Barça a Bajnokok Ligájában

Helyt áll-e csapatunk a BL-ben? Megnyerjük-e a Bajnokságot? Mi a helyzet a Király Kupával? Kellenek-e a barátságos mérkőzések? Hol lehet nézni a meccset? - Távkapcsolóval a kézben. Ha mondanivalód van, kerülj beljebb!
ktm
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 449
Csatlakozott: 2012.05.18. 22:59:24

2021.02.15. 11:38:39

Legalabb 2 lesz kozte es nem a PSG javara, szoval ugyesen pakoljatok a PSG handiket...
Mascherano14
Capitá del Barça
Hozzászólások: 618
Csatlakozott: 2018.01.04. 00:19:27

2021.02.15. 11:15:13

Ha benyomjuk őket, akkor 3-4 gólt kapunk kontrából, és egyet sem lövünk. Plusz Lenglet-et kiállítják két sárgával. Piké ne kezdjen. Ha ezt lehozzuk kapott gól nélkül, akkor az hatalmas eredmény lenne.
drobika
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1412
Csatlakozott: 2017.10.12. 11:54:08
Tartózkodási hely: Pécs

2021.02.15. 09:23:57

Szerintem csak egy módon lehetséges jó, akár a párzsi visszavágóra is esélyt adó eredményt elérni. Viszont ez nem az erősségünk.
Nem szabad nagy, bejátszható terűleteket hagyni a védelem mőgé, ahová versenyt kell futni.Bizony hátul kell maradni a védelemnek és a középpályásoknak jól kellene szűrnie. Ha ész nélkűl megy előre mindenki, akkor a gyors franciáknak lesz területük. Ezt nem szabad hagyni. Akár egy nullás mecsre is kellene tudnunk felkészülni,egy ronda, de eredményes játékra. Ez életidegen Barca játék volna,és persze én is a másik támadó focit szeretem, amit nyerünk 5-3- ra, de most ehhez nincs meg a keret.
Nem tudom kit tennék a védelembe és a középpályára... Nehéz ügy. Busi, DeJong,Pjanic együtt szerintem most indokolt is lehetne.Muszáj jól védekezni.
mess2009
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4285
Csatlakozott: 2009.01.30. 11:58:28

2021.02.15. 08:44:39

szerintem a játék sebessége lesz a döntő faktor. Messit csak fellökve lehet megállítani (szokták volt mondani) Mbappét még úgysem.....nincs ember a Barcában aki utolérje... Dembi talán ?! de ő meg a védekezés!
amiben én bízom, az a nemzetközi porond, ahol Messinek mindenképpen illik bizonyítani, hogy még van benne kakao!
én x-et várok.
Avatar
crixus
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1390
Csatlakozott: 2014.03.14. 14:43:58

2021.02.14. 19:02:45

MessiNeymarSuarez írta:
2021.02.14. 14:37:29
Bízom benne hogy Koeman meglep minket egy tegnapihoz hasonló lendületes, sebsséggel bíró játékfelfogással, de sajnos az is benne van hogy a PSG ugyanúgy kifújja az orrunkat mint a Juventus decemberben.
Èn biztosan megteszem a PSG-t handivel. A Barca amióta elküldtük Valverde-t kemènyebb csapat ellen nem tudott nyerni csak 1szer, a BL-csoportban a Juve ellen.

A Ligában, spanyol kupa/szuperkupában: Sevilla ellen: 0-0, 1-1, 0-2; Atletico ellen: 2-2, 0-1,
Real ellen: 0-2, 1-3.
Az olyan közepes ellenfeleket mint a Valencia vagy a Bilbao is váltakozó sikerrel meccseljük.
A BL-ben pedig 2-8 a Bayern ellen és 2-0, 0-3 a Juventus ellen. Ha a Napoli-t is a komolyabb ellenfelek közé veszem akkor még egy 1-1, 3-1.
12 meccs, 2 gyözelem 4 döntetlen, 6 blama.
Úgy elvernek majd kedden a párizsiak mint a rongyot sajnos. Legalább mixen megéri megrakni, annyi öröm legyen... :roll:
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10071
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2021.02.14. 14:37:29

Nero. írta:
2021.02.14. 14:07:22
Nagyon kéne Araujo, de kérdéses hogy mennyire sikerül összedrótozni
Szerintem nem 100%os játékos még véletlenül se legyen a pályán, pláne nem középhátvéd. Egy hiba és megy a levesbe minden.

