Gerard Piqué

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!
Tomix354
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1054
Csatlakozott: 2018.03.09. 21:22:40

2021.02.16. 23:01:49

Teljesen mindegy, hogy a sok kókler közül melyik kettő játszik éppen. Araujó az egyetlen használható védő a keretben. 3 hónap kihagyás után meg pláne megint nem tudom mit vár az ember...
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15406
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2021.02.16. 22:54:20

Nero. írta:
2021.02.16. 22:50:08
Ezt a kóklert b+....

A Bayern elleni szégyen után oda áll a kamera elé arról beszélni hogy nagy változások kellenek. Erre valahogy visszakerül egyből a kezdőbe több hónapos kihagyás után a BL-meccsre, és azonnal kapunk róla 2-3 gólt.

Nulla szégyenérzet.
Olyan mint egy jó magyar politikus.
Gerinctelen, pofátlan.

De kár csak őt hibáztatni, fejétől bűzlött a hal a nyáron is.
Egy magára valamit is adó klub itt szerződést bont a kóklerekkel, benyeli a pénzügyi buktát amit ez okoz, és továbblép.
Mi meg mosolygunk, aranyoskodunk, jófejkedünk ezekkel a bohócokkal.
Ez ide vezet.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
Nero.
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6905
Csatlakozott: 2015.08.14. 19:02:12

2021.02.16. 22:50:08

Ezt a kóklert b+....

A Bayern elleni szégyen után oda áll a kamera elé arról beszélni hogy nagy változások kellenek. Erre valahogy visszakerül egyből a kezdőbe több hónapos kihagyás után a BL-meccsre, és azonnal kapunk róla 2-3 gólt.

Nulla szégyenérzet.
“Mindig is elakartam jutni Kínába. Soha nem gondoltam volna, hogy idővel Kína jön el hozzám.”
Avatar
NovaProspekt
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1912
Csatlakozott: 2019.11.26. 14:17:19

2020.11.28. 13:40:11

sztem ebből a sérülésből neki sem lesz már visszaút. ez valószínűleg a csapat javát szolgálja.
Peter
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3229
Csatlakozott: 2019.09.04. 02:22:17

2020.11.27. 11:33:15

Csúnya Barto papával még időben, csendesen, fű alatt összerakták azt a hosszabbítást egészen 2024.-ig....mert megérdemli....így kiegyensúlyozottan foglalkozhat az üzleti ügyeivel és talán jut ideje 4 óránál több is alvásra....minden adott, hogy megerősödve, gyorsaságán javítva és koncentrlátabban térjen vissza....az ellenfelek egész biztosan mielőbb visszavárják....felépüléséhez természetesen minden jót, jó egészséget..., de abban bízva, hogy az üzleti élet kihívásait részesíti majd előnyben felépülése után
Avatar
grgly50
Capitá del Barça
Hozzászólások: 760
Csatlakozott: 2018.02.07. 21:37:09

2020.11.27. 08:46:56

hau30 írta:
2020.11.26. 23:27:27
grgly50 írta:
2020.11.26. 22:11:44
Nekem egész más véleményem van. Szerintem Piqué a mai Barca védelem legstabilabb embere. Sajnos, nincs társa. Sok feladat hárul rá. Az utóbbi időben még neki kell gólokat is szerezni. Ezen tények mellett nodanak elmarasztaló véleményt nagytudású football elemzők róla.
Nyílván nem mai gyerek. Azn idő rajta is látszik, amit nem is tagad. Addig, amíg nincs helyette más, jobb - egy-egy alkalomat kivéve - addig kikérem nevében az áskálódó kritikát.
Emberünk mind motívációban,mind fizikálisan mb2-s szint sem. Ezekben az értékekben pedig bárki meghaladja most! Nem lehet egy meccs után messzemenő következtetéseket levonni Minguesa képességeiből, de ezekben már most veri Piquet. És valószínű bármelyik másik ifista is jobb lenne ebben. Becsülöm ami tett korábban, de ezzel a csökönyösséggel nem tudok egyet érteni. Puyol,Xavi vagy Iniesta miért nem tolta el ugyanezt a műsort? Miért tudták azt mikor too much nekik ez a szint? Ez meg sunyiban szerződést hosszabít?
Nem vitázom, mert semmi értelme. Hozzászólásodból nekem az jött le, hogy alapból előitélettel vagy Piqué, illetve az idős játékosokkal szemben. Én is elismerem, hogy sokat koptak fiatalkori énjükhöz képest. Konkrétan Piqué mellé már Valverde is berválasztott fiatalokat. Egy sem állta meg a helyét. Lelkesek voltak, fiatalok, szaladgáltak, de bizonytalanok voltak. Itt van például Dest. Nagyon rapszódikus a teljesítménye. Hogy miért? Tv-n keresztül ezt nem lehet megitélni.
Természetesen a fiatalítás elkerülhetetlen az élet minden területén.
sansz
Capitá del Barça
Hozzászólások: 843
Csatlakozott: 2019.09.23. 11:54:39

