Offtopic

Ami egyik témához sem kapcsolódik, avagy itt nyugodtan írhatsz mindenről kötetlenül.

Fogyasztasz valamilyen dohányterméket? :D

- Nem, soha nem próbáltam.
10
22%
- Próbáltam, de nem szoktam rá.
17
38%
- Füstölök, mint a gyárkémény
11
24%
- Alkalmanként rágyújtok
7
16%
 
Szavazatok száma: 45
dévid villa
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 372
Csatlakozott: 2012.03.02. 16:41:57
Tartózkodási hely: Hajdúszoboszló

2020.11.04. 15:04:23

Már át is vette a vezetést.
Avatar
Nero.
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6905
Csatlakozott: 2015.08.14. 19:02:12

2020.11.04. 14:58:00

dévid villa írta:
2020.11.04. 14:41:25

Veszíteni fog. A levélszavazatok Bidennek kedveznek sajnos. Ha Michigant elveszíti, vége, és ott nagyon jön Biden.
Igen, csak hirtelen megugrott a beérkező levélszavazatok száma amikor úgy tűnt hogy Trump nyer megint simàn. Állítólag 15 postai szavazatból 14 Biden 1 Trump :D

Az öreg nem hülye, ezt nem fogja annyiba hagyni.

Mindenki tudja hogy ez Bidenről szól, a narancs embert kell eltávolítani, kerül amibe kerül.
“Mindig is elakartam jutni Kínába. Soha nem gondoltam volna, hogy idővel Kína jön el hozzám.”
dévid villa
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 372
Csatlakozott: 2012.03.02. 16:41:57
Tartózkodási hely: Hajdúszoboszló

2020.11.04. 14:41:25

Veszíteni fog. A levélszavazatok Bidennek kedveznek sajnos. Ha Michigant elveszíti, vége, és ott nagyon jön Biden.
Avatar
Nero.
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6905
Csatlakozott: 2015.08.14. 19:02:12

2020.11.04. 14:19:40

Tegnap ilyenkor Trump oddsa 3.0 volt, reggel 4kor 1.28, most pedig 3.75

Úgy tűnik hogy ez a választás majd hetek múlva fog eldőlni a legfelső bíróságon.
“Mindig is elakartam jutni Kínába. Soha nem gondoltam volna, hogy idővel Kína jön el hozzám.”
dévid villa
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 372
Csatlakozott: 2012.03.02. 16:41:57
Tartózkodási hely: Hajdúszoboszló

2020.11.04. 11:06:31

https://telex.hu/belfold/2020/11/04/kij ... lenteserol

Azért a kocsmákat csak nem zárták be, csak a disco-kat. Ez így kb. semmit nem fog érni.
dévid villa
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 372
Csatlakozott: 2012.03.02. 16:41:57
Tartózkodási hely: Hajdúszoboszló

2020.11.04. 10:32:13

Atlantis írta:
2020.11.04. 02:12:32
Leon írta:
2020.11.03. 23:25:23
Amúgy Neked nincs kedved kimigrálni Brazíliába? Ott Amazóniában vannak még elvileg igazi régi benszülött törzsek. Ott biztos megnyugodna a lelked, hogy Neked bizony senki nem mondja meg mit csinálj, nem kell törvényeket, jogszabályokat betartani. Esetleg a Dzsungel törvényét, hogy életben maradj, de az is opcionális :D
dévid villa írta:
2020.11.03. 13:49:32
http://alapjogokert.hu/wp-content/uploa ... al_web.pdf

Azért ebben bőven vannak érdekes dolgok :D de feltételezem, hogy az lesz majd csak az ellenérv, hogy az Alapjogokért Központ csinálta, tehát nyilván hülyeség (vannak benne amúgy források).