Isten ments egy Mbappé vs Araujo párharctól, ha az utóbbi nem magabiztos és tele van lőve fájdalomcsillapítókkal.
Ez igaz, bár sajnos Umtiti is régóta úgy játszik mint aki befájdalomcsillapítózva nem magabiztosan lép pályára.
Nagyon nagy kár érte, nem is olyan rég a TOP 5 védőbe simán benne volt.

Bízom benne hogy Koeman meglep minket egy tegnapihoz hasonló lendületes, sebsséggel bíró játékfelfogással, de sajnos az is benne van hogy a PSG ugyanúgy kifújja az orrunkat mint a Juventus decemberben.
Avatar
Nero.
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6905
Csatlakozott: 2015.08.14. 19:02:12

2021.02.14. 14:07:22

Nagyon kéne Araujo, de kérdéses hogy mennyire sikerül összedrótozni
Szerintem nem 100%os játékos még véletlenül se legyen a pályán, pláne nem középhátvéd. Egy hiba és megy a levesbe minden.

Isten ments egy Mbappé vs Araujo párharctól, ha az utóbbi nem magabiztos és tele van lőve fájdalomcsillapítókkal.
“Mindig is elakartam jutni Kínába. Soha nem gondoltam volna, hogy idővel Kína jön el hozzám.”
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10071
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2021.02.14. 14:02:44

Érdekesen alakulnak az oddsok, a sportirodák szerint már minimálisan esélyesebbek vagyunk:
Sokáig a Barca -PSG 2.2-1.7-es oddson volt, jelenleg ez az arány már 1.8-1.95


Azért (sajnos) tudjuk hogy sokszor nem az odds számít, ezt a saját bőrünkön is tapasztalhattuk, a valóságban mi vagyunk az esélytelenebbek.

Amiben reménykedhetünk az Di Maria és Neymar hiánya, illetve Verratti is erősen kérdéses tegnap sem játszott még.
Nagyon kéne Araujo, de kérdéses hogy mennyire sikerül összedrótozni, félő hogy Umtitiékből bohócot csinál Mbappe
Avatar
Nero.
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6905
Csatlakozott: 2015.08.14. 19:02:12

2021.02.14. 14:01:22

1.80 vs 1.95 az odds továbbjutásra, a mi javunkra. Pár hete még 1.65 volt hogy a PSG megy tovább.

Érdekes. Gondolom a hiányzók illetve a javuló formánk miatt.

Kiváncsi vagyok a meccsre. Remélem nem jön a mentális blokk.

Bízom benne hogy tovább jutunk, de ha nagy téttel kellene játszanom akkor a PSGt tenném.
-Gyenge védelem
-Múltbeli BL tragédiák
-Még mindig nincs meg a végleges kezdő 11/formáció
-Nagy meccseinket rendre bukjuk Koemannal
-Busquets és Lenglet is kezdő lesz
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Nero. 2021.02.14. 14:04:37-kor.
“Mindig is elakartam jutni Kínába. Soha nem gondoltam volna, hogy idővel Kína jön el hozzám.”
Avatar
soadroli
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5143
Csatlakozott: 2008.05.17. 19:50:58

2021.02.10. 22:56:48

Neymar left PSG's French Cup match vs. Caen with an injury in the 60th minute
Kép
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10071
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2021.02.10. 08:03:32

A sok sérültünk után legalább a túloldalról is egy " jó" hír:
Di Maria nem lesz bevethető az odavágón.


Én úgy vagyok a meccsel hogy első kieséses meccs amin nem fogok izgulni, mert messze nem mi vagyunk az esélyesek, ha kitömnek minket akkor jött az utóbbi évek szerinti papírforma, ha meg valahogy tovább mennénk az a jelenlegi körülmények között felérne egy BL győzelemmel.
Nagyon nagy kár hogy a fiataljainknak(Fati, Araujo) ki kell hagyni meccset, jó lett volna egy "tétnélküli" egyenes kieséses BL meccsen szokniuk a nyomást.
Avatar
Nero.
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6905
Csatlakozott: 2015.08.14. 19:02:12

2021.01.23. 22:05:50

https://youtu.be/voQcSuagYPI

Róma, Liverpool és Lisszabon után szerintem lesz egy Párizs is majd.
Nagyon meglepődnék, ha csak egy minimális vereséggel úsznánk meg.

