Ousmane Dembélé

Ki hogy teljesített legutóbb? Ki milyen formát mutat, kik a kedvenceid? Mondd el itt! - Az első csapat játékosai, a La Masia, a vezetőedző és a régmúlt csillagai kapnak itt helyet.
Avatar
davi10
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6589
Csatlakozott: 2007.10.06. 20:02:40
Tartózkodási hely: Budapest

2020.11.07. 18:37:39

Szerintem már felülmúlta az elvárásaimat az egész szezonra.
Még mindig többet hibáz a kelleténél, de legalább benne van a gól. Viszont védekezni is kéne néha...

Az pedig király, hogy még mindig egészséges. Amikor boncolgattuk, hogy miért dől ki állandóan, felmerült, hogy lehet, hogy ellazázza a bemelegítéseket. Még az is lehet, hogy a Koeman-i szigor alatt kicsit komolyabban veszi az egészet, persze ez csak spekuláció.
Kép
"A Futball nyer, ha a Barca nyer"
"Ez a két szín, zöld és fehér minden másnál többet ér
Hát indulj és bátran énekelj velünk egy dalt a Fradiért"
ikajli
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 448
Csatlakozott: 2019.03.30. 20:40:04
Tartózkodási hely: Pécs

2020.11.07. 18:33:27

Szerintem is jól nyomta ma. Nem tudom, hogy meghatározó játékos lesz-e valaha a Barcában. Talán.
drobika
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1412
Csatlakozott: 2017.10.12. 11:54:08
Tartózkodási hely: Pécs

2020.11.07. 18:26:45

Természetesen benne van a játékában a rossz passz elhibázott csel.
De ott a gyorsaság, erő, és kiszámíthatatlanság.
Jól játszott ma,ne vegyük el tőle!
Csak így tovább!
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21052
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2020.11.07. 18:19:20

Kellett ő is a mai győzelemhez. Rossz megoldásai megvoltak ma is, de nála ez szerintem mindig így lesz. Viszont egy olyan játékos, akiben mindig benne van a gól, gólpassz, egy kiharcolt tizenegyes, szóval képes meccseket eldönteni.

Én többet látok benne, mint Coutinhoban vagy Griezmannban, ha hosszútávon egészséges tud maradni, még mindig tartom, hogy jó lesz.
aszim
Jugador del Barça
Hozzászólások: 173
Csatlakozott: 2019.02.11. 21:19:48

2020.10.21. 17:19:59

drobika írta:
2020.10.21. 07:13:24
ikajli írta:
2020.10.21. 00:14:19
Jól játszott a Fradi ellen. Ahogy Pedrivel összenevetett a gól után az különösen tetszett.
Remélem ,hogy felhozza a gólja, amit valljunk azért be közülünk is mindenki berúgott volna olyan ziccer volt. És persze volt ideje, helye futni, ami az ő játéka, mint ahogy az egész csapatnak volt területe. Ez a mi focink volt és Dembelé a sok őt ért kritika után is úgy nézett ki, hogy lelkileg rendben van. ez fontos :)
Mindenki berugta volna kivéve aki nem :mrgreen: Mondjuk pl ugyaninnen Griezmann :lol: :lol:
drobika
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1412
Csatlakozott: 2017.10.12. 11:54:08
Tartózkodási hely: Pécs

2020.10.21. 07:13:24

ikajli írta:
2020.10.21. 00:14:19
Jól játszott a Fradi ellen. Ahogy Pedrivel összenevetett a gól után az különösen tetszett.
Remélem ,hogy felhozza a gólja, amit valljunk azért be közülünk is mindenki berúgott volna olyan ziccer volt. És persze volt ideje, helye futni, ami az ő játéka, mint ahogy az egész csapatnak volt területe. Ez a mi focink volt és Dembelé a sok őt ért kritika után is úgy nézett ki, hogy lelkileg rendben van. ez fontos :)
ikajli
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 448
Csatlakozott: 2019.03.30. 20:40:04
Tartózkodási hely: Pécs