2020.11.27. 00:56:39

Atlantis írta:
2020.11.26. 15:49:41
Umtiti példájából tanulva nehezen értem, hogy a klub orvosi személyzete miért ezt az irányvonalat támogatja.
Azért mert minden eset más és más és utólag se lehet megállapítani,hogy tíz lehetséges terápia közül mi lett volna a jobb,mivel csak egyet lehet végigcsinálni.

Sajnos bár elsőre egyszerűnek tűnik az emberi test, pár filléres vicik-vacak, pumpa, szűrők, kábelek, valójában mégis nagyon bonyolult és jóformán egy alkatrész sem pótolható könnyen.
Umtitiről sem fog soha kiderülni, hogy rossz döntést hozott e,lehet a műtét után még rosszabb lett volna.
Nála pont a barca orvosok javasolták a műtétet, de nem minden orvos. A konzervatív kezelésének egy részét nagyon komoly igazi klinikákon vezényelték.
Ezen a szinten egy iciripicirit több a konzervatív kezelés, mint egy földi halandónak mondjuk a kartörésnél"jó az, majd beforr magától, húzzon innen"
Itt folyamatos fejlett kezelések tömegei vannak, utánkövetés, diagnosztika, ha picit is nem jó irányba megy, máris változtatnak valamin. Csillagászati összegekbe kerülő gépek, rendszerek segítik és követik a gyógyulást, csak a nevében konzervatív ez.
Umtiti esetében is azért nem volt fair emiatt végig gyalázni,mert valójában egyikünk se tud semmit róla és az esetéről. Ha olyan iszonyatosan egyértelműen műteni kellett volna, akkor vsz már a szerződése miatt se lett volna választása.
hau30
Capitá del Barça
Hozzászólások: 839
Csatlakozott: 2008.05.19. 19:31:35
Tartózkodási hely: Pécs

2020.11.26. 23:27:27

grgly50 írta:
2020.11.26. 22:11:44
Nekem egész más véleményem van. Szerintem Piqué a mai Barca védelem legstabilabb embere. Sajnos, nincs társa. Sok feladat hárul rá. Az utóbbi időben még neki kell gólokat is szerezni. Ezen tények mellett nodanak elmarasztaló véleményt nagytudású football elemzők róla.
Nyílván nem mai gyerek. Azn idő rajta is látszik, amit nem is tagad. Addig, amíg nincs helyette más, jobb - egy-egy alkalomat kivéve - addig kikérem nevében az áskálódó kritikát.
Emberünk mind motívációban,mind fizikálisan mb2-s szint sem. Ezekben az értékekben pedig bárki meghaladja most! Nem lehet egy meccs után messzemenő következtetéseket levonni Minguesa képességeiből, de ezekben már most veri Piquet. És valószínű bármelyik másik ifista is jobb lenne ebben. Becsülöm ami tett korábban, de ezzel a csökönyösséggel nem tudok egyet érteni. Puyol,Xavi vagy Iniesta miért nem tolta el ugyanezt a műsort? Miért tudták azt mikor too much nekik ez a szint? Ez meg sunyiban szerződést hosszabít?
Avatar
grgly50
Capitá del Barça
Hozzászólások: 760
Csatlakozott: 2018.02.07. 21:37:09