Valahogy amikor valamilyen oknyomozó, leleplező cikket ír a függetlenobjektív média valamelyik fideszesről, az kapásból a színtiszta igazság lesz, fordított esetben meg elintézik annyival, hogy propaganda :D
Imádom, ahogy nagyon szépen megfogalmazva igyekszel logikusnak tűnően beállítani, irgalmatlan nagy idiótaságokat. Az általad linket pdf se nem oknyomozás, se nem leleplezés. Végigolvastam, és mi lenne ebben a spanyol viasz? Az, hogy az NGO-knak van politikai befolyása? Persze, hogy van ilyen. Hiszen konkrétan van olyant amit azért hoztak létre, hogy a demokratikus értékeket, függetlenséget, egyenlőséget támogassák, tehát politizáljanak. :D
Például az említett az Open Society European Policy Institute (OSEPI) -nek ha megnyitod a weboldalát, hogy mivel foglalkoznak: https://www.opensocietyfoundations.org/ ... -institute láss csodát pont ezt írják le. Az a céljük, hogy hatással legyenek a brüsszeli döntéshozókra.
Ettől kellene hirtelen hanyattvágnom magam, hogy erre az Alapjogokért központ több órányi munka után rájött, amire én 1 perc Google-zás segítségével? :D
Vagy bemutatják Amnesty International -on keresztül, hogy micsoda meglepetés, egy jogvédő egyesület olyan befolyásos emberekkel egyeztet és kér segítséget az általa vélt problémákra, akiknek pont mit ad isten, ez a szakterületük és a feladatuk (bel-és igazságügyi együttműködésért felelős biztosa), hogy az ilyeneket meghallgassák és figyelembe vegyék? :D ATYA ÚR ISTEN! 1 + 1 AZ 2!!!!!! HÁT ILYEN LÉTEZIK? :D


Amúgy az #éljenabaloldal-os kollégának az megvan, hogy a migráció egyik legnagyobb, politikai értelemben vett valódi, érdemi támogatója Angela Merkel volt, aki a jobboldali CDU pár tagja, akik az ugyancsak jobboldali Európai Néppárt tagjai és amúgy a meglepetésre szintén jobboldali Fidesz egyik legfontosabb szövetségesei? :D Anélkül hogy amúgy egyáltalán bármi komolyabb érvelésbe, vitába mennénk vele... :D

Ez mind szép és jó, de akkor miért van az, hogy Soros György-re csak legyint mindenki? A kormány sorosozása nevetséges propaganda, de közben meg most ismerted be te is, hogy az NGO-i befolyásolni próbálnak. Nekem ez így nem áll össze. Tény, hogy Soros befolyásolni akarja az európai politikát, és a szándákai ellentétesek a magyar kormányéval, csak tudnám, hogy akkor miért olyan nagy probléma az egyesek szemében, hogy Soros ellen kampányolnak?

Angela Merkel jobboldaliságával meg sokra megyünk, ha az nem mutatkozik meg.

Egyébként a jobb- és baloldal gazdasági fogalmak alapvetően úgy tudom, és ma már elég nehéz behatárolni ez alapján a pártokat. Gazdaságilag pl. a Fidesz is egyértelműen balközép, de a többi párt is gazdaságilag baloldali. Társadalmi értelemben már nehéz jobb és baloldalról beszélni, de pl. minek neveznéd azokat, akik bevándorláspártiak, védik foggal körömmel a melegek jogait (akár egy egészséges határon túlmenve is), Európai Egyesült Államokban gondolkoznak stb...? Társadalmi értelemben nálam ez lenne a baloldal.

Más: jó szoros a választás.
Avatar
davi10
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6588
Csatlakozott: 2007.10.06. 20:02:40
Tartózkodási hely: Budapest