2020.10.21. 00:14:19

Jól játszott a Fradi ellen. Ahogy Pedrivel összenevetett a gól után az különösen tetszett.
Avatar
csabimo
Capitá del Barça
Hozzászólások: 946
Csatlakozott: 2006.01.13. 02:09:37
Tartózkodási hely: bonyhád

2020.10.16. 17:13:53

Leon írta:
2020.10.16. 00:50:24
Remélem a holland nem küldi a pályára a téli igazolási időszakig. Akkor talán nem sérül meg két fifázás közben és el lehet passzolni 2 zacskó tökmagért kb bárkinek... 8)
Én meg azt remélem hogy a vezezőtség addigra takarodik és ne döntsenek ők már játékosok sorsáról.
Erre a fifazasra meg rá vagytok kattanva mintha nem nyomná mindenki, még valami verseny is volt a karantén alatt a focistàknak..de igaz biztos éjszakáznia kéne inkább mint Neymarnak akit itt sokan visszasirnak.
Amugy remélem Griezmann lesz aladva értékelhetetlen a csávó, ez a nyilatkozat meg kicsit vicces és nagyképű volt tőle..
drobika
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1412
Csatlakozott: 2017.10.12. 11:54:08
Tartózkodási hely: Pécs

2020.10.16. 11:26:00

Leon írta:
2020.10.16. 00:50:24
Remélem a holland nem küldi a pályára a téli igazolási időszakig. Akkor talán nem sérül meg két fifázás közben és el lehet passzolni 2 zacskó tökmagért kb bárkinek... 8)
Én meg azt remélem, hogy Koeman pont hogy pályára küldi a jobb oldalon Trinco-val versenyben, és Messi. Fati,Cou-val együtt eredményesen fog játszani.
A sérülései,meg a Fifázás stb, semmi közük egymáshoz.
Avatar
Leon
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2578
Csatlakozott: 2014.02.17. 16:20:26
Tartózkodási hely: Balkán sarkán

2020.10.16. 00:50:24

Remélem a holland nem küldi a pályára a téli igazolási időszakig. Akkor talán nem sérül meg két fifázás közben és el lehet passzolni 2 zacskó tökmagért kb bárkinek... 8)
Messi campion del Mundo 2022. G.O.A.T.

Gianluigi Buffon (a Messivel való találkozásról 2013-ban): Meg kellett érintenem Messit, hogy megbizonyosodjak róla, olyan ember, mint mi.

L4wandowski

Tito per sempre etern.Infinite Iniesta Grácies Xavi, Grácies Piqué!

Grácies Messi!
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18359
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2020.10.15. 22:22:04

Ha tényleg megkapja Dembélé idén a lehetőséget, de nem mutat fel semmit én is azt mondom, hogy ennyi volt, de nagyon sok van még ebben a gyerekben, amit ha kihoznak belőle baromi nagy erősítés lehet. Ez a lehetőség viszont nem a minden második meccsen 20 perc lenne.
Hányszor olvastam már ezt itt... :D
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7360
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2020.10.15. 21:59:46

Subinho írta:
2020.10.15. 20:32:07
Alapvetően egyetértek a szurkolói szemüveggel és való igaz, hogy hajlamos az ember a jót elfelejteni, de...
Az őrületbe kergette Semedoval a védőket? Ezt enyhe túlzásnak érzem, egyrészt mert maximum 2-3 jó meccse/ük volt így együtt a 3 év! alatt, másrészt pedig Dembelének összesen ha volt 3-4 kiemelkedő meccse az elmúlt 3 éve alatt. Mindent meg lehet magyarázni, persze, de én már nem hiszek ebben a gyerekben egyáltalán, 3 év a fociban nem kevés, ő pedig eddig nem bizonyított, hogy mekkora sztár lehetne, amit sokan köré hypeoltak.
Bizony bizony. 3 év sok idő. Neymar 4 évet volt itt. Ő 3 év alatt semmit nem mutatott. 3-4 jó meccse volt ezidő alatt. Mielőbb el kell passzolni bármi.áron. Umtitivel pakkban mehetnének.
[/quote]