2020.11.26. 22:11:44

Nekem egész más véleményem van. Szerintem Piqué a mai Barca védelem legstabilabb embere. Sajnos, nincs társa. Sok feladat hárul rá. Az utóbbi időben még neki kell gólokat is szerezni. Ezen tények mellett nodanak elmarasztaló véleményt nagytudású football elemzők róla.
Nyílván nem mai gyerek. Azn idő rajta is látszik, amit nem is tagad. Addig, amíg nincs helyette más, jobb - egy-egy alkalomat kivéve - addig kikérem nevében az áskálódó kritikát.
Mascherano14
Capitá del Barça
Hozzászólások: 618
Csatlakozott: 2018.01.04. 00:19:27

2020.11.26. 21:22:23

Érthető a döntése, ha max a következő idényig tervez. De jobb is lenne, ha csak annyi.
zknym
Jugador del Barça
Hozzászólások: 195
Csatlakozott: 2017.06.13. 15:56:37

2020.11.26. 20:08:43

Az önkritika csak akkor van jelen, amikor ezt kell mondani a sajtónak, de szerintem fogalma sincs mit jelent. Nincs rá szükség, nem jelent többet a pályán mint a kispadon, lelátón. Komolyan azt hiszi hogy a tavaszi hajrára még Ő lesz az erősítés a csapatnak, amikor futni nem bír majd (egyébként sem ez volt az erőssége)? Legyen már vége ennek a Piqué Busquets Sergi Roberto korszaknak [-o< [-o< [-o<
Mint egy rossz álom amiből nagyon nem sikerül felébrednünk.
hau30
Capitá del Barça
Hozzászólások: 839
Csatlakozott: 2008.05.19. 19:31:35
Tartózkodási hely: Pécs

2020.11.26. 19:02:11

Mikor olvastam, hogy konzervatív kezelés mellett döntött,akkor nagyon felment megint a vérnyomásom.Mit akar Ő még? Miért nem áll félre végre,mikor kijelenti, hogy félre tud állni? Miért nincs önkritikája? Sansz hsz-e után érthető a döntése.Tudom undorító amit írok,de bízom benne, hogy majd 3-4 hónap után vállalja be a műtétet. Akkor neki meszeltek később, mint fix kezdő.
Avatar
Sinya22
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3186
Csatlakozott: 2017.08.21. 17:40:25

2020.11.26. 15:57:09

Jogos,akkor én néztem be. Nos,akkor úgy látszik a hazai véleményre adott inkább,meglátjuk tavasszal jó döntés volt-e.
Atlantis
Capitá del Barça
Hozzászólások: 886
Csatlakozott: 2008.08.29. 13:25:29
Tartózkodási hely: Budapest

2020.11.26. 15:55:16

Sinya22 írta:
2020.11.26. 15:53:01
A főodali cikk is jól fogalmazott:

Az elismert sebész orvos, Dr. Ramon Cugat szerdán délelőtt látogatta meg a középhátvédet a Ciutat Esportivában, és miután látta a kedden elvégzett orvosi vizsgálatok eredményeit, azt javasolta a játékosnak, hogy a műtét lenne a legjobb megoldás a térde stabilizálására, különös tekintettel arra, hogy az elülső keresztszalag szakadás gyakorlatilag teljes.
(...)
Tehát ezzel a két érvvel és azzal, hogy a katalánok orvosi stábja azt mondta a labdarúgónak, hogy a jövő év áprilisában visszatérhet a pályára, Piqué úgy döntött, hogy nem műteti meg a térdét.

Tehát két orvosi stáb két javaslatot tett, és Piqué a műtét nélküli utat választotta. Mármint Dr. Ramon Cugat ha jól tudom egy külső szakértő.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Atlantis 2020.11.26. 15:57:15-kor.
Avatar
Sinya22
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3186
Csatlakozott: 2017.08.21. 17:40:25

2020.11.26. 15:53:01

sansz írta:
2020.11.26. 15:47:02


A műtéteknek is orvosi kockázatai is vannak, nagyon könnyen ronthatnak rajta. A Barca orvosi stábja is konzervatív kezelést javasolt.
Hát akkor vagy te tévedsz,vagy a főoldali cikk lett rosszul fordítva,ott ugyan is ez szerepel:

"Az elismert sebész orvos, Dr. Ramon Cugat szerdán délelőtt látogatta meg a középhátvédet a Ciutat Esportivában, és miután látta a kedden elvégzett orvosi vizsgálatok eredményeit, azt javasolta a játékosnak, hogy a műtét lenne a legjobb megoldás a térde stabilizálására, különös tekintettel arra, hogy az elülső keresztszalag szakadás gyakorlatilag teljes."

