Offtopic

Ami egyik témához sem kapcsolódik, avagy itt nyugodtan írhatsz mindenről kötetlenül.

Fogyasztasz valamilyen dohányterméket? :D

- Nem, soha nem próbáltam.
10
22%
- Próbáltam, de nem szoktam rá.
17
38%
- Füstölök, mint a gyárkémény
11
24%
- Alkalmanként rágyújtok
7
16%
 
Szavazatok száma: 45
Avatar
geridoss
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2785
Csatlakozott: 2008.11.30. 23:00:46
Tartózkodási hely: Eger

2020.12.24. 10:47:08

Overcooked 1-2, Unreavel 2, Cuphead (ha idegbetegek akartok lenni :D ), Rayman Legends, Duck Game, Rocketbirds 1-2

Plusz ugye Worms.

Ezek általában ilyen kis gagyinak tűnő platformer játékok, de hidd el, ezek a legjobbak :D
"Látta a Real Madrid Villareal elleni 6-2-es győzelmét?" " Nem láttam, viszont emlékszek egy 6-2-re a Bernabeuból..." /Joan Laporta/

Visca el Barca!
Atlantis
Capitá del Barça
Hozzászólások: 886
Csatlakozott: 2008.08.29. 13:25:29
Tartózkodási hely: Budapest

2020.12.24. 09:44:07

PUBG (nem tudom konzolon van-e, de mobilon biztos és gondolom van az is), ott is van Duo játékmód, vagy becsatlakoztok mások mellé Squadba.
Lehet együtt gyűjtögetni, lövöldözni, összeveszni miért bénázott a másik :D
johdepp
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 273
Csatlakozott: 2009.10.02. 18:23:01

2020.12.23. 22:48:36

miro. írta:
2020.12.23. 19:59:46
Srácok,itt nálunk dec 26-tól 0-24-es kijárási tilalom lesz,párommal gondolkoztunk hogy elkezdünk valami játékkal szórakozni multiplayerben.
Van valami tippetek konzolra?
Bármilyen jó,ilyen legos hülyeségeket szerintem már vagy ötöt kijátszott.
Ha jól látom, még senki sem mondta a BattleBlock Theatert. Barátnővel a legjobb, nézzetek rá, nem fogjátok megbánni! :lol:
Avatar
hajnesz
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1561
Csatlakozott: 2009.05.04. 19:45:30
Tartózkodási hely: Szeged

2020.12.23. 22:37:24

A way out
Barátnőmmel végigjátszottuk 2nap alatt, nagy jó :)
Alapból ketten lehet csak játszani, a cél megszökni a börtönből.
Ha olyat szeretnétek, amin össze is lehet veszni, akkor overcooked. :D
Avatar
davi10
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6589
Csatlakozott: 2007.10.06. 20:02:40
Tartózkodási hely: Budapest

2020.12.23. 22:12:29

A Rocket League ingyenes, abban ha jól tudom van splitscreen.
Meg a Call of Duty-k ban is lehet 1v1 ezni, legalábbis a régebbiekben lehetett. Meg szerintem a Zombi módokat is lehet még így nyomni.

Az előző konzolgenerációból 3 cím ugrott be, amit nagyon sokat toltunk.

- Split second, ilyet autóversenyzős, akadályokkal meg baromi látványos robbantásokkal :D
- Blur, ez is autós, MarioKart-féle poweruppokkal, ezt nagyon bírtam anno.
- Army of Two sorozat, azt hiszem 3 része van. Lövöldözős tps, valamennyire lehet személyre szabni a karaktereket, de főleg a fegyvereket. Az első részét rohadt sokszor kitoltuk.
- Illetve még a RainbowSix Vegas sorozatban is volt splitscreen, a második részében biztos.

