Barca Igazolások

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!

Kivel pótolnád Busit?

Zubimendi
8
9%
Ambarabat
5
6%
Nico
25
29%
Más
32
37%
Nem hoznék senkit
16
19%
 
Szavazatok száma: 86
Avatar
davi10
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6588
Csatlakozott: 2007.10.06. 20:02:40
Tartózkodási hely: Budapest

2020.12.22. 16:01:41

csababarca írta:
2020.12.22. 14:34:44
davi10 írta:
2020.12.22. 14:01:17


Kíváncsi leszek a 27-i mélyinterjúra. Csak úgy látom annak az egésznek értelmét, ha bejelenti a távozási szándékát most télre, vagy legalábbis azt, hogy nem akar hosszabbítani.
lényegében ezt bejelentette már nyáron, megkapta a magáét a szurkolóktól, minek duplázna rá?
szerintem világosan kinyilvánította a szándékát augusztusban, nem hiszem, hogy változott a véleménye, hozzáállása ez ügyben.
Nyáron nem volt elnökválasztás. Erre most jön egy kampány, ahol folyamatosan dobálják a nevét, meg amúgyis, a szurkoló hamar felejt.
Én is arra gondoltam, amit hau30 mond, még a kampány előtt (újra) tiszta vizet akar önteni a pohárba.

A nyári bejelentése azért valamennyire a semmiből jött, egyszercsak egy 8-2 után bejelenti, hogy menni akart, holott elvileg egészen júniusig eldönthette volna, ez is kicsi homályos.
Viszont ha most újra bejelenti, szerintem kevesebben hőbörögnének.
Kép
"A Futball nyer, ha a Barca nyer"
"Ez a két szín, zöld és fehér minden másnál többet ér
Hát indulj és bátran énekelj velünk egy dalt a Fradiért"
hau30
Capitá del Barça
Hozzászólások: 839
Csatlakozott: 2008.05.19. 19:31:35
Tartózkodási hely: Pécs

2020.12.22. 15:52:19

Szerintem pedig beakar előzni, hogy kampányfogásként használják a nevét! És ez abszolút érthető! Ne nyomják az elnökjelöltek, hogy így hosszabítanak meg úgy hosszabbítanak vele miközben úgy érzi, hogy ebben ennyi volt. Legokosabb az lenne részéről, ha januárban ( még a választások elött) kötne egy előszerződést mondjuk a PSG-vel és nyáron elmenne. Addig pedig reméljük odarakja magát, mint az elmúlt meccseken és nagy csinadratta közepette elbúcsúzik. Ahogy azt megérdemli Ő is és a szurkolók is. Senki nem haradudna rá és egy új lapot nyitna. A PSG lenne neki a legoptimálisabb választás. BL esély, Neymar cimbi, nem akkora az iram,mint más top bajnokságban+a fizetési igénye is szinten maradna. Szerintem mindenkinek ez lenne a legjobb.
Avatar
bence0330
Az Év Fórumozója 2022
Hozzászólások: 6886
Csatlakozott: 2020.07.16. 19:01:18
Tartózkodási hely: Pécs