Jelenleg 1.66 van a PSG továbbjutásra, érdekes.
“Mindig is elakartam jutni Kínába. Soha nem gondoltam volna, hogy idővel Kína jön el hozzám.”
Avatar
Leon
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2578
Csatlakozott: 2014.02.17. 16:20:26
Tartózkodási hely: Balkán sarkán

2021.01.02. 23:05:15

Ilyen történelmi játékosokkal és elképesztő játékkal kétszer ennyi BL-t kellet volna nyerni: :evil:

https://www.youtube.com/watch?v=NOjqNkmIrAc
Messi campion del Mundo 2022. G.O.A.T.

Gianluigi Buffon (a Messivel való találkozásról 2013-ban): Meg kellett érintenem Messit, hogy megbizonyosodjak róla, olyan ember, mint mi.

L4wandowski

Tito per sempre etern.Infinite Iniesta Grácies Xavi, Grácies Piqué!

Grácies Messi!
Avatar
Barcaforever
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3973
Csatlakozott: 2004.10.13. 19:17:18
Tartózkodási hely: Barcelona/Budapest

2021.01.02. 21:26:26

brownieheaven írta:
2020.12.25. 11:07:26
Angol meg német lapok Pochettinot emlegetík utódként.
(Der Spiegel, The Guardian)
Mostmár hivatalos is. Ezzel nagyon megerősödött a PSG, nemzetközi szinten is, egyáltalán nem lenne meglepő ha ők nyernék meg a BL-t az argentínnal.
Kép
Avatar
brownieheaven
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 472
Csatlakozott: 2014.08.04. 14:08:04
Tartózkodási hely: München

2020.12.25. 11:07:26

Angol meg német lapok Pochettinot emlegetík utódként.
(Der Spiegel, The Guardian)
Avatar
davi10
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6589
Csatlakozott: 2007.10.06. 20:02:40
Tartózkodási hely: Budapest

2020.12.25. 10:25:33

A PSG elköszönt Tuchel-től.
Azt még nem tudni, hogy nekünk ez jó-e vagy rossz, de én az előbbire tippelnék.
Kép
"A Futball nyer, ha a Barca nyer"
"Ez a két szín, zöld és fehér minden másnál többet ér
Hát indulj és bátran énekelj velünk egy dalt a Fradiért"
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7360
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2020.12.21. 11:50:01

Olyan sötéten én nem látom a helyzetet, mint itt a legtöbben, Jelenleg a PSG is legalább olyan lejtmenetben van, mint mi. A francia bajnokságban harmadikok, viszont mögöttük a Marseille két meccsel kevesebbet játszott. Ki tudja tavaszra melyik csapat szedi össze magát.
A jelenlegi szituációban én 60-40 %-ot adok a PSG-nek, de bármilyen közhely is, a BL mindig lutri. Sokszor szívtunk már mi is esélyesekként.
Forca Barca!!!!
dinhopuyol
Barça B
Hozzászólások: 61
Csatlakozott: 2020.10.23. 20:09:41

