Bajnoki Mérkőzések 22-23

Helyt áll-e csapatunk a BL-ben? Megnyerjük-e a Bajnokságot? Mi a helyzet a Király Kupával? Kellenek-e a barátságos mérkőzések? Hol lehet nézni a meccset? - Távkapcsolóval a kézben. Ha mondanivalód van, kerülj beljebb!
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2020.12.31. 13:22:24

Értem én, hogy hiányoznak Lajos góljai, és győztes gól esetén fixen beírja valaki, hogy de jó volt eladni. Viszont láttam jópár Atleti meccset az idén, amikor nettó emberhátrány volt az ember, mert labdába se ért, vagy ha bele is ért, jöttek a szokásos labdakezelési hibák, stb... Mindig mondtam magamban, hogy de jó, hogy már ezt nem kell látnom hétről-hétre, mert ezek rohadtul felszabták az agyam. :D Komolyan mondom, még Griezmann szerencsétlenkedését is szívesebben nézem ennél.

Nyilván hozta volna még nálunk is a 20 gólos bajnoki szezont, de itt volt az ideje, hogy eladjuk.

Elég, ha megnézzük, hogy 2016-ban (?)lőtt gólt utoljára idegenben a BL kieséses szakaszban. Griezmann legalább lőtt egyet Nápolyban. :D

Ezzel nem azt mondom, hogy jobb játékos a francia, mert rohadtul nem, de jobb volt ez így mindenkinek. Mármint a Lajos-biznisz - kivéve az anyagi dolgokat. :D
Avatar
gránit
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2466
Csatlakozott: 2010.06.12. 08:55:53

2020.12.31. 13:12:17

MessiNeymarSuarez írta:
2020.12.31. 10:12:03
Atleti már nagyon imádhat minket. Villa szinte ingyen, Suarez ingyen, a vakot meg elhoztuk tőlük 120M-ért
Ezen a téren mindenki nagyon szeret minket. Az Internazionale kapott a PSG-től 60 millió eurót, de azért ingyen odaadtuk nekik Vidalt. A válság ellenére röpködtek itt azért a kemény pénzek az átigazolások során - a foci nem az az iparág, ami be fog dőlni -, mi viszont hoztuk a nyári mikulás szerepét.
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10105
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2020.12.31. 10:12:03

NovaProspekt írta:
2020.12.30. 21:53:43
MessiNeymarSuarez írta:
2020.12.30. 21:02:06
Függetlenül az edző személyétől, valami ilyesmi tekintélyt várnék:

https://www.youtube.com/watch?v=4ufbyxCxmCk
hujjujj, kiabált kettőt, úgyhogy biztos karizmatikus edző. :D rá se hederít az öltözőben senki továbbra sem.

nem attól lesz valaki tekintélyes vezető, h ordibál. Ha már itt tartunk, attól sem, h pattog az oldalvonal mellett, mint a nikkelbolha. ez a halálom, amikor benyögjük ezeket a dumákat, h Valverde szobrozik, meg Koeman is ül a padon, akkor biztos semmi tekintélyük. :D Zidane is úgy fűtötte fel a Realt a BL-triplára, h közben a kamerák előtt egy relatíve nyugis alak volt mindig. Pepet sem azért tisztelik a játékosai, mert néha kiabál meg ugrál, hanem mert sokat tud a fociról, ezt át tudja nekik emészthető módon adni, és a játékosainak be tudja bizonyítani, h az elméletei működnek.

mellesleg Pepen kívül nagyon kevés edző van (sztem nincs is senki), aki mondjuk Messiéknek elkezdhet hőbörögni, és nem röhögik ki. sőt, sztem már Pep sem így szólna hozzájuk.
Nem is a kiabáláson van a hangsúly, hanem a tekintélyen. Ahogy te is mondtad, kevés olyan edző van akit nem röhögnek ki, amíg nem ilyet hoznak addig sajnos mindegy is hogy ki lesz a padon.
Mascherano14 írta:
2020.12.30. 22:01:29
Öreg, kövér és lassú Lajos ismét gólt lőtt, győztes gólt. Nekünk meg itt van a slank és gyors Griezman. Végülis néha egész jó a védőmunkája.
Évezred biznisze volt őt elpasszolni ingyér' az Atletihez, de meg lett mondva hogy változások kellenek, akkor így is van.Meg is van az eredménye ha Griezmann a nagy megmentő :lol:

Atleti már nagyon imádhat minket. Villa szinte ingyen, Suarez ingyen, a vakot meg elhoztuk tőlük 120M-ért
Avatar
gránit
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2466
Csatlakozott: 2010.06.12. 08:55:53

2020.12.31. 00:00:08

Mascherano14 írta:
2020.12.30. 22:01:29
Öreg, kövér és lassú Lajos ismét gólt lőtt, győztes gólt. Nekünk meg itt van a slank és gyors Griezman. Végülis néha egész jó a védőmunkája.
Ráadásul Griezmann-nak kétszer akkora volt a fizetése, ami már önmagában is röhej. Őt kellett volna visszapaterolni az Atletihez, lehet, hogy most fordítva állna a két csapat a tabellán. :mrgreen:
Avatar
grgly50
Capitá del Barça
Hozzászólások: 769
Csatlakozott: 2018.02.07. 21:37:09

2020.12.30. 23:54:45

Mascherano14 írta:
2020.12.30. 22:01:29
Öreg, kövér és lassú Lajos ismét gólt lőtt, győztes gólt. Nekünk meg itt van a slank és gyors Griezman. Végülis néha egész jó a védőmunkája.
q..va jó csere volt. Marha nagy biznisz. Hogy szak....... meg aki nyélbeütötte.
A másik: Itt van ez a Cucurella. Nem kellett ingyen sem. Ahogy figyelem már folyamatosan, egy hajtós, agilis, jól cselező gyerek. Szerintem a dán jelenthet neki.
Nem ismerem az űzletpolitikát. Csak az alapján szövegelek, ami a képernyőről lejön
Mascherano14
Capitá del Barça
Hozzászólások: 660
Csatlakozott: 2018.01.04. 00:19:27

2020.12.30. 22:01:29

Öreg, kövér és lassú Lajos ismét gólt lőtt, győztes gólt. Nekünk meg itt van a slank és gyors Griezman. Végülis néha egész jó a védőmunkája.
Avatar
NovaProspekt
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1976
Csatlakozott: 2019.11.26. 14:17:19

2020.12.30. 21:53:43

MessiNeymarSuarez írta:
2020.12.30. 21:02:06
Függetlenül az edző személyétől, valami ilyesmi tekintélyt várnék:

https://www.youtube.com/watch?v=4ufbyxCxmCk
hujjujj, kiabált kettőt, úgyhogy biztos karizmatikus edző. :D rá se hederít az öltözőben senki továbbra sem.

nem attól lesz valaki tekintélyes vezető, h ordibál. Ha már itt tartunk, attól sem, h pattog az oldalvonal mellett, mint a nikkelbolha. ez a halálom, amikor benyögjük ezeket a dumákat, h Valverde szobrozik, meg Koeman is ül a padon, akkor biztos semmi tekintélyük. :D Zidane is úgy fűtötte fel a Realt a BL-triplára, h közben a kamerák előtt egy relatíve nyugis alak volt mindig. Pepet sem azért tisztelik a játékosai, mert néha kiabál meg ugrál, hanem mert sokat tud a fociról, ezt át tudja nekik emészthető módon adni, és a játékosainak be tudja bizonyítani, h az elméletei működnek.

mellesleg Pepen kívül nagyon kevés edző van (sztem nincs is senki), aki mondjuk Messiéknek elkezdhet hőbörögni, és nem röhögik ki. sőt, sztem már Pep sem így szólna hozzájuk.
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10105
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2020.12.30. 21:02:06

Függetlenül az edző személyétől, valami ilyesmi tekintélyt várnék:

https://www.youtube.com/watch?v=4ufbyxCxmCk
Avatar
vidra
Capitá del Barça
Hozzászólások: 744
Csatlakozott: 2018.05.06. 23:33:21