2020.12.22. 15:25:08

Subinho írta:
2020.12.22. 14:57:15
Bár ez nem a Messi topic, de sztem Messi nem fog innen elmenni. 33 évesen, egy komoly BL kudarc után érthető volt, lett volna még vagy 2 jó éve egy top csapatban, de most egy évvel öregebben, 34 évesen (Xavi, vagy Iniesta ennyi idősen ment el levezetni) feladni az életét és elmenni valahova 1-2 évre... A City ajánlata nyáron 2 év Manchesterben és utána 2 év levezetés az USA-ban. Ez egy évvel késöbb is áll? 34 évesen bírni fogja az angol iramot? A MC sincs mostanában top formában, hogy PL-t, BL-t nyerjen. Előre lépés lenne Barcelonához képest?
Egyetértek. Szerintem az interjú érinteni fogja a 8-2 óta tartó időszakot, kihegyezve Bartóra, az akkori helyzetre, és azóta ami történt - edzőváltás, rossz forma - bár azért az javulóban van, újra azt érzi az ember, hogy bármikor betalálhat - és szerintem majd mond pár sablon dolgot hogy jó fiatalok vannak, szeret velük játszani, és küzdeni fognak a jó BL szereplésért, meg a top3-ért a La Ligában. Majd tán "kiröhögi" Bartoékat hogy mi lett az elküldött Suarezzel meg hasonlók. A vége szerintem olyasmi lesz, hogy ugyan bántotta ahogy bántak vele és a barátjával, de most már marad, és megpróbál minél többet tenni hogy a Barca újra nívós csapat legyen. Szerintem odáig nem "fajul" a dolog, hogy mondjuk bejelenti, hogy innen vonul vissza, de szerintem ez lesz a kicsengése az egésznek. Az interjú "mély" része szerintem főleg a nyári és közvetlen azutáni időszakról fog szólni, ha ténylegesen mély lesz.
Az elmúlt pár meccsen nem csak rúgott pár akciógólt, de amúgy is jól játszott, és a meccsek jó részén futott, letámadott, hajtott, sőt, imitt-amott még rá csúcsformájában sem jellemzően csapatkapitányként lelkesítette a csapatot. Ez már nagyon nem egy megbántott , "duzzogó" Messi-kép, inkább egy olyan, aki erőnek erejével próbál kijönni a kátyúból, amibe került, és ha még erősen döcög is, de megindult vissza arra az útra, amikor megint a világ legjobbjaként, de legalábbis egy top5 játékosként lehet majd emlegetni - talán tavaszra oda is ér.

És szerintem mindezek után végre el lehet gondolkodni majd, kit adjanak el, és kit nem. Ha RP játszana, akkor nálam Cou és Griez is eladható lenne, ha nem, akkor csak egyikük. Mindent kihasználnék, amit háztájról fiatalokkal meg lehet oldani, és a támadó kp pont ilyen (Pedri, Puig, akár Messi). Oda igazolnék csak, amit itthon nem tudunk megoldani magas szinten: 9-es, ha Braithben nem bízunk, de akkor tényleg nagyon jó legyen, és egy rutinos belső védőt.
ter Stegen; Cancelo - Cubarsí - Araujo - Koundé; Gündogan - Christensen - Pedri; Felix - Lewy - Raphinha
Avatar
Subinho
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4183
Csatlakozott: 2005.03.17. 14:44:52
Tartózkodási hely: Budapest

2020.12.22. 14:57:15

Bár ez nem a Messi topic, de sztem Messi nem fog innen elmenni. 33 évesen, egy komoly BL kudarc után érthető volt, lett volna még vagy 2 jó éve egy top csapatban, de most egy évvel öregebben, 34 évesen (Xavi, vagy Iniesta ennyi idősen ment el levezetni) feladni az életét és elmenni valahova 1-2 évre... A City ajánlata nyáron 2 év Manchesterben és utána 2 év levezetés az USA-ban. Ez egy évvel késöbb is áll? 34 évesen bírni fogja az angol iramot? A MC sincs mostanában top formában, hogy PL-t, BL-t nyerjen. Előre lépés lenne Barcelonához képest?
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15406
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2020.12.22. 14:34:44

davi10 írta:
2020.12.22. 14:01:17


Kíváncsi leszek a 27-i mélyinterjúra. Csak úgy látom annak az egésznek értelmét, ha bejelenti a távozási szándékát most télre, vagy legalábbis azt, hogy nem akar hosszabbítani.
lényegében ezt bejelentette már nyáron, megkapta a magáét a szurkolóktól, minek duplázna rá?
szerintem világosan kinyilvánította a szándékát augusztusban, nem hiszem, hogy változott a véleménye, hozzáállása ez ügyben.

sokkal inkább várnék egy olyan interjút, ahol konkrétan említ pár dolgot ami személyesen neki nem tetszett Barto alatt (sportszakmai projekt hiánya, de ez nála miben nyilvánult meg pl, hogyan csapódott le benne), mi a helyzet az ősszel, hogyan éli meg a gyengébb formáját, hogyan képzeli el a jövőjét, stb.

Ha csak egy önismétlő nyári interjúszerű lenne, annak nem lenne sok értelme.
Fixen kijelentette, hogy menni akar, nem engedték, tehát megvárja, hogy lepörögjön az idő nyárig.
Vagy ha úgy döntött, hogy nem érzi már magában az erőt a váltásra, és jó neki itt, akkor azt is elmondhatja, akár, erre kevés esélyt látok, hogy a maradását pedzegetné.