Meg hát a szokásos Lego, meg bármilyen sport játékok, meg a Guitar Hero különböző részei pörögtek.
Kép
"A Futball nyer, ha a Barca nyer"
"Ez a két szín, zöld és fehér minden másnál többet ér
Hát indulj és bátran énekelj velünk egy dalt a Fradiért"
Avatar
miro.
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1402
Csatlakozott: 2017.03.08. 17:57:31

2020.12.23. 21:07:22

Kalapos írta:
2020.12.23. 20:39:32


Valami horrort vagy történet központú singleplayer-t javasolnék, azokon össze lehet bújni, és lehet időnként cserélni is. :lol:
Amúgy nem ismerem a konzol lehetőségeket, szóval konkrét példát nem tudok mondani sajnos, de érdekel mit választotok, ha lehet majd írj update-t :lol:
Nagyon adnank egy ilyen horroros,kicsit nagyobb sztorival ellatott jatekot.
Viszont mindketten jatszanank,mert en pl nezni tuti ketto percig nem tudnam,biztos vagyok benne hogy inkabb meccset neznek a telomon,vagy barmi.. :mrgreen:


Dévid villa,ennel valami kicsit komolyabbra,tortenet kozpontú,vagy valami ”””” realisabb””””””” jatekra gondoltam.
Ilyen tekken meg mittudomen tok kilove.
" Ha valaki három órát áldoz arra az életéből hogy megnézzen a tv-ben,akkor kötelességem a legjobbat nyújtani. Mindvégig a legjobbat. " - Michael Jordan


rmcf
dévid villa
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 372
Csatlakozott: 2012.03.02. 16:41:57
Tartózkodási hely: Hajdúszoboszló

2020.12.23. 20:45:15

Nidhogg ha az 1v1 is jó :D
Kalapos
Capitá del Barça
Hozzászólások: 712
Csatlakozott: 2020.12.10. 09:48:11

2020.12.23. 20:39:32

miro. írta:
2020.12.23. 19:59:46
Srácok,itt nálunk dec 26-tól 0-24-es kijárási tilalom lesz,párommal gondolkoztunk hogy elkezdünk valami játékkal szórakozni multiplayerben.
Van valami tippetek konzolra?
Bármilyen jó,ilyen legos hülyeségeket szerintem már vagy ötöt kijátszott.
Valami horrort vagy történet központú singleplayer-t javasolnék, azokon össze lehet bújni, és lehet időnként cserélni is. :lol:
Amúgy nem ismerem a konzol lehetőségeket, szóval konkrét példát nem tudok mondani sajnos, de érdekel mit választotok, ha lehet majd írj update-t :lol:
Avatar
miro.
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1402
Csatlakozott: 2017.03.08. 17:57:31

2020.12.23. 19:59:46

Srácok,itt nálunk dec 26-tól 0-24-es kijárási tilalom lesz,párommal gondolkoztunk hogy elkezdünk valami játékkal szórakozni multiplayerben.
Van valami tippetek konzolra?
Bármilyen jó,ilyen legos hülyeségeket szerintem már vagy ötöt kijátszott.
" Ha valaki három órát áldoz arra az életéből hogy megnézzen a tv-ben,akkor kötelességem a legjobbat nyújtani. Mindvégig a legjobbat. " - Michael Jordan


rmcf
dévid villa
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 372
Csatlakozott: 2012.03.02. 16:41:57
Tartózkodási hely: Hajdúszoboszló

2020.12.23. 12:13:46

Veidt_madridista írta:
2020.12.23. 11:22:08
Varatrix írta:
2020.12.23. 08:22:25
Aztán, hogy jobb kedved legyen megölgetitek egymást Toroczkai Laci oldalán a komment szekcióban?
Toroczkai mondjuk sosem mondott semmi ilyen kreténséget. :D
Azért azt szereti pedzegetni, hogy ez a vírus mesterséges módon indult el valahonnan és valakiknek a célja volt, hogy megbénítsák a világot :D de legalább nem bagatellizálja a dolgot.