2020.11.04. 09:37:31

Leon írta:
2020.11.03. 23:25:23
...
Most őszintén kérdezem tőled: Mi a francnak teszed fel itt a hülye kérdéseidet folyamatosan, amikor nyilvánvaló, hogy akármi választ kapsz az az egyik füleden be a másikon ki.
És ráadásul ezek a válaszok, nem is bonyolultak, józan paraszti ésszel rá lehet jönni a legtöbbre, ha nem csak a rinya menne.
Ha viszont neked ez csak egy platform, ahol kiírhatod magadból a frusztrációt, akkor sokunk nevében szépen megkérlek, hogy írkálj inkább a fészbukra, vagy valahova máshova, mert mi már nagyon unjuk, a fészbukon meg még találhatsz is magadnak társaságot, akivel együtt hőböröghettek.
davi10 írta:
2020.11.03. 21:27:11
csababarca írta:
2020.11.03. 19:47:44
kíváncsi vagyok a fradi ultrák tartani fogják e ezt az ülésrendet...vagy hogy mi a terv velük betartatni. még a maszkot sem sikerült.
Azok is a kubatov zsebében vannak, 1 telefon a capo-nak és már fenyítik aki nem úgy viselkedik, ahogy kéne. Az a kérdés, hogy kubatov elvtársat érdekli-e annyira a téma, hogy megeresszen egy telefont. Vagy viktor odaszól-e neki.
Közben a fradibox kiírta, hogy a stadionban aki nem hordja rendesen a maszkot azt első körben figyelmeztetik, második körben pedig, hogy őket idézzem "pofán lesz b.szva" az illető.
Ez is egy családbarát megnyilvánulásra sikerült :D
Kép
"A Futball nyer, ha a Barca nyer"
"Ez a két szín, zöld és fehér minden másnál többet ér
Hát indulj és bátran énekelj velünk egy dalt a Fradiért"
Atlantis
Capitá del Barça
Hozzászólások: 886
Csatlakozott: 2008.08.29. 13:25:29
Tartózkodási hely: Budapest

2020.11.04. 02:12:32

Leon írta:
2020.11.03. 23:25:23
Amúgy Neked nincs kedved kimigrálni Brazíliába? Ott Amazóniában vannak még elvileg igazi régi benszülött törzsek. Ott biztos megnyugodna a lelked, hogy Neked bizony senki nem mondja meg mit csinálj, nem kell törvényeket, jogszabályokat betartani. Esetleg a Dzsungel törvényét, hogy életben maradj, de az is opcionális :D
dévid villa írta:
2020.11.03. 13:49:32
http://alapjogokert.hu/wp-content/uploa ... al_web.pdf

Azért ebben bőven vannak érdekes dolgok :D de feltételezem, hogy az lesz majd csak az ellenérv, hogy az Alapjogokért Központ csinálta, tehát nyilván hülyeség (vannak benne amúgy források).

Valahogy amikor valamilyen oknyomozó, leleplező cikket ír a függetlenobjektív média valamelyik fideszesről, az kapásból a színtiszta igazság lesz, fordított esetben meg elintézik annyival, hogy propaganda :D
Imádom, ahogy nagyon szépen megfogalmazva igyekszel logikusnak tűnően beállítani, irgalmatlan nagy idiótaságokat. Az általad linket pdf se nem oknyomozás, se nem leleplezés. Végigolvastam, és mi lenne ebben a spanyol viasz? Az, hogy az NGO-knak van politikai befolyása? Persze, hogy van ilyen. Hiszen konkrétan van olyant amit azért hoztak létre, hogy a demokratikus értékeket, függetlenséget, egyenlőséget támogassák, tehát politizáljanak. :D
Például az említett az Open Society European Policy Institute (OSEPI) -nek ha megnyitod a weboldalát, hogy mivel foglalkoznak: https://www.opensocietyfoundations.org/ ... -institute láss csodát pont ezt írják le. Az a céljük, hogy hatással legyenek a brüsszeli döntéshozókra.
Ettől kellene hirtelen hanyattvágnom magam, hogy erre az Alapjogokért központ több órányi munka után rájött, amire én 1 perc Google-zás segítségével? :D
Vagy bemutatják Amnesty International -on keresztül, hogy micsoda meglepetés, egy jogvédő egyesület olyan befolyásos emberekkel egyeztet és kér segítséget az általa vélt problémákra, akiknek pont mit ad isten, ez a szakterületük és a feladatuk (bel-és igazságügyi együttműködésért felelős biztosa), hogy az ilyeneket meghallgassák és figyelembe vegyék? :D ATYA ÚR ISTEN! 1 + 1 AZ 2!!!!!! HÁT ILYEN LÉTEZIK? :D