Tehát én nem gondolom, hogy akkor lenne csak értelme, ha megint bejelentené a távozási szándékát. Ez már megtörtént, azóta sem vonta vissza ezt, tehát felesleges lenne mégegyszer.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
davi10
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6588
Csatlakozott: 2007.10.06. 20:02:40
Tartózkodási hely: Budapest

2020.12.22. 14:01:17

Chino írta:
2020.12.22. 11:49:49
A baj inkább ott kezdődik, hogy ha Messi is tiplizik baromi kevés pénz folyik be majd a kasszába, mert ő ingyen távozik. Azon se csodálkoznék, ha már télen megkötné az előszerződést a Cityvel vagy elkezdene tárgyalni a PSG-vel, amit már szabadon megtehet.
Pont ezért engedném már el télen. Most még fizetnének is érte, megmaradna a fizuja (igaz, csak a csökkentett), plusz a 30 milliós hűségbónuszt se kéne a semmire kifizetni.

És szerintem amúgy az elnökjelöltek is titokban ebben reménykednek. Senki nem akar az az elnök lenni, aki veri a mellét a kampányidőszakban, hogy Ő aztán már az első nap hosszabbít Messi-vel 5 évet, aztán ugyanúgy lelép ingyen. Senki nem akart az az elnök lenni, aki alatt elmegy Messi, hát most, amíg nincs elnök, most mehet :D

Kíváncsi leszek a 27-i mélyinterjúra. Csak úgy látom annak az egésznek értelmét, ha bejelenti a távozási szándékát most télre, vagy legalábbis azt, hogy nem akar hosszabbítani.
Kép
"A Futball nyer, ha a Barca nyer"
"Ez a két szín, zöld és fehér minden másnál többet ér
Hát indulj és bátran énekelj velünk egy dalt a Fradiért"
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7360
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2020.12.22. 11:49:49

davi10 írta:
2020.12.22. 11:26:17
Coutinho-n én sem adnék túl. A sérülése előtt kifejezetten jó volt, illetve amikor a kicsikkel játszott, akkor se tolta rosszul. Ellentétben Griezmann-nal rajta látom, hogy Messi nélkül tudna jobb lenni.

Messi-n nem lennék meglepve, ha már télen menne, és én nem is nagyon láncolnám ide. Akkor legalább lenne valamennyi pénz igazolni. Viszont nagyon jó lenne, ha Griezmann-tól meg tudnánk szabadulni, már ilyen 60-70 millióért. Umtiti is mehetne, semmi hasznát nem veszi a csapat és mivel Lenglet most hosszabbított, így Ő tuti marad.
Puig-ot itt tartani meg semmi értelme, egy féléves kölcsön szerintem jót tenne neki.

Így lehetne pénz Depay-ra, Garcia-ra meg ésszerű kereteken belül akit még Koeman szeretne. De előre mindenképp kell valaki, mert ez nevetséges

Aztán előre látom, hogy az lesz, hogy Messi-t nem engedjük sehova, Griezmann marad, Umtiti max kölcsönbe megy, az egyetlen center-félét, Braithwaite-et meg továbbadjuk valami angol középcsapatba 15 misiért.
Griezmanntól szerintem nyáron már meg lehet szabadulni. Ha Bartomeu egy szezon után eladja (ha lett volna egyáltalán kérő, ilyen körülmények között) be kellett volna ismernie, hogy nagy bakot lőtt, amire nem nagyon volt esély, plusz az új edző is mondhatja, hogy ő nem számol vele, mindenki védve van.
A baj inkább ott kezdődik, hogy ha Messi is tiplizik baromi kevés pénz folyik be majd a kasszába, mert ő ingyen távozik. Azon se csodálkoznék, ha már télen megkötné az előszerződést a Cityvel vagy elkezdene tárgyalni a PSG-vel, amit már szabadon megtehet.
Így viszont marad egy Fati, Brait, Trincao meg egy Dembélé, akire kérdéses, hogy számíthatunk-e. Emellett még a védelmet is erősíteni kellene, a klub pedig így is a csőd szélén egyensúlyoz, komoly bevételt pedig nem sok emberből találni.
Forca Barca!!!!
Avatar
davi10
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6588
Csatlakozott: 2007.10.06. 20:02:40
Tartózkodási hely: Budapest

2020.12.22. 11:26:17

Coutinho-n én sem adnék túl. A sérülése előtt kifejezetten jó volt, illetve amikor a kicsikkel játszott, akkor se tolta rosszul. Ellentétben Griezmann-nal rajta látom, hogy Messi nélkül tudna jobb lenni.