Bár ő is mondott olyat, hogy az emberek 80%-án tünetmentesen átmegy a vírus, ami ebben a formában nem igaz. Oké, az tény hogy sok szakember szájából is elhangzott már ez így, viszont ezt a 80%-ot még tavasszal állapították meg úgy, hogy csak azt nézték, hogy az első pozitív teszt idején voltak-e tünetek, vagy sem. De azóta már készítettek olyan vizsgálatot, ahol a pozitív teszttől a negatívig vizsgálták az azonosított fertőzötteket, és így már csak kb. 20% az, akinél semmilyen tünetet nem okoz a betegség:

https://www.healthline.com/health-news/ ... he-disease
Avatar
Veidt_madridista
Madridista
Hozzászólások: 835
Csatlakozott: 2016.05.25. 22:41:18
Tartózkodási hely: Miskolc

2020.12.23. 11:22:08

Varatrix írta:
2020.12.23. 08:22:25
Aztán, hogy jobb kedved legyen megölgetitek egymást Toroczkai Laci oldalán a komment szekcióban?
Toroczkai mondjuk sosem mondott semmi ilyen kreténséget. :D
Kép
Avatar
Varatrix
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4857
Csatlakozott: 2007.12.26. 14:18:11
Tartózkodási hely: Böpö

2020.12.23. 08:22:25

Leon írta:
2020.12.22. 23:14:57
Irigyellek benneteket, hogy szemrebbenés nélkül elfogadjátok, hiszitek és tűritek ezt az egészet.
És ti estetekben, akik a tisztánlátást, és a felvilágosodást képviseltiket, miben merül ki, hogy nem térdeltek le? Nem tűröd, és megvívod a szabadságharcot egy futball fórumon? Jobb esteben írsz FB-n kommentet néhány agyhalottnak egy 444 cikk alá? Aztán, hogy jobb kedved legyen megölgetitek egymást Toroczkai Laci oldalán a komment szekcióban? Hova ne szaladjak nem veszed fel a maszkot a tömegközin...?
Kép
"Gavi egy porszívó hangja egy másnapos reggelen. Egy sirály, aki ellopja a halat, amikor már a zsinóron tekered. A villám, amit nem lehet megállítani. Egy vuvuzela a nagymamád temetésén. "- Javier Aznar
dévid villa
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 372
Csatlakozott: 2012.03.02. 16:41:57
Tartózkodási hely: Hajdúszoboszló

2020.12.23. 00:00:00

Inkább nem írok semmit, mert most ittam, még a végén túlreagálnám :D Gyakorlatilag most is mondatonként lehetne debunkolni a hozzászólásait
Avatar
Leon
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2578
Csatlakozott: 2014.02.17. 16:20:26
Tartózkodási hely: Balkán sarkán

2020.12.22. 23:14:57

Az egészségügy idehaza midig is túlterhelt volt de éljetek csak ebben a kovidos köpedékben és rettegjetek ettől az egésztől.
Kérdés: ha majd jön egy újabb vírus/ bacilus/ világégés akkor is majd ugyanúgy letérdeltek neki?
Biztos csak én meg a kismillió ember akivel találkozok (tizenévestől az öregig) van tele a töke ettől az egésztől és álomvilágban élünk. Elnézést kérek a nevükben is a téves és elhibázott világszemléletünkért.
Amúgy az iróniát félretéve én még élőben tényleg nem találkoztam senkivel sem aki nem tartaná egy őrült eltúlzott baromságnak ezt az egészet mint itt páran.
Ti tényleg őszintén elhiszitek ezt a parasztvakítást?
Egy szemernyi kétely sem merül fel bennetek, hogy oké van vírus de ami van az túlzás?
Irigyellek benneteket, hogy szemrebbenés nélkül elfogadjátok, hiszitek és tűritek ezt az egészet.
Amúgy béke minden Barca drukkernek, mert legalább a klub iránti szeretetben egyetértünk. :)
Messi campion del Mundo 2022. G.O.A.T.

Gianluigi Buffon (a Messivel való találkozásról 2013-ban): Meg kellett érintenem Messit, hogy megbizonyosodjak róla, olyan ember, mint mi.

L4wandowski

Tito per sempre etern.Infinite Iniesta Grácies Xavi, Grácies Piqué!

