Sorozatok & TV-műsorok

Ami egyik témához sem kapcsolódik, avagy itt nyugodtan írhatsz mindenről kötetlenül.
Avatar
Nero.
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6905
Csatlakozott: 2015.08.14. 19:02:12

2020.11.27. 17:06:50


Attól függetlenül hogy volt Jedi meg erő, annyira nem voltam elájulva ettől a résztől. A duel a végén nagyon gyenge volt. Szerintem jobban járna ez a sorozat ha inkább a Fejvadász-lövöldözős stb. vonalat eröltetné nem pedig a Jedi-Erő stb. oldalt. Amúgy elvileg még Mace Windu is életben van és lehet hogy látni fogjuk a sorozatban.

Női karakterekből nincs hiány az tuti.

Nem rossz, de Lucas nélkül nem kell erőltetni amit a régebbi filmekben láttunk.
“Mindig is elakartam jutni Kínába. Soha nem gondoltam volna, hogy idővel Kína jön el hozzám.”
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15406
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2020.11.27. 16:39:17

davi10 írta:
2020.11.27. 16:28:52

Lehet, hogy jobb lett volna otthagyni baby Yoda-t, kíváncsi leszek erre a "majd maga eldönti a sorsát" megoldásra, bár szerintem úgyis marad. Most egyedül Luke van Jedi-ként a galaxisba, akit ismerhet a néző, őt nem hiszem, hogy behoznák a sorozatba, hogy vigye el tanítani.
Bár a Rebels nagyrésze nekem kimaradt, nem tudom, hogy onnan az Ezra vagy ki elvihetné-e.

Ezra elvihetné, ha még él. Elvileg Ahsoka is őt keresi, legalábbis a Rebels végén (5 évvel az Endori csata után), elment Sabine-nel keresni. És Thrawn neve ezért fontos hogy megemlítették, mert kapcsolódik Ezra eltűnéséhez.

Luke is elviheti, bár tudjuk Luke tanítványainak sorsát, úgyhogy nem lenne nagy happy end a dolog, ha BY oda kerülne.

Jó volt a rész egyébként, Rosario Dawson jól hozta Ahsokát, a hangja nekem zavaró volt, de belefér.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
davi10
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6589
Csatlakozott: 2007.10.06. 20:02:40
Tartózkodási hely: Budapest

2020.11.27. 16:28:52

Mando

Hú de jó volt ez most :D
A bolygó, az akció, a hangulat, minden klappolt. A sztori ha szigotúan nézzül, megint egy epizódos, de legalább haladt a főszál is.

Lehet, hogy jobb lett volna otthagyni baby Yoda-t, kíváncsi leszek erre a "majd maga eldönti a sorsát" megoldásra, bár szerintem úgyis marad. Most egyedül Luke van Jedi-ként a galaxisba, akit ismerhet a néző, őt nem hiszem, hogy behoznák a sorozatba, hogy vigye el tanítani.
Bár a Rebels nagyrésze nekem kimaradt, nem tudom, hogy onnan az Ezra vagy ki elvihetné-e.
Az utolsó 3 rész lendületét és történetvezetését kéne folytatni. Ha már minden részre jut egy külön küldetés, akkor legalább ismerős arcokkal rakják tele.
Kép
"A Futball nyer, ha a Barca nyer"
"Ez a két szín, zöld és fehér minden másnál többet ér
Hát indulj és bátran énekelj velünk egy dalt a Fradiért"
Avatar
miro.
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1402
Csatlakozott: 2017.03.08. 17:57:31

2020.11.21. 22:34:02

davi10 írta:
2020.11.21. 20:16:20


Igazából kaptunk egy sablont, csak most legalább volt a végén valami, ami előrevitte a sztorit is :D
Azert irtam,hogy a minimum. :mrgreen:
Azert vegre nem ilyen langyos semmit kaptunk.
Assassin Creed elso reszeben van amugy ez,a gonosz elott lopj el valamit,olj meg valakit,meg figyelj meg valakit.
Csinalj 3 folosleges dolgot ahhoz hogy utana tovabb tudj menni. :D
" Ha valaki három órát áldoz arra az életéből hogy megnézzen a tv-ben,akkor kötelességem a legjobbat nyújtani. Mindvégig a legjobbat. " - Michael Jordan


rmcf
Avatar
davi10
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6589
Csatlakozott: 2007.10.06. 20:02:40
Tartózkodási hely: Budapest

