahogy a juve ellenit mondjuk 5-1re. Nekem sokkal sokkal jobban tetszik a játék, mint az elmúlt 3 évben bármikor és azt érzem, hogy egyénileg hibáznak nagyon sokat a játékosok. A védelem továbbra sem lesz jobb szerintem , viszont elől , ha megjön a koncentráció és egyénileg feljavulnak a játékosok, akkor sokkal eredményesebbek is lehetünk. De amúgy annyira nagyon az eredmény sem érdekel megmondom őszintén. Ez egy átmeneti év sok új játékossal és sok fiatallal , akikben egyébként baromi nagy potenciál van. Végre elkezdődött egy megújulás. Szerintem ez benne van, hogy nem egyből gálázunk , viszont , ha a játékot nézzük eredmény nélkül, sokkal jobb szerintem. Ilyen nyomásra , amit ma toltunk ennyi helyzettel szerintem nem volt példa 5 éve, de egyébként már a juve ellen is elképesztő mennyiségű helyzetünk volt és amúgy a real elleni meccs is simán lehetett volna ide 3-1. Most ezek (juvet leszámítva) rosszul jöttek ki eredményben, de legalább a potenciál a csapatban most érezhető.
Teljesen egyetértek, kicsit úgy érzem tavaly minden szerencsénket ellőttük és nyertük helyzetek nélkül a meccseket, Ter Stegen bravúrjai mellett. Vagy két lövéssel egyenlítünk.
De én is úgy állok hozzá, hogy jó Barca meccseket nézni és van mire építeni. Főleg a második félidő volt nagyon jó. És annyira szidni sem akarom a srácokat, 3-4 lehetőségnél már csak pechünk volt, ha 4:1re nyerünk most a commentek is másmilyenek lennének, pedig ez már csak szerencse volt. Vagyis pech. Persze az edző elemezheti a játékosokat, Pedri aki amúgy nagyon rendben volt most is, de egy lövése után mindenkitől bocsánatot kért és onnantól nem lőtt, Messi, aki most is irdatlan sok helyzetet önzőzött el, mert neki nem elég,hogy simán guruljon tovább a labda róla,hanem ő akarja "A" passzt adni(vagy a gólt szerezni). De nem csak ők, hanem szinte mindenki hibázott és mégsincs annyira rossz érzésem.
Két fő gondot látok viszont. Félek ezek a pontvesztések arra jök, hogy majd a köv elnök, mondjuk a nagyon katalán Fontika elküldje Koemant, akivel újra nézhetőek a meccsek.
A másik egy előny is. Egyfelől tök jó, hogy tehetséges játékosok versengenek a padon és cserékkel nagyot lehet változtatni, másrészt így kevesebb lehetőséghez jut egy-egy játékos. Simán benne van,hogy Dembele két gólt lőtt volna a végén, de közben Trincao gólpassza 10 centis lesen múlt. Mindenkiben megvan a potenciál, ráadásul kb ugyanannyi így egy-egy játékosnak csak félidők jutnak bizonyítani és pont egy ilyen meccsen lutri,hogy ki fog betalálni, ki ad gólpasszt. Netot kivéve szinte mindenkinek volt gólt érdemlő passza..
Avatar
vinszentvega
Capitá del Barça
Hozzászólások: 831
Csatlakozott: 2016.09.13. 10:17:08

2020.10.31. 23:51:38

Nekem van még egy kérdésem. Valaki eltudja nekem mondani, hogy mi a jelenlegi taktikánk? Mert én nem látom. Ha a labdatartás, akkor azzal az a baj hogy a középpályánk, ezzel a Buskeccel teljesen alkalmatlan.
Ha a kontratámadás, akkor a védelem+ a középpálya+ Életunt Messi nagyon kevés erre
Ha presszió, akkor Messi és a drága Gal és a gepárd honfitársa, szintén alkalmatlan/
Szóval a kérdésem: mi az idei terv?
It's the little differences. I mean, they got the same shit over there that we got here, but it's just...it's just, there it's a little different
Avatar
Driftwood
Jugador del Barça
Hozzászólások: 119
Csatlakozott: 2017.12.24. 13:19:29