Messi-n nem lennék meglepve, ha már télen menne, és én nem is nagyon láncolnám ide. Akkor legalább lenne valamennyi pénz igazolni. Viszont nagyon jó lenne, ha Griezmann-tól meg tudnánk szabadulni, már ilyen 60-70 millióért. Umtiti is mehetne, semmi hasznát nem veszi a csapat és mivel Lenglet most hosszabbított, így Ő tuti marad.
Puig-ot itt tartani meg semmi értelme, egy féléves kölcsön szerintem jót tenne neki.

Így lehetne pénz Depay-ra, Garcia-ra meg ésszerű kereteken belül akit még Koeman szeretne. De előre mindenképp kell valaki, mert ez nevetséges

Aztán előre látom, hogy az lesz, hogy Messi-t nem engedjük sehova, Griezmann marad, Umtiti max kölcsönbe megy, az egyetlen center-félét, Braithwaite-et meg továbbadjuk valami angol középcsapatba 15 misiért.
Kép
"A Futball nyer, ha a Barca nyer"
"Ez a két szín, zöld és fehér minden másnál többet ér
Hát indulj és bátran énekelj velünk egy dalt a Fradiért"
Avatar
bence0330
Az Év Fórumozója 2022
Hozzászólások: 6886
Csatlakozott: 2020.07.16. 19:01:18
Tartózkodási hely: Pécs

2020.12.22. 11:15:40

Subinho írta:
2020.12.22. 09:24:41
Coutinhon alapvetően nem adnék túl, rajta láttuk, hogy ha megtalálják a helyét, akkor jól játszik. Alapértelmezetten egy De Jong - R. Puig - Cou hármast néznék legszívesebben a kp-n, 3 középpályással, utóbbi kettőt rotálva Pedrivel, ill. De Jongot Busquetssel (mert tőle soha nem szabadulunk úgysem).

A francia különítménytől kellene megválni, mert
Griezmann teljesen alkalmatlan ide,
Lenglet jobb, ha inkább nem játszik,
Umtiti évi 5 meccsel teljesen felesleges ballaszt,
Dembele meg lehet, hogy jó és lendületes, de játszik évi 15 meccset, abból felén jól, másik felén sehogy, erre felesleges megtartani.
Négy játékos, összesen legalább 100 millió. Igaz 280-at fizettünk értük, de jelenleg még a 100-nak is örülni kell....

Nem tudom, hogy Depay és Garcia a megfelelő választás, de ha igen, hozzuk el és valahogy be kellene tudnunk vállalni még egy Lautaro-t, vagy Lukaku-t előre.
Azért nem lenne rossz egy
TS - Dest, Garcia, Araujo, Alba - De Jong, Puig, Cou, Fati-Lautaro (vagy Lukaku), Messi kezdő, padon olyanokkal, mint Depay, Pedri, illetve jó az öreg a háznál Piqué, Busquets, stb.
Azt a kezdőt én is nagyon adnám, kár, hogy RP már csak álmainkban szerepel, és halványan él az emlékeinkben, hogy is játszik meg hogy néz ki a srác. :D Most már csak annyit tudunk róla, hogy infókat szivárogtat, nem edz rendesen, és egyéb indokok miatt kell az edzőnek döntenie arról, hogy játszik-e, vagy sem - bármit is jelentsen ez a nagy homály. :D

Cou-n én azért adnék túl, mert érte lehetne még kaszálni, és még R.P. hiányában is van jobb alternatívája, Pedri mostanság sokkal hatékonyabban, direktebben játszik, Counál kicsit megáll a laszti. Ha meg R.K majd megy - ami legkésőbb nyárra szerintem tuti - akkor még egy R.P. is ott lesz, és szerintem mindketten jobbak, mint Cou (úgy értendő, hogy mint Cou ITT NÁLUNK, mivel a Bayerenben és a Poolban is százszor jobb volt, mint itt.)

A franciák tőlem is mehetnének, noha Lenglet addig sajna nem távozhat, amíg csak két fiatal bevethető védőnk van. Persze 26-ig hosszabbítottak vele is, miért menne...?