Pontosan ez volt a gond, hogy Semedoval nagyon ritkán játszottak együtt.
Neymar helyzetével pedig ne hasonlítsuk össze. Egyrészt az első éve neki is elég gyengére sikeredett csak ezt hajlamosak vagyunk elfelejteni. Másrészt volt mellette egy prime Suarez és prime Messi, a kp-n meg még egy Iniesta, csereként egy Xavi és egy olyan Busquets aki tényleg kihagyhatatlan volt a csapatból. Nem mellesleg Neymar oldalán a pályafutása csúcsán lévő Alba szaladgált és nem SR.

Ha tényleg megkapja Dembélé idén a lehetőséget, de nem mutat fel semmit én is azt mondom, hogy ennyi volt, de nagyon sok van még ebben a gyerekben, amit ha kihoznak belőle baromi nagy erősítés lehet. Ez a lehetőség viszont nem a minden második meccsen 20 perc lenne.
Forca Barca!!!!
Avatar
Subinho
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4183
Csatlakozott: 2005.03.17. 14:44:52
Tartózkodási hely: Budapest

2020.10.15. 20:32:07

dkveszta87 írta:
2020.10.12. 08:54:27
aszim írta:
2020.10.11. 07:43:27
Érdekes "állatfaj" a szurkoló. Ennél már csak a szemüvege az érdekesebb. Dembivel kapcsolatban nekem mindig az jut eszembe, hogy a jobb oldalon főként Semedóval együtt hogyan kergette őrületbe az ellenfelet, meg a gyorsasága, meg az ideérkezésekor látszó labdabiztonsága. Ha minden áron keresni akarjuk a problémát akkor a változás megértése lenne a fontos. De a legjobb az lenne, ha újra látnám játszani a jobb oldalon egy jó védővel párban ( Dest ?) .
Alapvetően egyetértek a szurkolói szemüveggel és való igaz, hogy hajlamos az ember a jót elfelejteni, de...
Az őrületbe kergette Semedoval a védőket? Ezt enyhe túlzásnak érzem, egyrészt mert maximum 2-3 jó meccse/ük volt így együtt a 3 év! alatt, másrészt pedig Dembelének összesen ha volt 3-4 kiemelkedő meccse az elmúlt 3 éve alatt. Mindent meg lehet magyarázni, persze, de én már nem hiszek ebben a gyerekben egyáltalán, 3 év a fociban nem kevés, ő pedig eddig nem bizonyított, hogy mekkora sztár lehetne, amit sokan köré hypeoltak.
Bizony bizony. 3 év sok idő. Neymar 4 évet volt itt. Ő 3 év alatt semmit nem mutatott. 3-4 jó meccse volt ezidő alatt. Mielőbb el kell passzolni bármi.áron. Umtitivel pakkban mehetnének.
drobika
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1412
Csatlakozott: 2017.10.12. 11:54:08
Tartózkodási hely: Pécs

2020.10.15. 11:20:53

davi10 írta:
2020.10.15. 10:12:20
davi10 írta:
2020.10.10. 12:15:56

A végén még kiderül, hogy nem is önszántából megy be, hanem büntetésbe van :D
:arrow:

A SPORT szerint Koeman utasítására ment be edzeni Dembele, Ő nem kapott szabadnapot.
Szerintük ez nem büntetés a késésért, hanem szeretnék, ha hamarabb csúcsformába lenne a sérülése után, na persze... :D
Teljesen mindegy volna nekem, hogy bünti, vagy szorgalom, csak kapnánk már egy jó, és tartós!!! villám jobbszélsőt! Másik oldalon Fati, középen Messi és Cou és akkor nyomni ezerrel!
Avatar
davi10
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6589
Csatlakozott: 2007.10.06. 20:02:40
Tartózkodási hely: Budapest