2020.11.21. 20:16:20

miro. írta:
2020.11.21. 16:46:57
Franko resz volt megint,igen.
Bar amikor jott a “segitened kene” megint,mar azt hittem hogy ujra kapunk egy sablont.
De ezzel ment tovabb a sztori.
Ez a szint amit minimum tartani kene.
Igazából kaptunk egy sablont, csak most legalább volt a végén valami, ami előrevitte a sztorit is :D
csababarca írta:
2020.11.21. 15:53:49


Ez a klónozós dolog érdekes lehet, mondjuk itt többről van szó, mert a klónozást az tudjuk hogy megy, nagyipari szinten is. itt inkább az erőhasználat az érdekes és nehézkes.

Érdekes módon a 3. rész eseményei után mindenki elfeledtekezett erről, a 9. Részben még rá is csodálkoznak, hogy micsoda sötét technológia... A birodalom alatt ha jól tudom nem ment már ipari szinten a klónozás, a rohamosztagosokat is összelopkodták meg toborozták.
De végre van valami érdekes szál, hogy minek az a sok klón, meg minek nekik magas "m-számú" vér. Egyelőre nekem is az tűnik valószínűnek, hogy Snoke-ot próbálják valahogy "összehozni".
Gideon-t meg egyelőre nem temetem, mindenesetre érdekes, hogy idén már a 3. sorozatban játsza Giancarlo Esposito a "főgonoszt" (Better Call Saul, The Boys meg ez, illetve az új Far Cry-ba is Ő lesz). Eléggé beindította a szekeret a Breaking Bad :D
Kép
"A Futball nyer, ha a Barca nyer"
"Ez a két szín, zöld és fehér minden másnál többet ér
Hát indulj és bátran énekelj velünk egy dalt a Fradiért"
Avatar
miro.
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1402
Csatlakozott: 2017.03.08. 17:57:31

2020.11.21. 16:46:57

Franko resz volt megint,igen.
Bar amikor jott a “segitened kene” megint,mar azt hittem hogy ujra kapunk egy sablont.
De ezzel ment tovabb a sztori.
Ez a szint amit minimum tartani kene.
" Ha valaki három órát áldoz arra az életéből hogy megnézzen a tv-ben,akkor kötelességem a legjobbat nyújtani. Mindvégig a legjobbat. " - Michael Jordan


rmcf
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15406
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2020.11.21. 15:53:49

dévid villa írta:
2020.11.21. 15:20:04
Jó nagy csend van a Mando-ról, pedig az eheti rész se volt piskóta, és töltelékrésznek sem nevezhető :D és a teóriagyárat is szépen beindította az egyik képkocka, ahol

egy Snoke-ra hasonlító deformálódott klónt mutattak

nekem ez most gyengébb volt, a

múlt heti Bo Katan belépőt nehéz lesz űberelni, még Ashokával is. Ezt a Moff Gideon se győz meg, de lehet a színésszel van a bajom, nekem nem adja azt a fenyegető érzést, mint egy Tarkin pl.