2020.10.31. 23:47:51

MatyiG írta:
2020.10.31. 23:39:04
Egész meccsen meg volt 5 amiből egyet sikerült belőni! Konklúzió? [auto_cenzúra] az edző!
Az agyam eldobom...
És én azt írtam, hogy [auto_cenzúra] az edző?
Azt az 5 kulcspasszt az Alaves statisztikáiban kell keresni....
Messinek adott egyet ennyi !
Nem ott kell keresni, hanem itt: https://www.whoscored.com/Matches/14920 ... -Barcelona

Persze nem muszáj beismerni, mondhatsz nyugodtan ellent és szidhatod tovább.
Ők 3-at írnak ,de tökmindegy ,majd meglehet nézni a jobboldali játékunkat nélküle.
Avatar
Saviola
Júdás 2, az áruló
Hozzászólások: 4944
Csatlakozott: 2004.10.08. 20:00:31
Tartózkodási hely: Tolna

2020.10.31. 23:41:06

recrea írta:
2020.10.31. 23:30:03
gránit írta:
2020.10.31. 23:21:39
Ez valami vicc? Lenglet a gól előtt úgy ment oda az Alavés játékosához, mint szűz srác a jó nőhöz, akit nem mer megszólítani. Kritikán aluli szerencsétlenkedés volt a mai szereplése is, egy hátvéd játékának a paródiája mindössze. Neto szerencsétlenkedését meg vagy ezerszer meg fogom nézni youtube-on, az 100%.
Sztem esélyes sem volt odaérni, olyan messze volt, de ezen nem veszünk össze.

SR meg még egész jól játszott, de azért ő is szidva van.
Nem egyről beszélünk. Mielőtt még a szabadságharcos interjúkirályhoz került volna a labda, Lenglet volt az, akinek szerelnie kellett volna az Alaves támadóját. A fenti hasonlat pedig tökéletesen kifejezi, milyen módon is próbálta mindezt megtenni.. Nem fogok ezen vitatkozni. Rohadt nagy kérdőjel nálam a pali a leigazolása óta. De nem kell rá kihegyezni, Pique is hasonlóan sz.r. Griezmann helyett annyi pénzből védőket kellett volna igazolni.
SR a második félidőre feljavult, az elsőben momentuma nem volt.

De tekintsünk el ezektől a ,,sémáktól". Messi meccsek óta borzalmas. Nem passzol, belevezeti a labdát 5 védőbe, amiből kontra van, s olyan helyzeteket ront el, amiket eddig simán bevert. Tény.

De az már Koeman sara, hogy a Juve ellen parádésan futballozó Pedri nem kezd, Pjanic a padon van, amikor a második félidőben több jó megmozdulást hozott össze, mint Busquets a szezonban, stb. Minden tekintetben égés ez a mai teljesítmény is, akárkire fogjuk.
,,Azt hitted, hogy mi történt."
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18359
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2020.10.31. 23:39:04

Egész meccsen meg volt 5 amiből egyet sikerült belőni! Konklúzió? [auto_cenzúra] az edző!
Az agyam eldobom...
És én azt írtam, hogy [auto_cenzúra] az edző?
Azt az 5 kulcspasszt az Alaves statisztikáiban kell keresni....
Messinek adott egyet ennyi !
Nem ott kell keresni, hanem itt: https://www.whoscored.com/Matches/14920 ... -Barcelona

Persze nem muszáj beismerni, mondhatsz nyugodtan ellent és szidhatod tovább.
Avatar
gránit
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2401
Csatlakozott: 2010.06.12. 08:55:53