Vagy az említett orvos nem is a stáb tagja?Lehet én értettem félre.

Én nem vagyok sem orvos,sem jártas a témában, de a konzervatív kezelés nekem "egyéb megoldásnak" tűnik. Műtét után 6-8 hónap kihagyás várna rá,így meg lerövidíti 4-re kb. A példa pedig előtte van,a francia karrierje véget is ért,miután nem hallgatott az orvosokra. Persze,alakulhat ez úgy is jó esetben,hogy műtét nélkül hamarabb felépül,és nem lesznek további gondjai. De egy 34 éves játékosnak talán nem erre kellene feltennie mindent. De végül is ő csak jobban tudja,nálam biztos.

A karrierje meg abból a szempontból biztosan vége(legalább is remélem) hogy mire visszatér,már nem ugyanolyan szerepe lesz a csapatban. Mert Messi után az utóbbi években őt sem lehet kihagyni a csapatból,pedig egy ideje már ki lehetne.
Atlantis
Capitá del Barça
Hozzászólások: 886
Csatlakozott: 2008.08.29. 13:25:29
Tartózkodási hely: Budapest

2020.11.26. 15:49:41

Umtiti példájából tanulva nehezen értem, hogy a klub orvosi személyzete miért ezt az irányvonalat támogatja.

Ráadásul számomra az érvelés sem egyértelmű, hogy az Ő korában az a pár hónap ennyire sokat számítana. Pont ezaz, hogy az Ő korában az alternatív móddal azt kockáztatni, hogy 4-5 hónap után végül mégis műteni kell és +6 hónap kihagyás sokkal nagyobb kockázatnak tűnik.
sansz
Capitá del Barça
Hozzászólások: 843
Csatlakozott: 2019.09.23. 11:54:39

2020.11.26. 15:47:02

Sinya22 írta:
2020.11.26. 14:50:27
Gerard Piqué úgy döntött, hogy kockáztat és a konzervatív kezelések segítségével próbál meg majd felépülni a sérüléséből.

Umtiti után ezt komolyan bevállalja?Mondjuk lehet csak én gondolom úgy,hogy az orvosok jobban tudják,mint a labdarúgó,de szerintem ekkora kockázatot nem ér a dolog,így április helyett visszajöhet februárba kb. Ezzel lehet véget vet a saját karrierjének is.
A műtéteknek is orvosi kockázatai is vannak, nagyon könnyen ronthatnak rajta. A Barca orvosi stábja is konzervatív kezelést javasolt. Szerintem neki ígyis-úgyis vége a játékosi karrierjének.

Szerintem sokak fejében nem tiszta, nem is baj, ha többen nem tudtok semmit ezekről a dolgokról, azt jelenti, hogy egészségesek vagytok. Sokan azt hiszik, hogy a konzervatív kezelés, az valami vudu dolog, valójában bevett orvosi gyakorlat, ha rosszul is hangzik. Sajnos nem olyan az emberi test, hogy mindent könnyen helyre lehet hozni, két nyisszantás és kész. Ahány probléma, annyi eset és annyi lehetséges variáció van. Sok esetben iszonyú nehéz és orvosok sem tudják összhangban elmondani, hogy mi a jobb. A műtétnek nagy kockázatai tudnak lenni sokszor egyszerűen nem éri meg, vagy legalábbis nem lehet egyértelműen elmondani, hogy mi a jó megoldás.
Umtitivel szemben is úgy gyűlölködtek sokan, egymást túráztatva, mintha mindenki ismerte volna a pontos orvosi aktáját.