2020.12.17. 11:33:51

gránit írta:
2020.12.17. 11:22:31
dinhopuyol írta:
2020.12.17. 10:14:56
Azon gondolkodtam így a PSG elleni meccs kapcsán, hogy mikor volt utoljára olyan, hogy szinte egyértelműen nem mi voltunk az esélyesei egy egyeneskieséses párharcnak, mégis mi mentünk tovább. Úgy értem, hogy már az első meccs előtt se ránk tettek volna a legtöbben. Most hasonló lehet a helyzet. Sajnos nagyjából az utóbbi 15 évben ha egyértelműen esélytelenebbek voltunk, mindig ki is estünk (bár ez szerencsére a csapat helyét is mutatja az elitben)..talán 2006. és Milan. Ti gondolkodtatok már ezen? :D
Ennek szerintem az az oka, hogy gyengébb csapatként úgy szoktak továbbjutni, hogy egy erős védelemmel kivédekezik a párharcot. Gyengébb csapatként így lehet továbbjutni. Mi viszont ilyen játékot még akkor sem játszottunk, amikor megvoltak hozzá a megfelelő embereink - játszottak itt olyan védők, mint Nadal, Koeman stb. -, hanem gyengébb csapatként is megpróbálunk erőből nyerni. Így szaladunk bele olykor a késbe, mint '94-ben a Milan ellen. Pedig nem volt ekkora különbség a két csapat között, csak rossz taktikát alkalmaztunk, felvállaltunk egy nyíltsisakos meccset, amiben gyengébb csapatként csak veszíthettünk. A bekkeléshez a legtöbbször nincsenek is meg a megfelelő embereink, de ha megvannak, akkor sem betonvédekeztünk soha egy erősebb csapat ellen.

A minap említették a "merjünk kicsik lenni"-mondást, ami egy nagyon nagy bölcsesség. Egy kicsi is lehet bátor, és győzhet, ha a számára megfelelő eszközökkel harcol, és nem álltatja magát, hanem bevallja, hogy ő kicsi, és ennek megfelelően válogatja meg az eszközeit. Dávid sosem győzi le Góliátot, ha Góliátként harcol, és belemegy egy nyíltsisakos küzdelembe. Dávidnak a saját eszközeivel kell harcolnia, amellyel ő képes nyerni. Mi akkor is próbálunk Góliátnak mutatkozni, ha nem vagyunk azok.

A 2005-2006-os csapat azért is volt csúcs, mert bár nem betonvédekeztünk, mégis nagyon kevés gólt kaptunk. A 13 meccset 5 kapott góllal lehoztuk, az egyenes kieséses szakaszban 7 meccs alatt mindössze 3 gólt kaptunk. Pedig nem betonvédekeztünk. Puyol és Marquez viszont nagyon magabiztosak és hatékonyak voltak. Ami pedig a kulcs: volt egy van Bommel, aki egy favágó volt, de jó, ha van ilyen. Sokan a klasszikus védekező középpályás hallatán rögtön arra gondolnak, hogy ez majd a támadójáték vagy a játék szépségének a rovására megy, pedig nem. Körülötte labdazsonglőrök voltak. Volt viszont egy játékos, aki óriási segítséget tudott nyújtani a hátvédsornak, hogy az minél kisebb nyomás alá essen. Egyetlen gólt sem kaptunk a Milan elleni párharc során (sem).
Ez a Dávid és Góliát párhuzam nagyon nagy igazság, meg úgy az egésszel egyetértek amit írsz. Illetve még mentalitás kérdése is, amit mostanában én speciel nagyon hiányolok és ez az egyetlen dolog amiben irigylem a balettosoknak csúfolt alakulatot. Az a "mindenen átmegyek, lesz_rom mi van" mentalitás. Ezt gyakorlatilag Puyollal elvesztettük..Ezért is sajnálom az utóbbi évek alakulását a BL-ben mert ha lett volna egy nagyobb adag pszichikai boost és nem rogyunk meg egy-két bekapott gól után akkor sokkal többet elérhettünk volna. :( Ez a keret is egész ideális lenne mert már tele van sikerre éhes és technikás játékossal de valahogy a mindent elsöprő akarat állandóan hiánycikk.
Avatar
gránit
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2401
Csatlakozott: 2010.06.12. 08:55:53