Grácies Messi!
Atlantis
Capitá del Barça
Hozzászólások: 886
Csatlakozott: 2008.08.29. 13:25:29
Tartózkodási hely: Budapest

2020.12.22. 21:49:58

Leon írta:
2020.12.22. 20:29:18

Pár komolyan sportoló fiatal ismerősöm komolyabb műtétje csúszik emiatt az állatság miatt és nem tudnak fájdalom nélkül megtenni 2 lépést. De az amúgy is krónikus és többségében idős betegeket kell előrehelyezni.
Igen ez így is van rendjén. =D>
Igen, biztos azért túlterheltek az orvosok és nincs kapacitás a kórházakban a normális műtétek elvégzésére, mert jó dolgukban épp síelnek valamerre és szórják a rengeteg pénzt amit keresnek amíg tart ez a kamu járványdolog. =D>
Kérlek, szórj még ránk bölcsességet! :D
Avatar
Leon
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2578
Csatlakozott: 2014.02.17. 16:20:26
Tartózkodási hely: Balkán sarkán

2020.12.22. 20:29:18

daffy írta:
2020.12.22. 06:24:00
nálunk 72e embert lát el a kórház,most mégis covid osztály az egész. fekvőbeteg ellátás nincs a traumatológián,szülészeten,nőgyógyászaton,stb. nincs járvány...
idióta döntéseket hoz a kormány ettől függetlenül és magát teszi hiteltelenné sokszor.
Jöttem kovid fanos ellenségeket gyűjteni.
szerintem már mindenki a helyén kezel téged. sajnos mások nem kezelnek,akiknek kellene.
Igen ez aztán a rendkívül logikus döntés. Mindenki le van .. va csak kovidosok nem... :roll:

Pár komolyan sportoló fiatal ismerősöm komolyabb műtétje csúszik emiatt az állatság miatt és nem tudnak fájdalom nélkül megtenni 2 lépést. De az amúgy is krónikus és többségében idős betegeket kell előrehelyezni.
Igen ez így is van rendjén. =D>
Néhány évvel ezelőtt az egyik makkegészséges cimborám halt meg egy mezei influenzába, egy hét alatt elvitte a szerencsétlent.
Eddig is haltak meg egészséges emberek betegségekben és ezután is fognak,.
Az meg a pánikkeltés csúcsa, hogy napi szinten beböfögik, hogy száz számra meghaltak kovidban.
Tényleg ?
És fel is boncolták mindent?
Ha picit is utánaolvasnátok akkor tudnátok, hogy a boncolással lehet egyértelműen megállapítani, hogy ki miben nyiffan ki. Azért mert volt kovidja valakinek simán lehet hogy a sok másik alapbetegsége ( az áldozatok kb 99%- ának van) tette el láb alól. De ugye milyen jól is hangzik a médiában ha minden egyese halálozást ráhúznak erre a ...rságra.
Messi campion del Mundo 2022. G.O.A.T.

Gianluigi Buffon (a Messivel való találkozásról 2013-ban): Meg kellett érintenem Messit, hogy megbizonyosodjak róla, olyan ember, mint mi.

L4wandowski

Tito per sempre etern.Infinite Iniesta Grácies Xavi, Grácies Piqué!

Grácies Messi!
Avatar
Veidt_madridista
Madridista
Hozzászólások: 835
Csatlakozott: 2016.05.25. 22:41:18
Tartózkodási hely: Miskolc

2020.12.22. 19:49:42

Hát igen... az hogy a törököket (türköket) [auto_cenzúra] fel a kormány, morális szempontból hihetetlenül visszataszító. De az a röhejes, hogy a minimális történelmi megalapozottságon túl reálpolitikai szempontból nincs is semmi értelme.
Kép
dévid villa
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 372
Csatlakozott: 2012.03.02. 16:41:57
Tartózkodási hely: Hajdúszoboszló

2020.12.22. 16:58:33

zsoltfree
Capitá del Barça
Hozzászólások: 970
Csatlakozott: 2006.01.10. 11:45:38
Tartózkodási hely: Budapest