2020.12.30. 19:05:51

Barcahun, fogalmam sincs, miről beszélsz, de biztos igazad van. A tiki-takát fogalmam sincs, mire érted, a Real Madrid-nál esetleg lehetett valami nyomait felfedezni. A 2008-as képen lévő labdavesztésnél te sem gondolod komolyan, hogy az a felállás, amit ott látsz, egy mai első osztályú csapat esetén elképzelhető és normális lenne. Esetleg a támadó harmadban, de nem ott, ahol a képen látod. Tökéletesen jó volt a példa. De szívesen veszem, ha mutatsz egy-két meccset, ahol manapság ilyen sávos rohangálást látni. Elnézegetném.
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15446
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2020.12.30. 18:37:12

vidra írta:
2020.12.30. 14:10:08
LG, nézd meg a 4-1-es classico vidit, amit linkeltem, megérted, miért írtam Messi-t! :D
Amúgy a daily mail elemzése is nagyon jó, ha tudsz angolul, javaslom mindenkinek!
huhh basszus azért gyengék voltunk mint az idei tél, de szerethető csapat volt.
mostani csapatból 3-4 emberre tudom azt mondani, hogy kedvelem.

(mondjuk tudom ez szubjektív, de ezért se látom a pozitívumokat, ha vannak sok esetben, mert számomra full semleges, sok esetben antipatikus emberke játszik)
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Barcahun
Capitá del Barça
Hozzászólások: 577
Csatlakozott: 2020.09.04. 16:09:08

2020.12.30. 18:16:51

vidra írta:
2020.12.30. 14:33:01
Megmosolyogtató amúgy a taktika, amit a Barcelona alkalmazott azon a 4-1-es meccsen, de szerintem még az akkori csoda Real Madrid se rúgna labádba még egy kieső helyen lévő La Liga csapat ellen sem. Óriásit változott a foci.
Nézzétek meg, hogy mekkora üres területek vannak! Egy 10 méteres sávban történik a támadás a középpályán.
Kép

Mostani meccs:
Kép
Most két kép alapján akartál valamit bebizonyítani :D mer ne már...
Még a szitu is más, egy támadást akarsz összevetni, a régi tiki-takás (több éve nem működő, lejárt dolgot), labda vesztés esetén pressziós védekezéssel, amin adott, hogy közelebb vannak a játékosok egy a mai labdatartásból 3 BVédővel történő labdakihozatalt?
Avatar
vidra
Capitá del Barça
Hozzászólások: 744
Csatlakozott: 2018.05.06. 23:33:21

2020.12.30. 14:33:01

Megmosolyogtató amúgy a taktika, amit a Barcelona alkalmazott azon a 4-1-es meccsen, de szerintem még az akkori csoda Real Madrid se rúgna labádba még egy kieső helyen lévő La Liga csapat ellen sem. Óriásit változott a foci.
Nézzétek meg, hogy mekkora üres területek vannak! Egy 10 méteres sávban történik a támadás a középpályán.
Kép

Mostani meccs:
Kép
Avatar
vidra
Capitá del Barça
Hozzászólások: 744
Csatlakozott: 2018.05.06. 23:33:21

2020.12.30. 14:10:08

LG, nézd meg a 4-1-es classico vidit, amit linkeltem, megérted, miért írtam Messi-t! :D
Amúgy a daily mail elemzése is nagyon jó, ha tudsz angolul, javaslom mindenkinek!
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21159
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2020.12.30. 12:50:56

Szerintem a mostani válság lényegesen nagyobb a 2008-nál, és inkább a Gaspart-éra végre emlékeztet engem. Ezért meg is értem, hogy sokan miért éppen Laportától várják a megoldást. Nekem Font is szimpatikus, de előbbi egyszer már megoldott egy hasonlóan nehéz helyzetet.