Jó középcsatár tényleg kéne, noha Braith nagyon hasznos - mostanság szerintem azért nem lőtt gólt, mert balszélről indul. Centerként 3 meccsen 4 gólt lőtt idén, ha jól emlékszem, mielőtt Koeman úgy döntött, hogy ez gázosan jó, és kitette a szélre. Itt annyit tennék hozzá, hogy vagy igazi nagy durranást hozzunk, vagy senkit. Braith sem rossz, és még őt sem akarja RK a helyén játszatni. Ilyen közepes csatárra pénzt most nem szabad herdálni. Egy védő mindenképp kell, de fiatalok vannak, inkább egy idősebb, 26-32 közti tapasztalt, vezéregyéniség védőt hoznék, akik mellett a fiatalok is magabiztosabbak lennének - Mingueza engem eddig még nem győzött meg, bár Lenglet-nél nem rosszabb, és még fejlődni is fog. És lehet, hogy jobb is lenne egy ilyen vezérszerepkörű melletti kiegészítőnek. Milan drukker vagyok még, odavittek egy Kjaer-t a télen, és hirtelen nem kapott gólokat a csapat. Most lesérült, hirtelen kettesével kapják. Nem is iszonyatos durranás pedig, de stabil, tapasztalt, magabiztos, és ez elég lenne most nekünk.
Még egy erős vkp kellene, Depay helyett azt hoznék, van elég támadónk. Noha ezt is kizártnak tartom, mivel papíron 3 nagy név is itt van, ráadásul mostanság 4-3-3 van és csak egyikük játszik kezdőként. Busi úgyis marad, Pjanic és De Jong, sőt még egy Fernandes is itt lézeng ha minden kötél szakad. Mind nagy név, de max De Jong akiben van lehetőség. Pjanicot már teljesen megalázta Koeman, Busi öreg, Fernandes meg csak van és kész. Tehát papíron erősek vagyunk itt nagyon, és nem igazolhatunk, mert túltengés lenne, de gyakorlatilag meg egy égetően szükséges poszt - Bartóék ezt is remekül elcseszték több évre, mivel szabadulni Busitól meg Pjanictól nem fogunk tudni. Kis szerencsével Pjanic majd menni akar, mert ilyen megaláztatást, hogy nem is játszik, és aztán néha RK felveteti vele a melegítő mezt, hadd örüljön, aztán visszaküldi a padra, nem hiszem hogy sokáig fogja tolerálni.

Elöl még mielőtt igazolnánk, Fati és Dembélé hiányában Konradot kéne pár meccsen tolni, mert röhejes lenne megint pénzt kidobni valakire, akit házon belül is meg tudnánk talán oldani. És akkor év végén lehetne értékelni, ha Konrad nem elég jó, és akkor is kell, akkor jöhet Depay.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára bence0330 2020.12.22. 11:26:41-kor.
ter Stegen; Cancelo - Cubarsí - Araujo - Koundé; Gündogan - Christensen - Pedri; Felix - Lewy - Raphinha
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7360
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2020.12.22. 10:44:55

Ha sikerülne a Griezmann/Umtiti/Coutinho trióból valakit eladni (bár utóbbiban én még bízok) nyáron mindenképpen lecsapnék Alabára. Főleg, ha Messi tényleg tiplizni fog. Igaz, hogy komoly bért kér, de középen is lenne egy komoly kezdő szintű játékosunk plusz aránylag jó korban van, egy időre Albanak is meglehetne a minőségi utódja. Nyáron lejár a szerződése, ingyen igazolható lesz, ha télen nem csap le rá valami nagyobb klub tökéletes választás lehetne.
Forca Barca!!!!
Avatar
Subinho
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4183
Csatlakozott: 2005.03.17. 14:44:52
Tartózkodási hely: Budapest

2020.12.22. 09:24:41

Coutinhon alapvetően nem adnék túl, rajta láttuk, hogy ha megtalálják a helyét, akkor jól játszik. Alapértelmezetten egy De Jong - R. Puig - Cou hármast néznék legszívesebben a kp-n, 3 középpályással, utóbbi kettőt rotálva Pedrivel, ill. De Jongot Busquetssel (mert tőle soha nem szabadulunk úgysem).

A francia különítménytől kellene megválni, mert
Griezmann teljesen alkalmatlan ide,
Lenglet jobb, ha inkább nem játszik,
Umtiti évi 5 meccsel teljesen felesleges ballaszt,
Dembele meg lehet, hogy jó és lendületes, de játszik évi 15 meccset, abból felén jól, másik felén sehogy, erre felesleges megtartani.
Négy játékos, összesen legalább 100 millió. Igaz 280-at fizettünk értük, de jelenleg még a 100-nak is örülni kell....