2020.10.15. 10:12:20

davi10 írta:
2020.10.10. 12:15:56

A végén még kiderül, hogy nem is önszántából megy be, hanem büntetésbe van :D
:arrow:

A SPORT szerint Koeman utasítására ment be edzeni Dembele, Ő nem kapott szabadnapot.
Szerintük ez nem büntetés a késésért, hanem szeretnék, ha hamarabb csúcsformába lenne a sérülése után, na persze... :D
Kép
"A Futball nyer, ha a Barca nyer"
"Ez a két szín, zöld és fehér minden másnál többet ér
Hát indulj és bátran énekelj velünk egy dalt a Fradiért"
dkveszta87
Barça C
Hozzászólások: 18
Csatlakozott: 2019.04.11. 09:01:20

2020.10.12. 08:54:27

aszim írta:
2020.10.11. 07:43:27
Érdekes "állatfaj" a szurkoló. Ennél már csak a szemüvege az érdekesebb. Dembivel kapcsolatban nekem mindig az jut eszembe, hogy a jobb oldalon főként Semedóval együtt hogyan kergette őrületbe az ellenfelet, meg a gyorsasága, meg az ideérkezésekor látszó labdabiztonsága. Ha minden áron keresni akarjuk a problémát akkor a változás megértése lenne a fontos. De a legjobb az lenne, ha újra látnám játszani a jobb oldalon egy jó védővel párban ( Dest ?) .
Alapvetően egyetértek a szurkolói szemüveggel és való igaz, hogy hajlamos az ember a jót elfelejteni, de...
Az őrületbe kergette Semedoval a védőket? Ezt enyhe túlzásnak érzem, egyrészt mert maximum 2-3 jó meccse/ük volt így együtt a 3 év! alatt, másrészt pedig Dembelének összesen ha volt 3-4 kiemelkedő meccse az elmúlt 3 éve alatt. Mindent meg lehet magyarázni, persze, de én már nem hiszek ebben a gyerekben egyáltalán, 3 év a fociban nem kevés, ő pedig eddig nem bizonyított, hogy mekkora sztár lehetne, amit sokan köré hypeoltak.
Gaillard
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 303
Csatlakozott: 2019.04.03. 06:01:56

2020.10.11. 16:54:03

Ebben a srácban minden meg van(volt), amivel tényleg nagyot profitálhatott volna a club, amíg nem jöttek a sérülések igen komoly erősítésnek látszott hosszabb távra, mert nem tucat játékosként volt a pályán, hanem érdemi különbséget jelentett a támadásokban nagyon fiatalon (lásd mint most Fati). Az ember úgy volt vele, hogy egy-két év alatt továbbfejlődik, beérik Messiék mellett és hamarosan erőssége lesz a csapatnak. Nagyon nehéz megmondani, hogy most már elkerülik-e a sérülések is visszatalál az útra vagy végleg elveszik.
A vezetőség a szűkös anyagiak mellett dönthetett úgy, hogy inkább nem hazárdíroznak tovább is eladják, ha kell, jelentős "bukóval", bár ilyenkor szokott az megtörténni, hogy majd máshol minden passzolni fog vele kapcsolatban. Most egyelőre itt maradt és ha szerintem elkerülik a sérülések, akkor húzóember tudna lenni.
Hozzá képest Griezmann közel a 30-hoz való leigazolása tetemes anyagiak árán (vételár + fizetés) sokkal nagyobb butaságnak látszott és egyelőre sajnos ez nem került megcáfolásra.
aszim írta:
2020.10.11. 07:43:27
Érdekes "állatfaj" a szurkoló. Ennél már csak a szemüvege az érdekesebb. Dembivel kapcsolatban nekem mindig az jut eszembe, hogy a jobb oldalon főként Semedóval együtt hogyan kergette őrületbe az ellenfelet, meg a gyorsasága, meg az ideérkezésekor látszó labdabiztonsága. Ha minden áron keresni akarjuk a problémát akkor a változás megértése lenne a fontos. De a legjobb az lenne, ha újra látnám játszani a jobb oldalon egy jó védővel párban ( Dest ?) .
Avatar
NovaProspekt
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1912
Csatlakozott: 2019.11.26. 14:17:19