2020.12.22. 15:20:13

Barca_10 írta:
2020.12.22. 14:22:08
bevallom elvesztettem a fonalat az egész vírusosdival, valaki röviden felvilágosítana mire lehet számitani a vakcinától például, milyen védettséget ad, stb. Az Ozorát például már elkezdték szervezni augusztusta, ezért is érdekelne hogy hányadán is állunk.
Ez amit korábban linkeltem pont arról szól...
https://mandiner.hu/cikk/20201217_koron ... xCDiZnxwLU
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15406
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2020.12.22. 14:38:18

Atlantis írta:
2020.12.22. 14:33:31

Én csak a kritikákat olvastam róla, meg azt a videót láttam amivel reklámozzák, így a tartalmáról mélyre menően nem tudok nyilatkozni, de nagyon sajnálom hogy így sikerült.

Pedig az alap gondolat szerintem nagyon, nagyon jó lenne, hogy ezeket a múltbéli eseményeket feldolgozni és modern technológiával modellezni/leforgatni és mondjuk híres, aktuális színészek/zenészek segítségével még egy kis plusz "menőségi" faktort adni neki. Ezzel a gyerekeket/fiatalokat szerintem nagyon jól meg lehetne szólítani.

Nagyon sajnálom, hogy ha ehelyett egy sima politikai propaganda filmet sikerült kihozni belőle.... :(
igen, én is támogatnám, inkább ilyen filmekre menjen a befizetett adóm, mint a felcsút fc-nek, vagy topolya fc-nek.

csak itt konkrét történelemhamisítások történnek, teljesen fals megvilágításba helyezve a történteket.

pl. a nándorfehérvári csatáról is megnéznék egy normális filmet (abból is van animációs, érdekes, az normálisan van megcsinálva legalább a narrációban), de félek a jelenlegi helyzetben mivel törökbarátok lettünk kihoznák, hogy lényegében a törökkel mi együtt harcoltunk a nyugati rabiga levételéért, és csak tévedésből történt ez az ostrom, és a török nem is igazán akarta elfoglalni a várat.

Sajnálom, hogy nem szakértői szinten állnak ezekhez a filmekhez, olyan gazdag történelmünk van, tényleg nagy csatákkal, tettekkel, és akkor egy ilyen mocskot sikerül kihozni az egyik ilyen epizódjából a történelmünknek.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Atlantis
Capitá del Barça
Hozzászólások: 886
Csatlakozott: 2008.08.29. 13:25:29
Tartózkodási hely: Budapest

2020.12.22. 14:33:31

csababarca írta:
2020.12.22. 09:32:36
Történészként, történelemtanárként megnéztem a pozsonyi csatáról szóló animációs filmet.
Hát előtört a szekunder szégyenérzet, hogy ezt ilyen formában valósították meg, abszolút téves ruházattal, harci eszközökkel, teljesen szembemenve a tényekkel.
Meg lehetett volna ezt méltó módon is, objektíven csinálni, de ezzel lényegében gúnyt űztek a csatából, aminek azért volt jelentősége, még ha nem is akkora mint amit tulajdonítani akarnak neki.

Szomorú, hogy egy Kásler Miklós határozza meg a magyar őstörténetet, és ilyen elméletek egy "oktatójellegű" filmbe kerülhetnek, amikre nincsen se tudományos, se történelmi forrás, ami megerősíteni.
Konkértan agymosás zajlik a film alatt, elferdített, kiragadott forrásrészletek megerőszakolása.

Az már csak hab a törtán, ahogy Tóth Gabi rázendít az "Egy az Isten" sorokra....nem tudom szóltak e ezeknek, hogy akkor éppen pogányok voltunk, a kereszténységet csak hírből ismertük, és pont a keresztények ellen harcoltunk éppen. :roll:
Persze erre is megvan a konteo, hogy mi már ekkor keresztények voltunk, és a gaz nyugattal harcoltunk az igaz kereszténységért.