Ez a klónozós dolog érdekes lehet, mondjuk itt többről van szó, mert a klónozást az tudjuk hogy megy, nagyipari szinten is. itt inkább az erőhasználat az érdekes és nehézkes.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
dévid villa
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 372
Csatlakozott: 2012.03.02. 16:41:57
Tartózkodási hely: Hajdúszoboszló

2020.11.21. 15:20:04

Jó nagy csend van a Mando-ról, pedig az eheti rész se volt piskóta, és töltelékrésznek sem nevezhető :D és a teóriagyárat is szépen beindította az egyik képkocka, ahol

egy Snoke-ra hasonlító deformálódott klónt mutattak
dévid villa
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 372
Csatlakozott: 2012.03.02. 16:41:57
Tartózkodási hely: Hajdúszoboszló

2020.11.15. 17:10:05

Nero. írta:
2020.11.15. 16:00:31
Sajnos a Mandalorian sem tud kimaradni a politikából. Gina Carano elkezdett dumálni az új rendszer és a balliberális média ellen, aminek az eredménye az lett hogy a Twitteren tegnap “Trending” hashtag volt a #FireGinaCarano

A Bo Katant alakító színésznő pedig nagy Biden/BLM/LMBTQ(?) ige hirdető, úgyhogy most valószínűleg ő lesz helyette.

Mondjuk annyira nem érdekel, csak tudnám hogyan lett ezeknek ekkora befolyásuk.
Már legalább fél éve lehet tudni, hogy Bo-Katant behozzák. Aki ismeri a TCW-t meg a Rebelst, az pedig tudja, hogy itt a sztori kívánta meg, hogy Bo-Katan képbe kerüljön

A Rebelsben úgy hagytuk ott a karakterét, hogy övé a Sötétkard és ő lesz Mandalore uralkodója. Ennek a sorozatnak pedig valószínűleg Mandalore visszafoglalása lesz az egyik végkifejlete.
Az égvilágon nincs semmi köze hozzá a politikának. Bo-Katannak a sztori szempontjából alapból nagyobb létjogosultsága van ebben a sorozatban, mint Cara Dune-nak, aki max egy pár epizódos mellékszereplőnek jó csak néha Mando mellé.
Avatar
Nero.
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6905
Csatlakozott: 2015.08.14. 19:02:12

2020.11.15. 16:00:31

Sajnos a Mandalorian sem tud kimaradni a politikából. Gina Carano elkezdett dumálni az új rendszer és a balliberális média ellen, aminek az eredménye az lett hogy a Twitteren tegnap “Trending” hashtag volt a #FireGinaCarano

A Bo Katant alakító színésznő pedig nagy Biden/BLM/LMBTQ(?) ige hirdető, úgyhogy most valószínűleg ő lesz helyette.

Mondjuk annyira nem érdekel, csak tudnám hogyan lett ezeknek ekkora befolyásuk.
“Mindig is elakartam jutni Kínába. Soha nem gondoltam volna, hogy idővel Kína jön el hozzám.”
Petr
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2144
Csatlakozott: 2013.10.31. 15:46:41
Tartózkodási hely: Az ország legszebb városának a legszebb utcája

2020.11.14. 12:10:22

Amugy

Bo Katan csinalt mar barmit a sorozatokban, ami azt bizonyitana, hogy jo vezer? Eloszor elarulta testveret majd miutan megnyerte maganak haboruval Mandalore-t elveszitette a Birodalom kozremukodesevel polgarhaborus viszonyok kozott. Ismet kapott segitseget Satine vezerletevel, atvette az iranyitast, de a Birodalom maradvanyaival szemben ujonnan veszitett, raadasul a fenykardot is elvettek tole. Igazi balfek. :mrgreen:
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15406
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2020.11.14. 11:54:01

De komoly volt ez most

Bo Katan belépője epic, és amikor megszólalt a hangon, majd lekerült a sisak :P Szerintem Ashoka kövi részben nem lesz még, max a végén egy snittre, Filoni rendezte az 5. részt, az lesz az övé.
Le kell darálnom a Rebelst is, mert már nem emlészem mindenre belőle.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
Nero.
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6905
Csatlakozott: 2015.08.14. 19:02:12

2020.11.14. 11:51:30

miro. írta:
2020.11.14. 10:09:22
Na ez egy extra resz volt,Star Wars-hoz melto.
Ebbol kene meg,es nem minden otodik.
Igen-igen, ezután a rész után úgy éreztem hogy csak a Mando miatt megéri előfizetni a Disney +ra. Abszolút szórakoztatva vagyok.
“Mindig is elakartam jutni Kínába. Soha nem gondoltam volna, hogy idővel Kína jön el hozzám.”
Avatar
miro.
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1402
Csatlakozott: 2017.03.08. 17:57:31