A konzervatív kezelés egy előnye, hogy nagyon pontos és szigorú az utánkövetés, tudják segíteni az öngyógyulást szép lassan. És ha nagyon nem jó valami, akkor még mindig meg lehet műteni, hogy legalább a magánéletében ne kelljen lemondania a lépcsőzésről...
Avatar
Nero.
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6905
Csatlakozott: 2015.08.14. 19:02:12

2020.11.26. 14:55:10

Hova a kapkodás? Nem veszi észre magát ez az ember? Nincs már rá szükség itt! Pont ő okoskodott a Bayern meccs után...

Se őt, sem Busquetst, sem SRt nem akarom többé Barca mezben látni
“Mindig is elakartam jutni Kínába. Soha nem gondoltam volna, hogy idővel Kína jön el hozzám.”
Avatar
Sinya22
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3186
Csatlakozott: 2017.08.21. 17:40:25

2020.11.26. 14:50:27

Gerard Piqué úgy döntött, hogy kockáztat és a konzervatív kezelések segítségével próbál meg majd felépülni a sérüléséből.

Umtiti után ezt komolyan bevállalja?Mondjuk lehet csak én gondolom úgy,hogy az orvosok jobban tudják,mint a labdarúgó,de szerintem ekkora kockázatot nem ér a dolog,így április helyett visszajöhet februárba kb. Ezzel lehet véget vet a saját karrierjének is.
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21052
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2020.11.22. 20:49:20

Ő nem csak a csúcs Alveshez gyenge. Nem tud védekezni. Támadásban még úgy ahogy hoz egy szintet, de mikor nyom az ellenfél, neki vége.
Gaillard
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 303
Csatlakozott: 2019.04.03. 06:01:56

2020.11.22. 20:41:10

Sergi Roberto kifejezetten hiányozni fog, mert Dest tud a helyén játszani, de Roberto a középpályán is tud helyettes lenni, főleg ilyen időszakban, amikor ennyire elvékonyodik a keret. Nem mellesleg ebből a csapatból már nem lógott ki, csak divattá vált szapulni arra az összeesküvés elméletre alapozva, hogy azért játszik, mert "belterjes" a közeg, meg hogy valakit fel kellett mutatni az utánpótlásból az elmúlt években. Igen, egy Dani Alves más szint volt, de képtelenek voltak pótolni.

Most Roberto jó esetben nyárra lesz megint igazán használható állapotban és mivel nincsenek források a variálgatásra, ez azért probléma lesz.
Nem egy világklasszis, de aránylag egy olcsó és univerzális megoldás (volt), aki ismeri a játékrendszert és nem alibizik.
Guardiola is a gazdaságos megoldást láthatta benne, amikor felmerült, hogy érdeklődnek iránta hónapokkal ezelőtt.

Nem lett volna szabad egy öregedő Piquével, egy folyamatosan sérült Umtitivel, egy "0" km-es Arújoval, egy közepes képességű Lengletvel nekivágni a szezonnak, de úgy elcseszték a financiális hátteret, hogy ezt dobta a gép.
A középpályán is kb. de Jong tud védekezőbb módon játszani nagyobb ütemű foci esetén, mert Pjanic sem itt fog már kivirágozni.

A drága besült és néha értelmetlen igazolások mellett, túl sok középszerű játékost is igazoltak, miközben az utánpótlás vonalat egyre jobban háttérbe nyomták, és nem mellesleg a fizetéseket is elengedték, pedig évekkel ezelőtt még megtisztelő volt itt játszani.
Itt nincs a háttérben dúsgazdag tulajdonosi csoport, itt a club neve volt a garancia a bevételekre, de ha ezt a "márkát" leépítik, sokkal nehezebb jut majd megfelelő forráshoz az egyesület.
Nem lesz ezt egyszerű rendbe tenni, de ez egy folyamat volt, s nem egy gyors változás.

Nero. írta:
2020.11.22. 10:19:44
Sajnálom a sérülését de ezt az óriási nagy aggódás nem értem? Kifejezetten jól járnánk azzal ha ő és SR is kiesne legalább fél évre.

Nem, sérülést még Real játékosnak se kívánok de nem akarom azt hogy tovább játszon mert vérlázítóan gyenge. Tegnap is ő adta el a gól előtt a labdát.