2020.10.31. 23:37:16

recrea írta:
2020.10.31. 23:30:03

SR meg még egész jól játszott, de azért ő is szidva van.
SR-re nem is volt szavam, véleményem szerint ő még abszolút a vállalhatóbbak, vagy legalábbis a kevésbé vállalhatatlanok közé tartozik. Sosem láttam benne semmilyen átütő erőt, de lényegesen kevesebb bohózatba illő szerencsétlenkedést produkál, mint kb. a csapata fele. SR-t inkább csak megszokásból fikázzák, Lenglet, Neto, Busquets vég nélküli fikázása viszont teljesen megalapozott, mert ők maguk szállítják hozzá az alapanyagot. SR inkább amolyan semmilyen, sótlan, átlagos játékos, de nem őt tenném meg a paródia esteket produkáló, bohóccsoporttá átalakuló védelmünk főszereplőjévé. SR inkább "csak" egy gyenge közepes a tragikomédia közepette.
Avatar
PorSiempre
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 374
Csatlakozott: 2020.10.29. 09:40:15

2020.10.31. 23:36:44

MatyiG írta:
2020.10.31. 23:33:07
Messi ziccere, Pedri helyzete, Pique 5 méterről bedobásra rúgja...
Pedrié nem volt ziccer. Tehát ez összesen kettő darab fél óra alatt emberelőnyben.
Egész meccsen meg volt 5 amiből egyet sikerült belőni! Konklúzió? [auto_cenzúra] az edző!
Az agyam eldobom...
Ab intus enim de corde hominum cogitationes malae procedunt, adulteria, fornicationes, homicidia, furta, avaritiae, nequitiae, dolus, impudicitia, oculus malus, blasphemia, superbia, stultitia. Omnia haec mala ab intus procedunt, et coinquinant hominem.
Avatar
Driftwood
Jugador del Barça
Hozzászólások: 119
Csatlakozott: 2017.12.24. 13:19:29

2020.10.31. 23:34:36

Guardiola írta:
2020.10.31. 23:25:13
Driftwood írta:
2020.10.31. 23:17:39

Dióhéjban szerintem is ennyi , Destnek kezdenie kellett volna ,márcsak a rotáció miatt is ,
továbbra is tartom SR a világtörténelem legnagyobb alibista labdarúgója ,előre játéka a nullával egyenlő ,most már rendesen olyan érzésem van ,mint a Manchester U-nál Fellaini ,nemcsak kilógott lefelé ,hanem szó szerint átkozott volt a csapat ,ha játszott. :mrgreen:
A PSG elleni fordítás után vissza kellett volna vonulnia .
Robinak 5! kulcspassza volt a mérkőzésen (legtöbb egyébként), ez nem azt mutatja, hogy ő lenne a legnagyobb alibista...
Azt az 5 kulcspasszt az Alaves statisztikáiban kell keresni....
Messinek adott egyet ennyi !
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18359
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2020.10.31. 23:33:07

Messi ziccere, Pedri helyzete, Pique 5 méterről bedobásra rúgja...
Pedrié nem volt ziccer. Tehát ez összesen kettő darab fél óra alatt emberelőnyben.
Avatar
recrea
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6714
Csatlakozott: 2004.12.24. 23:38:21

2020.10.31. 23:30:03

gránit írta:
2020.10.31. 23:21:39
Ez valami vicc? Lenglet a gól előtt úgy ment oda az Alavés játékosához, mint szűz srác a jó nőhöz, akit nem mer megszólítani. Kritikán aluli szerencsétlenkedés volt a mai szereplése is, egy hátvéd játékának a paródiája mindössze. Neto szerencsétlenkedését meg vagy ezerszer meg fogom nézni youtube-on, az 100%.
Sztem esélyes sem volt odaérni, olyan messze volt, de ezen nem veszünk össze.

SR meg még egész jól játszott, de azért ő is szidva van.
Válasz küldése