2020.10.11. 09:10:59

johdepp írta:
2020.10.11. 06:37:25
...
Na végre egy komoly hsz, ezt jó volt olvasni. Egész jók az érvek is. Már én sem reagálok, bocsi, mert te is azt írtad, hogy többet nem írsz ezzel kapcsolatban, és nekem sincs már kedvem. De ha gondolod majd visszaírok később, majd felírom valahova. :D
aszim
Jugador del Barça
Hozzászólások: 173
Csatlakozott: 2019.02.11. 21:19:48

2020.10.11. 07:43:27

Érdekes "állatfaj" a szurkoló. Ennél már csak a szemüvege az érdekesebb. Dembivel kapcsolatban nekem mindig az jut eszembe, hogy a jobb oldalon főként Semedóval együtt hogyan kergette őrületbe az ellenfelet, meg a gyorsasága, meg az ideérkezésekor látszó labdabiztonsága. Ha minden áron keresni akarjuk a problémát akkor a változás megértése lenne a fontos. De a legjobb az lenne, ha újra látnám játszani a jobb oldalon egy jó védővel párban ( Dest ?) .
johdepp
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 273
Csatlakozott: 2009.10.02. 18:23:01

2020.10.11. 06:37:25

NovaProspekt írta:
2020.10.10. 23:27:54
nem baj, csak nem értem, ez miért hír egy profi sportoló esetében. ez a munkája ecsém, jóhogy nagy nehezen rájött, h nem kellene hulladékot zabálnia.
Nem fogok itt esszét írni róla, pedig lehetne, hogy valószínűleg mennyire más egy élsportoló tényleges életmódja, mint azt itt sokan vizionálják... Mondok pár példát. LeBron James 30 után kezdett el diétázgatni, elhagyta az étkezéséből a cukrot, pl. Dwight Howard hasonlóan 30 után váltott, lefogyott. De hogy ne csak agyatlan négereket mondjak, Marc Gasol, pl. szintén harminc után fogyott le erősen és változtatott durván étrendet. Volt sztori arról is, hogy Curry félidőben hogyan zabált pattogatott kukoricát, meg parmezános csirkét töm otthon a pofába, mert állítólag az a kedvenc kajája. De hogy közelebbről is legyen példa: Messi 27-28 éves koráig állítólag pizzán élt. Mennyire volt sz*r sportoló addig? És nem, az baromira nem normális, hogy meccs közben hányt, és nem, az nem azért volt, mert pizzát zabált, hanem ott nagyon valószínűleg valami emésztési probléma volt a háttérben. De vehetjük Piquét, aki állítólag azt mondta valamikoron 1-2 éve, hogy most már nem tud bedobni este egy zacskó csipszet, mert 30 fölött megérzi már, pedig régen nem volt gond. Vagy ott vannak a profi kerékpárosok, lényegében azt kajálnak, amit akarnak. Tészta, krumplipüré, pacalpörkölt, amit el tudsz képzelni. 250 km-es szakasz után zacskószám tömik magukba a gumicukrot (zselatin a térdeknek, cukor energiának kiváló), mehet nekik a sör, bor (mértékkel, persze), vagy ha valaki szakaszt nyer, vagy születésnap van, akkor megy a tortázás, pezsgőzés. Nem vagyok ekszpert a témában, de nagyon erősen kétlem, hogy 25-30 alatt minden profi sportoló olyan makulátlan étrenden élne, mint amit itt sokan elképzelnek. Aztán lehet, tévedek, és Dembélén kívül senki más nem evett meg egyetlen pizzát sem a focisták közül, csak mindenki, miután visszavonult, nyilván.
NovaProspekt írta:
2020.10.10. 23:27:54