2020.11.14. 10:09:22

Na ez egy extra resz volt,Star Wars-hoz melto.
Ebbol kene meg,es nem minden otodik.
" Ha valaki három órát áldoz arra az életéből hogy megnézzen a tv-ben,akkor kötelességem a legjobbat nyújtani. Mindvégig a legjobbat. " - Michael Jordan


rmcf
dévid villa
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 372
Csatlakozott: 2012.03.02. 16:41:57
Tartózkodási hely: Hajdúszoboszló

2020.11.13. 19:19:27

Jó volt a Mando

Ezzel gyakorlatilag minden pletyka igazolásra került, talán egy maradt már csak, ami még nem, de az nem is tűnt annyira hitelesnek korábban... hát ebből is látszik, hogy egy báb szereplőt (Baby Yoda), sokkal könnyebb eltitkolni, mint színészeket. Sajnos ilyenek ki fognak szivárogi mindig.
Azért szerintem a két korábbi részben jobban bővült az univerzum :)
Avatar
davi10
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6589
Csatlakozott: 2007.10.06. 20:02:40
Tartózkodási hely: Budapest

2020.11.13. 18:46:38

Na megvolt a Mando, ez most tényleg jó volt.

A másik dolog amire tippeltem, hogy szerepel majd (újra) az a dark saber volt, igaz ezt csak említették.

Kicsit sajnálom, hogy mind Boba, mind Ahsoka már be lett lengetve hónapokkal ezelőtt a hírekben, ezekre jobban figyelhetnének majd.
Remélem kicsit jobban elkezdik "használni" őket és ezután jobban fog haladni a sztori.
99%-ban biztos vagyok benne, hogy jövő héten megint egy filler részt kapunk.

@dévid villa kolléga múltheti hsz-ére reagálva, ez a rész is bővítette a SW univerzumot, és itt még történt is valami. Lehet ezt a kettőt együtt is csinálni. Nem mellesleg ez a mostani bolygó nekem még jobban is tetszett, mint pl. a "2 mesterlövészes" kommuna-részbeli. Meg a Tatooine 100adszorra.
Kép
"A Futball nyer, ha a Barca nyer"
"Ez a két szín, zöld és fehér minden másnál többet ér
Hát indulj és bátran énekelj velünk egy dalt a Fradiért"
Avatar
Veidt_madridista
Madridista
Hozzászólások: 835
Csatlakozott: 2016.05.25. 22:41:18
Tartózkodási hely: Miskolc

2020.11.13. 15:09:30

Barbarians elmegy egynek, de azért olyan nagy durranásra nem kell számítani (bár még nem láttam végig). A karakterkidolgozás elég gyenge. Történelmi műfaj kedvelőinek ajánlom, de római történelmi témában elsőként a Rome c. sorozatot érdemes csekkolni, az komolyabb darab! Netflixen szintén elérhető. Egyébként már berendelték a második évadot.
Kép
Avatar
davi10
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6589
Csatlakozott: 2007.10.06. 20:02:40
Tartózkodási hely: Budapest

2020.11.13. 14:29:06

Ízlések és pofonok.
Újrázásra valóban elhiszem, hogy jobbak az epizodikus sorozatok, de nekem pl. összességében sokkal jobban bejön, ha van egy rendes sztoriszál, és nem érzem, hogy tele lennének időhúzó részekkel. Arról nem is beszélve, hogy sokkal inkább rá lehet pörögni egy sorozatra, amit minden héten nézel, ha van összefüggés a részek között. Meg ki lehet mindent jobban bontani, nagyobb jelentősége van a csavaroknak, stb.
Meg hát, na, azért nem úgy volt beharangozva a Mando, mint egy antológia-sorozat, nem ez volt megígérve :D

Nálam hiába csúcs a Breaking Bad, ha látok, hogy megy a tv-ben nem valószínű, hogy 5-10 percnél tovább nézem, ebben igazad van.