Azzal nem értek egyet, hogy akkor és most is Messi volt az egyetlen reményünk. Azért akkor voltak sokan mások, akikre lehetett építeni. Most is azért Fatiban, Pedriben, Dembelében (persze sérülések), Arujoban (most hibázott egy nagyot, de ezért ne ássuk még el, anno Puyol, Pique, vagy Busi első meccsei sem indultak könnyen), Destben, Puigban bizakodhatunk. Persze kell egy jó vezetőség, és jó edzői stáb, mert az az irány, amit Bartoék és a középszerű edzők csináltak az elmúlt években, kudarcra van ítélve.
Avatar
vidra
Capitá del Barça
Hozzászólások: 744
Csatlakozott: 2018.05.06. 23:33:21

2020.12.30. 11:12:07

Én is láttam tegnap a bizonytalanságot, az egymásra bambulást. Braithwaite folyamatosan olyan képet vágott, mint akit büntetésből bejglivel tömtek a karácsonyi időszakban.
Egyértelműen látszódott, hogy nincs Messi, vagy más játékos, aki megszabná az irányt. A cserék után talán kezdett kicsit jobb lenni, határozottabb lenni a meccs képe.
Avatar
gránit
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2466
Csatlakozott: 2010.06.12. 08:55:53

2020.12.30. 10:14:55

vidra írta:
2020.12.30. 07:40:40
Egy dolog nem változott: 2008-ban is FC Messi volt az egyetlen remény :D. 12 éves hagyomány.
Erre vagyok a legkíváncsibb, hogy ha nem lesz majd a Zabla, ki fogja ezeket a nyögvenyelős meccseket eldönteni a javunkra.
Peter írta:
2020.12.30. 04:43:58
Nincs szinkron a csapat és edzője között, olyan, mintha felküldené őket, hogy oldjátok meg, azért vagytok itt. Ez nem összeszokott csapat, ezekkel foglalkozni kell, képesnek kell lenni átadni edzői tudást (ha van mit persze), taktikát, motivációt, hitet, mentális erőt, edzéseken pedig sokat gyakorolni, mert rengeteg dolgot kellene gyakorolni (átlövések, pontrúgások, szögletek, figurák) stb, stb, tehát edzőnek lenni nagybetűvel!
Ez talán még az eredménynél is nagyobb probléma. Egy rossz meccse mindenkinek lehet, de az általad említett problémák állandók, amiből további pontvesztések fognak eredni. Háromszor annyit van nálunk a labda, mint az ellenfélnél, ennek ellenére alig volt tudatosan felépített támadásunk. Ami helyzet van, az leginkább a nagy labdabirtoklásból fakad, spontán módon. Nem látni a tudatosan kidolgozott figurákat, minden a játékosok rögtönzési képességére van csak bízva, ami persze sokkal kevésbé hatékony. A gól előtti passzjáték szép volt, ahogy Firpo a védelem hátába került, ilyenből kellene sokkal-sokkal több. Firpo egyébként tegnap egész ügyes volt.
Avatar
vidra
Capitá del Barça
Hozzászólások: 744
Csatlakozott: 2018.05.06. 23:33:21

2020.12.30. 07:40:40

Nézzük, hogy volt-e, amikor jobban megoldódtak a problémák és a csapat építés!

How FC Barcelona were a mess in 2008 when Pep Guardiola became manager
https://www.youtube.com/watch?v=TgQyEn4lhbY

In 2008, Barcelona were a farce; Rijkaard was puffed out, they feared Messi being led astray by Ronaldinho and, in the ultimate humiliation, gave Real Madrid a guard of honour... but tucked away in the B team, Pep Guardiola was starting a revolution

https://www.dailymail.co.uk/sport/footb ... ution.html

Real Madrid vs Barcelona 4-1 ● Highlights HD ● 7 May 2008
https://www.youtube.com/watch?v=y3R82v19ycE

Egy dolog nem változott: 2008-ban is FC Messi volt az egyetlen remény :D. 12 éves hagyomány.
vg99
Capitá del Barça
Hozzászólások: 542
Csatlakozott: 2019.04.15. 18:07:51

2020.12.30. 06:12:47

Gaillard írta:
2020.12.29. 23:22:57
Messi hamarosan 34 éves, Tőle már rég nem szabadna függni, de olyan minőséget képviselt a labdarúgás történelmében, ami egy ilyen rossz vezetéssel "megtámogatva", ami az elmúlt éveket jellemezte ennél a clubnál, még nagyobb függőségbe helyezte ezt a csapatot. Jelen helyzetben úgy tűnik, hogy ha tudja az elmúlt hetek formáját hozni sérülés nélkül, akkor talán meglesz a BL indulás.