már ha persze mindez igaz, de ha az edzésről késős hírek f.aszságok, ugyanúgy lehetnek az életmódváltásos meg edzős hírek is.
johdepp írta:
2020.10.10. 19:30:38
Ha elhisszük, hogy videojáték ment, meg hajnalozás, meg pizzázás, akkor nem tudom, ezt miért nem lehet elhinni, hogy váltott?
Én magam leírtam, de nyilván az nem számít, ide kell szurkálni, mert én nyilván elhiszek mindent, amit a neten látok, hallok, olvasok, ugye.
NovaProspekt írta:
2020.10.10. 23:27:54
amit leszögeznék azért, hogy Dembi a Barca játékosa továbbra is, és mint olyannak, szurkolok neki, h legyen itt sikeres.
Nem úgy tűnik, de lehet, csak én látom rosszul...
NovaProspekt írta:
2020.10.10. 23:27:54
és majd ha aranylabdás Barca-legenda lesz, az első leszek, aki leírja, h egy f.asz voltam, és nektek volt igazatok. mentsd le a kommentet te is nyugodtan, meg mindenki más is (és nyugodtan privizzetek majd, h emlékeztessetek az itt tett ígéretemre). ellenben vhogy nem látom, h ti ugyanezt majd megteszitek, ha nem nektek lesz végül igazatok.
Egyrészt nem vállaltad túl magad... Hány aranylabdás legendája van a klubnak? Messivel együtt négy-öt? Vajon mennyi az esélye, hogy pont Dembélé lesz a hatodik? De azért derék húzás volt. :lol:
Ha fogadni kéne, én is arra fogadnék, hogy soha nem lesz meghatározó játékos a Barcában, főleg nem aranylabdás. Iniesta, Xavi nem kapott aranylasztit, vagy az itt istenként tisztelt Neymarnak sem jött össze, pedig már 29 lesz ő is. Szóval ja, nem értem, most honnét jött ez neked, hogy benyomtad ide ezt a fogadalmadat, aminek semmi értelme a világon, mert 99,99999999%, hogy úgysem kell teljesítened.
Másrészt meg ki a tököm mondta, hogy aranylabdás legenda lesz belőle? Egy szóval nem mondta senki, hogy aranylasztit nyer, egy szóval nem mondta senki, hogy mekkora király, egy szóval nem mondta senki, hogy minden úgy jó, ahogy csinálja a csávó, senki nem mondta, hogy mekkora legendája lesz a klubnak. Nem tudom, hogyan lehetnénk még objektívebbek vele kapcsolatban, mikor mindenki elmondta itt, hogy sara van neki is a dologban, meg vannak vele gondok, meg link a gyerek, meg lehetne profibb, meg nem kéne késnie, meg aludhatna időben.
Harmadrészt itt dobálod "ránk" a fekáliát, hogy "ha nem lesz igazunk", nem fogunk neked megfeküdni, mert mi suttyó szemétládák vagyunk, mint Dembélé is, ugyebár. Miben nem lesz igazunk? Hogyan nem lesz igazunk? Mert mi mit mondunk, amiért nem lesz igazunk? A legtöbben itt azt mondjuk, hogy ha már itt van, akkor lehetne neki adni esélyt, főleg, hogy ennyit kiadtak érte, meg a posztján egy nulla teljesítményes Griezmann és egy frissen igazolt feltörekvő Trincao szaladgál. Meg mert azt merjük mondani, hogy egy "kicsit" túl lett reagálva itt a fórumon ez a 15 perc késés, amiért _papíron_ szankcionálni sem lehet*, mert a kollektív szerződés alapján 20 perc fölött lehetne büntizni? Ezért hogyan nem lesz igazunk? Nem értem, tényleg.
(*Látjuk, hogy amúgy lehet, Koeman megmutatja Puignak is, hogy kinek nagyobb a péló, ahogy megmutatja Dembélének is, ha arról van szó.)