Nem tudom, hogy Depay és Garcia a megfelelő választás, de ha igen, hozzuk el és valahogy be kellene tudnunk vállalni még egy Lautaro-t, vagy Lukaku-t előre.
Azért nem lenne rossz egy
TS - Dest, Garcia, Araujo, Alba - De Jong, Puig, Cou, Fati-Lautaro (vagy Lukaku), Messi kezdő, padon olyanokkal, mint Depay, Pedri, illetve jó az öreg a háznál Piqué, Busquets, stb.
Avatar
NovaProspekt
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1912
Csatlakozott: 2019.11.26. 14:17:19

2020.12.21. 14:40:49

Depayt megpróbálhatnánk, ha tovább tudnánk vhogy adni mellette Coutinhon és/vagy Grizin.
Avatar
gránit
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2401
Csatlakozott: 2010.06.12. 08:55:53

2020.12.20. 21:08:52

Depay szerződése lejár a nyáron, és hogy a Lyon valamennyi pénzt csináljon belőle e válságos időkben, hajlandó eladni januárban. Az elnökválasztás nyilván bekavar a téli átigazolási szezonba, de megszerezhető lesz.

https://www.football-espana.net/2020/12 ... phis-depay
Avatar
davi10
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6588
Csatlakozott: 2007.10.06. 20:02:40
Tartózkodási hely: Budapest

2020.12.20. 13:39:17

Feast4 írta:
2020.12.20. 13:16:05
Szerencsétlen Wagué. Nem mintha annyira sok sót megevett volna nálunk, vagy akár a jövőben megehetett volna, de neki annyi.

Hétvégén szerte szét ment a lába...
Nézz át a Wague topicba, de készíts be popcornt :D

Amúgy tegnap reggel megműtötték, már optimistább hírek vannak, 9 hónap kihagyást írnak.
Kép
"A Futball nyer, ha a Barca nyer"
"Ez a két szín, zöld és fehér minden másnál többet ér
Hát indulj és bátran énekelj velünk egy dalt a Fradiért"
Avatar
Feast4
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3531
Csatlakozott: 2014.05.01. 21:54:54

2020.12.20. 13:16:05

Szerencsétlen Wagué. Nem mintha annyira sok sót megevett volna nálunk, vagy akár a jövőben megehetett volna, de neki annyi.

Hétvégén szerte szét ment a lába...
Kép
Avatar
geridoss
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2785
Csatlakozott: 2008.11.30. 23:00:46
Tartózkodási hely: Eger

2020.12.19. 11:05:21

bence0330 írta:
2020.12.18. 16:31:07
aki konkrétan lehet az új Messi olyan értelemben, hogy miatta mennek az emberek a stadionba, kelnek el a mezei, mert látványosan és jól játszik

Szerintem is jó játékos, kevés lehetőséget kap, de azért ne essünk már túlzásokba. :lol:

Közelében nincs annak, amit Messi ilyen idősen mutatott. Nem is lesz.

Értem én, sokan szerelmesek belé, mert volt pár jó meccse nyáron (mennyi is pontosan?), de azért ne kiáltsuk már ki megmentőnek.
Arra senki sem gondolt, hogy nyáron a pár jó meccs után úgy túl lett sztárolva, hogy elhitte, hogy ő a jani és onnantól kicsit ellazázta az edzéseket? Ugyanis Koeman erre hivatkozva nem játszatja, hogy edzésmunka elég kevés.

Ezek alapján már egyből Messizni elég meredek.
"Látta a Real Madrid Villareal elleni 6-2-es győzelmét?" " Nem láttam, viszont emlékszek egy 6-2-re a Bernabeuból..." /Joan Laporta/

Visca el Barca!
Avatar
bence0330
Az Év Fórumozója 2022
Hozzászólások: 6886
Csatlakozott: 2020.07.16. 19:01:18
Tartózkodási hely: Pécs

2020.12.18. 21:42:18

Samper írta:
2020.12.18. 21:04:31
Csak egyetlen megjegyzés. Ha most el lehetne adni 30-40 millióért és mindenhol olvassák a Milan elképzelését, akkor sűrű sorokban állnának sorba csapatok jobb ajánlatokkal.
Ez azért remélhetőleg csak egy erősebb pletyka. És most szerintem nincs is hol sorban állni, gyakorlatilag nincs elnökség - nem tudom az ideiglenesek hatáskörét, de ha van is felhatalmazásuk tárgyalásokra és eladásra, akkor sem hiszem, hogy bárki belemenne, hisz az új elnökkel az egész semmis lenne, és kezdődhetne előlről.