“A legrosszabbtól tart mindenki”

Jobb lesz a csapat nélküle.
Peter
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3229
Csatlakozott: 2019.09.04. 02:22:17

2020.11.22. 18:40:03

LG írta:
2020.11.22. 09:12:50
Lehetett volna ez máshogy, kár, hogy így alakult/alakul, és az elmúlt évek ikonjai méltatlanul fognak búcsúzni. :(
Határozottan gondolom, hogy mindezt (méltatlan búcsú) elsősorban önmaguknak köszönhetik....nyilván a klub és edzők asszisztálása mellett...., de mindegyik játékosnak tudnia, éreznie kellett évek óta, hogy ez nem megy már....Iniesta, Mascherano képes volt lépni....Piquét pedig (ugyan már 2015 ősztől nem lenne itt a helye) egy tökös edző a 4 órás alvásos interjú megjelenésekor kirúgja....ha nem az edző, akkor az elnök....elnök úr ezzel szemben megvédte.....ugyan már....egy kupleráj is tisztább....a következmények pedig mindenki szeme láttára történnek nap mint nap, meccsről meccsre.....ez a full összeomlás nem a szerencsétlen csillagállás műve.....mindennek oka van és előzménye
mes
Capitá del Barça
Hozzászólások: 820
Csatlakozott: 2010.06.21. 16:40:13
Tartózkodási hely: Marosvasarhely
Kapcsolat:

2020.11.22. 13:17:48

Nero. írta:
2020.11.22. 10:19:44
Sajnálom a sérülését de ezt az óriási nagy aggódás nem értem? Kifejezetten jól járnánk azzal ha ő és SR is kiesne legalább fél évre.

Nem, sérülést még Real játékosnak se kívánok de nem akarom azt hogy tovább játszon mert vérlázítóan gyenge. Tegnap is ő adta el a gól előtt a labdát.

“A legrosszabbtól tart mindenki”

Jobb lesz a csapat nélküle.
Mind szep es jo, csak nincs ki bealljon joforman helyette...
Avatar
Sinya22
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3186
Csatlakozott: 2017.08.21. 17:40:25

2020.11.22. 12:52:19

MatyiG írta:
2020.11.22. 11:41:56


Jelenleg a védekező játékosaink közül hiányzik Araújo, Umtiti, Piqué, SR, Busi. ű

Szóval ja, nem jártunk jól. Most a Dest, De Jong, Lenglet, Alba négyes előtt Pjanic lesz, aki mellett jó kérdés, hogy ki fog játszani. Puig nyilván nem, mert őt nem szabad játszatni, túl sok benne a lendület.
Araujo lassan felépül úgy tudom,onnantól kezdve meg az Araujo-Lenglet páros lesz csúcsra járatva,kivéve ha utóbbi továbbra is olyan rossz lesz,akkor De Jong mehet hátra. Amíg Busi sérült szerintem vagy felhív valakit a b-ből,vagy ellent mond magának és szerkezetet váltunk és akkor jöhet Puig.
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18359
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2020.11.22. 11:41:56

Sinya22 írta:
2020.11.22. 11:32:24
Nem jártunk olyan jól,mivel maradt 2 db védőnk(Umtitivel én nem számolok már fél éve) plusz De Jong. Így Busi mindenképp marad majd kezdő ha felépül. Venni kellett volna védőt,és nem most nyáron,amikor már sem minőségben,sem létszámban nem voltunk meg,hanem korábban. De ebben a klubban ez a divat,mindig az utolsó pillanatban kapkodni,és mindenkit csontig járatni a kezdőben,míg vissza nem vonul. Ez lesz Piquével,Albaval,Busival és szerintem Sr-rel is. Ugyanez a helyzet a csatár kérdéssel is,Suarez eladása után sincs meg az utód,nem hogy előtte. Na mindegy.
Jelenleg a védekező játékosaink közül hiányzik Araújo, Umtiti, Piqué, SR, Busi. ű

Szóval ja, nem jártunk jól. Most a Dest, De Jong, Lenglet, Alba négyes előtt Pjanic lesz, aki mellett jó kérdés, hogy ki fog játszani. Puig nyilván nem, mert őt nem szabad játszatni, túl sok benne a lendület.
Válasz küldése