Nevetséges, hogy 100 millió feletti összegű igazolású (Coutinho, Griezmann) játékosok -akik évekkel fiatalabbak nála - még mindig lassított felvételnek tűnnek mellette, pedig Messi látványosan - és természetszerűen - lassult az elmúlt időszakban.
Adott még egy utolsó esélyt az új elnökségnek, de nem hiszem, hogy ebből Ő már jól fog kijönni.

A mostani csapatból az eddig látottak alapján max. 8-10 emberre (ter Stegen, Dest, Araujo, Mingueza, de Jong, Pedri, Fati, Puig, Dembélé) lehet hosszabb távon építeni, a többiek vagy nem ütik meg az elvárt színvonalat vagy egyszerűen már/még kiöregednek.
Úgy néz ki, hogy eladásokból nagyobb összegek itt már nem fognak befolyni és a bevételi források is egyre-jobban apadnak el, így nagyon nehéz lesz újra felkerülni a labdarúgás elitjébe.

Edzői fronton is ideje lenne már egyszer tényleg egy igazán jót választani, mert úgy látszik, hogy Koeman kevés ahhoz, hogy ezt az újjáépítési projektet eredményesen levezényelje.
Teljesen egyetértek. Most pont azon középkorú (amúgy jó drága) játékosoknak kellene húzni a csapatot, akik mellé a fiatalok be tudnak epülni. A fiatalok jók is szerintem (1-1 hiba becsúszik, de ebből tanulnak). Ellenben az elvi húzóemberek, mint Griezmann, Coutinho, Pjanic semmit nem hoznak az elvárásból. Az öregek kivezetése pedig csak azert indult el, mert lesérültek.
Peter
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3287
Csatlakozott: 2019.09.04. 02:22:17

2020.12.30. 04:43:58

5 kerek esztendő árát így vagy úgy, de ki kell fizetni. Persze az 5 év alatt is voltak számlák, de azok a szőnyeg alá lettek söpörve.... pedig üvöltöttek a hibák....:mrgreen:

Helyén kell kezelni a dolgokat, volt ennél már rosszabb is ebben a szezonban és lesz még ennél is rosszabb, míg egymásra nem talál az edző és csapata. (ha egyáltalán egymásra találnak valaha is)
Felállás elméletileg nem lett volna rossz, de 45 perc után Grízt kellett volna lehozni és nem Destet Dembelére cserélve. Pedri nem bír 90 percet (ahogy a csapat sem, de ez most mellékes), a Pedri Puig cserét az egyenlítés után azonnal kellett volna meglépni. Trincao beállításával pedig sajnos igazolta Koeman, hogy ez a meccs is úgy megy el, hogy képtelen döntően belenyúlni és változtatni egy meccs menetén.

Nincs szinkron a csapat és edzője között, olyan, mintha felküldené őket, hogy oldjátok meg, azért vagytok itt. Ez nem összeszokott csapat, ezekkel foglalkozni kell, képesnek kell lenni átadni edzői tudást (ha van mit persze), taktikát, motivációt, hitet, mentális erőt, edzéseken pedig sokat gyakorolni, mert rengeteg dolgot kellene gyakorolni (átlövések, pontrúgások, szögletek, figurák) stb, stb, tehát edzőnek lenni nagybetűvel!
Avatar
gránit
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2466
Csatlakozott: 2010.06.12. 08:55:53

2020.12.30. 00:40:04

1994barca írta:
2020.12.30. 00:07:41
A többségnek azt is elkéne fogadni, hogy 1-2 év biztosan kell amíg olyan lessz a focink ami a többség tetszését elnyeri.
Ezt szerintem a legtöbben el is fogadnák. A probléma az, hogy túl sok olyan játékosunk van, akiben nem látni, hogy sokkal több lenne benne hosszú távon. Nekem kb. három-négy játékossal kapcsolatban nincsenek kétségeim, másokkal szemben szkeptikus vagyok - ezen a kategórián belül egyesek idővel nem hogy meggyőznének, de inkább elbizonytalanítanak -, megint másokat teljesen reménytelennek érzek, és hiába kapják meg a játéklehetőséget folyamatosan, egy nagy nulla, amit művelnek. Egy ideig elmegy az a kapaszkodó, hogy hát ez egy átmeneti időszak, ez viszont csak akkor működik, ha tényleg lesz is javulás, mert vannak, akik már itt vannak másfél éve, és nem sokat vagy éppen semmit nem fejlődtek.
1994barca
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 287
Csatlakozott: 2020.08.25. 12:44:00