Ennél már csak az a gyomorforgatóbb, hogy a jelen eseményeit párhuzamba állítják ezzel a csatával, ahol magyarok vesztek oda a harcmezőn, és nagyobb tétje volt, mint hogy bejön e 100 migráns az országba, vagy sem, vagy hogy kapjuk e és hogyan az uniós pénzeket vagy sem.
De ugye ebből is ezt kellett kihozni, hogy a rossz nyugat. Csoda, hogy Soros a film egy pontján nem lovagolt be a képernyőre.

szerk.: jah meg ez a 20 éve is elavultnak számító animáció...mert ugye drága lett volna normálisan megcsinálni. hm. mondjuk Tóth Gabi gázsija helyett költhettek volna az animációra. De tényleg, ha már belevágták a fejszét, akkor nem ilyen munkát kellett volna kiadni, mert ennek annyi értelme van, hogy na tessék, itt van, megcsináltunk egy "történelmi" filmet közpénzből.
Én csak a kritikákat olvastam róla, meg azt a videót láttam amivel reklámozzák, így a tartalmáról mélyre menően nem tudok nyilatkozni, de nagyon sajnálom hogy így sikerült.

Pedig az alap gondolat szerintem nagyon, nagyon jó lenne, hogy ezeket a múltbéli eseményeket feldolgozni és modern technológiával modellezni/leforgatni és mondjuk híres, aktuális színészek/zenészek segítségével még egy kis plusz "menőségi" faktort adni neki. Ezzel a gyerekeket/fiatalokat szerintem nagyon jól meg lehetne szólítani.

Nagyon sajnálom, hogy ha ehelyett egy sima politikai propaganda filmet sikerült kihozni belőle.... :(
Atlantis
Capitá del Barça
Hozzászólások: 886
Csatlakozott: 2008.08.29. 13:25:29
Tartózkodási hely: Budapest

2020.12.22. 14:26:16

Varatrix írta:
2020.12.22. 13:46:31

Pedig van igazság abban amit ír! Don Quijoet módjára futjátok le ugyanazokat a köröket. Ennek a véleménynek is teret kell engedni, felesleges egymást győzködni, mert itt a döntés már adott, hogy ki mit gondol, az érvelések inkább tűnnek önigazolásnak, mint párbeszédnek.
Én sem azt vitattam, hogy nem ugyanazokat a köröket futjuk le. Azt vitatom, hogy mutassatok rá, hányszor indul ez úgy, hogy Nero ideír valamilyen összeesküvés elméletet a járvánnyal kapcsolatban, és hányszor úgy, hogy valaki beírja, hogy jajj de jó ez a vírus és mennyire örülünk annak hogy nekünk is [auto_cenzúra] az életünk a járvány miatt.
Milliószor le lett itt írva, hogy elfogadjuk, hogy neki ez a véleménye.

A nettó hazugságokat tartalmazó állításait viszont elnézést, de nem fogom szó nélkül hagyni, ugyanis a hazugság nem hit kérdése. Engem nem zavar ha valakinek elege van a szigorításokból, sőt meg is értem, mert én is rohadtul unom már. Ha ő abban hisz, hogy valaki áll emögött (a vírus eredete), még azt is elfogadom akkor is ha legtöbb tudományos kutatás ezt cáfolja, mert ki tudja, lehet tényleg tart már ott a technológia, hogy ilyen jól másoltak. Én nem hiszek benne, de Ő igen, és ez van.
Viszont ezek a random, kontextusból kiragadott összevágott videók amik nettó hazugságokat tartalmaznak, nem hit kérdése. Ez intelligencia kérdése, hogy mindent elhiszel-e automatikusan amit látsz vagy konstans bedőlsz-e a hírhamisítás iskolapéldáinak.
Barca_10
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1489
Csatlakozott: 2009.06.27. 15:50:43

2020.12.22. 14:22:08

bevallom elvesztettem a fonalat az egész vírusosdival, valaki röviden felvilágosítana mire lehet számitani a vakcinától például, milyen védettséget ad, stb. Az Ozorát például már elkezdték szervezni augusztusta, ezért is érdekelne hogy hányadán is állunk.
“...I like the idea of a black sun; like a black hole is space, sucking everything into darkness, where we came from and where we’re heading...”
Avatar
Varatrix
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4857
Csatlakozott: 2007.12.26. 14:18:11
Tartózkodási hely: Böpö