Szerintem amúgy jópár klub azonnal aláírná a 30-40 közti összeget, de ez persze csak a saját véleményem. Elég buták is lennének nem tenni, ha a posztja valamennyire is hiányos a csapatban.
ter Stegen; Cancelo - Cubarsí - Araujo - Koundé; Gündogan - Christensen - Pedri; Felix - Lewy - Raphinha
Samper
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3846
Csatlakozott: 2014.10.22. 16:22:27

2020.12.18. 21:04:31

bence0330 írta:
2020.12.18. 16:31:07
A magyar Milan oldalon ma megjelent, hogy Puigot elkérnék - figyelem - másfél év kölcsönbe, és 13(!!!!!)M kötelező opcióval.
Ha még Barto lenne itt, simán elhinném, mert csúcsalku lenne az ingyen+még mi fizetünk akció után, amivel megajándékozta a konkurens Atleticot egy talán gólkirály csatárral meg egy ligagyőzelemmel, de ugye ez a lemondása után nem valósulhat meg, ugye...? Valaki nyugtasson meg, hogy ez légből kapott pletyka, és ha nem is lenne, akkor sem történhet meg.
Ha kivárásra játszanak, és RK-t meg akarja tartani az új elnökség év végéig, akkor fél év kölcsönnel kiegyeznék opció nélkül, hadd játsszon. De az értéke már most 30-40 szerintem, amennyiért el lehetne adni, és 1-1,5 év állandó játékkal ez simán lehet akár 70-80 is... meg még mindig bízom abban, hogy RK-nak benő a feje lágya...

Egy ilyennel az lenne a baj, hogy ha egy edző elcsesz pár meccset, rossz felállásokkal, stb, mint Koeman tette azt itt, az nem tragédia. De ha eladunk kb ingyen egy játékost, aki konkrétan lehet az új Messi olyan értelemben, hogy miatta mennek az emberek a stadionba, kelnek el a mezei, mert látványosan és jól játszik, az merőben negatív irányt adhat a jövőnek, és nemigen lehet majd helyrehozni a kárt, amit okozhat. Persze vissza lehet majd venni 120M-ért 2-3 év múlva, de az még viccesebb lenne.
Csak egyetlen megjegyzés. Ha most el lehetne adni 30-40 millióért és mindenhol olvassák a Milan elképzelését, akkor sűrű sorokban állnának sorba csapatok jobb ajánlatokkal.
Avatar
bence0330
Az Év Fórumozója 2022
Hozzászólások: 6886
Csatlakozott: 2020.07.16. 19:01:18
Tartózkodási hely: Pécs

2020.12.18. 16:31:07

A magyar Milan oldalon ma megjelent, hogy Puigot elkérnék - figyelem - másfél év kölcsönbe, és 13(!!!!!)M kötelező opcióval.
Ha még Barto lenne itt, simán elhinném, mert csúcsalku lenne az ingyen+még mi fizetünk akció után, amivel megajándékozta a konkurens Atleticot egy talán gólkirály csatárral meg egy ligagyőzelemmel, de ugye ez a lemondása után nem valósulhat meg, ugye...? Valaki nyugtasson meg, hogy ez légből kapott pletyka, és ha nem is lenne, akkor sem történhet meg.
Ha kivárásra játszanak, és RK-t meg akarja tartani az új elnökség év végéig, akkor fél év kölcsönnel kiegyeznék opció nélkül, hadd játsszon. De az értéke már most 30-40 szerintem, amennyiért el lehetne adni, és 1-1,5 év állandó játékkal ez simán lehet akár 70-80 is... meg még mindig bízom abban, hogy RK-nak benő a feje lágya...