Amúgy az #éljenabaloldal-os kollégának az megvan, hogy a migráció egyik legnagyobb, politikai értelemben vett valódi, érdemi támogatója Angela Merkel volt, aki a jobboldali CDU pár tagja, akik az ugyancsak jobboldali Európai Néppárt tagjai és amúgy a meglepetésre szintén jobboldali Fidesz egyik legfontosabb szövetségesei? :D Anélkül hogy amúgy egyáltalán bármi komolyabb érvelésbe, vitába mennénk vele... :D

https://www.theguardian.com/us-news/ng- ... n-democrat

Az USA választásának pedig sajnos igenis elég nagy hatása lesz ránk, és a mi életünkre is. Nagyon nem mindegy ki kerül majd az elnöki székbe, és Ő hogyan tervezi a világpolitikát alakítani, gazdasági értelemben is.
Egy nagyon jó példa, amivel talán a legtöbben találkoztak: a Huawei gyalulása. Függetlenül a részletektől, hogy jogos-e, jó lépés, hatással van rengeteg ember mindennapi életére. A piac egyik legjobb okostelefonja (ár/értékben végképp), az átlag nyugati ember számára mindennapi életének alapvető részét képező applikációit nem tudja normálisan használni rajta. A chipgyártásos rész miatt az árversenyben is visszaesett, tehát:
Van itthon nagyjából 1 millió ember aki eddig a Huawei-t választotta, de 2020-tól már a megszokottnál drágábban tudna az új modellre benevezni, és vállalnia kell egy halom kényelmetlenséget is a meghackelt appok felrakásával. Esetleg úgy dönt inkább feladja az amúgy eddig jól bevált gyártót, és elkezd körbenézni máshol, szóval máris közvetett hatása volt 1 millió ember életére csak kis hazánkban.

És ez csak egy kis mellékes dolog. A különböző nemzetközi konfliktusok kezelése, gazdasági, politikai lépések és döntések... Ezek erősen befolyásolják majd az EU helyzetét, a piacokat, részvényeket, infációt, olajárat, stb.
Az pedig a legszomorúbb ebben, hogy tényleg két olyan ember közül választanak ilyen fontos pozícióba majd valakit, akik egy ideális, szép világban maximum egy választási paródiában szerepelhetnének.
dévid villa
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 372
Csatlakozott: 2012.03.02. 16:41:57
Tartózkodási hely: Hajdúszoboszló

2020.11.04. 00:13:14

Leon írta:
2020.11.03. 23:25:23
Szánalom ez az egész. Még a hazug pánikkeltő manipulatív kormányok is elismerik,hogy főként az idősekre meg a súlyos betegekre veszélyes ez a vírus. ( melyik nem az amúgy? :roll: )
Akkor mi a fenéért nem csak az ő mozgásterüket korlátozzák?
Minek kell mindenkivel kicseszni?
Botrány hogy a 21. században ilyen rabszolga módon tudja irányítani az emberiséget pár tucat ember... =D>
Úgy éreztem, hogy a te tudatodig, csak ennyi fog eljutni. :lol:
Tudod, szerepelt ott még egy olyan mondat is, hogy "ha ez így megy tovább, kórházaink decemberre elérik a kapacitásukat". Miskolcon páldául már most tele van a kórház. De nem csak ez a baj, hanem orvos sincs már elég, lásd a bátyám esetét, amit írtam néhány napja. Ha ez így megy tovább, nemcsak a Covid-osok nem lesznek ellátva, hanem senki sem, mert nem lesz szabad orvos, aki ezzel foglalkozzon. Annak meg nagyon nem lesz jó vége. Az eddigiek alapján mondjuk, nem sok esélyt adok rá, hogy megérted ezt. :roll: Elhiszem, hogy pipa vagy, mert bedőlt a vállalkozásod, de azért illene az orrodnál egy kicsit tovább is látni. De azért feltenném a kérdést, hogy utoljára ilyet Magyarországon mikor okozott közönséges influenza pl? Mármint kórháztelítődést, meg ilyen szintű orvos leterhelést? Amióta én az eszemet tudom, nem volt ilyen. Akkor azért mégiscsak veszélyesebb ez a járvány az egészségügyi rendszerre nézve, nem?