2020.12.17. 11:22:31

dinhopuyol írta:
2020.12.17. 10:14:56
Azon gondolkodtam így a PSG elleni meccs kapcsán, hogy mikor volt utoljára olyan, hogy szinte egyértelműen nem mi voltunk az esélyesei egy egyeneskieséses párharcnak, mégis mi mentünk tovább. Úgy értem, hogy már az első meccs előtt se ránk tettek volna a legtöbben. Most hasonló lehet a helyzet. Sajnos nagyjából az utóbbi 15 évben ha egyértelműen esélytelenebbek voltunk, mindig ki is estünk (bár ez szerencsére a csapat helyét is mutatja az elitben)..talán 2006. és Milan. Ti gondolkodtatok már ezen? :D
Ennek szerintem az az oka, hogy gyengébb csapatként úgy szoktak továbbjutni, hogy egy erős védelemmel kivédekezik a párharcot. Gyengébb csapatként így lehet továbbjutni. Mi viszont ilyen játékot még akkor sem játszottunk, amikor megvoltak hozzá a megfelelő embereink - játszottak itt olyan védők, mint Nadal, Koeman stb. -, hanem gyengébb csapatként is megpróbálunk erőből nyerni. Így szaladunk bele olykor a késbe, mint '94-ben a Milan ellen. Pedig nem volt ekkora különbség a két csapat között, csak rossz taktikát alkalmaztunk, felvállaltunk egy nyíltsisakos meccset, amiben gyengébb csapatként csak veszíthettünk. A bekkeléshez a legtöbbször nincsenek is meg a megfelelő embereink, de ha megvannak, akkor sem betonvédekeztünk soha egy erősebb csapat ellen.

A minap említették a "merjünk kicsik lenni"-mondást, ami egy nagyon nagy bölcsesség. Egy kicsi is lehet bátor, és győzhet, ha a számára megfelelő eszközökkel harcol. Ha nem álltatja magát, hanem felismeri, hogy ő kicsi, és ennek megfelelően válogatja meg az eszközeit. Dávid sosem győzi le Góliátot, ha Góliátként harcol, és belemegy egy nyíltsisakos küzdelembe. Dávidnak a saját eszközeivel kell harcolnia, amellyel ő képes nyerni. Mi akkor is próbálunk Góliátnak mutatkozni, ha nem vagyunk azok.

A 2005-2006-os csapat azért is volt csúcs, mert bár nem betonvédekeztünk, mégis nagyon kevés gólt kaptunk. A 13 meccset 5 kapott góllal lehoztuk, az egyenes kieséses szakaszban 7 meccs alatt mindössze 3 gólt kaptunk. Pedig nem betonvédekeztünk. Puyol és Marquez viszont nagyon magabiztosak és hatékonyak voltak. Ami pedig a kulcs: volt egy van Bommel, aki egy favágó volt, de jó, ha van ilyen. Sokan a klasszikus védekező középpályás hallatán rögtön arra gondolnak, hogy ez majd a támadójáték vagy a játék szépségének a rovására megy, pedig nem. Körülötte labdazsonglőrök voltak. Volt viszont egy játékos, aki óriási segítséget tudott nyújtani a hátvédsornak, hogy az minél kisebb nyomás alá essen. Egyetlen gólt sem kaptunk a Milan elleni párharc során (sem).
dinhopuyol
Barça B
Hozzászólások: 61
Csatlakozott: 2020.10.23. 20:09:41

2020.12.17. 10:14:56

Azon gondolkodtam így a PSG elleni meccs kapcsán, hogy mikor volt utoljára olyan, hogy szinte egyértelműen nem mi voltunk az esélyesei egy egyeneskieséses párharcnak, mégis mi mentünk tovább. Úgy értem, hogy már az első meccs előtt se ránk tettek volna a legtöbben. Most hasonló lehet a helyzet. Sajnos nagyjából az utóbbi 15 évben ha egyértelműen esélytelenebbek voltunk, mindig ki is estünk (bár ez szerencsére a csapat helyét is mutatja az elitben)..talán 2006. és Milan. Ti gondolkodtatok már ezen? :D
Vakmacska
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6345
Csatlakozott: 2012.08.26. 23:23:55

2020.12.15. 17:12:20

Sinya22 írta:
2020.12.15. 15:17:39
akkor is ott a védekezésünk,ami a bl-re Lenglet,Busi,Alba,Roberto emberekből fog állni. Az elmúlt években kiderül,ez mire elég.
Van egy kollégám, ő is barcás. Ma beszélgettünk, és az ő véleménye az, minek nekünk Dest, mikor ott van SR, ő nagyon jó jobbhátvéd.
Pedrit meg ekézte rendesen.
Ja, meg Stégent is, hogy mennyi pont ment el rajta.
:D :D :D
A szomorú az, hogy az edzők is így gondolkodtak eddig.
Avatar
NovaProspekt
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1912
Csatlakozott: 2019.11.26. 14:17:19