Egy ilyennel az lenne a baj, hogy ha egy edző elcsesz pár meccset, rossz felállásokkal, stb, mint Koeman tette azt itt, az nem tragédia. De ha eladunk kb ingyen egy játékost, aki konkrétan lehet az új Messi olyan értelemben, hogy miatta mennek az emberek a stadionba, kelnek el a mezei, mert látványosan és jól játszik, az merőben negatív irányt adhat a jövőnek, és nemigen lehet majd helyrehozni a kárt, amit okozhat. Persze vissza lehet majd venni 120M-ért 2-3 év múlva, de az még viccesebb lenne.
ter Stegen; Cancelo - Cubarsí - Araujo - Koundé; Gündogan - Christensen - Pedri; Felix - Lewy - Raphinha
Barca_10
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1489
Csatlakozott: 2009.06.27. 15:50:43

2020.12.01. 15:48:00

Kicsit off, de Koeman-eddig-Dembelét is megnevelte, hátha működne Todiboval is.
“...I like the idea of a black sun; like a black hole is space, sucking everything into darkness, where we came from and where we’re heading...”
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7360
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2020.12.01. 15:13:47

davi10 írta:
2020.12.01. 11:52:49
Egyre több twitter-oldalon látom, hogy a Benfica visszaküldené Todibo-t.
Még be sem mutatkozott (Achilles problémái vannak), de elvileg a viselkedésével sincsenek megelégedve.

Forrást illik hozni, ezt az oldalt találtam, ők a Cat Radio-ra hivatkoznak
A mundo is megemlíti

https://www.mundodeportivo.com/futbol/f ... enero.html
Forca Barca!!!!
Avatar
barca0417
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2034
Csatlakozott: 2006.10.27. 18:06:27
Tartózkodási hely: erre-arra

2020.12.01. 15:05:29

Miért van mostanában minden franciáknak valami beütése?
Amúgy most nem jönne rosszul hha visszatérne. Jó sok fejmosas meg odafigyeles kell neki, aztán csak észhez tér. Mert a képességei jók, azt láttuk.
Kép
Avatar
davi10
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6588
Csatlakozott: 2007.10.06. 20:02:40
Tartózkodási hely: Budapest

2020.12.01. 11:52:49

Egyre több twitter-oldalon látom, hogy a Benfica visszaküldené Todibo-t.
Még be sem mutatkozott (Achilles problémái vannak), de elvileg a viselkedésével sincsenek megelégedve.

Forrást illik hozni, ezt az oldalt találtam, ők a Cat Radio-ra hivatkoznak
Kép
"A Futball nyer, ha a Barca nyer"
"Ez a két szín, zöld és fehér minden másnál többet ér
Hát indulj és bátran énekelj velünk egy dalt a Fradiért"
Samper
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3846
Csatlakozott: 2014.10.22. 16:22:27

2020.11.26. 22:42:48

Cseri írta:
2020.11.24. 18:31:39
Most olvastam, hogy a sinter átadólistára tette Eriksent.Igaz, hogy a seria a nem jött be neki, viszont olyan skilljei vannak, ami a csapat hasznára válhatna. Képes gólt lőni, és kulcspasszokat adni, ami nálunk évek óta probléma, talán Rakéta volt, aki képes volt mindkettőre. Igaz, most nincs pénz lóvéra.
A Barca nem az a csapat, amely lebőgött, idősödő játékosok generálozására alkalmas.
Fofana
Barça B
Hozzászólások: 51
Csatlakozott: 2012.07.25. 14:18:13

2020.11.26. 20:45:55

Kell januárban egy rutinosabb khv. Marlon Santos a jelöltem. Nem klasszis, de a játékjoga fele a niénk. Ugyanolyan jellegű idióta feltételekkel adtuk el a Sassuolo-nak, mint amilyennel Semedot vettük és ami miatt nekünk is őt ajánlott volt eladni: ha pályára lép 50 tétmeccsen a Sassuolo-ban, akkor az eddig kifizetett 6M-n felül további 6-t kell érte fizetniük. Most 44 mérkőzésnél jár és idén 3 meccsen lépett pályára. A Tm-értéke 6,5M, ezért náluk csak a seggét fogja rojtosra ülni a kispadon, Erős a kényszer, hogy eladják, de ezt a lehetséges vevők is tudják, ezért minimális összeget lenne bárki hajlandó adni érte. Ráadásul ha máshová eladják, az ár fele a miénk. Magasabb összegű visszavásárlási opciónk van, de mindkét félnek érdeke lehet, hogy olcsón végleg, vagy kölcsönbe, félévre hozzánk jöjjön.
Válasz küldése