@geridoss
Még nem néztem meg, de ha ezzel burkoltan elköpted

Ashoka-t
, akkor nagyon seggberúglak :D
Amúgy a Rebels-t nem néztem, remélem nem lesz nekem jaj. Van egy másik tippem, hogy mi lehet még az animációs sorozatokból átemelve, ezt majd utólag beírom.
Kép
"A Futball nyer, ha a Barca nyer"
"Ez a két szín, zöld és fehér minden másnál többet ér
Hát indulj és bátran énekelj velünk egy dalt a Fradiért"
Avatar
noname
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8245
Csatlakozott: 2006.03.19. 18:39:34
Tartózkodási hely: Margitta/Kolozsvár

2020.11.13. 14:11:36

Én egy dolgot nem értek. Miért baj az, ha egy sorozat epizodikus? Pont azt érdemes újranézni, ami epizodikus.

Amikor van időm sorozatot nézni/filmezni (sok nem akad ebből most, kösz COVID és online oktatás...), akkor nem arra vágyom, hogy egy 5-6 órán keresztül zajló sztoriszálat kövessek, hanem max egy 2-3 órás szálat. Emiatt sokkal jobban szoktam élvezni az epizodikus sorozatokat, hiszen minden résznek van egy saját sztorija és nem húzzák az időt (lásd Breaking bad, ahol kb az utolsó 4-5 percen kívül a többi melodráma volt ( mondom ezt a Kémia diplomás doktoraként, szóval szakvélemény :mrgreen: ).
Egy sok részt átölelő sztoriszál például számomra nem újranézhető, hiszen pontosan tudom a végkifejlettet, így nem mond semmi újat egy második megtekintés (leszámítva pár "easter egg-et"). Viszont egy rövid, de szórakoztató sztorit simán meg tudok nézni 3-4 alkalommal is, ha leköt.

Volt is egy híres színész (már nem emlékszem ki), aki mondta, hogy manapság a filmek és sorozatok között nincs különbség és igaza is van. A sorozatok sokszor feldarabolt filmek, csak épp, a részek végén van 1-1 "cliffhanger". Szerintem egy jó sorozat legyen epizodikus. 40-80 perc bőven elég egy sztori kifejtéséhez, ha ügyes az író.
A Fifa egy szégyen
Petr
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2144
Csatlakozott: 2013.10.31. 15:46:41
Tartózkodási hely: Az ország legszebb városának a legszebb utcája

2020.11.13. 11:51:54

geridoss írta:
2020.11.13. 11:44:15
Viszont a mostani rész az nagyon jó volt. Jaj azoknak, akik nem nézték a Clone Warst illetve a Rebelst :lol: .

Kellett nekem ideolvasnom. :D Meg szerencse, hogy HO-ban vagyok es kaja kozben meg tudom lesni.
Avatar
geridoss
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2785
Csatlakozott: 2008.11.30. 23:00:46
Tartózkodási hely: Eger

2020.11.13. 11:44:15

Nero. írta:
2020.11.09. 20:31:22
A legújabb Mando tényleg egy nagy semmi volt... Ettol függetlenül valamiért szórakoztató.

Viszont a mostani rész az nagyon jó volt. Jaj azoknak, akik nem nézték a Clone Warst illetve a Rebelst :lol: .
Nero. írta:
2020.11.09. 20:31:22
Más: Barbarianst érdemes elkezdeni?
Én az első két részt megnéztem, nem rossz amúgy, nem egy Vikingek színvonal, de azt alulról próbálja néhol súrolni. Láttam már jobbat, még ebben a témakörben is.
"Látta a Real Madrid Villareal elleni 6-2-es győzelmét?" " Nem láttam, viszont emlékszek egy 6-2-re a Bernabeuból..." /Joan Laporta/

Visca el Barca!
Avatar
Nero.
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6905
Csatlakozott: 2015.08.14. 19:02:12

2020.11.09. 20:31:22

A legújabb Mando tényleg egy nagy semmi volt... Ettol függetlenül valamiért szórakoztató.