2020.12.30. 00:07:41

Teljesen egyetértek! A többségnek azt is elkéne fogadni, hogy 1-2 év biztosan kell amíg olyan lessz a focink ami a többség tetszését elnyeri. Sajnos azaz érzésem van a csapattal kapcsolatban, hogy “szegény embert még az ág is húzza” beérett barto és rossel munkálkodásának a gyümölcse! Nyílván nekem sem tetszik amit látok, de nekem a véleményem továbbra is az, hogy jöhetne ide akárki edzőnek ugyan ez a hibákkal teli csapatot látnánk



sansz írta:
2020.12.29. 22:36:29
NovaProspekt írta:
2020.12.29. 22:07:35
túltoljátok a bicót, mint általában. sz.ar meccsünk volt, de Messi nélkül is nyertünk már nem egyszer meccset, jó ellenfelek ellen is, a közelmúlt csapataival is. most nélküle nem nyertünk, és egyből mindenki igazolva érzi magát. hozzáteszem, Messi 34 éves lesz, és a nyáron jó nagy eséllyel elmegy, szóval már tök parttalan minden róla szóló vita, nélküle kell innentől a csapatot elképzelnünk.

a fiatalok meg nem egyik meccsről a másikra lesznek valakik. az itt gyakran aljnározott csodaPool, Dortmund, Bayern ugyanúgy megszenvedte, mire csapat kovácsolódott belőlük a restart után, ugyanez meg lesz itt is. évekről van itt szó, és ha addig nem tudtok örömet lelni semmiben, akkor baromi ínséges idők elé néztek.
Egyetértek. És amellett,hogy sz.r meccsünk volt,megint volt pech is. Én nem vagyok elájulva Araujotól, de speciel ilyen hibája nem sok van. Most volt, ez van. 11es, van mikor mellé megy. Lesgól, kb öt centin múlt. Most, ha 2:1re nyerünk az azt jelenti,hogy jó a dán, Messi meg felesleges?
Helyén kell kezelni a dolgokat, tavaly ez a meccs még a jobbak közé tartozott volna, itt meg a rosszhoz. Pedri már sok meccs óta jó, Fati vissza fog jönni a góljaival, Dembele meg ott folytatja,ahol abbahagyta,ami pozitív.
Avatar
vinszentvega
Capitá del Barça
Hozzászólások: 831
Csatlakozott: 2016.09.13. 10:17:08

2020.12.29. 23:34:22

Gerginho88 írta:
2020.12.29. 21:14:27
vinszentvega írta:
2020.12.29. 21:09:38
Gerginho88 írta:
2020.12.29. 21:06:52
Tamadunk otthon x meccsen erre Coutinho fetreng mintha 5 góllal mennénk... Ennyi nincs benne hogy lehuzza magát a pályáról??? Istenem... Vicc a csapat a fél briagadot el kell zavarni
Te szerencsètlen! Biztos azèrt fetrengett, hogy tèged mèrgeljen...
Inkàbb bosszankodj az edzön....
Pfejj
Gratulálok a te szintedhez is! Az ilyen szurkolnak nevezett valami, mint te teljesen megerdemled akkor ezt így kerek egészben ahogy van! Megye 3 ban is lebammegolnak téged a pályáról dontetlennél! Szanalmas vagy a megnyilvanulasod miatt! Ezért vártam éveket, hogy újra regisztráljak ide.. De lehet már megbantam az ilyen emberek miatt, mint Te!
Hat akik ilyet írnak, inkább tényleg ne regisztráljanak... És még ő sértődik meg..... 🧐🧐
It's the little differences. I mean, they got the same shit over there that we got here, but it's just...it's just, there it's a little different
Avatar
vinszentvega
Capitá del Barça
Hozzászólások: 831
Csatlakozott: 2016.09.13. 10:17:08