Egyébként nekem az összes Covid-os ismerősöm kidőlt úgy másfél-két hétig tőle, pedig se nem idősek, se súlyos betegek nem voltak. És úgy a felüknek még mindig vannak visszatérő tünetei, pedig már gyógyultak (értsd: negatív a tesztjük)
Avatar
Leon
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2578
Csatlakozott: 2014.02.17. 16:20:26
Tartózkodási hely: Balkán sarkán

2020.11.03. 23:25:23

Szánalom ez az egész. Még a hazug pánikkeltő manipulatív kormányok is elismerik,hogy főként az idősekre meg a súlyos betegekre veszélyes ez a vírus. ( melyik nem az amúgy? :roll: )
Akkor mi a fenéért nem csak az ő mozgásterüket korlátozzák?
Minek kell mindenkivel kicseszni?
Botrány hogy a 21. században ilyen rabszolga módon tudja irányítani az emberiséget pár tucat ember... =D>
Messi campion del Mundo 2022. G.O.A.T.

Gianluigi Buffon (a Messivel való találkozásról 2013-ban): Meg kellett érintenem Messit, hogy megbizonyosodjak róla, olyan ember, mint mi.

L4wandowski

Tito per sempre etern.Infinite Iniesta Grácies Xavi, Grácies Piqué!

Grácies Messi!
Avatar
davi10
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6588
Csatlakozott: 2007.10.06. 20:02:40
Tartózkodási hely: Budapest

2020.11.03. 21:27:11

csababarca írta:
2020.11.03. 19:47:44
kíváncsi vagyok a fradi ultrák tartani fogják e ezt az ülésrendet...vagy hogy mi a terv velük betartatni. még a maszkot sem sikerült.
Azok is a kubatov zsebében vannak, 1 telefon a capo-nak és már fenyítik aki nem úgy viselkedik, ahogy kéne. Az a kérdés, hogy kubatov elvtársat érdekli-e annyira a téma, hogy megeresszen egy telefont. Vagy viktor odaszól-e neki.
Kép
"A Futball nyer, ha a Barca nyer"
"Ez a két szín, zöld és fehér minden másnál többet ér
Hát indulj és bátran énekelj velünk egy dalt a Fradiért"
dévid villa
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 372
Csatlakozott: 2012.03.02. 16:41:57
Tartózkodási hely: Hajdúszoboszló

2020.11.03. 19:57:46

Ja igen, korlátozás, nem tilalom. Sorry
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15406
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2020.11.03. 19:47:44

davi10 írta:
2020.11.03. 19:45:45
Hivatalosan kijárási korlátozás, rosszul idézte a kolléga. Gondolom ki tudod dumálni magad, ha éjszakás vagy (vagy azt kamuzod), nem hiszem, hogy az éjszakai buszok pl. ne járnának.

Ahhoz viszont jóreggelt kívánok, hogy a sporteseményeken mindem harmadik helyen lehet ülni, ideje volt...
jah igen, akkor gondolom így lesz majd a jogszabályban is.

kíváncsi vagyok a fradi ultrák tartani fogják e ezt az ülésrendet...vagy hogy mi a terv velük betartatni. még a maszkot sem sikerült.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
davi10
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6588
Csatlakozott: 2007.10.06. 20:02:40
Tartózkodási hely: Budapest

2020.11.03. 19:45:45

Hivatalosan kijárási korlátozás, rosszul idézte a kolléga. Gondolom ki tudod dumálni magad, ha éjszakás vagy (vagy azt kamuzod), nem hiszem, hogy az éjszakai buszok pl. ne járnának.

Ahhoz viszont jóreggelt kívánok, hogy a sporteseményeken mindem harmadik helyen lehet ülni, ideje volt...
Kép
"A Futball nyer, ha a Barca nyer"
"Ez a két szín, zöld és fehér minden másnál többet ér
Hát indulj és bátran énekelj velünk egy dalt a Fradiért"
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15406
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2020.11.03. 19:31:19

dévid villa írta:
2020.11.03. 19:26:49
https://telex.hu/koronavirus/2020/11/03 ... ban-viktor

Szórakozóhelyek bezárva, éjféltől hajnal 5-ig kijárási tilalom. Utóbbinak mondjuk sok értelme nincs, este 8-tól, ahogy Ausztriában van, már több értelme lenne.
gondolom az éjszakás műszakosokra ez nem fog vonatkozni, vagy akiknek mondjuk 5 előtt el kell indulni munkába?!

szerintem ez összefügg azzal, hogy a szórakozóhelyeket bezárják, nem akarják, hogy utána tivornyázzanak a fiatalok az utcákon.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
dévid villa
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 372
Csatlakozott: 2012.03.02. 16:41:57
Tartózkodási hely: Hajdúszoboszló