Más: Barbarianst érdemes elkezdeni?
“Mindig is elakartam jutni Kínába. Soha nem gondoltam volna, hogy idővel Kína jön el hozzám.”
Avatar
miro.
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1402
Csatlakozott: 2017.03.08. 17:57:31

2020.11.09. 20:27:54

De lattuk a baby yodat megint enni,kb annyiszor mint a pokokat. :D
Ahogy irja davi10.
Megnezed,aztan el is felejted,mesz a dolgodra.
Lattuk mar ezt parszor.
Felszines,hatasvadasz s. zar lesz,ha igy folytatodik.
" Ha valaki három órát áldoz arra az életéből hogy megnézzen a tv-ben,akkor kötelességem a legjobbat nyújtani. Mindvégig a legjobbat. " - Michael Jordan


rmcf
dévid villa
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 372
Csatlakozott: 2012.03.02. 16:41:57
Tartózkodási hely: Hajdúszoboszló

2020.11.08. 10:08:02

davi10 írta:
2020.11.08. 10:00:26
dévid villa írta:
2020.11.08. 09:49:28
A sorozat mélysége pont abban rejlik, hogy egy olyan szemszögből mutatja be ezt a világot, amilyenben a filmekben még soha nem láttuk.

Jaj miro, ne mondd már hogy 8-9 rész ilyen volt, ahol főellenséggel küzdeni a végén, mert nemes egyszerűséggel nem igaz.
2. rész (mudhorn)
9. rész (sárkány)
Meg a mostani. Ez 3. Még Gideon Moffot ide lehetne venni, de az meg a "főszál"
Kemény főszál, ahol a "főellenségnek" eddig sztem max 10 perc screentime-ja volt :D

Amúgy meg bossfight-nak lehet venni az AT-ST-t a 4. részből.
De ha úgy nézed, hogy nem egy nagy bossfight van, hanem a kisebb csoport is megfelel (pl. a Bill Burr-ös rész vagy már a legelső epizód), akkor a részek 80%-a eddig ugyanaz a sablon.
Ez inkább hasonlít antológia sorozatra, mint egy rendes "TV" drámára.
Igen, ez inkább hasonlít egy antológia sorozatra. A főszállal ebben az évadban is csak 3-4 epizód fog foglalkozni. A többi meg mélyíti a lore-t. Szegényebb lenne nélkülük az univerzum.
Avatar
davi10
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6589
Csatlakozott: 2007.10.06. 20:02:40
Tartózkodási hely: Budapest

2020.11.08. 10:00:26

dévid villa írta:
2020.11.08. 09:49:28
A sorozat mélysége pont abban rejlik, hogy egy olyan szemszögből mutatja be ezt a világot, amilyenben a filmekben még soha nem láttuk.

Jaj miro, ne mondd már hogy 8-9 rész ilyen volt, ahol főellenséggel küzdeni a végén, mert nemes egyszerűséggel nem igaz.
2. rész (mudhorn)
9. rész (sárkány)
Meg a mostani. Ez 3. Még Gideon Moffot ide lehetne venni, de az meg a "főszál"
Kemény főszál, ahol a "főellenségnek" eddig sztem max 10 perc screentime-ja volt :D

Amúgy meg bossfight-nak lehet venni az AT-ST-t a 4. részből.
De ha úgy nézed, hogy nem egy nagy bossfight van, hanem a kisebb csoport is megfelel (pl. a Bill Burr-ös rész vagy már a legelső epizód), akkor a részek 80%-a eddig ugyanaz a sablon.
Ez inkább hasonlít antológia sorozatra, mint egy rendes "TV" drámára.
Kép
"A Futball nyer, ha a Barca nyer"
"Ez a két szín, zöld és fehér minden másnál többet ér
Hát indulj és bátran énekelj velünk egy dalt a Fradiért"
Válasz küldése