2020.12.15. 16:19:16

davi10 írta:
2020.12.15. 13:17:28
Nero. írta:
2020.12.15. 13:11:16
Láttam, mondjuk ami ennél is gázabb hogy 1-2 itteni átmegy oda, hogy ott rúgjon bele a sajátjaiba. :oops:
Tudtommal nem szabad a másik oldalról idézni, úgyhogy pü-ben várnám tőled, hogy ki rúgott bele ott Xavi-ba. Mert ha jól emlékszem csak én és csababarca szóltunk hozzá, és mindkettőnknek a nagy belerúgása az volt, hogy semmi keresnivalója vkp poszton és Iniesta sokoldalúbb játékos volt.

Offból ki.
rakják be Iniestát, Xavit egyel előrébb, Busi meg legyen a vkp, és meg is van oldva :mrgreen:

plusz Xavi és Busi kérjen nyilvánosan bocsánatot a Realtól, hogy a madridisták is rábólintsanak erre.
mark watney
Barça B
Hozzászólások: 75
Csatlakozott: 2018.06.13. 10:31:22

2020.12.15. 15:19:08

MatyiG írta:
2020.12.15. 14:24:48
Zseniális. Remegnek, ha meglátják azt a nevet, hogy Pep, Xavi vagy Messi.
[/quote]

Ez így jól hangzik, és még azt sem mondom, hogy nem (teljesen) igaz, de ha Iniesta, Puyol, Lucho vagy mondjuk Ronaldinho nevét látják meg, akkor nincs ez a reakció. Tudod miért? Mert utóbbiak nem dobálták a bélsarat teljesen ripacs módon a túloldal felé.

(ez persze Messire nem igaz, viszont amit ő kap, azt megkapja CR is a "culék" irányából)
Avatar
Sinya22
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3186
Csatlakozott: 2017.08.21. 17:40:25

2020.12.15. 15:17:39

Samper írta:
2020.12.15. 10:15:19
Persze nem vagyunk esélyesek de túl az elnökválasztáson teljesen esélytelenek se.
Én nem látom,hogy az elnökválasztás miben segítene,mikor rá 3 hétre van a meccs. Fejtsd már ki. A keret ugyanaz lesz,valószínű Koeman lesz az edző(hacsak nem esünk vissza addig a 15. helyre a ligában).

Ami itt segíthet az az,hogy a következő 2 hónapban annyit fejlődünk védekezésben,támadásban,meg mindenben. Ami szerintem csoda lenne. Még ha elkezdenek bemenni a helyzetek és Messi is kicsit pontosabb lenne,akkor is ott a védekezésünk,ami a bl-re Lenglet,Busi,Alba,Roberto emberekből fog állni. Az elmúlt években kiderül,ez mire elég.
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15406
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2020.12.15. 14:28:30

Nero. írta:
2020.12.15. 13:11:16

Láttam, mondjuk ami ennél is gázabb hogy 1-2 itteni átmegy oda, hogy ott rúgjon bele a sajátjaiba. :oops:
Én mondjuk itt is leírtam, hogy furcsának találom Xavi bekerülését, még furcsább a vkp poszton.
Nem tudom miért gáz máshol is fórumozni, úgy tudom nem is tilos.

Belerúgás nem történt, egyszerűen nálam Iniesta is magasabb polcon van egyel, mint Xavi.
Mindezt úgy, hogy Xavi személyes kedvencem volt játékosként.
De előbb látnám bent a csapatban Cruyfft, Zidanet pl.
MatyiG írta:
2020.12.15. 14:24:48

Mivel csak támadó és védekező kozeppalyasokra sorolták az összes középpályást, nem meglepő, hogy nem tkp lett, hanem vkp.
igen, igaz.
Xavi mondjuk valahol a kettő között volt, de valóban tkp-ként még furábban hatott volna.


mindegy, ez lett, várható volt, hogy nem fog mindenki egyetérteni, gondoljunk bele, hogy egy év csapata szavazáson is mik voltak:D
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Válasz küldése