A másik kedvencem, választ sem várok már erre, mert úgysem kapok, de itt a sok szakértő ember, aki másodpercre pontosan tudja, mi Dembélé és Umtiti napi rutinja a pizzázással, fifázással, sámánozással, az világosítson fel, legyen kedves, hogy honnét vannak ilyen pontos, bennfentes infói?! Rokonai, ügynökei, ismerősei, szomszédai vagytok a srácoknak, vagy mi, hogy ennyi mindent ilyen biztosra tudtok? Csak mert két éve másról sem hallani, csak az xboxról, a pizzáról meg a sámánokról ágyékkötőben, füstölővel, denevérvérből és patkányürülékből kevert cuccal kenegetvén Umtiti térdét valami elmaradott afrikai törzs szalmakunyhójában.

A fizetéses témához meg csak annyit, hogy annak idején a Reál nem igazolta le Mbappét, mert sokallták az igényeit, vagy tavaly a Barca Rabiotnak mondott nemet, amikor túl nagy összeg hagyta el a száját. Dembélének miért adta meg Barto az annyit, amennyit? Azért hogyan hibás ő, azt nem értem a mai napig sem.

Őszintén, én baromira unom már, hogy akármilyen hír jön az ürgéről (a 15 perces késést megelőzően kb. másfél éve semmi fegyelmezettségi, étkezési vagy életmódbeli problémáról nem jött hír vele kapcsoltban, _HA_ jól emlékszem), egyszerre ide kell jönni az adott embereknek, aztán teleturházni a topikot alpári, bicskanyitogattató stílusban arról, hogy hova és mennyire menjen el Dembélé a büdös fenébe. Mert hogy hogyan mer késni 15 percet, meg hogyan mer bemenni plusz edzésre, meg hogyan meri elvenni a játékperceket Coutinho elől, meg hogyan mer még Barca játékos lenni, mert miatta nem tud visszajönni Neymar, meg a szokásos agyrémek.
Nekem ez volt az uccsó hsz-em a témában, mert tényleg baromi unalmas ezt a parttalan gyűlülködést olvasni vele kapcsolatban. Mert ugye nyilván a csávó direkt lesérül, legutóbb is csak színlelte a sírást, amikor lebandukolt a pályáról a sérülése után. Ő biztosan tök jól érzi magát folyton a betegszobán, meg biztos, hogy nem akar játszani direkt a nemzeti csapatában sem, ugye.
Avatar
daffy
Madridista
Hozzászólások: 7208
Csatlakozott: 2010.01.31. 19:11:40

2020.10.11. 06:20:37

Leon írta:
2020.10.11. 01:43:13
Az, hogy meg a Real Hazard formájában kapott egy Dembelét pont nem érdekel, megérdemelték!
Érezzek ők is milyen mikor egy mihaszna vérszívó van a klub testén! :twisted:
Bale...
Avatar
Leon
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2578
Csatlakozott: 2014.02.17. 16:20:26
Tartózkodási hely: Balkán sarkán

2020.10.11. 01:43:13

Az azért nem gyenge hogy hosszú évek büdös nagy nulla hozzáállása és teljesíténye után is e mellé a kókler mellé állnak többen is.
Őszintén mit láttok benne? Mennyire kéne még magát alulmúlnia, hogy kiábránduljatok belőle?
Úgy néz ki nem volt elég az elmúlt x év amíg nem bizonyított.
Arról nem tehet hogy egy tonna zsetont kiadtak érte meg arról sem hogy súlyos eurómilliókért xboxozgat naphosszat de hogy egy ilyen hozzáállás miatt sem nyílik ki a bicska sok barca drukker zsebében az egyszerűen nonszensz....
De lehet csak nekem nincs türelmem ehhez a piócához meg Umtiti haverjához... :oops:
Az, hogy meg a Real Hazard formájában kapott egy Dembelét pont nem érdekel, megérdemelték!
Érezzek ők is milyen mikor egy mihaszna vérszívó van a klub testén! :twisted:
Messi campion del Mundo 2022. G.O.A.T.