2020.12.29. 23:27:50

aynas írta:
2020.12.29. 22:51:46

Akinek van töke az FONT az elnökjelölt. Kimondja őszintén, hogy mi van.
"Egy csődközeli helyzetben vagyunk, nincs likvid pénz igazolni.
Azt ne feledd, hogy az is indul a választáson,aki egyszer már kihúzta az ennél is mélyebben lévő csapatot a kakeszból.... Lehet szidni hogy maffia meg stb, de szerintem ide most nem Font víziójára van szükség, hanem La Porta ismeretségére....
It's the little differences. I mean, they got the same shit over there that we got here, but it's just...it's just, there it's a little different
Gaillard
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 303
Csatlakozott: 2019.04.03. 06:01:56

2020.12.29. 23:22:57

Messi hamarosan 34 éves, Tőle már rég nem szabadna függni, de olyan minőséget képviselt a labdarúgás történelmében, ami egy ilyen rossz vezetéssel "megtámogatva", ami az elmúlt éveket jellemezte ennél a clubnál, még nagyobb függőségbe helyezte ezt a csapatot. Jelen helyzetben úgy tűnik, hogy ha tudja az elmúlt hetek formáját hozni sérülés nélkül, akkor talán meglesz a BL indulás.

Nevetséges, hogy 100 millió feletti összegű igazolású (Coutinho, Griezmann) játékosok -akik évekkel fiatalabbak nála - még mindig lassított felvételnek tűnnek mellette, pedig Messi látványosan - és természetszerűen - lassult az elmúlt időszakban.
Adott még egy utolsó esélyt az új elnökségnek, de nem hiszem, hogy ebből Ő már jól fog kijönni.

A mostani csapatból az eddig látottak alapján max. 8-10 emberre (ter Stegen, Dest, Araujo, Mingueza, de Jong, Pedri, Fati, Puig, Dembélé) lehet hosszabb távon építeni, a többiek vagy nem ütik meg az elvárt színvonalat vagy egyszerűen már/még kiöregednek.
Úgy néz ki, hogy eladásokból nagyobb összegek itt már nem fognak befolyni és a bevételi források is egyre-jobban apadnak el, így nagyon nehéz lesz újra felkerülni a labdarúgás elitjébe.

Edzői fronton is ideje lenne már egyszer tényleg egy igazán jót választani, mert úgy látszik, hogy Koeman kevés ahhoz, hogy ezt az újjáépítési projektet eredményesen levezényelje.
aynas
Capitá del Barça
Hozzászólások: 514
Csatlakozott: 2004.10.28. 13:08:07

2020.12.29. 22:51:46

Döbbenetes, hogy hova jutottunk?
Az a döbbenetes, hogy játékosok nevük és nem a teljesítményük alapján kapnak játékidőt.
Most komolyan nézzük már meg ki mit tett le az asztalra a 15 meccs alatt a bajnokságban. 1450 percből Puig kapott 6-8 percet. ÉRTED? Trincao , Braithwaite, Griezmann mire fel kap sokkal több időt? Vagy De Jong ?
Ez a csapat ezzel a töketlen Koemannal a 4, helyért megy. Messinek ez milyen motiváció?
Akinek van töke az FONT az elnökjelölt. Kimondja őszintén, hogy mi van.
"Egy csődközeli helyzetben vagyunk, nincs likvid pénz igazolni. Eric García vagy Depay sem érkezhet ebben a pillanatban emiatt, amihez, ha hozzávesszük a fizetésekre költhető korlátokat, az a normális, ha most házon belüli megoldásokra szavazunk. Mint Ansu Fati, Pedri… ebbe az irányba kell mennünk. Griezmannt nyilvánvaló, hogy nem kellett volna leigazolni, mert az ő pozíciója foglalt volt a csapatban. Abban a pozícióban kellett volna játszania, ahol Messi játszik, a kettejük szerepeltetése pedig elég bonyolult volt már az elején is.”
Válasz küldése