2020.12.22. 13:46:31

Atlantis írta:
2020.12.22. 12:59:17
mes írta:
2020.12.22. 09:19:20
Lassan ugy vagyunk, mint a kozepkorban, ha nem vagy kereszteny/ kovid parti, akkor meghalsz/ hulye vagy.
Tehát Nero rendszeresen idejön és random belinkelt videókkal folyamatosan előröl kezdi a vitát a járványról de mi akik erre merünk reagálni vagyunk a hittérítők. Gratulálok a logikádhoz. =D>
Pedig van igazság abban amit ír! Don Quijoet módjára futjátok le ugyanazokat a köröket. Ennek a véleménynek is teret kell engedni, felesleges egymást győzködni, mert itt a döntés már adott, hogy ki mit gondol, az érvelések inkább tűnnek önigazolásnak, mint párbeszédnek.
Kép
"Gavi egy porszívó hangja egy másnapos reggelen. Egy sirály, aki ellopja a halat, amikor már a zsinóron tekered. A villám, amit nem lehet megállítani. Egy vuvuzela a nagymamád temetésén. "- Javier Aznar
Atlantis
Capitá del Barça
Hozzászólások: 886
Csatlakozott: 2008.08.29. 13:25:29
Tartózkodási hely: Budapest

2020.12.22. 12:59:17

mes írta:
2020.12.22. 09:19:20
Amugy minek kell tomni eroszakkal az ember fejet, hogy virus, jarvany, oltas , stb?
Paran mar lassan roszabbak vagytok, mint a hitteritok. Mert nem lehet beken hagyni azt, aki kicsit maskepp lat a dolgokra? A Nike cuccai nincsenek ennyire tolva, mint ez a kovid dolog.

Lassan ugy vagyunk, mint a kozepkorban, ha nem vagy kereszteny/ kovid parti, akkor meghalsz/ hulye vagy.
Tehát Nero rendszeresen idejön és random belinkelt videókkal folyamatosan előröl kezdi a vitát a járványról de mi akik erre merünk reagálni vagyunk a hittérítők. Gratulálok a logikádhoz. =D>


Nero. írta:
2020.12.22. 10:28:40
Nem a vírust tagadjuk, egyértelműen létezik (bár úgy látszik soha nem fogjuk megtudni az eredetét és valamiért nem is nagyon érdekel senkit), csak az intézkedéseket nem értjük.

https://fb.watch/2xt7fTvL4R/

Ennek a videónak a végén Müller szerint a maszk gyakorlatilag semmit nem ér (ekkor tájt még szándékosan kérték hogy az embereket hogy NE viseljenek maszkot), most pedig rendőrt hívnak rád a boltban ha nincs rajtad.

Vagy ebben a videoban Szlávik szerint ez a koronavirus semmivel sem komolyabb mint mondjuk az influenza. Akkor most mi az igazság? Idén az influenzában 0 ember halt meg?
Az megvan, hogy egy 2017-es videóbejátszást vágtak be Szláviktól és hivatkozol rá, ahol nem a jelenlegi koronavírusról beszél, ami 2019-ben jelent meg, tehát előtte nem is volt ismert? Istenem Nero, próbáld már meg használni az eszedet kicsit, és ne csak azt lásd, amit látni AKARSZ...
Te tényleg nem a vírust tagadod, hanem a józan észt és logikát...

Komolyan sajnállak amúgy, hogy tényleg nincs annál jobb hobbid, mint idejönni és szándékosan feszültséget generálni ebbe a topikba a hülyeségeiddel. Nagyon átlátszó az, hogy az érdemi érvekre és kritikákra sosem reagálsz, kizárólag azokkal állsz le vitatkozni akik hozzád hasonlóan vaktában reagálnak, vagy még ennyit sem teszel, hanem dobálsz újabb random videókat, hogy nézzük meg. Persze aztán ha valaki más linkel valamit, hogy Te nézd meg, le sem tojod.
Téged rohadtul nem érdekel mások véleménye, Te tényleg csakis és kizárólag feszültséget generálni jössz ide szó szerint minden héten, szánt szándékkal.
Válasz küldése