Gianluigi Buffon (a Messivel való találkozásról 2013-ban): Meg kellett érintenem Messit, hogy megbizonyosodjak róla, olyan ember, mint mi.

L4wandowski

Tito per sempre etern.Infinite Iniesta Grácies Xavi, Grácies Piqué!

Grácies Messi!
Avatar
NovaProspekt
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1912
Csatlakozott: 2019.11.26. 14:17:19

2020.10.10. 23:27:54

johdepp írta:
2020.10.10. 23:18:50
NovaProspekt írta:
2020.10.10. 20:07:21
profi életmódra és diétára váltott a sérülése után? király, és miért nem ez volt az alap?
Értem. Ha változni akar/változtatott, az is baj, mert nem volt alapból olyan. Legközelebb mibe akarsz még belekötni? Abba, hogy akkora tahó paraszt, mert egynapos korában nem késsel és villával ette az anyatejet?
nem baj, csak nem értem, ez miért hír egy profi sportoló esetében. ez a munkája ecsém, jóhogy nagy nehezen rájött, h nem kellene hulladékot zabálnia. különösebben meg nem kell magamat megerőltetnem majd sztem később sem, jönni fognak a dolgok tőle, amikbe bele lehet kötni. és egyébként az életben mindig a hibáidat veszik majd észre az emberek, nem azt, amit jól csináltál úgy általánosságban. mindez szemlátomást bizonyítást nyer Dembi esetében is, mert az eddigi edzőit nem igen érdekelte az életmódváltása meg a plusz edzésmunkája azon a ponton, amikor már tüzet kellett oltania az előzetes hibái miatt. már ha persze mindez igaz, de ha az edzésről késős hírek f.aszságok, ugyanúgy lehetnek az életmódváltásos meg edzős hírek is.

amit leszögeznék azért, hogy Dembi a Barca játékosa továbbra is, és mint olyannak, szurkolok neki, h legyen itt sikeres. nincs más hátra, mint előre. azért sosem tudnék szorítani, h felsüljön, csak azért, h elmondhassam, h nekem volt igazam ebben a kommenttengerben. és majd ha aranylabdás Barca-legenda lesz, az első leszek, aki leírja, h egy f.asz voltam, és nektek volt igazatok. mentsd le a kommentet te is nyugodtan, meg mindenki más is (és nyugodtan privizzetek majd, h emlékeztessetek az itt tett ígéretemre). ellenben vhogy nem látom, h ti ugyanezt majd megteszitek, ha nem nektek lesz végül igazatok.
johdepp
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 273
Csatlakozott: 2009.10.02. 18:23:01

2020.10.10. 23:18:50

NovaProspekt írta:
2020.10.10. 20:07:21
profi életmódra és diétára váltott a sérülése után? király, és miért nem ez volt az alap?
Értem. Ha változni akar/változtatott, az is baj, mert nem volt alapból olyan. Legközelebb mibe akarsz még belekötni? Abba, hogy akkora tahó paraszt, mert egynapos korában nem késsel és villával ette az anyatejet?
Barcahun
Capitá del Barça
Hozzászólások: 570
Csatlakozott: 2020.09.04. 16:09:08

2020.10.10. 22:18:45

Nemsokára szerintem amúgy kiderül hányadán állunk Dembelével kapcsolatban, ha Grizi ezen a hétvégén sem tesz le semmi érdemlegest a válogatottban sem, sztm nem lesz kezdőés adja magát a helyzet Dembi fog játszani.
Egy esélyt megérdemel, mármint a jelenlegi helyzetben ilyen kerettel, mindegy Ő vagy Grizi padozik, ha edzésmunka is rendben van nála sérülni sem nagyon fog sztm, és lehet jobban bevállik, mint Grizi csatár poszton. Ha nem is váltja már meg a világot, eladni is könnyebb lenne egy jobb formában, játékban lévő Dembelét, mint a padról várni az érdeklődőket.
Válasz küldése