2020.11.03. 19:26:49

https://telex.hu/koronavirus/2020/11/03 ... ban-viktor

Szórakozóhelyek bezárva, éjféltől hajnal 5-ig kijárási tilalom. Utóbbinak mondjuk sok értelme nincs, este 8-tól, ahogy Ausztriában van, már több értelme lenne.
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15406
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2020.11.03. 18:30:19

két éves cikk, mi a célod vele?

minden évben vagyok Bécsben, és még élek, meglepő.
komolyan nem értem a célod ezekkel a belinkelgetésekkel, vita gerjesztése?

osztrákok is támadták emiatt Lázárt (akit az egyedüli komolyan vehető fideszes politikusnak tartok), teljesen jogosan. megnézném, ha idejönne bármilyen külföldi magas beosztású politikus, elmenne Budapesten a cigánytelepre, és onnan forgatna egy ilyen hatásvadász zenével lejárató filmet a fővárosunkról...lehet leverném a fejét. de hogy plakátolás lett volna belőle ekkoriban, az biztos.
az se véletlen, hogy a videó egy hónappal a választás előtt zajlott, aminek a témája ugye a migráció volt.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
Nero.
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6905
Csatlakozott: 2015.08.14. 19:02:12

2020.11.03. 18:25:30

“Mindig is elakartam jutni Kínába. Soha nem gondoltam volna, hogy idővel Kína jön el hozzám.”
dévid villa
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 372
Csatlakozott: 2012.03.02. 16:41:57
Tartózkodási hely: Hajdúszoboszló

2020.11.03. 13:49:32

http://alapjogokert.hu/wp-content/uploa ... al_web.pdf

Azért ebben bőven vannak érdekes dolgok :D de feltételezem, hogy az lesz majd csak az ellenérv, hogy az Alapjogokért Központ csinálta, tehát nyilván hülyeség (vannak benne amúgy források).

Valahogy amikor valamilyen oknyomozó, leleplező cikket ír a függetlenobjektív média valamelyik fideszesről, az kapásból a színtiszta igazság lesz, fordított esetben meg elintézik annyival, hogy propaganda :D
Avatar
geridoss
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2785
Csatlakozott: 2008.11.30. 23:00:46
Tartózkodási hely: Eger

2020.11.03. 13:03:48

Barca_10 írta:
2020.11.03. 09:43:22
változatosság kedvéért most Bécsben volt terrortámadás, 4 ember meghalt, további 7 áldozat életveszélyes állapotban van. Jöjjenek csak Európába, mindenkit szívesen látunk.
#éljenabaloldal
Az egyik támadó már Bécsben nőtt fel, macedón-osztrák kettős állampolgár, akkor az osztrákokat is ki kell tiltani Magyarországról, ne hagyjuk magunkat :!: :!: :!:


Nekem Svájcban volt iraki, marokkói, macedón és több közel-keleti kollégám is, egyik sem robbantotta fel a munkahelyet. Lehet csak nekem volt szerencsém. Magyarok között is vannak radikálisak, akik többnyire focimeccsre járnak agyonverni a hétköznapi embereket, íreknél angoloknál a futballhuligánok gyújtogatnak az utcán, most ami volt/van az USA-ban, az is elég radikális.

Minden népcsoportnak vannak ilyen hulladék selejt tagjai, ez alapján elítélni egy komplett közösséget vagy vallást több, mint nevetséges.

Persze, szörnyű ami Bécsben történt, és sajnálom az áldozatokat és a családjaikat.
"Látta a Real Madrid Villareal elleni 6-2-es győzelmét?" " Nem láttam, viszont emlékszek egy 6-2-re a Bernabeuból..." /Joan Laporta/

Visca el Barca!
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15406
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2020.11.03. 12:57:20

Rinku írta:
2020.11.03. 12:36:59

Valaki linkeljen már kérem bármit, amiben kifejezetten ismertetve van a kollektív baloldal terve, hogy tele telepíti Európát velük, és bevezetik EU-s vallásnak az iszlámot. Jóllehet, nem olvasok már híreket egyáltalán, nem kicsit tartom ordas fszságnak az ilyen kommenteket, mint a tiéd. Vagy ezt is a törzsfőnöktől hallottad, megfejelve némi jó hiteles magyar szennyel?
Soros Terv 1.0, 2.0, 3.0már elérhető, bár elég jól fogy a libriben (ugye libri=libsi=baloldali könyvesbolt), most pont hiány van, mert bestseller lett. Nemsokára jönnek a megfilmesítései is, egyből remake-el kezdenek!!!!


De nem tudom mit akadékoskodsz, NYÍLVÁNVALÓ, hogy erre utaznak, meg Európa vesztét akarják az európai politikusok, hiszen mi mást akarnának? Toroczkai is megmondta, akkor az úgy van! Orbánt meg sem merem említeni, aki konkrétan ott volt, amikor Soros személyesen bevitte a nyomdákba a műveit, de már nem tudott közbeavatkozni, pedig megpróbált.
Toroczkai meg ugye mint mindent, ezt is 100 éve megmondta, hogy ezek ezt akarják. Mert ő mindig, mindent előre megmondott. Csak tudnám ha ekkora nostradamus, akkor miért egy pár tízezres pártot vezet, pláne miért keveredik állandó hazugságokba.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
Rinku
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2549
Csatlakozott: 2009.08.02. 14:28:48

2020.11.03. 12:36:59

Barca_10 írta:
2020.11.03. 09:43:22
változatosság kedvéért most Bécsben volt terrortámadás, 4 ember meghalt, további 7 áldozat életveszélyes állapotban van. Jöjjenek csak Európába, mindenkit szívesen látunk.
#éljenabaloldal
Valaki linkeljen már kérem bármit, amiben kifejezetten ismertetve van a kollektív baloldal terve, hogy tele telepíti Európát velük, és bevezetik EU-s vallásnak az iszlámot. Jóllehet, nem olvasok már híreket egyáltalán, nem kicsit tartom ordas fszságnak az ilyen kommenteket, mint a tiéd. Vagy ezt is a törzsfőnöktől hallottad, megfejelve némi jó hiteles magyar szennyel?
Football, bloody hell. /SAF/
Barca_10
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1489
Csatlakozott: 2009.06.27. 15:50:43

2020.11.03. 09:43:22

változatosság kedvéért most Bécsben volt terrortámadás, 4 ember meghalt, további 7 áldozat életveszélyes állapotban van. Jöjjenek csak Európába, mindenkit szívesen látunk.
#éljenabaloldal
“...I like the idea of a black sun; like a black hole is space, sucking everything into darkness, where we came from and where we’re heading...”
Avatar
Nero.
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6905
Csatlakozott: 2015.08.14. 19:02:12

2020.11.02. 15:52:24

https://www.youtube.com/watch?v=tw3UyUr ... ture=share

Ez az ember mentálisan elég fitt ahhoz hogy az USA elnöke legyen?

Amúgy arról miért nem beszél senki hogy Trump békét teremt a Közel-keleten?

DV: Jah fogadtam, elosszor a sima győzelmet raktam meg 2.8ért, de van egy rossz érzésem a postai szavazatok miatt, úgy hogy inkább 1.7ért hendivel.

Amúgy a “rallyk” és az interneten látható vélemények alapján sima Trump kell hogy legyen, simább mint 4 éve.
“Mindig is elakartam jutni Kínába. Soha nem gondoltam volna, hogy idővel Kína jön el hozzám.”
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15406
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2020.11.02. 15:46:57

Nero. írta:
2020.11.02. 15:32:41

Azok akik azt írják hogy “Remélem Biden nyer” azok egyáltalán tudják hogy ki az a Joe Biden és mik a tervei? Egyébként teljesen mindegy mert úgy is Kamala Harris veszi át a helyét, nála radikálisabb baloldali politikus nincs.
nem, de te biztosan beavatott vagy, és őt is úgy ismered, mint a tenyeredet, meg mint Trumpot is a megválasztása előtt.
csak "mi" baloldali bunkók nem érünk fel tudásban hozzátok, és mi nem ismerhetünk senkit.

nem tudom miért kell ebben a témában ennyire magas lóról megnyilvánulni mindig, kinyilatkoztatva a véleményedet tényként hivatkozva.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára csababarca 2020.11.02. 15:52:31-kor.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Válasz küldése